Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kezdő hifi - tanács kéne

Avatar
Qr Yoda
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1198
Csatlakozott: 2009.05.13., szer. 21:44
Értékelés: 31

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Qr Yoda »



sziasztok! most rakom ossze életem elso szetjet!Yamaha rx-v363 , frontokank sony ss-se581 ,2 sony surround es egy sony center mind 3 100w. Az aktiv ladan gondolkozom! 50 ezret szannek ra! talaltam is kettot :
Yamaha YST-SW315, Jamo e8! Egy szimpla velemeny kernek hogy melyik jobb zenei es mozi elmenyhez! (inkabb zenei) yamaha 45eFt jamo 50 eFT. Koszonom a segitseget
Udv :


 
Heló!
 
Lehet, hogy a mélysugárzós sztoriban kéne kérdezősködnöd.
Ehhez mit szólsz? http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... ge__st__20

Aki nem lép egyszerre

Nem illik a rendszerbe

Avatar
rozoga62
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2008.04.29., kedd 13:07
Értékelés: 95
Tartózkodási hely: Verpelét

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: rozoga62 »



Majd meg fogod tapasztalni, hogy a jót milyen könnyű megszokni. Szinte észre sem veszed, hogy egy jobb eszközt hallgatsz, de ha visszarakod a gyengébbet, az egyből feltűnik. Arra akarok kilyukadni, hogy ha te élnél együtt azzal a rendszerrel, akkor nagyobb különbségeket hallanál az, és a mostani rendszered közt.


Hogy ez mennyire igaz...! Tapasztalatból mondom én is, teljes mértékben egyetértek.
A rosszabb hangra is vissza lehet szokni, de ahhoz sokkal több idő kell és nem is nagyon akaródzik, na.

Avatar
KMT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 974
Csatlakozott: 2011.02.25., pén. 16:25
Értékelés: 81

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: KMT »



Más készülék miatt voltam egy fórumtársnál és akkoriban az erősítőjét is hirdette. Elismert márka, az én készülékem árának a négyszerese. Epos hangfalak voltak rákötve( aminek ára az enyémek szintén többszöröse). Bizony szépen szólt, de nem annyival, hogy négyszer annyit adnék érte.Tudom, ne essek abba a hibába, hogy az árak alapján ítéljem meg a készülékeket, de az általam ott meghallgatottak igen magasztalt és itt is agyondicsért készülékek.Ekkor fogalmazódott meg bennem, hogy ha ekkora javulásért négyszeres árat kellene fizetnem, akkor inkább egy alaprendszerből próbálom kihozni a legtöbbet.


 
Értem, és van benne logika. DE!
 
Majd meg fogod tapasztalni, hogy a jót milyen könnyű megszokni. Szinte észre sem veszed, hogy egy jobb eszközt hallgatsz, de ha visszarakod a gyengébbet, az egyből feltűnik. Arra akarok kilyukadni, hogy ha te élnél együtt azzal a rendszerrel, akkor nagyobb különbségeket hallanál az, és a mostani rendszered közt.

Vendég

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Más készülék miatt voltam egy fórumtársnál és akkoriban az erősítőjét is hirdette. Elismert márka, az én készülékem árának a négyszerese. Epos hangfalak voltak rákötve( aminek ára az enyémek szintén többszöröse). Bizony szépen szólt, de nem annyival, hogy négyszer annyit adnék érte.Tudom, ne essek abba a hibába, hogy az árak alapján ítéljem meg a készülékeket, de az általam ott meghallgatottak igen magasztalt és itt is agyondicsért készülékek.Ekkor fogalmazódott meg bennem, hogy ha ekkora javulásért négyszeres árat kellene fizetnem, akkor inkább egy alaprendszerből próbálom kihozni a legtöbbet.


 
Értem, mit akarsz mondani: hogy gyakran nüansznyi különbségekért és egy egészen kicsit szebb hangért kell mélyen a pénztárcába nyúlni. Hidd el, van olyan, aki megteheti és akinek ez meg is éri. De az alsóbb árfekvésben is lehet olyan rendszert összerakni, amelyik messze megfelel sokszor még egy igényesebb zenehallgató igényeinek is. Sok múlik már csak azon is, hogy mennyit vagy hajlandó fizetni a névre, kinézetre, és mennyit fizetsz a hangra. A vintage készülékek (ha annak idején jól meg lettek tervezve, rendesen össze lettek rakva és gondosan karban voltak tartva) sok örömet tudnak okozni. A komponensek egymáshoz illesztése (kábelezést is beleértve) is sokat dobhat az egész rendszer hangján.
Amikor pedig a vintage hangfalakról beszéltem, akkor ilyenekre gondoltam:
Monitor Audio
JPW
MB Quart
De a Kacsentó által ajánlott, tuningolt dobozt is érdemes lenne megfülelned. Mintha az is lett volna itt nemrég eladó, csak lehet, hogy nem lapoztam vissza eléggé.

