Megkérünk mindenkit, hogy a topikokkal kapcsolatos kéréseiteket, mint hirdetés újbóli megnyitása, cím javítás, stb... NE privát üzenet formájában jelezzétek, hanem a jelentés gomb használatával!
Köszi!

(A jelenetéseket minden moderátor és adminisztrátor látja, így a kéréseitek hamarabb teljesítésre kerülnek)

Minden más ami velünk kapcsolatos

Moderátor: Bodoraudio

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2007.11.15., csüt. 20:01

Volt egy kis időm délután és beugrottam Ferihez, sikerült fülügyre kapni egy régi Triangle hangfalat, mely meglepő mélyeket produkált ahhoz képest amit egy doboznélküli konstrukciótól várna az ember, nagyon kellemes zenei hangú "doboz", nagyon hallgattatja magát :smile51:

Szem és fülügyre kaptam még egy kísérleti eszközt, amelyet a készülékekre helyezve, összegyűjti az elektroszmogot, ami így nem kerül a készülékbe. Csináltunk egy AB tesztet, mit is mondhatnék a hatás nem semmi, nagyon pregnáns, minden valódibb lett, a lecsengések a közepek és magashangok fókusza nagyban javul, hasonló mint amikor egy sokkal jobb drótot köt az ember a doboz elé, igaz sokkal jobbat kell, hogy ilyen hatása legyen, amint készen lesz hazahozok belőle kipróbálni az biztos. :D:)

Ha már ott voltam, vettem egy pár darab drót alá valót, ez egy cserép gúla amelyre a hsz drótokat lehet pakolni, hogy ne a földön legyenek, eddig jobb híján gyapjú pamacsokra tettem, de nem valami esztétikus és össze is nyomódik.

Gyorsan ki is próbáltam, már az első hangoknál hallani, hogy mennyit javított a rendszer hangján, én amúgy is merev drótokat használok, melyek eléggé rezonálnak, nos feltisztította a hangképet anélkül, hogy vékonnyá tette volna, és sokkal hallgathatóbbá vált, pláne a női énekhang, ez volt eddig a legolcsóbb tuning amit kipróbáltam és ennyit hozott a konyhára.

:smile46::):D

Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 654

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio » 2007.11.03., szomb. 20:48

Ma megnéztem közelebbről az Art & Voice dobozokat, amin zenét hallgattunk az a Seas Exel hsz-eiből épített darab volt, végre itt már zene szólt BA erősítőkön, nem sok ilyen hely akadt sajnos, többször is benéztem. Gratula jó hangért, és szép látványért :smile51:

Köszönöm a csapat nevében :smile46:

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2007.11.03., szomb. 20:16

Ma megnéztem közelebbről az Art & Voice dobozokat, amin zenét hallgattunk az a Seas Exel hsz-eiből épített darab volt, végre itt már zene szólt BA erősítőkön, nem sok ilyen hely akadt sajnos, többször is benéztem. Gratula jó hangért, és szép látványért :smile51:

Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio » 2007.10.19., pén. 20:36

Mindig a nagy dög hangfalakkal szenvedtünk :smile51: , amik rendesen rányomták a bélyeget a hangra. Búgtag zúgtak, hiába nem oda való hangfalak voltak. De az új hangfalaink végre megmutatják a rendszerben lévő potenciált. :smile46:

Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio » 2007.10.19., pén. 20:31

kicsit remeg a födém,de elmegy :smile51:

csövi
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 658

Hozzászólás Szerző: csövi » 2007.10.19., pén. 20:25

Kb25-30nm, 4-4.30 magas.

:smile51: az jó

Michell Engineering, Mellorn Audio, Soner Audio, STEALTH audio cabels, Harmonic Technology, Sonus Faber, 2012Mac mini

Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio » 2007.10.19., pén. 20:15

Kb25-30nm, 4-4.30 magas.

csövi
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 658

Hozzászólás Szerző: csövi » 2007.10.19., pén. 20:06

Nem könnyen, de összeállt a nagy rendszer. Aki kíváncsi a biamplifikálás előnyeire érdemes benéznie egy kis hallgatódzásra :smile46::smile51:

Mekkora szobátok, amibe a nagyrendszer zenél?

