Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kezdő hifi - tanács kéne

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: BLX »

@Tottyi: Próbáltad már a Paradound P6-on lévő hangszínszabályzót? Lehet egy kicsi mély emelés segítene? Ha nem olyan a mély amilyet szeretnél, az szerintem a szobádon múlik leginkább. A cuccok nagyon is rendben vannak. Lehet érdemes lenne mérni és kipróbálni valamilyen DSP-s korrekciót, hátha az meghozza azt amit szeretnél.

Vannak olyan szobák, ahova lerakod "szemre" a hangfalakat és kb. tökéletesen szólnak a mélyek (is). Ehhez nagy szerencse kell, de létezik. Nyílván ez a hangfal-szoba-elhelyezéz-hallgatási pozíció szerencsés együttállása. Lehet nálad egy picit trükközni kell. Sok sikert! :napsut:

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: tottyi »

viri írta:
2023.04.06., csüt. 16:20
tottyi írta:
2023.04.06., csüt. 10:33
Teljes mertekben igazatok van. Ti tudjatok nalam hogyan szolnak a hangfalak. :napsut:
Bocsánat, én félreértettelek, azt hittem ironizálsz, hogy erőltetem itt a subokat... Ha a 150-es ATC-vel nem elég a mélytartomány, akkor nagyon valószínű, hogy egy akusztikai cipőben járunk. Nálam is bármekkora hangfal van, most pl. már egy éve egy monstrum JBL 250ti se, 36cm-es mélyei vannak, az egyik legjobb mélyeket tudja minden szempontból, amit valaha állódobozból hallottam, de még ezekhez is kell két 38cm-es zárt sub. Természetesen már régen be lett mérve a szoba, nem is egyszer, 60Hz-től meredeken esik, minden mélyet elszív, minden más szempontból viszont ideális. Egyébként a 250Ti-hez már majdnem nem kell, sőt, nagy hangerőn nem is kellene, de normál, vagy kis hangerőn már elnyelődik annyira, ami engem már zavar. Ha megszokja az ember, hogy legalul is ott vannak azok az információk, akkor az nagyon tud hiányozni, ha eltűnik. Meg ha egy lábdobnak annyi súlya van, mint egy pergőnek :D

Mérted, vagy méretted már a szobád?
Meg az azelotti hangfalammal volt bemerve de nemhinnem, hogy a szobaakusztikaval lenne gond a melyeket illetoen, aztan kitudja, hogy a mostani hangfal mit produkalna a mereseken. Allitolag a haver mikor hallgatta az elozoket akkor szerinte sok volt a mely de nem olyan 40Hz koruli hianyzik hanem ami alatta van mert a hatuljan van egy potmeter es az kb 40Hz korul kiemel +6 db-elt es az pl mar nemtetszik es bug ha azt feltekerem, onnet gondolom, hogy az alatte levo tartomany lett "kevesebb", vagy ilyennek kell lennie csak az elozohoz voltam hozzaszokva. gondolkodik.gif De meg csak egy eve van ez a hangfal, meg szoknom kell talan. :rolleyes:

átvitel.png
átvitel.png (21.65 KiB) Megtekintve 1643 alkalommal
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2858
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 681

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

Igaz, bármennyivel lehet... :rolleyes:

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4226
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1577
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Voyager »

Rock60 írta:
2023.04.05., szer. 19:00
Még csak véletlenűl sem 10 Herzenként van skálázva a poti.
Frappáns... :fekverohog:
És? 8-al nem lehet számolni?
Egyébként sem pontos az ilyen "jelzés", de ebbe mélyebben ne menjünk most bele.

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4226
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1577
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Voyager »

audioline írta:
2023.04.05., szer. 22:36
Voyager írta:
2023.04.05., szer. 17:41
audioline írta:
2023.04.05., szer. 10:10
Bevallom férfiasan sokáig én is sub ellenes voltam. Aztán felszámolódott a házimozi rendszer, maradt 2.1. Úgy voltam vele, mozizáshoz jó lesz a + "dübörgés". BK Electronics zárt láda. Végül rászoktam egyes zenéknél is. 60Hz-nél vágom, alul hagy segítsen be. Egyes műfajoknál jól jön. Azt viszont hozzátenném, hogy ha rosszul van rendszerbe integrálva, vagy gyenge minőségű a subwoofer, akkor annál tényleg jobb az, ha nincs.
És azt honnan tudod, hogy 60Hz-nél vágod? A skála ebben nem segít, gondolom mérted.
Abba most ne is menjünk bele, hogy a zenehallgató helyiségben mit is hallunk, ha ez a beállítás 60Hz-nél van.

