Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Általában a hifiről

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 628

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: ANDS »


Egyetértek.
Pont ilyen cuccokat vettem én is (pl.: THIEL CS6).
Még nem tudtam olyan vacak erősítővel hallgatni, hogy nem tetszett a hangja.
......Egy jó rendszer kell,ami még egy hokedlin,lecsupaszítva minden kütyütől is jól szól.....
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3653
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1880

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: Shimano »


Én ezt úgy módosítanám, hogy sok felhasználónak kell a varázslat.
Ha boldogabb tőle tegye,csak tegye rendbe elötte az alapokat.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15214
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Én elhiszem hogy sok rendszernek kell a varázslat...
Én ezt úgy módosítanám, hogy sok felhasználónak kell a varázslat.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3653
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1880

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: Shimano »


asebestyen Neked az a hang kell szerintem ami nekem is.Pl egy obelisk si mk2 hosszútávon is úgy zenél,hogy eszedbe sem jut lecserélni.Neked is az lehet a fontos hogy minden jól szóljon,ne akarjon elkápráztatni rögtön,de vonjon be a zenébe,és azt tegye úgy hogy állandóan jól essen zenét hallgatni vele.
Én eladtam az enyémet de baromira bánom.Na nem azért mert az új nem jó,ha nem azért mert sok örömet okozott,és szarul esett mikor egy hirtelen felindulásból elengedttem a kezét,és másnak adtam.
Nem hittem volna hogy egy készülékhez így lehet kötődni,de most már tudom hogy lehet.
Előbb utóbb ha alkalmam lesz rá,szerzek is egyet.Hallgatni nem biztos hogy fogom,de jól esik majd birtokolni,ebben biztos vagyok.

Vendég

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Hát ami azt illeti elég nagy kört futottál...  nagyon kedvellek, és őszintén kívánom, hogy révbe érj a zenehallgatásban, de valahogy ez a nyavalyás hobbi nehezen engedi el az embert. Kíváncsian várom, hogy alakul nálad a zenehallgatás/rendszer építés/leépítés.
 
Egy beírásodra reagálnék. Talán itt alább nevettél a virtuális föld eszközökön. Pedig ezeket nem érdemes kizárni az érdeklődési körből, persze normális, elfogadható árú változatban.

Mindennek van hatása, ezt nem vitatom. Biztosan van a virtuális földnek is. 
Igazából magamon röhögök elsősorban, mikor végiggondolom, mit hogy csinálok/tam. 
A kérdés az, mi az aminek van értelme. Többször nekifutottam az elengedésnek, aztán felizzott a parázs megint.
Ez nem a volt rendszereim hibája, nem azért cseréltem le őket, mert rosszak lettek volna, kis kivétellel mindből tudtam elég jó hangot csinálni. A hiba bennem van.
Pár alaptézis leülepedett azért bennem. 
A szobát/helyiséget akusztikailag kezelni kell, amennyire lehetséges, tökéletes úgyse lesz csak nagy ritkán és csak viszonylag nagy helyiség.
Kell egy jó hangsugárzó, az egy nagyon kritikus pont. 
És kell egy egységes elektronika egy hozzá illő, jó, nem feltétlen drága kábelezéssel.
Pl most van nálam egy kis Rega rendszer, ami külön hifis paramétereiben mindenben gyengébb az én rendszeremnél, mégis valahogy kerekebb, egységesebb a hangja. Tehát mindenképp rendszerben érdemes gondolkozni, eddigi összes tapasztalatom alapján. Mindez csak az én receptem, nem általános érvényű és nem jelenti, hogy más elképzelés mentén ne lehetne jó rendszert építeni, viszont így biztosan egyszerűbb.
Ha az én esetemet nézzük, akkor lesz vége ennek az egésznek, ha fejben elengedem a hangzási versenyt, már csak azért is, mert mindennél van jobb. Érdekes módon egyébként az élet más területein, más hobbikban sosem voltam ilyen, mindig egy józan szinten tudtam maradni.
Remélem, hogy sikerül végleg elengedni ezeket a dolgokat, mert ez engem nem tesz boldogabbá, sőt, hogy megy az állandó útkeresés. Mindenki megmondja, hogy mer olcsó vackokat vettem csak, meg még pénzt kellett volna tenni bele. No, a befektetett pénz és az elért hangminőség közt volt a legkevésbé szoros az összefüggés. Mindenkinek ráadásul más receptje van, de én bármelyikkel is főztem, nem ízlett igazán, nem éreztem hogy nah, megvan, max ideig-óráig. Azt a hangot, amivel maradéktalanul elégedett lettem volna, még soha sehol nem hallottam, sok rendszerben tetszett ez vagy az, de úgy ánblokk mindenhol volt valami bajom. Itt is lehet bennem van a hiba.
Viszont zenét hallgatni minden olyan rendszeremmel tudtam, ami nem nagyon valamilyen, főleg nem éles hangú, az a halálom. Lehet ez az egész hifi nem nekem való, meg kell hagynom SoundManianak.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3653
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1880