Michell Engineering, Mellorn Audio, Soner Audio, STEALTH audio cabels, Harmonic Technology, Sonus Faber, 2012Mac mini

Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio » 2007.10.19., pén. 17:41

OKT 21 Vasárnap Fonó buli!!!!!!! Tessék jönni!!!!!!!!!! :smile51: XI ker Sztregova utca. :smile46:

Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 115

Hozzászólás Szerző: Mathias » 2007.10.18., csüt. 10:36

Nem könnyen, de összeállt a nagy rendszer. Aki kíváncsi a biamplifikálás előnyeire érdemes benéznie egy kis hallgatódzásra :)  :smile46:

Sziasztok!

Tegnap segitettünk Ferinek beinstallálni az új hangfalakat, amik végre, -az akusztikai körülményeket is figyelembe véve- ki tudják szolgálni a BODOR elektronikákat úgy, ahogy eddig még semmi. Már az első benyomások is bíztatóak voltak, pedig még a hangfalak helye sem volt meg. Elsőre előrébb kellett hozni őket, és enyhén befordítani, hogy a mélyátvitel a szoba teljes hosszában egyforma legyen, és felépüljön a tér. Utána bikábeleztük a rendszert, ami drasztikusan javított a felbontáson, a tisztaságon, és már akkor "tátott szájjal" hallgattuk a rendszer által létrehozott hangélményt. Ekkor elhatároztuk, biamplifikálunk. Ha lúd, legyen kövér. Ha a bikábelezés ennyit javított a hangon, mi lesz, ha két nagy sztereó végfokkal szolgáljuk ki az új jövevényeket. A teljes rendszer szétszerelése, és újraépítése után, nem hittük volna -bár bíztunk benne- hogy, még mekkora javulást hozott a beavatkozás. Kimerem jelenteni, hogy a Feriéknél ezentúl lehet ZENÉT HALLGATNI. Ezt meg kell hallgatni!!!

Azt tudni kell, Atti-nál a mérce igen magas, ez idáig a rendszerek ártól függetlenül 99%-ban kiestek. :smile51:

Ezt ebből "Feriéknél ezentúl lehet ZENÉT HALLGATNI." már sikerűlt leszűrni.:)

Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio » 2007.10.18., csüt. 10:19

Nem könnyen, de összeállt a nagy rendszer. Aki kíváncsi a biamplifikálás előnyeire érdemes benéznie egy kis hallgatódzásra :)  :smile46:

Sziasztok!

Tegnap segitettünk Ferinek beinstallálni az új hangfalakat, amik végre, -az akusztikai körülményeket is figyelembe véve- ki tudják szolgálni a BODOR elektronikákat úgy, ahogy eddig még semmi. Már az első benyomások is bíztatóak voltak, pedig még a hangfalak helye sem volt meg. Elsőre előrébb kellett hozni őket, és enyhén befordítani, hogy a mélyátvitel a szoba teljes hosszában egyforma legyen, és felépüljön a tér. Utána bikábeleztük a rendszert, ami drasztikusan javított a felbontáson, a tisztaságon, és már akkor "tátott szájjal" hallgattuk a rendszer által létrehozott hangélményt. Ekkor elhatároztuk, biamplifikálunk. Ha lúd, legyen kövér. Ha a bikábelezés ennyit javított a hangon, mi lesz, ha két nagy sztereó végfokkal szolgáljuk ki az új jövevényeket. A teljes rendszer szétszerelése, és újraépítése után, nem hittük volna -bár bíztunk benne- hogy, még mekkora javulást hozott a beavatkozás. Kimerem jelenteni, hogy a Feriéknél ezentúl lehet ZENÉT HALLGATNI. Ezt meg kell hallgatni!!!

