Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kábelezzünk

Vendég

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Többször leírtam már: szerintem a "megéri" kifejezésnek így általánosítva a hifiben semmi értelme sincs. Akár kábelre, akár pedig más komponensre vonatkoztatjuk. Az pedig tényleg gáz, ha egy készülék attól szól jól, ha tápszűrő van előtte. Egy eleve jól szóló készülék hangján viszont sokat javíthat.


 
Furcsa, de én magam is azt tapasztaltam, hogy pl. a PS Audio Power Plant Premierjét inkább azok használják, akiknek nem csak a készülékeik, hanem a kábeleik is a milliós kategóriába esnek, és nem azok, akiknek az erősítőjük ér annyit, mint a PS Audio PPP. Használni pedig nem azért használják, hogy "tisztességes hangot" kapjanak (azok a készülékek, kábelek, ennek a kritériumnak már alapból is megfelelnek), hanem azért, hogy némi (néha valóban csak nagyon kicsi) javulást hozzon a már egyébként is meglehetősen jó hangzásba.
Mert mint tudjuk, "Mindennél van jobb, csak olyan, hogy legjobb, az nem van".
 
 
.

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



Hát persze! Egyszerűen nem éri meg 100 ezreket kábelben tartani.
...
olyan készülékeket szeretnék használni amihez nem kell egy 300eFt-os tápszűrő, hogy tiszteséges hangja legyen.


Többször leírtam már: szerintem a "megéri" kifejezésnek így általánosítva a hifiben semmi értelme sincs. Akár kábelre, akár pedig más komponensre vonatkoztatjuk. Az pedig tényleg gáz, ha egy készülék attól szól jól, ha tápszűrő van előtte. Egy eleve jól szóló készülék hangján viszont sokat javíthat.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
contaxg
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2047
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 19:19
Értékelés: 204

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: contaxg »



Ismeri valaki a Siltech SQ-58B G3 tipusú ic kábelt?Árulnak egyet hififalván de kicsit félek töle a sok fake siltech miatt.Mundjuk már megtudom különböztetni őket egy ideje de akkor is.
Elég sokat böngésztem utánna.
A tulaj azt irta gyári szerelés.DE!!!
Arra rájöttem már hogy van sima SQ-58 és van SQ-58B.Elvileg a B az Balanced vagyis szimetrikuságra utal.A sima az RCA-s WBT0144-el szerelve a B tipus gyárilag XLR-lenne Neutrikkal ha minden igaz.Kicsit félek nem-e valami jóféle hamisitvány vagy valahol összerakatott darab.Sajnos találkoztam már olyannal ami nagyon valodinak tünt de a WBT csatin bukott meg a dolog.A csatlakozok sorszáma mind a négynek egyforma volt.Ami képtelnség.
 
Ezt a kábelt nem láttam még élőben de aggaszt hogy rca-s.
Ráadásul info se sok van róla a neten.Elvileg az SQ-28 nagy testvére lenne de nagyon gyér az info az IC-ről.A többi G3as modellről sokkal több van.Talán nem egy jól sikerült darab?
Mondjuk az új ára nagyon sok volt.
 
 
Aki ismeri segitsen please. leborulok.gif


 
Kellene írni a gyártónak egy mailt.
Annál hitelesebb forrás nincs.

hARMoNIkUStoRzitÁs.bLog
 
fül-, és fejhallgató blog

Vendég

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ismeri valaki a Siltech SQ-58B G3 tipusú ic kábelt?Árulnak egyet hififalván de kicsit félek töle a sok fake siltech miatt.Mundjuk már megtudom különböztetni őket egy ideje de akkor is.
Elég sokat böngésztem utánna.
A tulaj azt irta gyári szerelés.DE!!!
Arra rájöttem már hogy van sima SQ-58 és van SQ-58B.Elvileg a B az Balanced vagyis szimetrikuságra utal.A sima az RCA-s WBT0144-el szerelve a B tipus gyárilag XLR-lenne Neutrikkal ha minden igaz.Kicsit félek nem-e valami jóféle hamisitvány vagy valahol összerakatott darab.Sajnos találkoztam már olyannal ami nagyon valodinak tünt de a WBT csatin bukott meg a dolog.A csatlakozok sorszáma mind a négynek egyforma volt.Ami képtelnség.
 
Ezt a kábelt nem láttam még élőben de aggaszt hogy rca-s.
Ráadásul info se sok van róla a neten.Elvileg az SQ-28 nagy testvére lenne de nagyon gyér az info az IC-ről.A többi G3as modellről sokkal több van.Talán nem egy jól sikerült darab?
Mondjuk az új ára nagyon sok volt.
 