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: Shimano »



Hát ami azt illeti elég nagy kört futottál...  nagyon kedvellek, és őszintén kívánom, hogy révbe érj a zenehallgatásban, de valahogy ez a nyavalyás hobbi nehezen engedi el az embert. Kíváncsian várom, hogy alakul nálad a zenehallgatás/rendszer építés/leépítés.
 
Egy beírásodra reagálnék. Talán itt alább nevettél a virtuális föld eszközökön. Pedig ezeket nem érdemes kizárni az érdeklődési körből, persze normális, elfogadható árú változatban.

Előbb utóbb vesz egy Heed-t,úgy alakul.
Cables hidd el hogy van zene és élmény a demag,a virtuális föld,meg az egyéb kütyük nélkül is.Mindenki próbálkozik mert kíváncsi,de akinek a zene élvezete fontosabb mint a játék a hifis kütyükkel,az előbb utóbb felhagy ezekkel,és összeállít egy olyan rendszert,ami jól szól még egy hokedlin is.
Én elhiszem hogy sok rendszernek kell a varázslat,de azok nem jó rendszerek,mert idegesítően,vagy punnyadtan szólnak a speckó kábelek és kiegészítők nélkül.És itt most az átlag megfizethető rendszerekről beszélek,nem a hájend csillagáron mértekről.
Ha feltesszük azt a kérdést magunknak egy audiofil rendszert hallgatva hogy mi is az ami zavar benne,akkor a legtöbbször a gyengébb minőségű lemezek zavaróan punnyadt,vagy a hűvös rideg megszólalása a válasz,és erre nem megoldás kábeleket és kiegészítőket próbálni,mert nem lesz jó így sem.Egy jó rendszer kell,ami még egy hokedlin,lecsupaszítva minden kütyütől is jól szól.Egy ilyen rendszernek jobban is lehet örülni,mint egy karácsonyfaként felcicomázottnak.

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4642
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3112

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: istvan01 »



Hát ami azt illeti elég nagy kört futottál...  nagyon kedvellek, és őszintén kívánom, hogy révbe érj a zenehallgatásban, de valahogy ez a nyavalyás hobbi nehezen engedi el az embert. Kíváncsian várom, hogy alakul nálad a zenehallgatás/rendszer építés/leépítés.
 
Egy beírásodra reagálnék. Talán itt alább nevettél a virtuális föld eszközökön. Pedig ezeket nem érdemes kizárni az érdeklődési körből, persze normális, elfogadható árú változatban.

Az egyszerűsítés ott kezdődik vagy végződik(?) hogy beteszel egy virtuális földet jófajta, persze ocsó kábellel? De, teszem azt, hova kössem ezt a virtuál földet egy FIIO-Xy, vagy ájfon és hasonló mobil-teló playereknél?
 
