Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DAC-olás

Avatar
shyfter
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.06.14., csüt. 19:01
Értékelés: 2

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: shyfter »



Foobart korrektül beállítottad a hangkártyádhoz?


Persze.

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3056
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1600
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Indy »



Viszonylag olcsó (30-40.000ft) DAC-t keresek számítógépes zenehallgatásra. Jelenleg egy belső Asus Xonar DX van a gépben, állítólag attól bármelyik DAC jobb.


 
Foobart korrektül beállítottad a hangkártyádhoz?
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Avatar
shyfter
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.06.14., csüt. 19:01
Értékelés: 2

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: shyfter »


Viszonylag olcsó (30-40.000ft) DAC-t keresek számítógépes zenehallgatásra. Jelenleg egy belső Asus Xonar DX van a gépben, állítólag attól bármelyik DAC jobb. Most a Musiland US 03-at nézegetem, kínai de jókat írnak róla. Valakinek van tapasztalata ezekkel a dacokkal kapcsolatban? Illetve szívesen fogadok más ötleteket is DAC-ra ebben az árkategóriában.
Köszi a segítséget!

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4226
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1577
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Voyager »



Coaxot használok, de ha érdemes, beruházok egy optikra.


 
No, ezt kell magadnak eldöntened!

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3763
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2373
Tartózkodási hely: 2465

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: zoli73 »



Ne vedd magadra, de ezt elteszem a gyűjteményembe.
 
Egyébként az optikai és a "koax" jel egyaránt digitális. Előbbin fényjelek, utóbbin elektromos jelek útján közlekedik az adat. Hasonlóan a Morze üzenetekhez, amiket szintén lehet fény és elektromos jelekkel továbbítani.


Nem baj ha nevetnek rajtam, ha viccet mesélek akkor is ez van.
Komolyra fordítva a szót, azért írok ide, mert itt nálam csak tapasztaltabbak vannak, akik kijavítanak ha hülyeséget beszélek.
Végülis csak arra lettem volna kiváncsi, hogy melyik kábellel kapok jobb hangot a coaxxal, vagy az optikkal.
Coaxot használok, de ha érdemes, beruházok egy optikra.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4226
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1577
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Voyager »



eddig úgy tudtam hogy az optikai kimenet közvetlenül a kiolvasott lézernyalábot vezeti a dac-ba


 
És teszi mindezt egy nyomtatott áramköröm.
Csak nézz bele egy CD játszóba és látni fogod, hogy nem!

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Én eddig úgy tudtam hogy az optikai kimenet közvetlenül a kiolvasott lézernyalábot vezeti a dac-ba...


Ne vedd magadra, de ezt elteszem a gyűjteményembe.
 
Egyébként az optikai és a "koax" jel egyaránt digitális. Előbbin fényjelek, utóbbin elektromos jelek útján közlekedik az adat. Hasonlóan a Morze üzenetekhez, amiket szintén lehet fény és elektromos jelekkel továbbítani.

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3763
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2373
Tartózkodási hely: 2465

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: zoli73 »



Az optikai eloszor atalakitja a dig jelet fénnyé majd a kábel végén ujbol egy áramkör átalakitja dig jellé.A fény gyorsabb mint az elektronok?
a coaxnál nincs ilyen átalakito ott a digitalis jelet elegge befolyasolja a ic minosege.Szerintem jobb eredmenyt lehet elerni coaxxal.Városi legenda hogy a 60.000 ft-os optikai ic már jól szól:)


 
Szia, és kössz a válazt!
 
Hiányosak ezirányban az imfóim, de Én eddig úgy tudtam hogy az optikai kimenet közvetlenül a kiolvasott lézernyalábot vezeti a dac-ba, és a coax-digitál pedig
már elektromos jellé alakitottan megy át. De hát erre mondják: jó pap holtig tanul.
Azért ha lesz lehettőségem, kipróbálok 1 optikai kábelt is.
 
Üdv: Zoli
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
cyberpalko
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2010.10.27., szer. 10:12
Értékelés: 1

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: cyberpalko »



Jó estét mindenkinek!
 
Most kezdtem el külön dac-ot használni, nagy megelégedésell. Ezzel kapcsolatban kérdezném a
nálam tapasztaltabbakat, hogy milyen kábelt érdemes használni a cd-játszó, és a dac közé?
Mármint coax-digitál, vagy optikai kábelt? Most coaxot használok, de van lehetőség optikaira is a két
készüléken. Kiváncsi volnék miben más a két csatlakoztatás, mármint hangilag? Igaz ehhez be
kellene szerezzek 1 optikai kábelt, ha egyáltalán érdemes.
 