Vendég

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Salaca!
 
Örömmel veszem, hogy többen is írtok ,mivel remélem más tapasztalatlanabb embernek is segítenek az itt leírtak ( én is csak olvasgattam néhány hétig mielőtt kérdezgetni kezdtem).
 
A Tannoy-okat egyelőre nem szándékozom lecserélni .Mióta megvan a dac és egy- két tesztlemezt is sikerült beszereznem olyan hangok jönnek elő....Helytakarékossági szempontból mozihoz korábban vettem egy Celestion f10-es monitort. Tudom nem egy kategória, de meg sem közelíti a Tannoy-t sem részletben, sem térben. Az erősítő ...
meglátjuk


Az a Celestion már nem az a Celestion, amit én javasoltam... Azért irtam vintage monitort...
Egyébként hajrá, ne gondolkodj, hanem hallgatózz!!!

Vendég

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Ha pesti vagy, a Kácsá-ban megcsinálják az IEC aljzatot, nagyon szépen, nem barkács módra.


Voltam már náluk többször, de azt hittem csak a kábeleket szerelnek. Köszi a tippet.

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: akvapark »



Salaca!
 
Örömmel veszem, hogy többen is írtok ,mivel remélem más tapasztalatlanabb embernek is segítenek az itt leírtak ( én is csak olvasgattam néhány hétig mielőtt kérdezgetni kezdtem).
 
A Tannoy-okat egyelőre nem szándékozom lecserélni .Mióta megvan a dac és egy- két tesztlemezt is sikerült beszereznem olyan hangok jönnek elő....Helytakarékossági szempontból mozihoz korábban vettem egy Celestion f10-es monitort. Tudom nem egy kategória, de meg sem közelíti a Tannoy-t sem részletben, sem térben. Az erősítő ...
meglátjuk


Ha pesti vagy, a Kácsá-ban megcsinálják az IEC aljzatot, nagyon szépen, nem barkács módra.
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Vendég

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Salaca!
 
Örömmel veszem, hogy többen is írtok ,mivel remélem más tapasztalatlanabb embernek is segítenek az itt leírtak ( én is csak olvasgattam néhány hétig mielőtt kérdezgetni kezdtem).
 
A Tannoy-okat egyelőre nem szándékozom lecserélni .Mióta megvan a dac és egy- két tesztlemezt is sikerült beszereznem olyan hangok jönnek elő....Helytakarékossági szempontból mozihoz korábban vettem egy Celestion f10-es monitort. Tudom nem egy kategória, de meg sem közelíti a Tannoy-t sem részletben, sem térben. Az erősítő ...
meglátjuk

Vendég

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Eléggé szép lenne ez attól a Denon-tól... Még az árában is találhatsz jobbat. Bocsi. Salaca-val értek egyet.


Valószínű, hogy félreérthetően fogalmaztam. Nem azt gondoltam, hogy a 30-40 ezres kategóriában a Denon a legjobb , hanem, hogy az árakban itt van egy ugrás és a fórumon is jobb minőségűnek ítélt erősítők már 80-100 körüli áron vannak hirdetve.
 
Más készülék miatt voltam egy fórumtársnál és akkoriban az erősítőjét is hirdette. Elismert márka, az én készülékem árának a négyszerese. Epos hangfalak voltak rákötve( aminek ára az enyémek szintén többszöröse). Bizony szépen szólt, de nem annyival, hogy négyszer annyit adnék érte.Tudom, ne essek abba a hibába, hogy az árak alapján ítéljem meg a készülékeket, de az általam ott meghallgatottak igen magasztalt és itt is agyondicsért készülékek.Ekkor fogalmazódott meg bennem, hogy ha ekkora javulásért négyszeres árat kellene fizetnem, akkor inkább egy alaprendszerből próbálom kihozni a legtöbbet.

Avatar
Kacsento
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.10., vas. 13:53
Értékelés: 15

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Kacsento »


Én erősítőnek ajánlanám még a nad 3020 menőmanót.30 körül szokott gazdát cserélni, és rendben van a hangja.
Hangfal terén pedig ha monitor is számít akkor esetleg egy Sound Art W2 akár kis tuningal megspékelve.

