Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

MM és MC pickup-ok

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2618
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1901

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: supravox »


Mesélhetnél erről a rendszerről amiben nem volt elég jó a Rosewood meg a többi mc. Had tanuljunk belőle.Te nem hiszem,hogy tőlem szeretnél tanulni.Máshol,máskor már megírtam egyébként.
Kuzma Reference futómű Stogi 313VTA kar
Audio Consulting MC preamp Audio Consulting kitből épített erősítő Audio C trafós hangerőszabályzóval, supravox 215 EXC elektromágneses hangszóró dipólban.
Sajna fotóim nincsenek már meg..
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5647
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Biztos szentségtörésnek fog hallani de engem az MC-kel mindig elégedetlen voltam.
Valahogy mindegyiknek volt valami nyűgje ami nem engedte hogy a zenére figyeljek.
Pedig komolyan küzdöttem időt és pénzt nem kímélve.
Na ez az MM-el megszűnt.
És ezt pont egy ilyen lenézett Shure pickup-nek köszönhetem.
Most persze V15type4-em van de a felsorolt MC hangszedőket egy percig nem sírom vissza.
Ezekre gondolva azért mondhatom azt hogy van némi összehasonlítási alapom.
Nem kell mindenkinek ilyen irányt venni és megértem azt aki a gondolattól is rosszul van hogy egy 20ezer ft-os DJ hangszedő jó lehet.
És nem is mindegyik jó.
De a shure m44 az jó és és bármilyen rendszerben megállja a helyét.
Persze nem valami ványadt szíjas lemezjátszóba kell tenni:)))

Mesélhetnél erről a rendszerről amiben nem volt elég jó a Rosewood meg a többi mc. Had tanuljunk belőle.

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4219
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1572
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: Voyager »

Nekem továbbra is leszakad a pofám. Hogyan lehet egy Frog-ot, egy lapon említeni az Shure M44-el? Ha nem voltak jók nálad az említett hangszedők, akkor komoly gond van a rendszered többi elemével.

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2618
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1901

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: supravox »


És ezek mellett labdába rúg? Ha ilyen tücskök ciripelnek nálad minek az MM?!Biztos szentségtörésnek fog hallani de engem az MC-kel mindig elégedetlen voltam.Valahogy mindegyiknek volt valami nyűgje ami nem engedte hogy a zenére figyeljek.
Pedig komolyan küzdöttem időt és pénzt nem kímélve.
Na ez az MM-el megszűnt.
És ezt pont egy ilyen lenézett Shure pickup-nek köszönhetem.
Most persze V15type4-em van de a felsorolt MC hangszedőket egy percig nem sírom vissza.
Ezekre gondolva azért mondhatom azt hogy van némi összehasonlítási alapom.
Nem kell mindenkinek ilyen irányt venni és megértem azt aki a gondolattól is rosszul van hogy egy 20ezer ft-os DJ hangszedő jó lehet.
És nem is mindegyik jó.
De a shure m44 az jó és és bármilyen rendszerben megállja a helyét.
Persze nem valami ványadt szíjas lemezjátszóba kell tenni:)))
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Avatar
DHT1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2016.04.06., szer. 08:32
Értékelés: 162
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: DHT1 »



Ok
Eddigi saját MC-k
VdH Frog
Koetsu rosewood signature
Miyajima Shilabe
Van némi elképzelésem az mc-ről

És ezek mellett labdába rúg? Ha ilyen tücskök ciripelnek nálad minek az MM?!
72audio.com

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2618
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1901

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: supravox »


Ezt csak addig fogod fenntartani amíg nem lesz lehetőséged hosszabb távon egy jó MC-t hallgatnod.;-)OkEddigi saját MC-k
VdH Frog
Koetsu rosewood signature
Miyajima Shilabe
Van némi elképzelésem az mc-ről
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Avatar
DHT1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2016.04.06., szer. 08:32
Értékelés: 162
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: DHT1 »


Az egyik barátom pl. teljesen jól elvan a Concorde Pro hangszedő hangjával, és amikor nálam jár és lemezt hallgatunk, annak ellenére, hogy teszik neki amit hall, Ő jobban szereti a Concord hangját... Mondjuk az Ő rendszerébe elég is az....
 
