A Fórum 2020-09-18-án pénteken frissítésre került.
Ha problémát láttok vagy hiányzik valami, kérjük jelezzétek!
Figyelem: a szabályzat 6.8.3.1 - es pontja alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

Kábelezzünk

trane
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1607

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: trane »

Bécó írta:
2019.12.13., pén. 18:41
Szerintem vagyunk olyan nagyfiúk, hogy mindenki el tudja dönteni hogy költ e drága kábelekre vagy nem. a többi felesleges szócséplés.
kivéve azt az esetet, amikor kereskedik velük... :smile53:

védd a fákat> egyél hódot! ;-)))

Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1303

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Van sok olyan termék,amit ugyanaz a gyártó készít,de azok más és más márkanévvel,és az egyes márkákra jellemző ismertetőjelekkel ellátva is jelennek meg.Ezek sokszor elérhetőek kb harmad áron is,és természetesen ugyanolyan minőségben,csak éppen nem egy hangzatos márkanévvel.
Az említett odin drót valószínűbben másolat mint ugyanarról a gyártósorról leeső eredeti,de a mai világban már minden elképzelhető.Aki ismeri az biztosan látja és hallja is a különbséget,de nem is ez a lényeg és az elgondolkodtató,ha nem az hogy ha egy másolatot lehet és megéri ennyiért is legyártani,akkor az eredeti miért is annyi amennyi? gondolkodik.gif Na jó,lehet jobban szól,de attól még nem kerül annyival többe előállítani is,mint amennyivel többe kerül.
Ezek nem festmények,meg egyéb ritkaságok ahol indokolt lehet a magas ár ha az eredeti,ha nem csak egyszerű drótok.
Persze tudom hogy szinte patikamérlegen mérik a gyártók a minőség javulást,de az öt-tízmillás drótok árát akkor is túlzónak látom.Persze így is megveszik,és itt lehet a kutya elásva,de akkor azt is be kell látni hogy ezek bizony luxustermékek,és kezeljük a helyén is azt a sok marketing dumát ami mögöttük van.

mgus
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 328

Hozzászólás Szerző: mgus »

ZolaBA írta:
2019.12.13., pén. 17:36
mgus írta:
2019.12.13., pén. 15:40
"Cable Made and Assembled in China. Engineered in USA"
És "mi" ennek ellenére elhisszük, hogy ez úgy készül, hogy a nagy és szép usa-ban a bölcs és mindent is tudó kábeltervezők üres papírra megálmodják a a tökéletes kábelt, a terveket meg elküldik a kínába. És még véletlenül sincs a dologban olyan rész, hogy "te figyeljmár Chang, oszt mit tudtok gyártani? miből? mennyiért?", stb....

álom, édes álom.
Nincs panasz az adott kábelre, csak nekem is valami hasonló jutott az eszembe.
MaXiMusz MF3.2,Hb-Ag 200,Low end PC,SBx Titán HD,Neotech NEI-1002,
Furutech Alpha Cable,Fi-50,Fi-32 GTX-D System,AG power & Nano liquid.

ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 796

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

mgus írta:
"Cable Made and Assembled in China. Engineered in USA"
És "mi" ennek ellenére elhisszük, hogy ez úgy készül, hogy a nagy és szép usa-ban a bölcs és mindent is tudó kábeltervezők üres papírra megálmodják a a tökéletes kábelt, a terveket meg elküldik a kínába. És még véletlenül sincs a dologban olyan rész, hogy "te figyeljmár Chang, oszt mit tudtok gyártani? miből? mennyiért?", stb....

