Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Chario Academy Millenium 2

Stereo és házimozi frontok, centerek, surroundok, subok, sokpontegy szettek
Lezárt
Online
Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 358

Re: Chario Academy Millenium 2

Hozzászólás Szerző: kargidje »

earforce írta:
2020.08.04., kedd 22:46

Igen ennél a hangsuginál +60e az nullának számít.
És ha valaki nyerészkedésből vette meg akkor mi van? 350-ért is jó ár.

Nevetséges ez a hozzáállás.
Én 350-ért adtam el a Chario academy 1-et állvánnyal és 300-ert vettem, mert aki árulta annak kellett asap a cash. Nyerészkedtem? Aligha.
Ez egy kicsit erős! Persze ha neked nem gond +20%, akkor vegyél meg mindent drágábban szó nélkül. Hajrá! :smile32:

Ez meg drágább, mint volt, de akit komolyan érdekel majd megbeszéli a hirdetővel.

"és a hangfalak reális ára alapján kicsivel többért hirdetem meg"
Akkor hogy is van ez, mégis van olyan, hogy reális használt piaci ár? gondolkodik.gif

Avatar
Cloud Strife
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2019.08.07., szer. 00:27
Értékelés: 35

Re: Chario Academy Millenium 2

Hozzászólás Szerző: Cloud Strife »

earforce írta:
2020.08.04., kedd 22:46
Cloud Strife írta:
2020.08.04., kedd 21:25
cyan írta:
2020.08.04., kedd 19:58
Prc. A valós árát nem te döntöd el. Meg persze nem is én. De attól, hogy valaki türelmetlen volt,.és elkótyavetyélte, nehogy már az maradjon az ára örökre... Én a kisebbiktől sem fogok nagyon 300.alatt megvállni, ( mondjuk meg is oszlanak a vélemények, hogy melyik a jobb ) de viszonyításképp hozzátenném, hogy egy Utopia után váltottam a kis olaszokra, és nem bántam meg... Ugye vágjuk, hogy mi a piaci ára egy Focal Micronak? Vígan hallgatom utána...
Mindenkinek saját dolga mennyiért árul valamit, CSAK itt nem egy embert kiraktak azért,mert "elvileg" nyerészkedni akart egy adott terméken! És gyakorlatilag valahol azért ez is kimeríti azt a szintet, mivel+60000ft az nem kicsivel többért van hirdetve😂 De ha ez a kicsi akkor én kérek elnézést! Vagy úgy látszik van akinek megengedett ez itt, van akinek meg nem, hát az egész világ erről szól, sajnos...
Itt pl a napokban az utolsó hozzászólást ajánlom mindenki figyelmébe 👍
https://avx.hu/forum/viewtopic.php?t=148546
Most akkor ilyenkor mi is van a szellemiséggel 😂
Igen ennél a hangsuginál +60e az nullának számít.
És ha valaki nyerészkedésből vette meg akkor mi van? 350-ért is jó ár.

Nevetséges ez a hozzáállás.
Én 350-ért adtam el a Chario academy 1-et állvánnyal és 300-ert vettem, mert aki árulta annak kellett asap a cash. Nyerészkedtem? Aligha.
"És ha valaki nyerészkedésből vette meg akkor mi van? "
60000ft 0-nak számít, ez jó😂, hát lehet neked az, van akinek fél havi kereset még mindig, sajnos...
Csak annyi, hogy itt ezt "állítólag" büntetik, de mint írtam akkor ezek szerint van akiknek ez is megengedett, ennyi...és igen TE is nyerészkedtél, mert ha valamit jóval drágábban adsz tovább, az igen is az👍
Amúgy pedig kb keresztbe sz@rom, hogy ki min és miért nyerészkedik, csak ha már itt szellemiségről meg ilyenekről beszélgetünk, akkor ez mindenkire vonatkozzon, ne pedig csak egyesekre, mert ez lenne a korrekt, ennyike👍

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Re: Chario Academy Millenium 2

Hozzászólás Szerző: earforce »

