Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Online
Avatar
zbiro32
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1236
Csatlakozott: 2016.11.02., szer. 12:47
Értékelés: 132
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: zbiro32 »

Nagyon jó a topic címe, megosztanám az én történetem:

Villamosmérnök vagyok, ennélfogva a hobbim is volt, hogy különböző konfigurációk milyen hangot, és élményt produkálnak.

Ebben a hobbyban

Első fázis: Építkezés.

Volt itt minden:
Erősítő: Csöves, Félvezetős: Electrocompaniet, Accuphase, Soner Audio, Pointe, Bodor Audio, stb
Streamer: Nuprime, AudioPC mindenféle táppal, mindenféle USB kártyával.
DAC: Topping és társai, AK 4493-4499 ig. Sabre: Az utolsó tíz év minden típusa.
Kábelek: Fel sem tudom sorolni a táp, connect, USB, és hangsugárzó kábelek kavalkádját
Következtetésem: Mindig jobbnak tartottam az "új" hangot, de valami miatt mindig még jobbra vágytam.

Második fázis
: Egyszerűsítés.
Főleg a kábelcserélgetést és az adás vételt untam meg, ezért vásároltam egy Lumin M1 all in one készüléket, itt már csak kettő kábel maradt, egy hálózati, és egy hangsugárzó kábel.

Harmadik fázis: Aktív hangsugárzó szett: ( KEF wireless LS50)-- Itt már nincs streamer, előfok , végfok, és kábelrengeteg, viszont van sokféle csatlakozási lehetőség: Optikai,Koax, RCA, Upnp, Roon, Deezer, Qubuz, Tidal, Spotify, Youtube Music, stb

Ezt az egyszerűsítési út kb tíz évembe került, de nem bántam meg, mert most lényegesebben több zenét hallgatok, mint mondjuk öt éve.

Arra jöttem rá, hogy amíg egy komplex rendszerem volt, addig a berendezés hangját hallgattam:
NAS-on tárolt zenéket, amik jól szóltak az adott rendszeren, de nem az én kedvenc zenéim voltak.
Most a nekem tetsző zenéket hallgatom.
Még egy "megbotránkoztató" tény: Tidal és Youtube Music előfizetésem is van, de a Youtube Music-ot hallgatom inkább, főleg a koncert videókat, mert szeretem látni is egy koncert hangulatát...

Elnézést hosszúra nyúlt hozzászólásért...
KEF LS 50 Wireless
Soundarts állvány, Sounndcare Superspikes talpak
Saec AC 600 - tápkábelek, Hydrasound Next Carbon Gold ethernet
Lenovo NAS - ( Minimserver)
Clarus dupla analóg tápegység

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3353
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4305
Tartózkodási hely: Eger

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: pärt »


Online
Avatar
Retrofuturista
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2017.01.22., vas. 21:48
Értékelés: 308

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: Retrofuturista »

Gulka. írta:
Tegnap, 18:54
Ajaj baj van! :D
Hiányzik a fejhallgató esténként. Már nézegetem pár napja a felhozatalt.
Nem kéne.... Azon pörög az agyam, hogy mi legyen.... Kell-e nekem vagy csak ilyen fellángolás....
Ilyenkor hívom segítségül a felelősségi köröket. Sérül valamelyik felelősségi köröm, ha meglépem? Elvonom valami fontosabb elől a pénzt? Ha a válasz mindkettőre nem, akkor meglépem és élvezem a jutalmazás hangját.
- Retrofuturista hifista blog szerzője - Szubjektív barangolás a hifi és a zene világában

https://retrofuturistahifista.blog.hu

Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2633
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3326

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: juliush »

-CB- írta:
2024.02.13., kedd 13:34
A 6 ingaórát végképp nem értem...
A rendszer órajelét állítják elő, a járási pontatlanságokat tripla-differenciál módban eliminálva, a topológiailag elkülönített pozícióknak köszönhetően a gravitáció deviációkból adódó fáziszajt minimalizálva.
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Na én valahogy így vagyok a cd lemezekkel. gondolkodik.gif

425386085_120206420708830027_2655121624626353394_n.jpg
425386085_120206420708830027_2655121624626353394_n.jpg (43.36 KiB) Megtekintve 242 alkalommal
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Gulka.
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2019.04.27., szomb. 17:51
Értékelés: 332
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: Gulka. »

Ajaj baj van! :D
Hiányzik a fejhallgató esténként. Már nézegetem pár napja a felhozatalt.
Nem kéne.... Azon pörög az agyam, hogy mi legyen.... Kell-e nekem vagy csak ilyen fellángolás....
Lindemann Limetree Network + Heed Audio Elixir + Heed Audio Bee.

