Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Mistral LS3/5A monitorsugárzó

Stereo és házimozi frontok, centerek, surroundok, subok, sokpontegy szettek
Lezárt
Avatar
KLK
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2016.11.12., szomb. 15:33
Értékelés: 25

Re: Mistral LS3/5A monitorsugárzó

Hozzászólás Szerző: KLK »

A Dobozkák elkeltek,Köszönöm a lehetőséget! :rolleyes: Zárom a hirdetést!!
(Nagyon jó helyre kerültek!! :rolleyes: Nagyon korrekt,szimpatikus Fórumtársat ismerhettem meg,a vevő személyében!! :rolleyes: )

Avatar
KLK
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2016.11.12., szomb. 15:33
Értékelés: 25

Re: Mistral LS3/5A monitorsugárzó

Hozzászólás Szerző: KLK »

Legyen 160000! :napsut:

Avatar
KLK
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2016.11.12., szomb. 15:33
Értékelés: 25

Re: Mistral LS3/5A monitorsugárzó

Hozzászólás Szerző: KLK »

..UPP!! :D

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5711
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Mistral LS3/5A monitorsugárzó

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

KLK írta:
2018.12.12., szer. 12:26
Kérném a Moderátorokat,hogy ez ne számítson “UP”-nak,de muszály hozzászólnom!Felhívták a figyelmem,hogy 2017-ben a hardveraprón eladtak egy ilyen dobozt 80-ért!Szeretném elmondani,hogy anno ezt nem Én vettem meg kereskedelmi célból,mert nem vagyok kereskedö!Az tuti nagyon olcsó volt,le is csaptak rá,mert ajándék volt annyiért!(szerintem döntse el mindenki Maga,hogy mennyiért szeretne megválni a portékájától!)Ha jobban megnézzük,még az archívba megvannak a fotók,és egyértelmüen látszik,hogy más a sorozatszám,úgyhogy ezzel ne bántsatok légyszi,mert az is Éngem igazol!🙂Én ezt a dobozkát egy másik hifis oldalon vettem(nem reklámozom) 3 hónappal ezelött,és ugyanúgy 185000-re volt hirdetve!A hirdetést már akkor törölték,de a keresöbe,még megtaláljátok a linkjét,ha utánna néztek!🙂Felhívták többek között arra is a figyelmem,hogy ezt a neten,mai napig árulják 200 körüli árért,ami teljesen igaz!Ez a doboz is Gyönyörű,és karcmentes,minden távolkeleti csomagküldés veszélyei nélkül!Ennek az az előnye,hogy itt van,megnézhető,megsimogatható,meghalgatható,kockázat nélkül!🙂Bárkit szivesen látok!🙂Ezek fényében az árat módosítom . . .170000-re,ami valamennyire,picit még alku képes is!!Köszönöm a figyelmet!Jó zenehalgatást Mindenkinek!🙂 🎄
Kis segítség gyanánt (a kétkedők ellenében), itt a 80e-ért eladott doboz képe (gyorsan megtalálhatja bárki a Hardveraprós hirdetést). Ha nem is tisztán, de nagyítva kivehető, hogy a sorozatszám a bal oldali dobozon 140509051-tehát nem ez a doboz.
LS.jpg
LS.jpg (104.33 KiB) Megtekintve 1503 alkalommal
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
KLK
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2016.11.12., szomb. 15:33
Értékelés: 25

Re: Mistral LS3/5A monitorsugárzó

Hozzászólás Szerző: KLK »

