Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sztereó erősitők

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: mishow »

parasound2 írta:
2021.12.31., pén. 13:05
Ettől drágább erősítő nyilván sokkal jobb hangfalakat igényel és akkor jön a többi is …
A szabály máris borult, amikor megvetted a Jungson LS3/5-öt, az ugyanis - saját tapasztalat, sok tesztelés után - egészen drága rendszereket is kiszolgál (akár hét számjegyig, bizony) viszont a gyenge erősítőt azonnal bünteti.
Ha tényleg ennyiben gondolkozol, akkor tedd félre a rossz érzésedet, és vedd meg a Zamp-ot. Az jó cucc, a 70-et is bőven megéri, kiszolgálja a Jungsont, és viszont, de te tudod. Ha nem akarsz a nepperrel boltolni, keress máshol, szokott lenni itt-ott.
A Project kis D-osztályú motyóit nem ismerem. Amiket ajánlottam, azokkal konkrétan használtam együtt a Jungsont, és tudom, jó zene lesz.
Lecke feladva …. ;)

Avatar
parasound2
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2009.10.16., pén. 15:49
Értékelés: 51
Tartózkodási hely: Budapest XIX.

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: parasound2 »

szia.gif Köszönöm az ajánlásokat megpróbálok utána nézni mindennek. Azért azt hozzá fűzném, hogy az ár nem igazán mindegy. Én a régi hagyományos hifi költségelosztás híve vagyok és az ugye valamikor úgy szólt, hogy a rendszerben 40%- a költség a hangfalak, 30% a forrás készülék és 20% az erősítő és a maradék a kábelek, állványok, kiegészítők. Ez nálam kb. úgy nézne ki hogy a hangfal volt 100.-eFt akkor az erősítő 75.-eFt körüli összeg lenne. Ezek a számok nem teljesen fixek, de megközelítőek. Ettől az aránytól nem szoktam eltérni mert az úgy nézne ki mint egy lóden kabátra smaragd gombok, nincs arányban. Ettől drágább erősítő nyilván sokkal jobb hangfalakat igényel és akkor jön a többi is vagyis ott vagyunk egy napi fél órai zenehallgatásra elköltünk néhány millió forintot, de akkor a nappaliban már néhány tízmillió is kevés. Valaki ismeri ezt az erősítőt? Pro-Ject Amp Box S2 ez árban kb. a megfelelő, de még nem hallottam a hangját.

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: mishow »

fülelek írta:
2021.12.30., csüt. 20:10
ezeknél minden szempontból sokkal jobb megoldást tudok kínálni, csak itt nem szabad...
Erre való a privát üzenet :D

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4677
Tartózkodási hely: Csobánka

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: fülelek »

ezeknél minden szempontból sokkal jobb megoldást tudok kínálni, csak itt nem szabad... :D

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: segítség válastásban

Hozzászólás Szerző: mishow »

parasound2 írta:
2021.12.29., szer. 16:33
Egy kis segítség kellene készülék választáshoz. A hálószobába szeretnék egy igazán jó erősítőt, de a hely szűke miatt csak mini vagy midi jöhet szóba. Az erősítőnek egy Jungson LS3/5A-t kellene kiszolgálnia ami meglehetősen érzéketlen hangfal ….
A Jungson az adatai szerint érzéketlen doboz, ennek ellenére nem hajtható nehezen - már ha nem akarsz nagy hangerőn bulizni. A hálószobában gondolom nem cél, tehát pl egy pár Heed Canopus szépen meghajtja, de egy alap Obelisk is megbirkózik vele 15-20 nm-ig.
Vagy hirdetett valaki nemrég Taurusokat, na ott nem lenne erő probléma sem.

