Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3772
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2374
Tartózkodási hely: 2465

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

ZolaBA írta:
2022.01.17., hétf. 05:06
zoli73 írta:
2022.01.16., vas. 09:20
A feleségem kérésére osztom meg a lenti képet, azért mert szerinte majd jól kinevetnek miatta.
Ha már van egy ilyen frankó karnis, miért nem valami szép vastag sötétítő függöny van rajta? elhúzva oldalra az a 2x 20 centi bőven redőzött vastag anyag a 2 méter magasságban bizonyosan előnyösebb akusztikai elem ;)
Igen, jogos a felvetés!
Szokott úgy is lenni, a párom mikor, melyiket teszi fel. Most éppen ez van, de bevallom, teljesen mindegy melyik van fenn, nem hallok különbséget.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1826
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1660
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

zoli73 írta:
2022.01.16., vas. 09:20
A feleségem kérésére osztom meg a lenti képet, azért mert szerinte majd jól kinevetnek miatta.
Ha már van egy ilyen frankó karnis, miért nem valami szép vastag sötétítő függöny van rajta? elhúzva oldalra az a 2x 20 centi bőven redőzött vastag anyag a 2 méter magasságban bizonyosan előnyösebb akusztikai elem ;)
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3772
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2374
Tartózkodási hely: 2465

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Alex_Aston írta:
2022.01.16., vas. 17:33
zoli73 írta:
2022.01.16., vas. 16:55
Alex_Aston írta:
2022.01.16., vas. 16:39


Sok esetben a mennyezet legalább olyan fontos, vagy akár fontosabb is lehet akusztikus kezelés szempontjából, mint a hallgató mögötti terület. Ott sincs hely?
Egyébként, ha könyves polc miatt nincs hely, az nem baj, sőt. Nálam is hamarosan felkerül meg egy 2 soros, ami praktikum mellett jó akusztikus panel funkciót is ellát.
A mennyezeten? De igen, természetesen van hely.
Mert a visszhangok talán fele onnan jön (jöhet). Ott sokat lehet fogni, ha oda kerül akusztikus elem.
Nekem tavasszal felkerülnek oda is. Csak még a színt ki kell találni a feleségemmel... :rolleyes:
Nálam is van akusztikai probléma, de azt ilyen panelekkel nem lehet orvosolni, sőt.
De szerintem hagyjuk, ennek nem itt van a helye...
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2419

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

zoli73 írta:
2022.01.16., vas. 16:55
Alex_Aston írta:
2022.01.16., vas. 16:39
zoli73 írta:
2022.01.16., vas. 15:09

Nálam a hallgatási pozíció mögött teraszajtó, és ablak van, falfelület szinte semmi. Nálam ilyen paneleket, diffúzorokat, stb. nincs hová elhelyezni, de ezek az üvegeket nem is ezek helyettesítése céljából akasztottam oda.
Sok esetben a mennyezet legalább olyan fontos, vagy akár fontosabb is lehet akusztikus kezelés szempontjából, mint a hallgató mögötti terület. Ott sincs hely?
Egyébként, ha könyves polc miatt nincs hely, az nem baj, sőt. Nálam is hamarosan felkerül meg egy 2 soros, ami praktikum mellett jó akusztikus panel funkciót is ellát.
A mennyezeten? De igen, természetesen van hely.
Mert a visszhangok talán fele onnan jön (jöhet). Ott sokat lehet fogni, ha oda kerül akusztikus elem.
Nekem tavasszal felkerülnek oda is. Csak még a színt ki kell találni a feleségemmel... :rolleyes:
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3772
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2374
Tartózkodási hely: 2465

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Alex_Aston írta:
2022.01.16., vas. 16:39
zoli73 írta:
2022.01.16., vas. 15:09