" Nagyon szépen szól, az éles is és a mély hangok is tiszták. "

Vendég

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Salaca, KMT!
 
Ezért kezdtem el látogatni ezt a fórumot, hogy ha saját tapasztalattal nem rendelkezem a ti tanácsaitokat megfontolva építgessek egy alap rendszert. Az általatok említett egyik erősítőt sem hallottam még. A Marantz 6010-est fontolgattam, de sajnos most nem állok úgy, hogy látatlanba megvegyem, majd meghallgatás után a számomra jobbat megtartsam. Eléggé áll a piac, csak nyomott áron lehet értékesíteni gyorsan bármit.( és sajnos nekem is jött két közig. bírság )
A jelenlegi rendszer, amint írtam nekem megfelelő, de nincs viszonyítási alapom. Az olcsóbb kábelek terén kísérletezgetek, eddig azok bejöttek, mindig pozitív változást tapasztaltam.
Tehát: Denon pma500ae, Tannoy mx3-m, Marantz cd5001, Musical Fidelity x-act dac, Audioquest vdm 1 digi koax, Excalibur IC és hangfalkábelek ( ez csak ma érkezett, eddig Gotham spk)
 
Köszönöm mindenki tanácsait
 
( Fülelektől pedig elnézést az elírásért )


 
Szerintem írd meg, hogy hol laksz, hátha van arra segítőkész fórumos, akihez el lehet menni egyet hallgatózni, barátkozni, sörözni-borozni, mifene. "Hallatlanul" nyilván nem szabad semmit venni, tapasztalatot viszont mindig lehet gyűjteni. Szerintem egyáltalán nem olyan vészes a rendszered, van benne például DAC. Szerintem erősítő- és hangfalfronton lehetne fejleszteni, azt biztosan jobban hallanád, mint a tápkábelt. Ha ebben az árkategóriában gondolkodsz, akkor szerintem a javasolt erősítők közül szinte bármelyik szóba jöhet (én a Creekkel tennék mindenképpen próbát, de nálam pihen éppen egy családtag Rotel BX840-ese, és valamelyik nap bekötöttem, és hát kicsi a bors, de finom hangja van), hangfal terén pedig (szintén árat is figyelembe véve) én vintage monitort ajánlanék (bár nem ismerem a zenehallgatási szokásaidat). Ebben a mezőnyben sokkal jobb az ár/érték arányuk, szebb a terük, több a részletük, igaz, a "legaljuk" néha hiányzik. Ha ez neked nem gond, akkor szerintem ezt akár az erősítő előtt is érdemes megfontolni. Ez például itt egy Chokito tipikus esete: randa, de nagyon finom hangja van.
De kicsit előre szaladtam...
A másik meg az, hogy lehet esetleg beszámítással is kísérletezni: az eladóknak is nehéz dolguk van, és lehet, hogy egy olcsóbb vasra ráfizettetnek, mert azt talán könnyebb eladni. Én mindenesetre megpróbálkoznék vele.

Vendég

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Salaca, KMT!
 
Ezért kezdtem el látogatni ezt a fórumot, hogy ha saját tapasztalattal nem rendelkezem a ti tanácsaitokat megfontolva építgessek egy alap rendszert. Az általatok említett egyik erősítőt sem hallottam még. A Marantz 6010-est fontolgattam, de sajnos most nem állok úgy, hogy látatlanba megvegyem, majd meghallgatás után a számomra jobbat megtartsam. Eléggé áll a piac, csak nyomott áron lehet értékesíteni gyorsan bármit.( és sajnos nekem is jött két közig. bírság )
A jelenlegi rendszer, amint írtam nekem megfelelő, de nincs viszonyítási alapom. Az olcsóbb kábelek terén kísérletezgetek, eddig azok bejöttek, mindig pozitív változást tapasztaltam.
Tehát: Denon pma500ae, Tannoy mx3-m, Marantz cd5001, Musical Fidelity x-act dac, Audioquest vdm 1 digi koax, Excalibur IC és hangfalkábelek ( ez csak ma érkezett, eddig Gotham spk)
 
Köszönöm mindenki tanácsait
 
( Fülelektől pedig elnézést az elírásért )

Avatar
KMT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 974
Csatlakozott: 2011.02.25., pén. 16:25
Értékelés: 81

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: KMT »



A 3-6 ezer ráfordítás szerintem megérné. Lehet, hogy én látom rosszul, de az általam is vett 30-40 ezres árkategória után már 80-100e körül vannak a jobb erősítők itt a fórumon.


