Újdonságok

1. A felső menüsor már nem csak sorminta, legördülő menüvé változott az al-Fórumok legolvasottabb témáihoz vezető linkekkel.
2. "Szakértők" al-Fórum: Nemsokára feltöltjük mesterekkel, tuning műhelyek, szakemberekkel, akik bár nem Kereskedők, de tevékenységük mégis megérdemelheti a kiemelést egy önállló Téma formájában.
3. "GDPR al-Fórum": Közérthető fórum az Adatvédelemről, teendőkről, tudnivalókról. Hírek, elemzések, veszélyek, tippek és trükkök az egyszerűbb élethez.

További jó Fórumozást!

Kábelezzünk

Aszpirin
Moderátor
Moderátor
Értékelés: 1512

Re: Kábelezzünk

Hozzászólás Szerző: Aszpirin » 2019.12.16., hétf. 19:07

Lámer kérdés következik, ne nevessetek rajta, de tényleg nem tudom a választ:

Az AES-EBU kábel miben tér el egy analóg XLR kábeltől úgy általában, attól eltekintve, hogy utóbbiból kettőt használunk?

Csak egy példa:
Ez: https://www.in-akustik.de/en/cables-and ... 006051007/
és ez: https://www.in-akustik.de/en/cables-and ... 006050007/

...között van valami különbség azonkívül, hogy a másodiknál kettő van abból, ami az elsőnél egy?? Képek és specifikációik alapján totál ugyanannak tűnik a szerkezetük, anyagaik, csatlakozóik, stb... Persze az AES-EBU-nál ott a 110 ohm impedancia... az analógnál ez nem ugyanannyi lenne?
  • Thorens 206 + Goldring 2200 + Pointe Record TS | Linn Unidisk 1.1 | Mac + Core Audio Karuna + Wadia 121 → PrimaLuna ProLogue Premium → Audio Physic Classic 10
  • Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon 5.0 + Alteco C1 + BKE DoubleGem
  • BlueSound Powernode 2 → Dali Zensor 1

LIMAR
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 1671

Hozzászólás Szerző: LIMAR » 2019.12.16., hétf. 17:19

wittao írta:
2019.12.16., hétf. 15:49
Te a cuccaidat kitol vetted? Magadnak epitetted oket?
Ne etessétek a majmot!

wittao
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Értékelés: 2019

Hozzászólás Szerző: wittao » 2019.12.16., hétf. 15:49

vidor2009 írta:
2019.12.16., hétf. 13:44
"Ezt a legkönnyebb rásütni élből hogy kereskedő."
Ezt senkire nem kell rásütni,vagy az,vagy nem az,ez tény kérdés!
Egy kereskedőnek soha,még egyszer mondom soha nem lesz érdekmentes véleménye,ha sok ember előtt nyilvánul meg!
Így a leírt mondandójuk mindig erős fenntartással kezelendők!
Ha mindenki számára nyilvánvaló lenne hogy a highend 90%-a hazugság,akkor a highend kereskedők nagy része csődbe menne!Ezért kell az igazságot tűzzel,vassal üldözni!Sajnos ez a világon mindenre igaz,napjainkban ezerszeresen!
Üdv. Gyuri :napsut:
Te a cuccaidat kitol vetted? Magadnak epitetted oket?
Core Audio, TARALABS, PrimaLuna, STAX, Entreq
Elektroncsovek: PSVANE, GoldLion, TAD, JJ, EH, Sovtek, Shuguang

Audio blogom: https://wittaozeneszobaja.blog.hu
Core Audio: http://www.avx.hu/forum/viewforum.php?f=166
www.coreaudio.eu

Bécó
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 686

Hozzászólás Szerző: Bécó » 2019.12.16., hétf. 15:11

vidor2009 írta:
Egy kereskedőnek soha,még egyszer mondom soha nem lesz érdekmentes véleménye,ha sok ember előtt nyilvánul meg!
Ha mindenki számára nyilvánvaló lenne hogy a highend 90%-a hazugság,akkor a highend kereskedők nagy része csődbe menne!Ezért kell az igazságot tűzzel,vassal üldözni!Sajnos ez a világon mindenre igaz,napjainkban ezerszeresen!
Nem említettem márkaneveket. Szerinted a kábelgyártó cégek hazugságra gyártanak és fejlesztenek kábeleket? Nyilván azért mert szerinted nem hallható a különbség kábel és kábel között. Mond már el nekem gondolkodik.gif milyen az a High-End kereskedő?
Rega P10,Rega Aphelion,Rega Aura,Rega Isis,Flow One,Franco Serblin Accordo Essence,Soltanus ESL Virtuoso,Viard,Yter.