Nálam a hallgatási pozíció mögött teraszajtó, és ablak van, falfelület szinte semmi. Nálam ilyen paneleket, diffúzorokat, stb. nincs hová elhelyezni, de ezek az üvegeket nem is ezek helyettesítése céljából akasztottam oda.
Sok esetben a mennyezet legalább olyan fontos, vagy akár fontosabb is lehet akusztikus kezelés szempontjából, mint a hallgató mögötti terület. Ott sincs hely?
Egyébként, ha könyves polc miatt nincs hely, az nem baj, sőt. Nálam is hamarosan felkerül meg egy 2 soros, ami praktikum mellett jó akusztikus panel funkciót is ellát.
A mennyezeten? De igen, természetesen van hely.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2419

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

zoli73 írta:
2022.01.16., vas. 15:09

Nálam a hallgatási pozíció mögött teraszajtó, és ablak van, falfelület szinte semmi. Nálam ilyen paneleket, diffúzorokat, stb. nincs hová elhelyezni, de ezek az üvegeket nem is ezek helyettesítése céljából akasztottam oda.
Sok esetben a mennyezet legalább olyan fontos, vagy akár fontosabb is lehet akusztikus kezelés szempontjából, mint a hallgató mögötti terület. Ott sincs hely?
Egyébként, ha könyves polc miatt nincs hely, az nem baj, sőt. Nálam is hamarosan felkerül meg egy 2 soros, ami praktikum mellett jó akusztikus panel funkciót is ellát.
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3772
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2374
Tartózkodási hely: 2465

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

hifitibi írta:
2022.01.16., vas. 14:47
zoli73 írta:
2022.01.16., vas. 09:20
Azt is hozzátette a feleségem, hogy már túlzásba viszem, és szerinte ilyen, és ehhez hasonló, más hifis-nél biztos nincs.
Üzenem a feleségednek (hátha tudok Neked ezzel segíteni ;) ): Nálunk a nappalit díszítő -ugyan nem az ezoterikus-misztikus témakörbe tartozó, hanem hatásukat konkrétan mérhető- akusztikai dolgok a következők: 4 db basszus panel, 2 db bazi nagy diffúzor, 2 db abszorber, 1db speciális, "egyéb" kategóriába tartozó hangcsapda, a plafon 50-70-cm-enként (változó távolságban) keresztben álgerendázva. Mindez Hitvesi jóváhagyással, az álgerendázás asszonyi segítséggel.

Én pályinkás üveggel nem próbálkoztam, a hallgatási pont mögé két abszorber panelt raktam be.
Nálam a hallgatási pozíció mögött teraszajtó, és ablak van, falfelület szinte semmi. Nálam ilyen paneleket, diffúzorokat, stb. nincs hová elhelyezni, de ezek az üvegeket nem is ezek helyettesítése céljából akasztottam oda.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
hifitibi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2012.12.23., vas. 17:17
Értékelés: 94

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: hifitibi »

zoli73 írta:
2022.01.16., vas. 09:20
Azt is hozzátette a feleségem, hogy már túlzásba viszem, és szerinte ilyen, és ehhez hasonló, más hifis-nél biztos nincs.
Üzenem a feleségednek (hátha tudok Neked ezzel segíteni ;) ): Nálunk a nappalit díszítő -ugyan nem az ezoterikus-misztikus témakörbe tartozó, hanem hatásukat konkrétan mérhető- akusztikai dolgok a következők: 4 db basszus panel, 2 db bazi nagy diffúzor, 2 db abszorber, 1db speciális, "egyéb" kategóriába tartozó hangcsapda, a plafon 50-70-cm-enként (változó távolságban) keresztben álgerendázva. Mindez Hitvesi jóváhagyással, az álgerendázás asszonyi segítséggel.

Én pályinkás üveggel nem próbálkoztam, a hallgatási pont mögé két abszorber panelt raktam be.

