Figyelem: a szabályzat 6.8.3.1 - es pontja alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

Lemezjátszó

zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 694

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

jak_ írta:
2020.12.28., hétf. 21:02
zoli73 írta:
2020.12.28., hétf. 20:35
Szia!

A helyedben a Pro-ject-et kihagynám. Csak azért, mert ugyanaz az árkategória, nem érdemes a "ringben" hagyni őket. Felületes kivitelezésű, tucat termékek. Egy példa, minden típusban, ugyanaz a tucat Kínai motor van(ami eléggé hajlamos megbetegedni), árkategóriától függetlenül. Volt Pro-ject lemezjátszóm, tapasztalatból mondom.
A másik két márka rendben van.
De engedd meg, hogy elmondjam a véleményem/tanácsomat.
Fontold meg, a használt lemezjátszó vásárlást is. Két egyszerű érv szól mellette:
1. Ugyanazért az összegért, amiért az újat megvennéd, használtból sokkal magasabb kategóriájú, jobb hangminőségű lemezjátszót vehetsz.
Az ne tántorítson el, hogy a használttal lehetnek problémák. Lehetnek, de azért egy lemezjátszó(pláne úgy, hogy nem a belépő kategóriát céloztad meg) elég tartós és megbízható eszköz, meg aztán egy ilyen audiofil kategóriajú lemezjátszó, minden bizonnyal olyan ember kezéből kerül ki, aki igényes, és vigyázz a dolgaira, karban tartja, stb. Tehát jó eséllyel vehetsz, megkímélt, jó állapotú gépet.
Egy használt lemezjatszó, korántsem akkora zsakbamacska, mint azt sokan gondoljak!
2. Egy új készüléken(mindegy milyen eszköz) jelentős az értékvesztés.
Akármennyire körültekintően is választasz lemezjátszót az újak közül, megeshet, hogy elég hamar szembesülhetsz azzal, hogy talán mégis rosszul döntöttél, vagy már "jóllaktál vele", és váltani, tovább lépni szeretnél. Ez persze egy használtnáltnál is megeshet, de a használból kisebb bukással, szerencsés esetben árában kiszállhatsz, de ez az újról nem mondható el sajnos.
Nagyon köszi a véleményt!
Egyáltalán nem vagyok a használt ellen, sőt. Bár pont a tapasztalatlanságom miatt, egy kicsit erősebben válogatnék mint ismertebb komponsek esetén, és pont ezért nincs kizárva a vadiúj vásárlása sem. Illetve azt látom, hogy használt lemezjátszóból azért közel sincs akkora választék mint mondjuk dacból vagy erősítőből. Bár lehet csak még nem állt rá a szemem. Figyelni fogom. Bombázzatok nyugodtan ajánlatokkal, ha akad eladó otthon. :)
Valóban, használt lemezjátszóból nincs akkora felhozatal, mint dac-okból, de azért mindíg lehet kifogni, jó lemezjátszókat.
Amit az előbb kifelejtettem, ha újban gondolkozol, akkor az Edwards Audio lemezjatszókat mindenképpen vedd fel a listádra!
Analóg: Alphason solo, Linn Akito, Benz-Micro ACE L, Silver Cord Plus, Hiraga headamp, ARC"By fpalotás", Heed Orbit 2
Digitális: Audiomeca Mephisto, Benchmark dac 1
Rádió: Philips FT-950
Erősítő: Etalon + Conrad Johnson MF 2250
Hangsugárzó: JBL Ti 5000,
Kábelek: Kimber Hero, DIY

jak_
Isten Hozott! :)
Értékelés: 0

Hozzászólás Szerző: jak_ »

zoli73 írta:
2020.12.28., hétf. 20:35
Szia!