Szerintem ha rendeznének elégedettség/rendszer ár bajnokságot, akkor mégis csak egy jobb fajta mobilteló+agybadugós TESCO-s füles vinné a pálmát, mert igazából a teló az anélkül is van hogy zenélnénk, tehát nem zenére van beruházva, így vehetjük a hifi költséget 0Ft-al. Egy jobb-közepes agybadugós és mikrofonos fülest meg mégis csak vesz az ember a telóhoz, hogy ne kelljen a tepsi méretű telóval a fülét masszírozni, egyébként is zsíros lenne tőle a kijelzője. Szóval ezzel előállt a világbajnok győztes, ennek zeneminőségnek elégedettségi faktora legyen 1, ez osztva 0Ft+0Ft=0Ft-al, azaz tart a végtelenbe.
 
De baj van, ehhez nem lehet jó fajta olcsó kábelt kínálni, pláne áramkondicionálót, az alátétek, állványok sem játszanak zenélés közepette, mert az elégedettség/költség faktor gyorsan közelítene 1 vagy még egynél kisebb számhoz..
 
Na akkor most mi legyen? 

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: cables »


Nem hogy nem próbáltam (ezért is írtam, gondolom), tovább egyszerűsítem vagy ha úgy tetszik "butítom" a rendszerem. Halvány reményem azért van arra, hogy a hang nem feltétlen lesz rosszabb.  Semmi divat szarság nem érdekel már, még az alátétek is kikerülnek a rendszerből, úgy tűnik. Az egészhez Dragonweed doboza adta meg az alapot. Ezeket mindegy mire kötöm, mindennel rohadt jól szólnak. Persze máshogy, de valahogy sose rosszul. Lassan az egész rendszerem lesz annyiba, mint 1 éve a kábeleim. Most mi lesz!? 
Hát ami azt illeti elég nagy kört futottál...  nagyon kedvellek, és őszintén kívánom, hogy révbe érj a zenehallgatásban, de valahogy ez a nyavalyás hobbi nehezen engedi el az embert. Kíváncsian várom, hogy alakul nálad a zenehallgatás/rendszer építés/leépítés.
 
Egy beírásodra reagálnék. Talán itt alább nevettél a virtuális föld eszközökön. Pedig ezeket nem érdemes kizárni az érdeklődési körből, persze normális, elfogadható árú változatban.

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: avl2 »


...Lassan az egész rendszerem lesz annyiba, mint 1 éve a kábeleim. Most mi lesz!? 
 
latom korabban rossz fele hagytad magad terelni :-)))
 
nekem még próbára sem volt draga kabelem (mondjuk a kabel ára mint legolcsobb komponensé a rendszerben), de szeretek zenet hallgatni, es sokszor ad örömöt, jo erzest. 
 
persze nem mondom, hogy idealis vagy optimalis a rendszerem, de nekem elég jó.  ez azt jelenti: jo zenet hallgatni, de nem zarkozok el - szerintem racionalis árú - upgrade-ek kiprobalasok elöl.

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 628

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: ANDS »


Lassan zenét fogsz hallgatni, legalábbis úgy tűnik, ebbe az irányba indultál el.
Lassan a zenére fogsz figyelni, nem a hangokra.
...Lassan az egész rendszerem lesz annyiba, mint 1 éve a kábeleim. Most mi lesz!? 
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
skorpio-
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2016.02.09., kedd 16:54
Értékelés: 59

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: skorpio- »


Nem hogy nem próbáltam (ezért is írtam, gondolom), tovább egyszerűsítem vagy ha úgy tetszik "butítom" a rendszerem. Halvány reményem azért van arra, hogy a hang nem feltétlen lesz rosszabb.  Semmi divat szarság nem érdekel már, még az alátétek is kikerülnek a rendszerből, úgy tűnik. Az egészhez Dragonweed doboza adta meg az alapot. Ezeket mindegy mire kötöm, mindennel rohadt jól szólnak. Persze máshogy, de valahogy sose rosszul. Lassan az egész rendszerem lesz annyiba, mint 1 éve a kábeleim. Most mi lesz!? 
Felnőtté válás....