 
Nem vitatom, a magam részéről csak MC. Sajnos számomra az MM nem túl informatív, és most nem csak a budget MM ekre gondolok.
72audio.com

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4219
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1572
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: Voyager »



20 ezer alatt kb. egyedül az AT95E van. Azt azért meg kell érteni, hogy az analóg audio az nem a kevés pénzből építkezők világa. Egy nehezebb shellel végülis
az AT95E sem rossz, azon a szinten. Kicsivel többért az AT VM520EB kellemes hang, én inkább spórolnék erre egy kicsit.

 
Így van, az AT nagyon jók abba a karba... (is)

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4219
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1572
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: Voyager »


Ezt csak addig fogod fenntartani amíg nem lesz lehetőséged hosszabb távon egy jó MC-t hallgatnod.;-)
 
Nem kell ahhoz jó MC-se... Bővel jobb egy 50-60 ezres MM is annál... Ez egyébként abszolút ízlés, igény, és hallás kérdése... Az egyik barátom pl. teljesen jól elvan a Concorde Pro hangszedő hangjával, és amikor nálam jár és lemezt hallgatunk, annak ellenére, hogy teszik neki amit hall, Ő jobban szereti a Concord hangját... Mondjuk az Ő rendszerébe elég is az....

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: alto »


Másképp rossz :-)
 
Így is lehet mondani
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
Pointe
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 11:21
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: Pointe »


Szerintem még a belépő szintű lemezjátszókhoz adott hiresen döglött hangú Ortofon OM 5 is jobb ennél.
 
Másképp rossz :-)

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: alto »



Kicsit igen mert nem igaz.
Sokkal inkább való zenehallgatásra mint a legtöbb itt hype-olt mm vagy mc hangszedő.
És nekem nem csak egy véleményem hanem tapasztalatom.

 
Nem vagyunk egyformák, a hifiben amúgy sincsenek abszolút igazságok. Az én tapasztalatom az, hogy egy rettenetesen színezett hangú hangszedő, idegesítő és durva mélykiemeléssel, lekonyuló magasokkal, és nulla szinpadképpel. Szerintem még a belépő szintű lemezjátszókhoz adott hiresen döglött hangú Ortofon OM 5 is jobb ennél.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
DHT1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2016.04.06., szer. 08:32
Értékelés: 162
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: DHT1 »



Kicsit igen mert nem igaz.
Sokkal inkább való zenehallgatásra mint a legtöbb itt hype-olt mm vagy mc hangszedő.
És nekem nem csak egy véleményem hanem tapasztalatom.
Ezt csak addig fogod fenntartani amíg nem lesz lehetőséged hosszabb távon egy jó MC-t hallgatnod.;-)
72audio.com

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2618
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1901

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: supravox »


Ez róla a véleményem. Probléma?Kicsit igen mert nem igaz.Sokkal inkább való zenehallgatásra mint a legtöbb itt hype-olt mm vagy mc hangszedő.
És nekem nem csak egy véleményem hanem tapasztalatom.
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: alto »


És ezt te mégis mire alapozod?
 
Ez róla a véleményem. Probléma?
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2618
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1901

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: supravox »


Mivel itt szinte kizárólag otthoni zenehallgatásról beszélgetünk, a szar jelentése bővebben kifejtve: otthoni zenehallgatásra tökéletesen alkalmatlan.És ezt te mégis mire alapozod?
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: alto »


A Shure M44 egy nagyon jó hangszedő, arra a célra amire gyártották, az pedig a DJzés. Baromi vastag, masszív tűszára van, bírja az előre-hátra mozgatást, nagyon jó a mélytartománya, cserébe az apró részleteket és a magas frekiket elkeni, zenehallgatásra én sem használnám.
 
Mivel itt szinte kizárólag otthoni zenehallgatásról beszélgetünk, a szar jelentése bővebben kifejtve: otthoni zenehallgatásra tökéletesen alkalmatlan. 
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: alto »



Csak épp nem passzol a technics karba
Illetve nagyon ki van segítve a kérdező a 20ezres keretéhez ajánlott 50-100ezres hangszedőkkel.