mgus
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 322

Hozzászólás Szerző: mgus » 2019.12.16., hétf. 14:42

vidor2009 írta:
Megnyugtatlak létezik a highend csak nem bírod megfizetni.
:kapdelm:
MaXiMusz MF3.2,Hb-Ag 200,Low end PC,SBx Titán HD,Neotech NEI-1002,
Furutech Alpha Cable,Fi-50,Fi-32 GTX-D System,AG power & Nano liquid.

vidor2009
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 218

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: vidor2009 » 2019.12.16., hétf. 13:51

vidor2009 írta:
2019.12.13., pén. 14:01
LIMAR írta:
2019.12.13., pén. 10:28
vidor2009 írta:
2019.12.13., pén. 09:48
Ma már mindent Kínában gyártanak!!!
Természetesen az"eredetit"forgalmazóknak elemi érdekük ezt mindenáron tagadni,hiszen ebből élnek igen jól!
Csak a szokásos "fake news" portálok szintjén bedobott állítások egyike.
Aztán a népek bizonyos körei lelkesen megosztják és terjesztik a hazugsággyárak termékeit és ettől roppant boldogok, kielégültek lesznek.
Akire meg vonatkozik a sok hazugság, vagy le..ja, vagy megpróbálja bebizonyítani az ellenkezőjét, holott a hazugság terjesztőjének kellene bizonyítani az állítását. Ha elkezdi bizonyítani, jönnek a további hazugságok, rágalmazások.
Szép új világ.
A mocsok így kerül felül a tisztességnek.

Amúgy, ha egy picit is jártas lennél a nemzetközi kereskedelemben, tudhatnád, hogy minden nem EU import termék vámkezelésénél fel kell tüntetni a számlán: "country of origin". Enélkül vámkezelni sem lehet a bejövő terméket.

Történetesen mi igen sok terméket importálunk az USA-ból, Kanadából. Amelyik nem ott készül, annak még a dobozán is fel van tüntetve, hogy hol gyártották. Ha nem az USA-ban, akkor az az ország szerepel rajta, ahol előállították. Sehol semmi titkolózás, becsapás, hazudozás.

De az USA termékeink közül a gyakorlatilag mind az USA-ban készül, kivéve a legolcsóbb hangfalakat.

De szép lenne,ha igaz lenne,amit leírtál!!!
Természetesen Te az egyik legnagyobb hazai forgalmazó vagy,aki aki a sok milliós "eredeti" termékek árusításából élsz!

Ajánlok egy rendkívül egyszerű módszert,hogy bebizonyítsd,amit leírtál!
A bizonyításhoz én adok egy sok százezres -természetesen kínai-kábelt,Te hozzál egy Általad eredetinek mondott másik ugyanolyan kábelt.
Amennyiben hang alapján vak tesztben meg mondod,hogy melyik az eredeti,akkor leborulok.gif igazad van!

?????????????????????????????????????????

vidor2009
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 218

Hozzászólás Szerző: vidor2009 » 2019.12.16., hétf. 13:44

paramania
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Értékelés: 0

Hozzászólás Szerző: paramania » 2019.12.14., szomb. 16:21

Sziasztok!

Ilyen BEYERDIAMIC T1 2nd generation kábelt hol tudok beszerezni, ami a gyárinál jobb minőségű lehet?
https://d27q7ugk2a27fa.cloudfront.net/i ... kabel2.jpg

Köszönöm a segítségetek!

