Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kábelezzünk

Avatar
pjm
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2022.05.05., csüt. 18:07
Értékelés: 162

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: pjm »

Pedig ez egy tök jó hely arra, hogy emlékeztessen, miért kerülöm a hifistákat. :smile29:

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Alex_Aston írta:
Ma, 10:29
SoundMania írta:
Ma, 10:26
....Többször írtam, hogy biztosan vannak még jobbak is.

Szerintem ez zárszónak jó is lesz.
Ámen.
szerk.: Innentől minden SM rendszerére vonatkozó kérdést, hozzáfűznivalót és egyebet átrakok az off-ba, ott lehet folytatni, vagy privátban ha valaki kényszert érez a továbbiakban a firtatásra.
Kérek mindenkit, hogy térjen vissza a beszélgetésben a topik címében említett témára.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tonee73 2024.03.28., csüt. 10:45-kor.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2381

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

SoundMania írta:
Ma, 10:26
....Többször írtam, hogy biztosan vannak még jobbak is.
De itt biztos nincs.
Szerintem ez zárszónak jó is lesz.
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

mishow írta:
Ma, 10:17
tonee73 írta:
Ma, 09:47
Ha valaki tovább szeretné folytatni ezt a fingfűrészelést, csak hajrá (persze normális keretek között), én kiszálltam, marad a read only mode.
Csatlakozom. Az előbbi kommenttel magam részéről szintén zártam ezt a témát, és minden olyan más beszélgetésből ki fogok szállni később is, ami SM rendszerének felsőbbrendűségébe torkollik :smile53:
Ezt csak ti akartátok ezzé értelmezni! Többször írtam, hogy biztosan vannak még jobbak is.

Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: mishow »

tonee73 írta:
Ma, 09:47
Ha valaki tovább szeretné folytatni ezt a fingfűrészelést, csak hajrá (persze normális keretek között), én kiszálltam, marad a read only mode.
Csatlakozom. Az előbbi kommenttel magam részéről szintén zártam ezt a témát, és minden olyan más beszélgetésből ki fogok szállni később is, ami SM rendszerének felsőbbrendűségébe torkollik :smile53:

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

mishow írta:
Ma, 10:11
SoundMania írta:
Ma, 08:38
cables írta:
Ma, 08:08
Soundmániákus miért nem raksz be képeket erről az überszuper rendszerről?
Mert a képekből több kiderül a hangjukról?
A hangjukról nem, de rólad minden kiderülne azonnal.
Ami ellen láthatóan foggal-körömmel-állandó tereléssel, teljes erőből küzdesz ... gondolkodik.gif gondolkodik.gif gondolkodik.gif
Mire? Hogy felfele nehezen/nem jól tudtok megítélni dolgokat csak lefele....?

Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: mishow »

SoundMania írta:
Ma, 08:38
cables írta:
Ma, 08:08
Soundmániákus miért nem raksz be képeket erről az überszuper rendszerről?
Mert a képekből több kiderül a hangjukról?
A hangjukról nem, de rólad minden kiderülne azonnal.
Ami ellen láthatóan foggal-körömmel-állandó tereléssel, teljes erőből küzdesz ... gondolkodik.gif gondolkodik.gif gondolkodik.gif

MrCollector
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2018.07.02., hétf. 13:52
Értékelés: 311

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: MrCollector »

SoundMania írta:
Ma, 09:44
cables írta:
Ma, 09:33
SoundMania írta:
Ma, 08:38


Mert a képekből több kiderül a hangjukról?
Kétlem!
Kiderül az, hogy mire a nagy mellény, a folyamatos másokat kioktatás. Esetleg kiderül, hogy a király meztelen.
Még mindig nem értem mi a külső és a hang közötti összefüggés házilag készült készülékek esetében.
De miért is kellene ezt érteni? Egyszerűen csak tegyél fel pár fotót, hogy megnyugodjon! :rolleyes:

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

SoundMania írta:
Ma, 09:40


Nem ezeket írtam, de mondj egy negyediket akkor te, ami a valóságot fejezi ki abban, hogy miért azt a rendszert használják az emberek amit, amikor sokkal jobbak is vannak.....
Nem szó szerint, inkább maradjunk ennyiben.
Nem mondok én semmit, hiszen ha tenném se lenne értelme - mivel te itt kihirdetted a saját rendszered felsőbbrendűségét bárkiéhez képest is és csak a magas lóról vagy hajlandó kommunikálni.Ebben én nem fogok részt venni, csak levontam a konklúziót az általad írottakból. Sajnos muszájból olvasnom kell, de innentől nem fogok beleszólni :ohnoohnoohno: (hacsak nem fajul el a dolog moderációért kiáltva).Ha valaki tovább szeretné folytatni ezt a fingfűrészelést, csak hajrá (persze normális keretek között), én kiszálltam, marad a read only mode. :goodluck:
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

cables írta:
Ma, 09:33
SoundMania írta:
Ma, 08:38
cables írta:
Ma, 08:08
Soundmániákus miért nem raksz be képeket erről az überszuper rendszerről?
Mert a képekből több kiderül a hangjukról?
Kétlem!
Kiderül az, hogy mire a nagy mellény, a folyamatos másokat kioktatás. Esetleg kiderül, hogy a király meztelen.
Még mindig nem értem mi a külső és a hang közötti összefüggés házilag készült készülékek esetében.

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

tonee73 írta:
Ma, 09:30
SoundMania írta:
Ma, 09:20


Látod jobb gyorsulásban!
De! Azért mert nem ért hozzá!
Mégpedig azért mert nem csak 1-2 dol9gban kell jónak lenni a rendszernek/autónak/stb ahhoz hogy jobb legyen és ezzel még meg is elégedni és erre mantrákat gyártani!
Szóval döntsétek el, pénzetek nincs másra, vagy igényetek, vagy nem értetek hozzá....
Leegyszerűsítve a dolgot...
Talán itt lenne értelme abbahagyni ezt az egészet (mindkét oldalról persze) - teljesen parttalan és értelmetlen ezt tovább boncolni, de valaki mindig ráugrik erre a rommá rágott gumicsontra.
"Mi" választhatunk: csórók vagyunk, igénytelenek vagyunk, s még hülyék is hozzá.
Ezzel a hozzállással igazán beloptad magad az itt fórumozók szívébe - csak azt nem értem, hogy akkor miért ereszkedsz le hozzánk az Olimposzról, ó nagy Zeusz?
Nem ezeket írtam, de mondj egy negyediket akkor te, ami a valóságot fejezi ki abban, hogy miért azt a rendszert használják az emberek amit, amikor sokkal jobbak is vannak.....

Avatar
Megyer
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2004.10.07., csüt. 11:58
Értékelés: 19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Megyer »

OFF
Srácok, hetek óta megy ez a széllel szembeni pi.álás! Van értelme? Csak etetitek a trollokat, bár szerencsére már én is letiltottam egy két tagot így nem fárasztanak a beírt "okosságok".
ON

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: cables »

SoundMania írta:
Ma, 08:38
cables írta:
Ma, 08:08
Soundmániákus miért nem raksz be képeket erről az überszuper rendszerről?
Mert a képekből több kiderül a hangjukról?
Kétlem!
Kiderül az, hogy mire a nagy mellény, a folyamatos másokat kioktatás. Esetleg kiderül, hogy a király meztelen.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

SoundMania írta:
Ma, 09:20


Látod jobb gyorsulásban!
De! Azért mert nem ért hozzá!
Mégpedig azért mert nem csak 1-2 dol9gban kell jónak lenni a rendszernek/autónak/stb ahhoz hogy jobb legyen és ezzel még meg is elégedni és erre mantrákat gyártani!
Szóval döntsétek el, pénzetek nincs másra, vagy igényetek, vagy nem értetek hozzá....
Leegyszerűsítve a dolgot...
Talán itt lenne értelme abbahagyni ezt az egészet (mindkét oldalról persze) - teljesen parttalan és értelmetlen ezt tovább boncolni, de valaki mindig ráugrik erre a rommá rágott gumicsontra.
"Mi" választhatunk: csórók vagyunk, igénytelenek vagyunk, s még hülyék is hozzá.
Ezzel a hozzállással igazán beloptad magad az itt fórumozók szívébe - csak azt nem értem, hogy akkor miért ereszkedsz le hozzánk az Olimposzról, ó nagy Zeusz?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tonee73 2024.03.28., csüt. 09:36-kor.
Ok: helyesbítés
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

