Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: cables »

pärt írta:
2018.12.29., szomb. 18:48
A téma jellegénél fogva ki-ki másért tér be ide. Van aki tapasztalatai megosztásáért, más új impulzusokért, látóköre szélesítéséért, netán ön-marketing okán...[/i].


Minden témának van jellege. Én pl. 7-8 éves kábelezés alatt rájöttem - tapasztalati úton - hogy minden ami a vezető huzalok körül van (szigetelés, köpeny) egyértelműen ront a hangzáson. Mégse járok olyan topikokba, ahol karnyi vastagságú kábelekekkel villognak a készítők, hogy ez egy baromság, ez nem jó. Aki oda jár, aki azt veszi hadd tegye, az ő dolga.

Szóval nem kell, ill. nem kellene itt sem negatív kampányt folytani. Ennyi. Ez a topik abszolut nem arról szól, hogy valaki szeretne eladni valamit. Szóval békén kéne hagyni, nem gúnyolni azokat, akik beírnak egyéni tapasztalatokat.

Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4642
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3112

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: istvan01 »

cables írta:
2018.12.29., szomb. 14:28
Igen. De nekem volt egy nagyon határozott pozitív élményem a szín-varázslat témában. Mégpedig úgy, hogy szkeptikusan ültem le, mint a többiek, aki ott voltak. Nem kaptunk semmiféle előrejelzést, hogy mit fogunk hallani és teljesen megegyező volt a véleményünk arról, amit hallottunk.

Szerintem senkinek sincs joga ahhoz, hogy elvegye másik kedvét egy témától, itt meg sokan ezzel szórakoznak.
Rudolf, ha te nem értesz velem egyet, vagy én veled, akkor neked van jogod, nekem nincs, vagy fordítva, nekem van, neked nincs?
Azt te el sem tudod képzelni, eltérő nézetek, tudású emberek toleránsan viseljék egymást, joga egyiknek van, másiknak nincs?
Arról az őrületről már nem is beszélve, az ellentétes oldalú vélemény kedvét veheti harmadik személynek, ez is jogtalan lenne?

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3394
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4357
Tartózkodási hely: Eger

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: pärt »

A téma jellegénél fogva ki-ki másért tér be ide. Van aki tapasztalatai megosztásáért, más új impulzusokért, látóköre szélesítéséért, netán ön-marketing okán. Sokan szörnyülködni, vagy egy jót röhögni.
Egy "Opel Manta rajongók", vagy "kerti lugas házilag" témára, vélhetően nem kattintanak az érdeklődőkön kívül mások. Szerintem, ha két új téma indulna, akkor is hamar megjelennének a "hívő" topikban a "tagadók" és viszont.
Ez önmérséklet és elfogadás kérdése kell(ene) legyen, de némi évődést illik elviselni. Ami azon túl van, az nem vezet sehova.

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: cables »

tonee73 írta:
2018.12.29., szomb. 13:55

Ahogy te is...
Igen. De nekem volt egy nagyon határozott pozitív élményem a szín-varázslat témában. Mégpedig úgy, hogy szkeptikusan ültem le, mint a többiek, aki ott voltak. Nem kaptunk semmiféle előrejelzést, hogy mit fogunk hallani és teljesen megegyező volt a véleményünk arról, amit hallottunk.

Szerintem senkinek sincs joga ahhoz, hogy elvegye másik kedvét egy témától, itt meg sokan ezzel szórakoznak.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4780
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: GTomi »

fapaci írta:
2018.12.29., szomb. 13:43
GTomi írta:
2018.12.29., szomb. 10:39
ki használ(t) olyan cuccot hosszú évek/évtizedek óta, ami komoly változást hozott a rendszerében és mi az? vagy éppen miért vette ki?
(...)
Pár évvel később kifestettem a szobát(...)
na jó, de milyen színűre :D ?
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12089
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

