Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kezdő hifi - tanács kéne

Trym84
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014.01.05., vas. 12:38
Értékelés: 13

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Trym84 »


Sziasztok
 
A Logi Z-5500-as cuccomhoz szeretnék vásárolni vastagabb hangszóró kábelt, mint az eredeti(fogalmam sincs,hogy pontosan milyen vastagságú, de szeretném vastagabbra cserélni. ) A kérdés az, hogy a kb 1,5mm-es helyett ha 2mm-es SAL márkájút, vagy PRC-t veszek, fogok kihallani valami változást?

"Hail The Hordes - See You in Valhalla" /Quorthon/
--------------------------------------------------------------
Gép : Aerocool AeroEngine II(SoundBlaster X-Fi mod) l Be Quiet! BQT E500W l Gigabyte GA-MA770T UD3 2.0 + full Nickel/Acetal EK waterblock l AMD Phenom II X4 955 Black Edition + EK Supreme LTX Nickel/Acetal(Intel "X" mod) l 4x2Gb DDR3 Corsair Dominator GT 2000 Mhz + EK RAM Dominator Nickel/Acetal l Gigabyte GTX 285 1GB + EK full cover Nickel/Acetal l FrozenQ Liquid Fusion uv blue 250mm l Samsung F4 2Tb l Laing DDC 1T Plus + Phobya silver nickel top l Alphacool NexXxos Xtreme 360 + 3x Enermax TB Vegas Duo + 3x Arctic F12 Pro PWM l Asus DRW 2014 L1T l Sound Blaster X-Fi Elite Pro (7.1) + EK waterblock l Auzentech X-Fi Prelude (7.1) l SoundBlaster X-Fi Xtreme Gamer Fatal1ty Pro (7.1) l Monitor: LG IPS 237L l Projektor : Optoma HD72i l Hangcucc : 3 db Logitech Z5500 Digital (THX) l mp4 lejátszó: 2db, Creative ZEN X-Fi2 8GB, 16 GB l Fejhallgató: SHURE SRH 440 (Studio), Audio Technica ATH SJ50 (DJ)  Autó: BMW 320i 2,2 170 LE

Avatar
NOGRP90
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2014.03.28., pén. 12:29
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: https://t.me/pump_upp
Kapcsolat:

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: NOGRP90 »


Úgy tűnik ez itt eléggé off topik, mert a mozihang hiányzik számodra. Jobb lenne ezt egy mozis topikban átbeszélni.
Mondasz valamit

Avatar
mezzo
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2009.10.15., csüt. 16:54
Értékelés: 103
Tartózkodási hely: Budapest

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: mezzo »


Köszönöm, így már világos
Úgy tűnik ez itt eléggé off topik, mert a mozihang hiányzik számodra. Jobb lenne ezt egy mozis topikban átbeszélni.

Avatar
NOGRP90
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2014.03.28., pén. 12:29
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: https://t.me/pump_upp
Kapcsolat:

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: NOGRP90 »



ki beszélt itt 3D-ről?
Base vagy Prime a régi félékből max használtan
sajna


Köszönöm, így már világos

Online
Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: lacy »



Húha én ilyet a Dune HD base 3D-n nem látok. Digital Coaxialra gondolsz?
http://dune-hd.com/media/products_files ... k_5000.png

ki beszélt itt 3D-ről?
Base vagy Prime a régi félékből max használtan
sajna


Avatar
NOGRP90
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2014.03.28., pén. 12:29
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: https://t.me/pump_upp
Kapcsolat:

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: NOGRP90 »



hát zenére ne, mozihoz meg lehet
A Dune-k amiket javallottam rendelkeznek 5. illetve 7.1 kimenettel
Így a sub dedikált kimenetet is tudnád használni egy aktív mélynyomóhoz (vagy passzívhoz plusz erősítő, ahogy nekem is van ) mozira

Húha én ilyet a Dune HD base 3D-n nem látok. Digital Coaxialra gondolsz?
http://dune-hd.com/media/products_files ... k_5000.png

Online
Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: lacy »



Köszönöm a lehetőséget, de sajnos messze vagyok Pesttől. 
A mélyládával mi legyen?

