Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kábelezzünk

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4641
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3112

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: istvan01 »

Kábel melegedés 1,0mm2 és 1,5mm2 kifeszítve és feltekerve majd zárlat dobon belül.
Ahol így megolvad a kábel ott villamos tűz is keletkezhet.
Az egy köztes állapot, amikor a kábel/vezeték, több is egymás mellett falban-csőben kap terhelést, mert akkor a melegedés nem tud távozni, szép lassan melegszik tovább. Aztán egyszer mégis csak. Ezért van a túláram biztosító utáni vezetékekre minimum keresztmetszet megadva.
https://www.villanylap.hu/lapszamok/201 ... vizsgalata
Csatolmányok
kábel melegedés.jpg

Online
József1960
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2022.02.01., kedd 20:29
Értékelés: 108

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: József1960 »

Egy 2x150W-os A-osztályú erősítő áramfelvétele 4 Amper alatt van.
Musical Fidelity,Monitor Audio ,Thorens,Cambridge

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3652
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Shimano »

wittao írta:
2024.02.03., szomb. 15:21
zoli73 írta:
2024.01.22., hétf. 20:04

1. Mihez elég a 1,5-es drót?
Kb. mindenhez, ha hifiről van szó.
Itt nincsenek olyan teljesítmények, áramigények, hogy ne tudná kiszolgálni.
Példának okáért, a korábbi, 2500Wattos porszívónk kábele, nem több 2x1mm²-nél.

Úgy 4 hete készült további 2db, az egyik ugyanúgy az SOCP-16-ból(Süti egyértelműen a PVC szigetelésűt favorizálja), de mivel hajtott a kiváncsiság, a másik ebből készült: https://kacsa-audio.hu/webaruhaz/tomor- ... lon-13-mm2. Hátha nekem bejön a Teflon szigetelésű.
Nálunk most éppen házfelújítás zajlik egy ideje.
Egyik elosztóba dugták bele a kőművesek a 2db MAXIMUM 2kW-os hősugárzót a helyiség kiszárítása céljából (nem a legnagyobb, hanem a közepes fokozatba).
Néhány óra múlva kissé szúrós szag kezdett el terjengeni, és az elosztó úgy összesült, hogy csak na. 1mm2 drótok voltak benne + a dugó is szépen kormosra sült.
Most el tudom képzelni azt a szituációt, amikor valaki boldog 100-150W A-osztályú erősítő tulajdonos, és elvi okokból tesz magasról a kábelezésre (kiokosodott a Kábelezzünk topikban), mert olvasta inkább jó készülékre költsön kábelek helyett, a jó készülék OBI-s elosztóval is jól szól és a befektetés jobban megéri egy jobb készülékbe.

Az adott szituációban azért örülök neki, hogy a háztartásunkban 2.5mm2-nél nincsen kisebb vezeték sehol sem...
Kizárt dolog hogy egy a készülék mellé kapott tápkábellel ilyen dolog megtörténhet,mert ha igen,akkor az a gyártó felelőssége,és ilyen esetben a kártérítés is őt illeti,tehát mivel ezt ők sem szeretnék,így nem is mellékelnek olyan tápdrótot a vasak mellé ami ilyen problémát okozhatna.
Abból hogy a kőművesek nálad mit ügyködtek,nem lehet ilyen következtetést levonni,szerintem.
Azokban a hősugárzókban sem 0.75-ös drótok voltak ebben biztos vagyok,és ha ebből kettőt is rákötöttek egy obis elosztóra,akkor jó nagy marhák voltak,nem mellékesen meg szárításra páramentesítő kell,nem hősugárzó.

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3763
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2373
Tartózkodási hely: 2465

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

wittao írta:
2024.02.03., szomb. 15:21
zoli73 írta:
2024.01.22., hétf. 20:04

1. Mihez elég a 1,5-es drót?
Kb. mindenhez, ha hifiről van szó.
Itt nincsenek olyan teljesítmények, áramigények, hogy ne tudná kiszolgálni.
Példának okáért, a korábbi, 2500Wattos porszívónk kábele, nem több 2x1mm²-nél.

