Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Lemezjátszó

warsong
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2019.01.25., pén. 09:56
Értékelés: 2

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: warsong »

frenki485 írta:
2019.05.01., szer. 17:40
warsong írta:
2019.05.01., szer. 17:15
Én is gondolkodom hogy megveszem életem első lemezjátszóját, de nem tudom melyik márka a jó benne, szinten 50k körül . Illetve fejhallgatoval használnám , lemezjatszora lehet kötni fejhallgato erősítőt?
Az örök kérdés: mi legyen az első lemezjátszóm...?
Fejhallgató erősítőhöz jó, van beépített phono (RIAA-korrektor)-ja, ha ehhez ragaszkodsz.
De nagyon műanyag... sztem a hangja is olyan lesz.
50k alatt/körül sokkal jobb használtak lennének, de abban nem lesz phono.
Nehéz ügy, tanácsot adni még inkább sad.gif
Volt több audio technica termékem meg van is, mindig hozták az elvárt szintet és minőséget , nem tudom pl a linkelt lejátszó miért lenne rossz , mi hiányosságai lennének, mert tényleg nem értek hozza . Azt se tudom mi az a phono ;)

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

warsong írta:
2019.05.01., szer. 17:15
Én is gondolkodom hogy megveszem életem első lemezjátszóját, de nem tudom melyik márka a jó benne, szinten 50k körül . Illetve fejhallgatoval használnám , lemezjatszora lehet kötni fejhallgato erősítőt?
A helyedben költenék rá többet és vennék egy Rega Planar 3-at használtan. Angliából nagyon jó áron tudtunk venni többször is már. Volt amihez hangszedő is volt.
Ez már egy olyan készülék , amivel jobbára megismerheted a lemezjátszózás pozitív oldalát. Ha pedig jobb hangot szeretnél majd idővel, akkor nagyon sok és jó tuning lehetőség van hozzá és lényeges javulást lehet elérni velük. Ha ezzel nem szereted meg a lemezhallgatást, akkor az olcsóbbakkal biztosabb, hogy még kevésbé!
Erősítő nincs benne, így MM bemenettel rendelkező erősítő vagy előfok kell hozzá!
Ha pedig esetleg MC hangszedő mellett döntenél, akkor még kell egy MC trafó is , vagy egy MC bemenetes előfok/erősítő. De ez lehet egy majdani fejlesztés tárgya is már.

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4229
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1578
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Voyager »

warsong írta:
2019.05.01., szer. 17:29
https://www.arukereso.hu/lemezjatszo-c4 ... mek-leiras

Ezt néztem ki. Van ennél jobb 50k-ig? Ha igen melyik, és miben?
Ezt ne vedd meg és az ehhez hasonló lemezjátszókat se kivéve, ha nem érdekel a lemezeid állapota és csak amolyan érdekességképpen akarsz hanglemezt lejátszani.

Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 533
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

warsong írta:
2019.05.01., szer. 17:15
Én is gondolkodom hogy megveszem életem első lemezjátszóját, de nem tudom melyik márka a jó benne, szinten 50k körül . Illetve fejhallgatoval használnám , lemezjatszora lehet kötni fejhallgato erősítőt?
Az örök kérdés: mi legyen az első lemezjátszóm...?
Fejhallgató erősítőhöz jó, van beépített phono (RIAA-korrektor)-ja, ha ehhez ragaszkodsz.
De nagyon műanyag... sztem a hangja is olyan lesz.
50k alatt/körül sokkal jobb használtak lennének, de abban nem lesz phono.
Nehéz ügy, tanácsot adni még inkább sad.gif
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

warsong
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2019.01.25., pén. 09:56
Értékelés: 2

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: warsong »

https://www.arukereso.hu/lemezjatszo-c4 ... mek-leiras

Ezt néztem ki. Van ennél jobb 50k-ig? Ha igen melyik, és miben?

warsong
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2019.01.25., pén. 09:56
Értékelés: 2

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: warsong »

Én is gondolkodom hogy megveszem életem első lemezjátszóját, de nem tudom melyik márka a jó benne, szinten 50k körül . Illetve fejhallgatoval használnám , lemezjatszora lehet kötni fejhallgato erősítőt?

Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 533
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

Aszpirin írta:
2019.04.30., kedd 18:52
Baker, nem hiszem el..... sad.gif sad.gif sad.gif
Vettem ma délután egy Blue Note reissue-t ("printed in EU") eredeti bontatlan csomagolásban, a budaörsi Media Marktban. Itthon (kb 35 km-rel "odébb") a vadiúj, tuti eredeti bontatlan csomagolást felbontva, a lemezt kivéve a B oldalon a mellékelt képen látható brutális karc fogadott... :smile51:
Megpróbálom 2.-án visszavinni, de ezt tuti nem hiszik el nekem, hogy eredeti csomagolásból így jött ki... én sem hinném el.
Tanulság számomra: lemezt a vásárlás helyén kibontani és megnézni.
Nem semmi... gondolatébresztő fotó mindenesetre. Vajon miképp csomagolják az új LP-ket?
Viszonylag sűrűn veszek én is újakat, karcos nem volt még, de hullámos már igen :(
A hullámosság egy használt, 30-40 éves lemeznél is zavar, bár ott azért ha volt több tulaj, ki tudja hogy tárolták még érthető is. De egy új esetében...?
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6132
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5191
Tartózkodási hely: Szár

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

antizigün írta:
2019.04.30., kedd 20:26
simán visszaveszi a MM

nekem is volt lemezvételem náluk, amin volt vagy 5 db kitüremkedés, buborék

gond nélkül visszavették, rá se néztek a korongra

az MM-nél elég magas a visszáru arány, kb 9% a teljes forgalomnak (főleg karácsonykor), szóval ők ezt abszolút bekalkulálják. aggódni se kell, a bukó sem az övék lesz, olyan a szerződésük a nagy volumen miatt hogy minden műszaki / hiba reklamációt arra terhelnek akiktől azt megvették
NAGYON köszönöm! Tuti visszaviszem, és akkor van remény... Nekem az is tökéletesen megfelelne, ha cserélik egy hibátlanra, mert egyébként a lemez A oldalának minőségével maximálisan elégedett vagyok, szuper jó minőségű a felvétel, élvezetes a zene, és minőségi nyomás (lenne, ha valaki vagy valami még a lemezgyárban nem követte volna el ezt a brutális karcot a B oldalon). Az A oldalon nulla barázdazaj és nulla sercenés van, ha nem lenne rajta ez a karc, nagyon megérte volna.
Csak mellesleg megjegyzem, hogy nagy meglepetésemre a MM-ban USA nyomású eredeti BlueNote reissue-k is kaphatóak, viszonylag baráti áron (akár 6790-ért is a szimpla LP-k), de akit érdekel, vannak pl. viszonylag horror árú Friday Music és egyéb USA nyomású kiadványok is (pl. láttam USA-nyomású Getz-Gilberto-t 22.900-ért, ez volt eddig a csúcs). Mellesleg, ha már ilyen reissue label, a Friday Music-kal azért szerintem vigyázni kell, vegyes a minőség, nem biztos, hogy megéri az árát... szerintem.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4229
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1578
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Voyager »

antizigün írta:
2019.04.30., kedd 20:26
simán visszaveszi a MM

nekem is volt lemezvételem náluk, amin volt vagy 5 db kitüremkedés, buborék

gond nélkül visszavették, rá se néztek a korongra

az MM-nél elég magas a visszáru arány, kb 9% a teljes forgalomnak (főleg karácsonykor), szóval ők ezt abszolút bekalkulálják. aggódni se kell, a bukó sem az övék lesz, olyan a szerződésük a nagy volumen miatt hogy minden műszaki / hiba reklamációt arra terhelnek akiktől azt megvették
Így van. Nagyon-nagyon korrektek, simán visszaveszik. :smile32:

Avatar
antizigün
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2017.02.23., csüt. 21:05
Értékelés: 23

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: antizigün »

simán visszaveszi a MM

nekem is volt lemezvételem náluk, amin volt vagy 5 db kitüremkedés, buborék

gond nélkül visszavették, rá se néztek a korongra

az MM-nél elég magas a visszáru arány, kb 9% a teljes forgalomnak (főleg karácsonykor), szóval ők ezt abszolút bekalkulálják. aggódni se kell, a bukó sem az övék lesz, olyan a szerződésük a nagy volumen miatt hogy minden műszaki / hiba reklamációt arra terhelnek akiktől azt megvették