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3772
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2374
Tartózkodási hely: 2465

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Alex_Aston írta:
2022.01.16., vas. 09:56
jabba306 írta:
2022.01.16., vas. 09:36
a világos kéket szúrd bele a parafa dugóba.
Milyen szögben, mennyire mélyre, és pontosan hol? :rolleyes:
Neked még soha nem mondták, hogy ne szólj bele olyan témába, amihez nem értesz, ill. nincs vele tapasztalatod?
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2419

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

jabba306 írta:
2022.01.16., vas. 09:36
a világos kéket szúrd bele a parafa dugóba.
Milyen szögben, mennyire mélyre, és pontosan hol? :rolleyes:
Csak a Marantz! :-D

Avatar
jabba306
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 316
Csatlakozott: 2009.06.16., kedd 19:42
Értékelés: 69
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: jabba306 »

zoli73 írta:
2022.01.16., vas. 09:20
A feleségem kérésére osztom meg a lenti képet, azért mert szerinte majd jól kinevetnek miatta.
Sehogy nem sikerült beszereznem 4db egyforma Unicumos üveget, így a képen látható labor lombikokat használom helyettük.
Mivel a két hátsó sarokban sem szekrény, sem polc nincs, és nem is szeretnék csak ezért felszerelni valamit, így a képen látható(a feleségem szerint nevetséges) megoldást találtam. A fontos, hogy működik így is.
Azt is hozzátette a feleségem, hogy már túlzásba viszem, és szerinte ilyen, és ehhez hasonló, más hifis-nél biztos nincs.
Kocsmában próbáltad már a kiürült unikumos üveget elkérni? Nekem ott sikerült beszerezni.

És ha már ezoterikus topikban vagyunk, akkor kérjél a párodtól olyan nagy, színes fejű gombostűt és a világos kéket szúrd bele a parafa dugóba.

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6140
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5198
Tartózkodási hely: Szár

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

zoli73 írta:
2022.01.16., vas. 09:20
A feleségem kérésére osztom meg a lenti képet, azért mert szerinte majd jól kinevetnek miatta.
Sehogy nem sikerült beszereznem 4db egyforma Unicumos üveget, így a képen látható labor lombikokat használom helyettük.
Mivel a két hátsó sarokban sem szekrény, sem polc nincs, és nem is szeretnék csak ezért felszerelni valamit, így a képen látható(a feleségem szerint nevetséges) megoldást találtam. A fontos, hogy működik így is.
Azt is hozzátette a feleségem, hogy már túlzásba viszem, és szerinte ilyen, és ehhez hasonló, más hifis-nél biztos nincs.
Hallgass a feleségedre :rolleyes:
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3772
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2374
Tartózkodási hely: 2465

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

A feleségem kérésére osztom meg a lenti képet, azért mert szerinte majd jól kinevetnek miatta.
Sehogy nem sikerült beszereznem 4db egyforma Unicumos üveget, így a képen látható labor lombikokat használom helyettük.
Mivel a két hátsó sarokban sem szekrény, sem polc nincs, és nem is szeretnék csak ezért felszerelni valamit, így a képen látható(a feleségem szerint nevetséges) megoldást találtam. A fontos, hogy működik így is.
Azt is hozzátette a feleségem, hogy már túlzásba viszem, és szerinte ilyen, és ehhez hasonló, más hifis-nél biztos nincs.
Csatolmányok
20220116_090706.jpg
20220116_090706.jpg (1.63 MiB) Megtekintve 1138 alkalommal
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
tunerman
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2398
Csatlakozott: 2007.09.21., pén. 17:26
Értékelés: 1930
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: tunerman »

Erre senki sem gondol? Ezoteria a javából...
Az arany belül van :smile53: Marantz Esotec series
Csatolmányok
Marantz_Esotec_series.jpg
Marantz_Esotec_series.jpg (155.04 KiB) Megtekintve 2502 alkalommal
LP: Lurné J1 - Air Tangent 1B - Kiseki Agaat, PHONO: Twin Servo MCRIAA, AMPLIFIER: 7242 PSE, CD: Philips CD100 trial run no NFB/V-FET, TUNER: REL Precedent, CASSETTE: Nakamichi 1000/II, REEL: StellaMaster/SP-8, SPEAKER: Lowther Acousta 115/P6/7M, HEADPHONES: Stax SRA-3S V-MOS/SRX MKIII

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: earforce »

Alex_Aston írta:
2021.02.15., hétf. 18:24
Ezen látni, vagy hallani kellene valamit azon kívül, hogy elmenne egy bódénak az Ecserin? gondolkodik.gif
Ezen a szentélyen nincs mit magyarázni.

