Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Legnagyobb hifis csalódásaim

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Én hifiben magamban csalódtam a legnagyobbat. Volt néhány teli pofára esés. Én ezt nem kenném semmilyen tárgyra.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4882
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »

Bodnapet írta:
2020.06.29., hétf. 17:49
dbrnsk írta:
2020.06.29., hétf. 16:40
Nekem a BS Node 2i... Nem mondom, hogy a legnagyobb, de azért néztem ki a fejemből.
Én még a sima Node 2-t használtam, speciel szerettem. Helyén kell kezelni, ár/érték arányban szerintem jó választás. Cseréltem a tápkábelt, kábeles nettel, jó IC kábellel nálam jól szólt. Az app rendben van (igen, az előzményket törölgetni kell...), de a fejhallgató kimenet extrém zajos. Szerintem abszolut szerethető.

ui.: ...és sajnos senki sem fizet nekem ezért... :D
Nos, nekem előtte WXC-50-esem volt, ami ugye sokak szerint gyengébb hangú masina, mások szerint nem. Én az utóbbiak közé tartozom, mert a Node 2i erősen átlagos és unalmas hangú motyó volt a Yamahához képest. Színezett, unalmas, olyan mindenkinek megfelelni akaró, de semmi pluszt nem nyújtó hangja van. A tápja (nem csak a füles kimenete) zajos, igazi csend nuku (98 dB/W/m hangsugárzókon), felül komolyan kerekít, a basszusa egy hangjegyű. Nem igazán készteti az embert zenehallgatásra... Az app jó.

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

Gondolkodtam, hogy nekem mi volt, volt-e egyáltalán? Azt mondják a "hifista" kétszer örül, amikor megvesz és amikor elad egy komponenst. Nekem inkább olyanok voltak több, amiből idővel kiszerettem, meg jött a hifibogár. Volt két olyan dolog ami mondjuk úgy várakozáson alul teljesített. Óvatosan fogalmazok, mert lehet más rendszerben, más zenei ízlésnek megfelelően valaki elégedett lett/lehet vele.
Szóval amire nagyon vágytam Yamaha NS1000M. Ódákat zengtek róla, egekbe szökött jelenleg az ára, szeretem a berillium minőségét, de valahogy az akkori Luxman elő-végfokommal nagyon nem tetszett. A mély, mély-közép nagyon lemaradt a közép/magastól. Akár mit csináltam nem jött, be. Csövessel nem próbáltam ugyan,inkább eladtam. (Yamaha hiper szuper szettekhez került társnak, lehet azzal jól érezte magát) Tudom nagy rajongó tábora van, és lehet bennem van a hiba ezért óvatosan fogalmazok, nehogy sokan megkövezzenek :D
Hasonlóan jártam Audiquest Niagara ezüst IC kábellel. Kipróbáltam. Elsőre hú de jó, megvettem. Aztán fura volt. Idővel egyre inkább sok volt a csilingelés sziporkázás..... Amikor visszakötöttem a régi jó réz kábeleimet (amik lényeesn olcsóbbak voltak) végleg kiszerettem belőle. Eladtam. Az árához mérten nagyon nem volt jó.
De ezek nem hiszem hogy rossz termékek, egy adott helyen/rendszerben zenei ízlésnek biztos jók lehetnek.

Nekem viszont nagyon nem jöttek be Sy. :smile53:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tctronic 2020.06.29., hétf. 19:08-kor.
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Avatar
Bodnapet
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2006.05.15., hétf. 20:50
Értékelés: 101
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: Bodnapet »

dbrnsk írta:
2020.06.29., hétf. 16:40
Nekem a BS Node 2i... Nem mondom, hogy a legnagyobb, de azért néztem ki a fejemből.
Én még a sima Node 2-t használtam, speciel szerettem. Helyén kell kezelni, ár/érték arányban szerintem jó választás. Cseréltem a tápkábelt, kábeles nettel, jó IC kábellel nálam jól szólt. Az app rendben van (igen, az előzményket törölgetni kell...), de a fejhallgató kimenet extrém zajos. Szerintem abszolut szerethető.

ui.: ...és sajnos senki sem fizet nekem ezért... :D

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: -CB- »

dbrnsk írta:
2020.06.29., hétf. 16:40
Nekem a BS Node 2i... Nem mondom, hogy a legnagyobb, de azért néztem ki a fejemből.
...Pedig a Gedeon az egekig fényezte, de be kell látni, ő is csak egy fizetett -a semlegesség álcája mögé bújt- elemző.

