Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

JmLab Micro Utopia

Stereo és házimozi frontok, centerek, surroundok, subok, sokpontegy szettek
Lezárt
Avatar
cyan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009.01.15., csüt. 12:52
Értékelés: 107

JmLab Micro Utopia

Hozzászólás Szerző: cyan »


Mézga úr is Microzik?

Avatar
Mézga Aladár
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.03.22., vas. 07:25
Értékelés: 102

JmLab Micro Utopia

Hozzászólás Szerző: Mézga Aladár »


Értelek! Akkor Microzzunk csak tovább,vastagon rendben van ez így szerintem.

Mindig, mindennél van jobb!

Avatar
cyan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009.01.15., csüt. 12:52
Értékelés: 107

JmLab Micro Utopia

Hozzászólás Szerző: cyan »


Nem szeretném eladni, egyedül azért hagytam nyitva, hogy tudj válaszolni Idő közben beszereztem egy CC30-at centernek, illetve már változott a kábelezés is, meg a HTPC is passzív lett. Tulajdonképp elég régi kép van kint, de nem volt kedvem újra fotózgatni. Azóta a hátteret is odaadtam egy kedves eladónak, aki a Sim2 D30-at elhozta nekem házhoz és kiszúrta magának a figurát Értelek! Akkor Microzzunk csak tovább,vastagon rendben van ez így szerintem.

Avatar
Toobee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2011.12.12., hétf. 17:01
Értékelés: 18

JmLab Micro Utopia

Hozzászólás Szerző: Toobee »



Elég egyértelmű volt.
Természetesen én is szemezgettem vele, de max beszámítani akartam volna az enyémeket. És akkor most merre tovább? Nem látom a piacon a terméket amire lecserélném.. gondold át ha csak nem a pénzre van szükséged!

Nem szeretném eladni, egyedül azért hagytam nyitva, hogy tudj válaszolni Idő közben beszereztem egy CC30-at centernek, illetve már változott a kábelezés is, meg a HTPC is passzív lett. Tulajdonképp elég régi kép van kint, de nem volt kedvem újra fotózgatni. Azóta a hátteret is odaadtam egy kedves eladónak, aki a Sim2 D30-at elhozta nekem házhoz és kiszúrta magának a figurát

Avatar
cyan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009.01.15., csüt. 12:52
Értékelés: 107

JmLab Micro Utopia

Hozzászólás Szerző: cyan »


Ez még mozira is kevéske, ebben a láncban. Egyébként nem tartom kizártnak, hogy van olyan szub, amit lehetne illeszteni mellé, de biztos vagyok benne, hogy a használt ára is fél millió körül alakul ezeknek a szuboknak és akkor a kábelekről még nem beszéltünk. Egyébként a kiszemelt doboz elkelt. Most már elárulom, hogy a Mini Utopia volt az.Elég egyértelmű volt. Természetesen én is szemezgettem vele, de max beszámítani akartam volna az enyémeket. És akkor most merre tovább? Nem látom a piacon a terméket amire lecserélném.. gondold át ha csak nem a pénzre van szükséged!

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4782
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

JmLab Micro Utopia

Hozzászólás Szerző: GTomi »



Eladóvá vált ez a remek "kis" monitor hangdoboz, gyári állványával együtt. Addig eladó, még a helyette kinézett darab eladó. Dobozai sajnos már nincsenek meg, a budapesti panel nem a gyűjtögető életmódról szól. A méretei miatt mindenképp csak a személyes átvétel jöhet szóba. Nagyon szép állapotban van mind a két hangfal és az állványok is.
 
