Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Legnagyobb hifis csalódásaim

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Az igazi zenehallgatót nem zavarja a hifi az élvezetben. A zene sem a hifistát.
Igazán digitális korszakban élünk, ha már csak bináris kódban képesek gondokodni egyesek. A nullák meg pont nem. Vagy mi.
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5663
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

cannonball írta:
2020.07.09., csüt. 10:38
Tegnap egy zenés felolvasóesten voltam. Egy nagyon tanulságos mondat hangzott el, amit most megpróbálok lefordítani a hifi nyelvére:
Sokkal többet ér az a pár perc, amikor stílustól, minőségtől függetlenül belefeledkezel a zenébe, mint azok az órák, amikor azon morfondírozol, mi szólhatna jobban a rendszeredben.
De tényleg. Tizenévig elégedetten hallgattam egy belépő szintű hangfalat alap kábelekkel egy házimozi erősítővel, 20 éves CD játszóval. Amióta hozzátettem egy 0-át a rendszerhez, már szinte csak a minél jobban hangzó felvételek hajszolása a cél a Tidalon pl.
Egyszer szívesen teszteltetnék "kábelhívő" emberekkel teljesen vakon kábeleket, meglepődnének mennyire a szemüknek, és nem a fülüknek hittek!
El lehet rosszul is költeni bármennyi pénzt!

Avatar
kupecke
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1362
Csatlakozott: 2016.08.26., pén. 19:38
Értékelés: 1275

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: kupecke »

Tetszik. Mennyi, de mennyi időt teszteltem... :smile51:
Ha már az előremutató gondolatoknál tartunk, én ezt hallottam nemrég: a bölcs ember nem feladja a vágyait, hanem lecseréli :smile32:
Mi a komponenseket sad.gif

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1759
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Tegnap egy zenés felolvasóesten voltam. Egy nagyon tanulságos mondat hangzott el, amit most megpróbálok lefordítani a hifi nyelvére:
Sokkal többet ér az a pár perc, amikor stílustól, minőségtől függetlenül belefeledkezel a zenébe, mint azok az órák, amikor azon morfondírozol, mi szólhatna jobban a rendszeredben.
De tényleg. Tizenévig elégedetten hallgattam egy belépő szintű hangfalat alap kábelekkel egy házimozi erősítővel, 20 éves CD játszóval. Amióta hozzátettem egy 0-át a rendszerhez, már szinte csak a minél jobban hangzó felvételek hajszolása a cél a Tidalon pl.
Egyszer szívesen teszteltetnék "kábelhívő" emberekkel teljesen vakon kábeleket, meglepődnének mennyire a szemüknek, és nem a fülüknek hittek!

Avatar
Robici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2007.07.24., kedd 08:16
Értékelés: 1137
Kapcsolat:

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: Robici »

hukkle írta:
2020.07.08., szer. 19:50
Legnagyobb hifis csalódás az, amikor egy nagy terc és egy kis terc különbségét biztonsággal fel nem ismerő hifista minden kábel, alátét, stb be és kiszedését magabiztosan hallja.
A hifistát mióta érdekli a zene? :D

Avatar
kupecke
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1362
Csatlakozott: 2016.08.26., pén. 19:38
Értékelés: 1275

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: kupecke »

audioline írta:
2020.07.08., szer. 23:10

Tényleg. "legnagyobb kábeles csalódásaim" Lenne írás...? :D
Kizárt! Ott csak feljebblépés van :D

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5816
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: audioline »

hukkle írta:
2020.07.08., szer. 19:50
Legnagyobb hifis csalódás az, amikor egy nagy terc és egy kis terc különbségét biztonsággal fel nem ismerő hifista minden kábel, alátét, stb be és kiszedését magabiztosan hallja.
A pszichés bukó bizony létezik. És persze a valóság is. Mert hogy vannak különbségek. Van, hogy jelentéktelen és van, hogy... Tegye fel a kezét, aki szerint nincsenek, és még soha nem cserélte le egyetlen kábelét sem! :D
A színek világát hoznám fel. Nem szükséges diploma vagy őstehetségi oklevél, hogy valaki észrevegyen eltérést két árnyalat között. Elég hozzá két (vagy akár 1 :D ) jó szem is.

Tényleg. "legnagyobb kábeles csalódásaim" Lenne írás...? :D
.

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1576
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 362

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Legnagyobb hifis csalódás az, amikor egy nagy terc és egy kis terc különbségét biztonsággal fel nem ismerő hifista minden kábel, alátét, stb be és kiszedését magabiztosan hallja.

