Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kazettás deckek

Avatar
herstal
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2287
Csatlakozott: 2008.05.13., kedd 22:10
Értékelés: 71

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: herstal »

Szép napot! [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=krZMkQj9Pd8[/youtube]

alfaati

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: alfaati »

SONY MU-D100

120 ezer Yen még ma is nagyon sok, nemhogy akkoriban!
Természetesen Direct Drive
Csatolmányok
SONY MU-D100 negy.jpg
SONY MU-D100 negy.jpg (37.5 KiB) Megtekintve 4156 alkalommal
SONY MU-D100 ketto.jpg
SONY MU-D100 ketto.jpg (48.89 KiB) Megtekintve 4156 alkalommal
SONY MU-D100 harom.jpg
SONY MU-D100 harom.jpg (52.58 KiB) Megtekintve 4156 alkalommal
SONY MU-D100 egy.jpg
SONY MU-D100 egy.jpg (127.2 KiB) Megtekintve 4156 alkalommal

Avatar
herstal
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2287
Csatlakozott: 2008.05.13., kedd 22:10
Értékelés: 71

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: herstal »

Szép estét mindenkinek!
HITACHI D-3500
https://www.youtube.com/watch?v=dm_OmhZdUDw
DSCF5314.JPG
DSCF5314.JPG (4.65 MiB) Megtekintve 4160 alkalommal

Avatar
Lancer-2015
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 558
Csatlakozott: 2015.08.23., vas. 15:30
Értékelés: 114

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: Lancer-2015 »

manman12 írta:
2019.10.20., vas. 13:50
Lancer-2015 írta:
2019.10.20., vas. 12:15
Üdv Mindenkinek!
Van egy Sony tc ke 300-as magnódeck-em amit szeretnék eladásra kínálni a közeljövőben.
Mivel nem volt használva közel húsz éve így egy szíjcsere ráfér ami elvileg folyamatban van. ( talán fél évet volt használva mert áttértem a CD-re, utána csak dísz volt a toronyban)
Szerintetek mennyi most a reális ára amiért lehet értékesíteni ?
Válaszaitokat előre is köszönöm!
a 400 ok menek kb 13-15 között
Köszi, valahogy így gondoltam.
Aztán a piac majd eldönti, kell-e valakinek...

manman12
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2016.01.23., szomb. 14:53
Értékelés: 27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: manman12 »

Lancer-2015 írta:
2019.10.20., vas. 12:15
Üdv Mindenkinek!
Van egy Sony tc ke 300-as magnódeck-em amit szeretnék eladásra kínálni a közeljövőben.
Mivel nem volt használva közel húsz éve így egy szíjcsere ráfér ami elvileg folyamatban van. ( talán fél évet volt használva mert áttértem a CD-re, utána csak dísz volt a toronyban)
Szerintetek mennyi most a reális ára amiért lehet értékesíteni ?
Válaszaitokat előre is köszönöm!
a 400 ok menek kb 13-15 között

Avatar
Lancer-2015
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 558
Csatlakozott: 2015.08.23., vas. 15:30
Értékelés: 114

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: Lancer-2015 »

Üdv Mindenkinek!
Van egy Sony tc ke 300-as magnódeck-em amit szeretnék eladásra kínálni a közeljövőben.
Mivel nem volt használva közel húsz éve így egy szíjcsere ráfér ami elvileg folyamatban van. ( talán fél évet volt használva mert áttértem a CD-re, utána csak dísz volt a toronyban)
Szerintetek mennyi most a reális ára amiért lehet értékesíteni ?
Válaszaitokat előre is köszönöm!

manman12
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2016.01.23., szomb. 14:53
Értékelés: 27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: manman12 »

Nickname_5 írta:
2019.09.29., vas. 18:50
A Hqelekronika honlapján vannak gumiszíjjak, csak le kell mérni a lapos szíj méretét, a mechanikát mozgató szíj 43x1,5 négyszög kereszmetszetű, sajnos a lapos szíj mérete nekem sincs meg csak a CT-757-esé. Szokott még baj lenni az idlerrel is, az 12x16,5x3 mm csak azt már nem egyszerű beszerezni.
Nekem egy 737 esem van ott a szíj 64,5 es lapos de,az arwill elekronikában kapható mindenféle szíj és ott veszek általában 3-4 garnitúrát.Az idlerel kapcsolatosan is javítható .hogy még 2-3 évig megy de le lehet gyártatni.Ha idler hibád van lehet orvosolni otthoni szervizeléssel

