Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Minden más ami velünk kapcsolatos

Moderátor: Bodoraudio

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2344
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »



Az jó, a kép alapján jó nagynak tűnt a helyiség.
Köszönöm, de a tavalyi után megfogadtam, hogy pár évig biztos nem sózok.Előtte is kihagytam 4 vagy 5 éven keresztül.
Mindenesetre sok sikert és "épkézláb" látogatót!

Közel 100 négyzetméter.
Ez egy "gyártó-forgalmazó-közönség találkozó.
Mindenki igyekszik a legjobbat kihozni belőle.
El kell fogadni hogy ez nem mindig sikerül, és azt is hogy erről ritkán tehet a kiállító.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: tonee73 »



Igen, be tudják zenélni.
Hallgasd meg.

Az jó, a kép alapján jó nagynak tűnt a helyiség.
Köszönöm, de a tavalyi után megfogadtam, hogy pár évig biztos nem sózok.Előtte is kihagytam 4 vagy 5 éven keresztül.
Mindenesetre sok sikert és "épkézláb" látogatót!
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2344
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »


Igen, be tudják zenélni.
Hallgasd meg.


Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Jó nagy "szobát" kaptatok.Kíváncsi vagyok a show utáni tapasztalatokra, mármint hogy be tudták-e zenélni a teret a dobozok.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2344
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »


Sziasztok!
Sikerült elsőként bepakolni a kiállításra.
Elnézést a telefonos kép minőségért.
Képek és videó anyagok a késköbiekben.
 


Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2344
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »

A hazai HiFi és videó piac kiemelkedő eseményén, az idén megújuló és új helyszínre költöző AV Trend és HiFi Shown eddig egyedülálló összefogás eredményeként "Hazai pálya" néven több magyar gyártó együtt állítja ki legújabb termékeit. A színes kínálatban jelen lesz a multimédiás hálózatokat, intelligens házakat építő Clarus, a nagy rendszerüket és kerámia hangszórós hangdobozukat bemutató Ethosz. A Bodor Audio a megújult Classic szériát hozza el a kiállításra, a Tempomusic és a Hangszóróbolt speciális hangszórókat állít ki a barkácsolók örömére. A Heed Audio által felajánlott Roksan lemezjátszókat a Hangszóróbolt igényes hangszedőivel is meghallgathatják az érdeklődők, továbbá Tűű Károly vadonatúj kétutas monitor dobozával és a Néhai féle Hydra kábelek családjával is megismerkedhetnek a látogatók. A két napos programot a hazai szaksajtó legújabb szereplője, a kiállítással szinte egy időben induló, zenei és technikai témákkal egyaránt foglalkozó magazin szervezésében meghívott szakértők, zenészek érdekes előadásai és bemutatói teszik teljessé.

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2344
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »


Kedves Bodor audio!Van par kerdesem,tudnal valaszt adni privatban?koszonom!!!!
Igen, de nem jött privát üzenet.

Vendég

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Kedves Bodor audio!Van par kerdesem,tudnal valaszt adni privatban?koszonom!!!!

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2344
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »



Kedves Ferenc !
 
Köszönöm a gyors választ, valami hasonlóra gondoltam én is, csak a FTF miatt vetettem fel az ötletet, de ha nem, hát nem. Remélem ezt a témát (is)
alkalmunk lesz személyesen megvitatni egy elkövetkezendő HIFI Club alkalmával.
 
Üdv.   A. Imre

Tiszteletem az Uraknak!
A klub összejöveteleknek pont az a célja hogy minden /hifis/problémára megoldást találjunk.
A csapatban "harcedzett" szakik segítenek a probléma megoldásában.
Szabó Zoli remek előadást tartott legutóbb akusztikával kapcsolatban.
Szeretettel látunk mind érdeklődőt.

Avatar
mimoo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2011.07.05., kedd 18:48
Értékelés: 25

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: mimoo »



Kedves Imre.
Rengeteget kíséleteztünk ebben a témában.
A kísérletek vége mindig az lett hogy egyszerű faláda abban mindenféle csomagolás nélkül volt a legjobb az eredmény.
Egy vászon zsáknak nem látom akadályát de az vákuum zsákot nem támogatom.

Kedves Ferenc !
 
Köszönöm a gyors választ, valami hasonlóra gondoltam én is, csak a FTF miatt vetettem fel az ötletet, de ha nem, hát nem. Remélem ezt a témát (is)
alkalmunk lesz személyesen megvitatni egy elkövetkezendő HIFI Club alkalmával.
 
Üdv.   A. Imre

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2344
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »


Kedves Imre.
Rengeteget kíséleteztünk ebben a témában.
A kísérletek vége mindig az lett hogy egyszerű faláda abban mindenféle csomagolás nélkül volt a legjobb az eredmény.
Egy vászon zsáknak nem látom akadályát de az vákuum zsákot nem támogatom.

