Sztereó erősitők

cécó
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 3

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: cécó » 2020.05.22., pén. 16:31

Köszönöm a pü.-ket Uraim! leborulok.gif

cécó
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 3

Hozzászólás Szerző: cécó » 2020.05.20., szer. 13:07

Sziasztok!
Primare A20-hoz képest hogyan zenélhet :drum: egy Heed Obelisk 1, előrelépés vagy oldalra?
Köszönöm szépen! leborulok.gif

arzachel
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 470

Hozzászólás Szerző: arzachel » 2020.05.17., vas. 10:04

VTX írta:
2020.05.16., szomb. 10:27
Sziasztok!

Van egy Pioneer A-676 erősítőm, aminél fellépett egy probléma: a jobb csatorna sokszor (nem mindig) nagyon halkan és sercegve szól. Ha áttekerem a balanszot csak a jobb oldalra, és a szokásosnál kicsit több hangerőt adok neki, akkor van hogy eltűnik a sercegés és megjön a hangja, visszatekerve a balanszot pedig tökéletesen szól (ez ritkán működik). Továbbá a Direct gombot benyomva eltűnik a probléma minden alkalommal, emiatt így használom mostanában - csak így valamivel több a basszus a kelleténél, viszont ekkor már ugye nem tudom ezt szabályozni.

Komoly a gond, vagy esetleg meg tudom csinálni magam is?

Előre is köszönöm a válaszokat!
A Direct gombot kéne kapcsolgatni kikapcsolt állapotban legalább 5 percig.Ha nem javul meg akkor jön a kontakt spray.

Arzachel IC kábel
eladó 2 x 1 m 9000.-Ft

LP:Audiomeca Lurné J1 - Air Tangent 2B - Kiseki Agaat Ruby, MC PHONO: Twin Servo, VÉGFOK: Twin Servo OTL,TUNER: Marantz 18, CD: Philips T34 level III Silver, HANGFAL: Quad ESL57 tube power +Townshend supertweeter,Jim Rogers JR 149,KÁBELEK: VDH MCS 1000,ÁLLVÁNYOK : Söund Organisation ZO 28

trane
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1479

Hozzászólás Szerző: trane » 2020.05.16., szomb. 10:33

VTX írta:
2020.05.16., szomb. 10:27
Sziasztok!

Van egy Pioneer A-676 erősítőm, aminél fellépett egy probléma: a jobb csatorna sokszor (nem mindig) nagyon halkan és sercegve szól. Ha áttekerem a balanszot csak a jobb oldalra, és a szokásosnál kicsit több hangerőt adok neki, akkor van hogy eltűnik a sercegés és megjön a hangja, visszatekerve a balanszot pedig tökéletesen szól (ez ritkán működik). Továbbá a Direct gombot benyomva eltűnik a probléma minden alkalommal, emiatt így használom mostanában - csak így valamivel több a basszus a kelleténél, viszont ekkor már ugye nem tudom ezt szabályozni.

úgy tűnik, a 'Direct' gombhoz tartozó kapcsoló elkoszolódott/oxidálódott, azt kell kipucolni (vagy, ha nem lehet, kicserélni) leborulok.gif

védd a fákat> egyél hódot! ;-)))

VTX
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Értékelés: 1

Hozzászólás Szerző: VTX » 2020.05.16., szomb. 10:27

Sziasztok!

Wega P120 + Pioneer PD-6700 + Pioneer CT-447 + Pioneer DV-600AV >> Pioneer A-676 >> Canton Fonum PC40

halfej1980
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Értékelés: 5

Hozzászólás Szerző: halfej1980 » 2020.05.14., csüt. 06:27

Stereokent lett bekotve a speakON. Miutan a Primare is mondta, hogy igy kell! Tehat piros-sarga L es R +, fekete az egyik -

denesdr
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 85

Hozzászólás Szerző: denesdr » 2020.05.13., szer. 23:08

halfej1980 írta:
2020.05.13., szer. 21:14
leborulok.gif Kozben megoldodott. Hivott a tulaj boldogan, hogy mukodik:) Koszonom a segitseget mindenkinek
Mi lett végül a megoldás?