Az esetleges választ, segítséget előre is köszönöm!
 
Üdv: Zoli


 
Az optikai eloszor atalakitja a dig jelet fénnyé majd a kábel végén ujbol egy áramkör átalakitja dig jellé.A fény gyorsabb mint az elektronok?
a coaxnál nincs ilyen átalakito ott a digitalis jelet elegge befolyasolja a ic minosege.Szerintem jobb eredmenyt lehet elerni coaxxal.Városi legenda hogy a 60.000 ft-os optikai ic már jól szól:)

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3763
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2373
Tartózkodási hely: 2465

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: zoli73 »


Jó estét mindenkinek!
 
Most kezdtem el külön dac-ot használni, nagy megelégedésell. Ezzel kapcsolatban kérdezném a
nálam tapasztaltabbakat, hogy milyen kábelt érdemes használni a cd-játszó, és a dac közé?
Mármint coax-digitál, vagy optikai kábelt? Most coaxot használok, de van lehetőség optikaira is a két
készüléken. Kiváncsi volnék miben más a két csatlakoztatás, mármint hangilag? Igaz ehhez be
kellene szerezzek 1 optikai kábelt, ha egyáltalán érdemes.
 
Az esetleges választ, segítséget előre is köszönöm!
 
Üdv: Zoli
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
Z.É.T. (exAtcBp)
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2008.05.17., szomb. 12:37
Értékelés: 211

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Z.É.T. (exAtcBp) »


Hello mindenki!
 
Az ESI U24XL-en kívül tudnátok még alternatívát, ha a keret max. 30.000HUF, alapvetően usb hangkártya kellene tűrhető hangminőséggel, de néha dac-ként szolgálna egy alap dvd lejátszó mögött, így kellene a coax spdif bemenet is? (desktop pc-ről van szó, így a firewire is megfelelhet usb helyett, de ez nem hiszem, hogy ebben az árban növelné a lehetőségek számát)
 
Köszi előre is!
 
Tehát:
USB-s (vagy firewire) hangkártya coax SPDIF bemenettel, max. 30k HUF?

E-mail: abarczalaci@gmail.comTel: +36202224151

"Bárki úgy határoz, hogy az igazság és tudás ítészeként útra kél, biztos lehet benne, hogy hajótörést szenved az istenek hahotájának elsöprő viharában."

Albert Einstein

zebo
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2011.11.14., hétf. 18:23
Értékelés: 186

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: zebo »



Azt nem tudom, melyik illene bele, de én nagyjából ebben a sorrendben hallgatnám meg őket, a Lupus C MK2-t és a QED-et kihagyva, és ott megállva, ahol tetszik a kapott hang. De először alap, megbízható kábeleket tennék a rendszerbe, mert a gyorsaságon és a basszus megfogottságán szerintem az többet segítene. Kimber PBJ, DNM Reson, de akár alap HiVox kábelek, vagy valami Habia DIY is kipróbálhatók. Különben a leggyengébb láncszem öli meg a rendszert, és nem hallod rendesen, mit hoz egy DAC a konyhára.


 
 
Köszönöm az érdemi,és egy kezdőnek is érthető logikus választ,sokat dilemmáztam a dac vagy kábelek kérdésen,és persze,hogy rossz irányba indultam volna.
 
Külön köszönöm a márkákra tett ajánlásaidat ,így nem indulok teljesen vakon a dolognak,és talán potya körök megfutásától menekülök meg.
 

Keces BP 2400-Intel NUC (ROON CORE)-SOtM SMS 200 ultra Neo (ROON végpont - Core Audio Karuna ref mk2-Resonessence Lab Invicta Mirus Pro- Ayre K5 XE MP-Tag Mclaren 250 MR monobokkok-ESS Heil Airmotion transfomers.
Komplett MDA kábelezés

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Sziasztok, ebben a topicban még nem kérdeztem,úgy hogy most pótolom
 
Szóval, mivel a kiszemelt cd spílerre most nemtelik, egyenlőre valami dac vételen gondolkodom. A lánc ahová kellene: futómű Denon695, vagy Philips 690 (ezek vannak itthon). Erősítő, Marantz pm17 mk2m, dobozok Quad 12l2. A keret 60 000 környéke.
 