Avatar
mimoo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2011.07.05., kedd 18:48
Értékelés: 25

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: mimoo »


T. Bodor úr !
 
Felmerült bennem egy kérdés a "kavicságy"-al kapcsolatosan, amit a rezgéscsillapítók topicban fel is tettem. Egy fórumtárs azt javallotta, forduljak egyenesen Önhöz. Ezt most meg is tenném.
 
Üdv.  Andrejkovics Imre  Sóskút
mimoo, on 12 Sept 2013 - 15:49, said:

Ezt a témát már egyszer felvetettem a HIFI állvány topikban, de válasz nélkül maradtam. Hátha itt több szerencsém lesz.
 
Hölgyek és Urakok !

Ebben - és az alátétek, rezgéscsillapítók - topikban elég sok szó esett régebben a "kavicságy"-ról. Átolvasva a hozzászólásokat, feltűnt, hogy néhányan esztétikai és tisztasági kifogásokat emeltek ellene. (gyerek, macska, stb.)
De az is, hogy a kavics (sóder) ládába való behelyezésénél egyszer sem merült fel a fóliába csomagolás lehetősége.
(vastagabb fóliazsák vákumos lezárással.) Kérdezném az "illetékeseket" (Bigdewill, Bodor, Fülelek, Joc fórumtársakat)
és mindazokat, akiknek ezirányú tapasztalataik vannak, ez a lehetőség csak véletlenül került ki a megvitatásra érde-
mesek közül, vagy a fólia netán "persona non grata" e téren ?
Válaszaitokat előre is köszönve, jó zenehallgatást mindenkinek.

Üdv. mimoo

Gyanítom, hogy a kavicsok lényegét veszi el a dolog ha össze vannak szorítva egy vákuumcsomagolt zacsiban.Nyilván megnehezíti a "dolgukat", hogy elvezessék egymáson (szebben nem tudom kifejezni) a rezgéseket.De ebben a kavicsos témában igazán nem vagyok kiképezve, csak tippelek.Talán Bodor mestert kérdezed erről, ők is alkalmazzák a kavicságyas módszert.Bigdevilt itt nem találod meg, "persona non grata" lett, odaát az AV-n adja a próféciát...

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: AVX »



Megfelelő topikban a felajánlás.


Nagyon köszönöm.

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2344
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »



Ha van bármilyen elfekvő cuccotaok,most felrakhatnátok ide:
 
Jótékonysági Licit!!!
 
 
http://www.avx.hu/fo...konysagi-licit/
Nem az érték számít.


Megfelelő topikban a felajánlás.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ha van bármilyen elfekvő cuccotaok,most felrakhatnátok ide:
 
Jótékonysági Licit!!!
 
 
http://www.avx.hu/forum/index.php?/foru ... agi-licit/
Nem az érték számít.

Avatar
Andromedius
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2008.04.24., csüt. 22:57
Értékelés: 4

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: Andromedius »


Sziasztok!
 
Végre valahára felkerült a sztereomagazin.hu-ra az interjú ami még az Audio magazinban jelent meg. Aki olvasta az újságban, annak is érdemes újra elolvasni, mert ott terjedelmi okok miatt eléggé le lett rövidítve, és pár dolog nem jött át a mindanivalóból.
Ez a cikk most hosszabb, és jobban megragadja a lényeget.
 
Köszönet mégegyszer Ferinek, hogy annakidején szakított időt a dologra.
 
http://www.sztereomagazin.hu/hirek/bodo ... tilus.html
Zene: "Az élet csak arasznyi repülés földtől a földig. A világnak mindegy hogy meddig élsz. De neked és nekem ez az egyetlen, az első és utolsó bevetés"
Film: "Nem a munkád vagy. És nem is a bankszámlád. Nem a kocsid vagy. És nem is a tárcád tartalma."

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2344
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »

Köszönöm a csapatom nevében.

Avatar
Hicks
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.01.31., vas. 09:15
Értékelés: 22

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: Hicks »


Bár időhiány miatt egy kicsit késve, de szeretnék gratulálni a hétvégi kiállításon nyújtott produkcióért a Bodor Audionak! Egy élmény volt nálatok lenni, pedig az a szoba sem volt akusztikai szempontból több-kevesebb a többinél, itt mégis minden rendben volt. Semmit nem éreztem tolakodónak és semminek nem éreztem a hiányát, az előttem szólóval csak egyet tudok érteni a mély hangok megszólalásával kapcsolatban. Nem próbáltam keresni azt, hogy mi-honnan szól, a szobában folyamatosan jelen lévő sok emberrel együtt is lehetett élvezni a zenét. Csak így tovább!
 