hát zenére ne, mozihoz meg lehet
A Dune-k amiket javallottam rendelkeznek 5. illetve 7.1 kimenettel
Így a sub dedikált kimenetet is tudnád használni egy aktív mélynyomóhoz (vagy passzívhoz plusz erősítő, ahogy nekem is van ) mozira

Avatar
NOGRP90
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2014.03.28., pén. 12:29
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: https://t.me/pump_upp
Kapcsolat:

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: NOGRP90 »



hát a popcornok hangjáról nem vagyok jó véleménnyel de igaz az újakat még nem hallottam
A meder-t sem, csak kiállításon, de abból véleményt alkotni nem annyira lehet
Dune viszont van itthon
ha pesti vagy környéki vagy akkor megfülelheted nálam

Köszönöm a lehetőséget, de sajnos messze vagyok Pesttől. 
A mélyládával mi legyen?

Online
Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: lacy »



Megeshet, hogy Marantz NA-ra fölösleges is lesz beruháznom, mert a Dune annyira jó zenében is, hogy nem érné meg a plusz költséget? Popcorn Hour, Mede8er, himedia? ezeket nem ajánlod egyáltalán?
 
Még az előző hozzászólásomból: Akkor a mélyládát is felejtsem el?

hát a popcornok hangjáról nem vagyok jó véleménnyel de igaz az újakat még nem hallottam
A meder-t sem, csak kiállításon, de abból véleményt alkotni nem annyira lehet
Dune viszont van itthon
ha pesti vagy környéki vagy akkor megfülelheted nálam

Avatar
NOGRP90
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2014.03.28., pén. 12:29
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: https://t.me/pump_upp
Kapcsolat:

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: NOGRP90 »



nem annyira hinném hogy a rendszer egyéb részei lenne a gond pl erősítő
A lejátszó az a szűk keresztmetszet, sőt nagyon nagyon szűk
A Dune már 50 körül kapható használtan új ebből a tipusból nincs már jóideje
Base vagy Prime a többi az bohócság

Megeshet, hogy Marantz NA-ra fölösleges is lesz beruháznom, mert a Dune annyira jó zenében is, hogy nem érné meg a plusz költséget? Popcorn Hour, Mede8er, himedia? ezeket nem ajánlod egyáltalán?
 
Még az előző hozzászólásomból: Akkor a mélyládát is felejtsem el?

Online
Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: lacy »



Mikor megvolt a házimozim irrelevánsnak tartottam 30eft helyett 60e-ért jobbat venni, mert képminőségbe nem jelentett volna akkor előrelépést, ahogy írtam is a hanggal akkor meg voltam elégedve. Popcorn Hour A-500 PRO-t néztem ki, nagyon ígéretesnek mondják zene terén is ESS Sabre dac-al. Bár nagyon borsos lesz az ára. A plusz sub-ot hogy tudom beilleszteni a sztereó rendszerbe, ha egyáltalán lenne értelme, mert a Focalnak nagyon durva mélyei vannak? Pontosan milyen Dune?
 
Szerk.: Végső esetben ha tényleg az erősítő a gyenge pont mit ajánlanál helyette? A keret 1000€. Én a Marantz PM15-S2-t néztem ki. Marantz fan vagyok de ha van ami jobban passzol a Focalhoz akkor meghallgatom, bár Marantzot ajánlottak hozzá.  

nem annyira hinném hogy a rendszer egyéb részei lenne a gond pl erősítő
A lejátszó az a szűk keresztmetszet, sőt nagyon nagyon szűk
A Dune már 50 körül kapható használtan új ebből a tipusból nincs már jóideje
Base vagy Prime a többi az bohócság

Avatar
NOGRP90
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2014.03.28., pén. 12:29
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: https://t.me/pump_upp
Kapcsolat:

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: NOGRP90 »



Igen, vaószínű, hogy az Oplay a többcsatornás hangokat nem keveri le rendesen sztereóvá.
A hdmi összeköttetés ugye átviszi az összes csatornát a hm erősítőre így ott nem volt hiány főképp ha ment a pont 1 csatorna is, a sub
másik player még akár lehet jó megoldás is, de én pl egy régi Dune alatt nem adnám igen elfogult vagyok tudom, nekem is az van, de egyelőre jobbat nem sikerült hallanom még sztereóban mint a Dune