Amik most a használt piacon vannak:Lupus c mk2-mk3,Heed Dactilus2,Micromega bs2,RIF,QED,Cambrigde Audio DM,nagyjából ennyi. Az jólenne ha a mostani hangzást valamelyest gyorsítaná, és a basszust kicsit megfogottabbá tenné,mondom ezt annak fényében,hogy kábel ügyileg sehol nem tartok, a la" média markt.
 
Tehát a kérdésem. Ó mond, te mit választanál?
 
A válaszokat,tanácsokat,tippeket,esetleg ajánlatokat előre is köszönöm. Üdv:z


Azt nem tudom, melyik illene bele, de én nagyjából ebben a sorrendben hallgatnám meg őket, a Lupus C MK2-t és a QED-et kihagyva, és ott megállva, ahol tetszik a kapott hang. De először alap, megbízható kábeleket tennék a rendszerbe, mert a gyorsaságon és a basszus megfogottságán szerintem az többet segítene. Kimber PBJ, DNM Reson, de akár alap HiVox kábelek, vagy valami Habia DIY is kipróbálhatók. Különben a leggyengébb láncszem öli meg a rendszert, és nem hallod rendesen, mit hoz egy DAC a konyhára.

Avatar
tollact
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2058
Csatlakozott: 2009.07.14., kedd 18:24
Értékelés: 664

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: tollact »



Bocs ha off vagyok...
 
A rendszeren szeretnék még kicsit tuningolni, és felmerült a tápegység kérdése.
Konkrétan egy CA DacMagic-ot használok, és a gyári 'tápegységet' gondoltam cserélni.
Célszerü venni valami műszertápot, vagy építettetni?
 
Ha valaki rendelkezik ilyen tapasztalattal, szívesen venném tanácsát!


Èn úgy emlékszem ,hogy volt már konkrétan DacMagic táptuningról szó valamikor. Próbálj meg rákeresni. Ami biztos, hogy általában egy utólagosan hozzáillesztett túlméretezett táp egyik cucc hangján sem ront...
LP: Pink Triangle PT One, Helius Scorpio III kar, Benz Wood SM 0,85mV pick-up, AN-V QSSC kábel
CD: Philips CD304 tube, AN-Vx kábel
Tuner: Kenwood KT8300 vintage, AN-V kábel
Erősítő: AN OTO PHONO
Hangfal: AN-E/Hemp,Kondo KSL SPC-vel AN-SP QSSC +Townshend tweeter
Állványok: Sound Org ZO28 ZO21, AN

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Bocs ha off vagyok...
 
A rendszeren szeretnék még kicsit tuningolni, és felmerült a tápegység kérdése.
Konkrétan egy CA DacMagic-ot használok, és a gyári 'tápegységet' gondoltam cserélni.
Célszerü venni valami műszertápot, vagy építettetni?
 
Ha valaki rendelkezik ilyen tapasztalattal, szívesen venném tanácsát!


 
hali most eladó egy itt a fórumon

Avatar
geller
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2007.01.20., szomb. 11:07
Értékelés: 39

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: geller »


Bocs ha off vagyok...
 
A rendszeren szeretnék még kicsit tuningolni, és felmerült a tápegység kérdése.
Konkrétan egy CA DacMagic-ot használok, és a gyári 'tápegységet' gondoltam cserélni.
Célszerü venni valami műszertápot, vagy építettetni?
 
Ha valaki rendelkezik ilyen tapasztalattal, szívesen venném tanácsát!
Forrás:OPPO BDP-93(NuForce upgrade) Denon DCD 1450AR / Nakamichi CDP-2E
DAC : S.M.S.L D300 Erősítő : Copland CSA28 Mozi  Emotiva UMC-200/Emotiva UPA-700
Front/sztereó: ELAC FS 68.2 Center: ELAC CC 61.2 Surround: Monitor Audio M4 Sub:Mission
Kábelek:  Valhalla/Audioquest/Furutech

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Akkor ha jol ertem ha vennek egy oppo 103/95/93-t vagy marantz ud5005-t akkor azok moge meg egy usb dac-t be kene kotnom ha a flac zeneimet halozatrol vagy usb-rol szertnem lejatszani???
 
udv
Laci


A Marantzról nem tudok semmit, de mindjárt utánanézek. Ami az Oppókat illeti: az itt talált információk alapján csak a 105-ben van DAC az USB-ről érkező stream fogadására, a "kisebbekben" nincs. Vagyis a 105-höz nem, de a többihez/mellé kell külön DAC.