Cloud Strife írta:
2020.08.04., kedd 21:25
cyan írta:
2020.08.04., kedd 19:58
Prc. A valós árát nem te döntöd el. Meg persze nem is én. De attól, hogy valaki türelmetlen volt,.és elkótyavetyélte, nehogy már az maradjon az ára örökre... Én a kisebbiktől sem fogok nagyon 300.alatt megvállni, ( mondjuk meg is oszlanak a vélemények, hogy melyik a jobb ) de viszonyításképp hozzátenném, hogy egy Utopia után váltottam a kis olaszokra, és nem bántam meg... Ugye vágjuk, hogy mi a piaci ára egy Focal Micronak? Vígan hallgatom utána...
Mindenkinek saját dolga mennyiért árul valamit, CSAK itt nem egy embert kiraktak azért,mert "elvileg" nyerészkedni akart egy adott terméken! És gyakorlatilag valahol azért ez is kimeríti azt a szintet, mivel+60000ft az nem kicsivel többért van hirdetve😂 De ha ez a kicsi akkor én kérek elnézést! Vagy úgy látszik van akinek megengedett ez itt, van akinek meg nem, hát az egész világ erről szól, sajnos...
Itt pl a napokban az utolsó hozzászólást ajánlom mindenki figyelmébe 👍
https://avx.hu/forum/viewtopic.php?t=148546
Most akkor ilyenkor mi is van a szellemiséggel 😂
Igen ennél a hangsuginál +60e az nullának számít.
És ha valaki nyerészkedésből vette meg akkor mi van? 350-ért is jó ár.

Nevetséges ez a hozzáállás.
Én 350-ért adtam el a Chario academy 1-et állvánnyal és 300-ert vettem, mert aki árulta annak kellett asap a cash. Nyerészkedtem? Aligha.
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
Cloud Strife
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2019.08.07., szer. 00:27
Értékelés: 35

Re: Chario Academy Millenium 2

Hozzászólás Szerző: Cloud Strife »

cyan írta:
2020.08.04., kedd 19:58
Prc. A valós árát nem te döntöd el. Meg persze nem is én. De attól, hogy valaki türelmetlen volt,.és elkótyavetyélte, nehogy már az maradjon az ára örökre... Én a kisebbiktől sem fogok nagyon 300.alatt megvállni, ( mondjuk meg is oszlanak a vélemények, hogy melyik a jobb ) de viszonyításképp hozzátenném, hogy egy Utopia után váltottam a kis olaszokra, és nem bántam meg... Ugye vágjuk, hogy mi a piaci ára egy Focal Micronak? Vígan hallgatom utána...
Mindenkinek saját dolga mennyiért árul valamit, CSAK itt nem egy embert kiraktak azért,mert "elvileg" nyerészkedni akart egy adott terméken! És gyakorlatilag valahol azért ez is kimeríti azt a szintet, mivel+60000ft az nem kicsivel többért van hirdetve😂 De ha ez a kicsi akkor én kérek elnézést! Vagy úgy látszik van akinek megengedett ez itt, van akinek meg nem, hát az egész világ erről szól, sajnos...
Itt pl a napokban az utolsó hozzászólást ajánlom mindenki figyelmébe 👍
https://avx.hu/forum/viewtopic.php?t=148546
Most akkor ilyenkor mi is van a szellemiséggel 😂

Avatar
cyan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2009.01.15., csüt. 12:52
Értékelés: 101

Re: Chario Academy Millenium 2

Hozzászólás Szerző: cyan »

Prc. A valós árát nem te döntöd el. Meg persze nem is én. De attól, hogy valaki türelmetlen volt,.és elkótyavetyélte, nehogy már az maradjon az ára örökre... Én a kisebbiktől sem fogok nagyon 300.alatt megvállni, ( mondjuk meg is oszlanak a vélemények, hogy melyik a jobb ) de viszonyításképp hozzátenném, hogy egy Utopia után váltottam a kis olaszokra, és nem bántam meg... Ugye vágjuk, hogy mi a piaci ára egy Focal Micronak? Vígan hallgatom utána...

csipesz12
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1661
Csatlakozott: 2010.05.09., vas. 19:00
Értékelés: 113

Re: Chario Academy Millenium 2

Hozzászólás Szerző: csipesz12 »

Igen a képen láthatóan padlólapos, plusz még egy konyha is van a nappaliban.
Rossz az akusztikám sajnos.

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Re: Chario Academy Millenium 2

Hozzászólás Szerző: audioline »

OFF
Teli járólapos helyiségben valóban kevés egy monitor. És sok minden más is...