Online
Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4882
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »

robi20064 írta:
2020.06.29., hétf. 16:44
dbrnsk írta:
2020.06.29., hétf. 16:40
Nekem a BS Node 2i... Nem mondom, hogy a legnagyobb, de azért néztem ki a fejemből.
Miert volt csalodas?
A hangja miatt, a többivel nem volt gondom.

Online
Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4882
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »

Nekem a BS Node 2i... Nem mondom, hogy a legnagyobb, de azért néztem ki a fejemből.

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Arcus Ts-15 hangfalak. Semmi hang, a sokat emlegetett mély nem jelent meg sehogyan sem, elnyelte a TL doboz. Az űberfos kategóriában még az Orion hs 284 volt alulról a csúcs. Az évek alatt sok rettenetet hallottam még más rendszerekben, de csak arról tudok objektíven nyilatkozni, ami a saját, jó akusztikai térben felállított rendszeremben csődöt mondott.

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Még megemlíteném fiatalabb ballépéseimből a Jamo studió 170-180 hangfalakat, de szerintem azok nem is a hifi, inkább virágtartó kategóriában vannak...

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Igen az első. Nem mentem tovább ezen a vonalon, váltottam és maradtam Marantzon. Csalódásmentes.

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1572
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 358

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: hukkle »

cannonball írta:
2020.06.19., pén. 16:50
Naim Nait5.
Az igazi zajgép. brutálisan gagyi távval, néha meg-meg szoruló hangerőgombbal, idétlen hátsó főkapcsolóval, és 0 hangszóró védelemmel, minden bekapcsolásnál imádkoztam a magasaimért. Ja, és a teljesítmény tranzisztorok a Nyák alatt vannak, hogy rendesen fűtsék a kondikat....
1 hét után felüdülés volt újra Japán készüléket látni-hallani-kezelni :-)
Ez az első nait5 volt igaz?

A későbbi "i" dőlt betűs "i" kapcsán nem volt tapasztalatod, vagy volt tapasztalat, de nem volt negatív?

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Naim Nait5.
Az igazi zajgép. brutálisan gagyi távval, néha meg-meg szoruló hangerőgombbal, idétlen hátsó főkapcsolóval, és 0 hangszóró védelemmel, minden bekapcsolásnál imádkoztam a magasaimért. Ja, és a teljesítmény tranzisztorok a Nyák alatt vannak, hogy rendesen fűtsék a kondikat....
1 hét után felüdülés volt újra Japán készüléket látni-hallani-kezelni :-)

Avatar
Robici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2007.07.24., kedd 08:16
Értékelés: 1137
Kapcsolat:

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: Robici »

Zalán írta:
2020.04.27., hétf. 00:30
Miért nem tudok olyan esetről amikor egy 0-val kevesebb volt a valós ára?
Valószínűleg azért, mert az nem hifis csalódás. :-)

Avatar
Zalán
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2011.10.11., kedd 23:30
Értékelés: 38

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: Zalán »

Miért nem tudok olyan esetről amikor egy 0-val kevesebb volt a valós ára? Vagy volt valakinél ilyen is?

