Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

MM és MC pickup-ok

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4486
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2179
Tartózkodási hely: Kistarcsa

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »


nem igazán értem hogy mit nem lehet érteni hogy valaki elveti az MC hangszedőket ..izlések és pofonok,ezt amit @supravox meglépett,én megléptem vagy 30 éve,Ortofon MC10Super,elsőszériás Ortofon MC20Super (VDH tűprofil) használata után,úgy hogy kézközelben volt Ortofon T30 trafó is..rengeteg pepecselés,illesztgetés amelyek után egy Shure VST III,vagy V15/vXMR felüdülés volt számomra..én ma is ezen az irányvonalon vagyok,Grace F9E,vagy Shure V15/V JICO SAS túprofilal,igaz nyamvadt hangű szijhajtású gépet használok No.1-es lemezjátszóként a renszeremben,az No.2-es egy idler,igaz eredeti állpotban van,de nem döltem a kardomba végette..azt nem mondom hogy nem voltak kisérleteim ismét MC-ézéssel kapcsolatban,és emeltebb szintű lemezjátszónak a használatával StabiS/StogiS-en(Benz ACE SL,Shelter 501/II,Ortofon Rondo Red,Denon DL103,Denon DL103R akár Kuzma StabiS/StogiS,vagy SME M2-9 sekbe szerelve),simán preferálom az emeltebb szintű MM hangot ma is,még igen drága haveri társaságomban használt MC-kel szemben is..általában amit én felvetek egy mesterséges 3D képzése,amelynek semmi köze sincs a valós élő zenéhez,miszlikekre szedik szét a hangképet,nincs koherencia,..azt nem mondom hogy nincsenek kivételek számomra (Shelter 501,Denon DL103-sok,EMT 15,Ortofon SPU,esetenként AT33PTG)..van élet az MC után is,és nélküle is....
 

 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1932

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: supravox »


Keveseknek van ennyire komoly rendszere. Így még érdekesebb, hogy pont a Shure vált be. Bár a dipól konstrukció magyarázhatja azt, hogy nem zavar a hangszedő mélykiemelése.Az m44-et be kell járatniIlletve nagyon precízen beállítani és nem lesz loudnesses.
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4143
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2514
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: alto »



Te nem hiszem,hogy tőlem szeretnél tanulni.
Máshol,máskor már megírtam egyébként.
Kuzma Reference futómű Stogi 313VTA kar
Audio Consulting MC preamp Audio Consulting kitből épített erősítő Audio C trafós hangerőszabályzóval, supravox 215 EXC elektromágneses hangszóró dipólban.
Sajna fotóim nincsenek már meg..

 
Keveseknek van ennyire komoly rendszere. Így még érdekesebb, hogy pont a Shure vált be. Bár a dipól konstrukció magyarázhatja azt, hogy nem zavar a hangszedő mélykiemelése. 
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5663
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Te nem hiszem,hogy tőlem szeretnél tanulni.
Máshol,máskor már megírtam egyébként.
Kuzma Reference futómű Stogi 313VTA kar
Audio Consulting MC preamp Audio Consulting kitből épített erősítő Audio C trafós hangerőszabályzóval, supravox 215 EXC elektromágneses hangszóró dipólban.
Sajna fotóim nincsenek már meg..

Mindenből lehet tanulni vagy okulni.
Ebben a rendszerben mi volt a baj az mc-kkel?
Túl sokat tudtak? Biztos, hogy nem a készülékeiddel van baj? Nem ismerem mindet így tényleg csupán érdeklődöm. Amikor bekerültek a rendszeredbe, egyértelműen javolást hoztak és pont úgy ahogyan szeretted volna?
Fura hogy ilyen mc- k helyett inkább egy olcsó mm- et hallgatsz.... Legalábbis Nekem.
Bár volt egy időszak, amikor én is szívesebben hallgattam volna 35-40 ezres mm- eket mint sokkal drágább mc- ket. De ott a hangkar volt a ludas. Azok az mm- ek ma már azért 80-100 ezer körül lennének. Szóval régen volt. De egy hangkar csere megoldotta ezt a problémát.

