Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Vendég

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Figyelem! A TC forumon elérhető már egy újabb 2.00-ás driver, 3.1.0-ás control panellel. 
 
Hereby the Installer version 907, including driver 3.1.0.107 for MAC.
 
Release notes:
 
NEW
Driver version 3.1.0.107
- improved stability
- improved time stamping
 
Control panel
- Added automatic check for update for all Konnekt versions
- Added linked devices to SETUP page of 8, 24D and LIVE
- Lots of minor changes and bug fixes
 
FIXED
Control panel
- crash when selecting various settings on SETUP page
 
 
************

Letöltöttem és 10.5.1 alatt működni látszik majd Leopard alatt is megpróbáljuk. Ma szólt az importőr is, hogy kijött az új verzió.

Én gyorsabb voltam:)

Avatar
contaxg
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2046
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 19:19
Értékelés: 204

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: contaxg »


Boldog és sikerekben gazdag 2.0-át mindenkinek!!
 
 
Találtam egy jó kis oldalt. Szűrhetően a freeware progikra.
 
http://osx.iusethis.com/

hARMoNIkUStoRzitÁs.bLog
 
fül-, és fejhallgató blog

Vendég

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Figyelem! A TC forumon elérhető már egy újabb 2.00-ás driver, 3.1.0-ás control panellel. 
 
Hereby the Installer version 907, including driver 3.1.0.107 for MAC.
 
Release notes:
 
NEW
Driver version 3.1.0.107
- improved stability
- improved time stamping
 
Control panel
- Added automatic check for update for all Konnekt versions
- Added linked devices to SETUP page of 8, 24D and LIVE
- Lots of minor changes and bug fixes
 
FIXED
Control panel
- crash when selecting various settings on SETUP page
 
 
************

Letöltöttem és 10.5.1 alatt működni látszik majd Leopard alatt is megpróbáljuk. Ma szólt az importőr is, hogy kijött az új verzió.

Vendég

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Figyelem! A TC forumon elérhető már egy újabb 2.00-ás driver, 3.1.0-ás control panellel.
 
 
Hereby the Installer version 907, including driver 3.1.0.107 for MAC.
 
Release notes:
 
NEW
Driver version 3.1.0.107
- improved stability
- improved time stamping
 
Control panel
- Added automatic check for update for all Konnekt versions
- Added linked devices to SETUP page of 8, 24D and LIVE
- Lots of minor changes and bug fixes
 
FIXED
Control panel
- crash when selecting various settings on SETUP page
 
 
************

Avatar
contaxg
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2046
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 19:19
Értékelés: 204

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: contaxg »


Lenne olyan kedves valaki és megnézné azt, hogy nem Leopard alól és nem 2.0.0.-ás T.C. driverrel mekkora fordulatszáma van a számítógép hűtőventillátorának (pl. Macbook)?
Nálam 4-5000 között forog és ez szerintem elég sok. Ha visszateszem az 1.3.0-ás drivert akkor egy picit lassabb. Köszi előre is!

hARMoNIkUStoRzitÁs.bLog
 
fül-, és fejhallgató blog

Avatar
JENŐ
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2007.10.16., kedd 11:24
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Eger

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: JENŐ »


Helóka EAR !!!
Köszönöm az infót !
Ezek szerint az otthoni cuccokhoz az aszimetrikus be és kimenekkel rendelkező hangkártya a nyerő !!!
Üdv: JENŐ


Avatar
JENŐ
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2007.10.16., kedd 11:24
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Eger

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: JENŐ »


HELÓKA!!!
Azt szeretném megtudni , hogy-ha egy hangkártyának van balanced (kiegyensúlyozott) kimenete , bemenete és unbalanced (kiegyensúlyozatlan) kimenete , bemenete akkor:
1) röviden mi a külömbség???
2) mire lehet használni és miért jó a balanced bemenetet , kimenet???
3) mire lehet használni és miért jó az unbalanced bemenet , kimenet???
 
Üdv: JENŐ


Avatar
Giordano
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2007.12.08., szomb. 21:13
Értékelés: 0

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: Giordano »


ill. a connect 8 ferritgyűrűje is leválaszt a koaxon gondolom. Viszont felvételnél mégis össze kell földelni, mert ADC-m az nincs más.
 
ÜDV JG

?

úgy értem, elvileg nem csak a 24-es toslinkje, hanem a 8as koax spdif-je is leválaszt, mert a koax port egy ferritgyűrűs trafóval kell kezdődjön. Persze ez mit sem ér ha digizni akarok, mert akkor a jel miatt a jelföld (apropó, a jelföld nem független a digitális földtől ?) viszi a pc-ből a zavarokat.
 