cables írta:
2018.12.29., szomb. 13:54
fapaci írta:
2018.12.29., szomb. 13:43
Néhány percnyi zenehallgatás után rájöttem, hogy egyáltalán nincs rájuk szükségem, a rendszer ugyanúgy, vagy talán még jobban szólalt meg, mint korábban. Ezzel a tapasztalással én egy életre lezártam magamban a kérdést.
OK, de ehhez képet elég aktívan pörögsz itt.
Ahogy te is...
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: cables »

fapaci írta:
2018.12.29., szomb. 13:43
....
Néhány percnyi zenehallgatás után rájöttem, hogy egyáltalán nincs rájuk szükségem, a rendszer ugyanúgy, vagy talán még jobban szólalt meg, mint korábban. Ezzel a tapasztalással én egy életre lezártam magamban a kérdést.
OK, de ehhez képest elég aktívan pörögsz itt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cables 2018.12.29., szomb. 13:56-kor.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

GTomi írta:
2018.12.29., szomb. 10:39
ki használ(t) olyan cuccot hosszú évek/évtizedek óta, ami komoly változást hozott a rendszerében és mi az? vagy éppen miért vette ki?
Leírom az esetemet, bár szerintem sokan átestek hasonlón. Erre fogékony korszakomban, a 90-es években sok woodoo trükköt kipróbáltam, színes korongok, speciális kábelbütykök, alátétek, festékpöttyök, kristályok, tönkölypárna, békamája, tyúkepéje... Közös jellemzőjük volt, hogy beüzemelésükkor kisebb/nagyobb "javulást" mindnél éreztem. Idővel csak gyűltek, gyűltek, nem kis megrökönyödést okozva a hozzám látogató barátaimban. Pár évvel később kifestettem a szobát, emiatt szétbontottam a rendszerem, mindent elcsomagoltam pár napra. A felújítás végeztével már nagyon hiányzott a zene, ezért gyorsan összedugdostam a készülékeket a woodoo cuccok nélkül, de úgy terveztem, majd azokat is visszateszem, ha kipihegtem magam. Néhány percnyi zenehallgatás után rájöttem, hogy egyáltalán nincs rájuk szükségem, a rendszer ugyanúgy, vagy talán még jobban szólalt meg, mint korábban. Ezzel a tapasztalással én egy életre lezártam magamban a kérdést.

Avatar
redbulova
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2005.01.27., csüt. 21:00
Értékelés: 75

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: redbulova »

Amikor akusztikailag kezeltem a lehallgató szobát. Na az dobott óriásit a zene megjelenésében.
Minden egyéb hókusz-pókusz szinte semmit. El kell árulnom én is vettem néhány dolgot....de felesleges volt.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4780
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: GTomi »

ki használ(t) olyan cuccot hosszú évek/évtizedek óta, ami komoly változást hozott a rendszerében és mi az?

vagy éppen miért vette ki?

Ez költői lesz: ha egy rendszerbe bezsúfolnánk mindent ami ezen kategória, az überbrutâl hangzást hozna, vagy éppen gyengítenék egymást?

no persze felmerülhet, hogy nem minden rendszer igényli ugyanazt a változâst, akkor meg a végén marad a hosszú kisérletezgetés.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Bécó írta:
2018.12.28., pén. 22:01
Ezekért a semmi kommentekért fölösleges ez a topik.
Ha komolyan vesszük ezt a topicot, akkor ezeket a kommenteket ugyanúgy az OFF-ba kéne tenni, mint bármely másik topic oda nem illő, témához nem köthető hozzászólásait.
Én is amellett vagyok, hogy itt hagyni kell a fórumtársakat békén, had osszák meg ezirányú tapasztalataikat egymással. Elfogadható, hogy ez többeket érdekel és őket zavarja a sok "szemét" a számukra információkat hordozó tartalmak között.
Mivel a topic címe adott, érdemes az itt leírt dolgokat aszerint is kezelni azoknak, akiket nem érdekel.
Esetleg a HiFi kifejezést érdemes lenne a topic címéből eltávolítani, akkor az "ellentábornak" talán könnyebb lenne elfogadnia, bár jó eséllyel nem ezen múlik.
Végszóként, a megfelelő helyen (ez lenne itt az) hagyjunk már teret azoknak is, akik másként gondolkoznak/érzékelnek/élveznek/urambocsá HiFiznek. :smile53:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2870
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 841

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Vinkler írta:
2018.12.28., pén. 08:49
NCF Boosterrel próbálkozott már valaki?
https://www.av-online.hu/teszt/furutech ... amasz_2440


Sajna még nem volt hozzá szerencsém de teszteltem már hsz kábel alá kitámasztót többfajtát is ami hasonló elven működött és hozott a rendszer hangján is. Azért szívesen kipróbálnám :D
"Az igazi barát szemből támad."