Ha egy egyszerűbb ritmust eldobolok az ujjammal, csak találgat, hogy ugyanaz volt-e vagy volt egy szinkópa pluszban másodjára.

Nem kell zenei képzettség a zenehallgatáshoz. Sőt egy képzett zenészt vagy egy lemezgyűjtőt csak a zene érdekli.

Náluk kevesebb a csalódás.

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6127
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5180
Tartózkodási hely: Szár

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

-KP- jogos felvetésére:
Valóban, az elmúlt napokban több oldalnyi off-topikot termeltünk ide. Ezért kicsit rendet tettem: a Gedeon-vonal átkerült az "Általában a hifiről" topikba, ott lehet folytatni, a Ken Rockwell-vonal pedig a "Digitális fényképezőgépek"-be - így már senkinek nem sértheti a szemét a sok off-topik hozzászólás itt.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4879
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »

Tiamat írta:
2020.06.30., kedd 13:46
Meg ne sértődj. Nem írtam, hogy rosszul hallottad, olvasd el kérlek még egyszer amit írtam.

Nálam semmi ilyent nem produkált még ez a gépezet, pedig itt is ő a leggyengébb láncszem :)



Dehogy sértődöm meg... Utánaolvasva a világhálón több hasonló véleményt olvastam, tehát nem lehet egyedi az eset.

Avatar
Robici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2007.07.24., kedd 08:16
Értékelés: 1137
Kapcsolat:

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: Robici »

Indy írta:
2020.06.30., kedd 14:26
Nekem kb. minden csalódás volt eddig, ami újonnan 300k alatt kapható (néhány kábelt kivéve). ;peace;
Nekem a teljes jelenlegi rendszerem nem volt 300k :napsut: (Mondjuk a lemezgyűjteményem ennek viszont már a sokszorosa... :-)

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3056
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1600
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: Indy »

Nekem kb. minden csalódás volt eddig, ami újonnan 300k alatt kapható (néhány kábelt kivéve). ;peace;
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Avatar
Tiamat
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2007.01.22., hétf. 13:53
Értékelés: 33
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: Tiamat »

Meg ne sértődj. Nem írtam, hogy rosszul hallottad, olvasd el kérlek még egyszer amit írtam.

Nálam semmi ilyent nem produkált még ez a gépezet, pedig itt is ő a leggyengébb láncszem :)

dbrnsk írta:
2020.06.30., kedd 13:02
Tiamat írta:
2020.06.30., kedd 12:57




Ezen meg jót mosolyogtam, mennyire különbözően viselkedhetnek (vagy halljuk ugyanazt) ugyanazok az eszközök eltérő rendszerekben:
felül komolyan kerekít, a basszusa egy hangjegyű. Nem igazán készteti az embert zenehallgatásra

Mosolyogni lehet, attól még ez tény. Három rendszerben is ugyanazt produkálta, bár hozzáteszem, hogy ezekben ő volt a leggyengébb láncszem (bár ez a Yamahára is igaz volt...).

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4879
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »

Tiamat írta:
2020.06.30., kedd 12:57




Ezen meg jót mosolyogtam, mennyire különbözően viselkedhetnek (vagy halljuk ugyanazt) ugyanazok az eszközök eltérő rendszerekben:
felül komolyan kerekít, a basszusa egy hangjegyű. Nem igazán készteti az embert zenehallgatásra

Mosolyogni lehet, attól még ez tény. Három rendszerben is ugyanazt produkálta, bár hozzáteszem, hogy ezekben ő volt a leggyengébb láncszem (bár ez a Yamahára is igaz volt...).

Avatar
Tiamat
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2007.01.22., hétf. 13:53
Értékelés: 33
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: Tiamat »

Ipadon soha nem próbáltam, de iphone-al vezérelve sosem tapasztaltam lassulást.

Aszpirin írta:
2020.06.30., kedd 12:35

Nálam a szoftvere is idegesítően lassú - iPad Pro-n - és ezt nem értettem, hogy miért nem említik. Aztán kb 2 napja láttam a youtube-on egy bemutató videót, ott hasított a BluOS... Androidon gondolkodik.gif



Ezen meg jót mosolyogtam, mennyire különbözően viselkedhetnek (vagy halljuk ugyanazt) ugyanazok az eszközök eltérő rendszerekben:
felül komolyan kerekít, a basszusa egy hangjegyű. Nem igazán készteti az embert zenehallgatásra

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6127
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5180
Tartózkodási hely: Szár