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



...hogy aszongya:
 
"Kérdés: Ezek az új lejátszók USB-n keresztül PC-hez köthetők, hogy high-end DAC-ként zenét játsszanak le onnan?
Válasz: A BDP-105 pontosan ebből a célból rendelkezik USB-s DAC-bemenettel. Az USB-s DAC teljes mértékben támogatja az USB Audio 2.0 szabványt, és aszinkron órajel üzemmódban üzemelhet. 16 és 24 bites sztereó audió jelet képes fogadni, 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4 és 192 kHz mintavételezéssel."
 
Vagyis igen, a lejátszó USB-s DAC-ként is funkcionál ezek szerint.


 
Akkor ha jol ertem ha vennek egy oppo 103/95/93-t vagy marantz ud5005-t akkor azok moge meg egy usb dac-t be kene kotnom ha a flac zeneimet halozatrol vagy usb-rol szertnem lejatszani???
 
udv
Laci

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



...ez most pontosan mit jelent?
"Q: Can these new players be connected via USB to serve as a high end DAC to stream music from a PC?
A: The BDP-105 comes with a USB DAC input for just this purpose. The USB DAC fully supports the USB Audio 2.0 standard and can operate in asynchronous clock mode. It can take 16 and 24-bit stereo audio with sample rates of 44.1kHz, 48kHz, 88.2kHz, 96kHz, 176.4kHz and 192kHz."


...hogy aszongya:
 
"Kérdés: Ezek az új lejátszók USB-n keresztül PC-hez köthetők, hogy high-end DAC-ként zenét játsszanak le onnan?
Válasz: A BDP-105 pontosan ebből a célból rendelkezik USB-s DAC-bemenettel. Az USB-s DAC teljes mértékben támogatja az USB Audio 2.0 szabványt, és aszinkron órajel üzemmódban üzemelhet. 16 és 24 bites sztereó audió jelet képes fogadni, 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4 és 192 kHz mintavételezéssel."
 
Vagyis igen, a lejátszó USB-s DAC-ként is funkcionál ezek szerint.

Vendég

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok
 
Nezegetem az oppo lejatszokat es azt irtak, hogy a 105-ben usb dac is van...ez most pontosan mit jelent?
"Q: Can these new players be connected via USB to serve as a high end DAC to stream music from a PC?
A: The BDP-105 comes with a USB DAC input for just this purpose. The USB DAC fully supports the USB Audio 2.0 standard and can operate in asynchronous clock mode. It can take 16 and 24-bit stereo audio with sample rates of 44.1kHz, 48kHz, 88.2kHz, 96kHz, 176.4kHz and 192kHz."
 
Ha halozatrol/usbrol jatszok le flac-t mondjuk egy 93/103-assal akkor az miben masabb, mint egy 95/105?
Ezt egy marantz ud 5005 tudja??
Eddig azt hittem, hogy ertem...
 
koszi
udv

zebo
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2011.11.14., hétf. 18:23
Értékelés: 186

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: zebo »


Köszönöm a válaszokat. A forrás cd lenne, ezért a csak usb dac nem jó. Azért lennék kíváncsi a DAC-ok hang karak terére,mert az amúgyis nyugodt,kissé mély kiemelős Quad hangját nem szeretném tovább mélyiteni-lassítani.Meg persze az erősítő sem egy kapkodó ideg beteg típus.
 
Amikor a dobozokat elhoztam, a hallgatózásra természetesen vittem az erősítőt is. Abban a környezetben, normális kábelezéssel, hálózati,ic..stb, és forrásként egy Cyrus cd+ Audio Alchemy (remélem jól írom) DAC-ot használva,számomra nagyon nagyon rendben volt a hang. Tudom a kábelezéssel sokat lehet még csiszolni a hangon,de azt irják a "guruk",hogy először az alap szóljon nekünk tetszően,és aztán kezdjünk el a kábelekkel játszani.
 