Teljesen normális, ha egy készülék profitál az ilyetén módon elhelyezett speciális tárgyaktól. Ecsernek ehhez semmi köze, ez vérkomoly.
Kép
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2419

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

earforce írta:
2021.02.15., hétf. 16:13
[/youtube]
Ezen látni, vagy hallani kellene valamit azon kívül, hogy elmenne egy bódénak az Ecserin? gondolkodik.gif
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5904
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7237
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

earforce írta:
2021.02.15., hétf. 16:13

youtu.be/6VHYChi_74k
Köszi, nagyon jót szórakoztunk a kollégámmal. :fekverohog:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: earforce »

SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Online
Avatar
edzoba
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2012.10.26., pén. 20:34
Értékelés: 134
Tartózkodási hely: Gárdony
Kapcsolat:

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: edzoba »

a lótuszvirág(?) komóDiffúzorról se feledkezzünk meg:)
LHY AUDIO OCK-1 ǀ GUSTARD R26 ǀ 72AUDIO volume ǀ AUDIONET AMP I V2 ǀ DYNAUDIO Audience 40/REL T5i x2 ǀ PERFECT ACOUSTIC 21x ǀ ENTREQ Vibb eaters

Avatar
kupecke
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1362
Csatlakozott: 2016.08.26., pén. 19:38
Értékelés: 1275

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: kupecke »

Már csak azt kell megtudnunk, mely eszköz, ami e topikhoz kapcsolódik :napsut:
A patkányok? A meditációs párna, esetleg Shiva Nataraja? Együtt mind? angyal

Online
Avatar
edzoba
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2012.10.26., pén. 20:34
Értékelés: 134
Tartózkodási hely: Gárdony
Kapcsolat:

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: edzoba »

remélem nem sértem "supravox" integritását 'saját hifis cuccaimról...' topikban közzétett képe citálásával:)
Hölgy és az egerek.jpg
Hölgy és az egerek.jpg (3.02 MiB) Megtekintve 2927 alkalommal
LHY AUDIO OCK-1 ǀ GUSTARD R26 ǀ 72AUDIO volume ǀ AUDIONET AMP I V2 ǀ DYNAUDIO Audience 40/REL T5i x2 ǀ PERFECT ACOUSTIC 21x ǀ ENTREQ Vibb eaters

Avatar
kupecke
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1362
Csatlakozott: 2016.08.26., pén. 19:38
Értékelés: 1275

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: kupecke »

Visszaolvasva az elmúlt 1-2 napot, talán elfér e topicba:

"Mit gondolsz, mi a helyesebb, ha embertársaid egyéniségében a hibákat, ütközőpontokat keresed, vagy az, miképpen tudod megérteni őket, s amennyire jellemük befogadja, megpróbálsz összehangolódni velük a saját törvényeik szerint?"
Szepes Mária
pp.jpg
pp.jpg (90.04 KiB) Megtekintve 3042 alkalommal

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2419

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

marconi írta:
2021.02.08., hétf. 07:39


Azok akiktől eddig se fogadtál el úgyhogy lényegtelen! ;)
Igen, éreztem, hogy magas labda 31_1_21.gif
Csak a Marantz! :-D

Avatar
marconi
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2011.03.30., szer. 08:42
Értékelés: 287

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: marconi »

Alex_Aston írta:
2021.02.08., hétf. 06:24
sutemenyx írta:
2021.02.08., hétf. 00:07
asebestyen írta:
2021.02.07., vas. 13:09