Online
Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1188
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: thxfan »

Vinkler írta:
2018.12.28., pén. 08:49
NCF Boosterrel próbálkozott már valaki?
https://www.av-online.hu/teszt/furutech ... amasz_2440
A többi ezo kütyütől annyival jobb, hogy ha nem válik be, akkor eladható valami xxx filmbe kelléknek, vagy pl. urológiára modern "munkapadnak", gyógyászati segédeszközként stb. :D.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

peterson írta:
2018.12.28., pén. 11:10
Bécó írta:
2018.12.27., csüt. 22:35
YBA Signature CD Player és a titokzatos blue diode.
Ez már olyan tizen-huszon éves történet, akkor találkoztam vele először valamelyik készülék tesztben, leírásban.
gondolkodik.gif Ha jól emlékszem, anno az volt a magyarázat, hogy a kék fénnyel megvilágított CD lemezt (a hordozó réteget) könnyebben, pontosabban, kevesebb hibával olvassa a piros lézer...
Használja is néhány, itt a fórumon jelen lévő tuningoló.
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3763
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2373
Tartózkodási hely: 2465

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

peterson írta:
2018.12.28., pén. 11:10
Bécó írta:
2018.12.27., csüt. 22:35
YBA Signature CD Player és a titokzatos blue diode.
Ez már olyan tizen-huszon éves történet, akkor találkoztam vele először valamelyik készülék tesztben, leírásban.
gondolkodik.gif Ha jól emlékszem, anno az volt a magyarázat, hogy a kék fénnyel megvilágított CD lemezt (a hordozó réteget) könnyebben, pontosabban, kevesebb hibával olvassa a piros lézer...
Az a valamelyik készülék, pl. a Thule Audio Spirit 150 cd-játszó. A néhai magyar kiadású HiFi-Choice-ban olvastam a tesztjét.
Az akkori szakírók a konkrét modelltől nem voltak elájulva, de olvastam olyat róla később, hogy tuningmesterek kezében, igazi óriasőlő válhatott belőle.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: mishow »

Néha bekukkantva ebbe a misztikus topicba nem tudom nem észrevenni a párhuzamot Darvas László, a néhai Hifi Magazin (o'ppardon, ebben az időszakban mindenféle jogi csűrcsavarok okán már Hifi Mozaik) főszerkesztőjének a Negyedik Dimenzióban tett utazásaival.
Ezek a cikkek 1989-1992 közt születtek, tehát majd' 30 évvel ezelőtt. Hja kérem, nincs új a Nap alatt ...
Ami érdekes, hogy az akkor szintén woodoo-nak látszó dolgok közül néhány mára elismerten létjogosultságot nyert, mások továbbra is megmaradtak a misztikum szintjén.
Saját korosztályomnak nyilván ismert írások ezek, de a fiatalabbaknak még lehet néhány vicc új :D
Jó olvasgatást!

http://hifimagazin.hu/HFMCD/HFM/CIKKEK/HFM3104.HTM
http://hifimagazin.hu/HFMCD/HFM/CIKKEK/HFM3204.HTM
http://hifimagazin.hu/HFMCD/HFM/CIKKEK/HFM3303.HTM
http://hifimagazin.hu/HFMCD/HFM/CIKKEK/HFM3404.HTM
http://hifimagazin.hu/HFMCD/HFM/CIKKEK/HFM3504.HTM
http://hifimagazin.hu/HFMCD/HFM/CIKKEK/HFM3604.HTM
http://hifimagazin.hu/HFMCD/HFM/CIKKEK/HFM3704.HTM
http://hifimagazin.hu/HFMCD/HFM/CIKKEK/HFM3803.HTM
http://hifimagazin.hu/HFMCD/HFM/CIKKEK/HFM3905.HTM
http://hifimagazin.hu/HFMCD/HFM/CIKKEK/HFM4004.HTM