Tehát az alaphoz még egy a láncba illő DAC kellene,,,, De melyik az :quetionmark: gondolkodik.gif
Keces BP 2400-Intel NUC (ROON CORE)-SOtM SMS 200 ultra Neo (ROON végpont - Core Audio Karuna ref mk2-Resonessence Lab Invicta Mirus Pro- Ayre K5 XE MP-Tag Mclaren 250 MR monobokkok-ESS Heil Airmotion transfomers.
Komplett MDA kábelezés

Avatar
contaxg
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2046
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 19:19
Értékelés: 204

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: contaxg »



Tehát a kérdésem. Ó mond, te mit választanál?
A válaszokat,tanácsokat,tippeket,esetleg ajánlatokat előre is köszönöm. Üdv:z


 
Igen valószínű, hogy egy HRT Music Streamer II kitűnően működne a láncodban.
Persze ez csak akkor megoldás, ha USB alapú DAC-ra van szükség.

hARMoNIkUStoRzitÁs.bLog
 
fül-, és fejhallgató blog

Avatar
szocsa
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2009.09.12., szomb. 11:24
Értékelés: 12

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: szocsa »



Vajon melyik illene a láncba Senkinek semmi tipp :quetionmark:


"jólenne ha a mostani hangzást valamelyest gyorsítaná, és a basszust kicsit megfogottabbá tenné"
 
Erre nem biztos, hogy egy dac a megoldás. Javítana a hangon, az nem kétséges, de elsősorban nem az általad megadott paraméterekben lenne ez érzékelhető.
r2r 11 - Hypex UcD180HG - ASE Gleden

zebo
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2011.11.14., hétf. 18:23
Értékelés: 186

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: zebo »



Sziasztok, ebben a topicban még nem kérdeztem,úgy hogy most pótolom
 
Szóval, mivel a kiszemelt cd spílerre most nemtelik, egyenlőre valami dac vételen gondolkodom. A lánc ahová kellene: futómű Denon695, vagy Philips 690 (ezek vannak itthon). Erősítő, Marantz pm17 mk2m, dobozok Quad 12l2. A keret 60 000 környéke.
 
Amik most a használt piacon vannak:Lupus c mk2-mk3,Heed Dactilus2,Micromega bs2,RIF,QED,Cambrigde Audio DM,nagyjából ennyi. Az jólenne ha a mostani hangzást valamelyest gyorsítaná, és a basszust kicsit megfogottabbá tenné,mondom ezt annak fényében,hogy kábel ügyileg sehol nem tartok, a la" média markt.
 
Tehát a kérdésem. Ó mond, te mit választanál?
 
A válaszokat,tanácsokat,tippeket,esetleg ajánlatokat előre is köszönöm. Üdv:z


 
Vajon melyik illene a láncba Senkinek semmi tipp :quetionmark:
Keces BP 2400-Intel NUC (ROON CORE)-SOtM SMS 200 ultra Neo (ROON végpont - Core Audio Karuna ref mk2-Resonessence Lab Invicta Mirus Pro- Ayre K5 XE MP-Tag Mclaren 250 MR monobokkok-ESS Heil Airmotion transfomers.
Komplett MDA kábelezés

zebo
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2011.11.14., hétf. 18:23
Értékelés: 186

DAC-olás

Hozzászólás Szerző: zebo »


Sziasztok, ebben a topicban még nem kérdeztem,úgy hogy most pótolom
 
Szóval, mivel a kiszemelt cd spílerre most nemtelik, egyenlőre valami dac vételen gondolkodom. A lánc ahová kellene: futómű Denon695, vagy Philips 690 (ezek vannak itthon). Erősítő, Marantz pm17 mk2m, dobozok Quad 12l2. A keret 60 000 környéke.
 
Amik most a használt piacon vannak:Lupus c mk2-mk3,Heed Dactilus2,Micromega bs2,RIF,QED,Cambrigde Audio DM,nagyjából ennyi. Az jólenne ha a mostani hangzást valamelyest gyorsítaná, és a basszust kicsit megfogottabbá tenné,mondom ezt annak fényében,hogy kábel ügyileg sehol nem tartok, a la" média markt.
 
Tehát a kérdésem. Ó mond, te mit választanál?
 
A válaszokat,tanácsokat,tippeket,esetleg ajánlatokat előre is köszönöm. Üdv:z
Keces BP 2400-Intel NUC (ROON CORE)-SOtM SMS 200 ultra Neo (ROON végpont - Core Audio Karuna ref mk2-Resonessence Lab Invicta Mirus Pro- Ayre K5 XE MP-Tag Mclaren 250 MR monobokkok-ESS Heil Airmotion transfomers.
Komplett MDA kábelezés

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”