Úgy 4 hete készült további 2db, az egyik ugyanúgy az SOCP-16-ból(Süti egyértelműen a PVC szigetelésűt favorizálja), de mivel hajtott a kiváncsiság, a másik ebből készült: https://kacsa-audio.hu/webaruhaz/tomor- ... lon-13-mm2. Hátha nekem bejön a Teflon szigetelésű.
Nálunk most éppen házfelújítás zajlik egy ideje.
Egyik elosztóba dugták bele a kőművesek a 2db MAXIMUM 2kW-os hősugárzót a helyiség kiszárítása céljából (nem a legnagyobb, hanem a közepes fokozatba).
Néhány óra múlva kissé szúrós szag kezdett el terjengeni, és az elosztó úgy összesült, hogy csak na. 1mm2 drótok voltak benne + a dugó is szépen kormosra sült.
Most el tudom képzelni azt a szituációt, amikor valaki boldog 100-150W A-osztályú erősítő tulajdonos, és elvi okokból tesz magasról a kábelezésre (kiokosodott a Kábelezzünk topikban), mert olvasta inkább jó készülékre költsön kábelek helyett, a jó készülék OBI-s elosztóval is jól szól és a befektetés jobban megéri egy jobb készülékbe.

Az adott szituációban azért örülök neki, hogy a háztartásunkban 2.5mm2-nél nincsen kisebb vezeték sehol sem...
Azért az a 2db 2KW-os hősugárzó, még ha nem is ment "teljes gázon", akkor is kiemelkedő teljesítmény igényt jelent, pláne egy hifivel szemben.
Ha a hasonlat kedvéért veszünk 2db nagy teljesítményű végerősítőt, amik mondjuk rendelkeznek darabonként 1KW hálózati teljesítmény felvétellel. Ezek akkor sem produkálnak akkora terhelést, mint a két hősugárzó, mert ennek az 1KW hálózati teljesítmény felvételből, csak töredékére van szükség ahhoz, hogy szobahangerőt, vagy az felett szolgáltasson. A két hősugárzó ezt a teljesítményt folyamatosan kiveszi a hálózatból, amivel olyan szinten terhelik az elosztót, és annak kábelét, ami hifi, vagy más egyéb háztartási felhasználásnál sohasem fordul elő.
Ennek ellenére én is azt mondom, hogy egy egészséges túlméretezésből biztosan nem lehet baj.
A Mi házunkban is úgy van a hálózat kiépítve, hogy a konnektorokba 2,5mm²-es, a lámpákhoz 1,5mm² kábel van behúzva.
Amúgy ez az összeolvadt, túlterhelt kábel nekem nem újdonság. Építőiparban dolgozom, nagyon sok ilyet láttam már.
Tipikus eset, mikor a feltekerve hagyott dobos hosszabítóba dugnak be, nagy teljesitményű készülékeket, pl. hegesztőgép, hősugárzó, menetvágógép, stb. Itt a kábel rend szerint halálra van ítélve.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Online
Avatar
wittao
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1188
Csatlakozott: 2017.01.29., vas. 12:19
Értékelés: 1411

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: wittao »

zoli73 írta:
2024.01.22., hétf. 20:04

1. Mihez elég a 1,5-es drót?
Kb. mindenhez, ha hifiről van szó.
Itt nincsenek olyan teljesítmények, áramigények, hogy ne tudná kiszolgálni.
Példának okáért, a korábbi, 2500Wattos porszívónk kábele, nem több 2x1mm²-nél.

Úgy 4 hete készült további 2db, az egyik ugyanúgy az SOCP-16-ból(Süti egyértelműen a PVC szigetelésűt favorizálja), de mivel hajtott a kiváncsiság, a másik ebből készült: https://kacsa-audio.hu/webaruhaz/tomor- ... lon-13-mm2. Hátha nekem bejön a Teflon szigetelésű.
Nálunk most éppen házfelújítás zajlik egy ideje.
Egyik elosztóba dugták bele a kőművesek a 2db MAXIMUM 2kW-os hősugárzót a helyiség kiszárítása céljából (nem a legnagyobb, hanem a közepes fokozatba).
Néhány óra múlva kissé szúrós szag kezdett el terjengeni, és az elosztó úgy összesült, hogy csak na. 1mm2 drótok voltak benne + a dugó is szépen kormosra sült.
Most el tudom képzelni azt a szituációt, amikor valaki boldog 100-150W A-osztályú erősítő tulajdonos, és elvi okokból tesz magasról a kábelezésre (kiokosodott a Kábelezzünk topikban), mert olvasta inkább jó készülékre költsön kábelek helyett, a jó készülék OBI-s elosztóval is jól szól és a befektetés jobban megéri egy jobb készülékbe.