Mikor megvolt a házimozim irrelevánsnak tartottam 30eft helyett 60e-ért jobbat venni, mert képminőségbe nem jelentett volna akkor előrelépést, ahogy írtam is a hanggal akkor meg voltam elégedve. Popcorn Hour A-500 PRO-t néztem ki, nagyon ígéretesnek mondják zene terén is ESS Sabre dac-al. Bár nagyon borsos lesz az ára. A plusz sub-ot hogy tudom beilleszteni a sztereó rendszerbe, ha egyáltalán lenne értelme, mert a Focalnak nagyon durva mélyei vannak? Pontosan milyen Dune?
 
Szerk.: Végső esetben ha tényleg az erősítő a gyenge pont mit ajánlanál helyette? A keret 1000€. Én a Marantz PM15-S2-t néztem ki. Marantz fan vagyok de ha van ami jobban passzol a Focalhoz akkor meghallgatom, bár Marantzot ajánlottak hozzá.  

Online
Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: lacy »


Sztereóban nagyon szépek a mélyek, van dinamika is, de filmnél nagyon langyi. Igen tudom   Akkor letesztelem másik médialejátszóval is. Ha az eredmény változatlan akkor az erősítő a gond? Másra nem igazán tudok gondolni. Jobban járok a mostani erősítőmmel+NA8005 mint egy felsőbb kat. házimozi erősítővel amivel mind a 3 témát lefedném? 
Igen, vaószínű, hogy az Oplay a többcsatornás hangokat nem keveri le rendesen sztereóvá.
A hdmi összeköttetés ugye átviszi az összes csatornát a hm erősítőre így ott nem volt hiány főképp ha ment a pont 1 csatorna is, a sub
másik player még akár lehet jó megoldás is, de én pl egy régi Dune alatt nem adnám igen elfogult vagyok tudom, nekem is az van, de egyelőre jobbat nem sikerült hallanom még sztereóban mint a Dune

Avatar
NOGRP90
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2014.03.28., pén. 12:29
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: https://t.me/pump_upp
Kapcsolat:

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: NOGRP90 »


Mielőtt vásárolnál: A házimozi erősítőt másra gyártják, az olcsóbbak csimm-bumm cirkusz, és az effekteket erősítik fel. A sztereo erősítő más. Ha tudsz kérj kölcsön egy normális tápkábelt, vagy hosszabbítót, rengeteget jelent a dinamikának. Nekem is van egy Asus oplay 700 lejátszóm, a dinamikája meg sem közelíti egy jó cd lejátszóét. Az sem mindegy hogy azt ASUST mivel kötöd be. Ott is rendeteget számít a kábel minősége.   
Szerintem a médialejátszón úszik el a dolog. Amiket felsoroltál minden az rendben van, kábelekre és az összekötésre mindig figyelek.

Avatar
józsibazsi
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2016.02.13., szomb. 10:22
Értékelés: 142

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: józsibazsi »



Sziasztok az alábbi dilemmában kérném a segítségeteket.
 
Adott az aláírásomban lévő rendszer. Előzményként nemrégiben felszámoltam a teljes házimozi szettemet. Túl zsúfolt volt a szoba, nem tudtam megfelelően elhelyezni a hangsugárzókat. A jelnlegi sztereó rendszer van összekötve a médialejátszómmal amit akkor használok ha mozizok. Így sikerült megoldanom. Sztereón szép hangja van a rendszernek viszont, gondom az az, hogy természetesen sokat vesztett a dinamikából mozizás közben. A kérdésem az lenne, hogy ha lecserélem az erősítőt egy pl Primare SPA-22 szintűre plusz egy mélyláda, a sztereó mennyire veszít a hangzásából? Tudom, hogy még a legjobb házimozi erősítők sem fognak zeni téren úgy teljesíteni, mint egy közepes sztereó rendszer! Talán félmegoldásnak tűnik, hogy egy erősítővel szeretnék mindent megoldani viszont a jelenlegi bluetooth DAC-ot amit spotify streamre használok is szeretném kiváltani egy Marantz NA8005-el. Így elgondolkoztam rajta, hogy mi lenne ha egy erősítő látná el mind a 3 feladatot. -Sztereó-Mozi-DAC.  Vagy Ti mit tanácsoltok?  Tudom, hogy mindig célszerűbb dedikált eszközöket venni a célnak megfelelően, de 2 hangsugárzót nem tudok 2 erősítővel használni kábelcsere nélkül.  

