Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kábelezzünk

paramania
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2019.11.28., csüt. 19:39
Értékelés: 8

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: paramania »

Na igen, úgy látom Viktor is jól tudja mi a FAKE.....
;-)
wittao írta:
2020.08.16., vas. 12:33
nempisti írta:
2020.08.16., vas. 12:16
paramania írta:
2020.08.16., vas. 07:51
Józsinak van FURUKAWA, bár ez gyanúsan olcsó.
http://www.hydrasound.hu/betap.php
Ez tömör vagy sodort? Mit jelent, hogy "gyanúsan olcsó"?
https://www.aliexpress.com/item/3263311 ... web201603_

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4641
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3112

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: istvan01 »

wittao írta:
2020.08.16., vas. 12:33
nempisti írta:
2020.08.16., vas. 12:16
paramania írta:
2020.08.16., vas. 07:51
Józsinak van FURUKAWA, bár ez gyanúsan olcsó.
http://www.hydrasound.hu/betap.php
Ez tömör vagy sodort? Mit jelent, hogy "gyanúsan olcsó"?
https://www.aliexpress.com/item/3263311 ... web201603_
Én abban sem vagyok biztos, hogy Alin egyáltalán előfordul nem fake, hanem eredeti kábel?

paramania
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2019.11.28., csüt. 19:39
Értékelés: 8

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: paramania »

Az eredeti JAPAN FURUKAWA-k valahol 20k HUF/m körül vannak.

Szerintem kérdezd meg Józsit....
nempisti írta:
2020.08.16., vas. 12:16
paramania írta:
2020.08.16., vas. 07:51
Józsinak van FURUKAWA, bár ez gyanúsan olcsó.
http://www.hydrasound.hu/betap.php
Ez tömör vagy sodort? Mit jelent, hogy "gyanúsan olcsó"?

Avatar
nempisti
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2006.08.24., csüt. 16:35
Értékelés: 42

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: nempisti »

paramania írta:
2020.08.16., vas. 07:51
Józsinak van FURUKAWA, bár ez gyanúsan olcsó.
http://www.hydrasound.hu/betap.php
Ez tömör vagy sodort? Mit jelent, hogy "gyanúsan olcsó"?

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5662
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

hifitibi írta:
2020.08.15., szomb. 22:53
supravox írta:
2020.08.15., szomb. 22:47
viablue x40 vagy x60
Köszönöm!
Wwplatinumeclipse7 de ha nem kell a rendszerhez a szirupos hatás akkor még ksl spz

paramania
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2019.11.28., csüt. 19:39
Értékelés: 8

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: paramania »

Józsinak van FURUKAWA, bár ez gyanúsan olcsó.
http://www.hydrasound.hu/betap.php

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4641
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3112

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: istvan01 »

hifitibi írta:
2020.08.15., szomb. 22:23

A lábazat hőszigetelését teszem most fel, ami 8 cm vastag lesz. A fal szigetelése és lábazat hőszigetelés között megy az ösvény másfél métert. Van benne két 90 fokos kanyar. A doboz jó ötlet, de ha már most szét kell szednem a kábelezést a csövezés és doboz miatt, akkor már az újat húzom be. Másik kábelt nem tudok meghallgatni a jelenlegi helyett, mert a fal egyik oldalán van a villanyóra, utazik a drót a falon kívül két métert, falon át egy lukon be a hifihez. Másikat csak úgy tudok próbálni, ha e helyett behúzom. Az ablakon keresztüli kerülőút sokkal hosszabb.

Kábelt tudsz ajánlani?
Csak ámulok és bámulok :ohnoohnoohno:
Külső falon nem szokás lakás belső villamos vezetékezést vinni.
A külső falon ha van valami villamos szerelvény, /földkábel felszálló ága és földelés mérő-leválasztó kivételével/ akkor az talajtól legalább 1,2-1.5m az ajánlott magasság.
Lábazat-falszigetelés hatás ennél alacsonyabb, ráadásul örökre elrejtve, vagy ronda szigetelés vagdalással ha mégis hozzá kell nyúlni.
Ablakon keresztüli vezetni, még ha tokozat széle is, a gondolat is borzalmas??
Jobb lenne ha szakemberrel csináltatnád, de tényleg.
Ha ennyire bizonytalan vagy a kábelben, akkor legyen 3x4 tömör villanydrót, és legyen olyan, hogy később kevés munkával majd behúzol neked jobban tetszőt.