Hicks

Avatar
kaukerzs
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.04.09., hétf. 00:14
Értékelés: 0

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: kaukerzs »


Szia Mindenki!
A 9-10-i hétvégén kint jártam az Audio Video és Multimédia TREND 2012 kiállításon a Hilton Budapest WestEnd Hotelben és kénytelen voltam tollat ill. billentyűzetet ragadni. Nagyon örültem, hogy ebben a gazdasági helyzetben is sikerült összehozni a zenebarátokat. Rengeteg szebbnél szebb cucc volt kint, de elkeseredtem az egyes szobákban hallható hangzás miatt. A mély (Tudom, hogy ezt a legnehezebb jól előállítani) sehol sem szólt kifogástalanul. Puffogott, tompa volt vagy nem is volt. Olyan szobában is voltam ahol nem csak a méllyel volt baj. Tudom rá lehet fogni a szobára meg minden egyéb külső körülményre. Egy kicsit el voltam keseredve.
Amikor a Bodor Audio + szobába beléptem akkor jött a meglepetés. Minden hang a helyén volt, nem csak az eddig hiányolt mély jelent meg rendkívül tisztán, hanem a magas és a közép tartomány is precízen működött. Ez az igazi High-End! A Presence set ráadásul design-ban is rendben volt. Találó az elnevezés a „jelenlét”, minden egyes kis részlet és hang jelen volt amiket eddig otthon észre sem vettem. Hát gyerekek, egy ilyet szereznem kell! Azt hiszem amíg gyűjtök egy kis pénzt a Presence-re addig is benevezek a Classic széria darabjaira, ami hangban szintén tudja nyújtani a legmagasabb minőséget. Aki a kiállításon nem hallotta annak javaslom, hogy menjen el a Tábornok utcába egy kis hallgatózásra, megéri. Én is oda fogok menni, ha tiszta, gyönyörű zenét szeretnék hallgatni. Gratulálok a Bodor Audionak és nagyon örülök, hogy kis Hazánkban ilyen minőséget hangban és design-ban elő tud állítani egy csapat.

Vendég

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Gratulálok az egész csapatnak!
 


Én is gratulálok. Valóban nagyon meggyőző volt a rendszer produkciója. Hogy ne csak szó, hanem kép is legyen, berakok egyet. Én a saját kiemelt ügyfeleinket is végig vittem a kiállításon és ők is pozitívan vélekedtek a rendszerről.
Ps: Na jó, most már csak azt mondja meg valaki, hogy lehet egy k..va képet csatolni, mint régen.


Avatar
Shinagawa
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2011.12.04., vas. 17:39
Értékelés: 359

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: Shinagawa »


Gratulálok az egész csapatnak!
Nálam is az ELSŐ helyen volt az a hang(zás), amit nálatok hallottam.
Szívesen meghallgatnám nyugodtabb körülmények között ezt a szemet-fület gyönyörködtető rendszert!

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1075
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 210
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: nehai »


A magamrészéről de gondolom a Bodoraudio nevében is köszönjük a sok látogatót a rengeteg pozitív visszajelzést, bíztatást, sok munkával sikerült a nem túl ideális körülmények között is hosszan hallgatható, muzikális hangot összehozni, mely szinte műfajfüggetlenül tudott sok zenebarátnak kellemes élményt nyújtani.
 
Azt pedig én szeretném megköszönni, hogy részese lehettem a sok pozitív megnyilvánulásnak, annak ellenére, hogy ehhez a remek csapathoz csak alig pár hete kerültem közelebb és a végeredményhez így csak egy pici résszel járulhattam hozzá, mégis teljes "jogú" csapattagként részesültem a látogatók elismeréséből.

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5816
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: audioline »


Üdvözletem!
 
Szeretnék röviden hangot adni tapasztalatomnak.
Az idei Hifi show-n fülem/ízlésem szerint Nálatok volt az egyik leghallgathatóbb, kiegyenlített hang.
Gratulálok! Munkátokhoz további sikert kívánok!
 
Tisztelettel és üdv.
A78
.


Avatar
bege
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1397
Csatlakozott: 2009.06.14., vas. 10:16
Értékelés: 635

Minden más ami velünk kapcsolatos

Hozzászólás Szerző: bege »


Sziasztok.
 
A tegnapi nap folyamán, fővárosunkban akadt dolgom, igy aztán ellátogattam, a Tábornok utcába. Természetesen, ídőpont egyeztetés után. Volt szerencsém a Presence rendszerbe belekóstolni. Némi aklimatizálódás után, azt kell mondjam, hogy a név választás rendkívül helytálló. A kivitel? Pazar!
 
Más.
Született egy egyezség, amiről még nekem is csak elképzeléseim vannak.
Megújjul a classic széria. Ami ebből, a puszta tényen kívül érdekes, hangsugárzó is lesz. Engem, az a megtiszteltetés ért, hogy egy csapatban vehetek részt, ennek a dolognak a megvalósításában. Kaptam az alkalmon, belevágok. Bízom benne, hogy fel tudok nőni a feladathoz. Minden értelemben.
Köszönet érte, Bodor Ferinek.

Lezárt

Vissza: “Bodor Audio”