 
Mielőtt vásárolnál: A házimozi erősítőt másra gyártják, az olcsóbbak csimm-bumm cirkusz, és az effekteket erősítik fel. A sztereo erősítő más. Ha tudsz kérj kölcsön egy normális tápkábelt, vagy hosszabbítót, rengeteget jelent a dinamikának. Nekem is van egy Asus oplay 700 lejátszóm, a dinamikája meg sem közelíti egy jó cd lejátszóét. Az sem mindegy hogy azt ASUST mivel kötöd be. Ott is rendeteget számít a kábel minősége.   

Avatar
NOGRP90
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2014.03.28., pén. 12:29
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: https://t.me/pump_upp
Kapcsolat:

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: NOGRP90 »


Hát most hogy így nézem, ez az asus nem valami bizalomgerjesztő. próbálj esetleg kölcsönkérni egy másik médialejátszót (is). ki lehet sakkozni mi a gyenge pont. egy hdmi kimenetes pc/laptop usb-s da konverrel szerintem jobb lenne. Az na8005 is szimpi, de vigyázz, az csak audio lejátszó, a képet valamivel még ki kell lőni a tv-re.
 
Sztereóban nagyon szépek a mélyek, van dinamika is, de filmnél nagyon langyi. Igen tudom   Akkor letesztelem másik médialejátszóval is. Ha az eredmény változatlan akkor az erősítő a gond? Másra nem igazán tudok gondolni. Jobban járok a mostani erősítőmmel+NA8005 mint egy felsőbb kat. házimozi erősítővel amivel mind a 3 témát lefedném? 

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Biztos, hogy az erősítőben keresem a hibát? A médialejátszó és az erősítőt eleve csak jack rca kábellel tudom összekötni. Nem lehet. hogy a médialejátszó, Asus O!play a gond?HDMI-n nem volt ilyen gondom egy jóval olcsóbb házimozi erősítővel (Denon AVR-1311). Sztereóban megvan a dinamika.
 
Hát most hogy így nézem, ez az asus nem valami bizalomgerjesztő. próbálj esetleg kölcsönkérni egy másik médialejátszót (is). ki lehet sakkozni mi a gyenge pont. egy hdmi kimenetes pc/laptop usb-s da konverrel szerintem jobb lenne. Az na8005 is szimpi, de vigyázz, az csak audio lejátszó, a képet valamivel még ki kell lőni a tv-re.

Avatar
NOGRP90
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2014.03.28., pén. 12:29
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: https://t.me/pump_upp
Kapcsolat:

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: NOGRP90 »


ha nem elég dinamikus a marantzod, próbálj ki másik erősítőt. ha nem lesz csak két hangfalad,baromság a mozierősítő.
 
Biztos, hogy az erősítőben keresem a hibát? A médialejátszó és az erősítőt eleve csak jack rca kábellel tudom összekötni. Nem lehet. hogy a médialejátszó, Asus O!play a gond?HDMI-n nem volt ilyen gondom egy jóval olcsóbb házimozi erősítővel (Denon AVR-1311). Sztereóban megvan a dinamika.

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: -KP- »


 
 
ha nem elég dinamikus a marantzod, próbálj ki másik erősítőt. ha nem lesz csak két hangfalad,baromság a mozierősítő.

Avatar
NOGRP90
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2014.03.28., pén. 12:29
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: https://t.me/pump_upp
Kapcsolat:

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: NOGRP90 »


Sziasztok az alábbi dilemmában kérném a segítségeteket.
 