Irányára: 685.000 Ft, beszámítás és csere most egyáltalán nem jöhet szóba.
Érdeklődni: privát üzenetben itt, vagy telefonon a +36 30 317 3885-ös telefonszámon lehet
Képeket ezen a linken találtok. Már nem ebben a felállásban lehet meghallgatni, de természetesen meghallgatás nélkül el sem vihetőek
 
Kiskép:
283791_sam_2919.jpg

 
jól néz ki a bal sarokban az akusztikai elem
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Avatar
Toobee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2011.12.12., hétf. 17:01
Értékelés: 18

JmLab Micro Utopia

Hozzászólás Szerző: Toobee »



Szia Toobee!
Én inkább visszaszereztem az enyémeket. Ebből kifolyólag kérdezném,hogy azt a subot használod zenehallgatásnál is,vagy csak mozihoz van? Újabban téma volt egy -két kisdoboz esetében,hogy meglehet támogatni őket alul,de én az enyém esetében valahogy nem érzem,hogy jól sülne el a dolog. Vagy megérhet egy próbát szerinted? Addig is nagy up e remek "kis"dobozoknak!

Ez még mozira is kevéske, ebben a láncban. Egyébként nem tartom kizártnak, hogy van olyan szub, amit lehetne illeszteni mellé, de biztos vagyok benne, hogy a használt ára is fél millió körül alakul ezeknek a szuboknak és akkor a kábelekről még nem beszéltünk. Egyébként a kiszemelt doboz elkelt. Most már elárulom, hogy a Mini Utopia volt az.

Avatar
cyan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009.01.15., csüt. 12:52
Értékelés: 107

JmLab Micro Utopia

Hozzászólás Szerző: cyan »


Szia Toobee!
Én inkább visszaszereztem az enyémeket. Ebből kifolyólag kérdezném,hogy azt a subot használod zenehallgatásnál is,vagy csak mozihoz van? Újabban téma volt egy -két kisdoboz esetében,hogy meglehet támogatni őket alul,de én az enyém esetében valahogy nem érzem,hogy jól sülne el a dolog. Vagy megérhet egy próbát szerinted? Addig is nagy up e remek "kis"dobozoknak!

Avatar
Toobee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2011.12.12., hétf. 17:01
Értékelés: 18

JmLab Micro Utopia

Hozzászólás Szerző: Toobee »

Heti Up! Pici alku belefér.

Avatar
Toobee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2011.12.12., hétf. 17:01
Értékelés: 18

JmLab Micro Utopia

Hozzászólás Szerző: Toobee »


Annyira nem motivál a váltás, hogy megvegyem az újat, még ez megvan. Szóval még nem történt meg az utódlás, de maradnék márkán belül
Publikus h., mi az utódja?

Avatar
Mézga Aladár
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.03.22., vas. 07:25
Értékelés: 102

JmLab Micro Utopia

Hozzászólás Szerző: Mézga Aladár »

Publikus h., mi az utódja?
Mindig, mindennél van jobb!

Avatar
Toobee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2011.12.12., hétf. 17:01
Értékelés: 18

JmLab Micro Utopia

Hozzászólás Szerző: Toobee »

Természetesen megvannak a gyári előlapjai is, a képen, amit beraktam látszik is (készülékállvány tetején).

Avatar
cyan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009.01.15., csüt. 12:52
Értékelés: 107

JmLab Micro Utopia

Hozzászólás Szerző: cyan »

Remek dobozok,kb egy hónapja,hogy megválltam az enyémektől. Lehet,hogy fog még hiányozni,bármim is van most helyette.

Avatar
Toobee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2011.12.12., hétf. 17:01
Értékelés: 18

JmLab Micro Utopia

Hozzászólás Szerző: Toobee »


Eladóvá vált ez a remek "kis" monitor hangdoboz, gyári állványával együtt. Addig eladó, még a helyette kinézett darab eladó. Dobozai sajnos már nincsenek meg, a budapesti panel nem a gyűjtögető életmódról szól. A méretei miatt mindenképp csak a személyes átvétel jöhet szóba. Nagyon szép állapotban van mind a két hangfal és az állványok is.
 
Irányára: 685.000 Ft, beszámítás és csere most egyáltalán nem jöhet szóba.
Érdeklődni: privát üzenetben itt, vagy telefonon a +36 30 317 3885-ös telefonszámon lehet
Képeket ezen a linken találtok. Már nem ebben a felállásban lehet meghallgatni, de természetesen meghallgatás nélkül el sem vihetőek
 
Kiskép:

 

Lezárt

Vissza: “Hangsugárzók”