Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Avatar
frankie
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1371
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 16:35
Értékelés: 68

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: frankie »

Kedves Fórumtársak!

Szeretnék érdeklődni, hogy kinek, milyen tapasztalata van a Lyngdorf Tdai-2200 erősítőjével. Van-e aki még mindig használja, elégedett-e vele? Előnye, hátránya...?
Köszönöm.
DYNAUDIO Forever!

Avatar
Kiwi13
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.06.01., csüt. 18:36
Értékelés: 23

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: Kiwi13 »

Egyetértek veled és a számítások is ezt támasztják alá.
Vagyis, elegendő lenne sokkal kisebb teljesítményű erősítő, mégis ezt javasolta a gyártó a sajátjai közül:
file:///C:/Users/Sales/Downloads/ASCENDO-AIA-Amplifiers-datasheet.pdf ebből is AIA 8-6004 típust
Az erre adott magyarázatát már leírtam és a hangsugárzó paraméterei is ehhez igazodnak.
paraméterek.JPG
paraméterek.JPG (40.03 KiB) Megtekintve 859 alkalommal
Mindenesetre megrendeltem az erősítőt és elfogadom a gyártó javaslatát egyelőre.

Online
Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 969

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: denesdr »

Kiwi13 írta:
2024.01.09., kedd 21:33
Érdemes megnézni ezt a videót https://www.youtube.com/watch?v=zSsy41UlqF0
Hasznos és érdekes, különösen a 7. percnél kezd azzá válni.
A Harbeth M40 mért érzékenysége 85 dB, ez 12 dB-lel kevesebb mint a te hangsugárzódé, ami azt jelenti, hogy a Harbeth-be 16-szor annyi teljesítményt kell belepumpálni (tehát pl 30 W helyett 480 W-ot), hogy akkora hangnyomást produkájon, mint az Ascendo THE10 PASSIVE ON WALL. Egyébként akár bullshit is lehet a videó. Ha 750 W-os csúcsokat tolunk egy Harbeth M40-be, akkor kb 115 dB/ 1 m / hangsugárzó hangnyomást kellene produkálnia (a csúcsokban) egy süketszobában, szerintem elég kérdéses, hogy ezt mechanikailag (vagy akár elektromosan) kibírja-e a 12" mélysugárzója, a magas dóm viszont szerintem nem bírná ezt ki, de legalábbis egy rommá kompresszált és torzult hangot adna ki magából, ha mégsem égne le azonnal, persze általában egy zene jóval alacsonyabb hangnyomási értékekek tartalmaz a magassávban, mint a mélyben. És akkor még nem is beszéltünk a passzív hangváltó terhelhetőségéről...

De hajrá 1200 W ICEpower, bár nem tudom mi a célod vele. :smile29:

Avatar
Kiwi13
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.06.01., csüt. 18:36
Értékelés: 23

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: Kiwi13 »

Érdemes megnézni ezt a videót https://www.youtube.com/watch?v=zSsy41UlqF0
Hasznos és érdekes, különösen a 7. percnél kezd azzá válni.

Avatar
Kiwi13
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.06.01., csüt. 18:36
Értékelés: 23

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: Kiwi13 »

Köszi a tippet. Sajnos, a 4 csatornásból csak egy fajta van náluk, úgy láttam.
Erről a hangsugárzóról van szó:
https://www.aia-cinema.com/passive-spea ... m10-p.html

Online
Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 969

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: denesdr »

Kiwi13 írta:
2024.01.07., vas. 19:46
Ők nagyobbat ajánlanak hozzá :D
Igen, valóban ebből a célból szeretném eladni a NAD C298 típusú erősítőmet.
Többcsatornásra van szükségem kellő teljesítménnyel, ezért is érdeklődöm az Icepower modulok iránt, illetve a tapasztalatokról.
500 W az nagyon brutál teljesítmény egy 97 dB érzékenységű hangfalhoz, normál szobai használatra. Egy ilyen nászból könnyen maradandó halláskárosodás születhet, ha nem vigyáz az ember, még akár az erősítő teljesítménye felénél (250 W) is, mert ugye ez csak 3 dB-lel kevesebb mint az 500 W. Ezek az erősítők valóban tudják a rájuk írt teljesítményt, általában 1% torzításnál, amit valószínűleg nem lehet meghallani, mert az üvöltő hangzavar miatt a fülünk nagyságrendekkel többet torzít. Mi is a hangsugárzó pontos típusa?
Egyébként Hypex és Purifi belsejű erősítők közül tudomásom szerint az Audiophonics erősítők vannak a legjobb áron és sokféle konfigurációból lehet náluk válogatni:
https://www.audiophonics.fr/en/power-am ... derway=asc