álom, édes álom.
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Aszpirin
Moderátor
Moderátor
Értékelés: 1922

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

mgus írta:
Az Audioquest dobozára ez van írva: "Cable Made and Assembled in China. Engineered in USA" Ez most eredeti vagy hamisítvány, ja és EU szabvány szerinti, vagy ami már nem Kínában készül az a hamisítvány. :D
Miért lenne hamisítvány, teljesen világos és korrekt felirat, bárcsak mindig ilyen egyértelmű lenne. EU "szabvány" pedig csak a "Made in EU"-ra van, és meglehetősen laza.
(mellesleg épp most indulok az Octogon Audióhoz egy szerelt AudioQuest Type2 hangfal-kábelpárért meg egy AudioQuest Golden Gate RCA-Jack IC-ért az új kis hálószobai zajkeltőmhöz, direkt rá fogok nézni, hogy mit ír a dobozokon :-) Nem mintha sokat szímítana, mert ezen tudás nélkül is megvettem már őket, és különben is, az árukból is meg tudom mondani, hogy tutira Kínában készültek :D )
  • Thorens 206 + Goldring 2200 + Pointe Record TS | Linn Unidisk 1.1 | Mac + Core Audio Karuna + Wadia 121 → PrimaLuna ProLogue Premium → Audio Physic Classic 10
  • Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon 5.0 + Alteco C1 + BKE DoubleGem
  • BlueSound Powernode 2 → Dali Zensor 1

mgus
Törzsvendég
Törzsvendég

Az Audioquest dobozára ez van írva: "Cable Made and Assembled in China. Engineered in USA" Ez most eredeti vagy hamisítvány, ja és EU szabvány szerinti, vagy ami már nem Kínában készül az a hamisítvány. :D

trane
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1607

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: trane »

Aszpirin írta:
2019.12.13., pén. 15:06
...mit írnak a dobozra "Made in (...)", és mi szerepel "country of origin"-ként a vámáru-nyilatkozaton?...
vagy 10 évvel ezelőtt volt a Creek-nek - a Naim-hez hasonlóan - saját fóruma. ezen a fórumon egyszer beírtam, hogy gyanús a "Designed and Engineered in the UK" felirat a cuccaik popsiján, mivel ugye ez tartalmilag és nyelvészetileg nem egyezik meg a "Made in the UK" szöveg jelentésével :ohnoohnoohno: , s megkérdeztem az akkor a moderátori szerepet (is) betöltő Jacki Pugh-ot, nem azért van-e ez, mert (már ők is) áttették a gyártást Kínába (amivel mellesleg és nekem semmi bajom nem volt és nincs leborulok.gif - ha a minőség a cél). a válasz erre az volt, hogy figyelmeztetés nélkül kizártak a fórumról, kitörölték a thread-et is, majd finoman egy közlemény formájában ködösítettek egyet a gyártásról... aztán ~1 évvel később már egyértelmű lett a dolog :yingyang:

védd a fákat> egyél hódot! ;-)))

Aszpirin
Moderátor
Moderátor

istvan01 írta:
2019.12.13., pén. 15:20
Felejtsük már azt a beidegződést, hogy ami Kínában készül, nem csak elektronika, az csak szar lehet.
Keresem, de nem látom, hogy melyik hozzászólásból jött le ez a beidegződés? (nekem csak a telefonom, a számítógépem, az erősítőm, és még egy halom cuccom Kínában készült, amelyeknek a minőségével elégedett vagyok /nem mindegyikével, de nagyon sokéval/).

Kína azért van itt emlegetve, mert egész egyszerűen tényleg kirívóan magas arányban készülnek a dolgok épp Kínában.
Ami pedig az áruhamisítást illeti, igen, mindenütt létezik a jelenség, de Kínában ezt is kiemelkedően jól csinálják. Mondhatni művészi színvonalon, ráadásul ezt is sokszor nagyon jó minőségben.
  • Thorens 206 + Goldring 2200 + Pointe Record TS | Linn Unidisk 1.1 | Mac + Core Audio Karuna + Wadia 121 → PrimaLuna ProLogue Premium → Audio Physic Classic 10
  • Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon 5.0 + Alteco C1 + BKE DoubleGem

istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 2346

Hozzászólás Szerző: istvan01 »

Felejtsük már azt a beidegződést, hogy ami Kínában készül, nem csak elektronika, az csak szar lehet.
Csalók meg nem csak Kínában vannak.
Rengeteg példát lehetne erre hozni, nem csak hadiiparban vannak már nagyon elöl, Holdra szállásra készülnek, Iphonok generációk óta ott készülnek. Van egy csomó saját márkájuk is ami megállja a helyét a rendes és nem szürke világpiacon.
A fake iparhoz nem csak kínálók kellenek, hanem occóra vágyó balekok is.