 
Aki ismeri segitsen please. leborulok.gif

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: earforce »



Hát persze! Egyszerűen nem éri meg 100 ezreket kábelben tartani.
Nekem a legjobb kábelem Audience Au24 (2x2.5méter) volt és nagyon szerettem és szeretem a mai napig.
A/B tesztben tényleg jobb volt, de miután bekötöttem és egy hét után még mindig a Gotham szólt nem láttam értelmét, hogy megtartsam. A Gotham másképpen fogalmazza meg a zenét mint az Au24 és egy kicsit uncsinak tartom az "Audiophile" megközelítését a zenének.
Most is van a polcomon Au24, Oyaide IC továbbá Au24 és Lossless hálózati kábelek, de nem ezek vannak bekötve.
Sima számítógépes tápkábeleket használok és inkább olyan készülékeket szeretnék használni amihez nem kell egy 300eFt-os tápszűrő, hogy tiszteséges hangja legyen.
Van ilyen, de ez sem olcsó ! Bár nem megfizethetetlen!


de szép összefoglaló!
 
magam sem írhattam volna le szebben
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
contaxg
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2047
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 19:19
Értékelés: 204

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: contaxg »



Tényleg komolyan gondoltátok, hogy ennyiért csodakábelt lehet venni? :lol!:


 
Hát persze! Egyszerűen nem éri meg 100 ezreket kábelben tartani.
Nekem a legjobb kábelem Audience Au24 (2x2.5méter) volt és nagyon szerettem és szeretem a mai napig.
A/B tesztben tényleg jobb volt, de miután bekötöttem és egy hét után még mindig a Gotham szólt nem láttam értelmét, hogy megtartsam. A Gotham másképpen fogalmazza meg a zenét mint az Au24 és egy kicsit uncsinak tartom az "Audiophile" megközelítését a zenének.
Most is van a polcomon Au24, Oyaide IC továbbá Au24 és Lossless hálózati kábelek, de nem ezek vannak bekötve.
Sima számítógépes tápkábeleket használok és inkább olyan készülékeket szeretnék használni amihez nem kell egy 300eFt-os tápszűrő, hogy tiszteséges hangja legyen.
Van ilyen, de ez sem olcsó ! Bár nem megfizethetetlen!

hARMoNIkUStoRzitÁs.bLog
 
fül-, és fejhallgató blog

Vendég

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Vendég »


HALLGATNI ARANY!

Te komolyan aranyat szeretnél itt ránk tukmálni? :D Az ezüstöt is marha drágára felspekulálták. Éjjen sokáig a "szabad" piac!

Vendég

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az ünnepek alatt hoztak hozzám Gotham szimmetrikus összekötőkábelt, -ezt hallgasd meg ecsém! felkiáltással, aztán a lelkesedés lendülete alábbhagyott, érdekes módon nem lehetett kiszúrni semmi alapvető hibát, ami amúgy sok kábelt jellemez, de az életszerűség csorbát szenvedett, ebben a háromtagú hallgatóság azonosan vélekedett.De jött a magyarázat, hogy ennyi pénzért mit akarunk, ami valamennyire igaz is.
Tényleg komolyan gondoltátok, hogy ennyiért csodakábelt lehet venni? :lol!:

Vendég

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Doky ne légy túlérzékeny bakker, mi lenne veled ha nem metált hallgatnál hanem lánygitár zenét,mindig pityeregnél?:DD
 
:icon_peace:


:DDDDDDDDDDDDD wááá ez tetszett, bocs doky...

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2061
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1625
Tartózkodási hely: Pest megye

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: viri »



Doky ne légy túlérzékeny bakker, mi lenne veled ha nem metált hallgatnál hanem lánygitár zenét,mindig pityeregnél?:DD
 
:icon_peace:


 
Persze, nincs itt gond! Én is csak azért szóltam közbe, nehogy valaki elkezdjen csodát várni...
A Ghotamnak nincs semmilyen idegesítő hibája, mint ahogy azt hiszem Fapaci is írta, és ez már önmagában is nagy előny, pláne ennyiért amennyibe kerül. Én is ajánlottam egy havernak, kicsit élesebb hangú rendszerben, kis szobában, szépen megszelídítette a hangot. Meg is tartotta a QED ezüst kábele helyett, ami pont az ellenkező irányba vitte. Valaki egy másik topikban írta, hogy rendszer hangolásra nem alkalmas (annyira semleges), ez a példa az ellenkezőjét mutatja, de hát minden kábel finomhangolja a rendszert.
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Vendég

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Látom megint sikerült elindítani valamit...
 
Ilyenkor gondolja meg az ember hogy legközelebb is írjon valamit... vagy miként írjon!?


Doky ne légy túlérzékeny bakker, mi lenne veled ha nem metált hallgatnál hanem lánygitár zenét,mindig pityeregnél?:DD
 
:icon_peace:

Vendég

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Látom megint sikerült elindítani valamit...
 