Azt tudni kell, Atti-nál a mérce igen magas, ez idáig a rendszerek ártól függetlenül 99%-ban kiestek. :smile51:

attti
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Értékelés: 0

Hozzászólás Szerző: attti » 2007.10.18., csüt. 09:57

Nem könnyen, de összeállt a nagy rendszer. Aki kíváncsi a biamplifikálás előnyeire érdemes benéznie egy kis hallgatódzásra :smile46:  :smile51:

Sziasztok!

Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio » 2007.10.17., szer. 16:21

Nem könnyen, de összeállt a nagy rendszer. Aki kíváncsi a biamplifikálás előnyeire érdemes benéznie egy kis hallgatódzásra :smile46::smile51:

post-39-1192630863.jpg

Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio » 2007.10.04., csüt. 11:51

Október 21-én ismételten megrendezésre kerül a Magyar audio gyártók kiállítása& lemez, alkatrész börze. Mindenkit szeretettel várunk.

Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio » 2007.10.03., szer. 10:42

Elkészültek az újabb adag interkonektjeink, akit érdekel letét, ellenében elviheti próbálgatni. :smile51:

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2007.10.02., kedd 08:17

Az nem baj, akkor most már ezt is tudod. :smile51:

csabacenter
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn

Hozzászólás Szerző: csabacenter » 2007.10.02., kedd 06:53

Azért mert zöldfülű a forumos.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2007.10.01., hétf. 18:17

Egymásután következő párbeszédnél miért idézgetitek mindig egymást? Egy féloldal idézet, és két sor hozzászólás, elég zavaró szerintem :smile51:

csabacenter
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn

Hozzászólás Szerző: csabacenter » 2007.10.01., hétf. 17:15

Zsámoly-tól, 5 polc-ig. Speciálisan hangolt lapok,és elcsatolás. :smile46:

Sziasztok !

Ezek nem valami egyszerű fapolcok ugye?

Speciálisan hangolt több rétegü fa, közte jól leszigetelve ólom csillapítás. Az öt polcos állvány kb 60kg :smile51:

Hali!

Be néztem Szegeden egy pár helyre.

Telefonáltam egy csomót.

Black spot állványokat csak ti forgalmaztok?

Budapesten biztos, máshol nemtudok róla. :)

Hali!

Nem tudod véletlen

mit takar a Black spot név?

Valaki más láttamár,vagy hallott róla?

Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio » 2007.10.01., hétf. 14:18

Sziasztok !

Speciálisan hangolt több rétegü fa, közte jól leszigetelve ólom csillapítás. Az öt polcos állvány kb 60kg :smile51:

Hali!

Telefonáltam egy csomót.

Budapesten biztos, máshol nemtudok róla. :)

csabacenter
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn

Hozzászólás Szerző: csabacenter » 2007.10.01., hétf. 13:14

Sziasztok !

Hali!

Telefonáltam egy csomót.

Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio » 2007.10.01., hétf. 10:35

Sziasztok !

csabacenter
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn

Hozzászólás Szerző: csabacenter » 2007.10.01., hétf. 10:32

Zsámoly-tól, 5 polc-ig. Speciálisan hangolt lapok,és elcsatolás. :smile51:

Sziasztok !

(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 3

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat » 2007.10.01., hétf. 10:19

teljesen a megrendelő igénye szerint készülnek,korrekt áron :smile51:

Privátba kérhetnék egy árat, az 5 polcos kivitelre?

- persze tudom, hogy méretfüggő is, de azért egy közelítő ár nekem már megfelel.

AVX
Site Admin
Site Admin
Értékelés: 3245

Hozzászólás Szerző: AVX » 2007.10.01., hétf. 10:05

Zsámoly-tól, 5 polc-ig. Speciálisan hangolt lapok,és elcsatolás. :smile51:

A kiállításra,lehet,hogy ki kellene hozni ilyen állványt.

Válasz küldése

Vissza: “Bodor Audio”