O_S
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 48

Hozzászólás Szerző: O_S » 2019.12.14., szomb. 16:20

Nem kell betenni ilyen véleményeket.
Ezt neked is be kellene tartani.

cables
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Értékelés: 1062

Hozzászólás Szerző: cables » 2019.12.14., szomb. 13:34

hodyka írta:
2019.12.14., szomb. 11:25
...nem mindenki tudja az Englist
Nagyon off

De nem tudom kihagyni a fentit olvasva. Bfüreden a Hatlépcsősben iszogattunk az ismerősökkel és a amikor kimentem a mellékhelységhez megfogta a karomat egy illuminált állapotú nőszemély: Te tudsz idegenül? Mond meg annak az embernek, hogy a hölgy szereti őt! Meg se próbáltam az ott tántorgó némethez szólni, mert valahogy nem éreztem ebben a szituációban az igazi sírig tartó szerelmet.

On
Nem kell betenni ilyen véleményeket.

hodyka
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 241

Hozzászólás Szerző: hodyka » 2019.12.14., szomb. 11:25

cables írta:
2019.12.14., szomb. 08:24
Hodyka, ezeket a brilliáns gépi fordításokat kár volt betenned, mert a fene tudja mi céllal írták, lehet, hogy épp a kínai kereskedők írták.
Rudolf

Beraktam az eredeti linket is, gondoltam tudsz Angolul is................................

Ott a link tessék el olvasni, csak érdekesség miatt raktam be Magyarul.............nem mindenki tudja az Englist gondolkodik.gif

Indy
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1132

Hozzászólás Szerző: Indy » 2019.12.14., szomb. 11:00

revox írta:
2019.12.13., pén. 21:49

Bocsi, de a kábelekben nem hinni kell. Aki halja, tudja(egy félsüket hattyú is hallja) aki nem, az nyilván süket.
Ők szoktak a leghangosabban kiabálni. Állapotuk okán. :)
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

LIMAR
Fórumlakó
Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: LIMAR » 2019.12.14., szomb. 10:33

cables írta:
Hodyka, ezeket a brilliáns gépi fordításokat kár volt betenned, mert a fene tudja mi céllal írták, lehet, hogy épp a kínai kereskedők írták.
Rudibá'!

Valld be, hogy Te írtad ezeket az Audiogonon.
Kétség sem fér hozzá, hiszen a hozzászóló ott is "cables".

cables-cables
Odin-Odin

Mi a különbség?
Csatolmányok
Audiogon cables.jpg
Audiogon cables.jpg (84.69 KiB) Megtekintve 1037 alkalommal

pärt
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 351

Hozzászólás Szerző: pärt » 2019.12.14., szomb. 09:23

Könyörgöm, fordítsátok már le ezeket az automatikus borzalmakat! Ha megvan a gépi nyersfordítás, nem sok idő átírni köbüki nyelvről magyarra.
On
Hovatovább hamisított kábelekről, hamisított magyar nyelven, ki tudja, mennyire valós (hamis?) tapasztalatok alapján írott beszámolók mentén fog folyni egy hamis párbeszéd. Kereskedők ekézése mellett esetleg felmerülhet, hogy a hamisítványokat is kereskedők árusítják, akiket nem önzetlen célok vezérelnek, és talán szintén megvannak a saját eszközeik a portékájuk eladásához. De az ütőkártyáik mindenképpen: az áraik. És ez teljesen független attól, hogy gyengébbet, ugyanazt, vagy jobbat kapsz tized áron.
A jelenség persze létező: nagy elektronikai áruházakban bárki találkozhat egy termék két változatával: a "márkás" (értsd: ismert, bevezetett, komoly marketinggel, reklámokkal támogatott, rendes szervízháttérrel rendelkező cég), meg attól egy-két gombban eltérő, de amúgy azzal az utolsó csavarig azonos "no name" gyártmánnyal-ez utóbbi féláron. Csakhogy ott tiszta a helyzet: nem ugyanaz a márkanév. Jelen esetekben viszont igen, tehát szimpla hamisítás. Hogy ki, mit gondol, remél, hisz egy ilyen termék esetében, az legyen az ő gondja. De ha már a kiindulás is az, az utánzatot árusító részéről, hogy kikerüljük, átverjük, lehúzzuk az eredetit kitaláló, megtervező, fejlesztő, reputációját évtizedekig építő céget, akkor talán érdemes gyanakodni, hogy a vevővel szemben sem korrekt. Tegyük fel, hogy ugyanazt kapom, csak számomra efogadhatatlan az eredeti ára, és ezért választom az utánzatot. Ha csak az árkülönbözet mértéke lesz a vita tárgya, azzal be is vezettük az etikus lopás fogalmát: ha az utánzat tized áron kapható, az rendben van; egy távoli Robin Hood ajándéka.

