Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Genelec 8020D

Stereo és házimozi frontok, centerek, surroundok, subok, sokpontegy szettek
Lezárt
Avatar
Lewzke
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2018.01.07., vas. 09:39
Értékelés: 2

Re: Genelec 8020D

Hozzászólás Szerző: Lewzke »

up :napsut:

Avatar
Lewzke
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2018.01.07., vas. 09:39
Értékelés: 2

Re: Genelec 8020D

Hozzászólás Szerző: Lewzke »

Tekintettel arra, hogy még van egy 8020 meghirdetve dobozok nélkül jóval kedvezőbb áron, az én példányaim teljesértékűbb volta miatt legyen mostantól185 ezer és ez a vége. leborulok.gif

Avatar
Lewzke
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2018.01.07., vas. 09:39
Értékelés: 2

Re: Genelec 8020D

Hozzászólás Szerző: Lewzke »

200 ezer + asztali állvány + rezgés csillapítók ez marad így kereken, az árban nem fogok csökkenteni többet, aki ismeri tudja: ezek ilyen értéktartó monitorok :smile53:

Avatar
Lewzke
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2018.01.07., vas. 09:39
Értékelés: 2

Re: Genelec 8020D

Hozzászólás Szerző: Lewzke »

Amit tudok adni extraként mert van fölöslegben és megdobja a hangzást, az egy 5e forint értékű 4+4 darab Sorbothane anyagú speciális rezgéscsillapító talp, ha állványon van elszigeteli az asztaltól vagy a földtől a rezgéseket. A második képen talán látszik az állvány és a hangszóró között. Esetleg az asztali állványomtól is megválnék, ha igény van rá, mert új rendszeren nem biztos hogy jó lesz a mérete, szóval akár az is mehet bónuszba velük.

Avatar
Lewzke
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2018.01.07., vas. 09:39
Értékelés: 2

Genelec 8020D

Hozzászólás Szerző: Lewzke »

Eladó párban ez a két aktív kis monitor. Nem sokat használt, a tavasszal vásároltam, makulátlan és karcmentes állapotban, füstmentes szobában, nem túlhajtva. A váltás oka csak a feljebb lépés (Genelec SAM rendszeres vagy Neumann DSP rendszeresre), de van akinek ez végállomás lehet Nekem szükség van pontosabb akusztikai beállításokra, de ezen is van -2,4,6 db basszus, -2db magas, -4db asztali 200Hz, és valami bass roll off ha sarokba helyezed. Főleg aki asztali megoldáson gondolkodik. Munkaeszköz és szórakozni is tökéletes. Nem kell bajlódni erősítőkkel, csak megfelelő akusztikai környezet kell hozzá és egy jó forrás. Ez a legújabb D osztályú erősítős verzió azért D, szóval alig fogyaszt és nem melegszik. Aktív ki-be kapcsolása van, még azzal sem kell bajlódni, hogy bekapcsold. Megvan minden tartozéka, doboza, a Hitspace-ből vásárolt számla + garancia. A garancia az kiterjesztett 5 éves, mert beregisztráltam a Genelec weboldalán, de ha nem kötjük valami szentségtelen generátoros hálózatra, nem hiszem, hogy bármi baja történne. Azért nem árt egy jó túlfeszvédelmes elosztó nekik. ;) XLR kábelt jelenleg nem tudok mellékelni hozzá, mert gyárilag nem adnak vele, s nekem kell továbbra is egy ilyen kábel.
Ár. fix 205 000 HUF - csak komoly érdeklődök keressenek meghallgatással (Budapesten) :)
Kép
Kép

Lezárt

Vissza: “Hangsugárzók”