Online
p.zoli 73
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 979
Csatlakozott: 2017.03.13., hétf. 12:06
Értékelés: 91
Tartózkodási hely: 3200

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: p.zoli 73 »

"Az üresség / céltalanság az megvan, valamivel ki kell majd töltenem."
Igen , sokszor ez a legnehezebb ... gondolkodik.gif

Online
Avatar
fererencz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1284
Csatlakozott: 2017.07.10., hétf. 10:30
Értékelés: 775
Tartózkodási hely: Kápolna

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: fererencz »

p.zoli 73 írta:
2024.02.13., kedd 14:10
" Nem tudhatom. "
Ezt értem , de hogy érzed ?
Így már jó nekem, és nincs rajtam változtatási kényszer. Nem tudom, ez milyen arányban technikai- és pszichés alapú. Az üresség / céltalanság az megvan, valamivel ki kell majd töltenem.
Nem szotkam hibázni.

Online
p.zoli 73
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 979
Csatlakozott: 2017.03.13., hétf. 12:06
Értékelés: 91
Tartózkodási hely: 3200

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: p.zoli 73 »

" Nem tudhatom. "
Ezt értem , de hogy érzed ?

Online
Avatar
fererencz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1284
Csatlakozott: 2017.07.10., hétf. 10:30
Értékelés: 775
Tartózkodási hely: Kápolna

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: fererencz »

-CB- írta:
2024.02.13., kedd 13:34

Na ezt a megalomán embert leültetném a lowther pm6 osaim elé, amit egy kis DIY csövessel 2x3 wattal hajtok, hogy elgondolkozhasson a jó hang, meg az ár-érték fogalmakon...
A 6 ingaórát végképp nem értem...
Ja, egyébként ha ezt a logikát követjük, tényleg el lehet jutni a Sokol-on zenehallgatásig is. Hol a határ?
Nem szotkam hibázni.

Online
Avatar
fererencz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1284
Csatlakozott: 2017.07.10., hétf. 10:30
Értékelés: 775
Tartózkodási hely: Kápolna

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: fererencz »

-CB- írta:
2024.02.13., kedd 13:34
Na ezt a megalomán embert leültetném a lowther pm6 osaim elé, amit egy kis DIY csövessel 2x3 wattal hajtok, hogy elgondolkozhasson a jó hang, meg az ár-érték fogalmakon...
A 6 ingaórát végképp nem értem...
A cikk is fontos, egyben van értelme. Akár fordító segítségével.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fererencz 2024.02.13., kedd 13:49-kor.
Nem szotkam hibázni.

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Na ezt a megalomán embert leültetném a lowther pm6 osaim elé, amit egy kis DIY csövessel 2x3 wattal hajtok, hogy elgondolkozhasson a jó hang, meg az ár-érték fogalmakon...
A 6 ingaórát végképp nem értem...

Online
Avatar
fererencz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1284
Csatlakozott: 2017.07.10., hétf. 10:30
Értékelés: 775
Tartózkodási hely: Kápolna

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: fererencz »

Nem szotkam hibázni.

Online
Avatar
fererencz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1284
Csatlakozott: 2017.07.10., hétf. 10:30
Értékelés: 775
Tartózkodási hely: Kápolna

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: fererencz »

p.zoli 73 írta:
2024.02.13., kedd 12:48
Kényes dolog, egy hobbiban „megérkezni” ...

Neked sikerült ? :D
Nem tudhatom.
Ha el akarod érni a Tejjel-mézzel folyó Ígéret Földjét, amiről mindenki mesél, de hosszú bóklászás után egy ismeretlen, de mégis kellemes helyen megállsz, le is telepedsz, akkor megérkeztél?

De ha mégis (ez ugye nem én vagyok), negyvenévnyi vándorlás után ott állsz a hegy csúcsán, aminek túloldalán már ott az út vége, nem lesz "üres" és cél nélküli utána az életed?
Nem szotkam hibázni.

Online
p.zoli 73
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 979
Csatlakozott: 2017.03.13., hétf. 12:06
Értékelés: 91
Tartózkodási hely: 3200

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: p.zoli 73 »

Kényes dolog, egy hobbiban „megérkezni” ...