Avatar
K P
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 364
Csatlakozott: 2010.02.27., szomb. 13:33
Értékelés: 272

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: K P »

Robici írta:
2020.04.17., pén. 19:08
stellaz írta:
2020.04.17., pén. 16:53
Aztán pár perc után vettem észre, hogy egy nullával elnéztem és 3.000.000 volt az ára...
És akkor már leültél, mi? :D
Biztos a forrás volt gyenge....... :D

Avatar
Robici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2007.07.24., kedd 08:16
Értékelés: 1137
Kapcsolat:

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: Robici »

stellaz írta:
2020.04.17., pén. 16:53
Aztán pár perc után vettem észre, hogy egy nullával elnéztem és 3.000.000 volt az ára...
És akkor már leültél, mi? :D

stellaz
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2020.04.17., pén. 16:01
Értékelés: 4

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: stellaz »

Csak márka nélkül, mert elég komolytalan volt a körülmény, de tavaly a mm-ban kint volt két hangfal 300.000 forint körül párban és ment rajta a tankcsapda. Hallgatom, nézem, mondom 3 kilóért fene tudja, jól szól, de nem ülök le tőle. Aztán pár perc után vettem észre, hogy egy nullával elnéztem és 3.000.000 volt az ára...

Avatar
NADEger
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2011.07.10., vas. 23:23
Értékelés: 21

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: NADEger »

Az chorus sorozatnak inkább kevesebb a mélye a korábbi korok Jmlabjától. Nekem a 90es evek kozepei sárga membrános korszak jön be. Volt hiper szuper chorus 826w m, de még azis a 714esekre emlekeztető virnyíkolást tudta, a megépítés is (plussz talp, also huhogo ellenére) maximum esztétikailag volt vonzóbb a komoly árhoz képest. Erősítő függő hogy hogyan szólnak, csak pont a zene hiányzik belőlük amikor elveszel a kategóriájához képest kifinomultnak mondható részletekben amire képes.

[quote=TFG post_id=2452273 time=1577438651 user_id=17854]
Focal dobozok, 7-800-as (714V, 807V) szériából, pár év távlatából:
- gyárilag szépséghibás felületek, kilátszó, nyers MDF, eldolgozatlan élek, karcos membrán...,
- már alacsony hangerőn, háttérzenén is berezonáló doboz,
- bárdolatlan, kevéssé élethű hangok.
Persze ezek nem "audiofil" termékek, de akkor is többet vártam.
Egyszer a 714V mellé raktunk egy akkor már tizenéves, hasonló kategóriájú JMlab-ot is próbaképpen, s hát messze nem egy kategória volt a kettő: a régebbi jóval kifinomultabban, valósághűbben szólt. Mondjuk az újabbnak "több volt a basszusa".

Avatar
zizi8003
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 813
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 20:11
Értékelés: 199

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: zizi8003 »

Huuu olyan jó lenne ha mindig a teljes rendszereket írnátok le. Azt vettem észre hogy a jobb cuccok válogatósak, nem szeretnek mindenkivel közösködni. Ezt a hobbibetegséget a sógoromtól kaptam el ő gyűjtöget mindmáig rendesen. Ha nekiállunk hobbizni összerakunk nála rendszereket amikben az egyes elemek bizonyos konstellációban hallgathatatlanok máshogy összepakolva meg zseniálisak.
Tidal=>Macmini=>KondoKSLUSB=>CoreAudioTranszport=>KSLdigiIC=>EARAcute3=>SAEC1980=>Almarro A205=>SAEC SPC700=>Audio Note AN-E/D vagy lapitopi =>SAEC USB =>Surricata =>KSLdigiIC=>QuadCDP99=>SAEC1980=>Markaudio Tozzi integrált 47Lab erősítővel :-)

Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: vazze »

Van ilyenből nekem is bőven...
Akkor csak szép sorjában,a teljesség igény nélkül:

Harbeth SHL5+
Semmitmondó, üres hang. Már-már unalmas. Elsőre egész jónak tünt,azt gondoltam járatni kell,meg majd megszokom,de végül ment a háztól.
Harbeth Compact 7 ES3
Hasonlóan semmilyen hang. Az adatai és az ajánlások alapján jónak tünt,ráadásul a 30.1-nél nagyobb doboz. Gondoltam talán öblösebb is a hangja,de nem. Lapos. Devialet SAM sem segített rajta. Jó drága tüzrevaló.
Krell KAV 400xi
A nagy amerikai ordítás. Hangerő van dögivel,de a zene benne marad.
Naim Nac 202
Katasztrófa,konkrétan zajos előfok,hangos sziszegő hang a hangszóróból.
Mark Levinson No.334
Legenda a javából. Hazahoz (derekam belefájdul...),bekapcsol,vár a mindenki álltal suttogva és áhitattal emlegetett csodára,de nem jön.Biztos melegenie kell... Egy túrót! Nem rossz,de ehhez a hanghoz nem kell ötven kiló bizbasz.
Ezt meg lehet csinálni egy 10-15kg-os erősítővel is töredék áron.
Jungson LS3/5
Lehet csak nekem nem jött be , de lapos, semmi zene.
Quad 707
Emiatt adtam el egy vadonat új Elite végfokot (igen tudom,én barom :smile51: ).
Az Elite fantasztikusan szólt a Graham dobozokkal,ehhez képest a 707 a legenda státusz ellenére lapos,unalmas,gyenge,döglött.

Röviden ennyi.
Van még néhány érdekes audiofil hájend legenda ami nekem nem jött be, de nem akarok mindenkit magamra haragítani...
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Online
Avatar
TFG
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2009.02.08., vas. 20:35
Értékelés: 88

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: TFG »

Focal dobozok, 7-800-as (714V, 807V) szériából, pár év távlatából:
- gyárilag szépséghibás felületek, kilátszó, nyers MDF, eldolgozatlan élek, karcos membrán...,
- már alacsony hangerőn, háttérzenén is berezonáló doboz,
- bárdolatlan, kevéssé élethű hangok.
Persze ezek nem "audiofil" termékek, de akkor is többet vártam.
Egyszer a 714V mellé raktunk egy akkor már tizenéves, hasonló kategóriájú JMlab-ot is próbaképpen, s hát messze nem egy kategória volt a kettő: a régebbi jóval kifinomultabban, valósághűbben szólt. Mondjuk az újabbnak "több volt a basszusa".

Mindez beleillik az általános tapasztalataim sorába, kb. 20 évet alapul véve:
az új termékek egyre silányabb, olcsóbb anyagokból készülnek adott kategóriában, ugyanakkor az új szériák akár 20%-kal is többe kerülhetnek a pár évvel korábbi elődeikhez képest.
Furnér helyett famintás fólia, üveg helyett plexi, bőr helyett műbőr, fém helyett ezüstre fújt, v. fényes fekete műanyag...stb.
S mindezen olcsó anyagok a márkáknál egyre magasabb termékosztályokban jelennek meg, ahogyan telik az idő.

Az az érzésem, hogy a többi fogyasztói területhez hasonlóan a hifi gyártók az egyre kevesebb zenekedvelőt is egyre hülyébbnek nézik, egyre profibb marketinggel (pl. egy újabb reklámeszköz: https://www.youtube.com/channel/UC_JnFL ... 5tqcXWMzsA ) mind lejjebbre igyekeznek süllyeszteni az igényszintünket.
Nyilván a kérdés jóval összetettebb ennél, de ez az eddigi legutolsó benyomásom a témában.

Avatar
Josselin Beaumont
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2012.11.05., hétf. 18:29
Értékelés: 49
Tartózkodási hely: Budapest IV.

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: Josselin Beaumont »

Egyetértek. Annak idején, amikor erősítőt kerestem, voltam egy demón, a saját hangfalamat (Castle Howard S2) vittem.
Pontosan ilyen hangot hallottam: unalmas, ritmustalan, lassú.
A Rotel nagy integráltja szólt még pontosan ugyanúgy a saját akkori hangfalammal, csak az még fakó is volt.
Én mindkét jelenséget a szinergia hiányának tudtam be, de hogy most te részben is ezt tapasztaltad, az már elgondolkodtató.

kimber írta:
2019.09.11., szer. 11:16
Ha valami nagyon nem tetszik elsőre, az szerintem később sem fog tetszeni, legalábbis ez elég ritka. Olyan már gyakrabban előfordulhat, hogy elsőre hűha, aztán hosszabb együttélés után derül ki, hogy valamiért mégsem. Tehát annak is igaza van, aki úgy akar véleményt mondani, hogy valameddig együtt élt a készülékkel, de bizonyos esetekben egy viszonylag gyors teszt negatív élménye is elférhet ebben a topikban.