ÜDV JG

Vendég

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: Vendég »


ill. a connect 8 ferritgyűrűje is leválaszt a koaxon gondolom. Viszont felvételnél mégis össze kell földelni, mert ADC-m az nincs más.
 
ÜDV JG

?

Avatar
Giordano
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2007.12.08., szomb. 21:13
Értékelés: 0

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: Giordano »


Ha régi LP-ket (tudom, egy órája írtam, hogy nem akarok LP-t digizni :-) tudom ezzel digizni úgy, hogy jó színvonalon visszaadja (nyilván az analóg lejátszás alatt, de mindenképpenb a cd-re írás fölött), az megér plusz lóvét.
 
Még egy kérdés : galvanikusan hogyan lehet leválasztani (pc<>zene lánc) ? Ebből nincs gond ?
 
Köszönöm,
 
JG

Kivlóan lehet LP-t digitalizálni, akár 192k/24 bittel is és abból meg DVD-Audiot írni.
A galvanikus leválasztás legegyszerűbb eszköze a Toslink kapcsolat a Konnekt 24D SPDIF kimenete és egy külső Toslink bemenettel rendelkező DAC között. Ebben az esetben a Konnekt Firewire - Toslink konverterként és jitterszűrőként használatos.

ill. a connect 8 ferritgyűrűje is leválaszt a koaxon gondolom. Viszont felvételnél mégis össze kell földelni, mert ADC-m az nincs más.
 
ÜDV JG

Vendég

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: Vendég »


HDD WD MY BOOK 750GB 16MB USB 
Csatoló: USB 2.0
Magasság: 3,5
Tárolókap. GB: 750 GB
Fordulat: 7200 rpm
Puffer: 16MB
 
39 940 Ft+áfa
 
Jó ez az ár??


Jó. Egy 500 GB-os itt van a polcomon éppen.

Avatar
contaxg
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2046
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 19:19
Értékelés: 204

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: contaxg »


HDD WD MY BOOK 750GB 16MB USB
 
Csatoló: USB 2.0
Magasság: 3,5
Tárolókap. GB: 750 GB
Fordulat: 7200 rpm
Puffer: 16MB
 
39 940 Ft+áfa
 
Jó ez az ár??
 


hARMoNIkUStoRzitÁs.bLog
 
fül-, és fejhallgató blog

Vendég

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha régi LP-ket (tudom, egy órája írtam, hogy nem akarok LP-t digizni :-) tudom ezzel digizni úgy, hogy jó színvonalon visszaadja (nyilván az analóg lejátszás alatt, de mindenképpenb a cd-re írás fölött), az megér plusz lóvét.
 
Még egy kérdés : galvanikusan hogyan lehet leválasztani (pc<>zene lánc) ? Ebből nincs gond ?
 
Köszönöm,
 
JG

Kivlóan lehet LP-t digitalizálni, akár 192k/24 bittel is és abból meg DVD-Audiot írni.
A galvanikus leválasztás legegyszerűbb eszköze a Toslink kapcsolat a Konnekt 24D SPDIF kimenete és egy külső Toslink bemenettel rendelkező DAC között. Ebben az esetben a Konnekt Firewire - Toslink konverterként és jitterszűrőként használatos.

Avatar
Giordano
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2007.12.08., szomb. 21:13
Értékelés: 0

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: Giordano »


Sziasztok, 
ipod nanohoz milyen fulhallgatot javasolnatok esszeru keretek kozott? Valami teltebb hangu darab kellene, ami nem szakitja le a fejem es inkabb jotekonyan fedi a hibakat mintsem kiemeli azokat. Az sem artana, ha nem a fulbol kipotyogos fajta lenne... Senheiser-t es Koss-t talaltam olyan fajtat, ami a fuldogokhoz hasonlatosan mukodik, de nincs eselyem egyiket sem meghallgatni es jo volna valami tuti tipp.
 
Koszi.

nem füldugó, de én sennheiser px100-at használok az ipodhoz, nem tudom elviselni a füldugót. Nagyon olcsó és utazáshoz szerintem jó. 1 hátránya van, tengerentúli járaton a szomszédnak zavaró lehet éjjel ha viszonylag hangosan hallgatsz zenét vele.
 
... juteszembe, hogy közelítsünk a topichoz, apple lossless formátumot használok, de lustaság miatt soha nem hasonlítottam össze a wav-al. Megtette valaki ? Tényleg lossless ?
 