Avatar
kupecke
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1362
Csatlakozott: 2016.08.26., pén. 19:38
Értékelés: 1275

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: kupecke »

Néhány éve Öreghifis fórumtárstól került hozzám egy TProgress R2 csöppség. Azóta sem láttam itthon hirdetésben, nálam a hálószobában kiválóan zenél egy iEast lejátszóval, fel sem merül a cseréje, tudom ajánlani, hasonló szempontjaim voltak, mint neked, amikor kerestem. A régi tulajánál is egy érzéketlenebb dobozt hajtott 30 m2 en. Kis ékszerdoboz ;)

Avatar
Elmo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2009.09.09., szer. 08:30
Értékelés: 262
Tartózkodási hely: Regöly

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Elmo »

Az én javaslatom is nagyon hasonló. Egy XTZ Edge A2-300-at hallgatok nagy örömmel.
www.chiliout.hu

Hegel-REL-ATC

alfaati

Re: segítség válastásban

Hozzászólás Szerző: alfaati »

parasound2 írta:
2021.12.29., szer. 16:33
Egy kis segítség kellene készülék választáshoz. A hálószobába szeretnék egy igazán jó erősítőt, de a hely szűke miatt csak mini vagy midi jöhet szóba. Az erősítőnek egy Jungson LS3/5A-t kellene kiszolgálnia ami meglehetősen érzéketlen hangfal (84dB).
nincs szükségem ALL in ONE készülékre inkább egy jó végfok is megtenné. Nem rég volt itt egy Parasound ZAMP V3 ami jó is lett volna, de elvitték előlem. Igaz azóta már felajánlották kb. majd a kétszereséért (45.e-ft-ért vették és 70.-eFt-ért felajánlották) én ezt már csak az elveim szerint sem venném meg pedig ez lenne a jó megoldás. Sajnos az aki megvette és most árulja az egy nepper aki itt tevékenykedik a fórumon. Van két jelöltem amin gondolkodom ez egy TEAC AX-501 vagy Marantz MCR611 Melody. A Teac csak egy integrált a Marantz meg egy mindenes. A Marantz-nál meg kell fizetnem azt is amire nincs szükségem és még mindig nem tudja azt amit szeretnék DSD ISO és DSD Direct filek lejátszása és így ehhez is kell az én lejátszóm. Sajnos a Marantz kb.10 éve jelent meg így már nem a legkorszerűbb ez a Teac-nál nem igaz mert az is van 10 éves de mivel egy erősítő így nem annyira számít. Ebbe szeretném a véleményetek kérni, lehetőleg olyanét aki legalább az egyiket már birtokolta, mi a tapasztalat?
Ha pici dobozba csomagolt de izmos cucc kell kelloen reszletezo hanggal es hatalmas dinamikaval, akkor a hypex Ncore, IcePower vagy Purifi sztereo vegfokokat ne hagyd ki a lehetosegek kozul. Nekem most egy Ghent Audio dobozos Hypex NC 252MP sztereo vegfokom van ami hangban a mostani elofokommal egy szinten van a korabban rendszeremben szolgalo Esoteric AI-10-es integralttal ami ugyancsak Class-D végfok modulokat hasznal(Texas Instruments modulok). Ez a pici doboz mindenben jobb a jelenlegi elofokommal mint pl. a Denon PMA 2000 IV R egykori csúcs modell, ami szinten sokaig meg volt, de dinamikaban annyira elmarad a pici hypex-tol, hogy az szinte mar-mar a hihetetlen kategoria. Mostanra nagy lett a valasztek ezekbol a Class-D ciposdobozokbol.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12089
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: segítség választásban

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

parasound2 írta:
2021.12.29., szer. 16:33
Egy kis segítség kellene készülék választáshoz.
A kérésed átkerült a helyére.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
parasound2
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2009.10.16., pén. 15:49
Értékelés: 51
Tartózkodási hely: Budapest XIX.

segítség válastásban

Hozzászólás Szerző: parasound2 »

Egy kis segítség kellene készülék választáshoz. A hálószobába szeretnék egy igazán jó erősítőt, de a hely szűke miatt csak mini vagy midi jöhet szóba. Az erősítőnek egy Jungson LS3/5A-t kellene kiszolgálnia ami meglehetősen érzéketlen hangfal (84dB).
nincs szükségem ALL in ONE készülékre inkább egy jó végfok is megtenné. Nem rég volt itt egy Parasound ZAMP V3 ami jó is lett volna, de elvitték előlem. Igaz azóta már felajánlották kb. majd a kétszereséért (45.e-ft-ért vették és 70.-eFt-ért felajánlották) én ezt már csak az elveim szerint sem venném meg pedig ez lenne a jó megoldás. Sajnos az aki megvette és most árulja az egy nepper aki itt tevékenykedik a fórumon. Van két jelöltem amin gondolkodom ez egy TEAC AX-501 vagy Marantz MCR611 Melody. A Teac csak egy integrált a Marantz meg egy mindenes. A Marantz-nál meg kell fizetnem azt is amire nincs szükségem és még mindig nem tudja azt amit szeretnék DSD ISO és DSD Direct filek lejátszása és így ehhez is kell az én lejátszóm. Sajnos a Marantz kb.10 éve jelent meg így már nem a legkorszerűbb ez a Teac-nál nem igaz mert az is van 10 éves de mivel egy erősítő így nem annyira számít. Ebbe szeretném a véleményetek kérni, lehetőleg olyanét aki legalább az egyiket már birtokolta, mi a tapasztalat?