viri
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 920

Hozzászólás Szerző: viri » 2019.12.14., szomb. 08:56

cables írta:
Totál kamu szagú az egész. Bár sok ember bedőlhet ennek, mert nagyon szeretnének tized áron jót,de ha kicsit is figyelmesen olvasnának, pl. azt írja készített barkács Odin kábelt,és az is jobb volt...diy odin mi?:))) hagyjuk már ezt röhejes.
Nekem jó pár éve volt “szerencsém” egy hamis AN Vx kábelhez, úgy hogy egy idősebb nyugdíjas AN fantól kaptam, totál megbízható forrásból, megsem fordult a fejemben, hogy nem eredeti. Azért kértem meghallgatásra, mert volt már előtte ilyen kábelem, de akkor abban a felállásban kicsit túl nyílt, fényes hangja volt, eladtam, aztán ahogy változtak a dolgok, gondoltam újra megpróbálnám, mert pont jól jött volna egy kis szellősség, nyitottság a hangnak. Bepróbáltam, és hatalmas csalódás volt, mert egy tompa, egyszerű hangot hozott a Vx, fél óra múlva ki is vettem végleg, és megállapítottam, hogy ide valami mást kell kitalálnom, ez most nem segít, de az hogy nem eredeti a kábel, AN P dugókkal, stb. fel sem merült bennem, aztán engem kért meg a tulaj hogy hirdessem már meg, mert ő nem AVX-ezik, lett is belőle bonyodalom, de az már egy másik sztori, (szerintem ő sem tudta, és utólag korrektül rendezte az ügyet). Itt most csak a saját tapasztalatomat akartam megosztani, hogy utólag értettem meg, hogy miért volt olyan nem Vx-re emlékeztetető hangja, tehát tulajdonképpen még egymás mellett sem kellett hallgatni őket, olyan különbség volt. Én inkább a saját tapasztalatomból indulok ki, a neten bármi olvasható, és annak az ellenkezője is.
Audio PC(PPV4)-Jadis JS2 Mklll.DAC-Convergent Audio SL1 sign.előfok-ATC Scm 50ASL aktív-2db Rythmic Audio F15 sub-AQ Husky-WW Platinum-Elrod EPS2-EPS3 sign.-VdH Mainstream-VdH 3T The Mountain ic-Entreq Apollo usb-Állvány:Solid Tech Radius Duo-Roy féle ösvény>TaraLabs The One>PS Audio P10

cables
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Értékelés: 1062

Hozzászólás Szerző: cables » 2019.12.14., szomb. 08:24

hodyka
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: hodyka » 2019.12.14., szomb. 03:51

A fenti oldalról kimásolva...........

"Személyes tapasztalatom van a saját barkácskábelek elkészítésében, a viszonylag csúcsminőségű kábelek birtoklásában, valamint a kínai hi-fi boltokban vásárolt "hamis" kábelekkel.
Összességében, és figyelembe véve a barkácsolás költségeit, idejét, az anyagok minőségét, a kivitelezést stb., Nagyon kicsinek tartom a kínai hamisítványokat, és nagyon kényszerítő érveket támasztom alá. gyakran a kínai kiskereskedők kommunikációja jobb, mint a nyugati kollégáik, és bár a szállítás eltart egy ideig, soha nem érkeztem semmit, ami sérült, vagy egyáltalán nem volt.
Jelenleg egy Kínából vásárolt "hamis" nordost odin supreme xlr összekapcsolót használok, és ez jól hangzik. annyira, hogy a barkácskábeleim, és ami még fontosabb, a szekrényben ülő sokkal drágább márkás kábeleim - nem hangzik olyan jól, mint a kínai "
Készítettem a nordost odin legfelsõ tápkábel DIY verzióját is, és ez szintén remekül hangzik! ismét jobb, mint a márkás kábeleim, sokkal magasabb költségekkel. tehát most fontolóra veszem a "hamis" nordost odins (hangszóró, xlr, power) vásárlását. csak a saját valós tapasztalataim ...+

hodyka
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: hodyka » 2019.12.14., szomb. 03:31