A helyedben a Pro-ject-et kihagynám. Csak azért, mert ugyanaz az árkategória, nem érdemes a "ringben" hagyni őket. Felületes kivitelezésű, tucat termékek. Egy példa, minden típusban, ugyanaz a tucat Kínai motor van(ami eléggé hajlamos megbetegedni), árkategóriától függetlenül. Volt Pro-ject lemezjátszóm, tapasztalatból mondom.
Fontold meg, a használt lemezjátszó vásárlást is. Két egyszerű érv szól mellette:
1. Ugyanazért az összegért, amiért az újat megvennéd, használtból sokkal magasabb kategóriájú, jobb hangminőségű lemezjátszót vehetsz.
Az ne tántorítson el, hogy a használttal lehetnek problémák. Lehetnek, de azért egy lemezjátszó(pláne úgy, hogy nem a belépő kategóriát céloztad meg) elég tartós és megbízható eszköz, meg aztán egy ilyen audiofil kategóriajú lemezjátszó, minden bizonnyal olyan ember kezéből kerül ki, aki igényes, és vigyázz a dolgaira, karban tartja, stb. Tehát jó eséllyel vehetsz, megkímélt, jó állapotú gépet.
Egy használt lemezjatszó, korántsem akkora zsakbamacska, mint azt sokan gondoljak!
Akármennyire körültekintően is választasz lemezjátszót az újak közül, megeshet, hogy elég hamar szembesülhetsz azzal, hogy talán mégis rosszul döntöttél, vagy már "jóllaktál vele", és váltani, tovább lépni szeretnél. Ez persze egy használtnáltnál is megeshet, de a használból kisebb bukással, szerencsés esetben árában kiszállhatsz, de ez az újról nem mondható el sajnos.
Nagyon köszi a véleményt!
Egyáltalán nem vagyok a használt ellen, sőt. Bár pont a tapasztalatlanságom miatt, egy kicsit erősebben válogatnék mint ismertebb komponsek esetén, és pont ezért nincs kizárva a vadiúj vásárlása sem. Illetve azt látom, hogy használt lemezjátszóból azért közel sincs akkora választék mint mondjuk dacból vagy erősítőből. Bár lehet csak még nem állt rá a szemem. Figyelni fogom. Bombázzatok nyugodtan ajánlatokkal, ha akad eladó otthon. :)

jak_

SFI írta:
2020.12.28., hétf. 20:12
Kedves jak!
Ahhoz, hogy megtudj valamit az analóg világból, áldoznod kell rá. Ha olcsót veszel, sohasem tudod meg, hogy mit tud ez a formátum, ha sok pénzt beleölsz, esetleg rájössz, hogy nem ilyen lovat akartál....
Szerintem el kéne menned egy pár helyre, ahol analógot árulnak, meg kéne hallgatnod a kedvenc zenéidet különböző árú láncokon, és ezek után érdemes döntened. Azt, hogy az eladók mint mondanak az egy dolog, de neked viszont alkalmad nyílik tapasztalatokat gyűjteni, és a hallott hang alapján el tudod dönteni, hogy mi mennyit ér...
Vannak jó szándékú, és igen felkészült kereskedők! Viszont a végső döntés a Tiéd!
Remélem tudtam segíteni...SFI
Köszönöm!
Ha olcsót veszek sose tudom meg, ha drágát, akkor pedig rájöhetek, hogy nem ezt akartam? :D Ha ebből a kettőből lehet csak választani, akkor olcsó tudatlanságot kérem :) Semmiképp sem webshopban fogok vásárolni, csak próbálom szűkíteni a kört. Köszi mégegyszer a tanácsot!

zoli73
V.I.P.
V.I.P.

jak_ írta:
2020.12.28., hétf. 17:52
Sziasztok,
Kérlek benneteket, hadd kérdezzek egy nagyon szokásosat, mit vásároljak, ha új lemezjátszót vásárolnék?
Leírok néhány szempontot. Még sosem volt lemezjátszóm, a szándékaim viszont komolyak. Az erre fordítandó összeg viszonylag széles skálán mozog, de azért van egy felső határ. Nem vagyok biztos benne, hogy érdemes egy 4-5-600ezres készülékkel kezdeni, ahogy pl. erősítőből/hangfalból sem jellemző, hogy az ember egyből belecsap a középkategóriába. Bár azért itt sokszor van olyan érzésem, hogy minek vegyek olcsóbbat, hogy aztán majd 1 év múlva eladjam, és bukjak rajta egy rakás pénzt. Másik oldalról viszont ott van az, hogy hogyan értékelném egy komolyabb lemezjátszó képességeit anélkül hogy tudnám, hogy mit tud egy 150-200ezer közötti.
- Ami tudok: macerás, és nagyon drága, nem csak az eszközök, a lemezek is. Takarítani kell, foglalkozni kell vele, egy suta mozdulat és tönkremegy, stb stb. Ezen túl vagyok, be van vállalva.
- "Menj el és hallgass meg párat" - mivel semmi tapasztalatom nincs a lemezjátszók hangzásával kapcsolatban, és minden boltban teljesen különböző rendszeren tudnák nekem demozni őket, így csak akkor látnám értelmét, ha azonos márka két különböző típusa között kellene döntenem, amiket meg tudok hallgatni egymás után.
- Jó lenne egy későbbi fejlesztés lehetőségét nem teljesen kizárni, így a nagyon kevés rugalmasságot adó szériákat biztosan kihagynám
- Nem szeretném minden eladótól végighallgatni ugyanazt a "lemezt", mindenkinek a sajátja a legjobb, az egyik helyen az X márka az isten, a másik helyen az X a legalja túlárazott vacak, és helyette Y az isten. Ezen már túl vagyok, és nagyon untat, így most kihagyom. Majd megkapom ugyanezt a fórumon, de legalább érdek nélkül :)

