Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Gotham

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15225
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10380
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Gotham

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Üdv Fapaci!
 
Érdeklődnék afelől,hogyha csak szimplán betérek a boltotokba valamelyik nap,akkor tudok-e venni szereletlen GAC-3 kábelt?


 
Igen, menj bátran! Szerelt kábelekre kell csak várni, jellemzően 1 napot.

Avatar
Lajos1966
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2008.11.09., vas. 19:58
Értékelés: 21

Gotham

Hozzászólás Szerző: Lajos1966 »


Üdv Fapaci!
 
Érdeklődnék afelől,hogyha csak szimplán betérek a boltotokba valamelyik nap,akkor tudok-e venni szereletlen GAC-3 kábelt?

Avatar
jott/ment
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1550
Csatlakozott: 2007.03.12., hétf. 01:15
Értékelés: 303

Gotham

Hozzászólás Szerző: jott/ment »

Fapaci, kuldtem mailt.

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Gotham

Hozzászólás Szerző: lehoako »



Persze, keress meg!


 
Nagyon köszönöm!

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15225
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10380
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Gotham

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Nagyon köszönöm! Esetleg meghallgatható "példány" készre konfekcionálva rendelkezésre állhat 1-2 napra? Akár letéttel, természetesen.


 
Persze, keress meg!

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Gotham

Hozzászólás Szerző: lehoako »



SPK 4 x 2,5 mm (4 eres, kettős PVC szigetelésű flexibilis hangfalkábel bikábelezéshez) - 2.120,- Ft/fm
 
Van raktáron. Szereletlen kábel azonnal vihető a Bartók Béla úti boltból, egyedi rendelésű szerelt kábelre 1-2 napot várni kell. Természetesen a postázás is megoldható mindkét esetben.


 
Nagyon köszönöm! Esetleg meghallgatható "példány" készre konfekcionálva rendelkezésre állhat 1-2 napra? Akár letéttel, természetesen.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15225
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10380
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Gotham

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Ennek a drótnak mennyibe kerül métere és vajon kapható most, van épp "raktáron"?


 
SPK 4 x 2,5 mm (4 eres, kettős PVC szigetelésű flexibilis hangfalkábel bikábelezéshez) - 2.120,- Ft/fm
 
Van raktáron. Szereletlen kábel azonnal vihető a Bartók Béla úti boltból, egyedi rendelésű szerelt kábelre 1-2 napot várni kell. Természetesen a postázás is megoldható mindkét esetben.

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Gotham

Hozzászólás Szerző: lehoako »



Pár napja készítettem magamnak SPK kábelből hálózati kábelt.
Köszönöm Fapaci és Jan.... Jó kis kábel.


 
Gyönyörű kábel! Gratula a készítőknek és sok örömet a hangjához. Ennek a drótnak mennyibe kerül métere és vajon kapható most, van épp "raktáron"?

Vendég

Gotham

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Pár napja készítettem magamnak SPK kábelből hálózati kábelt.
Köszönöm Fapaci és Jan.... Jó kis kábel.



Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Gotham

Hozzászólás Szerző: lehoako »



Bizonyos esetekben ilyen vélemény is lehetséges, mondjuk pl. ha olyan kábelhez volt szokva korábban, ami mélyben kicsit szegényes produkciót nyújtott. Minden összehasonlítás relatív.


 
Bocsánat, nekem is van olyan hangfaldrótom, amihez earformance-szakkolléga hozzászokott. (Akciós volt a TESCOban )
 
Az, hogy mélyben szegényes, nem a pontos kifejezés. Mélyben rendesen megfogott, inkább szálkásan izmos, mint telten gömbölyű. (Ha a fórumtársak értik itten a párhuzamot.) Ezüstözött réz, asszem, de lehet, hogy tévedek.
 
DE akár ezt szereti valaki, akár azt, vagy ehhez a zenéhez ezt, ahhoz azt, vagy ahogy akarja, szóval egészségére. Én is sodort rezet hallgatok, és a középtartomány husijáért odadobom a mély szálkásságát és a magas ciccogását. Na jó, azért nem annyira nagy ívben dobom oda...
 
Remélem, lassan jön hozzám a Gotham is, meghallgatnám itthon is.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15225
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10380
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Gotham

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Mélyben dús? Én meg azt tapasztalom, hogy nem dúsít semmit.. A nyugodtság a dinamikavesztés szinonímája?


 
Bizonyos esetekben ilyen vélemény is lehetséges, mondjuk pl. ha olyan kábelhez volt szokva korábban, ami mélyben kicsit szegényes produkciót nyújtott. Minden összehasonlítás relatív.

Vendég

Gotham

Hozzászólás Szerző: Vendég »



dinamikavesztésről szó sincs, ez nem jellemző rá. úgy értettem, hogy a kábel nem "emel ki" sehol sem.


 


Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Gotham

Hozzászólás Szerző: earforce »



Tökömegyshiftamondatelejémmá...
 


JAJEZAFRÁNYAHELYESÍRÁSMINDIg :bebebebebebe:
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Gotham

Hozzászólás Szerző: earforce »



Mélyben dús? Én meg azt tapasztalom, hogy nem dúsít semmit.. A nyugodtság a dinamikavesztés szinonímája?


remélhetőleg majd jövő héten hosszabban teszteljük, én 1órás AB teszt alapján írtam, amit írtam.
dinamikavesztésről szó sincs, ez nem jellemző rá. úgy értettem, hogy a kábel nem "emel ki" sehol sem.
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Vendég

Gotham

Hozzászólás Szerző: Vendég »



a napokban kaptam kölcsön egy Gotham hangfalkábelt.
a viszonyítási alap, egy általam szögelt DIY Habia volt.
 
a Gotham nagyon kiegyenlített, mélyben dús drót, úgy hogy emelett megmarad a felső tartomány transzparenssége.
nem tolja az ember arcába, a rendszer hiányosságait, viszont szerfelett nyugodtsága hosszan hallgathatóvá teszi.