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: Thunder »


Nem hogy nem próbáltam (ezért is írtam, gondolom), tovább egyszerűsítem vagy ha úgy tetszik "butítom" a rendszerem. Halvány reményem azért van arra, hogy a hang nem feltétlen lesz rosszabb.  Semmi divat szarság nem érdekel már, még az alátétek is kikerülnek a rendszerből, úgy tűnik. Az egészhez Dragonweed doboza adta meg az alapot. Ezeket mindegy mire kötöm, mindennel rohadt jól szólnak. Persze máshogy, de valahogy sose rosszul. Lassan az egész rendszerem lesz annyiba, mint 1 éve a kábeleim. Most mi lesz!? 

Az ég világon semmi nem lesz 
Ha neked így tetszik, hallgasd örömmel. Elvégre ez a lényeg ... nem? 
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Vendég

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kipróbáltad?
Nem hogy nem próbáltam (ezért is írtam, gondolom), tovább egyszerűsítem vagy ha úgy tetszik "butítom" a rendszerem. Halvány reményem azért van arra, hogy a hang nem feltétlen lesz rosszabb.  Semmi divat szarság nem érdekel már, még az alátétek is kikerülnek a rendszerből, úgy tűnik. Az egészhez Dragonweed doboza adta meg az alapot. Ezeket mindegy mire kötöm, mindennel rohadt jól szólnak. Persze máshogy, de valahogy sose rosszul. Lassan az egész rendszerem lesz annyiba, mint 1 éve a kábeleim. Most mi lesz!? 

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: Thunder »


Azért ha a kislábujjunk virtuálisan földelve van, az működik itt is, gondolom.
Kipróbáltad?
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5663
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Köszönöm szépen!
 
Ui.: kasumi-nak ment volna.

Ok!

Avatar
jelina
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.02.18., kedd 17:41
Értékelés: 0

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: jelina »



Vagy 2 év múlva azt mondják kész ennyi elérték a legjobb hangot. Miközben soha nem hallottak mást pedig lehet, hogy az akkor is jobb lesz!
Lehet egyszer mégis lapos lesz a föld is?!

Köszönöm szépen!
 
Ui.: kasumi-nak ment volna.

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5663
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


Nemá. Lazíts kicsit. Van élet az LP-n túl is.
Szerencsére nem mindenkinek. Még.

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5663
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



ők a legjobbat fogják kihozni a pc-ből.
 
nem lesz igényük a cd-re, lp-re, de a zenére talán igen.
 
kollégákkal beszélgettünk múltkor, 40-50-es korosztály, hogy bizony a gyerekek már nem tudják mi az a negatív, vagy hogy néz ki, nyilván amíg nem mutatják meg nekik. mert a világ kissé elszakadt, az "öregek" már nem azt használják. max. nosztalgiaból, vagy "művészet miatt".

Vagy 2 év múlva azt mondják kész ennyi elérték a legjobb hangot. Miközben soha nem hallottak mást pedig lehet, hogy az akkor is jobb lesz!
Lehet egyszer mégis lapos lesz a föld is?!

Avatar
kasumi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 19:01
Értékelés: 368
Tartózkodási hely: Esztergom

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: kasumi »



Sziasztok!
 
Szeretnék segítséget kérni. El akarom adni a B&W DM601.S2 hangfal páromat. Tudnátok segíteni abban, hogy mi a reális piaci értéke jelenleg ennek a párosnak?
Kinevettetni nem szeretném magam, viszont bagóért sem válnék meg tőlük.
 
Köszi előre is..

Üdv.!
 
Próbáld meg itt!
 