Amiket a jelenlegi kínálatban látok és elérhetőnek tűnnek számomra
- Rega P3-P6
- Pro-Ject debut carbon evo, X1, X2
- Thorens TD206, TD309

Hangszedők esetében annyira nem zavarna ha egy olcsóbb MM lenne az első, amennyiben később tudom fejleszteni, és egy külön phono megvásárlásával tudok betenni a helyére egy jobb MM-t, vagy jobb MC-t. Ráadásul MM esetében van phono az erősítőmön, így a phono fokozat beszerzését is tudom halogatni egy darabig.

Bármilyen véleményt, tanácsot szívesen fogadok. :)

Nagyon köszi
Szia!

Analóg: Alphason solo, Linn Akito, Benz-Micro ACE L, Silver Cord Plus, Hiraga headamp, ARC"By fpalotás", Heed Orbit 2

SFI
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 45

Hozzászólás Szerző: SFI »

Kedves jak!
Ahhoz, hogy megtudj valamit az analóg világból, áldoznod kell rá. Ha olcsót veszel, sohasem tudod meg, hogy mit tud ez a formátum, ha sok pénzt beleölsz, esetleg rájössz, hogy nem ilyen lovat akartál....
Szerintem el kéne menned egy pár helyre, ahol analógot árulnak, meg kéne hallgatnod a kedvenc zenéidet különböző árú láncokon, és ezek után érdemes döntened. Azt, hogy az eladók mint mondanak az egy dolog, de neked viszont alkalmad nyílik tapasztalatokat gyűjteni, és a hallott hang alapján el tudod dönteni, hogy mi mennyit ér...
Vannak jó szándékú, és igen felkészült kereskedők! Viszont a végső döntés a Tiéd!
Remélem tudtam segíteni...SFI
Benz Micro Ref.3 - Michell Orbe, SME 309 - VDH D-501 - ARC PH5 fonó - HT Magic Two - ARC SP 16L- HT Magic Two - Conrad Johnson MF2200 - HT Magic Tweeter - Ponder Over + ML Grotto   CD: Marantz SA15 s1

jak_

Sziasztok,
Kérlek benneteket, hadd kérdezzek egy nagyon szokásosat, mit vásároljak, ha új lemezjátszót vásárolnék?
Leírok néhány szempontot. Még sosem volt lemezjátszóm, a szándékaim viszont komolyak. Az erre fordítandó összeg viszonylag széles skálán mozog, de azért van egy felső határ. Nem vagyok biztos benne, hogy érdemes egy 4-5-600ezres készülékkel kezdeni, ahogy pl. erősítőből/hangfalból sem jellemző, hogy az ember egyből belecsap a középkategóriába. Bár azért itt sokszor van olyan érzésem, hogy minek vegyek olcsóbbat, hogy aztán majd 1 év múlva eladjam, és bukjak rajta egy rakás pénzt. Másik oldalról viszont ott van az, hogy hogyan értékelném egy komolyabb lemezjátszó képességeit anélkül hogy tudnám, hogy mit tud egy 150-200ezer közötti.
- Ami tudok: macerás, és nagyon drága, nem csak az eszközök, a lemezek is. Takarítani kell, foglalkozni kell vele, egy suta mozdulat és tönkremegy, stb stb. Ezen túl vagyok, be van vállalva.
- "Menj el és hallgass meg párat" - mivel semmi tapasztalatom nincs a lemezjátszók hangzásával kapcsolatban, és minden boltban teljesen különböző rendszeren tudnák nekem demozni őket, így csak akkor látnám értelmét, ha azonos márka két különböző típusa között kellene döntenem, amiket meg tudok hallgatni egymás után.
- Jó lenne egy későbbi fejlesztés lehetőségét nem teljesen kizárni, így a nagyon kevés rugalmasságot adó szériákat biztosan kihagynám
- Nem szeretném minden eladótól végighallgatni ugyanazt a "lemezt", mindenkinek a sajátja a legjobb, az egyik helyen az X márka az isten, a másik helyen az X a legalja túlárazott vacak, és helyette Y az isten. Ezen már túl vagyok, és nagyon untat, így most kihagyom. Majd megkapom ugyanezt a fórumon, de legalább érdek nélkül :)