halfej1980
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn

Hozzászólás Szerző: halfej1980 » 2020.05.13., szer. 21:14

leborulok.gif Kozben megoldodott. Hivott a tulaj boldogan, hogy mukodik:) Koszonom a segitseget mindenkinek

halfej1980
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn

Hozzászólás Szerző: halfej1980 » 2020.05.13., szer. 14:54

nekem REL T2 van, termeszetesen a gyarto altal ajanlott bekötessel (piros az erösitö egyik csatorna + hangfalkimenetere, sarga az erösitö masik csatorna + kimenetere es fekete valamelyik csatorna negativ hangfalkimenetere)

a sub-on nalam kismeretü hangfalak mellett a crossover alig nehany "racsninyival" a 30Hz felett (40 racsnipozicio lenne 120 Hz-ig, nalam legalso vagy 1-2-3 racsnival van feljebb, mikor mihez tarsitom: Swans M1S, Jungson LS3/5A, Kolibri, ...), intenzitas 7-10 racsninyin (szinten 40böl), igy hasznalom evek ota, siman hallhato, persze nem ugy, hogy döngjön, de nelküle "szegenyesebb" a mély

öszinten: nem is ertem, miert nem a manual megnezesevel kezdödik ? van abban más hasznosithato is.

sok sikert, jo zenehallgatast !
[/quote]

A manual megnezesevel kezdodik nalam, es igen az zavart meg, hogy Dual Mono a Primare. DE HANGSULYOZOM, hogy en a sub eladoja voltam, es ezeket a koroket nem nekem kellene futnom, csak picit lelkiismeret furdalasom van, mivel eleg rossz szajizzel hivott a srac akinek eladtam. Javasoltam, hogy irjon ide, de az lett a vege, hogy en jarom korbe a temat, mert volt itt mar sokminden tervben, hogy a Primare erosito szervizbe megy stb:) Tehat a problema szamomra abbol adodott, hogy dual mono, de mint itt tobben is irtak, hogy stereokent kell ra tekinteni inkabb, az igaz. Mert biztos ami biztos, irtam kozvetlenul a Primarenek, igaz ok nem igy fogalmaztak, hogy tekints ra stereokent, hanem azt, hogy dual mono 1 hazban, szoval kosd ugy mint a stereo-t:)

"it can be a little confusing, and is really just an issue of ground connection, and in the case of the A20, it is a dual mono design, but in a single chassis, so in this case there are not grounding issues and you will be able to connect in the usual way, yellow/red L/R +, black L or R -). With the hope that answers your question, but feel free to contact us again at any time, Terry"

trane
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: trane » 2020.05.13., szer. 13:41

denesdr írta:
2020.05.13., szer. 13:38
Akkor ezek szerint körvonalazódni látszik a dolog, hogy egy normál sztereó erősítőként kell tekinteni az A20-ra és nem pedig két egybeépített monoblokként. :smile29:
ehem leborulok.gif

denesdr
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: denesdr » 2020.05.13., szer. 13:38

trane írta:
2020.05.13., szer. 13:32
denesdr írta:
2020.05.13., szer. 13:29
Csak hogy belekotnyeleskedjek kicsit, ha jól értelmeztem, akkor a kérdezőt az zavarta meg, hogy a Primare A20 duál mono felépítésű és a szub manualja dupla szubot javasol monoblokkokhoz (de nem indokolja meg, hogy miért), logikusan más bekötéssel mint egy sztereó erősítő és 1 szub esetén.
tudom, hogy nem, vagy láma a témához, de azért nézz meg egy A20-ast meg két bármilyen monoblokkot belülről, és egyből látod, mennyire dual-mono valójában a Primare... :yingyang:
Ez alapján körvonalazódni látszik a dolog, hogy egy normál sztereó erősítőként kell tekinteni az A20-ra és nem pedig két egybeépített monoblokként. :smile29:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára denesdr 2020.05.13., szer. 13:44-kor.