Avatar
hifitibi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2012.12.23., vas. 17:17
Értékelés: 94

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: hifitibi »

supravox írta:
2020.08.15., szomb. 22:47
viablue x40 vagy x60
Köszönöm!

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1932

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: supravox »

viablue x40 vagy x60
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Avatar
hifitibi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2012.12.23., vas. 17:17
Értékelés: 94

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: hifitibi »

istvan01 írta:
2020.08.15., szomb. 21:37
hifitibi írta:
2020.08.15., szomb. 21:20
A házon a jövő hétre tervezett munkáltok előtt még könnyedén ki tudom cserélni az ösvényem kábelét. Most van itt az ideje a cserének.
Méterenként olyan 10-12eFt-ot szánok rá (ha ár-érték arányban kiugróan jó, akkor egy kicsit többet). Én nem járok hifi boltba, nem is nagyon ismerem a forgalmazókat.
Tudnátok javasolni ösvény kábelt? Alapvetően semleges hangú ár-érték arányban jó kábelt keresek.
Abba nem megyek bele, hogy most mi illik a rendszeremhez, mert a rendszerem folyamatos fejlesztés alatt áll, nemsokára végfok csere, stb. következik.
Budapesti üzletek kínálata releváns az időtényező miatt. Elmegyek, megveszem, beépítem.
Köszi
Ez így nem fog működni, vagyis kidobott pénz lesz. Ha ennek így fogsz neki, akkor ez és az ösvényes topic felesleges szájtépés neked, nekünk.
Egyetlen dolog amit érdemes mégis elkövetned az, hogy ha falvésés és nyomvonal koszos munkálatok következnek, a csövezés legyen jó vastag, kevés törés ponttal. Ha mégis van 90fokos sarok hajlat, akkor oda kötődoboz legyen akkor is ha kötés oda nem kerül. A legalább 21mm-es csőben később behúzhatsz könnyebben egy alaposabban kihallgatott kábelt. A 10eFt/m sem garantál semmit.
A lábazat hőszigetelését teszem most fel, ami 8 cm vastag lesz. A fal szigetelése és lábazat hőszigetelés között megy az ösvény másfél métert. Van benne két 90 fokos kanyar. A doboz jó ötlet, de ha már most szét kell szednem a kábelezést a csövezés és doboz miatt, akkor már az újat húzom be. Másik kábelt nem tudok meghallgatni a jelenlegi helyett, mert a fal egyik oldalán van a villanyóra, utazik a drót a falon kívül két métert, falon át egy lukon be a hifihez. Másikat csak úgy tudok próbálni, ha e helyett behúzom. Az ablakon keresztüli kerülőút sokkal hosszabb.

Kábelt tudsz ajánlani?

Avatar
hifitibi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2012.12.23., vas. 17:17
Értékelés: 94

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: hifitibi »

gyongyhalas írta:
2020.08.15., szomb. 21:53
hifitibi írta:
2020.08.15., szomb. 21:49
Töki írta:
2020.08.15., szomb. 21:45


Milyen hosszú kellene?
3 méter
Ne már villanyóra alatt alszol? :fekverohog:
Látod, milyen szerencsés vagyok? :D

Avatar
gyongyhalas
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 657
Csatlakozott: 2016.04.25., hétf. 15:01
Értékelés: 318
Tartózkodási hely: Gyöngyös

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: gyongyhalas »

hifitibi írta:
2020.08.15., szomb. 21:49
Töki írta:
2020.08.15., szomb. 21:45
hifitibi írta:
2020.08.15., szomb. 21:20
A házon a jövő hétre tervezett munkáltok előtt még könnyedén ki tudom cserélni az ösvényem kábelét. Most van itt az ideje a cserének.
Méterenként olyan 10-12eFt-ot szánok rá (ha ár-érték arányban kiugróan jó, akkor egy kicsit többet). Én nem járok hifi boltba, nem is nagyon ismerem a forgalmazókat.
Tudnátok javasolni ösvény kábelt? Alapvetően semleges hangú ár-érték arányban jó kábelt keresek.
Abba nem megyek bele, hogy most mi illik a rendszeremhez, mert a rendszerem folyamatos fejlesztés alatt áll, nemsokára végfok csere, stb. következik.
Budapesti üzletek kínálata releváns az időtényező miatt. Elmegyek, megveszem, beépítem.
Köszi
Milyen hosszú kellene?
3 méter
Ne már villanyóra alatt alszol? :fekverohog:

Avatar
hifitibi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2012.12.23., vas. 17:17
Értékelés: 94

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: hifitibi »

Töki írta:
2020.08.15., szomb. 21:45
hifitibi írta:
2020.08.15., szomb. 21:20
A házon a jövő hétre tervezett munkáltok előtt még könnyedén ki tudom cserélni az ösvényem kábelét. Most van itt az ideje a cserének.
Méterenként olyan 10-12eFt-ot szánok rá (ha ár-érték arányban kiugróan jó, akkor egy kicsit többet). Én nem járok hifi boltba, nem is nagyon ismerem a forgalmazókat.
Tudnátok javasolni ösvény kábelt? Alapvetően semleges hangú ár-érték arányban jó kábelt keresek.
Abba nem megyek bele, hogy most mi illik a rendszeremhez, mert a rendszerem folyamatos fejlesztés alatt áll, nemsokára végfok csere, stb. következik.
Budapesti üzletek kínálata releváns az időtényező miatt. Elmegyek, megveszem, beépítem.
Köszi
Milyen hosszú kellene?
3 méter

Avatar
Töki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 636
Csatlakozott: 2009.12.08., kedd 12:19
Értékelés: 535

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Töki »

hifitibi írta:
2020.08.15., szomb. 21:20
A házon a jövő hétre tervezett munkáltok előtt még könnyedén ki tudom cserélni az ösvényem kábelét. Most van itt az ideje a cserének.
Méterenként olyan 10-12eFt-ot szánok rá (ha ár-érték arányban kiugróan jó, akkor egy kicsit többet). Én nem járok hifi boltba, nem is nagyon ismerem a forgalmazókat.
Tudnátok javasolni ösvény kábelt? Alapvetően semleges hangú ár-érték arányban jó kábelt keresek.
Abba nem megyek bele, hogy most mi illik a rendszeremhez, mert a rendszerem folyamatos fejlesztés alatt áll, nemsokára végfok csere, stb. következik.
Budapesti üzletek kínálata releváns az időtényező miatt. Elmegyek, megveszem, beépítem.
Köszi
Milyen hosszú kellene?
GigaWatt PC-4 EVO
Taiko Extreme DIY PC
Chord Dave + külső táp
ATC SCM 150 ASL PRO
WireWorld Platinum / Stealth V18 UNI / Sablon Audio / HydraSound

Avatar
gyongyhalas
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 657
Csatlakozott: 2016.04.25., hétf. 15:01
Értékelés: 318
Tartózkodási hely: Gyöngyös

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: gyongyhalas »

robi20064 írta:
2020.08.15., szomb. 18:29
cables írta:
2020.08.15., szomb. 17:38
robi20064 írta:
2020.08.14., pén. 11:47
Ne haragudj, de akkor honnan tudod hogy zsenialis ha mast soha nem is probaltal? ;)
Senki sem épít ki ösvényt kétnaponta más és más anyagból, úgy hogy a kérdésed is fura. Nyilván azt jelenti a zseniális jelző, hogy ő meg van vele teljesen elégedve, és ez információ.
Pont annyira mintha valaki a legolcsobb Ballantines-ra mondana ugyan ezt, ugy hogy meg eleteben nem kostolt egy evtizednel idosebb rendes whiskeyt. Nem megkerdojelezven hogy az olcsobb kategoriaban is lehetnek jo termekek, de nala igen valoszinuen az ara volt a donto - es egyetlen - szempont.

Az ilyen es ehhez hasonlo kijelenteseknek, kinyilatkoztatasoknak viszonyitas hianyaban semmi ertelmuk.
A piros mondatokhoz fűznék egy árnyalatnit ....ha a whiskit a főldről nyalogatod vagy egy pohárból ....Akkor az olcsóbb pia is jobban esik pohárból... gondolkodik.gif
A hasonlatot arra értettem ,hogy egy semmit mondó normál villanydrót után egy jó rendszer is tud muzsikálni....
Sokunknál csak kábel csodáktól várni a megváltást ,,átlagos rendszerektől..... na ez majd lehetetlen... :smile53:
Persze szerintem se mérvadó egy kábel után kijelenteni ,hogy az a legjobb ;peace; de megélegedetségét mindenki jelezheti ,legfeljebb rákérdezel mivel is elégedett ......Ő már önmaga számára elérte amit akart és ez a legfontosabb.
Jelentekezzen aki kettőnél több hálózati ösvényt cserélt a falban ,,,,,,mármint az első gondolom a lakás eredeti kábele volt.....Na ez egy kevés számú delikvens lesz ...Jobb piát biztos többen ittunk,,,bár Én már nem iszom.
Vagyis ahogy más is fogalmazott "mindenki úgy élvez ahogy akar"