 
Eléggé szép lenne ez attól a Denon-tól... Még az árában is találhatsz jobbat. Bocsi. Salaca-val értek egyet.

Vendég

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Vendég »



A 3-6 ezer ráfordítás szerintem megérné. Lehet, hogy én látom rosszul, de az általam is vett 30-40 ezres árkategória után már 80-100e körül vannak a jobb erősítők itt a fórumon. Ennyit jelenleg nem szánok rá, mivel főleg háttérzene megy olvasás közben és Fülek egy korábbi hozzászólása megfogott: falhoz tolt hangdobozok mellé mindegy milyen kábelt veszek. Ha csak zenélni akarok, akkor természetesen az ideális helyre kerülnek és a hangzással elégedett vagyok, bár soha nem volt még "komoly" erősítőm.


Szerintem meg vannak jobb erősítők ennyiért. Csak abból szemezek, ami most eladó:
Rotel
Marantz
Creek
Dunaudio (HiVox)
Még egy Rotel
NAD
Még egy Marantz
Szerintem ezek mindegyike jobb választás lehet, mint a Denon (és más hangkarakter is), de ezt a füled tudná eldönteni. Némelyiket át sem kell alakítani, ha jól rémlik, és megkaphatná később a tápkábelt.
Azonban Füleleknek (gondolom, csak elírtad a nevet) igaza van abban, hogy a legolcsóbb fejlesztés az, ha megnézed, mindent kihoztál-e a szobaakusztikából.
Ha további tanácsot szeretnél ez ügyben, szerintem érdemes lenne azt is megírni, hogy milyen a többi komponens (főleg a hangfalak).
Remélem, segítettem.

Avatar
zozo333
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.09.14., szer. 12:30
Értékelés: -12

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: zozo333 »


sziasztok! most rakom ossze életem elso szetjet!Yamaha rx-v363 , frontokank sony ss-se581 ,2 sony surround es egy sony center mind 3 100w. Az aktiv ladan gondolkozom! 50 ezret szannek ra! talaltam is kettot :
Yamaha YST-SW315, Jamo e8! Egy szimpla velemeny kernek hogy melyik jobb zenei es mozi elmenyhez! (inkabb zenei) yamaha 45eFt jamo 50 eFT. Koszonom a segitseget
Udv :

Vendég

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Igen, de ha beszámolod az átalakítás árát, meg még a rendes tápkábelt hozzá, akkor azért már alapból jobb erősítőket is lehet kapni. Kb. 15-20E HUF diffiről beszélünk. Egy átalakítás szerintem 3-6, most jelent meg itt egy eladó ValHalla CU II 11E-ért, ha ennyit rádobsz a Denonra, azért már jóval komolyabb vasat kapni. Kábelekkel variálni, különösen átalakítani, már csak többé-kevésbé kialakult rendszerben érdemes. Ha 4-5 évig együtt akarsz még élni a Denonnal, mert nem kell, nincs több jobbra, akkor csináld, de ha cserélni fogsz, nem látod viszont a "fejlesztés" árát.


 
A 3-6 ezer ráfordítás szerintem megérné. Lehet, hogy én látom rosszul, de az általam is vett 30-40 ezres árkategória után már 80-100e körül vannak a jobb erősítők itt a fórumon. Ennyit jelenleg nem szánok rá, mivel főleg háttérzene megy olvasás közben és Fülek egy korábbi hozzászólása megfogott: falhoz tolt hangdobozok mellé mindegy milyen kábelt veszek. Ha csak zenélni akarok, akkor természetesen az ideális helyre kerülnek és a hangzással elégedett vagyok, bár soha nem volt még "komoly" erősítőm.

Vendég

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Igazad van,de eddig bármit változtattam mindig pozitív volt a változás és ezért gondoltam egy tápkábel cserére, ha ez kisebb befektetéssel is tovább javíthat a hangon. Kábelek terén tapasztalatlan vagyok, de a noname réz hangfalkábel után a Gotham, illetve a Kácsás Expert Line IC-t követő Excalibur IC-je, továbbá a Profigold utáni Audioquest vdm között hallom a különbséget, pedig igen alapszinten vagyunk.


Igen, de ha beszámolod az átalakítás árát, meg még a rendes tápkábelt hozzá, akkor azért már alapból jobb erősítőket is lehet kapni. Kb. 15-20E HUF diffiről beszélünk. Egy átalakítás szerintem 3-6, most jelent meg itt egy eladó ValHalla CU II 11E-ért, ha ennyit rádobsz a Denonra, azért már jóval komolyabb vasat kapni. Kábelekkel variálni, különösen átalakítani, már csak többé-kevésbé kialakult rendszerben érdemes. Ha 4-5 évig együtt akarsz még élni a Denonnal, mert nem kell, nincs több jobbra, akkor csináld, de ha cserélni fogsz, nem látod viszont a "fejlesztés" árát.