ÜDV JG

Avatar
Giordano
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2007.12.08., szomb. 21:13
Értékelés: 0

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: Giordano »


ÜDV 
Most fejezek be egy hangdobozt ( http://www.avx.hu/forum/uploads/post-28-1197761383.jpg ) és a közelítő méréséhez gondoltam szerezni valami rendes ADC / DAC-ot. Próbáltam az alaplapi bemenetet (- , de szörnyű eredményt produkált az FFT 44kHz-es mintavéelnél. Elkezdtem keresni hangkártyát, el is jutottam a Terratec Phase 26-hoz (mert jó lenne ha laptopról is menne és spdif ki/be is kellene) majdnem meg is vettem amikor kiderült, hogy az alaplapi zajkeltő is tud magasabb mintavételi frekit, csak fel kell tenni a driverét :-). Nem értem miért van ekkora különbség 44 és 96 között, de 192-re felvéve már nem látok különbséget. Szóval amire a hangdobozhoz kell már jó lesz (csak a reflex doboz puputevéjét hangolni csillapítóanyaggal, semmi több), de felébresztett egy régi vágyam, hogy legyen megint magnóm.
 
A lényeg a kitérő után, kezdőként valami olcsóbb interfészt keresek, a konnekt 8-al szemezek, de kíváncsi lennék próbáltátok-e pl. a phase 26-ot, vagy pl. a Tascam US-144 -et ? DAC az a 96kHz-et tudó sima DAC lenne, koaxon bezavarva a biteket. Nyilván nem képzelem, hogy jobb lesz mint egy revox, jó LP lemezjátszóm sincs, úgyhogy nem fogok LP-ket digizni, csak rádióból felvenni stb. Erre kicsit sokallom a konnekt 8 árát, de a felét kidobni az ablakon az még rosszabb. A másik aktualitása a dolognak, hogy DAC építés megy és kellene próba jelforrás 96kHz-re.
 
Másik kérdésem az lenne, hogy ezek a winfosban rendes audió interfésznek látszanak, vagy csak a felvevő stb. programok tudják kezelni ?
 
Köszönöm,
 
ÜDV JG

Csak az Edirol UA-101-hez, M-Audio Firewire Audiophile-hez, Protools MBox2 különböző változataihoz tudom a Konnekt ADC-jét hasonlítani és csak a kiválóságáról tudok zengedezni. A DAC része nagyon jó és az ADC semmivel sem marad le a DAC rész mögött. Egyszer ha nagyon szükségét érzed, tudok adni majd egyet kipróbálni, habár a múlt hét végén érkezettek már el is fogytak, most már lehet hogy csak jövőre lesz belőle, de legfeljebb egy-két napra odaadom a sajátomat, ha igényt tartasz rá.

Köszönöm a felajánlást, valószínűleg élni fogok vele. Nem sürgős nekem, de egyre jobban foglalkoztat. Böngészem közben a konnekt 8 leírását, most éppen azt, hogy a "Hi-Z guitar inputs" mit jelent. Gondolom magas bemenő impedanciát, ekkor 20k helyett 1M ? (a manual utolsó oldalán 20k-t, instrument inputs 1Mohm) ?. Ez azért érdekes, mert a 6072 végű AN M7 phono lenne a teszt műsorforrás, ami 47k alá nagyon nem szeret dolgozni, de inkább 100k körül.
 
Másik dolog amit nyomozok, hogy minek van linux drivere.
 
A DAC minősége kevésbé lényeges, az csak a mérésekre kell, az SPDIF kell igazán kifelé, ami megy egy jobb DAC-ba.
 
Ha régi LP-ket (tudom, egy órája írtam, hogy nem akarok LP-t digizni :-) tudom ezzel digizni úgy, hogy jó színvonalon visszaadja (nyilván az analóg lejátszás alatt, de mindenképpenb a cd-re írás fölött), az megér plusz lóvét.
 
Még egy kérdés : galvanikusan hogyan lehet leválasztani (pc<>zene lánc) ? Ebből nincs gond ?
 