Avatar
Kiwi13
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.06.01., csüt. 18:36
Értékelés: 23

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: Kiwi13 »

Ők nagyobbat ajánlanak hozzá :D
Igen, valóban ebből a célból szeretném eladni a NAD C298 típusú erősítőmet.
Többcsatornásra van szükségem kellő teljesítménnyel, ezért is érdeklődöm az Icepower modulok iránt, illetve a tapasztalatokról.

Online
Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 969

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: denesdr »

Kiwi13 írta:
2024.01.07., vas. 16:05
A hangsugárzók, amiket meghajtanék vele nagy érzékenységűek:
ascendo.JPG
Érdekes módon a gyártó ennek ellenére 500 Wattos erősítőt javasol hozzá.
Nem annyit ajánl hozzá a gyártó, hanem akkora a hangsugárzó elektromos terhelhetősége.

Egyébként a NAD 298-at (ami ugye egy Purifi Eigentakt) szeretnéd valami ilyesmi erősítőre cserélni? Ha igen, milyen céllal? Ha szabad megérdeznem.

Avatar
Kiwi13
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.06.01., csüt. 18:36
Értékelés: 23

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: Kiwi13 »

Ezt a modellt néztem én is csak a 2x2 csatornás változatot.
SoundImpress ICE1200-4CH 4x700W
A hangsugárzók, amiket meghajtanék vele nagy érzékenységűek:
ascendo.JPG
ascendo.JPG (24.15 KiB) Megtekintve 1135 alkalommal
Érdekes módon a gyártó ennek ellenére 500 Wattos erősítőt javasol hozzá.
Pedig a számítások szerint kisebb is elegendő lenne:
image009.png
image009.png (69.76 KiB) Megtekintve 1135 alkalommal
Ezért, rákérdeztem és ezt a választ kaptam nyers fordításban:
Erre azért van szükség, mert kivétel nélkül minden hangszóró és erősítő a képességei maximuma felé növeli a torzítást.

Tehát – amit az embernek valóban meg kell tennie, és ezt mi is mindig javasoljuk, hogy a hangszórót és az erősítőt a maximális kimenet mínusz 10 dB-el működtesse. Ezt tiszta és könnyű hangzásnak tekintik, és ezt az általunk telepített több száz rendszer is megerősítette, hogy rendkívül jól működnek. Ne feledje, hogy a 3 dB a teljesítmény duplája vagy fele, a 10 dB pedig a 10-szerese, így nyilvánvalóvá válik, hogy ha nagyobb, 500 W plusz erősítőnk van, akkor hangtorzítás nélkül képes reprodukálni a csúcsokat.

Ne feledje, itt csak csúcsokról beszélünk, amelyek nem és soha nem egy átlagos hallgatási szint! Ez egy hatalmas tévhit a piacon. A legtöbb film dinamikus tartománya általában 40-70 dB.

Mit jelent ez, az átlagos hallgatási teljesítmény 40 dB-lel 10 000-szer kisebb, mint a csúcsok, nyilvánvalóan 70 dB milliószor.

Remélem, ez tisztázza az ajánlásunkat.