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1932

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: supravox »


Mesélhetnél erről a rendszerről amiben nem volt elég jó a Rosewood meg a többi mc. Had tanuljunk belőle.Te nem hiszem,hogy tőlem szeretnél tanulni.Máshol,máskor már megírtam egyébként.
Kuzma Reference futómű Stogi 313VTA kar
Audio Consulting MC preamp Audio Consulting kitből épített erősítő Audio C trafós hangerőszabályzóval, supravox 215 EXC elektromágneses hangszóró dipólban.
Sajna fotóim nincsenek már meg..
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5663
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Biztos szentségtörésnek fog hallani de engem az MC-kel mindig elégedetlen voltam.
Valahogy mindegyiknek volt valami nyűgje ami nem engedte hogy a zenére figyeljek.
Pedig komolyan küzdöttem időt és pénzt nem kímélve.
Na ez az MM-el megszűnt.
És ezt pont egy ilyen lenézett Shure pickup-nek köszönhetem.
Most persze V15type4-em van de a felsorolt MC hangszedőket egy percig nem sírom vissza.
Ezekre gondolva azért mondhatom azt hogy van némi összehasonlítási alapom.
Nem kell mindenkinek ilyen irányt venni és megértem azt aki a gondolattól is rosszul van hogy egy 20ezer ft-os DJ hangszedő jó lehet.
És nem is mindegyik jó.
De a shure m44 az jó és és bármilyen rendszerben megállja a helyét.
Persze nem valami ványadt szíjas lemezjátszóba kell tenni:)))

Mesélhetnél erről a rendszerről amiben nem volt elég jó a Rosewood meg a többi mc. Had tanuljunk belőle.

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4226
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1577
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: Voyager »

Nekem továbbra is leszakad a pofám. Hogyan lehet egy Frog-ot, egy lapon említeni az Shure M44-el? Ha nem voltak jók nálad az említett hangszedők, akkor komoly gond van a rendszered többi elemével.

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1932

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: supravox »


És ezek mellett labdába rúg? Ha ilyen tücskök ciripelnek nálad minek az MM?!Biztos szentségtörésnek fog hallani de engem az MC-kel mindig elégedetlen voltam.Valahogy mindegyiknek volt valami nyűgje ami nem engedte hogy a zenére figyeljek.
Pedig komolyan küzdöttem időt és pénzt nem kímélve.
Na ez az MM-el megszűnt.
És ezt pont egy ilyen lenézett Shure pickup-nek köszönhetem.
Most persze V15type4-em van de a felsorolt MC hangszedőket egy percig nem sírom vissza.
Ezekre gondolva azért mondhatom azt hogy van némi összehasonlítási alapom.
Nem kell mindenkinek ilyen irányt venni és megértem azt aki a gondolattól is rosszul van hogy egy 20ezer ft-os DJ hangszedő jó lehet.
És nem is mindegyik jó.
De a shure m44 az jó és és bármilyen rendszerben megállja a helyét.
Persze nem valami ványadt szíjas lemezjátszóba kell tenni:)))
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Avatar
DHT1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2016.04.06., szer. 08:32
Értékelés: 162
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: DHT1 »



Ok
Eddigi saját MC-k
VdH Frog
Koetsu rosewood signature
Miyajima Shilabe
Van némi elképzelésem az mc-ről

És ezek mellett labdába rúg? Ha ilyen tücskök ciripelnek nálad minek az MM?!
72audio.com

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1932

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: supravox »


Ezt csak addig fogod fenntartani amíg nem lesz lehetőséged hosszabb távon egy jó MC-t hallgatnod.;-)OkEddigi saját MC-k
VdH Frog
Koetsu rosewood signature
Miyajima Shilabe
Van némi elképzelésem az mc-ről
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Avatar
DHT1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2016.04.06., szer. 08:32
Értékelés: 162
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: DHT1 »


Az egyik barátom pl. teljesen jól elvan a Concorde Pro hangszedő hangjával, és amikor nálam jár és lemezt hallgatunk, annak ellenére, hogy teszik neki amit hall, Ő jobban szereti a Concord hangját... Mondjuk az Ő rendszerébe elég is az....
 
 
Nem vitatom, a magam részéről csak MC. Sajnos számomra az MM nem túl informatív, és most nem csak a budget MM ekre gondolok.
72audio.com

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4226
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1577
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: Voyager »



20 ezer alatt kb. egyedül az AT95E van. Azt azért meg kell érteni, hogy az analóg audio az nem a kevés pénzből építkezők világa. Egy nehezebb shellel végülis
az AT95E sem rossz, azon a szinten. Kicsivel többért az AT VM520EB kellemes hang, én inkább spórolnék erre egy kicsit.

 
Így van, az AT nagyon jók abba a karba... (is)

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4226
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1577
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: Voyager »


Ezt csak addig fogod fenntartani amíg nem lesz lehetőséged hosszabb távon egy jó MC-t hallgatnod.;-)
 
Nem kell ahhoz jó MC-se... Bővel jobb egy 50-60 ezres MM is annál... Ez egyébként abszolút ízlés, igény, és hallás kérdése... Az egyik barátom pl. teljesen jól elvan a Concorde Pro hangszedő hangjával, és amikor nálam jár és lemezt hallgatunk, annak ellenére, hogy teszik neki amit hall, Ő jobban szereti a Concord hangját... Mondjuk az Ő rendszerébe elég is az....