Ilyenkor gondolja meg az ember hogy legközelebb is írjon valamit... vagy miként írjon!?


Doky nincs itt gond...Amíg ilyen kulturáltan tudjuk kibeszélni, addig sztem ennyi kell..

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: tonee73 »



Pontosan! Habár én böngészés közben is zenét hallgatok...
Napi 6-10 órát szól a zene!


Így teszek én is,csak nálam a nappaliban szól a zene,és a hálóban van a gép.Azért más odaülni a belőtt pozícióba,és ellazulni egy-két vibrafonszólón...
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Doky »



Vagy,hogy egyáltalán írjon-e?Vagy inkább zenét hallgasson a ráérő idejében azzal a kábellel ami szerinte a saját rendszerében jó,és kész.Abból biztos nem lesznek "minicsaták".


Pontosan! Habár én böngészés közben is zenét hallgatok...
Napi 6-10 órát szól a zene!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: tonee73 »



Látom megint sikerült elindítani valamit...
 
Ilyenkor gondolja meg az ember hogy legközelebb is írjon valamit... vagy miként írjon!?


Vagy,hogy egyáltalán írjon-e?Vagy inkább zenét hallgasson a ráérő idejében azzal a kábellel ami szerinte a saját rendszerében jó,és kész.Abból biztos nem lesznek "minicsaták".
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Doky »


Látom megint sikerült elindítani valamit...
 
Ilyenkor gondolja meg az ember hogy legközelebb is írjon valamit... vagy miként írjon!?
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Vendég

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Sehol nem utaltam arra, hogy a te kábeleidről van szó. Te nem valaki vagy, hanem Tigris, nem?


Én is csak valaki vagyok a sokból

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: fülelek »



És miből szedted az az infót, h ezek házilag összetaknyolt csatlakozókkal voltak ellátva? Csak mert éppen gyári dugó volt a Gothamon kívül mindegyiken..


Sehol nem utaltam arra, hogy a te kábeleidről van szó. Te nem valaki vagy, hanem Tigris, nem?

Vendég

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én direkt épp ezért is írtam oda, h megverte, jobb volt az "ÉN RENDSZEREMBEN!" A többi kábel egyértelműen rontott a hangképen..A neotech nem csak torz volt, de a mélyek döngtek..A VDH maszatolt, tompa fakó hangot adott, a CAT-ban semmi élet nem volt, épp a zeneiség veszett el belőle...A Gotham sem a csúcs nyilvánvalóan, de ezektől ebben a rendszerben sokkal jobban teljesített..

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15209
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Amelyik kábel kiállja az idő próbáját az nem lehet véletlen,valamit tudnak,még akkor is ha állandóan porig alázzák őket az éppen ügyeletes megasztár drótok.


 
Talán az is közrejátszik ebben, hogy egy 100e forintos kábeltől kicsit nehezebb megszabadulni, mint a 3ezrestől.
 
Én sem favorizálom az olyan kifejezéseket, hogy "megverte", "lealázta", stb. A kábelek produkciója rendszer- és műfajfüggő, illetve hallgatótól függő is. Utóbbi alatt azt (is) értem, hogy kevesen hisznek a saját fülüknek, vagy nem tudják, mire figyeljenek, vagy nem adnak elég időt egy termék megítélésére, avagy márkafüggésben szenvednek. Egyik sem elítélendő tulajdonság, hiszen a HiFi-ben igen komoly szerepe van a misztikus lila ködnek.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Shimano »



Nem feltétlen kell anyagi vonzata legyen! Én pld visszafele léptem a Gotham miatt...Azt csak kiprobálni vettem a kíváncsiság hajtott, és a 3000 ft/métere Neotech kábelt csunyán megverte az én rendszeremben, a CAt7 1200 mhz-es kábelét is, és VDH kábeleit is ...Az a baj, h vannak olyan gyári drága kábelek amiknél egyáltalán nem indokolt a magas ár..


 
Amelyik kábel kiállja az idő próbáját az nem lehet véletlen,valamit tudnak,még akkor is ha állandóan porig alázzák őket az éppen ügyeletes megasztár drótok.