Avatar
Nickname_5
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016.08.20., szomb. 19:32
Értékelés: 3

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: Nickname_5 »

A Hqelekronika honlapján vannak gumiszíjjak, csak le kell mérni a lapos szíj méretét, a mechanikát mozgató szíj 43x1,5 négyszög kereszmetszetű, sajnos a lapos szíj mérete nekem sincs meg csak a CT-757-esé. Szokott még baj lenni az idlerrel is, az 12x16,5x3 mm csak azt már nem egyszerű beszerezni.

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2327
Tartózkodási hely: 2465

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Nosztalgiázás címén beszereztem egy magnót, egész pontosan egy Pioneer CT-900S-t.
Szép állapotú, hibátlanul működik, de hogy ez hosszú ideig így legyen, szeretnék beszerezni hozzá tartalék szíjakat. Kérdésem, idehaza kaphatóak-e, ha igen akkor hol? Keresőbe beírva, kijönnek szíj egységcsomagok az adott készülékhez, viszont ezek mind külföldi oldalak ajánlatai. Külföldről nem szívesen rendelnék(nem is tudok), meg aztán maga a termék annyiba kerül mint a csomagküldés díja.
Bizom benne, hogy idehaza is beszerezhető, csak éppen a forrás hiányzik.
A segítséget előre is köszönöm!
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
AstraCDX
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2017.02.01., szer. 20:45
Értékelés: 0

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: AstraCDX »

Köszönöm Uraim a véleményeket, tapasztalatokat .

DENON DRM-800 lett az új toronylakó .

Mától többek ő is muzsikál majd nálam . :smile29:

Üdv.

Astra

Avatar
Laikus96
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2015.12.01., kedd 16:42
Értékelés: 51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: Laikus96 »

AstraCDX írta:
2019.09.16., hétf. 09:03
Most kettő, esetleg három modell közt őrlődöm .
Denon DRM-800 ~30-35E HUF
Technics RS-AZ7 ~50-60E HUF
Technics RS-B965 NADJON DRAAAGASZÁG 100E HUF fölött, nem kicsit túlárazott
Ezek ugyebár mind +25 éves modellek !
Vajon melyiket válasszam ?
Üdv.
Astra
Szerintem Technics RS-AZ7 helyett vehetsz RS-AZ6 -os típust, szinte ugyanaz, de jóval olcsóbb.
Én a Technics RS-B965 -t még nem halottam, de a leírások szerint valószínűleg jobban jársz egy AZ6 -ossal.
Ha DENON-t akarsz venni, akkor ajánlom a Stifler által hirdetett 800A-t.
viewtopic.php?f=31&t=128064

Ha valaki nem ismerné, egy kis adatbázis:
http://sportsbil.com/decks/Cassette Decks.html

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5627
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1045

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

AstraCDX írta:
2019.09.16., hétf. 09:03
Most kettő, esetleg három modell közt őrlődöm .

Denon DRM-800 ~30-35E HUF
Technics RS-AZ7 ~50-60E HUF
Technics RS-B965 NADJON DRAAAGASZÁG 100E HUF fölött, nem kicsit túlárazott

Ezek ugyebár mind +25 éves modellek !

Vajon melyiket válasszam ?

Üdv.

Astra
A 965-öst nem hasonlította a valamikori HFM gárda az AIWA 990-nel? Úgy lékszem az Aiwa friss hangja mellett kissé mély túltengése volt azon a teszten. Nekem tetszettek a kisebb, akkoriban itthon is kapható Aiwák közül a 220-as meg főleg az R450.
Egyébként hacsak nem ragaszkodtok a CC-hez, érdemes megfontolni egy Pana hifi sztereó vhs videómagnót . Az audio részében is szokott lenni pár alkatrésznyalánkság.

