Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Bodor Audio erősítők

Moderátor: Bodoraudio

Vendég

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


17334/9Kiszámoljam mennyi??? :kiraly:

17e baromság egy balkuki értelmi fogyitól sokat dob ezen a nyomorult fórumon :lol!: .

Béla, miért nem vágod már ki ezt a nyomoroncot??? :lol!:

Vendég

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


17334/9Kiszámoljam mennyi??? :lol!:

17e baromság egy balkuki értelmi fogyitól sokat dob ezen a nyomorult fórumon :kiraly: .

Aham te aztán sokkal értelmesebb vagy ezekkel a hozzászólásokkal.Remélem ez legalább ki is lesz törölve, mert ez bizonyára zavaró ebben a topikban és ezen a fórumon.Mellesleg vegyél vissza az arcból mert nem ismersz, ismeretlenben meg nem alkotok véleményt másokról édesapám.Most ezzel magadról alkottál, de nem süllyedek le a szintedre ezen nekiállni vitatkozni. Szép napot.

Vendég

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


17334/9Kiszámoljam mennyi??? :lol!:

17e baromság egy balkuki értelmi fogyitól sokat dob ezen a nyomorult fórumon :kiraly: .

Vendég

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


17334/9Kiszámoljam mennyi??? :lol!:

9-ből 8 beírás a Magyarország ma topicban :lol!:

Az is fontos topik :lol!: Na de ne offoljunk...Megyek hallgatok jó kis Bodor Erősítőt :kiraly: Nem jön el hétfőn valaki?

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: AVX »


17334/9Kiszámoljam mennyi??? :kiraly:

9-ből 8 beírás a Magyarország ma topicban :lol!:

Vendég

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


17334/9
Kiszámoljam mennyi??? :lol!:

Vendég

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Aztán ezt miért nem privátban beszélitek meg?
Csak...Mert nem titok, had ne zavarjon már ez a 2 mondat...Ha a topik gazdát zavarja majd szól érte, de az ne te legyél már. :kiraly: :lol!:

Vendég

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Aztán ezt miért nem privátban beszélitek meg?

Avatar
Zimonyi Attila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2007.04.17., kedd 09:25
Értékelés: 13

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Zimonyi Attila »


Ok na majd megyünk, 10 körül indulunk...Nem tudom megyünk előtte még valahova...De sztem ti lesztek az első.
Gyertek várunk :lol!:
PC,ESEL SOUND First inegrated amplifer,ESEL SOUND Dac,MEZZO&TEMPO KÁBELEK

Vendég

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ok na majd megyünk, 10 körül indulunk...Nem tudom megyünk előtte még valahova...De sztem ti lesztek az első.

Avatar
Zimonyi Attila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2007.04.17., kedd 09:25
Értékelés: 13

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Zimonyi Attila »


Feri hétfőn nyitva vagytok? Úgy néz ki megyünk Pestre és akkor elugranánk felétek is. :lol!:
Feri most nyaral,de hétfőn bent vagyok gyertek bátran :kiraly:

Mikor nyittok?

8-kor már bent vagyok,18-ig tartunk nyitva..
PC,ESEL SOUND First inegrated amplifer,ESEL SOUND Dac,MEZZO&TEMPO KÁBELEK

Vendég

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Feri hétfőn nyitva vagytok? Úgy néz ki megyünk Pestre és akkor elugranánk felétek is. :lol!:
Feri most nyaral,de hétfőn bent vagyok gyertek bátran :kiraly:

Mikor nyittok?

Avatar
Zimonyi Attila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2007.04.17., kedd 09:25
Értékelés: 13

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Zimonyi Attila »


Feri hétfőn nyitva vagytok? Úgy néz ki megyünk Pestre és akkor elugranánk felétek is. :lol!:
Feri most nyaral,de hétfőn bent vagyok gyertek bátran :kiraly:
PC,ESEL SOUND First inegrated amplifer,ESEL SOUND Dac,MEZZO&TEMPO KÁBELEK

Vendég

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Feri hétfőn nyitva vagytok? Úgy néz ki megyünk Pestre és akkor elugranánk felétek is. :lol!:

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6067

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

Ez szép volt kimber! :lol!:
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Vendég

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én csatlakozok Thecult72 fórum és Bodor terméktárshoz és nagy-nagy megelégedéssel hallgatom a Bodor hangot.

Egyet értek, nekem is tetszik a Bodor hang...Ugyan össze még nem hasonlítottam más nagynevű gyártó termékével, de amit hallottam az bejött, és szerintem ez a lényeg.Jobb vagy sem, ez annyira szubjektív, kinek mi tetszik, hisz a hallásunk, fülünk, ízlésünk sem egyforma.Igy szerintem alapból vitának sincs helye, h kinek melyik jobb, hisz teljesen egyén függő. :lol!: :kiraly:

Vendég

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


nagy-nagy megelégedéssel hallgatom a Bodor hangot.
És milyen jól teszed. :lol!:

Avatar
JENŐ
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2007.10.16., kedd 11:24
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Eger

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: JENŐ »


Szervusztok !
 