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6132
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5191
Tartózkodási hely: Szár

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Baker, nem hiszem el..... sad.gif sad.gif sad.gif
Vettem ma délután egy Blue Note reissue-t ("printed in EU") eredeti bontatlan csomagolásban, a budaörsi Media Marktban. Itthon (kb 35 km-rel "odébb") a vadiúj, tuti eredeti bontatlan csomagolást felbontva, a lemezt kivéve a B oldalon a mellékelt képen látható brutális karc fogadott... :smile51:
Megpróbálom 2.-án visszavinni, de ezt tuti nem hiszik el nekem, hogy eredeti csomagolásból így jött ki... én sem hinném el.
Tanulság számomra: lemezt a vásárlás helyén kibontani és megnézni.
Csatolmányok
IMG_3617_s.jpg
IMG_3617_s.jpg (190.45 KiB) Megtekintve 2410 alkalommal
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4486
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2179
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »

DKristóf írta:
2019.04.30., kedd 13:59
Uraim, a véleményeteket szeretném kérdezni: Headshell-Pickup összekötő vezetékekből a 4.000 Ft-os Audio Technica lényegesen jobb-e, mint a 2.000 Ft-os Ortofon márkanév alatt futó, vagy mindketten ugyanattól a noname kínai gyártótól rendelik?
ha segit,én vásároltam régebben az Ortofon forgalamzónál akkor kapható kábelecskéket a shellbe,van vagy 5-6 éve..egy SME shellben cseréltem le a régiéket,amelyek kezdtek már tönkremenni..roszabb nem volt mint a régiék,érdemleges változást nem észleltem,semmilyen irányba..viszont pl az AT150MLX-hez készletben adott kábelecskék kicsit komolyabbnak néznek ki (gondolom ezek lehetnek,vagy az AT6101 vagy AT6108 ?) mint az Ortofon féle változat,amelyek kicsit olyan véznácskán néznek ki,és a pinnek is komolyabbak az AT-nél..az AT-ék nem kerültek beszerelésre az esetemben,igen gyorsan ment az egész csomag a háztol.. :napsut:
Csatolmányok
AT 150 2.JPG
AT 150 2.JPG (182.88 KiB) Megtekintve 2356 alkalommal
 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4229
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1578
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Voyager »

DKristóf írta:
2019.04.30., kedd 16:22
Nem a jelenlegi shellbe kell, hanem egy másik shellbe szeretnék egy másik hangszedőt beletenni. A jelenlegiben az Arwill-nál kapható noname vezetékek vannak.
Hmmm... Nem így értettem, de akkor konkrétabban fogalmazok. Az Arwill-nál kapható, az Ortofon és az AT között sem lesz számottevő különbség. Ráadásul ezek nem olyan nagy összegek, hogy ne szerezhetnél be mindből egyet és Te majd eldöntöd, hogy melyik a jobb. Egyébként a három közül a műszaki színvonalat tekintve, egyértelműen az AT a jobb vezeték. Egy kicsit merev, de még kezelhető.

Avatar
DKristóf
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.05.13., csüt. 16:44
Értékelés: 2

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: DKristóf »

Voyager írta:
2019.04.30., kedd 15:43
DKristóf írta:
2019.04.30., kedd 13:59
Uraim, a véleményeteket szeretném kérdezni: Headshell-Pickup összekötő vezetékekből a 4.000 Ft-os Audio Technica lényegesen jobb-e, mint a 2.000 Ft-os Ortofon márkanév alatt futó, vagy mindketten ugyanattól a noname kínai gyártótól rendelik?
Elsősorban nem az a kérdés, hogy lényegesen jobb-e egyik a másiktól (ez sok mindenen múlik). Inkább az, hogy neked megéri-e installálni a jelenlegi shell-be, vagy nem?
Egyik sem az a szint, ahol töprengeni kellene ezen.
Nem a jelenlegi shellbe kell, hanem egy másik shellbe szeretnék egy másik hangszedőt beletenni. A jelenlegiben az Arwill-nál kapható noname vezetékek vannak.