trane
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: trane » 2020.05.13., szer. 13:32

denesdr írta:
2020.05.13., szer. 13:29
Csak hogy belekotnyeleskedjek kicsit, ha jól értelmeztem, akkor a kérdezőt az zavarta meg, hogy a Primare A20 duál mono felépítésű és a szub manualja dupla szubot javasol monoblokkokhoz (de nem indokolja meg, hogy miért), logikusan más bekötéssel mint egy sztereó erősítő és 1 szub esetén.
tudom, hogy nem, vagy láma a témához, de azért nézz meg egy A20-ast meg két bármilyen monoblokkot belülről, és egyből látod, mennyire dual-mono valójában a Primare... :yingyang:

denesdr
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: denesdr » 2020.05.13., szer. 13:29

avl2 írta:
2020.05.13., szer. 12:36
öszinten: nem is ertem, miert nem a manual megnezesevel kezdödik ? van abban más hasznosithato is.

avl2
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 897

Hozzászólás Szerző: avl2 » 2020.05.13., szer. 12:36

halfej1980 írta:
2020.05.12., kedd 20:28
Sziasztok. Esetleg meg tudja valaki mondani, hogy egy Primare A20 erositore hogyan kell /ha lehet/ csatlakoztatni egy subwoofert? A sub tipusa Rel T5i. Egy srac vette meg tolem a subot, de nem birja mukodesre birni az erositojevel:( Koszonom, ha tudtok segiteni.
nekem REL T2 van, termeszetesen a gyarto altal ajanlott bekötessel (piros az erösitö egyik csatorna + hangfalkimenetere, sarga az erösitö masik csatorna + kimenetere es fekete valamelyik csatorna negativ hangfalkimenetere)

a sub-on nalam kismeretü hangfalak mellett a crossover alig nehany "racsninyival" a 30Hz felett (40 racsnipozicio lenne 120 Hz-ig, nalam legalso vagy 1-2-3 racsnival van feljebb, mikor mihez tarsitom: Swans M1S, Jungson LS3/5A, Kolibri, ...), intenzitas 7-10 racsninyin (szinten 40böl), igy hasznalom evek ota, siman hallhato, persze nem ugy, hogy döngjön, de nelküle "szegenyesebb" a mély

sok sikert, jo zenehallgatast !

denesdr
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: denesdr » 2020.05.13., szer. 09:56

Egy jobban hozzáértő talán itt meg tudja válaszolni, hogy az A20 dual mono felépítése most mit is jelent tulajdonképpen és hogy 2 monoblokként kell-e tekinteni rá a REL szub bekötése szempontjából.
Bocs ha hülyeség amit írok.

halfej1980
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn

Hozzászólás Szerző: halfej1980 » 2020.05.13., szer. 09:06

Ha Y RCA-val is halk és a jelszint meg a crossover jól be van állítva a szubon (ezt azért érdemes lecsekkolni), akkor valszeg az A20 előfok kimenetén nem jön elég kakaó ehhez a szubhoz.
Viszont most nézem, hogy ezen REL szubok elsődlegesen ajánlott csatlakozása a high level input (legalábbis a manual szerint), magyarán a hangszórókimenetes verzió. Normál bekötés a 3 eres kábellel: sárga az egyik + ra, piros a másik oldal + ra, fekete az egyik - ra. De érdemes letölteni a használati útmutatót az alábbi linkről, ott benne van minden lehetőség (van több is). ;)

Amúgy hol áll a hi/low level poti? Azért a low level input Y RCA-val mégiscsak elegánsabb lenne mint a hangszórókimenetes.