Soha nem tesz tönkre egy nagy teljesítményű hangszórót, kivéve talán a mélynyomókat.
De a középmagas hangszórók soha.

rTom
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.27., szomb. 07:03
Értékelés: 66
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: rTom »

juliush írta:
2024.01.06., szomb. 12:54
rTom írta:
2024.01.06., szomb. 11:15
Amúgy erről az 1200-as modulról mi a véleményetek?
Nekem szimpatikus, hogy 2 ohmon is tud közel duplázni 4 ohmhoz képest.
Én azt javaslom, hogy a "szimpatikus" specifikációs adatok helyett, melyek pszichológiai hatása erőteljesen érvényesül a hobbinkban (hiszen ha megengedhetjük magunknak, akkor miért ne vennénk meg?), realisztikusan mérd fel az igényeidet és válassz eszközt hozzá!
Az 1200-as modul teljesítményének, képességeinek racionális hányadát csak bődületesen nagy, akár erőteljesen csillapított légtérben és/vagy gyenge hatásfokú, kihívást jelentő impedancia-menetű hangfalakat viszonylag nagy távolságból hallgatva aknáznád ki, ha egyáltalán. Ha ez a helyzet, érdemes lehet elgondolkodni rajta, de tapasztalatból úgy vélem, hogy még az NC500-as modulok is messze elegendőek, sőt akár a 250-es család is a legtöbb otthoni környezethez, rendszerhez.
Tényleg nincs értelme őrületes erősítésű fokozatokban gondolkodni, ha értelmes hangerőt csak más fokozatok, mondjuk az előerősítő, vagy a DAC erőteljes csillapításával (értsd a hangerőszabályzót a tartománya legalsó részében tartva) tudsz elérni! Praktikusan kilapától az ember egy csomó pénzt az ablakon, hogy az így szerzett "képességekhez" kényszerűen igazodva szuboptimális üzemmódban használja a rendszerét.
Az így megspórolható árkülönbözet ráadásul egyéb hasznos fejlesztésekbe, vagy forrásanyagok vásárlására fordítható.
Próbálok megfontolt lenni, nemcsak eszköz hamem más materiális javak vásárlása esetén is.
Az én "betegségem" más természetű, nem fogok kamara zenét 1200W- hallgatni.
A becsípődésem a nagy membrán felület sub- és felső basszus tartományban.
A 18"-t már elengedtem fejben, ezzel párhuzamosan elkezdett érdekelni a Line Array ill a basszusgitár ládák kombinációja pl. 1x12+2x10 .
Ezek diy és passzív meghajtása. A fenntiek nem éppen egzakt impedanciákat mutatnának az erősítő felé.
Kösz a tanácsot.
Csatolmányok
Screenshot_20240106_131416_Brave~2.jpg
Screenshot_20240106_130844_Brave~2.jpg

Online
Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3325

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: juliush »

rTom írta:
2024.01.06., szomb. 11:15
Amúgy erről az 1200-as modulról mi a véleményetek?
Nekem szimpatikus, hogy 2 ohmon is tud közel duplázni 4 ohmhoz képest.
Én azt javaslom, hogy a "szimpatikus" specifikációs adatok helyett, melyek pszichológiai hatása erőteljesen érvényesül a hobbinkban (hiszen ha megengedhetjük magunknak, akkor miért ne vennénk meg?), realisztikusan mérd fel az igényeidet és válassz eszközt hozzá!
Az 1200-as modul teljesítményének, képességeinek racionális hányadát csak bődületesen nagy, akár erőteljesen csillapított légtérben és/vagy gyenge hatásfokú, kihívást jelentő impedancia-menetű hangfalakat viszonylag nagy távolságból hallgatva aknáznád ki, ha egyáltalán. Ha ez a helyzet, érdemes lehet elgondolkodni rajta, de tapasztalatból úgy vélem, hogy még az NC500-as modulok is messze elegendőek, sőt akár a 250-es család is a legtöbb otthoni környezethez, rendszerhez.
Tényleg nincs értelme őrületes erősítésű fokozatokban gondolkodni, ha értelmes hangerőt csak más fokozatok, mondjuk az előerősítő, vagy a DAC erőteljes csillapításával (értsd a hangerőszabályzót a tartománya legalsó részében tartva) tudsz elérni! Praktikusan kilapától az ember egy csomó pénzt az ablakon, hogy az így szerzett "képességekhez" kényszerűen igazodva szuboptimális üzemmódban használja a rendszerét.
Az így megspórolható árkülönbözet ráadásul egyéb hasznos fejlesztésekbe, vagy forrásanyagok vásárlására fordítható.
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

rTom
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.27., szomb. 07:03
Értékelés: 66
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: rTom »

Amúgy erről az 1200-as modulról mi a véleményetek?
Nekem szimpatikus, hogy 2 ohmon is tud közel duplázni 4 ohmhoz képest.