Fontosnak érzem ellenben azt a szempontot figyelembe venni, hogy inkább olyan élményekről írjatok, amik saját rendszeres próba eredményeként születtek, mert itt valós tapasztalat lehet a készülék megítélésére, hiszen a lánc többi eleme -lévén saját rendszer- ismert, így leszűrhető, hogy egy készülék behelyezése milyen változást okozott. Idegen rendszerben, kiállításon szereplő hangzás alapján egy-egy készülék kvalitásait elég nehéz megítélni, hiszen ott rendszert hallgatunk, zömmel ismeretlen készülékek halmazát. Más kérdés, ha olyan teszten vesz részt valaki, ahol minden fix, csak bizonyos elemek (erősítő, hangfalak, kábelek, forrás készülékek) váltakoznak teszt jelleggel.

Most írok egy saját tapasztalatot is, ami nem biztos, hogy a készülék "hibája", az okok ebben az esetben inkább bennem keresendők.

A hifi evolúciók c. topikban leírtam, hogy annak idején volt egy Primare A 20 mkII-es erősítővel megtáplált láncom amit eléggé szerettem akkoriban. Aztán a közelmúltban volt egy Primare A10-es erősítőm, amit gondoltam lecserélek egy ilyen 20-asra. Volt lehetőségem itthon kipróbálni a 20-ast, közvetlenül összevetni a 10-essel, és a 20-as tulajdonosával összenézve, kicsit hitetlenkedve mindketten megállapítottuk, hogy nem érdemes lecserélni a kicsit a nagyobbra. Az A10 energikus, dinamikus, halkan is teljes értékű hangzást ad jó felbontással, dögösséggel, a 20-as ehhez képest nagyon visszafogott, unalmas, ritmustalan, lassú, lágy hangú. Persze szebb hangszerhangjai voltak, jobb felbontással a közép tartományban, de nagyon behatárolta volna a hallgatható zenék spektrumát. Érdekes, hogy ugyanaz az erősítő tizenegynehány év elmúltával mennyire nem tetszett már, igaz, a rendszer sem ugyanaz volt, de leginkább szerintem az én elvárásaim változtak. Másik tapasztalat, hogy nem biztos, hogy márkán belül simán feljebb lehet lépni, mert hatalmas különbségek lehetnek egy-egy készülék hangja között, mint ha nem is egy cég készítette volna őket.
Primaluna Prologue 8+3+2*7, AVID DIVA II SP, EAR 834P, Triangle Quartet, Siltech 550i, Siltech 550L, 2 * Isotek MiniSub, 6 * Isotek Elite

Avatar
twinastir
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2008.07.24., csüt. 16:08
Értékelés: 116

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: twinastir »

Nagy butaság az állításod de lelked rá :D

Avatar
vidor2009
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.05.14., csüt. 11:52
Értékelés: 374

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: vidor2009 »

[quote=Bécó post_id=2444571 time=1575811334 user_id=32480]
Ezt ebben a formában szerintem csak te hallottad így.
Kedves Béco!
Egy forgalmazónak semmit sem szabad elhinni!!!

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

vidor2009 írta:
2019.12.07., szomb. 23:19
Egyik legnagyobb csalódásom :a Nordost kábelek!
Horribilis összegért a sima villanydrótnál rosszabb hang!
Üdv. Gyuri :napsut:
Biztos, hogy nordost kábelt hallgattál? Egyszerűen nem tudom elhinni pedig jó kábeleket csinálnak... :tutiok:
"Az igazi barát szemből támad."

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”