https://2y2ro62wfbas3svllg2i0s1t-wpengi ... Manual.pdf
[/quote]
Nem tudom hol all a poti, elvileg mindenhogy probalta. Viszont nem tudom, hogy szamit e, de mono-ra elvileg maskepp kell bekotni, a manualban meg az van, hogy akkor nagyon ajanlott a 2 sub hasznalata, es a bekotesi utmutato 2 sub bekotest mutat:) A primare A20 pedig dual mono elvileg. Kicsit lelkiismeret furdalasom van, hogy megvette a sub-ot a srac es nem birja hasznalni. Tudom nem az en problemam kell, hogy legyen, de akkor is kellemetlen szamomra is kicsit:(

denesdr
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: denesdr » 2020.05.13., szer. 08:39

halfej1980 írta:
2020.05.13., szer. 07:25
Koszi a valaszt. Y RCA-val probalta, allitolag ugy nagyon halk a sub. Talan erezni, hogy kimozdul a membran, de hallani nem lehet:( Az a speakon csatlakozo, az gyarilag van a sub-hoz, viszont se nekem se neki nincs fogalma, hogy hogyan kell bekotni. Az egy 3 eres vezetek, /piros-sarga-fekete/ Szoval ezt lehet kotni az egyik hangsugarzo kimenetre, mikozban van rajta egy hangsugarzo? Bocsanat a hulye kerdesert, de meg eletemben nem hasznaltam ilyen csatlakozot:) leborulok.gif
Ha Y RCA-val is halk és a jelszint meg a crossover jól be van állítva a szubon (ezt azért érdemes lecsekkolni), akkor valszeg az A20 előfok kimenetén nem jön elég kakaó ehhez a szubhoz.
Viszont most nézem, hogy ezen REL szubok elsődlegesen ajánlott csatlakozása a high level input (legalábbis a manual szerint), magyarán a hangszórókimenetes verzió. Normál bekötés a 3 eres kábellel: sárga az egyik + ra, piros a másik oldal + ra, fekete az egyik - ra. De érdemes letölteni a használati útmutatót az alábbi linkről, ott benne van minden lehetőség (van több is). ;)

Amúgy hol áll a hi/low level poti? Azért a low level input Y RCA-val mégiscsak elegánsabb lenne mint a hangszórókimenetes.

https://2y2ro62wfbas3svllg2i0s1t-wpengi ... Manual.pdf

halfej1980
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn

Hozzászólás Szerző: halfej1980 » 2020.05.13., szer. 07:25

denesdr írta:
2020.05.13., szer. 07:09
halfej1980 írta:
Sziasztok. Esetleg meg tudja valaki mondani, hogy egy Primare A20 erositore hogyan kell /ha lehet/ csatlakoztatni egy subwoofert? A sub tipusa Rel T5i. Egy srac vette meg tolem a subot, de nem birja mukodesre birni az erositojevel:( Koszonom, ha tudtok segiteni.
Legjobb megoldásként az A20 pre-outját a szub low level input-jába kötni, 2 szub esetén 1-1 szingli (1 jobb, 1 bal), 1 szub esetén Y RCA-val (az Y nem feltétlen fontos, de jó ha ilyen). De lehet a hangszórókimenetet is kötni a szub high level in-jébe, ehhez kell egy speakon apa csatlakozó, mert a szubon speakon anya van.
Koszi a valaszt. Y RCA-val probalta, allitolag ugy nagyon halk a sub. Talan erezni, hogy kimozdul a membran, de hallani nem lehet:( Az a speakon csatlakozo, az gyarilag van a sub-hoz, viszont se nekem se neki nincs fogalma, hogy hogyan kell bekotni. Az egy 3 eres vezetek, /piros-sarga-fekete/ Szoval ezt lehet kotni az egyik hangsugarzo kimenetre, mikozban van rajta egy hangsugarzo? Bocsanat a hulye kerdesert, de meg eletemben nem hasznaltam ilyen csatlakozot:) leborulok.gif

denesdr
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: denesdr » 2020.05.13., szer. 07:09

halfej1980 írta:
Legjobb megoldásként az A20 pre-outját a szub low level input-jába kötni, 2 szub esetén 1-1 szingli (1 jobb, 1 bal), 1 szub esetén Y RCA-val (az Y nem feltétlen fontos, de jó ha ilyen). De lehet a hangszórókimenetet is kötni a szub high level in-jébe, ehhez kell egy speakon apa csatlakozó, mert a szubon speakon anya van.