Az adott szituációban azért örülök neki, hogy a háztartásunkban 2.5mm2-nél nincsen kisebb vezeték sehol sem...
Core Audio, TARALABS, MBL, PrimaLuna, PASS Labs, YG, Vivid, Entreq
Elektroncsovek: Sophia Electric

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5663
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

Rock60 írta:
2024.01.23., kedd 08:21
zoli73 írta:
2024.01.22., hétf. 20:04

1. Mihez elég a 1,5-es drót?
Kb. mindenhez, ha hifiről van szó.
Itt nincsenek olyan teljesítmények, áramigények, hogy ne tudná kiszolgálni.
Példának okáért, a korábbi, 2500Wattos porszívónk kábele, nem több 2x1mm²-nél.

Úgy 4 hete készült további 2db, az egyik ugyanúgy az SOCP-16-ból(Süti egyértelműen a PVC szigetelésűt favorizálja), de mivel hajtott a kiváncsiság, a másik ebből készült: https://kacsa-audio.hu/webaruhaz/tomor- ... lon-13-mm2. Hátha nekem bejön a Teflon szigetelésű.
1. Igen, ezt kb. mindannyian tudjuk, hogy elméletileg mindenhez elég kellene lenni a hifiben az 1.5 - ös drótnak, hiszen a porszívónak is elég. / Igaz, melegszik is a zsinórja mint a fene, de kit érdekel ? :D /
A hifiben talán más szempontok is játszhatnak, mint az elméleti terhelhetőség, különben miért készül az Oyaide 5mm2 - es vörösrézből, a másik gyári kábelemben meg miért van 7 X minimum 1.5 - ös vezető ?
/ Nem hinném, hogy kizárólag 3000 Wattos végfokokhoz tervezték őket./
Na, mindegy, ezt csak azért hoztam fel, hogy mire is elég az 1.5, mert nem fekete - fehér a kérdés. Aztán oda is írtam, hogy próba cseresznye...

2. Na, erre én is kíváncsi vagyok. / Nekem csak SOCP 14 - eim vannak./
Egyrészt a SOCP14 vs SOCP16 - ra - igaz, azt mondtad nem csinálsz oda - vissza tesztet, ki tudja miért, gondolkodik.gif ...
Másrészt a SOCP16 vs SOCT16, közötti különbség is érdekelne.
Egyforma dugókkal szereled ?
Itt van: viewtopic.php?f=64&t=200007
Összehasonlítod.

Online
Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2856
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 681

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

Shimano írta:
2024.02.02., pén. 16:13
fapaci írta:
2024.02.02., pén. 16:02
cables írta:
2024.02.02., pén. 07:04
...egy minőségi IC kábel néha jobb, mint a coax.
Egy minőségi sütemény néha jobb, mint az almáspite?

IC = interconnect, azaz összekötő kábel. A koaxiális kábel is összekötő kábel.
És egy minőségi ic is lehet koax,csak hogy csavarjunk rajta még. :D
Ugyanazt mondjátok mindketten, ami persze igaz is.
De, azért remélhetőleg átment Cables mondandójának a lényege. :yingyang:

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3652
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Shimano »

fapaci írta:
2024.02.02., pén. 16:02
cables írta:
2024.02.02., pén. 07:04
...egy minőségi IC kábel néha jobb, mint a coax.
Egy minőségi sütemény néha jobb, mint az almáspite?

IC = interconnect, azaz összekötő kábel. A koaxiális kábel is összekötő kábel.
És egy minőségi ic is lehet koax,csak hogy csavarjunk rajta még. :D

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15214
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

cables írta:
2024.02.02., pén. 07:04
...egy minőségi IC kábel néha jobb, mint a coax.
Egy minőségi sütemény néha jobb, mint az almáspite?

IC = interconnect, azaz összekötő kábel. A koaxiális kábel is összekötő kábel.

Online
Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2856
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 681

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

merida írta:
2024.02.02., pén. 11:55

Streamer-t, dac-al coax, vagy optikai úton érdemes összekötni ? Csak hangminőségi szempontból!"