Aszpirin
Moderátor
Moderátor

LIMAR írta:
2019.12.13., pén. 10:28
vidor2009 írta:
2019.12.13., pén. 09:48
Ma már mindent Kínában gyártanak!!!
Természetesen az"eredetit"forgalmazóknak elemi érdekük ezt mindenáron tagadni,hiszen ebből élnek igen jól!
Történetesen mi igen sok terméket importálunk az USA-ból, Kanadából. Amelyik nem ott készül, annak még a dobozán is fel van tüntetve, hogy hol gyártották. Ha nem az USA-ban, akkor az az ország szerepel rajta, ahol előállították. Sehol semmi titkolózás, becsapás, hazudozás.

De az USA termékeink közül a gyakorlatilag mind az USA-ban készül, kivéve a legolcsóbb hangfalakat.
Ez a "gyártás helye" nem annyira egyszerű kérdés szvsz.

Csak egy hipotetikus kérdés hozzád, mint gyakorlott importőrhöz és vámszabály-szakértőhöz:

Ha mondjuk a kábelt Kínában gyártják méterre, a csatlakozókat meg Koreában, és az USA-ban vágják méretre és szerelik készre és dobozolják, akkor mit írnak a dobozra "Made in (...)", és mi szerepel "country of origin"-ként a vámáru-nyilatkozaton?

Illetve Te minek tartanád ezt a hipotetikus kábelt, kínainak, vagy amerikainak?

(készülékeknél alég gyakran ennél is sokkal bonyolultabb a kérdés, de ezt Te is tudod...)

A "Made in ...", "... made" stb feliratokat szabályozó nemzeti jogszabályok általában ismereteim szerint nagyon tág teret hagynak (Európában tudtommal a "Swiss made" szabályozása a legszigorúbb, de még az is értékalapon határozza meg a helyben készülő összetevők arányának minimumát, és mivel egy óratokot Kínában fillérekért is előállítanak, simán lehet, sőt szinte biztos, hogy a nagyrabecsült "Swiss made" óra tokja, csatja, számlapja, üvegje mind-mind kínában készül. A "Made in Germany"-nél pedig épp elég, ha az utolsó fázis - a fődarabok összerakása - Németországban történik meg. Legalábbis ismereteim szerint, de lehet, hogy tévedek :rolleyes: )

-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1207

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Gyuri

Szükséges a batár betűméret és a piros szín?

u.i.: írjátok már át a hozzászólás írása előtt a témát Kábelezzünk-re "Heed Audio termékek helyett". :smile51:

mgus
Törzsvendég
Törzsvendég

vidor2009 írta:
2019.12.13., pén. 14:01

Amennyiben hang alapján vak tesztben meg mondod,hogy melyik az eredeti,akkor leborulok.gif igazad van![/size][/color]
Üdv. Gyuri :napsut:
Semmi sör meg fogadás, így nincs kihívás, vagy egy tábla csoki. :D
Van annyira tapasztalt, hogy megmondja melyik az eredeti, vagy beviszed hozzá egy tesztre aztán egyből kiderül a turpisság.

vidor2009
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 229

Hozzászólás Szerző: vidor2009 »

LIMAR írta:
2019.12.13., pén. 10:28
vidor2009 írta:
Természetesen az"eredetit"forgalmazóknak elemi érdekük ezt mindenáron tagadni,hiszen ebből élnek igen jól!
Csak a szokásos "fake news" portálok szintjén bedobott állítások egyike.
Aztán a népek bizonyos körei lelkesen megosztják és terjesztik a hazugsággyárak termékeit és ettől roppant boldogok, kielégültek lesznek.
Akire meg vonatkozik a sok hazugság, vagy le..ja, vagy megpróbálja bebizonyítani az ellenkezőjét, holott a hazugság terjesztőjének kellene bizonyítani az állítását. Ha elkezdi bizonyítani, jönnek a további hazugságok, rágalmazások.
Szép új világ.
A mocsok így kerül felül a tisztességnek.