halfej1980
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn

Hozzászólás Szerző: halfej1980 » 2020.05.12., kedd 20:28

colop
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 36

Hozzászólás Szerző: colop » 2020.05.12., kedd 10:51

A parás vita kereszttüzébe csöppenve köszönöm mindkét "fél" tanácsát, hozzászólását.
Igen, 2-es szériás Salon érkezik, kisebb lakásátalakítást generálva.
Egy Accustic Arts AMP I Mk2 végfokkal (140W @ 8 Ohm /ch) teszek próbát először, egyéb alternatíva híján.
A Mola Mola, Apollon, illetve még az Ascendo hangfalgyártó is készít - bár Ascendo-ban nem vagyok biztos - ncore modulokkal végfokot. Utóbbi talán elkérhető próbára az Ultimate AV-től.

denesdr
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: denesdr » 2020.05.12., kedd 09:59

Oké, lehet, hogy egy kicsit sarkított volt a dolog amit a visszaküldésről írtam, nyílván mindenkinek jobb, ha valami más módon történik a kipróbálás. Elnézést ezért a kereskedőktől!

LIMAR
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 1820
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LIMAR » 2020.05.12., kedd 09:12

denesdr írta:
2020.05.12., kedd 08:03
Nem tudom hallottál-e már szólni mondjuk egy NC400-at (esetleg a Salon 2-vel)? Ha nem, akkor egy próbát lehet, hogy megérne már csak a kiváncsiság kedvéért is. Ha esetleg nem jön be, akkor a mai internetes vásárlási törvényeknek hála, vissza lehet küldeni és kész.
Nem hallottam, de ez a fajta vásárlói magatartás tőlem nagyon messze áll. Tudod, én a másik oldalon állok és a jelenlegi vásárlási törvények elképesztően nehéz helyzetbe sodorták az internetes kereskedőket. Nekik egy visszaküldött (mert nem jött be) készülék nettó veszteség. Sohasem tudják még beszerzési áron se eladni azt. Hogy az ilyen esetek miatti veszteségüket minimalizálják, kénytelenek az árakat magasabbra tenni. Ki issza meg a levét ennek? Az a tisztességes vásárló, aki felelősségteljesen vásárol, nem él vissza a (rossz) törvény adta lehetőségeivel. Számos kereskedő (nem hifi) ismerősöm fontolgatja, hogy pont emiatt felhagy a netes árusítással.

Visszatérve a Revel témához, elkerülte a figyelmemet, hogy itt a 2-es szériáról van szó. Sajnálatosan az azért már nem az a non plusz ultra (cost no object) termék, mint az első Ultima széria volt. Valószínűleg nem annyira igényli a brutális kiszolgálást sem. A Levinson se az a Levinson már, ami miatt világhírűvé vált. Így múlik el a világ dicsősége.

alto
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 633
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alto » 2020.05.12., kedd 09:03

denesdr írta:
2020.05.12., kedd 08:03
LIMAR írta:
2020.05.11., hétf. 23:24
Én csak arra kérnék tisztelettel mindenkit, olyanban adjon tanácsot, amiben kompetens. Ne fórumokon olvasott bejegyzések alapján, pláne ne D.I.Y. fórumokon található "információk" alapján.
Oké, a Salon 2-t valóban nem hallottam még. Igazából csak ajánlottam egy erősítőt ami nem mellesleg az egyik legjobb Class-D végfok, maga mögé utasítva sok A, A/B erősítőt hangminőségben is. Nem tudom hallottál-e már szólni mondjuk egy NC400-at (esetleg a Salon 2-vel)? Ha nem, akkor egy próbát lehet, hogy megérne már csak a kiváncsiság kedvéért is. Ha esetleg nem jön be, akkor a mai internetes vásárlási törvényeknek hála, vissza lehet küldeni és kész.
Azt sem mondom, hogy nem az No. 33H a legjobb a Revelekhez, csak hát a monoblokkok darabja kerül annyiba mint 1 pár Salon 2. Persze van akit nem érdekel az ár (sőt, minél drágább annál jobb) és én meg különben is mit olcsójánoskodok itt, de ha olcsóbban is meg lehet oldani akkor miért ne? Lehet, hogy valakinek az is szempont lenne.
DIY, nem DIY, az NC erősítőkben annyi a DIY, hogy össze kell kötni a tápegységgel és belerakni a dobozába, de összeszerelve is kapható pl a korábban belinkelt oldalon.
Persze tudom, hogy neked itt védeni kell az üzletedet és még azt sem állítom, hogy ne lennél őszinte a hangminőséggel kapcsolatban, mindenesetre érdemes nyitottnak is lenni valamennyire.
Itt egy kis olvasmány, ha valakinek mégis felkeltené az érdeklődését a dolog, megjegyzem semmi érdekem nem fűződik a Hypex erősítők eladásához vagy népszerűsítéséhez, viszont tapasztalatom van velük, tehát mentségemre szóljon, hogy nem teljesen a levegőből beszéltem.