A Bodor topikban miért nem arról írtok, hogy -
-meghallgattam és tetszik mert ......., meghallgattam és nem tetszik mert ..... - ?
Érdekes, hogy aki járt már Vámház krt-on azoknak tetszett az ott hallott hang!
Tessék elmenni, meghallgatni és utána véleményezni!
 
Miért zavarja az átlag magyart a másik ember öröme vagy sikere?
 
Én csatlakozok Thecult72 fórum és Bodor terméktárshoz és nagy-nagy megelégedéssel hallgatom a Bodor hangot.

Avatar
turizoli
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 18:32
Értékelés: 0

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: turizoli »

Hú már nagyon elkanyarodtunk más felé.Végül is ez a Bodor erősítők topikja lenne. :lol!:


 
 


Vendég

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem is tudom, szerintem is van különbség a nagyobbak javára (árkategóriákról beszélek).
 
Akik ezt nem hallják, azoknak vagy nem enged át valamit a rendszerük, vagy egyszerűen mázlisták.
Amikor az én cimbim 1 misiért vett cédét inkább vette a használt Vadiát, mint egy újat 1 misiért. És nem sznobizmuból. Az a cucc tud valamit. Bárhol, bármilyen rendszerben.
Mindenesetre az ilyen különbségek nem JPW Sonatakon meg Ion 2-eseken jönnek ki. tisztelem ezeket a gépeket, is, de azért a helyére kellene tenni a dolgokat. Mindenen van árrés, és marketing költség is. Sőt, nem sétálnak a kereskedésekbe, szállítani is kell őket.

Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: mishow »


Gyere be hallgasd meg saját magad,az a legegyszerűbb...
Hamarosan sor kerül arra is! :lol!:

Avatar
Zimonyi Attila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2007.04.17., kedd 09:25
Értékelés: 13

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: Zimonyi Attila »


Sajnálattal látom, hogy a levelezés visszatalált egy ezerszeresen kitárgyalt témához (aminek tudtommal több topicja is van) és vadul dúl az offolás. 
No mindegy, akkor majd priviben megbeszélem Thecul72-vel a tapasztalatait az új Bodor DAC-kal kapcsolatban.
 
Mivelhogy én ARRA lennék inkább kíváncsi ... :lol!:

Gyere be hallgasd meg saját magad,az a legegyszerűbb... :kiraly:
PC,ESEL SOUND First inegrated amplifer,ESEL SOUND Dac,MEZZO&TEMPO KÁBELEK

Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: mishow »


Sajnálattal látom, hogy a levelezés visszatalált egy ezerszeresen kitárgyalt témához (aminek tudtommal több topicja is van) és vadul dúl az offolás.
 
No mindegy, akkor majd priviben megbeszélem Thecul72-vel a tapasztalatait az új Bodor DAC-kal kapcsolatban.
 
Mivelhogy én ARRA lennék inkább kíváncsi ... :lol!:

Avatar
hifis
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2007.09.08., szomb. 20:27
Értékelés: 356
Tartózkodási hely: Budapest

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: hifis »


Azt azonban megkérdezném ,hogy miért kell egy nagyon drága rendszert is szokni?(a bejáratáson kívül).

Igazából nem megszokásról van szó, hanem egyszerűen arról, hogy teljesít a készülék a saját rendszerünkben, hosszú távon. (Ami ugye tudjuk, mindig más, mint a kereskedőnél.)
Egy drága készülék attól éri meg az árát, hogy elegendően nagyszámú vásárlónál teljesíti az elvárásokat, bármekkorák is azok. (Itt a hangsúly a bármekkorán van.)
Mondjuk egy Halcro vagy Gryphon monoblokktól, hiába kerülnek rengeteg pénzbe, valószínű, hogy ritkán akar megszabadulni a gazdája, és bármennyire is szeretnénk, nem azért, mert sznob. A fizetőképes országokban sok fizetőképes hifista van, akinek a hangminőség a döntő szempont.

Avatar
KoZo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.09.08., pén. 13:40
Értékelés: 15

Bodor Audio erősítők

Hozzászólás Szerző: KoZo »

Azért mert vannak drágán is szarok, még nem kell rögtön minden drágát szarnak titulálni. Másfelől pedig én csak nagyon óvatosan hiszek az óriásölőkben. Ne felejtsük el, hogy ezek a kisipari termékek egy csomó olyan dologgal nem rendelkeznek amivel nagynevű társaik igen. Nem csak bevizsgálva nincsenek, de nincs csomagolás, nincs használati utasítás, nincs prospektus. Vagyis mindaz hiányzik amitől termék a termék. Lehet mondani, hogy erre nincs szükség, de erről meg nekem az a koreai terepjáró jut az eszembe, ami pont úgy néz ki mint a Merci, de azért amikor az M7-es vasárnap a Balcsiról hazafelé tartva tömeggarambolba keveredek, akkor azért még sem a koreaiban szeretnék ülni. :lol!:

Lezárt

Vissza: “Bodor Audio”