Online
Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 969

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: denesdr »

juliush írta:
2024.01.06., szomb. 10:10
denesdr írta:
2024.01.06., szomb. 05:19
Az Apollon Premium szériája más tészta, ott egyedi tápegységet és bemeneti puffert használnak az, amúgy szintén előre gyártott erősítőmodulokhoz. Hogy ez megéri-e a borsos felárat, azt mindenki döntse el maga.
Ha jól látom, a Hypex SMPS tápegységet használják ebben is. Az input buffert a plussz erősítésével én például simán kihagytam az NC500-as Audiophonics-omban, mert nincs szükség a bődületes 30+ dB gainre, pláne, ha előerősítőről hajtja az ember. De DAC-ról sem. Az Audiophonics nekem bevált, én biztos, hogy nem fizetnék többet!
Igazad van, csak a bemeneti puffer kapott külön tápegységet, a végfokozatot továbbra is Hypex SMPS látja el naftával. Ennyi hűhó a puffer miatt... amit akár ki is lehet hagyni, mint ahogy Te is tetted. Abszolút megértelek.

Online
Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3325

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: juliush »

denesdr írta:
2024.01.06., szomb. 05:19
Az Apollon Premium szériája más tészta, ott egyedi tápegységet és bemeneti puffert használnak az, amúgy szintén előre gyártott erősítőmodulokhoz. Hogy ez megéri-e a borsos felárat, azt mindenki döntse el maga.
Ha jól látom, a Hypex SMPS tápegységet használják ebben is. Az input buffert a plussz erősítésével én például simán kihagytam az NC500-as Audiophonics-omban, mert nincs szükség a bődületes 30+ dB gainre, pláne, ha előerősítőről hajtja az ember. De DAC-ról sem. Az Audiophonics nekem bevált, én biztos, hogy nem fizetnék többet!
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Online
Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 969

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: denesdr »

Az Apollon Premium szériája más tészta, ott egyedi tápegységet és bemeneti puffert használnak az, amúgy szintén előre gyártott erősítőmodulokhoz. Hogy ez megéri-e a borsos felárat, azt mindenki döntse el maga.

rTom
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.27., szomb. 07:03
Értékelés: 66
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: rTom »

denesdr írta:
2024.01.05., pén. 19:08
Ezek lényegében előre gyártott Hypex, ICEpower és Purifi modulok, a SoundImports által bedobozolva. Ilyeneket lehet találni pl az Audiophonics, Apollon, Nord, TEAC, VTV és hasonló "gyártók" kínálatában. A hangjuk nem hinném, hogy különösebben eltérne egymásétól.
Ezek szerint ilyen mértékű felár ugyan azért, mint alább, indokolatlan?
Screenshot_20240105_221152_Brave.jpg
Screenshot_20240105_221241_Brave~2.jpg
Screenshot_20240105_221218_Brave~2.jpg

Online
Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 969

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: denesdr »

Ezek lényegében előre gyártott Hypex, ICEpower és Purifi modulok, a SoundImports által bedobozolva. Ilyeneket lehet találni pl az Audiophonics, Apollon, Nord, TEAC, VTV és hasonló "gyártók" kínálatában. A hangjuk nem hinném, hogy különösebben eltérne egymásétól.

Avatar
Kiwi13
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.06.01., csüt. 18:36
Értékelés: 23

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: Kiwi13 »

Igen

Online
Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 969

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: denesdr »

Az a SoundImpress, ami a SoundImports "brand"-je?