Vendég

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Az ünnepek alatt hoztak hozzám Gotham szimmetrikus összekötőkábelt, -ezt hallgasd meg ecsém! felkiáltással, aztán a lelkesedés lendülete alábbhagyott, érdekes módon nem lehetett kiszúrni semmi alapvető hibát, ami amúgy sok kábelt jellemez, de az életszerűség csorbát szenvedett, ebben a háromtagú hallgatóság azonosan vélekedett.De jött a magyarázat, hogy ennyi pénzért mit akarunk, ami valamennyire igaz is.
Hozzá kell tennem, egy kész, csatlakozókkal ellátott kábel minősége nemcsak a kábeltől függ, de a csatlakozóktól, a csatlakoztatás minőségétől is. Tehát ha valaki egy előkelő drága kábelt rátaknyol egy húsz éve a fiókban rohadó forraszanyaggal egy mezei 50 forintos pvc szigetelésű rca dugóra, az csodálkozik, lám, nem is olyan jó ez a nagynevű cég! Nem véletlen, hogy egyre több olyan cég van, akik csak komplett kábelt árulnak.
A "csúnyán megverte" olyan Ludas Matyi kontra Döbrögi uram jellegű sommázás a hangminőség megítélésére -inkább nem kommentálom...


És miből szedted az az infót, h ezek házilag összetaknyolt csatlakozókkal voltak ellátva? Csak mert éppen gyári dugó volt a Gothamon kívül mindegyiken..

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: fülelek »



Nem feltétlen kell anyagi vonzata legyen! Én pld visszafele léptem a Gotham miatt...Azt csak kiprobálni vettem a kíváncsiság hajtott, és a 3000 ft/métere Neotech kábelt csunyán megverte az én rendszeremben, a CAt7 1200 mhz-es kábelét is, és VDH kábeleit is ...Az a baj, h vannak olyan gyári drága kábelek amiknél egyáltalán nem indokolt a magas ár..


Az ünnepek alatt hoztak hozzám Gotham szimmetrikus összekötőkábelt, -ezt hallgasd meg ecsém! felkiáltással, aztán a lelkesedés lendülete alábbhagyott, érdekes módon nem lehetett kiszúrni semmi alapvető hibát, ami amúgy sok kábelt jellemez, de az életszerűség csorbát szenvedett, ebben a háromtagú hallgatóság azonosan vélekedett.De jött a magyarázat, hogy ennyi pénzért mit akarunk, ami valamennyire igaz is.
Hozzá kell tennem, egy kész, csatlakozókkal ellátott kábel minősége nemcsak a kábeltől függ, de a csatlakozóktól, a csatlakoztatás minőségétől is. Tehát ha valaki egy előkelő drága kábelt rátaknyol egy húsz éve a fiókban rohadó forraszanyaggal egy mezei 50 forintos pvc szigetelésű rca dugóra, az csodálkozik, lám, nem is olyan jó ez a nagynevű cég! Nem véletlen, hogy egyre több olyan cég van, akik csak komplett kábelt árulnak.
A "csúnyán megverte" olyan Ludas Matyi kontra Döbrögi uram jellegű sommázás a hangminőség megítélésére -inkább nem kommentálom...

Vendég

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Biztosan nem véletlen, hogy időnként kábelügyben vannak fellángolások, elsősorban olcsó kábelek terén, amik mégis jók, és megadják azt az illúziót, sőt, sokszor nem csak illúziót, hogy kevés pénzért sikerült sokat javítani a hangzáson.
Volt itt már tűzálló korszak (ki használ még olyat? de pl. én is kipróbáltam hangfalra és tápkábelnek is...), CAT-korszak, meg ki tudja mi még.
Ezt úgy írtam, hogy sem Evidence, sem Gotham kábelt nem "hallottam" még soha, nem véleményt mondok, csak azt, hogy azok a piszkos anyagiak sokszor eldöntenek dolgokat.


Nem feltétlen kell anyagi vonzata legyen! Én pld visszafele léptem a Gotham miatt...Azt csak kiprobálni vettem a kíváncsiság hajtott, és a 3000 ft/métere Neotech kábelt csunyán megverte az én rendszeremben, a CAt7 1200 mhz-es kábelét is, és VDH kábeleit is ...Az a baj, h vannak olyan gyári drága kábelek amiknél egyáltalán nem indokolt a magas ár..

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: pali923 »



És a másik fele hogy szerintem sokan vagyunk akik nem tudunk áldozni rá (anyagiakat sem) hogy csak kipróbálásra vegyünk dolgokat!


Biztosan nem véletlen, hogy időnként kábelügyben vannak fellángolások, elsősorban olcsó kábelek terén, amik mégis jók, és megadják azt az illúziót, sőt, sokszor nem csak illúziót, hogy kevés pénzért sikerült sokat javítani a hangzáson.
Volt itt már tűzálló korszak (ki használ még olyat? de pl. én is kipróbáltam hangfalra és tápkábelnek is...), CAT-korszak, meg ki tudja mi még.
Ezt úgy írtam, hogy sem Evidence, sem Gotham kábelt nem "hallottam" még soha, nem véleményt mondok, csak azt, hogy azok a piszkos anyagiak sokszor eldöntenek dolgokat.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”