Köszönöm,
 
JG

Vendég

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha már Apple:
 
Steve Jobs szobája és hifije 1982-ből.
 
http://digitaljournalist.org/issue0712/y_walker08.html

Vendég

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: Vendég »


ÜDV 
Most fejezek be egy hangdobozt ( http://www.avx.hu/forum/uploads/post-28-1197761383.jpg ) és a közelítő méréséhez gondoltam szerezni valami rendes ADC / DAC-ot. Próbáltam az alaplapi bemenetet (- , de szörnyű eredményt produkált az FFT 44kHz-es mintavéelnél. Elkezdtem keresni hangkártyát, el is jutottam a Terratec Phase 26-hoz (mert jó lenne ha laptopról is menne és spdif ki/be is kellene) majdnem meg is vettem amikor kiderült, hogy az alaplapi zajkeltő is tud magasabb mintavételi frekit, csak fel kell tenni a driverét :-). Nem értem miért van ekkora különbség 44 és 96 között, de 192-re felvéve már nem látok különbséget. Szóval amire a hangdobozhoz kell már jó lesz (csak a reflex doboz puputevéjét hangolni csillapítóanyaggal, semmi több), de felébresztett egy régi vágyam, hogy legyen megint magnóm.
 
A lényeg a kitérő után, kezdőként valami olcsóbb interfészt keresek, a konnekt 8-al szemezek, de kíváncsi lennék próbáltátok-e pl. a phase 26-ot, vagy pl. a Tascam US-144 -et ? DAC az a 96kHz-et tudó sima DAC lenne, koaxon bezavarva a biteket. Nyilván nem képzelem, hogy jobb lesz mint egy revox, jó LP lemezjátszóm sincs, úgyhogy nem fogok LP-ket digizni, csak rádióból felvenni stb. Erre kicsit sokallom a konnekt 8 árát, de a felét kidobni az ablakon az még rosszabb. A másik aktualitása a dolognak, hogy DAC építés megy és kellene próba jelforrás 96kHz-re.
 
Másik kérdésem az lenne, hogy ezek a winfosban rendes audió interfésznek látszanak, vagy csak a felvevő stb. programok tudják kezelni ?
 
Köszönöm,
 
ÜDV JG

Csak az Edirol UA-101-hez, M-Audio Firewire Audiophile-hez, Protools MBox2 különböző változataihoz tudom a Konnekt ADC-jét hasonlítani és csak a kiválóságáról tudok zengedezni. A DAC része nagyon jó és az ADC semmivel sem marad le a DAC rész mögött. Egyszer ha nagyon szükségét érzed, tudok adni majd egyet kipróbálni, habár a múlt hét végén érkezettek már el is fogytak, most már lehet hogy csak jövőre lesz belőle, de legfeljebb egy-két napra odaadom a sajátomat, ha igényt tartasz rá.

Avatar
Giordano
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2007.12.08., szomb. 21:13
Értékelés: 0

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: Giordano »


ÜDV
 
Most fejezek be egy hangdobozt ( http://www.avx.hu/forum/uploads/post-28-1197761383.jpg ) és a közelítő méréséhez gondoltam szerezni valami rendes ADC / DAC-ot. Próbáltam az alaplapi bemenetet (- , de szörnyű eredményt produkált az FFT 44kHz-es mintavéelnél. Elkezdtem keresni hangkártyát, el is jutottam a Terratec Phase 26-hoz (mert jó lenne ha laptopról is menne és spdif ki/be is kellene) majdnem meg is vettem amikor kiderült, hogy az alaplapi zajkeltő is tud magasabb mintavételi frekit, csak fel kell tenni a driverét :-). Nem értem miért van ekkora különbség 44 és 96 között, de 192-re felvéve már nem látok különbséget. Szóval amire a hangdobozhoz kell már jó lesz (csak a reflex doboz puputevéjét hangolni csillapítóanyaggal, semmi több), de felébresztett egy régi vágyam, hogy legyen megint magnóm.
 
A lényeg a kitérő után, kezdőként valami olcsóbb interfészt keresek, a konnekt 8-al szemezek, de kíváncsi lennék próbáltátok-e pl. a phase 26-ot, vagy pl. a Tascam US-144 -et ? DAC az a 96kHz-et tudó sima DAC lenne, koaxon bezavarva a biteket. Nyilván nem képzelem, hogy jobb lesz mint egy revox, jó LP lemezjátszóm sincs, úgyhogy nem fogok LP-ket digizni, csak rádióból felvenni stb. Erre kicsit sokallom a konnekt 8 árát, de a felét kidobni az ablakon az még rosszabb. A másik aktualitása a dolognak, hogy DAC építés megy és kellene próba jelforrás 96kHz-re.
 
Másik kérdésem az lenne, hogy ezek a winfosban rendes audió interfésznek látszanak, vagy csak a felvevő stb. programok tudják kezelni ?
 