Alex_Aston írta:
Ma, 09:09
SoundMania írta:
Ma, 08:36

És próbálj már kiegy jobbat mint a Mercedes, jobbat mint a Bmw, stb és csinálj magadnek olyat ami minegyiknél jobb! Hogy te nem tudsz, a te bajod. De engedd meg hogy más ezt megtegye magának anélkül hogy beleállsz....
Mindennél van jobb. A tiednél is.

Másrészt mi az, hogy jobb?
Hallgattam már csillogó szemű beszámolót szakadt Civic tulajdonostól, hogy mennyivel jobb az autója, mert legyosrult egy 318i-t egyik lámpánál. Ettől jobb autó lenne?

Mindenkinek más miatt jobb valami. Az, hogy nálad mi miatt jobb valami, azt csak te tudod.
Ami szerinted az, simán lehet, hogy másnak nem lenne az. És nem azért, mert nem ért hozzá.
Látod jobb gyorsulásban!
De! Azért mert nem ért hozzá!
Mégpedig azért mert nem csak 1-2 dol9gban kell jónak lenni a rendszernek/autónak/stb ahhoz hogy jobb legyen és ezzel még meg is elégedni és erre mantrákat gyártani!
Szóval döntsétek el, pénzetek nincs másra, vagy igényetek, vagy nem értetek hozzá....
Leegyszerűsítve a dolgot...

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2381

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

SoundMania írta:
Ma, 08:36

És próbálj már kiegy jobbat mint a Mercedes, jobbat mint a Bmw, stb és csinálj magadnek olyat ami minegyiknél jobb! Hogy te nem tudsz, a te bajod. De engedd meg hogy más ezt megtegye magának anélkül hogy beleállsz....
Mindennél van jobb. A tiednél is.

Másrészt mi az, hogy jobb?
Hallgattam már csillogó szemű beszámolót szakadt Civic tulajdonostól, hogy mennyivel jobb az autója, mert legyosrult egy 318i-t egyik lámpánál. Ettől jobb autó lenne?

Mindenkinek más miatt jobb valami. Az, hogy nálad mi miatt jobb valami, azt csak te tudod.
Ami szerinted az, simán lehet, hogy másnak nem lenne az. És nem azért, mert nem ért hozzá.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
tonya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2003.10.22., szer. 16:46
Értékelés: 976

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: tonya »

SoundMania írta:
Ma, 06:30
Hozzáértés nincs részetekről, csak szövegelés.
Ez akár rád is vonatkozhat, ha a fórumozók szemszögéből nézzük. ;)
Sok régi kacat.(Na jó azért van pár új cucc is.) Kár is velük foglalkozni, de én el vagyok velük.
Nem mindig a drágább cucc a jobb, néha vannak kivételek......

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

perfect-popcorn.gif
perfect-popcorn.gif (116.03 KiB) Megtekintve 265 alkalommal
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

[quote=zoli73 post_id=2866835 time=1711611158 user_id=19979]
[quote=SoundMania post_id=2866821 time=1711607309 user_id=24230]
[quote=zoli73 post_id=2866818 time=1711606775 user_id=19979]
Még azt sem tudjuk, mihez kellene érteni?
De értem én a logikádat, neked addig jó, míg Mi minél kevesebbet tudunk a rendszeredről, annál kisebb a támadási felület.
Tudod, ez a "legjobb" ez nagyon szubjektív, ez olyan, mint minden anyukának a saját gyereke a világ legszebbje. Jól hangzik, de abszolút értelemben nem igaz. Nagyon nem vagyunk egyformák, teljesen eltérő ízlésekkel rendelkezünk, szerintem ez így rendben is van, de ezért nem kell mindjár a másikat tudatlannak meg trollnak kiáltani.
Cabeles remek ötletet adott, esetleg lehetne róla szó, hogy meglátogassunk néhányan?
Szerintem nagyon tanulságos volna, sok kérdésre választ adna.
[/quote]