Avatar
Kiwi13
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.06.01., csüt. 18:36
Értékelés: 23

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: Kiwi13 »

Sziasztok!
Sound Impress erősítőkkel kapcsolatosan van valakinek tapasztalata?
Köszönöm.

szeremej
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2022.03.08., kedd 12:12
Értékelés: 3
Tartózkodási hely: Szatymaz

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: szeremej »

La_Valse írta:
2023.12.03., vas. 09:24
A fülelek emlegette Purifi dán cégben hatalmas nevek gyűltek össze, Bruno Putzeys, Lars Risbo, Peter Lyngdorf.
Sokat tudnak a PWM-ről, meg az üzletről is. Business As Usual, énekelte egykor a Men At Work.
A technológiájuk homályos, németes Eigentakt elnevezése az önrezgő működésre utal, mint az a Hypex, nCore esetében is, tehát nem teljesítmény DAC-ról van szó. Annyit lehet tudni, hogy egy mintavételezett hurokszerkezetet használ, ami szabadalmi bejelentés tárgyát képezi. Mindenesetre a NAD azonnal lecsapott rá.
Pont ezeket a NAD-okat nézegetem mostanában, szinte teljesen átálltak erre a technológiára amp szinten. Meghallgatok egyet egyszer az tuti!

Avatar
gomolalaci
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2018.05.14., hétf. 08:52
Értékelés: 288
Tartózkodási hely: Szada

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: gomolalaci »

fülelek írta:
2023.12.05., kedd 19:42
https://www.ti.com/lit/ds/symlink/tpa31 ... FTPA3116D2
8.oldal thd frekvenciafüggősége nagyon durván rossz.
Én elhiszem, hogy neked ettől még tetszik, én mindenesetre nem ajánlom. Ha már Texas Instruments D osztályú csip, akkor inkább ezt: TAS3251
Az lehet, hogy ,,frekvenciafüggősége nagyon durván rossz" de ettől függetlenül - AZ ÉN RENDSZEREMBEN - tetszik!
A gondolkodás nem megerőltető...

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: fülelek »

https://www.ti.com/lit/ds/symlink/tpa31 ... FTPA3116D2
8.oldal thd frekvenciafüggősége nagyon durván rossz.
Én elhiszem, hogy neked ettől még tetszik, én mindenesetre nem ajánlom. Ha már Texas Instruments D osztályú csip, akkor inkább ezt: TAS3251

Avatar
gomolalaci
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2018.05.14., hétf. 08:52
Értékelés: 288
Tartózkodási hely: Szada

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: gomolalaci »

fülelek írta:
2023.12.02., szomb. 21:06
A Meanwell tápok elég jók, különösen az UHP széria, én is használom.
Sajnos a TPA3116D2 már nem annyira jó, elsősorban a magashang tartományban, de elfogadom, hogy neked tetszik.
30W/8Ohm nem sok, de érzékenyebb hangsugárzóhoz elég lehet.
A TPA3116D2 2X120 W. És vannak nagyon szép magasai is! A hangsugárzóim 89 dB, tehát nem túl érzékeny, de elég lenne neki a 30 W is...
A gondolkodás nem megerőltető...

Avatar
feket663
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2009.08.07., pén. 19:51
Értékelés: 216

Re: Class D amp (tapasztalatok-vélemények)

Hozzászólás Szerző: feket663 »

tibi62 írta:
2023.12.03., vas. 18:56
fülelek írta:
2023.12.02., szomb. 21:06
A Meanwell tápok elég jók, különösen az UHP széria, én is használom.
Sajnos a TPA3116D2 már nem annyira jó, elsősorban a magashang tartományban, de elfogadom, hogy neked tetszik.
30W/8Ohm nem sok, de érzékenyebb hangsugárzóhoz elég lehet.

A ICEPower 125ASX2 D osztályú erősítőről mi a véleményetek? A TPA3255 chipes modulhoz képest jobb hangú?
Én úgy olvastam valahol, hogy ebben a modulban pont TPA3255 van, nyilván a körítés más lehet, mint a kínai paneleknél.
RPI4B-Allo BOSS V1.2, TPA3255, Canton CT1000

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”