Itt van néhány korábbi hirdetés. Ezek alapján szerintem kitalálható az ár:
 
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... nt=2044965
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... nt=1953390
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... nt=1939882
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... nt=2108851
Újratervezés

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5816
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: audioline »



1x-1x talán. De általában ( minden esetben) inkàbb jobbra vágyom. Sajnálom azokat akik ilyennel rendszeresen be akarják érni. Meg azokat akiket ilyen szöveggel rá is beszélnek.
Gyakorlatilag már fel nőtt egy generáció ami nem, vagy alig látott /hallott lemezjátszót. Most van felnövőben az amelyik már cd játszót sem. De mit várunk így?!

 
Nemá. Lazíts kicsit. Van élet az LP-n túl is.
.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4780
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: GTomi »



1x-1x talán. De általában ( minden esetben) inkàbb jobbra vágyom. Sajnálom azokat akik ilyennel rendszeresen be akarják érni. Meg azokat akiket ilyen szöveggel rá is beszélnek.
Gyakorlatilag már fel nőtt egy generáció ami nem, vagy alig látott /hallott lemezjátszót. Most van felnövőben az amelyik már cd játszót sem. De mit várunk így?!
ők a legjobbat fogják kihozni a pc-ből.  
nem lesz igényük a cd-re, lp-re, de a zenére talán igen.
 
kollégákkal beszélgettünk múltkor, 40-50-es korosztály, hogy bizony a gyerekek már nem tudják mi az a negatív, vagy hogy néz ki, nyilván amíg nem mutatják meg nekik. mert a világ kissé elszakadt, az "öregek" már nem azt használják. max. nosztalgiaból, vagy "művészet miatt".
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Avatar
jelina
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.02.18., kedd 17:41
Értékelés: 0

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: jelina »


Sziasztok!
 
Szeretnék segítséget kérni. El akarom adni a B&W DM601.S2 hangfal páromat. Tudnátok segíteni abban, hogy mi a reális piaci értéke jelenleg ennek a párosnak?
Kinevettetni nem szeretném magam, viszont bagóért sem válnék meg tőlük.
 
Köszi előre is..
 

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5663
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


Íme a példa, mennyire nem szükséges hardveres "szent grál" a zene élvezetéhez. A tabhoz nem kell hálózati jelkondicionáló, szűrő, 'olvasólámpa' és kábelvudu sem..., ölég a flac is. Csak maga a lényeg: a zene legyen jó!1x-1x talán. De általában ( minden esetben) inkàbb jobbra vágyom. Sajnálom azokat akik ilyennel rendszeresen be akarják érni. Meg azokat akiket ilyen szöveggel rá is beszélnek.Gyakorlatilag már fel nőtt egy generáció ami nem, vagy alig látott /hallott lemezjátszót. Most van felnövőben az amelyik már cd játszót sem. De mit várunk így?!

Vendég

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Íme a példa, mennyire nem szükséges hardveres "szent grál" a zene élvezetéhez. A tabhoz nem kell hálózati jelkondicionáló, szűrő, 'olvasólámpa' és kábelvudu sem..., ölég a flac is. Csak maga a lényeg: a zene legyen jó!
Azért ha a kislábujjunk virtuálisan földelve van, az működik itt is, gondolom. 

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5816
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Általában a hifiről

Hozzászólás Szerző: audioline »


Tegnap este esett meg velem. Szokásommá vált lefekvéskor ágyban fejre pakolni egy nem hájend zárt fülest, amit egy 7,5"-os tabletről zenélek a rámásolt flac zenékkel, miközben persze még nézegetek neten ezt-azt, vagy olvasok rajta ebook könyvet. Zenével harmonikusabban kerülök alfa állapotba, de a tegnap választott zenével ez nem akart bekövetkezni, nem jön álom a szememre, annyira magával ragadó az élmény.
 
Íme a példa, mennyire nem szükséges hardveres "szent grál" a zene élvezetéhez. A tabhoz nem kell hálózati jelkondicionáló, szűrő, 'olvasólámpa' és kábelvudu sem..., ölég a flac is. Csak maga a lényeg: a zene legyen jó!
.

Válasz küldése

Vissza: “Csevegők”