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Bodnapet írta:
2020.06.29., hétf. 17:49
dbrnsk írta:
2020.06.29., hétf. 16:40
Nekem a BS Node 2i... Nem mondom, hogy a legnagyobb, de azért néztem ki a fejemből.
Én még a sima Node 2-t használtam, speciel szerettem. Helyén kell kezelni, ár/érték arányban szerintem jó választás. Cseréltem a tápkábelt, kábeles nettel, jó IC kábellel nálam jól szólt. Az app rendben van (igen, az előzményket törölgetni kell...), de a fejhallgató kimenet extrém zajos. Szerintem abszolut szerethető.

ui.: ...és sajnos senki sem fizet nekem ezért... :D
Én a Powernode 2-t használom most is. Csak plagizálni tudom dbrnsk-t: ha nem is a legnagyobb csalódás, de nézek ki a fejemből. Ahogy ő írta. Plusz: a Powernode még zajos is (nem csak a fejhallgató kimenete). Jó szívvel senkinek nem tudom már ajánlani, aki hi-fi élményre vágyik egy ilyen kütyütől. Szerencsére nem voltak vele szemben nagyok az elvárásaim: hálószobai háttérzajkeltőnek megteszi. Sajnos kidobott pénz volt, a korább (szintén hálószobai) Denon RCD-M39 mikrohifi (kommersz sz@r, ugye!!!) szerintem rendesen köröket vert rá mindenféle minőségben, fele annyiért (csak nem voltak ilyen modernek a szolgáltatásai, ezért cseréltem le).
Nálam a szoftvere is idegesítően lassú - iPad Pro-n - és ezt nem értettem, hogy miért nem említik. Aztán kb 2 napja láttam a youtube-on egy bemutató videót, ott hasított a BluOS... Androidon gondolkodik.gif

Just my two pence.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4879
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »

diagnet írta:
2020.06.30., kedd 12:22
cannonball írta:
2020.06.29., hétf. 16:58
dbrnsk írta:
2020.06.29., hétf. 16:40
Nekem a BS Node 2i... Nem mondom, hogy a legnagyobb, de azért néztem ki a fejemből.
...Pedig a Gedeon az egekig fényezte, de be kell látni, ő is csak egy fizetett -a semlegesség álcája mögé bújt- elemző.
Soha nem lesz belátva. Százezrével veszik ezeket a $20-os kínai műanyag dobozokat rendes hifi árban.
Ahogy nagyanyáinkat hasba akasztotta a telemarketing, éppúgy szövi be a jelen generációt az ex-bolti eladókból avanzsált online influenszerek hada.
Persze ehhez kell egy célközönség is, aki a szépen bevilágított, megvágott 10 perces videókból elhiszi, hogy amit egy széken ülve stílusosan gesztikulálva elmagyaráznak, az otthon is valóra fog válni...
Nem láttam Gedeon videóját, és igazából nem is érdekel. Aki egy Audiolab M-One cuccon teszteli a forrásokat, az nálam nem mérce, de egyébként sem... Viszont az elgondolkoztató, hogy a világhálón nem kicsi hájpot kapott az említett készülék...

Avatar
diagnet
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2012.12.06., csüt. 21:55
Értékelés: 578

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: diagnet »

cannonball írta:
2020.06.29., hétf. 16:58
dbrnsk írta:
2020.06.29., hétf. 16:40
Nekem a BS Node 2i... Nem mondom, hogy a legnagyobb, de azért néztem ki a fejemből.
...Pedig a Gedeon az egekig fényezte, de be kell látni, ő is csak egy fizetett -a semlegesség álcája mögé bújt- elemző.
Soha nem lesz belátva. Százezrével veszik ezeket a $20-os kínai műanyag dobozokat rendes hifi árban.
Ahogy nagyanyáinkat hasba akasztotta a telemarketing, éppúgy szövi be a jelen generációt az ex-bolti eladókból avanzsált online influenszerek hada.
Persze ehhez kell egy célközönség is, aki a szépen bevilágított, megvágott 10 perces videókból elhiszi, hogy amit egy széken ülve stílusosan gesztikulálva elmagyaráznak, az otthon is valóra fog válni...