Amúgy, ha egy picit is jártas lennél a nemzetközi kereskedelemben, tudhatnád, hogy minden nem EU import termék vámkezelésénél fel kell tüntetni a számlán: "country of origin". Enélkül vámkezelni sem lehet a bejövő terméket.

Történetesen mi igen sok terméket importálunk az USA-ból, Kanadából. Amelyik nem ott készül, annak még a dobozán is fel van tüntetve, hogy hol gyártották. Ha nem az USA-ban, akkor az az ország szerepel rajta, ahol előállították. Sehol semmi titkolózás, becsapás, hazudozás.

De az USA termékeink közül a gyakorlatilag mind az USA-ban készül, kivéve a legolcsóbb hangfalakat.

De szép lenne,ha igaz lenne,amit leírtál!!!
Természetesen Te az egyik legnagyobb hazai forgalmazó vagy,aki aki a sok milliós "eredeti" termékek árusításából élsz!

Ajánlok egy rendkívül egyszerű módszert,hogy bebizonyítsd,amit leírtál!
A bizonyításhoz én adok egy sok százezres -természetesen kínai-kábelt,Te hozzál egy Általad eredetinek mondott másik ugyanolyan kábelt.
Amennyiben hang alapján vak tesztben meg mondod,hogy melyik az eredeti,akkor leborulok.gif igazad van!

wittao
Őslakos
Őslakos
Értékelés: 2557

Hozzászólás Szerző: wittao »

revox írta:
2019.12.13., pén. 11:17
-KP- írta:
2019.12.13., pén. 10:04
Én valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy valaki megvett egy több milliós nordost odin kábelt és szétszedte csak azért, hogy összehasonlítsa egy kínai kábellel. De az is, hogy aki megengedheti, hogy birtokol eredeti odint, az rendel egy kínai másolatot és ismételten csak felszabdalja a sajátját. Számomra elég nehezen hihető sztori.
miért kellen azt szétcincálni? Legegyszerűbb ha beköti a dolgozó és hallja, úgy szól e, mint az eredeti. ha meg nem hallja, akkor tök jól járt tizedáron is 36_1_11.gif
Najo, de most be van-e jaratva vagy nincsen :fekverohog:
Core Audio, TARALABS, PrimaLuna, STAX, Entreq
Elektroncsovek: PSVANE, GoldLion, TAD, JJ, EH, Sovtek, Shuguang

Audio blogom: https://wittaozeneszobaja.blog.hu
Core Audio: http://www.avx.hu/forum/viewforum.php?f=166
www.coreaudio.eu

mgus
Törzsvendég
Törzsvendég

LIMAR írta:
2019.12.13., pén. 10:35
Mathias írta:
2019.12.13., pén. 10:10
Kaphatnánk pár linket esetleg a töredékárú "nem felcímkézett" de amúgy eredeti kábelekhez amik megegyeznek az eredetivel?
Az Aliexpress tele van hamisítványokkal.
Az egyik kedvencem ez a Nordost Odin hangfalkábel, ami megszólalásig hasonlít az eredetire.
Ja, nem. De mindegy is. Nordost Odin és csak 200 dollár.
https://www.aliexpress.com/item/4000300 ... b201603_55
Ilyet kérek karácsonyra. :D