Amiket a jelenlegi kínálatban látok és elérhetőnek tűnnek számomra
- Rega P3-P6
- Pro-Ject debut carbon evo, X1, X2
- Thorens TD206, TD309

Hangszedők esetében annyira nem zavarna ha egy olcsóbb MM lenne az első, amennyiben később tudom fejleszteni, és egy külön phono megvásárlásával tudok betenni a helyére egy jobb MM-t, vagy jobb MC-t. Ráadásul MM esetében van phono az erősítőmön, így a phono fokozat beszerzését is tudom halogatni egy darabig.

Bármilyen véleményt, tanácsot szívesen fogadok. :)

Nagyon köszi

frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 179

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

Ethosz CDM Transport,  Ethosz csöves DAC,  
Ethosz csöves előfok,  Ethosz végfok, Ethosz EAL-04 hangfalak,
Vincent MM/MC phono, Technics SL 1210 GR, Shure M44-7,
Kábelek: Ethosz,  Van Den Hul,  Einstein Audio,  VanDamme  

trane
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1880

Hozzászólás Szerző: trane »

stibias írta:
2020.12.27., vas. 21:00
Kedves Fórumtársak!

Karácsonykor hozzámkerült lemezjátszó (philips A 673) de gyorsabban pörgeti a tányért kicsit. 33,3 helyett 4.2 ingadozó de 34 alá nem megy. Ugyanez 45 helyett is 46.2. Telefonnal mértem. A pitch koppon van csak növelni tudom a sebességet csökkenteni már nem. Levéve a tányért a fotón látható két furat melyekre 33 és 45 felirat van, de nem látok benne potmétert. Ismerős valakinek ez a típus illetve mi a vélemény a tapasztaltabbaknak merre induljak? Szíjat cserélnék rajta már mert régi, de ha szíj probléma lenne akkor max. lassabb lehet gondolom gyorsabb semmiképpen. Valami jót tanács ötlet? Köszönöm!IMG_20201227_204825.jpg
valszeg nem (a gyárilag számolt) 220V/50Hz folyik a lemezjátszódba, a + feszkó arányában pedig szépen nő a fordulatszám is :yingyang: . valaki szakihoz el kellene vinned a gépet, aki alakítana az elektronikáján :rolleyes:

védd a fákat> egyél hódot! ;-)))

stibias

Hozzászólás Szerző: stibias »

Kedves Fórumtársak!

Karácsonykor hozzámkerült lemezjátszó (philips A 673) de gyorsabban pörgeti a tányért kicsit. 33,3 helyett 4.2 ingadozó de 34 alá nem megy. Ugyanez 45 helyett is 46.2. Telefonnal mértem. A pitch koppon van csak növelni tudom a sebességet csökkenteni már nem. Levéve a tányért a fotón látható két furat melyekre 33 és 45 felirat van, de nem látok benne potmétert. Ismerős valakinek ez a típus illetve mi a vélemény a tapasztaltabbaknak merre induljak? Szíjat cserélnék rajta már mert régi, de ha szíj probléma lenne akkor max. lassabb lehet gondolom gyorsabb semmiképpen. Valami jót tanács ötlet? Köszönöm!
IMG_20201227_204825.jpg
IMG_20201227_204825.jpg (1.45 MiB) Megtekintve 571 alkalommal

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 788

Hozzászólás Szerző: akvapark »

zoli73 írta:
2020.12.24., csüt. 12:17
tonee73 írta:
2020.12.24., csüt. 11:58
zoli73 írta:
2020.12.24., csüt. 11:56

Utánvéttel meg nem lehet vásarolni.
Igen a mai világban már mindenki előre fizet, online-nem nagyon hiszem, hogy utánvétes helyet találni fogsz. gondolkodik.gif
Azért nem mindenki.
Például a karácsonyi ajándékokat, szinte kivétel nélkül, különböző webáruházakból szereztük be. Megrendeltem, hozta a futár, fizettem neki, pont.
Hogy ez itt miért nem járható út, az számomra érthetetlen.
(Még egy off. Mi is webáruházból rendeltünk. A fiam által november elején rendelet lemez nincs készleten, mehettem személyesen intézni másik lemezt. A lányom által rendelt LP helyett egy CD-t küldtek a MM boltba, ahol az LP természetesen nem volt készleten, január végére ígérték. Csoda ha utálom a net-es rendelést? :smile30: )
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

zoli73
V.I.P.
V.I.P.