Avatar
Robici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2007.07.24., kedd 08:16
Értékelés: 1137
Kapcsolat:

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: Robici »

cannonball írta:
2020.06.30., kedd 07:45
De hiszen a hallás, és a nekünk tetsző zene is szubjektív. Hány olyan rendszert hallottam milliókért, amit istenített a tulaj, nekem meg sehogyan sem szólt...
Én ilyenkor ha kérdezik mi a véleményem, mindig azt szoktam mondani, hogy hát nem az én világom. :-)

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1759
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Valaki egyszer azt mondta: "ez a hobbi maga a kétkedés"
Mindig azt hiszed a végállomáson vagy, aztán egyszer továbbindul a busz. Ha szerencséd van, előre ha nincs, akkor csak némi mellékutcában kalandozásban lesz részed. 25 évig hallgattam nagy, 3 utas álló hangfalakat (javarészt németeket), és nem értettem azokat, akik a csúnyácska angol monitorokra esküdöznek. Aztán tavasszal hozzájutottam egy 74-es Tannoy HPD-315-hez, ami ráadásul DIY doboz. Azóta megértem, miért mosolyogtak sokan, mikor a rendszeremről beszéltem. De biztos lesz egy újabb állomás, csak az a kérdés, hogy akarok-e még belelocsolni pénzt ebbe a hobbiba...

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: cables »

asebestyen írta:
2020.06.29., hétf. 22:32

...Nem hiszem hogy lenne rá igény és ez lenne a megfelelő hely rá, de röviden kb arra gondolok, hogy a csalódásokról nem a tárgyaink tehetnek, hanem mi magunk. ...
Nem rossz, hogy ez a gondolat leíródott. Ákos ugyan valóban extrém eset, de kicsit mindannyian ebben a cipőben járunk.

Van ez a sokat emlegetett Hi-Fi bogár téma. Nagyon sokszor éreztem én is, hogy valami nagyon jót hallok otthon, a saját rendszerben. Család visszaigazolja, elkerülnek a cuccok, az én esetemben kábelek emberekhez, akik szintén visszaigazolják.

Aztán eltellik egy idő én nem érzem ugyanazt a szinte megrázó élményt. Szerintem ezzel szinte mindenki így van. Ez a Hi-Fi bogár alapja. Mi lehet az ok? Megszokja az agyunk a csodásnak érzett hangot, vagy oxidálódnak a csatlakozók és az bizony tompít a hangon? Vagy megnő az EMC zavarás, ami sajnos brutál ütemben erősödik? Valószínüleg összhatás, a felsoroltak mind oda vezetnek, hogy új, még döbbenetesebb hangot szeretnénk hallani.

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1759
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: -CB- »

De hiszen a hallás, és a nekünk tetsző zene is szubjektív. Hány olyan rendszert hallottam milliókért, amit istenített a tulaj, nekem meg sehogyan sem szólt...

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

asebestyen írta:
2020.06.29., hétf. 22:32
cannonball írta:
2020.06.29., hétf. 22:03
Fejtsd ki ezt kérlek!
Nem hiszem hogy lenne rá igény és ez lenne a megfelelő hely rá, de röviden kb arra gondolok, hogy a csalódásokról nem a tárgyaink tehetnek, hanem mi magunk. Néha nagyon fájdalmas, de mégis jó tud lenni, mikor a valóság állcsúcson vágja az embert. Baromi nagy erdőkbe be lehet menni, mert tiszta erőből keressük a csodát valamilyen hülye ideológia, divatos baromság, esetleg újdonság mentén, aztán 1-1 ilyen fájdalmas esemény nagyon kijózanító tud lenni, mégis hajlamosak vagyunk (én legalábbis biztos) bizonyos dolgokat elfelejteni és megcsinálni ugyanazt a hülyeséget, csak most nem X, hanem Y vagy Z tengelyen pl.
Ez egy végletesen szubjektivista álláspont: nem hiszem, hogy az elvárásoknak semmi köze ne lenne ahhoz a világhoz, amiben élünk. Ha nem így lenne, csalódni sem lenne lehetséges.
Nem akartam hozzászólni, de a topik ötletgazdájaként mégsem álltam meg. Sorry.
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

cannonball írta:
2020.06.29., hétf. 22:03
Fejtsd ki ezt kérlek!
Nem hiszem hogy lenne rá igény és ez lenne a megfelelő hely rá, de röviden kb arra gondolok, hogy a csalódásokról nem a tárgyaink tehetnek, hanem mi magunk. Néha nagyon fájdalmas, de mégis jó tud lenni, mikor a valóság állcsúcson vágja az embert. Baromi nagy erdőkbe be lehet menni, mert tiszta erőből keressük a csodát valamilyen hülye ideológia, divatos baromság, esetleg újdonság mentén, aztán 1-1 ilyen fájdalmas esemény nagyon kijózanító tud lenni, mégis hajlamosak vagyunk (én legalábbis biztos) bizonyos dolgokat elfelejteni és megcsinálni ugyanazt a hülyeséget, csak most nem X, hanem Y vagy Z tengelyen pl.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1759
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Legnagyobb hifis csalódásaim

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Fejtsd ki ezt kérlek!

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”