Látod már itt nagy a nézeteltérés. Majd ha meghallgattok a tiéteknél sokkal jobb rendszert, tudni fogjátok. És akkor nem mantrázzátok tovább az ilyen sablonokat.
Szerintem többször felajánlottam neked konkrétan is, hogy gyere el. Akkor szerintem minden el lett döntve. Valami változott?
[/quote]

Én már meghallgattam az enyémnél sokkal jobb(nak mondott) rendszereket, és két megállapításra jutottam.
Az egyik, hogy semmi szégyenkezni valóm nincs. 1-1 "nagyon komoly" rendszer meghallgatása után sem volt hiányérzetem a sajátommal, ugyanúgy élvezem vele a zenehallgatás.
A másik, hogy minden rendszer, és annak a megszólalása, a gazdája ízléset tükrőzi, de ez térmészetesen így van rendjén.
Nem emlékszem olyanra, hogy engem, vagy bárki mást invitáltál volna. Nyitott vagyok egy ilyen meghallgatásra, semmilyen ellenérzésem nincs, de azt ne feledd, hogy 1-1 rendszer elsősorban a gazdája ízlését tükrözi, így ezért nem biztos, hogy mindenki ugyanolyan jónak hallja.
Nincs itt semmi nézeteltérés, itt mindenki egy hajóban evez, itt minden a közös hobbinkról szól.
Abból adódhatnak véleménykülönbségek, hogy más az ízlésünk, mások a preferenciáink, de ettől a másik fél még nem ellenség, akit le kell degradálni, meg kell karaktergyilkolni.
Ez csak egy hobbi, nem politika.
[/quote]

Mantra, mantra, mantra.....
Mivel egy jó rendszer ízlésformáló, így csak a tulajdonosa pénztárcáját, belefektetett energiáját, korlátait és korlátoltságait tükrözi.
Annak meg csak nézz utána, többször többeknek, neked is felajánlottam gyertek. Majd keresd meg mit írtál rá!

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

cables írta:
Ma, 08:08
Soundmániákus miért nem raksz be képeket erről az überszuper rendszerről?
Mert a képekből több kiderül a hangjukról?
Kétlem!

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

Alex_Aston írta:
Ma, 07:30
SoundMania írta:
Ma, 07:02
...Látod sokan elutasítják az AN kábelt is zsigerből, mert ahhoz sem ért....
Sokan Mercedes helyett Audit, meg BMW-t vesznek, esetleg Lexust.
És bizonyára sok tulaj gondolja ugyanezt, mint te, a más márkát választóról.
Aztán kinek is van igaza? Kell, hogy bárkinek is igaza legyen...?
Egyrészt Rock leírta ezek egyik magyarázatát. Másrészt én márkafüggetlen vagyok. Engedtessék meg az is hogy had kritizáljam ezeket, ha ismerem őket.
És próbálj már kiegy jobbat mint a Mercedes, jobbat mint a Bmw, stb és csinálj magadnek olyat ami minegyiknél jobb! Hogy te nem tudsz, a te bajod. De engedd meg hogy más ezt megtegye magának anélkül hogy beleállsz....

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3746
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2349
Tartózkodási hely: 2465