 
Ha figyelmesen elolvasod amit írtam, akkor láthatod, nem ajánlottam sem technics karba, sem a 20ezres kerethez, pusztán reagáltam Analoglue megjegyzésére.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
hauntedpill
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.06.04., kedd 20:37
Értékelés: 5

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: hauntedpill »


Ha csak club/rave zenére ajánlott, az dekódolva azt jelenti, hogy egy szar hangszedő.
A Shure M44 egy nagyon jó hangszedő, arra a célra amire gyártották, az pedig a DJzés. Baromi vastag, masszív tűszára van, bírja az előre-hátra mozgatást, nagyon jó a mélytartománya, cserébe az apró részleteket és a magas frekiket elkeni, zenehallgatásra én sem használnám.

Avatar
Analoglue
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.06.15., vas. 20:47
Értékelés: 11

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: Analoglue »



Csak épp nem passzol a technics karba
Illetve nagyon ki van segítve a kérdező a 20ezres keretéhez ajánlott 50-100ezres hangszedőkkel.

20 ezer alatt kb. egyedül az AT95E van. Azt azért meg kell érteni, hogy az analóg audio az nem a kevés pénzből építkezők világa. Egy nehezebb shellel végülis
az AT95E sem rossz, azon a szinten. Kicsivel többért az AT VM520EB kellemes hang, én inkább spórolnék erre egy kicsit.

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2618
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1901

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: supravox »


A Shelter 201 valóban egy igen kiváló hangszedő, sajnos az ára épp most emelkedett meg jelentősen, 69.900 Ft.Csak épp nem passzol a technics karbaIlletve nagyon ki van segítve a kérdező a 20ezres keretéhez ajánlott 50-100ezres hangszedőkkel.
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: alto »


Nos, azért van néhány kivétel. Az AT VM520EB egész jól szól, ahhoz képest, persze.Aztán az LP Gearnál rendelhető az AT331E 70 Dollárért, ami nem így önmagában érdekes, hanem a kiegészítésképpen hozzá rendelhető (27 ezerért) Vital tű miatt. A kettő együtt 50 ezer alatt egy elfogadható MM hangszedőt ad. 144 dollárért ugyanonnan el tud jönni az AT95VL, ugyanazzal a Vital tűvel, és az egy nagyon jó hangú hangszedő, kifejezetten kellemesen, dallamosan szól, szép magasakkal. Ugyanebben az árban itthon is van élet, a Shelter 201 hangban a 100 ezres kategóriában van, ennek feléért Forintban.
 
A Shelter 201 valóban egy igen kiváló hangszedő, sajnos az ára épp most emelkedett meg jelentősen, 69.900 Ft.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
Analoglue
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.06.15., vas. 20:47
Értékelés: 11

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: Analoglue »


Szerintem manapság egy új 20-30 ezres hangszedő eleve nem való zenehallgatásra.
Nos, azért van néhány kivétel. Az AT VM520EB egész jól szól, ahhoz képest, persze.Aztán az LP Gearnál rendelhető az AT331E 70 Dollárért, ami nem így önmagában érdekes, hanem a kiegészítésképpen hozzá rendelhető (27 ezerért) Vital tű miatt. A kettő együtt 50 ezer alatt egy elfogadható MM hangszedőt ad. 144 dollárért ugyanonnan el tud jönni az AT95VL, ugyanazzal a Vital tűvel, és az egy nagyon jó hangú hangszedő, kifejezetten kellemesen, dallamosan szól, szép magasakkal. Ugyanebben az árban itthon is van élet, a Shelter 201 hangban a 100 ezres kategóriában van, ennek feléért Forintban.

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5647
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Pedig vót is, meg lesz is, most éppen tényleg nincs.
 
Sok hangszedővel volt már dolgom, ezt a típust nem ismerem, de nehezen tudom elképzelni, hogy egy ilyen Club/rave zenére ajánlott belépő szintű DJ hangszedőből otthoni zenehallgatásra alkalmas hangot lehessen előcsalni. De lehet hogy tévedek.

Szerintem manapság egy új 20-30 ezres hangszedő eleve nem való zenehallgatásra.

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: alto »



Te aztán csak tudod.
Sose láttam nálad lemezjátszót...

 
Pedig vót is, meg lesz is, most éppen tényleg nincs.
 
Sok hangszedővel volt már dolgom, ezt a típust nem ismerem, de nehezen tudom elképzelni, hogy egy ilyen Club/rave zenére ajánlott belépő szintű DJ hangszedőből otthoni zenehallgatásra alkalmas hangot lehessen előcsalni. De lehet hogy tévedek.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”