"Számos figyelmeztetést vettem fel az olcsó kínai hamis kábelekkel kapcsolatban ezen a webhelyen, de a kíváncsiság az Aliexpress oldalra vezetett, ahol számos feltehetően hamisított nagy névű kábelt találtam túlnyomórészt Cardas, Nordost és Siltech társaságoktól az USA vagy Ausztrália mintegy 15% -ánál. ár. Körülbelül 100 dollárnál találtam a Cardas Clear Light összeköttetéseket, és úgy döntöttem, hogy mi a francot próbálunk nekik megpróbálni ilyen áron. Vásárlás előtt megkérdeztem az eladótól a kérdést, hogy valakinek valódi-e, és azt a választ kaptam, hogy eredeti gyártó, és az összeköttetéseket eredeti Cardas kábelekből és csatlakozókból építették fel. A műanyag zacskóba, nem pedig a Cardas dobozba érkeztek, nem nagyszerű indulás, de a kábelek valódinak tűntek, és amikor csatlakoztatva voltak, meglepetésemre, nagyon jól hangzottak. Kb. 100 órás égés után nagyszerűen és jobban hangzott, mint a Nordost Quatre Fils, amelyet használtam. Ezután eljuttam egy ausztrál hi-end kereskedőhöz, aki valódi Cardasot árusított, és meglehetősen ösztönösen megkérdezte, hogy a kábeleim valóban voltak-e. A kereskedő nem kötelezte el magát, de beleegyezett abba, hogy összehasonlítja őket a valódi dolgokkal egy olyan készletnél, amely 100 000 dollár körül gondolkodik. Sem én, sem az eladó nem tudtam különbséget tenni, ezért megpróbálta őket a Cardas Clear ellen. Aztán volt némi különbség, nem szélsőséges, de finom, és az IMO természetesen nem éri meg az árkülönbséget, még akkor sem, ha az eredeti Cardas Clear Light készüléket vásárolta. Tehát ezek a kábelek valóban hamisak, és még ha megkapják is tapasztalataikat, érdemes kipróbálni. Talán legközelebb kipróbálom a Nordost Odin vagy a Siltech 770i készüléket."

https://forum.audiogon.com/discussions/ ... e-how-good

LIMAR
Fórumlakó
Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: LIMAR » 2019.12.13., pén. 23:19

MrCollector írta:
2019.12.13., pén. 21:37
Én bárhogy nézem az eredeti Nordost Odin hangfalkábel az lapkábel, ez meg nem.
És, hol a gond? Odin-Odin. Nem?
De olyan jó elmondani, hogy ugyanolyan a kettő és ugyanott is gyártják őket, csak az egyiket munkaidőben, a másikat túlórában. Semmi különbség sincs köztük.
Ez volt az állítás, aminek az ellenkezőjét nekem kellene bizonyítanom.
Vicces. Nem?

revox
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 438

Hozzászólás Szerző: revox » 2019.12.13., pén. 23:00

trane írta:
2019.12.13., pén. 21:56
revox írta:
Bocsi, de a kábelekben nem hinni kell. Aki halja, tudja(egy félsüket hattyú is hallja) aki nem, az nyilván süket. Nem kell ezt túlragozni. Aztán ha ezen átléptek, majd tudtok érdemben beszélgetni.
(no ez is^^ egy általad-citált arra érdemes beírás :smile29: )
az a baj, revi, hogy létezik az embereknek olyan kategóriája is, aki bizony nem hajlandó (=nem hisz) hallani különbséget nem csupán kábelek, de egyéb hi-fi kütyük között sem :ohnoohnoohno: . érdemes pl. angol fórumokat a tárgyban olvasni :rolleyes: > mindig, és jellemzően 90+ %-ban, lehurrogják azt, aki hallja sad.gif
Egyszerű. Aki nem tud úszni,ne menjen a vízbe :) engem még sese láttál a pc alapú zenehallgatás topicban. Mondjuk ma találtam itthon an spx darabokat. Csináltam egy tápkábelt belőle és tök jó a lemezjátszó tápegységéhez. Szólni kell az úszómesternek,hogy zavarja ki a trollokat a felnőttmedencéből.
avantgardeAcoustic, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, Quad CDP, kondo KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt
halfnote.hu