Azért így kérdeztem, mert ez a két lehetőségem van.
Nyilván.
A coax jobb mint az optikai - nálam.
És az is igaz, amit Cables mondott, egy jó minőségű RCA drótnak nem feltétlenúl fontos, hogy coax felépítésű legyen, nálam két coax után most egy " hagyományos " RCA teljesít szolgálatot.
Tyokkal jobban... :napsut:

Online
Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1349
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 132

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: merida »

vt05 írta:
2024.02.02., pén. 10:38
"Streamer-t, dac-al coax, vagy optikai úton érdemes összekötni ? Csak hangminőségi szempontból!"

Milyen Streamer-t, milyen dac-al, mert pl. ha DSD-t is használsz, akkor csak USB vagy I2s jöhet számításba?
Azért így kérdeztem, mert ez a két lehetőségem van.

Online
Avatar
wittao
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1188
Csatlakozott: 2017.01.29., vas. 12:19
Értékelés: 1411

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: wittao »

denesdr írta:
2024.02.02., pén. 10:19
Rock60 írta:
2024.02.02., pén. 09:38
fererencz írta:
2024.02.02., pén. 09:20

Elvi- és gyakorlati szinten még ettől triviálisabbnak gondolt dolgok sincsenek a kábelezés terén bizonyítva, szóval ne legyünk nagyravágyóak! Elméleteket gyártani, és hallani vélni persze ettől még lehet.

Ok...
A bizonyítás, lehet, hogy nem jó fogalom erre.
Arra gondoltam, hogy ha elméletileg ennek nincs is alapja - nem tudom, hogy nincsen, vagy van - a gyakorlatban találkozott- e már valaki avval, hogy jobb lett- e a hang azáltal, hogy a föld kábel is prémium minőségű vezetőből van.
A gyakorlatban szinte biztos volt már, aki úgy vélte, hogy jobb lett a hang egy "minőségi" földkábeltől. Ettől többet, biztosabbat valószínűleg nehéz mondani.
Amikor nálam a talajszondákat verték le a tápösvényemhez (8m körül álltunk meg ha jól emlékszem), akkor ugyanolyan kábel ment a földelőpontoktól, amilyen tápkábelt használtam az ösvényhez.
Hogy "jobb", "rosszabb" műszakilag nem tudom (nem mértük meg végül), de az biztos a végeredmény hangzást tekintve minden korábbi megoldásomnál sokkal-sokkal jobb lett.
Ezt követően arra biztatok mindenkit, hogy ha van lehetősége jó földelést kiépíteni a tápösvényéhez, akkor tegye meg.
Core Audio, TARALABS, MBL, PrimaLuna, PASS Labs, YG, Vivid, Entreq
Elektroncsovek: Sophia Electric

Avatar
vt05
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 22:51
Értékelés: 23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: vt05 »

"Streamer-t, dac-al coax, vagy optikai úton érdemes összekötni ? Csak hangminőségi szempontból!"

Milyen Streamer-t, milyen dac-al, mert pl. ha DSD-t is használsz, akkor csak USB vagy I2s jöhet számításba?

Online
Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1876
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 973

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: denesdr »

Rock60 írta:
2024.02.02., pén. 09:38
fererencz írta:
2024.02.02., pén. 09:20

Elvi- és gyakorlati szinten még ettől triviálisabbnak gondolt dolgok sincsenek a kábelezés terén bizonyítva, szóval ne legyünk nagyravágyóak! Elméleteket gyártani, és hallani vélni persze ettől még lehet.

Ok...
A bizonyítás, lehet, hogy nem jó fogalom erre.
Arra gondoltam, hogy ha elméletileg ennek nincs is alapja - nem tudom, hogy nincsen, vagy van - a gyakorlatban találkozott- e már valaki avval, hogy jobb lett- e a hang azáltal, hogy a föld kábel is prémium minőségű vezetőből van.
A gyakorlatban szinte biztos volt már, aki úgy vélte, hogy jobb lett a hang egy "minőségi" földkábeltől. Ettől többet, biztosabbat valószínűleg nehéz mondani.