tonee73 írta:
2020.12.24., csüt. 12:21
zoli73 írta:

Azért nem mindenki.
Például a karácsonyi ajándékokat, szinte kivétel nélkül, különböző webáruházakból szereztük be. Megrendeltem, hozta a futár, fizettem neki, pont.
Igaz, kifelejtettem a "majdnem" szót a mindenki elől.
Itt Angliában teljesen megszokott az előre fizetés, én itt még nem is láttam utánvétes opciót-a futárok itt soha nem kezelnek pénzt, és csomagom sem veszett még el.
Értelek, de inkabb hagyjuk, ez itt már off.

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Értékelés: 3830

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

zoli73 írta:

Azért nem mindenki.
Igaz, kifelejtettem a "majdnem" szót a mindenki elől.
Itt Angliában teljesen megszokott az előre fizetés, én itt még nem is láttam utánvétes opciót-a futárok itt soha nem kezelnek pénzt, és csomagom sem veszett még el.
Jó zenék --> Philips CD600 --> Kenwood KR4200 --> Braun L730
Jó zenék --> Marantz CD16 + Marantz ST72 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus
Jó zenék --> Panasonic SC-PMX70BEB,  Panasonic SA-PM25
Mindezek különféle madzagokkal összekötve állványokon

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

zoli73
V.I.P.
V.I.P.

tonee73 írta:
2020.12.24., csüt. 11:58
zoli73 írta:

Igen a mai világban már mindenki előre fizet, online-nem nagyon hiszem, hogy utánvétes helyet találni fogsz. gondolkodik.gif
Azért nem mindenki.

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

zoli73 írta:

Jó zenék --> Marantz CD16 + Marantz ST72 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

zoli73
V.I.P.
V.I.P.

tonee73 írta:
2020.12.24., csüt. 11:38
zoli73 írta:
2020.12.24., csüt. 11:23

Csak tudnám, hogy csináltad?
Azon kívül, hogy beteszem a kosárba, nem jutok tovabb. gondolkodik.gif
Sehol egy "megrendelem gomb", sehol nem kéri az adataimat, a címemet, stb. csak egy "fizetek most" felirat.
Átnéztem a rendelési feltételeket, csak előre utalás utan lehet náluk vásárolni, én sajnos ezt nem tudom megoldani...
Tehat innen nem lesz lemezjátszó motorom.
Mutatom a screenshot-okat is alább.
1. beraktam a kosárba
2. tovább a fizetéshez
3. fizetés most kiválaszt
4. fizetés reg nélkül opció kiválaszt
5. itt már az adataimat kéri és a fizetést-így nem mentem tovább

Farnell 1.png
Farnell 2.png
Farnell 3.png
Farnell 4.png
Farnell 5.png
Köszönöm, így már megtaláltam! Hát nem éppen logikus, legalábbis nekem.
Végigmentem én is a rendelés folyamatán, de fizetni nem tudok, tehát kilőve.

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

zoli73 írta:
2020.12.24., csüt. 11:23

Sehol egy "megrendelem gomb", sehol nem kéri az adataimat, a címemet, stb. csak egy "fizetek most" felirat.
Átnéztem a rendelési feltételeket, csak előre utalás utan lehet náluk vásárolni, én sajnos ezt nem tudom megoldani...
Mutatom a screenshot-okat is alább.
1. beraktam a kosárba
2. tovább a fizetéshez
3. fizetés most kiválaszt
4. fizetés reg nélkül opció kiválaszt
5. itt már az adataimat kéri és a fizetést-így nem mentem tovább
Farnell 1.png
Farnell 1.png (254.54 KiB) Megtekintve 625 alkalommal
Farnell 2.png
Farnell 2.png (158.9 KiB) Megtekintve 625 alkalommal
Farnell 3.png
Farnell 3.png (190.23 KiB) Megtekintve 625 alkalommal
Farnell 4.png
Farnell 4.png (187.3 KiB) Megtekintve 625 alkalommal
Farnell 5.png
Farnell 5.png (135.05 KiB) Megtekintve 625 alkalommal

zoli73
V.I.P.
V.I.P.

tonee73 írta:
2020.12.24., csüt. 11:02
zoli73 írta:
2020.12.23., szer. 23:01
Big írta:
2020.12.23., szer. 22:52
Be regisztráltál?
Igen, beregisztráltam, csak tudnám minek. Nagyon felhúztam magam ezen az oldalon, ez nem hétköznapi embereknek készült. :smile51:
Még tegnap ránézve engem engedett reg nélkül is, végigvittem a rendelést csak a fizetést nem abszolváltam.