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4641
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3112

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: istvan01 »

hifitibi írta:
2020.08.15., szomb. 21:20
A házon a jövő hétre tervezett munkáltok előtt még könnyedén ki tudom cserélni az ösvényem kábelét. Most van itt az ideje a cserének.
Méterenként olyan 10-12eFt-ot szánok rá (ha ár-érték arányban kiugróan jó, akkor egy kicsit többet). Én nem járok hifi boltba, nem is nagyon ismerem a forgalmazókat.
Tudnátok javasolni ösvény kábelt? Alapvetően semleges hangú ár-érték arányban jó kábelt keresek.
Abba nem megyek bele, hogy most mi illik a rendszeremhez, mert a rendszerem folyamatos fejlesztés alatt áll, nemsokára végfok csere, stb. következik.
Budapesti üzletek kínálata releváns az időtényező miatt. Elmegyek, megveszem, beépítem.
Köszi
Ez így nem fog működni, vagyis kidobott pénz lesz. Ha ennek így fogsz neki, akkor ez és az ösvényes topic felesleges szájtépés neked, nekünk.
Egyetlen dolog amit érdemes mégis elkövetned az, hogy ha falvésés és nyomvonal koszos munkálatok következnek, a csövezés legyen jó vastag, kevés törés ponttal. Ha mégis van 90fokos sarok hajlat, akkor oda kötődoboz legyen akkor is ha kötés oda nem kerül. A legalább 21mm-es csőben később behúzhatsz könnyebben egy alaposabban kihallgatott kábelt. A 10eFt/m sem garantál semmit.

Avatar
hifitibi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2012.12.23., vas. 17:17
Értékelés: 94

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: hifitibi »

A házon a jövő hétre tervezett munkáltok előtt még könnyedén ki tudom cserélni az ösvényem kábelét. Most van itt az ideje a cserének.
Méterenként olyan 10-12eFt-ot szánok rá (ha ár-érték arányban kiugróan jó, akkor egy kicsit többet). Én nem járok hifi boltba, nem is nagyon ismerem a forgalmazókat.
Tudnátok javasolni ösvény kábelt? Alapvetően semleges hangú ár-érték arányban jó kábelt keresek.
Abba nem megyek bele, hogy most mi illik a rendszeremhez, mert a rendszerem folyamatos fejlesztés alatt áll, nemsokára végfok csere, stb. következik.
Budapesti üzletek kínálata releváns az időtényező miatt. Elmegyek, megveszem, beépítem.
Köszi

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5084
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: cables »

robi20064 írta:
2020.08.14., pén. 11:47
Ne haragudj, de akkor honnan tudod hogy zsenialis ha mast soha nem is probaltal? ;)
Senki sem épít ki ösvényt kétnaponta más és más anyagból, úgy hogy a kérdésed is fura. Nyilván azt jelenti a zseniális jelző, hogy ő meg van vele teljesen elégedve, és ez információ.

MrCollector
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2618
Csatlakozott: 2018.07.02., hétf. 13:52
Értékelés: 313

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: MrCollector »

avl2 írta:
2020.08.15., szomb. 12:44
robi20064 írta:
2020.08.14., pén. 11:47
Ne haragudj, de akkor honnan tudod hogy zsenialis ha mast soha nem is probaltal? ;)
fontos pont !

...fontos pont lenne ! a modszertan, hogy ki, hogyan, mi alapjan, mihez kepest értékel, nyilatkozik
Na igen, meg mivel voltak azok a próbák.

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: avl2 »

robi20064 írta:
2020.08.14., pén. 11:47
Ne haragudj, de akkor honnan tudod hogy zsenialis ha mast soha nem is probaltal? ;)
fontos pont !