Avatar
AstraCDX
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2017.02.01., szer. 20:45
Értékelés: 0

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: AstraCDX »

Most kettő, esetleg három modell közt őrlődöm .

Denon DRM-800 ~30-35E HUF
Technics RS-AZ7 ~50-60E HUF
Technics RS-B965 NADJON DRAAAGASZÁG 100E HUF fölött, nem kicsit túlárazott

Ezek ugyebár mind +25 éves modellek !

Vajon melyiket válasszam ?

Üdv.

Astra

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5627
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1045

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

A DRM 600-at azt biztosan nem ajánlanám!

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2327
Tartózkodási hely: 2465

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

AstraCDX írta:
2019.09.15., vas. 20:20
Denon DRM-800 típust ismeri valaki ?

Ajánlható, jó választás lehet ?

Üdv.

Astra
Elég bizalomgerjesztő masina, most hogy rákérdeztél rákerestem.
Beugrott, hogy a DRM 740-et ismerem, hallottam annak idején (90`-évek) egy ismerősömnél.
Hangminőségileg így nehéz mit mondani róla, viszont nekem feltűnt, hogy a mechanikája csendesebben működött mint az általam ismert/próbált magnók mechanikája. Amire még felhívta a gazdája a figyelmemet az a fejeket tartó híd, ami az én Sony-mban műanyag, ebben bizony aluöntvény. Ami még nagy különbség, hogy az én Sony-m (mindkét említett típus) ugyan három motoros, de ebből csak kettő tartozik a lejátszás/csévéléshez, a harmadik csak a kazettaajtót nyitja, csukja. Ellentétben a Denon mindhárom motorja a mechanika működését szolgálja, a kazettaajtót viszont kézzel kell csukni.
Akkor még menőnek, spécinek gondoltam a motoros kazettaajtó müködést, ma már inkább parasztvakításként tekintek rá. A kevesebb néha több.
Az általad említett DRM 800, elvileg még komolyabb, bár öregebb, mint a DRM 740, ha hihetünk a Denon hierarhiájának.
Ha belefér az árban, egy próbát megérhet.
Közben nekem is jár az agyam, ha odajutok mit is kellene venni? Most azt mondom, mivel felvételeket nem valószínű, hogy készítenék vele, ezért nem eröltetném a 3 fejest, beérném egy 2 fejes Nakamichi-vel. Az még talán megfizethető, a 3 fejes már nem is annyira.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
AstraCDX
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2017.02.01., szer. 20:45
Értékelés: 0

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: AstraCDX »

Denon DRM-800 típust ismeri valaki ?

Ajánlható, jó választás lehet ?

Üdv.

Astra

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12000
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5686
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

SoundMania írta:
2019.09.15., vas. 17:07
AstraCDX írta:
2019.09.15., vas. 16:45
Akkor a SONY ki lészen zárva .

Nagyon sajnálom mert nagy kedvenc nálam a SONY .

Szűkíthetjük a keresést akkor a Technics valamely típusára .

Ez a Technics RS-B965 típus milyen árú, és minőségű lehet ?

Ajánlható jelenleg még egy ilyen koros modell ?

Üdv.

Astra
Technics RS-B965- t még nem láttam, de ami nagyon strapabírónak néz ki , pl a Vidi tornyok AKAI magnói. Cs12, 21 azt hiszem ilyesmi neveik voltak. Meg ilyen mechanika volt még az Orion sm1025-ben is. Kb örökbélet +1nap. Persze szíj, görgő, meg fejcserével. De elég tartósnak látszott a fej is.
Tetszett még az Aiwa r450 is , a pultos forgófejes. Csak abban a fej nagyon gyorsan kopott. Nem tudom kapni-e még hozzá.
Technicsnek voltak olyan mechanikái amikben a fogaskerekek elöregedtek és lefogazódtak. Nem is nagyon kapható és ha mégis akkor nagyon drágán. Ha jól tudom......
Gondolom Akaikban is többnél is felhasználták ugyanazt a mechanikát. És voltak legendásan jó magnóik. Körül kell járni a témát.
Az a kicsi Orion nagyon jó szerkezet.Én évekig használtam anno párhuzamosan Aiwa R450-el, de az Orion sokkal jobb hangot produkált.Igaz fapadosabb, de ha nem igény a 3 fej és / vagy az oda vissza játszás meg egyéb nyalánkságok (karácsonyfa kijelző, stb...) egy jól karbantartott SM1025 jó pár évig kiszolgálja az embert.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2327
Tartózkodási hely: 2465