Vendég

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Igazad van,de eddig bármit változtattam mindig pozitív volt a változás és ezért gondoltam egy tápkábel cserére, ha ez kisebb befektetéssel is tovább javíthat a hangon. Kábelek terén tapasztalatlan vagyok, de a noname réz hangfalkábel után a Gotham, illetve a Kácsás Expert Line IC-t követő Excalibur IC-je, továbbá a Profigold utáni Audioquest vdm között hallom a különbséget, pedig igen alapszinten vagyunk.

Avatar
rozoga62
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2008.04.29., kedd 13:07
Értékelés: 95
Tartózkodási hely: Verpelét

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: rozoga62 »



Sziasztok!
 
Van egy Denon PMA500ae erősítőm. Elégedett vagyok vele, de megfordult a fejemben, hogy jó lenne beleszereltetni egy IEC aljzatot. Van valakinek tapasztalata ezzel az erősítővel ezen a téren.? Megéri e költeni erre? Mennyibe kerülhet egy ilyen átalakítás és Bp-en hol lehet ezt megcsináltatni? (alap erősítő, 35e-ért vásároltam, tehát ennek függvényében kell mérlegelnem)
 
A válaszokat előre is köszönöm!


SZVSZ. fölösleges pénzkidobás. Vagy így használod (hiszen elégedett vagy vele) vagy veszel komolyabbat.

Vendég

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Van egy Denon PMA500ae erősítőm. Elégedett vagyok vele, de megfordult a fejemben, hogy jó lenne beleszereltetni egy IEC aljzatot. Van valakinek tapasztalata ezzel az erősítővel ezen a téren.? Megéri e költeni erre? Mennyibe kerülhet egy ilyen átalakítás és Bp-en hol lehet ezt megcsináltatni? (alap erősítő, 35e-ért vásároltam, tehát ennek függvényében kell mérlegelnem)
 
A válaszokat előre is köszönöm!

Avatar
MMateV
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.08.09., kedd 15:22
Értékelés: 3

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: MMateV »


harman/kardon HK6500 + Orion HS200 = kinyílt előttem a zene világa, jöhet a lejátszó, és adatátviteli eszközök fejlesztése... persze csak szép sorjában!
gaborka8X8 - kössz a bíztatást

Vendég

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Vendég »



............most csak biztatást várok, ..............


 
Hajrá!
 
.

Avatar
MMateV
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.08.09., kedd 15:22
Értékelés: 3

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: MMateV »



És ami fontos:
Mennyit szánsz az erősítőre?
(Ne feledjük a HS 200-as terhelhetősége 25/35 W. Ez nem teljesítmény, mint ahogy a hirdetésekben - hibásan! - sokszor íródik.)


30-40 eFt-t szántam volna, és hirtelen felindulásból az általam korábban linket erősítőre rá is szántam végül... (forrt a vérem, vagy égette a kezemet a pénz, már nem rémlik..., minden esetre pénteken meg is érkezik)
Csak remélni tudom, hogy jó lesz, illetve, jó lesz későbbi (2-3 éven belüli) hangfal csere esetére is!
:/ (most csak biztatást várok, a többi a fülem megmondja...)
Az építő kritikát továbbra is várom, és egyben megköszönöm ez előzőeket!

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: akvapark »



4x6=24 m2, jazz, klasszikus, chillout. A hangfalak a szoba 6 m-es falán helyezkednek el a polcon, 1,5 m-es magasságban, jelen pillanatban fektetett állapotban (még nem barkácsoltam szét a szekrény polcait, hogy felállíthassam őket).


És ami fontos:
Mennyit szánsz az erősítőre?
(Ne feledjük a HS 200-as terhelhetősége 25/35 W. Ez nem teljesítmény, mint ahogy a hirdetésekben - hibásan! - sokszor íródik.)
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
MMateV
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.08.09., kedd 15:22
Értékelés: 3

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: MMateV »



Milyen zenéket akarsz hallgatni, és mekkora szobában?


 
4x6=24 m2, jazz, klasszikus, chillout. A hangfalak a szoba 6 m-es falán helyezkednek el a polcon, 1,5 m-es magasságban, jelen pillanatban fektetett állapotban (még nem barkácsoltam szét a szekrény polcait, hogy felállíthassam őket).

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”