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4143
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2514
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: alto »


Másképp rossz :-)
 
Így is lehet mondani
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
Pointe
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 11:21
Értékelés: 439
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: Pointe »


Szerintem még a belépő szintű lemezjátszókhoz adott hiresen döglött hangú Ortofon OM 5 is jobb ennél.
 
Másképp rossz :-)

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4143
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2514
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: alto »



Kicsit igen mert nem igaz.
Sokkal inkább való zenehallgatásra mint a legtöbb itt hype-olt mm vagy mc hangszedő.
És nekem nem csak egy véleményem hanem tapasztalatom.

 
Nem vagyunk egyformák, a hifiben amúgy sincsenek abszolút igazságok. Az én tapasztalatom az, hogy egy rettenetesen színezett hangú hangszedő, idegesítő és durva mélykiemeléssel, lekonyuló magasokkal, és nulla szinpadképpel. Szerintem még a belépő szintű lemezjátszókhoz adott hiresen döglött hangú Ortofon OM 5 is jobb ennél.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
DHT1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2016.04.06., szer. 08:32
Értékelés: 162
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: DHT1 »



Kicsit igen mert nem igaz.
Sokkal inkább való zenehallgatásra mint a legtöbb itt hype-olt mm vagy mc hangszedő.
És nekem nem csak egy véleményem hanem tapasztalatom.
Ezt csak addig fogod fenntartani amíg nem lesz lehetőséged hosszabb távon egy jó MC-t hallgatnod.;-)
72audio.com

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1932

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: supravox »


Ez róla a véleményem. Probléma?Kicsit igen mert nem igaz.Sokkal inkább való zenehallgatásra mint a legtöbb itt hype-olt mm vagy mc hangszedő.
És nekem nem csak egy véleményem hanem tapasztalatom.
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4143
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2514
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: alto »


És ezt te mégis mire alapozod?
 
Ez róla a véleményem. Probléma?
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1932

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: supravox »


Mivel itt szinte kizárólag otthoni zenehallgatásról beszélgetünk, a szar jelentése bővebben kifejtve: otthoni zenehallgatásra tökéletesen alkalmatlan.És ezt te mégis mire alapozod?
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4143
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2514
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: alto »


A Shure M44 egy nagyon jó hangszedő, arra a célra amire gyártották, az pedig a DJzés. Baromi vastag, masszív tűszára van, bírja az előre-hátra mozgatást, nagyon jó a mélytartománya, cserébe az apró részleteket és a magas frekiket elkeni, zenehallgatásra én sem használnám.
 
Mivel itt szinte kizárólag otthoni zenehallgatásról beszélgetünk, a szar jelentése bővebben kifejtve: otthoni zenehallgatásra tökéletesen alkalmatlan. 
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4143
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2514
Kapcsolat:

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: alto »



Csak épp nem passzol a technics karba
Illetve nagyon ki van segítve a kérdező a 20ezres keretéhez ajánlott 50-100ezres hangszedőkkel.

 
Ha figyelmesen elolvasod amit írtam, akkor láthatod, nem ajánlottam sem technics karba, sem a 20ezres kerethez, pusztán reagáltam Analoglue megjegyzésére.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
hauntedpill
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013.06.04., kedd 20:37
Értékelés: 5

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: hauntedpill »


Ha csak club/rave zenére ajánlott, az dekódolva azt jelenti, hogy egy szar hangszedő.
A Shure M44 egy nagyon jó hangszedő, arra a célra amire gyártották, az pedig a DJzés. Baromi vastag, masszív tűszára van, bírja az előre-hátra mozgatást, nagyon jó a mélytartománya, cserébe az apró részleteket és a magas frekiket elkeni, zenehallgatásra én sem használnám.

Avatar
Analoglue
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.06.15., vas. 20:47
Értékelés: 11

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: Analoglue »



Csak épp nem passzol a technics karba
Illetve nagyon ki van segítve a kérdező a 20ezres keretéhez ajánlott 50-100ezres hangszedőkkel.

20 ezer alatt kb. egyedül az AT95E van. Azt azért meg kell érteni, hogy az analóg audio az nem a kevés pénzből építkezők világa. Egy nehezebb shellel végülis
az AT95E sem rossz, azon a szinten. Kicsivel többért az AT VM520EB kellemes hang, én inkább spórolnék erre egy kicsit.

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1932

MM és MC pickup-ok

Hozzászólás Szerző: supravox »


A Shelter 201 valóban egy igen kiváló hangszedő, sajnos az ára épp most emelkedett meg jelentősen, 69.900 Ft.Csak épp nem passzol a technics karbaIlletve nagyon ki van segítve a kérdező a 20ezres keretéhez ajánlott 50-100ezres hangszedőkkel.
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”