Bécó
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 686

Hozzászólás Szerző: Bécó » 2019.12.13., pén. 22:07

Nem lehurrogni kell hanem elfogadni hogy ő nem érzi a különbséget, de nem szabad lehurrogni azt aki viszont hallja. Nem egy bonyolult dolog. Aki nem hallja a különbséget az nem igazán tud érdemben hozzátenni ehhez a topichoz ezt be kellene látniuk, és nem megsértődve vagdalkozniuk. :napsut: A vagdalkozás nem viszi előre a fórumot!
Rega P10,Rega Aphelion,Rega Aura,Rega Isis,Flow One,Franco Serblin Accordo Essence,Soltanus ESL Virtuoso,Viard,Yter.

trane
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1326

Hozzászólás Szerző: trane » 2019.12.13., pén. 21:56

revox írta:
Bocsi, de a kábelekben nem hinni kell. Aki halja, tudja(egy félsüket hattyú is hallja) aki nem, az nyilván süket. Nem kell ezt túlragozni. Aztán ha ezen átléptek, majd tudtok érdemben beszélgetni.
(no ez is^^ egy általad-citált arra érdemes beírás :smile29: )
az a baj, revi, hogy létezik az embereknek olyan kategóriája is, aki bizony nem hajlandó (=nem hisz) hallani különbséget nem csupán kábelek, de egyéb hi-fi kütyük között sem :ohnoohnoohno: . érdemes pl. angol fórumokat a tárgyban olvasni :rolleyes: > mindig, és jellemzően 90+ %-ban, lehurrogják azt, aki hallja sad.gif

védd a fákat> egyél hódot! ;-)))

MrCollector
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 95

Hozzászólás Szerző: MrCollector » 2019.12.13., pén. 21:54

hodyka írta:
2019.12.13., pén. 21:51
MrCollector írta:
LIMAR írta:
2019.12.13., pén. 10:35

Az Aliexpress tele van hamisítványokkal.
Az egyik kedvencem ez a Nordost Odin hangfalkábel, ami megszólalásig hasonlít az eredetire.
Ja, nem. De mindegy is. Nordost Odin és csak 200 dollár.
https://www.aliexpress.com/item/4000300 ... b201603_55

Van ilyen is olyan is

https://sc01.alicdn.com/kf/HTB1cm7aDhWY ... Copper.jpg
Hamisítvány? :D

hodyka
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: hodyka » 2019.12.13., pén. 21:51

MrCollector írta:
LIMAR írta:
2019.12.13., pén. 10:35
Mathias írta:
2019.12.13., pén. 10:10
Kaphatnánk pár linket esetleg a töredékárú "nem felcímkézett" de amúgy eredeti kábelekhez amik megegyeznek az eredetivel?
Az Aliexpress tele van hamisítványokkal.
Az egyik kedvencem ez a Nordost Odin hangfalkábel, ami megszólalásig hasonlít az eredetire.
Ja, nem. De mindegy is. Nordost Odin és csak 200 dollár.
https://www.aliexpress.com/item/4000300 ... b201603_55

Van ilyen is olyan is

https://sc01.alicdn.com/kf/HTB1cm7aDhWY ... Copper.jpg

revox
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 438

Hozzászólás Szerző: revox » 2019.12.13., pén. 21:49

Bécó írta:
2019.12.13., pén. 20:52
Igen sok helyen megfordultam. De azért a villanydrótnál vannak jobb kábelek szerintem. Nem az a baj hogy valaki nem hisz a kábelekben hanem az, hogy úgy mond veretes véleményt drága kábelekről, hogy életében sem látta nemhogy otthon meghallgatta volna. Én úgy látom, hogy ez a fórum egyik legnagyobb gátja. gondolkodik.gif
avantgardeAcoustic, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, Quad CDP, kondo KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt
halfnote.hu

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”