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

SoundMania írta:
2019.09.15., vas. 19:03
zoli73 írta:
2019.09.15., vas. 18:54


A fent említett készülékekkel szerzett tapasztalataidat természetesen elfogadom, de jó magnóktól ezek még nagyon messze vannak.
AD-R 450-es Aiwa-m nekem is volt a 80` évek végén, 90` évek elején, akkor nekem a csúcsot jelentette, mert ez volt a plafon amit még tudtam fizetni, de már akkor is tisztában voltam vele, hogy a jó magnó nem itt kezdődik.
Azt írtam, hogy a mechanikáikat jónak, strapabírónak találom és gondolom nagyobb készülékeikben is megtalálhatóak, körül kell járni a témát. Azért egy Akai gx9 talán már nem volt rossz?! Pl.....
[/quote

Igen, a GX-9 már jó magnónak néz ki, mivel nem ismerem ezért véleményezni sem tudom.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5627
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1045

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

zoli73 írta:
2019.09.15., vas. 18:54


A fent említett készülékekkel szerzett tapasztalataidat természetesen elfogadom, de jó magnóktól ezek még nagyon messze vannak.
AD-R 450-es Aiwa-m nekem is volt a 80` évek végén, 90` évek elején, akkor nekem a csúcsot jelentette, mert ez volt a plafon amit még tudtam fizetni, de már akkor is tisztában voltam vele, hogy a jó magnó nem itt kezdődik.
Azt írtam, hogy a mechanikáikat jónak, strapabírónak találom és gondolom nagyobb készülékeikben is megtalálhatóak, körül kell járni a témát. Azért egy Akai gx9 talán már nem volt rossz?! Pl.....

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2327
Tartózkodási hely: 2465

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

SoundMania írta:
2019.09.15., vas. 17:07
AstraCDX írta:
2019.09.15., vas. 16:45
Akkor a SONY ki lészen zárva .

Nagyon sajnálom mert nagy kedvenc nálam a SONY .

Szűkíthetjük a keresést akkor a Technics valamely típusára .

Ez a Technics RS-B965 típus milyen árú, és minőségű lehet ?

Ajánlható jelenleg még egy ilyen koros modell ?

Üdv.

Astra
Technics RS-B965- t még nem láttam, de ami nagyon strapabírónak néz ki , pl a Vidi tornyok AKAI magnói. Cs12, 21 azt hiszem ilyesmi neveik voltak. Meg ilyen mechanika volt még az Orion sm1025-ben is. Kb örökbélet +1nap. Persze szíj, görgő, meg fejcserével. De elég tartósnak látszott a fej is.
Tetszett még az Aiwa r450 is , a pultos forgófejes. Csak abban a fej nagyon gyorsan kopott. Nem tudom kapni-e még hozzá.
Technicsnek voltak olyan mechanikái amikben a fogaskerekek elöregedtek és lefogazódtak. Nem is nagyon kapható és ha mégis akkor nagyon drágán. Ha jól tudom......
Gondolom Akaikban is többnél is felhasználták ugyanazt a mechanikát. És voltak legendásan jó magnóik. Körül kell járni a témát.
A fent említett készülékekkel szerzett tapasztalataidat természetesen elfogadom, de jó magnóktól ezek még nagyon messze vannak.
AD-R 450-es Aiwa-m nekem is volt a 80` évek végén, 90` évek elején, akkor nekem a csúcsot jelentette, mert ez volt a plafon amit még tudtam fizetni, de már akkor is tisztában voltam vele, hogy a jó magnó nem itt kezdődik.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5627
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1045

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

AstraCDX írta:
2019.09.15., vas. 16:45
Akkor a SONY ki lészen zárva .