Online
Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2856
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 681

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

fererencz írta:
2024.02.02., pén. 09:20

Elvi- és gyakorlati szinten még ettől triviálisabbnak gondolt dolgok sincsenek a kábelezés terén bizonyítva, szóval ne legyünk nagyravágyóak! Elméleteket gyártani, és hallani vélni persze ettől még lehet.
Ok...
A bizonyítás, lehet, hogy nem jó fogalom erre.
Arra gondoltam, hogy ha elméletileg ennek nincs is alapja - nem tudom, hogy nincsen, vagy van - a gyakorlatban találkozott- e már valaki avval, hogy jobb lett- e a hang azáltal, hogy a föld kábel is prémium minőségű vezetőből van.

Online
Avatar
fererencz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1314
Csatlakozott: 2017.07.10., hétf. 10:30
Értékelés: 791
Tartózkodási hely: Kápolna

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: fererencz »

Rock60 írta:
2024.02.02., pén. 08:52
Jó reggelt az Uraknak ! :napsut:
Az lenne a kérdésem, hogy elvi szinten, vagy gyakorlati úton bizonyítottan a tápkábel földvezetékének a minősége lehet - e hatással a hangra ?
Gyakorlati megközelítésben : Egy X tápkábelben indokolt - e ugyan olyan jó minőségű anyagból lennie a földvezetéknek, mint a nullának és a fázisnak ?
Én eddig azt gondoltam, hogy nem, de egy ideje - mindenféle kósza infók hatására - gyanakodni kezdtem ez ügyben.
Köszi.
Elvi- és gyakorlati szinten még ettől triviálisabbnak gondolt dolgok sincsenek a kábelezés terén bizonyítva, szóval ne legyünk nagyravágyóak! Elméleteket gyártani, és hallani vélni persze ettől még lehet.
Nem szotkam hibázni.

Online
Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2856
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 681

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

Jó reggelt az Uraknak ! :napsut:
Az lenne a kérdésem, hogy elvi szinten, vagy gyakorlati úton bizonyítottan a tápkábel földvezetékének a minősége lehet - e hatással a hangra ?
Gyakorlati megközelítésben : Egy X tápkábelben indokolt - e ugyan olyan jó minőségű anyagból lennie a földvezetéknek, mint a nullának és a fázisnak ?
Én eddig azt gondoltam, hogy nem, de egy ideje - mindenféle kósza infók hatására - gyanakodni kezdtem ez ügyben.
Köszi.

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: cables »

merida írta:
2024.02.02., pén. 05:49
Urak. Streamer-t, dac-al coax, vagy optikai úton érdemes összekötni ? Csak hangminőségi szempontból!
Réz kábellel, de nem kell pont coaxnak lenni, egy minőségi IC kábel néha jobb, mint a coax.

Online
Eunos
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2018.07.28., szomb. 16:45
Értékelés: 66

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Eunos »

31_1_21.gif Na, én meg az USB-AES/EBU miatt nem tudok aludni...

Online
Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1349
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 132

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: merida »

Urak. Streamer-t, dac-al coax, vagy optikai úton érdemes összekötni ? Csak hangminőségi szempontból!

Online
Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1349
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 132

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: merida »

gomolalaci írta:
2024.01.26., pén. 20:53
merida írta:
2024.01.25., csüt. 20:43
Nem, de irigylem! :D
Én nem irigylem! A káoszt és a port semmiképpen....
Ironikus megjegyzések szántam.

Avatar
gomolalaci
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2018.05.14., hétf. 08:52
Értékelés: 289
Tartózkodási hely: Szada

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: gomolalaci »

merida írta:
2024.01.25., csüt. 20:43
Nem, de irigylem! :D
Én nem irigylem! A káoszt és a port semmiképpen....
A gondolkodás nem megerőltető...

Online
Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2856
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 681

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

Én is, nagyon ! :napsut:
E miatt / is / rakattamm a konnektorokat az állvány két oldalához, nem középre, az állvány mögé...
Ne keljen már ezt a borzalmat látni, ha néha ki kell fordítani az állványt, mert különben nem férek hozzá a konnektorokhoz. :smile51:

Online
Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1349
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 132

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: merida »

Nem, de irigylem! :D

Online
Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2856
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 681

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

merida írta:
2024.01.25., csüt. 16:53
FB_IMG_1706197919933.jpg
Ez a Tied ? :D

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”