...fontos pont lenne ! a modszertan, hogy ki, hogyan, mi alapjan, mihez kepest értékel, nyilatkozik

Avatar
hifitibi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2012.12.23., vas. 17:17
Értékelés: 94

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: hifitibi »

istvan01 írta:
2020.08.15., szomb. 10:48
prando írta:
2020.08.15., szomb. 10:19
istvan01 írta:
2020.08.15., szomb. 10:00

Budapesten hivatalos distribútor egy ideje Limar kft /Huszti Gábor
https://www.limar.hu/index.php/proba/ka ... 43-siltech

Árlistában nincs náluk Siltech.
A honlap amúgyis kaotikus számomra, ha talál is az ember egy készüléket, leírás szinte semmi, az ára külön letölthető egy pdf-ből, stb, szóval én nem érzem ezt vevőbarátnak.
Valóban, árlista és termék ajánló erősen hiányos a Limar honlapon. Úgy egyébként a Siltech árak sem vevő csalogatók sehol. De ha árlista hiányt érzel, itt van EUR árakkal, Gábor is kb ezekkel az árakkal kell kereskedjen. Ha olykor tud kedvezményt, vagy demó példányból valamit, de az inkább csak kutyavacsorája.
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... lYKooj0Op-

https://www.technologyfactory.eu/en/sil ... bles/g-145
Siltech az ára alapján ugrott. Köszi.

Avatar
hifitibi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2012.12.23., vas. 17:17
Értékelés: 94

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: hifitibi »

Igen, én is erősen hamisnak éreztem annak ellenére, hogy nem ismerem az eredeti kábel árát. Köszi.
istvan01 írta:
2020.08.15., szomb. 06:48
hifitibi írta:
2020.08.14., pén. 21:50
SILTECH SPX-20-at lehet kapni itthon?

Csak náluk láttam: http://www.mableaudio.com/en/productview.asp?sid=4986, de hát ez egy kínai bolt...
Az annyira fake, hogy csak a köpeny színe közelíti az eredetit, de azt sem, nem azonos kék-árnyalat.

Avatar
hifitibi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2012.12.23., vas. 17:17
Értékelés: 94

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: hifitibi »

Köszi. Láttam őket is, de a telefont nem vették fel, a honlapjuk 2011-es, így arra gondoltam, hogy már nem léteznek. Én a kereskedőket nem nagyon ismerem, mert én építek, készüléket nem veszek. Próbálkozok akkor még náluk.
paramania írta:
2020.08.14., pén. 22:48
Ez bizony az!
Itt nagyobb eséllyel eredetit kapsz:
http://www.audiovisiontuning.hu/he_kabelek

hifitibi írta:
2020.08.14., pén. 21:50
SILTECH SPX-20-at lehet kapni itthon?

Csak náluk láttam: http://www.mableaudio.com/en/productview.asp?sid=4986, de hát ez egy kínai bolt...

Avatar
prando
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2011.05.04., szer. 19:03
Értékelés: 160
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: prando »

istvan01 írta:
2020.08.15., szomb. 11:14
prando írta:
2020.08.15., szomb. 10:58
prando írta:
2020.08.15., szomb. 10:19
Árlistában nincs náluk Siltech.
Köszönöm, bár én a megszűnt audiovisiountuning miatt szóltam bele. Jobban érdekel egy futómű egy Vincent sdv3-ba.
Nekem úgy tűnik, ez kábeles topic, te Siltech árlistát hiányolsz ... és mégis inkább futómű??
Persze, ma már fotelből gyorsan kikérhető infók versenye van .. de ha műszaki, felépítés infó kell, azért számtalan mód van találatra fotelből is. Azután HG-t lehet kérdezni itt a LIMAR topicban is.

Az ember néha csapongó.
Vincent cd, Revox magnó, TEAC dac, Rotel RA985BX erősítő, diy phono, Vandersteen 1C hangfal, Vibavoice Omega500 tápkondi, ezek Béres János fórumtárs felújításában. Linn lp-játszó Oppo bluray, Heed táp, Fapaci, ACR, AudioNote, VdH, ZuAudio Event, Soner, Furutech kábelek, Triangle Antal hangfal.

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4641
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3112

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: istvan01 »

prando írta:
2020.08.15., szomb. 10:58
prando írta:
2020.08.15., szomb. 10:19
Árlistában nincs náluk Siltech.
Köszönöm, bár én a megszűnt audiovisiountuning miatt szóltam bele. Jobban érdekel egy futómű egy Vincent sdv3-ba.
Nekem úgy tűnik, ez kábeles topic, te Siltech árlistát hiányolsz ... és mégis inkább futómű??
Persze, ma már fotelből gyorsan kikérhető infók versenye van .. de ha műszaki, felépítés infó kell, azért számtalan mód van találatra fotelből is. Azután HG-t lehet kérdezni itt a LIMAR topicban is.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”