Értem én a tréfát, még ha nem is szeretem. :D Dehogynem! ;) :D
Nem gondolom, hogy az én ízlésem lenne az általános értelemben vett kizárólagos jó út. Báááár.... :D Nem, tényleg nem.
Ott van Süti (bocs hogy ide citállak) akinek van egy ízlésvilága, amit meg is tud valósítani. Ez hifi szempontból 100% marha jó, komolyan. Ha azonban azt mondjuk, hogy objektíve az a legjobb, és mindenkinek olyat kéne otthon hallgatni, az már úgy nem teljesen oké.
Namámeginbelémköcc? Mit vétettem? :D
Legalabb 10oraja hozza sem szoltam senkihez :D

Amugy persze, hogy az én rendszerem a legjobb. Ez eleg nyilvanvalo. :D
Már csak egy HiDiamond tapkabel hianyzik. :D

Viszont tőlem ne akarjatok unicumos üveget, meg kék pasztillákat meg sheherezádé hajtincsét, mert nekem a normál nappaliban van az anlage, ide nem tehetek be hulyesegeket. :D

Amugy pedig hallottam 4napja olyat, hogy az LP-t rátettük egy kőre, aztan ugy szolt utana, hogy nem hittem el.
Ott feladtam kicsit ezt az egesz hifi dolgot a jol megtervezett aramkorokkel meg összevalogatott alkatreszekkel. :D
Bonuszpont, hogy 3-an hallottuk ugyanazt egy Hungaroton lemezről előtte és utána. :D
Mond meg kérlek, kik voltak, hogy tudjam, kitől ne kérjek tanácsot :D

;peace;
Azok akiktől eddig se fogadtál el úgyhogy lényegtelen! ;)
Audiomeca J1,Airtangent2b,SupexSD900SuperII,Krell KSP-7B(Kaisei recap), AudioPC, KarunaUltimateUSB/SPDIF, Philips cd304mkII fullBGrecap, Marantz CDA94 Vfet mod/BG recap), Philips CD100 Demo Vfet mod/BG recap, Townshend Allegri+, Tunerman OTL twin servo, vFET srpp, Lowther Acousta (P6M square)

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2419

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

sutemenyx írta:
2021.02.08., hétf. 00:07
asebestyen írta:
2021.02.07., vas. 13:09
gyongyhalas írta:
2021.02.07., vas. 12:53


Dehát ilyet te még nem hallasz otthon... :fekverohog: csak vicc akart lenni ,nehogy besértődj,,,már ha nem igaz. :D
Értem én a tréfát, még ha nem is szeretem. :D Dehogynem! ;) :D
Nem gondolom, hogy az én ízlésem lenne az általános értelemben vett kizárólagos jó út. Báááár.... :D Nem, tényleg nem.
Ott van Süti (bocs hogy ide citállak) akinek van egy ízlésvilága, amit meg is tud valósítani. Ez hifi szempontból 100% marha jó, komolyan. Ha azonban azt mondjuk, hogy objektíve az a legjobb, és mindenkinek olyat kéne otthon hallgatni, az már úgy nem teljesen oké.
Namámeginbelémköcc? Mit vétettem? :D
Legalabb 10oraja hozza sem szoltam senkihez :D

Amugy persze, hogy az én rendszerem a legjobb. Ez eleg nyilvanvalo. :D
Már csak egy HiDiamond tapkabel hianyzik. :D

Viszont tőlem ne akarjatok unicumos üveget, meg kék pasztillákat meg sheherezádé hajtincsét, mert nekem a normál nappaliban van az anlage, ide nem tehetek be hulyesegeket. :D

Amugy pedig hallottam 4napja olyat, hogy az LP-t rátettük egy kőre, aztan ugy szolt utana, hogy nem hittem el.
Ott feladtam kicsit ezt az egesz hifi dolgot a jol megtervezett aramkorokkel meg összevalogatott alkatreszekkel. :D
Bonuszpont, hogy 3-an hallottuk ugyanazt egy Hungaroton lemezről előtte és utána. :D
Mond meg kérlek, kik voltak, hogy tudjam, kitől ne kérjek tanácsot :D

;peace;
Csak a Marantz! :-D

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”