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

zoli73 írta:
2020.12.23., szer. 23:01
Big írta:
zoli73 írta:
2020.12.23., szer. 22:45

Valószínű velem van a baj, de én ezen az oldalon nem igazodom ki, nem tudok rájönni, hogy lehet leadni a rendelést. Az még rendben van, hogy beleteszem a kosárba, aztan elvesztem, "megrendelés", "adataim megadása", stb. ilyen nincs, nem tudom folytatni a megrendelést. gondolkodik.gif
B@lfaß vagyok, nincs mese.
Be regisztráltál?
Igen, beregisztráltam, csak tudnám minek. Nagyon felhúztam magam ezen az oldalon, ez nem hétköznapi embereknek készült. :smile51:
Még tegnap ránézve engem engedett reg nélkül is, végigvittem a rendelést csak a fizetést nem abszolváltam.

zoli73
V.I.P.
V.I.P.

Big írta:
zoli73 írta:
Big írta:
2020.12.23., szer. 22:12
Zoli73!
https://hu.farnell.com/allied-motion-pr ... dp/1784855
Valószínű velem van a baj, de én ezen az oldalon nem igazodom ki, nem tudok rájönni, hogy lehet leadni a rendelést. Az még rendben van, hogy beleteszem a kosárba, aztan elvesztem, "megrendelés", "adataim megadása", stb. ilyen nincs, nem tudom folytatni a megrendelést. gondolkodik.gif
Be regisztráltál?

Big
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 473
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Big »

Most nézem lehet rég nélkül is vásárolni :D
DK Design VS1 Reference MkII, Revel Performa F30, Ariston Audio RD110SL - SME3009 - VdH Frog - Pointe Pure Power Supply - PS Audio GCPH, Dual Audio PC - Linear Power Supply - M2Tech Young - Palmer Power Station, Denon TU-QS10, Harmonic Technology, Transparent, AudioQuest, HydraSound, ValhallA,

Big
V.I.P.
V.I.P.
Kapcsolat:

zoli73 írta:
Big írta:
Zoli73!
Be regisztráltál?
DK Design VS1 Reference MkII, Revel Performa F30, Ariston Audio RD110SL - SME3009 - VdH Frog - Pointe Pure Power Supply - PS Audio GCPH, Dual Audio PC - Linear Power Supply - M2Tech Young - Palmer Power Station, Denon TU-QS10, Harmonic Technology, Transparent, AudioQuest, HydraSound, ValhallA,

zoli73
V.I.P.
V.I.P.

Big írta:
Zoli73!

zoli73
V.I.P.
V.I.P.

tonee73 írta:
2020.12.23., szer. 21:51
zoli73 írta:
2020.12.23., szer. 21:26
tonee73 írta:
2020.12.23., szer. 21:09

Ha nem tudsz rendelni az RS-től valakin keresztül akkor annyit tudok segíteni, hogy ezt a NOS példányt itt megveszem Angliában, és mikor megérkezik elküldöm neked Mo-ra.(Jan 4 körülre ígéri, hogy ideér-sajnos Mo-ra nem postáz)
https://www.ebay.co.uk/itm/PREMOTEC-990 ... 4009974098
Ha érdekes lehet, akkor privizzük le.
köszönöm szépen!
De ez nem az a motor amit én keresek. Ez a 829-es, aminek 3 saruja van, és ha jó tudom, ez a Pink Triangle motorja. Ami nekem kell, az a 813-as, abból 4 darab "drót" (2×szürke, piros, kék) lóg ki. Sőt, így ránézesre, a felfogató fülei is kisebbek.
Azert köszönöm, hogy gondoltál rám!
Jogos, rossz számra kerestem rá-bocsánat. :smile51:
Talátam 813-at (baromi húzós):
https://www.ebay.co.uk/itm/McLennan-Ser ... SwSZBbfXAT
https://www.ebay.co.uk/itm/ALLIED-MOTIO ... 1948289169
Szó se róla, azért ennyiért eleg erős.

Big
V.I.P.
V.I.P.
Kapcsolat:

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”