Avatar
peterson
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1100
Csatlakozott: 2010.01.04., hétf. 17:33
Értékelés: 533
Tartózkodási hely: Győr

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: peterson »

Bécó írta:
2018.12.27., csüt. 22:35
YBA Signature CD Player és a titokzatos blue diode.
Ez már olyan tizen-huszon éves történet, akkor találkoztam vele először valamelyik készülék tesztben, leírásban.
gondolkodik.gif Ha jól emlékszem, anno az volt a magyarázat, hogy a kék fénnyel megvilágított CD lemezt (a hordozó réteget) könnyebben, pontosabban, kevesebb hibával olvassa a piros lézer...

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7356
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

NCF Boosterrel próbálkozott már valaki?
https://www.av-online.hu/teszt/furutech ... amasz_2440
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1932

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: supravox »

Vinkler írta:
2018.12.28., pén. 08:15
supravox írta:
2018.12.28., pén. 07:44
20181228_074141.jpg
Ebbe is betettek 3 kék ledet.
De hidd el nem ettől szól jó.
De az sokat segít ha letakarom a stroboszkóp ledjét és nem vakulok meg :nonononono:
Nem lehetne kicserélni benne, mondjuk pirosra?
Ha megjön a G tutti megpróbálom
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7356
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

supravox írta:
2018.12.28., pén. 07:44
20181228_074141.jpg
Ebbe is betettek 3 kék ledet.
De hidd el nem ettől szól jó.
De az sokat segít ha letakarom a stroboszkóp ledjét és nem vakulok meg :nonononono:
Nem lehetne kicserélni benne, mondjuk pirosra?
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1932

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: supravox »

20181228_074141.jpg
20181228_074141.jpg (318.1 KiB) Megtekintve 1734 alkalommal
Ebbe is betettek 3 kék ledet.
De hidd el nem ettől szól jó.
De az sokat segít ha letakarom a stroboszkóp ledjét és nem vakulok meg :nonononono:
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Avatar
mgus
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2010.02.18., csüt. 16:03
Értékelés: 377
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: mgus »

Aki esetleg eljutott a furutech nano folyadék teszthez, azoknak esetleg további tipp ha bekenjük a biztosítékot is.
bizti kenés.jpg
bizti kenés.jpg (5.57 KiB) Megtekintve 1876 alkalommal
MaXiMusz MF3.2,Hb-Ag 200,Low end PC,SBx Titán HD,Neotech NEI-1002,
Furutech Alpha Cable,Fi-50,Fi-32 GTX-D System,AG power & Nano liquid.

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: cables »

Nem kell... de lehet. Az adminok engedik. Tényleg ki dönti el, hogy melyik téma komoly, és melyik komolytalan?

Hova lehet beszólni, hol meg egy kicsit kínos rákérdezés után is törlik a beírást?

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12089
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Én nem értem miért kell ezt a témát elkomolytalankodni... :fekverohog:
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
timcs
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2010.03.06., szomb. 12:37
Értékelés: 310

Re: Ezoterikus, misztikus és voodooba hajló HiFi eszközök

Hozzászólás Szerző: timcs »

Na ez hatásos, akár 2x is :fekverohog:
Csatolmányok
9B2219E9-28A0-4A33-8821-55BA6C111FE3.jpeg
9B2219E9-28A0-4A33-8821-55BA6C111FE3.jpeg (198.3 KiB) Megtekintve 1884 alkalommal

CD : Ayon CD1 
Amp : Pathos Classic One + Soundcare
Speak : Sonus Faber Olympica I
Cable : Audio Note AN-V, HarmonicTech Pro 11 plus
Power : PS Audio PPP, HarmonicTech Fantasy AC 10, Lessloss DFPC Original & Signature
Akusztikailag kezelt zeneszoba

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”