Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Elac FS 207.2 Jet III eladó

Stereo és házimozi frontok, centerek, surroundok, subok, sokpontegy szettek
Lezárt
Avatar
davidka33
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.11.25., szer. 12:41
Értékelés: 366

Re: Elac FS 207.2 Jet III eladó

Hozzászólás Szerző: davidka33 »

Elkelt, köszönöm a lehetőséget! :tutiok:

Avatar
davidka33
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.11.25., szer. 12:41
Értékelés: 366

Re: Elac FS 207.2 Jet III eladó

Hozzászólás Szerző: davidka33 »

Sztereó erősítők a következők érdekelnének: Audiolab 8200A, 8200P, Cambridge Audio 550A, 650A, Denon (akár jóval olcsóbb is), Advance Acoustic régebbi modellek, Xindak, de más is szóba jöhet, értékegyeztetéssel. Ráfizetni nem tudok, nem akarok! :)

Kép

Kép

Avatar
davidka33
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.11.25., szer. 12:41
Értékelés: 366

Elac FS 207.2 Jet III eladó

Hozzászólás Szerző: davidka33 »

Eladó 1 pár "felső-középkategóriás" Elac FS 207.2 hangsugárzó. Innen a fórumról származik, előzmény hirdetés: https://avx.hu/forum/viewtopic.php?f=33 ... 2#p2349144

Tudom, az első kérdés az lesz miért adom el ilyen gyorsan?! Nos két oka is van...
1. Sajnos az én kis szobámba nagy lett. Nem tudok mit kezdeni a mélyekkel. A sok méllyel még nem is lenne gond, de az egyensúlya így elbillent az általam megszokottól és kissé mélytónusú lett a hangkép.
Viszont a JET III magassugárzó tényleg nagyon tisztán, színezetlenül és részletezően szól. Nem volt még Elac JET dobozom, gondoltam egyszer legalább meg kell hallgatnom... :) Minőségi felvételekkel brutálisan természetesek a hangszerhangok! :)
2. Sajnos kevesebb időm van mostanában zenehallgatásra és amikor mégis sikerül, inkább a retro (70-es, 80-as évek) zenéit hallgatom. Nos ezek minősége néha bizony kritikán aluli, amit ez a magassugárzó eléggé érzékeltet is. :(

A dobozok állapota változatlan, az előző hirdetésben olvasható, látható sérülés sajnos nem tűnt el róla, viszont tényleg alig észrevehető. Gyári doboza sajnos nincs meg, én is anélkül vettem. A gyári átkötő lemezek, selyem és a rezgéscsillapító talpak járnak vele. Csináltam hozzá acél tüskéket, igény esetén azt is adom.

Azoknak ajánlom, akik a természetes, színezetlen hangot szeretik és sok minőségi felvételük van! :) Szerintem minimum 15, de inkább 20 nm-es szoba kell nekik... Már kis hangerőn is kellemesen szól! Viszonylag könnyen meghajtható.

Egy tesztet találtam róla, igaz nem teljesen ez a típus, külső kivitelben van némi eltérés. https://www.av-online.hu/hangfal/elac-f ... teszt_1121

Néhány fontosabb műszaki adat:
Impedancia: 4 Ohm (minimum 3,4 Ohm/220Hz)
Erősítő teljesítmény: 30 - 250 Watt
Keresztváltó frekvencia: 350 Hz - 2 700 Hz
Frekvenciaátvitel: 36 Hz - 50 000 Hz (+/- 6 dB)
Érzékenység: 89 dB
Súly: 15 kg/db
Méret: 989 x 220 x 320 mm
Mélysugárzók: 2 × 150 mm AS cone
Magassugárzó: JET III

Ára 149 000 Ft ( a gránitlap nem tartozék)

Csere, beszámítás érdekelhet számomra megfelelő álló hangsugárzóra, vagy sztereó erősítőre (értékegyeztetéssel).
Csere ár: 170 000 Ft !
Néhány hangsugárzó típus amik érdekelnének: Jamo S606-626, Wharfedale Diamond, Crystal, Evo sorozat...

Megtekinthető/meghallgatható/megvásárolható Kecskemét mellett, Fülöpjakabon.
Tel.: harminc 231 tizennyolc 90

Néhány saját kép:

Kép

Kép

Kép

Kép

Lezárt

Vissza: “Hangsugárzók”