Képkivágás.JPG
10ó állásnál kb. 60. Egyébként fülre állítottam oda. Filmeknél inkább 100. És a Gain potit is eltekerem időnként szükség szerint... ;)
Köszi! Hétvégén egy kicsit bíbelődők majd mérésekkel. (nekem BK XXLS400-as van)

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1631
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: viri »

tottyi írta:
2023.04.06., csüt. 10:33
Teljes mertekben igazatok van. Ti tudjatok nalam hogyan szolnak a hangfalak. :napsut:
Bocsánat, én félreértettelek, azt hittem ironizálsz, hogy erőltetem itt a subokat... Ha a 150-es ATC-vel nem elég a mélytartomány, akkor nagyon valószínű, hogy egy akusztikai cipőben járunk. Nálam is bármekkora hangfal van, most pl. már egy éve egy monstrum JBL 250ti se, 36cm-es mélyei vannak, az egyik legjobb mélyeket tudja minden szempontból, amit valaha állódobozból hallottam, de még ezekhez is kell két 38cm-es zárt sub. Természetesen már régen be lett mérve a szoba, nem is egyszer, 60Hz-től meredeken esik, minden mélyet elszív, minden más szempontból viszont ideális. Egyébként a 250Ti-hez már majdnem nem kell, sőt, nagy hangerőn nem is kellene, de normál, vagy kis hangerőn már elnyelődik annyira, ami engem már zavar. Ha megszokja az ember, hogy legalul is ott vannak azok az információk, akkor az nagyon tud hiányozni, ha eltűnik. Meg ha egy lábdobnak annyi súlya van, mint egy pergőnek :D

Mérted, vagy méretted már a szobád?
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1658
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

tottyi írta:
2023.04.06., csüt. 10:33
Teljes mertekben igazatok van. Ti tudjatok nalam hogyan szolnak a hangfalak. :napsut:
Jaj én nem tudom, hogy nálad mi/hogyan szól és az neked mennyire tetszik... ;) Ha kell mélyláda hát tegyél be nyugodtan :D
Én pusztán a "nagy doboz" = "kis doboz + mélynyomó összeépítve" gondolaton méláztam el... illetve annak is a fordítottján, hogy sokkal inkább igaz az az állítás, hogy egy 2.1 vagy 2.2 nem áll olyan messze egy nagy doboztól, mint mikor azt olvassuk, hogy a mélynyomó sztereora nem való.
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: tottyi »

denesdr írta:
2023.04.06., csüt. 10:39
tottyi írta:
2023.04.06., csüt. 10:33
Teljes mertekben igazatok van. Ti tudjatok nalam hogyan szolnak a hangfalak. :napsut:
Tudjuk hogyan tud szólni egy SCM150, de azt nem tudjuk, hogy a te szobádban hogyan szól a mélytartomány az adott elhelyezéssel és hallgatási pozícióval. Illetve nem ismerjük az ízlésedet sem.
Elozo hangfalamhoz kepest a subszekcio szegenyebb bar lehet ezt az elotte levo elektronika is befolyasolhatja.
A melyek azok nagyon is rendben vannak az elozo hangfalamhoz kepest mert sokkal reszletesebb de el tudnek kepzelni egy sub-ot melle.
De ez mar sokadjara kerult elo es most nem is rolam van szo.
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Online
Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 974

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: denesdr »

tottyi írta:
2023.04.06., csüt. 10:33
Teljes mertekben igazatok van. Ti tudjatok nalam hogyan szolnak a hangfalak. :napsut:
Tudjuk hogyan tud szólni egy SCM150, de azt nem tudjuk, hogy a te szobádban hogyan szól a mélytartomány az adott elhelyezéssel és hallgatási pozícióval. Illetve nem ismerjük az ízlésedet sem.