Nagyon sajnálom mert nagy kedvenc nálam a SONY .

Szűkíthetjük a keresést akkor a Technics valamely típusára .

Ez a Technics RS-B965 típus milyen árú, és minőségű lehet ?

Ajánlható jelenleg még egy ilyen koros modell ?

Üdv.

Astra
Technics RS-B965- t még nem láttam, de ami nagyon strapabírónak néz ki , pl a Vidi tornyok AKAI magnói. Cs12, 21 azt hiszem ilyesmi neveik voltak. Meg ilyen mechanika volt még az Orion sm1025-ben is. Kb örökbélet +1nap. Persze szíj, görgő, meg fejcserével. De elég tartósnak látszott a fej is.
Tetszett még az Aiwa r450 is , a pultos forgófejes. Csak abban a fej nagyon gyorsan kopott. Nem tudom kapni-e még hozzá.
Technicsnek voltak olyan mechanikái amikben a fogaskerekek elöregedtek és lefogazódtak. Nem is nagyon kapható és ha mégis akkor nagyon drágán. Ha jól tudom......
Gondolom Akaikban is többnél is felhasználták ugyanazt a mechanikát. És voltak legendásan jó magnóik. Körül kell járni a témát.

Avatar
AstraCDX
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2017.02.01., szer. 20:45
Értékelés: 0

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: AstraCDX »

Akkor a SONY ki lészen zárva .

Nagyon sajnálom mert nagy kedvenc nálam a SONY .

Szűkíthetjük a keresést akkor a Technics valamely típusára .

Ez a Technics RS-B965 típus milyen árú, és minőségű lehet ?

Ajánlható jelenleg még egy ilyen koros modell ?

Üdv.

Astra

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2327
Tartózkodási hely: 2465

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

AstraCDX írta:
2019.09.15., vas. 15:59
Sziasztok !

Szeretnék egy jó decket, de nem tudom milyen márkát/típust válasszak .

Amiket néztem SONY ES sorozat, vagy Technics valamelyik típusa .

Technics RS-B965 jó választás lehet ?

Vagy egyéb ajánlható márka/típus ?

Üdv.

Astra
Nagyon fontos kérdés szerintem, hogy mennyit is szánsz erre a jó deckre?
Nem vagyok nagy szakértő, de Sony-kkal nem túl fényes a tapasztalatom. A konkurens gyártókkal szemben elég hamar elkezdtek "műanyagosodni", és ez nagyon meglátszott a megbízhatóságukon és tartósságukon. Nekem volt TC-K 611S-em, a mechanikája full műanyag, ennek megfelelően több mechanikai probléma is volt vele.
Igazából ma is még megvan valahol, de már rég nem használtam, ha jól emlékszem felvétel irányban nem csévél.
A másik Sony-m egy TC-K 750 ES volt, korábbi modell és magasabb kategória is, ennek megfelelően sokkal jobb megépítettség, de már itt is sok a műanyag alkatrész.
Más gyártók magnóival nincs tapasztalatom, de Sony-ból csak az igazán nagyágyúk a jó hangú és megbízható gépek, viszont azok nagyon tartják az árukat.
Amúgy engem is érdekel a téma, mert én is játszom a gondolattal, hogy veszek egy magnót.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
AstraCDX
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2017.02.01., szer. 20:45
Értékelés: 0

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: AstraCDX »

Sziasztok !

Szeretnék egy jó decket, de nem tudom milyen márkát/típust válasszak .

Amiket néztem SONY ES sorozat, vagy Technics valamelyik típusa .

Technics RS-B965 jó választás lehet ?

Vagy egyéb ajánlható márka/típus ?

Üdv.

Astra

Avatar
huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2010.12.11., szomb. 18:09
Értékelés: 2459

Re: Kazettás deckek

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt »

tunerman írta:
2019.06.17., hétf. 15:52
Az a "nívós deck" az Arcam Delta 100 volt :smile53:
Mindösszesen 100 darab készült belőle! :)

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”