Neked sikerült ? :D

Online
Avatar
fererencz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1284
Csatlakozott: 2017.07.10., hétf. 10:30
Értékelés: 775
Tartózkodási hely: Kápolna

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: fererencz »

Önfelvállalás (magyarul coming out)

Mit jelent az, hogy hobbi? Mitől válik valami a hobbinkká? Meddig lehet annak tartani valamit?
Nincs itt 20-30+ éves múltam, talán tíz sem. De az idő relatív, nem? Az anyagnak sűrűsége van, az időnek is lehet? Egy ággyal és egy asztallal üresnek számít egy szoba? Levegő is van benne, csak vákuumban nevezhető üresnek? Voltam az, akit kinevettek a furcsaságaim miatt, aztán már én is nevettem azokon a dolgokon. Aztán mintha visszaforgott volna az elejére, de felcserélődtek a szerepek kicsit.

Mindig többet és jobbat akartam, de próbáltam visszafogni magam (szerencsére sikerült), gondoltam, hogy ha majd eljön az ideje, szabadjára engedem a fantáziámat. Az életben, ha nehézségek, akadályok gördülnek elénk, alkalmazkodnunk kell, felül kell kerekednünk azokon. Nem a pénzemet, hanem az időmet égettem, hogy kicselezzem a mumusokat. A hobbim folyamatosan alakult, formálódott, de minden formájában örömemet leltem. Aztán, mire a nehezítő körülmények megszűntek („felépítettem” egy családot, az ahhoz illő körülményeket, nincs hitelem, nem egyedüli családfenntartó vagyok már, nem hogy az anyagi bizonytalanságon, de talán már a szimpla stabilitáson is túljutottam), olyannyira alkalmazkodtam a „rossz”-hoz, hogy már a „jó” nem kényelmes számomra. Nem látom értelmét annak, amiért küzdöttem, leértékelődött mennem. Más dolgok lettek értékesek számomra, hogy élvezzem is az egészet, amiért csináltam.

Kis üresség van így bennem. Legyőztem a vágyaimat. Elértem azt a pontot, ahonnét értelmesen, észszerűen nem látom a továbbot. De miből gondolom én, hogy más is ebbe az ürességbe akar zuhanni? Mert ez annak is tekinthető. Nehéz hozzászokni. Talán azzal próbálom a „hobbizást” fenntartani (próbálkoztam mostanában másik hobbival is, de a hifizéshez képest túlságosan transzparens, ami mögötte van), hogy másokat is próbálok „befolyásolni”. Kényes dolog, egy hobbiban „megérkezni”, talán nem is lenne szabad sohasem.
Nem szotkam hibázni.

Avatar
Gulka.
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2019.04.27., szomb. 17:51
Értékelés: 332
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: Gulka. »

Retrofuturista írta:
2024.01.02., kedd 16:01
Ha eladtál dolgot, annak az árából venni ér?
Mint írtam... Nincs sunnyogás! Eladtam a hétvégén a Sharp tunerem. Ma pedig a Hifiman fejesem.
Kicsit átalakul a nappali, így beruházok 3db akciós KR-Acoustic panelra és egy obis fagerendára a fejes árából....
A tuner árából pedig vennem kell rögzitőket a panelekhez. Meg jóféle bajor és belga sört a szereléshez. :D

Viszont most csak egy alap panasonic fejesem maradt. Szóval kemény lesz az év többi része. ;)
Lindemann Limetree Network + Heed Audio Elixir + Heed Audio Bee.

Avatar
kupecke
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2016.08.26., pén. 19:38
Értékelés: 1273

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: kupecke »