Adott az aláírásomban lévő rendszer. Előzményként nemrégiben felszámoltam a teljes házimozi szettemet. Túl zsúfolt volt a szoba, nem tudtam megfelelően elhelyezni a hangsugárzókat. A jelnlegi sztereó rendszer van összekötve a médialejátszómmal amit akkor használok ha mozizok. Így sikerült megoldanom. Sztereón szép hangja van a rendszernek viszont, gondom az az, hogy természetesen sokat vesztett a dinamikából mozizás közben. A kérdésem az lenne, hogy ha lecserélem az erősítőt egy pl Primare SPA-22 szintűre plusz egy mélyláda, a sztereó mennyire veszít a hangzásából? Tudom, hogy még a legjobb házimozi erősítők sem fognak zeni téren úgy teljesíteni, mint egy közepes sztereó rendszer! Talán félmegoldásnak tűnik, hogy egy erősítővel szeretnék mindent megoldani viszont a jelenlegi bluetooth DAC-ot amit spotify streamre használok is szeretném kiváltani egy Marantz NA8005-el. Így elgondolkoztam rajta, hogy mi lenne ha egy erősítő látná el mind a 3 feladatot. -Sztereó-Mozi-DAC.  Vagy Ti mit tanácsoltok?  Tudom, hogy mindig célszerűbb dedikált eszközöket venni a célnak megfelelően, de 2 hangsugárzót nem tudok 2 erősítővel használni kábelcsere nélkül.  

Avatar
s4tch
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2008.07.30., szer. 18:02
Értékelés: 281

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: s4tch »


Ehhez, milyen programot ajánlasz?
http://xrecode.com/
 
a foobar is jó, de ez elég szabadon paraméterezhető.

Avatar
tollact
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2058
Csatlakozott: 2009.07.14., kedd 18:24
Értékelés: 664

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: tollact »


Ehhez, milyen programot ajánlasz?Én egyszerűen a Foobarral csinálom, de lehet hogy mások tudnak annál jobb progit erre. A foobarnak még SACD iso plug-in is van, tehát DSD-ből is előállít 24/88.1-es PCM jelet. Sőt DVD-audioból is ki lehet szedni a stereo nagyfelbontású fájlokat.
LP: Pink Triangle PT One, Helius Scorpio III kar, Benz Wood SM 0,85mV pick-up, AN-V QSSC kábel
CD: Philips CD304 tube, AN-Vx kábel
Tuner: Kenwood KT8300 vintage, AN-V kábel
Erősítő: AN OTO PHONO
Hangfal: AN-E/Hemp,Kondo KSL SPC-vel AN-SP QSSC +Townshend tweeter
Állványok: Sound Org ZO28 ZO21, AN

Avatar
szabo_pitty
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1253
Csatlakozott: 2007.01.25., csüt. 20:20
Értékelés: 93
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: szabo_pitty »


Azt tényleg nem. Át kell alakítani wav-ba és azt kell behúzni.
Ehhez, milyen programot ajánlasz?
Erősítő: Marantz SR7005, Hangsugárzók: Monitor Audio Silver 200, Silver 50, Silver C150, Jamo SW505E, Magnódeck: Yamaha KX-390, CD: Marantz CD5000, LP: Technics SL-BD2, BD: Yamaha BD-A1010, TV: LG42LF652V, Hangfal kábel: Monitor Atmos Air 309 Cu, IC: Neotech KHS-154, Média-lejátszó: Dune HD Base 3D

Online
Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: lacy »


Azt tényleg nem. Át kell alakítani wav-ba és azt kell behúzni.
mondom, hogy egyszerűbb egy jó médiaplayer

Avatar
tollact
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2058
Csatlakozott: 2009.07.14., kedd 18:24
Értékelés: 664

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: tollact »



5
Próbálkozom vele, de a FLAC-ot nem támogatja.
Azt tényleg nem. Át kell alakítani wav-ba és azt kell behúzni.
LP: Pink Triangle PT One, Helius Scorpio III kar, Benz Wood SM 0,85mV pick-up, AN-V QSSC kábel
CD: Philips CD304 tube, AN-Vx kábel
Tuner: Kenwood KT8300 vintage, AN-V kábel
Erősítő: AN OTO PHONO
Hangfal: AN-E/Hemp,Kondo KSL SPC-vel AN-SP QSSC +Townshend tweeter
Állványok: Sound Org ZO28 ZO21, AN

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”