https://www.audiosciencereview.com/foru ... amps.9204/
"Ha esetleg nem jön be, akkor a mai internetes vásárlási törvényeknek hála, vissza lehet küldeni és kész."

A 14 napos elállási jog nem erre lett kitalálva. Ha csak kiváncsi vagy, tesztelnél valamit, de korántsem biztos a vásárlási szándékod, beszélj a kereskedővel, és kérjél demo darabot. Ha csak simán megrendeled, a kereskedő egy bontatlan, új terméket fog neked küldeni, ami aztán az elállási joggal visszaküldve már bontott, használt terméknek számít, a nagykereskedő nem veszi vissza, a kereskedő pedig kénytelen leértékelve, veszteséggel eladni, és így is hónapokig állhat benne a pénze. Ha ez a fajta gyakorlat elharapódzik, egy bizonyos szint felett finanszírozhatatlanná válik kereskedői oldalról.

BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

denesdr
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: denesdr » 2020.05.12., kedd 08:03

LIMAR írta:
2020.05.11., hétf. 23:24
Én csak arra kérnék tisztelettel mindenkit, olyanban adjon tanácsot, amiben kompetens. Ne fórumokon olvasott bejegyzések alapján, pláne ne D.I.Y. fórumokon található "információk" alapján.
Oké, a Salon 2-t valóban nem hallottam még. Igazából csak ajánlottam egy erősítőt ami nem mellesleg az egyik legjobb Class-D végfok, maga mögé utasítva sok A, A/B erősítőt hangminőségben is. Nem tudom hallottál-e már szólni mondjuk egy NC400-at (esetleg a Salon 2-vel)? Ha nem, akkor egy próbát lehet, hogy megérne már csak a kiváncsiság kedvéért is. Ha esetleg nem jön be, akkor a mai internetes vásárlási törvényeknek hála, vissza lehet küldeni és kész.
Azt sem mondom, hogy nem az No. 33H a legjobb a Revelekhez, csak hát a monoblokkok darabja kerül annyiba mint 1 pár Salon 2. Persze van akit nem érdekel az ár (sőt, minél drágább annál jobb) és én meg különben is mit olcsójánoskodok itt, de ha olcsóbban is meg lehet oldani akkor miért ne? Lehet, hogy valakinek az is szempont lenne.
DIY, nem DIY, az NC erősítőkben annyi a DIY, hogy össze kell kötni a tápegységgel és belerakni a dobozába, de összeszerelve is kapható pl a korábban belinkelt oldalon.
Persze tudom, hogy neked itt védeni kell az üzletedet és még azt sem állítom, hogy ne lennél őszinte a hangminőséggel kapcsolatban, mindenesetre érdemes nyitottnak is lenni valamennyire.
Itt egy kis olvasmány, ha valakinek mégis felkeltené az érdeklődését a dolog, megjegyzem semmi érdekem nem fűződik a Hypex erősítők eladásához vagy népszerűsítéséhez, viszont tapasztalatom van velük, tehát mentségemre szóljon, hogy nem teljesen a levegőből beszéltem.

https://www.audiosciencereview.com/foru ... amps.9204/

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”