 
Mélyben dús? Én meg azt tapasztalom, hogy nem dúsít semmit.. A nyugodtság a dinamikavesztés szinonímája?

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Gotham

Hozzászólás Szerző: lehoako »



a napokban kaptam kölcsön egy Gotham hangfalkábelt.
a viszonyítási alap, egy általam szögelt DIY Habia volt.
 
a Gotham nagyon kiegyenlített, mélyben dús drót, úgy hogy emelett megmarad a felső tartomány transzparenssége.
nem tolja az ember arcába, a rendszer hiányosságait, viszont szerfelett nyugodtsága hosszan hallgathatóvá teszi.
visszakötve a DIY kábelem, még több részletet kaptam, a mély tartomány csökkenésének árán. ha nem lenne megtámogatva egy szubbal a rendszerem, azonnal beszereznék egyet.
 
zenghetnék további ódákat a drótról, de inkább nem teszem. úgy gondolom, hogy egy felsőkategóriás CAT-nál és egyéb fillérekből megúszható (sok hypeolt DIY) vezetékeknél nagyságrendekkel jobb. ár/érték arányban kiváló.
 
ajánlott vétel.


 
Tökömegyshiftamondatelejémmá...
 
Egyébként köszi az infot. Majd betesszük nálam is az Ocos mellé, hátha meghágj@, mint szódás a lovát.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15225
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10380
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Gotham

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



... ajánlott vétel.


 
Köszönjük a visszajelzést!

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Gotham

Hozzászólás Szerző: earforce »


a napokban kaptam kölcsön egy Gotham hangfalkábelt.
a viszonyítási alap, egy általam szögelt DIY Habia volt.
 
a Gotham nagyon kiegyenlített, mélyben dús drót, úgy hogy emelett megmarad a felső tartomány transzparenssége.
nem tolja az ember arcába, a rendszer hiányosságait, viszont szerfelett nyugodtsága hosszan hallgathatóvá teszi.
visszakötve a DIY kábelem, még több részletet kaptam, a mély tartomány csökkenésének árán. ha nem lenne megtámogatva egy szubbal a rendszerem, azonnal beszereznék egyet.
 
zenghetnék további ódákat a drótról, de inkább nem teszem. úgy gondolom, hogy egy felsőkategóriás CAT-nál és egyéb fillérekből megúszható (sok hypeolt DIY) vezetékeknél nagyságrendekkel jobb. ár/érték arányban kiváló.
 
ajánlott vétel.
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Vendég

Gotham

Hozzászólás Szerző: Vendég »




Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Gotham

Hozzászólás Szerző: Doky »



Tudok adni kipróbálásra kész darabokat, a napokban jónéhány készül majd rendelésre.


Köszönöm, küldtem privátot!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15225
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10380
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Gotham

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Melyik Gotham kábelt érdemes hálózati kábelnek kipróbálni? Kettős földelésű készülékhez! Erősítő és forrás készülékhez! Tapasztalatok?


 
Készült már néhány tápkábel SPK 2x2.5 és SPK 4x2.5 típusokból, illetve sokan vittek belőlük ilyen célra és pozitívak a visszajelzések. A földelendő készülékekhez (jellemzően az erősítőkhöz) a 4 eres kell, főleg ha ki van építve a lakásban rendes védőföldelés.
 
Én nagyjából hasonló produkciót tapasztaltam ilyen felhasználásnál is, mint az összekötő és hangfalkábeleknél, persze némileg visszafogottabb hatásszinten, ahogy az lenni szokott a tápkábeleknél.
 
Tudok adni kipróbálásra kész darabokat, a napokban jónéhány készül majd rendelésre.

Avatar
maes
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2010.12.21., kedd 14:19
Értékelés: 0

Gotham

Hozzászólás Szerző: maes »



Kettős földelésű készülékhez!


 
Sok lesz a jóból!
 
Kettős szigetelésű, vagy földelt lehet a készülék. Az első posztban lévő kábel mindkét esetben jó lehet valszeg, ha csak két vezető kell, akkor akár duplán is.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Gotham

Hozzászólás Szerző: Doky »


Melyik Gotham kábelt érdemes hálózati kábelnek kipróbálni?
Kettős földelésű készülékhez!
Erősítő és forrás készülékhez!
Tapasztalatok?
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15225
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10380
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Gotham

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



És fapacitól kérdezném,hogy Kácsás RP-245G tipusú csatlakozóval tudjátok e szerelni?


 
Igen, bár kicsit bután fog kinézni a vékonyka GAC-3 végén. Bármilyen csatlakozóval kérhetőek a Gotham kábelek, de én a Furutech FP162G-t ajánlom figyelmedbe.

Avatar
Kacsento
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.10., vas. 13:53
Értékelés: 15

Gotham

Hozzászólás Szerző: Kacsento »


Érdeklődnék,hogy Neotech ND021080-val összehasonlítva van e valakinek tapasztalata?Melyik kábelnek van jobb hangja?
 
És fapacitól kérdezném,hogy Kácsás RP-245G tipusú csatlakozóval tudjátok e szerelni?
" Nagyon szépen szól, az éles is és a mély hangok is tiszták. "

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”