ON
Sikeres eladást! :smile32:
.

csipesz12
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1661
Csatlakozott: 2010.05.09., vas. 19:00
Értékelés: 113

Re: Chario Academy Millenium 2

Hozzászólás Szerző: csipesz12 »

Köszönöm tonee73.
Ezért is szeretem ezt a fórumot.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12037
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5707
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Chario Academy Millenium 2

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

prc írta:
2020.08.04., kedd 18:40
Az előző tulajdonosa sem volt korrekt.
Írtam neki és hívtam...
De...
Na és a te árad is sokkal több.
Hajrá hajrá.
A valós ára haha 290.000 mint amennyi előtte volt.
Mivel a szabályzatnak ellentmondóan valahol én is ártrollkodtam, kérek mindenkit hogy ne folytassa.Egyébként az eladó korrekt régi fórumos-és mint ahogy írta van alku is az árban.A valós árát majd eldönti a piac.Egyébként az előző eladótól én is valós ára alatt vásároltam a Marantz CD16-omat...
Szóval innetől kéretik a kifogásokat privátban intézni az eladó felé.
Köszönet.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

csipesz12
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1661
Csatlakozott: 2010.05.09., vas. 19:00
Értékelés: 113

Re: Chario Academy Millenium 2

Hozzászólás Szerző: csipesz12 »

Hívj föl légy szíves, vagy küldj privát üzenetet, amennyiben komoly vásárlási szándékod van.
Köszönöm.

prc
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2020.07.13., hétf. 14:20
Értékelés: 9
Tartózkodási hely: budapest

Re: Chario Academy Millenium 2

Hozzászólás Szerző: prc »

Az előző tulajdonosa sem volt korrekt.
Írtam neki és hívtam...
De...
Na és a te árad is sokkal több.
Hajrá hajrá.
A valós ára haha 290.000 mint amennyi előtte volt.

csipesz12
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1661
Csatlakozott: 2010.05.09., vas. 19:00
Értékelés: 113

Re: Chario Academy Millenium 2

Hozzászólás Szerző: csipesz12 »

Igen, a piac majd beárazza.
Jól látod a rárakódás egyik okát, a másik a valós értéke, a harmadik pedig a hangja.
A mentalitásról pedig hogy mindenki átnézheti az elmúlt 10 évem hirdetéseit ezen a fórumon, és rájön hogy...
Szerintem mindent leírtam előre, más fórumon is meghirdethettem volna, de én szeretném ha AVX taghoz kerülne.
Azt nem írtam hogy alkuképes.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12037
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5707
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Chario Academy Millenium 2

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

csipesz12 írta:
2020.08.04., kedd 17:47
Sziasztok!

Az előző eladóval való egyeztetés, és a hangfalak reális ára alapján kicsivel többért hirdetem meg, szerintem a 350 eft-ot bőven megéri ez a kivitel és hang.
Én kicsit sokallom az új árat, de majd a piac eldönti.Addig oké, hogy a rárakódott szállítási költséget hozzáadod-tudod jól, hogy ez a mentalitás nem nagyon kultivált a fórumon.
Egyébként nekem is Chario-im vannak és imádom őket, leborulok.gif a dobozok előtt.
Sok sikert!
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

csipesz12
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1661
Csatlakozott: 2010.05.09., vas. 19:00
Értékelés: 113

Chario Academy Millenium 2

Hozzászólás Szerző: csipesz12 »

Sziasztok!

Eladó a címben szereplő monitor páros, nemrég vásároltam.
Régóta nagyméretű álló hangfalaim vannak, így kíváncsi voltam egy igazán jó perecíz hangú állványos hangjára.
A kíváncsiságom kielégült, 35 m2-en ebben az akusztikában sajnos nálam ez a kategória nem ideális, hozzáteszem monitor dobozokból ekkora mély hangokat még nem hallottam megszólalni.
Az előző eladóval való egyeztetés, és a hangfalak reális ára alapján kicsivel többért hirdetem meg, szerintem a 350 eft-ot bőven megéri ez a kivitel és hang.
Helyileg Szegeden találhatóak.
Szállításban tudok segíteni.
Minden kérdésre szívesen válaszolok akár telefonon, vagy privátban.

tel: 20-335-4333
IMG_20200726_104827.jpg
IMG_20200726_104827.jpg (526.38 KiB) Megtekintve 2055 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Hangsugárzók”