mgus
Törzsvendég
Törzsvendég

Shimano írta:
2019.12.13., pén. 10:35
cables írta:
2019.12.13., pén. 08:54
Shimano írta:
2019.12.11., szer. 10:05
Azok a fránya drótok. :D
Nekem az az érzésem,hogy ha egyben van a hang,tehát ha azt egy kerek egésznek érezzük,és amit szívesen is hallgatunk mert élvezzük,akkor a felbontás növeléséért vívott további "harc" drótokkal,meg az egyéb kütyükkel a zenei élményt már nem emeli.Rövid távon lehet,de egy idő után mikor már bevésődik az új-más hang is,azaz megszoktuk azt,akkor a zenei élménnyel kb ott leszünk ahonnét elindultunk.
Kb. ötszázadszor írod le, hogy semmi értelme kábelekkel foglalkozni és abszolút nem zavar, hogy az itt olvasók mind tudják, hogy ez nem igaz. A HEED rendszerek hangját ugyanúgy befolyásolja a kábelezés, mint bármely más gyártó rendszerének hangját.
Ötszázegyedszer is ez a véleményem,és lehet ezzel szembe menni,de akkor sem fog ezen a véleményen semmi sem változtatni.
Ha valami jó és azt szívesen hallgatod,akkor a további reszelgetés csak mókának jó,a zenei élmény ettől tuti nem lesz libabőrösebb.
És igen,a heed is érzékeny a drótokra,és jól hallatszanak is a különbözőségek,tehát köszönjük Emese,de nem erről beszéltem. :D
Tetszik ez a ragaszkodás, :D a beégés úgy látszik nálad nem a kábelekben sikerült, :D a jót nyilván könnyebb megszokni.
A mást vagy más hangzás kedvelni nem mindenkinek megy, de nem lehet megunni. Ha unalmas a hangja akkor még van mit csiszolni. Elindultál valamerre csak megtorpantál, ha beruháztál egy hydrára miért nem mész tovább ezen a vonalon.

revox
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 679
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: revox »

-KP- írta:
2019.12.13., pén. 10:04
Én valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy valaki megvett egy több milliós nordost odin kábelt és szétszedte csak azért, hogy összehasonlítsa egy kínai kábellel. De az is, hogy aki megengedheti, hogy birtokol eredeti odint, az rendel egy kínai másolatot és ismételten csak felszabdalja a sajátját. Számomra elég nehezen hihető sztori.
miért kellen azt szétcincálni? Legegyszerűbb ha beköti a dolgozó és hallja, úgy szól e, mint az eredeti. ha meg nem hallja, akkor tök jól járt tizedáron is 36_1_11.gif
avantgardeAcoustic, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, Quad CDP, kondo KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt
halfnote.hu

Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1303

Hozzászólás Szerző: Shimano »

cables írta:
2019.12.13., pén. 08:54
Shimano írta:
2019.12.11., szer. 10:05
Azok a fránya drótok. :D
Nekem az az érzésem,hogy ha egyben van a hang,tehát ha azt egy kerek egésznek érezzük,és amit szívesen is hallgatunk mert élvezzük,akkor a felbontás növeléséért vívott további "harc" drótokkal,meg az egyéb kütyükkel a zenei élményt már nem emeli.Rövid távon lehet,de egy idő után mikor már bevésődik az új-más hang is,azaz megszoktuk azt,akkor a zenei élménnyel kb ott leszünk ahonnét elindultunk.
Kb. ötszázadszor írod le, hogy semmi értelme kábelekkel foglalkozni és abszolút nem zavar, hogy az itt olvasók mind tudják, hogy ez nem igaz. A HEED rendszerek hangját ugyanúgy befolyásolja a kábelezés, mint bármely más gyártó rendszerének hangját.
Ötszázegyedszer is ez a véleményem,és lehet ezzel szembe menni,de akkor sem fog ezen a véleményen semmi sem változtatni.
Ha valami jó és azt szívesen hallgatod,akkor a további reszelgetés csak mókának jó,a zenei élmény ettől tuti nem lesz libabőrösebb.
És igen,a heed is érzékeny a drótokra,és jól hallatszanak is a különbözőségek,tehát köszönjük Emese,de nem erről beszéltem. :D

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 2065
Kapcsolat:

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: LIMAR »

Mathias írta:
2019.12.13., pén. 10:10
Kaphatnánk pár linket esetleg a töredékárú "nem felcímkézett" de amúgy eredeti kábelekhez amik megegyeznek az eredetivel?
Az Aliexpress tele van hamisítványokkal.
Az egyik kedvencem ez a Nordost Odin hangfalkábel, ami megszólalásig hasonlít az eredetire.
Ja, nem. De mindegy is. Nordost Odin és csak 200 dollár.
https://www.aliexpress.com/item/4000300 ... b201603_55
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LIMAR 2019.12.13., pén. 10:50-kor.