Kérném a Moderátorokat,hogy ez ne számítson “UP”-nak,de muszály hozzászólnom!Felhívták a figyelmem,hogy 2017-ben a hardveraprón eladtak egy ilyen dobozt 80-ért!Szeretném elmondani,hogy anno ezt nem Én vettem meg kereskedelmi célból,mert nem vagyok kereskedö!Az tuti nagyon olcsó volt,le is csaptak rá,mert ajándék volt annyiért!(szerintem döntse el mindenki Maga,hogy mennyiért szeretne megválni a portékájától!)Ha jobban megnézzük,még az archívba megvannak a fotók,és egyértelmüen látszik,hogy más a sorozatszám,úgyhogy ezzel ne bántsatok légyszi,mert az is Éngem igazol!🙂Én ezt a dobozkát egy másik hifis oldalon vettem(nem reklámozom) 3 hónappal ezelött,és ugyanúgy 185000-re volt hirdetve!A hirdetést már akkor törölték,de a keresöbe,még megtaláljátok a linkjét,ha utánna néztek!🙂Felhívták többek között arra is a figyelmem,hogy ezt a neten,mai napig árulják 200 körüli árért,ami teljesen igaz!Ez a doboz is Gyönyörű,és karcmentes,minden távolkeleti csomagküldés veszélyei nélkül!Ennek az az előnye,hogy itt van,megnézhető,megsimogatható,meghalgatható,kockázat nélkül!🙂Bárkit szivesen látok!🙂Ezek fényében az árat módosítom . . .170000-re,ami valamennyire,picit még alku képes is!!Köszönöm a figyelmet!Jó zenehalgatást Mindenkinek!🙂 🎄

Avatar
KLK
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2016.11.12., szomb. 15:33
Értékelés: 25

Re: Mistral LS3/5A monitorsugárzó

Hozzászólás Szerző: KLK »

. . . Lehet,hogy Távolkeleti,de Fantasztikus,amit produkál ennyi pénzért🙂Valójában,”véleményem szerint”nem igazán az a lényeg,hogy Kik szerelik össze,hanem,hogy milyen minöségü alkatrészekböl!. . . Azt is tudjuk,hogy ez töredéke egy Eredeti Stirling,Rogers, vagy Spendor árának,és Sajnos Rogers is létezik Made in China felirattal!😕Itt a Mistral-nál valójában a “hangot”fizetjük meg,nem a presztizst,és az viszont tényleg nagyon jó,nagyságrendekkel jobb például egy Jungsonnál!🙂

azanyos
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 721
Csatlakozott: 2012.12.16., vas. 17:06
Értékelés: 78

Re: Mistral LS3/5A monitorsugárzó

Hozzászólás Szerző: azanyos »

Tàvolkeleti Rogers, nagyon jól nézz ki!!

Avatar
KLK
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2016.11.12., szomb. 15:33
Értékelés: 25

Re: Mistral LS3/5A monitorsugárzó

Hozzászólás Szerző: KLK »

...Egy kicsit,elfordultak a képek! :) Visszafordítani nem tudtam,úgyhogy kérem szépen az Adminokat,hogy ha van rá mód,segítsenek Nekem ebben légyszi!! :) Előre is köszönöm!

Avatar
KLK
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2016.11.12., szomb. 15:33
Értékelés: 25

Re: Mistral LS3/5A monitorsugárzó

Hozzászólás Szerző: KLK »

..Az ígért képek...
Csatolmányok
IMG_7918.JPG
IMG_7918.JPG (1.92 MiB) Megtekintve 1940 alkalommal
IMG_7781.JPG
IMG_7781.JPG (150.11 KiB) Megtekintve 1940 alkalommal
IMG_7921.JPG
IMG_7921.JPG (1.99 MiB) Megtekintve 1940 alkalommal
IMG_7919.JPG
IMG_7919.JPG (1.79 MiB) Megtekintve 1940 alkalommal
IMG_7915.JPG
IMG_7915.JPG (1.76 MiB) Megtekintve 1940 alkalommal

Avatar
KLK
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2016.11.12., szomb. 15:33
Értékelés: 25

Mistral LS3/5A monitorsugárzó

Hozzászólás Szerző: KLK »

Sziasztok!Eladóvá vált,BBC vonalon továbblépés miatt,MISTRAL LS3/5A monitorsugárzóm!A hangja fantasztikus,fúvósok,vonósok és jazz megszólalása fenomenális!!Aki még nem hallott ilyet,érdemes rápróbálni!A dobozkák kb 3 évesek,állapotuk nagyon szép,újszerü!Az ára: 185000-Ft!Érdeklödni Csak Telefonon! 0630/227-2077. . . .Képeket hétvégén töltök fel!

Lezárt

Vissza: “Hangsugárzók”