andarson írta:
2024.01.21., vas. 13:46

Az én, egyébként csak félig komoly hozzászólásom mellett, ha nem titok, megkérdezhetem, hogy épül fel most a rendszered? Milyen rendszer összeállításéval küzdesz épp? (Egyszer hallhattam nálad egy eladó vintage Fisher monitort (típusára már nem emlékszem), amiből bolt nem lett, aztán láttam volt egy JBL L40-ed is amit sokáig én is vadásztam még nagyon régen, de sosem birtokoltam). Köszi a válaszod... jöhet akár ebbe a topicba is: viewtopic.php?f=4&t=83920
Köszönöm érdeklődésed! Nincs titok, a jelenlegi felállás: Denon DCD1500 cd, Macmini 2018, Amanero usb/spdif konverter, Meridian 203 dac, Neukomm Audio Systems CPA12 erősítő, Infinity Renaissance 80 hs, Saec EFF200 digit kábel, Saec 1990 ic, Mogami 3104 hs kábel ( Usb: titkos tipp, félve írom le Klotz ;) )
Hogy ontopic is legyen, az emberi elme átalakítása nem egyszerű feladat. A fegyelmezetlen elme a legnagyobb ellenség, a fegyelmezett elme a legjobb barát. Sajnos a külvilágban sem tartok előrébb, mint szellemi utamon, a kettő együtt jár. A vágyak elfojtása jóra nem vezet, le kell cserélni őket, ez lenne az út, elméletben, de hát a gyakorlat...? gondolkodik.gif Viszont a zene a felsőbb szférák evilági kifejeződése, ennek mentén a kapcsolat fejlesztése, akár a technikai eszközök által - saját magamnak magyarázva - "bocsánatos bűn" :D

Online
Avatar
andarson
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 473
Csatlakozott: 2011.07.17., vas. 16:04
Értékelés: 523
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: andarson »

kupecke írta:
2024.01.14., vas. 08:30
Üdv a terápiás csoportnak! :D
Jelenteném, visszaestem. Már egész jól sikerült leegyszerűsíteni a rendszerem egy streamerre, erősítőre, hs-re ( öreg cd pörgető régről megvan), aztán csak csak bemozdult a bogár. Megláttam egy nagyon dicsért erősítőt, gondoltam kipróbálom. Hatalmas teret rajzolt a nappaliba, rengeteg részlette, igazi "hifis" hangot kaptam. A kezdeti fejkapkodás, - többen irták már - később fejrázásba mehet át, no, így jártam én is. Szétkaptam mindent, semmi nem volt jó, streamert is meghirdettem...
A lejátszógondot hosszab távon egy mac mini rendszerbe állításával tervezem megoldani, ehhez persze már szükséges egy külső dac, ugye, ugye. Ami régen jó volt, ma sem lehet rossz elv alapján elhoztam egy Meridian 203-at. Következő szükséges komponens usb/spdif átalakító..., ja és mindehez kábelek. Húú, így teltek a szabadságos napjaim itt az ünnepek alatt. Most összepattintva a rendszer, teszik amit hallok. Meddig??? :smile51:
Kupecke, nagyon szórakoztató tud lenni az az önirónia és önkritika amik az írásaidban vannak, amelyekből azt érzem, amennyire viccesnek szánod őket, legalább annyi komolyság is van bennük.
Hogy egy kicsit hozzászóljak a témához, úgy gondolom a szenvedélybetegségben a gyógyulás első lépése a kényszeres állapot felismerése, elfogadása és minél jobb megismerése. Persze nem lehet takarózni sem vele, hogy én beteg vagyok, a környezet fogadjon el így, én meg élek a szenvedélyemnek... nehéz azt a határt megtalálni, amivel nem ártunk sem magunknak sem a környezetünknek és a szenvedély, jelen esetben például a hifi, mint hobbi, inkább ad, mintsem már terhes és elvesz. Ennek, az egyébként egyéni határnak a keresésében, megtalálásában és betartásában lehet közös egy terápiás csoport célja.
Az én, egyébként csak félig komoly hozzászólásom mellett, ha nem titok, megkérdezhetem, hogy épül fel most a rendszered? Milyen rendszer összeállításéval küzdesz épp? (Egyszer hallhattam nálad egy eladó vintage Fisher monitort (típusára már nem emlékszem), amiből bolt nem lett, aztán láttam volt egy JBL L40-ed is amit sokáig én is vadásztam még nagyon régen, de sosem birtokoltam). Köszi a válaszod... jöhet akár ebbe a topicba is: viewtopic.php?f=4&t=83920
Linn Majik DS
Dual 1219 - Sumiko Blue point no.3 Lo
Forté Audio Model 40 - Forté Audio Model 4
JBL 4333

Avatar
pjm
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2022.05.05., csüt. 18:07
Értékelés: 164