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 2065
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LIMAR »

vidor2009 írta:
Csak a szokásos "fake news" portálok szintjén bedobott állítások egyike.
Aztán a népek bizonyos körei lelkesen megosztják és terjesztik a hazugsággyárak termékeit és ettől roppant boldogok, kielégültek lesznek.
Akire meg vonatkozik a sok hazugság, vagy le..ja, vagy megpróbálja bebizonyítani az ellenkezőjét, holott a hazugság terjesztőjének kellene bizonyítani az állítását. Ha elkezdi bizonyítani, jönnek a további hazugságok, rágalmazások.
Szép új világ.
A mocsok így kerül felül a tisztességnek.

Amúgy, ha egy picit is jártas lennél a nemzetközi kereskedelemben, tudhatnád, hogy minden nem EU import termék vámkezelésénél fel kell tüntetni a számlán: "country of origin". Enélkül vámkezelni sem lehet a bejövő terméket.

Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 174

Hozzászólás Szerző: Mathias »

vidor2009 írta:
BIZTOS!!!

-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1207

Hozzászólás Szerző: -KP- »

vidor2009
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 229

Hozzászólás Szerző: vidor2009 »

Ha már Nordost Odin (de szinte bármelyik cardast is mondhatnám vagy akár audioquestet).
Érdekes tény, hogy kínából megrendelhető az 1:1-es "hamisítványuk", olyan 5-10%-os áron (vagy alacsonyabban).

Egyszer poénból egy ismerős rendelt is egyet. A kábeleket szétszedve is teljesen megegyező volt a gyárival. Felmerül a kérdés, hogy nem-e ugyanonnan származott mint az eredeti, csak nem volt annyira túlárazva?
Ha nem eretnekség ilyet mondani, a hangja is teljesen megegyező volt.

A válasz megadását mindenkire rábízom:)
[/quote]

Biztos? Ez jó legenda, de én még ilyennel nem találkoztam. Ócsó Audio Note-ot cicncáltam, többet is. Azokban semmi sem stimmel, csak próbál közelíteni.
BIZTOS!!!

pali923
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 218

Hozzászólás Szerző: pali923 »

Ear írta:
2019.12.12., csüt. 20:45
Biztos? Ez jó legenda, de én még ilyennel nem találkoztam. Ócsó Audio Note-ot cicncáltam, többet is. Azokban semmi sem stimmel, csak próbál közelíteni.
Számtalan ilyenről olvastam, miszerint gyártják a megrendelt neves és színvonalas termékeket a kínai (sőt török) üzemek munkaidőben. Aztán mikor lejár a hivatalos munkaidő (van ott olyasmi egyáltalán?), ugyanazt csinálják tovább, ugyanabban a minőségben de már nem nem nyomják rá a márkanevet a termékre, és ezeket olcsón árulják. Vagyis ugyanazt kapod meg töredék áron.

Van ilyen történetem vízcsaptól körfűrészig bezárólag, de nekem még nem volt bátorságom kipróbálni egy ilyen terméket sem. Ha kockáztatni akarom a pénzemet, inkább a tőzsdére megyek. :D
Lebeszélni senkit nem akarok, de hosszú életem során eddig nagyon-nagyon kevés csodát láttam. :rolleyes:
erősítő: Creek Destiny + Arcam AVR300, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábelezés+Roksan Corus Black+Orbit2, hangfal: Triangle Antal EX, hangfalkábel: DNM, IC: Valhalla CuAgSS, tápkábel: Valhalla CuIV

revox
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 679
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: revox »

miapics... hol járok én? Kábelezzünk, meg Heed Audio ternékek? ??????????????
eltégvedtem? én egy mezei kábeles topicot kerestem...
rég jártam erre, bocs ha eltévedtem leborulok.gif
avantgardeAcoustic, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, Quad CDP, kondo KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt
halfnote.hu

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”