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

SoundMania írta:
Ma, 07:28
zoli73 írta:
Ma, 07:19
SoundMania írta:
Ma, 06:30


Látom egy szót sem tudtok megérteni az egészből! És világos, hogy úgysem érdekel belőle semmi, csak a trollkodás része amit tudtok csinálni belőle. Ahogy írtam, sérti a komfortzónátok... Hozzáértés nincs részetekről, csak szövegelés.
Még azt sem tudjuk, mihez kellene érteni?
De értem én a logikádat, neked addig jó, míg Mi minél kevesebbet tudunk a rendszeredről, annál kisebb a támadási felület.
Tudod, ez a "legjobb" ez nagyon szubjektív, ez olyan, mint minden anyukának a saját gyereke a világ legszebbje. Jól hangzik, de abszolút értelemben nem igaz. Nagyon nem vagyunk egyformák, teljesen eltérő ízlésekkel rendelkezünk, szerintem ez így rendben is van, de ezért nem kell mindjár a másikat tudatlannak meg trollnak kiáltani.
Cabeles remek ötletet adott, esetleg lehetne róla szó, hogy meglátogassunk néhányan?
Szerintem nagyon tanulságos volna, sok kérdésre választ adna.
Látod már itt nagy a nézeteltérés. Majd ha meghallgattok a tiéteknél sokkal jobb rendszert, tudni fogjátok. És akkor nem mantrázzátok tovább az ilyen sablonokat.
Szerintem többször felajánlottam neked konkrétan is, hogy gyere el. Akkor szerintem minden el lett döntve. Valami változott?
Én már meghallgattam az enyémnél sokkal jobb(nak mondott) rendszereket, és két megállapításra jutottam.
Az egyik, hogy semmi szégyenkezni valóm nincs. 1-1 "nagyon komoly" rendszer meghallgatása után sem volt hiányérzetem a sajátommal, ugyanúgy élvezem vele a zenehallgatás.
A másik, hogy minden rendszer, és annak a megszólalása, a gazdája ízléset tükrőzi, de ez térmészetesen így van rendjén.
Nem emlékszem olyanra, hogy engem, vagy bárki mást invitáltál volna. Nyitott vagyok egy ilyen meghallgatásra, semmilyen ellenérzésem nincs, de azt ne feledd, hogy 1-1 rendszer elsősorban a gazdája ízlését tükrözi, így ezért nem biztos, hogy mindenki ugyanolyan jónak hallja.
Nincs itt semmi nézeteltérés, itt mindenki egy hajóban evez, itt minden a közös hobbinkról szól.
Abból adódhatnak véleménykülönbségek, hogy más az ízlésünk, mások a preferenciáink, de ettől a másik fél még nem ellenség, akit le kell degradálni, meg kell karaktergyilkolni.
Ez csak egy hobbi, nem politika.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2761
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 670

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

Alex_Aston írta:
Ma, 07:30

Sokan Mercedes helyett Audit, meg BMW-t vesznek, esetleg Lexust.
És bizonyára sok tulaj gondolja ugyanezt, mint te, a más márkát választóról.
Aztán kinek is van igaza? Kell, hogy bárkinek is igaza legyen...?
A hasonlat nem teljesen jó. :ohnoohnoohno:
Ezek a márkák azon túl, hogy hasonló szintet képviselnek, bizonyos fokig be is skatulyáznak. Mindegyik márkához egy elég jól behatárolható stílusú ember vonzódik.
Nem mondanék jelzőket, hogy ne legyen vita, de szerintem kb. mindenki képben van, hogy mire gondolok.
Az mindenesetre sanszos, hogy egyik márka hívő sem fog átülni a másik típusba, hiába ismeri annak esetleges előnyeit.
A kábel teljesen más kávéház.
A hifi egy tanulási, fejlődési folyamat, ami nyilván rendkívül összetett kérdés. Ahogy az életben sem megy mindenki egyetemre és nincsen mindenkinek diplomája - nekem sincs - úgy a hifiben és a kábelek terén sincs mindenkinek top tapasztalata / hallása / tudása / igénye / pénze, hogy helyesen tudja megítélni a kérdést. gondolkodik.gif
Akik eljutottak az AN kábelekig és azoknak is a csúcsáig - senki nem a pénze ellensége - kis kivételtől eltekintve kipróbáltak már mindent, ami szembe jött, hogy hátha...
Ezek a kábelek természetesen saját márkás készülékek között érzik legjobban magukat, de ismerünk - én biztosan - olyan fórumtársakat, aki ilyen - olyan okokból kifolyólag más elektronikákat és dobozokat hallgatnak, de a kábeleket eszük ágában sincsen lecserélni.
Csak tudnak valamit... :party:

Online
József1960
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 919
Csatlakozott: 2022.02.01., kedd 20:29
Értékelés: 104

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: József1960 »

cables írta:
Ma, 08:08
Soundmániákus miért nem raksz be képeket erről az überszuper rendszerről?
"Haladjanak kérem, nincs itt semmi látnivaló!" :D
Musical Fidelity,Monitor Audio ,Thorens,Cambridge

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: cables »

Soundmániákus miért nem raksz be képeket erről az überszuper rendszerről?

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”