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: pjm »

kupecke írta:
2024.01.14., vas. 08:30
Üdv a terápiás csoportnak! :D
Jelenteném, visszaestem. Már egész jól sikerült leegyszerűsíteni a rendszerem egy streamerre, erősítőre, hs-re ( öreg cd pörgető régről megvan), aztán csak csak bemozdult a bogár. Megláttam egy nagyon dicsért erősítőt, gondoltam kipróbálom. Hatalmas teret rajzolt a nappaliba, rengeteg részlette, igazi "hifis" hangot kaptam. A kezdeti fejkapkodás, - többen irták már - később fejrázásba mehet át, no, így jártam én is. Szétkaptam mindent, semmi nem volt jó, streamert is meghirdettem...
A lejátszógondot hosszab távon egy mac mini rendszerbe állításával tervezem megoldani, ehhez persze már szükséges egy külső dac, ugye, ugye. Ami régen jó volt, ma sem lehet rossz elv alapján elhoztam egy Meridian 203-at. Következő szükséges komponens usb/spdif átalakító..., ja és mindehez kábelek. Húú, így teltek a szabadságos napjaim itt az ünnepek alatt. Most összepattintva a rendszer, teszik amit hallok. Meddig??? :smile51:
Jó lesz az.

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

kupecke írta:
2024.01.14., vas. 08:30
Most összepattintva a rendszer, teszik amit hallok. Meddig??? :smile51:
Ameddig akarod ;)
Csak a Marantz! :-D

Avatar
kupecke
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2016.08.26., pén. 19:38
Értékelés: 1273

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: kupecke »

Üdv a terápiás csoportnak! :D
Jelenteném, visszaestem. Már egész jól sikerült leegyszerűsíteni a rendszerem egy streamerre, erősítőre, hs-re ( öreg cd pörgető régről megvan), aztán csak csak bemozdult a bogár. Megláttam egy nagyon dicsért erősítőt, gondoltam kipróbálom. Hatalmas teret rajzolt a nappaliba, rengeteg részlette, igazi "hifis" hangot kaptam. A kezdeti fejkapkodás, - többen irták már - később fejrázásba mehet át, no, így jártam én is. Szétkaptam mindent, semmi nem volt jó, streamert is meghirdettem...
A lejátszógondot hosszab távon egy mac mini rendszerbe állításával tervezem megoldani, ehhez persze már szükséges egy külső dac, ugye, ugye. Ami régen jó volt, ma sem lehet rossz elv alapján elhoztam egy Meridian 203-at. Következő szükséges komponens usb/spdif átalakító..., ja és mindehez kábelek. Húú, így teltek a szabadságos napjaim itt az ünnepek alatt. Most összepattintva a rendszer, teszik amit hallok. Meddig??? :smile51:

Avatar
Gulka.
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2019.04.27., szomb. 17:51
Értékelés: 332
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: Gulka. »

zoli73 írta:
2024.01.02., kedd 16:14
Aztán ha mégis elcsábulnál, akkor nem ér ám elsunnyogni! Tessék szépen mindenről részletesen beszámolni! :D
Ugye ez alól a hanghordozók kivételek?
Természetesen beszámolok, ha nem bírtam ki a dolgot. Annyi meg nem hallgatott zeném van merevlemezen, hogy az év is kevés lenne rá, hogy kétszer mindet meghallgassam. Lemezeket meg nem vettem vagy 10 éve....

Retrofuturista
Nem szeretnék eladni jelenleg semmit. Viszont ez egy jó kérdés, ha mégis megtörténik, akkor mi lesz.....
Lindemann Limetree Network + Heed Audio Elixir + Heed Audio Bee.

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3751
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2351
Tartózkodási hely: 2465

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Gulka. írta:
2024.01.02., kedd 15:21
Az újévi fogadalom nálam, hogy ebben az évben egy forintot sem fogok költeni a hifire.
Meglátjuk meddig bírom. Fogadásokat kötni ér! ;)
Aztán ha mégis elcsábulnál, akkor nem ér ám elsunnyogni! Tessék szépen mindenről részletesen beszámolni! :D
Ugye ez alól a hanghordozók kivételek?
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Online
Avatar
Retrofuturista
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2017.01.22., vas. 21:48
Értékelés: 308

Re: Hifi mánia - hobbi tudatos kontrollja kényszerbetegség nélkül

Hozzászólás Szerző: Retrofuturista »

Ha eladtál dolgot, annak az árából venni ér?
- Retrofuturista hifista blog szerzője - Szubjektív barangolás a hifi és a zene világában

https://retrofuturistahifista.blog.hu

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”