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Teljes mertekben igazatok van. Ti tudjatok nalam hogyan szolnak a hangfalak. :napsut:
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Online
Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 974

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: denesdr »

ZolaBA írta:
2023.04.06., csüt. 09:04
viri írta:
2023.04.06., csüt. 07:15
ha belegondolsz, annak az alsó fele önnagában egy aktív mély láda :rolleyes:
Végre valaki látja a fától az erdőt ... leborulok.gif
Igen, végülis tényleg egy aktív sub, leszámítva, hogy nem lehet a közép-magas szekciótól függetlenül mozgatni. Ez azért lényeges, mert gyakran előfordul (főleg kisebb szobákban), hogy az elhelyezés, ami a közép- és magassávnak jó, az nem jó a mélytartománynak és hiába van a dobozban lavór méretű mélynyomó, nem fogja tudni megmutatni a valós tudását. Persze ez nem minden esetre igaz, van, ahol nincs ilyen probléma. Én speciel hallottam ATC SCM150 dobozokat szólni, ha kedvező az akusztika hozzá, akkor szerintem nem igényel külön subot. Aztán persze valaki még így is használ mellé, ő tudja... :rolleyes:

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1658
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

viri írta:
2023.04.06., csüt. 07:15
ha belegondolsz, annak az alsó fele önnagában egy aktív mély láda :rolleyes:
Végre valaki látja a fától az erdőt ... leborulok.gif
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1631
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: viri »

tottyi írta:
2023.04.06., csüt. 06:55
Egesz eletemben en is sub ellenes voltam de miota ilyen hangfalaim vannak mar erosen gondolkodom a sub alkalmazasaval. gondolkodik.gif
Az ATC 150 pont az a doboz, ami mellé nem kell sub, qva jó mélyei vannak, de ha belegondolsz, annak az alsó fele önnagában egy aktív mély láda :rolleyes:

De nem akarok én kardoskodni a subok mellett, mindennek megvan a maga helye, valahol nem kell, valahol meg nélkülözhetetlen,ennyi. Egy kis szobában nagyon nehéz, vagy nem is lehet installálni. Viszont egy közepes szobában egy monitor mellé nagyon megfontolandó. Csak érdemes minőségben minél feljebb menni, akár még drágább is lehet, mint a monitor, de a végeredmény megéri.
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Egesz eletemben en is sub ellenes voltam de miota ilyen hangfalaim vannak mar erosen gondolkodom a sub alkalmazasaval. gondolkodik.gif
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5816
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: audioline »

Voyager írta:
2023.04.05., szer. 17:41
audioline írta:
2023.04.05., szer. 10:10
Bevallom férfiasan sokáig én is sub ellenes voltam. Aztán felszámolódott a házimozi rendszer, maradt 2.1. Úgy voltam vele, mozizáshoz jó lesz a + "dübörgés". BK Electronics zárt láda. Végül rászoktam egyes zenéknél is. 60Hz-nél vágom, alul hagy segítsen be. Egyes műfajoknál jól jön. Azt viszont hozzátenném, hogy ha rosszul van rendszerbe integrálva, vagy gyenge minőségű a subwoofer, akkor annál tényleg jobb az, ha nincs.
És azt honnan tudod, hogy 60Hz-nél vágod? A skála ebben nem segít, gondolom mérted.
Abba most ne is menjünk bele, hogy a zenehallgató helyiségben mit is hallunk, ha ez a beállítás 60Hz-nél van.

Képkivágás.JPG
10ó állásnál kb. 60. Egyébként fülre állítottam oda. Filmeknél inkább 100. És a Gain potit is eltekerem időnként szükség szerint... ;)
.

Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2858
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 681

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

Még csak véletlenűl sem 10 Herzenként van skálázva a poti.
Frappáns... :fekverohog:

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4226
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1577
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Voyager »

audioline írta:
2023.04.05., szer. 10:10
Bevallom férfiasan sokáig én is sub ellenes voltam. Aztán felszámolódott a házimozi rendszer, maradt 2.1. Úgy voltam vele, mozizáshoz jó lesz a + "dübörgés". BK Electronics zárt láda. Végül rászoktam egyes zenéknél is. 60Hz-nél vágom, alul hagy segítsen be. Egyes műfajoknál jól jön. Azt viszont hozzátenném, hogy ha rosszul van rendszerbe integrálva, vagy gyenge minőségű a subwoofer, akkor annál tényleg jobb az, ha nincs.
És azt honnan tudod, hogy 60Hz-nél vágod? A skála ebben nem segít, gondolom mérted.
Abba most ne is menjünk bele, hogy a zenehallgató helyiségben mit is hallunk, ha ez a beállítás 60Hz-nél van.
Képkivágás.JPG
Képkivágás.JPG (12.08 KiB) Megtekintve 1156 alkalommal