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4229
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1578
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Voyager »

DKristóf írta:
2019.04.30., kedd 13:59
Uraim, a véleményeteket szeretném kérdezni: Headshell-Pickup összekötő vezetékekből a 4.000 Ft-os Audio Technica lényegesen jobb-e, mint a 2.000 Ft-os Ortofon márkanév alatt futó, vagy mindketten ugyanattól a noname kínai gyártótól rendelik?
Elsősorban nem az a kérdés, hogy lényegesen jobb-e egyik a másiktól (ez sok mindenen múlik). Inkább az, hogy neked megéri-e installálni a jelenlegi shell-be, vagy nem?
Egyik sem az a szint, ahol töprengeni kellene ezen.

Avatar
DKristóf
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.05.13., csüt. 16:44
Értékelés: 2

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: DKristóf »

Uraim, a véleményeteket szeretném kérdezni: Headshell-Pickup összekötő vezetékekből a 4.000 Ft-os Audio Technica lényegesen jobb-e, mint a 2.000 Ft-os Ortofon márkanév alatt futó, vagy mindketten ugyanattól a noname kínai gyártótól rendelik?

Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 533
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

juliush írta:
2019.04.26., pén. 10:22
Pedig ez csak egy einsteinográf, melynek a gravitációs hullámok auditív élményre történő transzformáció a funkciója. A csomag része egy nagyprecizitású színuszjelet tartalmazó LP, melyet az elektromechanikus úton átírt gravitációs hullámokkal modulál a rendszer, így állítván elő az igazi szférák zenéjét! ;)
Úhhhh.... ez most komoly, mert viccnek kicsit erős lenne?! :D
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2665
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3344

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: juliush »

Pedig ez csak egy einsteinográf, melynek a gravitációs hullámok auditív élményre történő transzformáció a funkciója. A csomag része egy nagyprecizitású színuszjelet tartalmazó LP, melyet az elektromechanikus úton átírt gravitációs hullámokkal modulál a rendszer, így állítván elő az igazi szférák zenéjét! ;)
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4229
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1578
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Voyager »

frenki485 írta:
2019.04.25., csüt. 22:17
Hát ezt nem fogja...
nem... 25kg aranyszíve...

Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 533
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

Voyager írta:
2019.04.25., csüt. 21:25
DHT1 írta:
2019.04.25., csüt. 21:22
Jaj. Hát nem is tudom... :ohnoohnoohno:
Ez egy Bosch profilos szerkezet, a közepén súllyal, hogy ne fújja odébb a szobában a huzat. :D
Hát ezt nem fogja...
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4229
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1578
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Voyager »

DHT1 írta:
2019.04.25., csüt. 21:22
Jaj. Hát nem is tudom... :ohnoohnoohno:
Ez egy Bosch profilos szerkezet, a közepén súllyal, hogy ne fújja odébb a szobában a huzat. :D

Avatar
DHT1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2016.04.06., szer. 08:32
Értékelés: 162
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: DHT1 »

Voyager írta:
2019.04.25., csüt. 21:09
Audiophile


d5b7dbeb0147be8339ac8248dfe280a5.jpg
Jaj. Hát nem is tudom... :ohnoohnoohno:
72audio.com

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4229
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1578
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Voyager »

Audiophile

d5b7dbeb0147be8339ac8248dfe280a5.jpg
d5b7dbeb0147be8339ac8248dfe280a5.jpg (49.56 KiB) Megtekintve 2485 alkalommal

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

SoundMania írta:
2019.04.19., pén. 06:22
hukkle írta:
2019.04.18., csüt. 22:56
Az Orbit mérés alatt a mobil telefonra letölthető progivsl mérést kell érteni?
Nem! Oszcilloszkóppal kellene itt már mérni! Telefonnal nem lehet mérni, esetleg kijelezni. Ez kb olyan hogy , "csak a zenét akarom élvezni" , vagy azt akarom, hogy az normálisan meg is szólaljon. Azaz csak azt akarja-e látni az ember , hogy igen , van ott azért valami, vagy kiértékelhető eredményt szeretne. Ezért a laborokban sem telefonokkal mérnek.......

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

hukkle írta:
2019.04.18., csüt. 22:56
Az Orbit mérés alatt a mobil telefonra letölthető progivsl mérést kell érteni?
Nem! Oszcilloszkóppal kellene itt már mérni!

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”