Köszönöm,
 
ÜDV JG

Vendég

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem tudom mennyire vag ide de az 1.1.2 software-el messze folyekonyabb a netezès a Touch-al! Jèè ebben a pillanatban talàltam meg az èkezeteket Touchon, ez is arròl jön! Feri szerinted nincs vmi 3rd party software amivel lehetne Toucht hasznàlni modemnek?
Dávid, nem Feri!

Avatar
DigitalSTD
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2005.12.11., vas. 20:21
Értékelés: 4

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: DigitalSTD »

Nem tudom mennyire vag ide de az 1.1.2 software-el messze folyekonyabb a netezès a Touch-al! Jèè ebben a pillanatban talàltam meg az èkezeteket Touchon, ez is arròl jön! Feri szerinted nincs vmi 3rd party software amivel lehetne Toucht hasznàlni modemnek?

Avatar
DigitalSTD
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2005.12.11., vas. 20:21
Értékelés: 4

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: DigitalSTD »


És ennél az árnál sokkal olcsóbban is hozzá lehet ám jutni..... 
Hat meg az olcsobb ebay ar is kb 2x annyi, mint amennyiert az nano-t vettem... De mar latom nem fogom meguszni a dolgot... Egyelore meg vacillalok a fulre akasztos ill a fuldugos modellek kozott. Koszi mindenkinek a tippet.

Nekem az a tapasztalatom, hogy pl magambol kiindulva, annyit vagy sokkal többet kell költeni fülhallgatora hogy elviselhetö legyen rajta keresztül a zenehallgatás! Szóval ezen semmi meglepö, sajnos!

Avatar
cotag
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2007.05.18., pén. 14:28
Értékelés: 28

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: cotag »


És ennél az árnál sokkal olcsóbban is hozzá lehet ám jutni.....
Hat meg az olcsobb ebay ar is kb 2x annyi, mint amennyiert az nano-t vettem... De mar latom nem fogom meguszni a dolgot... Egyelore meg vacillalok a fulre akasztos ill a fuldugos modellek kozott. Koszi mindenkinek a tippet.

Avatar
DigitalSTD
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2005.12.11., vas. 20:21
Értékelés: 4

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: DigitalSTD »

Természetesen ha mondjuk egy 4V kimenetü Altmann DAC után van kötve a koceráj, egész máshogy alakul a történet

Avatar
DigitalSTD
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2005.12.11., vas. 20:21
Értékelés: 4

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: DigitalSTD »


Az etymotic er6i-rol van velemeny? Hallottam mar valaki?
5ik Generácios iPoddal hallgattam, nem tetszett! Valamint a filtere tönkrement egy idö után!

Remek Ismet egy egyszeru feladat, ugy latom...
 
STD, te mivel hasznalod a pododat?
Hát mivel most a Macbookomat DHL eltüntette Ausztriában ( ellopta ), most például a rendszer is kénytelen arrol menni! Itt most a Classicrol beszélek! Bár néha a Touch-rol is megy! Annyi legyen ide elég, hogy ha vki belépne hozzám és hallgatná a rendszert, nem gondolná szerintem h egy kis lejátszorol megy Hátránya a kis kimeneti fesz! Vonalkimenten sem több 0,7 V-nál, viszont én a fejhallgato kimenetröl hallgatom, mert a dockoloval együtt sztem tul sok cucc van a jelutban és nem tesz jot hallhatoan a hangnak, azontul hogy a vonalkimenetröl jobb a mélyátvitel! És hiába van pl nagyérzékenységü hangfalam, az erösitöm 16 Ohm-on ( a hangfalam 50-15000 hz között ennyivel bir ) 5 W-ot tud, ebböl sztem 1-2-3 Wattot minimális ( 0,01% körüli THD-vel, ez csak sacc...) és ezért igazán hajtani vele a rendszert nem lehet! Nem is arra valo!
Amivel szoktam még hallgatni Senn 595! Ezt nem igazán tudja meghajtani, habár viszonylag kicsi az ellenállása a fejhallgatonak, de hallgatható!
Utcára még nem találtam olyan fülhallgatot ami különösen bejött volna, de egyszer egy UE fülhallgatot kiprobálnék

Avatar
cotag
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2007.05.18., pén. 14:28
Értékelés: 28

Apple számítógépes zenehallgatáshoz

Hozzászólás Szerző: cotag »


Az etymotic er6i-rol van velemeny? Hallottam mar valaki?
5ik Generácios iPoddal hallgattam, nem tetszett! Valamint a filtere tönkrement egy idö után!
Remek Ismet egy egyszeru feladat, ugy latom...
 
STD, te mivel hasznalod a pododat?

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”