Online
Avatar
tomrider
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2017.11.12., vas. 23:06
Értékelés: 100
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: tomrider »

marceee írta:
2023.04.05., szer. 13:30

Eddig szimpi, most egy combosabb dobozt keresek mellé. Egy Dynaudio Audience 122-vel szemezek. Várom az észrevételeket 😂
....
A Marantzzal szerintem nem fogja megmutatni valódi tudását.
És kezdődik minden előről...
Auralic Aries LE - Beresford TC7510 - Nuforce IA7 V3 - Magneplanar MG12

Avatar
marceee
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2008.09.21., vas. 11:40
Értékelés: 2

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: marceee »


Eddig szimpi, most egy combosabb dobozt keresek mellé. Egy Dynaudio Audience 122-vel szemezek. Várom az észrevételeket 😂
Érdemes meghallgatni, nekem audience 62 van. Feltételezem a 122es is hasonló karakter.
A Marantzzal szerintem nem fogja megmutatni valódi tudását.

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5816
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: audioline »

Bevallom férfiasan sokáig én is sub ellenes voltam. Aztán felszámolódott a házimozi rendszer, maradt 2.1. Úgy voltam vele, mozizáshoz jó lesz a + "dübörgés". BK Electronics zárt láda. Végül rászoktam egyes zenéknél is. 60Hz-nél vágom, alul hagy segítsen be. Egyes műfajoknál jól jön. Azt viszont hozzátenném, hogy ha rosszul van rendszerbe integrálva, vagy gyenge minőségű a subwoofer, akkor annál tényleg jobb az, ha nincs.
.

Online
akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5694
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1176

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: akvapark »

gomolalaci írta:
2023.04.04., kedd 19:58
,,Ui. : vagy ha tényleg tetszik a monitor audio bronze közepe, meg a magasa, csak a mély hiányzik, akkor próbálj ki hozzá egy subot (vagy kettőt) ha teheted. Hátha megúszod annyival. Ha megjön az egyensúly, már az üdítő, nincs idegesítőbb egy felfelé húzó hangképnél..."

Mélynyomót hifihez??? Soha!!!
"Never say never" leborulok.gif
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1631
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: viri »

gomolalaci írta:
2023.04.04., kedd 19:58
,,Ui. : vagy ha tényleg tetszik a monitor audio bronze közepe, meg a magasa, csak a mély hiányzik, akkor próbálj ki hozzá egy subot (vagy kettőt) ha teheted. Hátha megúszod annyival. Ha megjön az egyensúly, már az üdítő, nincs idegesítőbb egy felfelé húzó hangképnél..."

Mélynyomót hifihez??? Soha!!!
:D Majd egy koncerten is kérd meg, hogy kapcsolják le a mélyládákat, mert Te úgy szereted :D Jól fog szólni :D
Ezt az ortodox megközelítést én is vallottam valaha, hogy sub csak mozihoz, egészen addig míg akkora szobába nem került a cuccom, ahol már nem lehetett megoldani mélynyomó nélkül a mély hangok hiányát. Viszont egyre jobb subokkal ismerkedtem meg, és most már nagyon ritkán hallok olyan jó mélyeket, elvétve 1-2 drága álló dobozt, ami tudja azt, amit egy jó gyors! zárt sub.
Az még az én egyéni ízlésem, hogy inkább ajánlok akár egy közepes subot is, egy pilinszka monitorhoz, (hogy legalább balanszban legyen, még ha nem is tökéletes a mély,) mint hogy semmilyen mély ne legyen.
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Avatar
gomolalaci
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2018.05.14., hétf. 08:52
Értékelés: 289
Tartózkodási hely: Szada

Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: gomolalaci »

,,Ui. : vagy ha tényleg tetszik a monitor audio bronze közepe, meg a magasa, csak a mély hiányzik, akkor próbálj ki hozzá egy subot (vagy kettőt) ha teheted. Hátha megúszod annyival. Ha megjön az egyensúly, már az üdítő, nincs idegesítőbb egy felfelé húzó hangképnél..."

Mélynyomót hifihez??? Soha!!!
A gondolkodás nem megerőltető...

NoobyLP120
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2023.03.27., hétf. 13:36
Értékelés: 1
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: NoobyLP120 »

Rock60 írta:
2023.04.04., kedd 17:17
Na, milyen a Malac, Nooby ?
Eddig szimpi, most egy combosabb dobozt keresek mellé. Egy Dynaudio Audience 122-vel szemezek. Várom az észrevételeket 😂

Rock60
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2858
Csatlakozott: 2021.02.12., pén. 13:20
Értékelés: 681

Re: Kezdő hifi - tanács kéne

Hozzászólás Szerző: Rock60 »

Na, milyen a Malac, Nooby ?

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”