Online
Avatar
Tiamat
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2007.01.22., hétf. 13:53
Értékelés: 33
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Tiamat »

https://www.avx.hu/forum/viewtopic.php?f=32&t=170161

kpykpy írta:
2021.12.14., kedd 23:27
Lehet használt. 100-200e között elsősorban. Ennyiből új amúgy se igen jönne ki :)

Avatar
bibababa
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2008.02.05., kedd 11:35
Értékelés: 42

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: bibababa »

trane írta:
2021.12.18., szomb. 16:20
sutemenyx írta:
2021.12.18., szomb. 16:16
Meg van törve valamelyik kábel, vagy pedig a dugóban rövidrezáródott.
vagy a nem-HM erősítőd adott bemente/egyik oldala (kontakt)hibás gondolkodik.gif - vagy netán eltekerted a balanszot ;)
Köszönöm a tippeket. 3 kábelpárt teszteltem ide oda. Aztán a phono erősítőnél észrevettem, hogy mintha lenne egy kis kontaktus probléma.

Avatar
sutemenyx
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2015.12.09., szer. 17:08
Értékelés: 2370
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: sutemenyx »

bibababa írta:
2021.12.18., szomb. 10:31
Sziasztok !

Ma belefutottam egy érdekes hibába.
Bakelitet akartam hallgatni . Összedugtam a rendszert. Csak az egyik oldal szól.
Megcseréltem a kábeleket akkor, is. A lemezjátszót rádugtam a házimozi erősítőre, és ott szól mind a kettő
csatorna.
Aztán csináltam egy olyat, hogy a phono erősítőben a be és kimenetnél megfordítottam a jobb és bal oldalt.
Így jó. Mikor legutóbb hallgattam akkor jó volt.

Valakinek ötlete ?

Előre is köszönöm.
Meg van törve valamelyik kábel, vagy pedig a dugóban rövidrezáródott.
Audiomeca J1 + Airtangent + Kiseki Blue NS
Fisher FM 200B
TJ100 Demo CD
DIY Net Router
DIY Audio PC
DIY TDA1541 S1 Dualmono DAC
DIY Phono
DIY Erősítő
DIY Kétutas Szélessávú hangsugárzó
DIY Kábelek

Avatar
bibababa
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2008.02.05., kedd 11:35
Értékelés: 42

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: bibababa »

Sziasztok !

Ma belefutottam egy érdekes hibába.
Bakelitet akartam hallgatni . Összedugtam a rendszert. Csak az egyik oldal szól.
Megcseréltem a kábeleket akkor, is. A lemezjátszót rádugtam a házimozi erősítőre, és ott szól mind a kettő
csatorna.
Aztán csináltam egy olyat, hogy a phono erősítőben a be és kimenetnél megfordítottam a jobb és bal oldalt.
Így jó. Mikor legutóbb hallgattam akkor jó volt.

Valakinek ötlete ?

Előre is köszönöm.

Avatar
kpykpy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2016.03.13., vas. 20:33
Értékelés: 33
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: kpykpy »

Lehet használt. 100-200e között elsősorban. Ennyiből új amúgy se igen jönne ki :)



Tiamat írta:
2021.12.14., kedd 23:11
Új vagy használt, és mennyiért?

kpykpy írta:
2021.12.14., kedd 18:14
sziasztok!

Tudna vki ajánlani olyan sztereó előfokot, amin van xlr be és kimenet bypass funkcióval?

Előre is köszi!!!
Samsung 65Q9FN
Anthem AVM60
ApollonAudio NCMP6200/NC500DualMono
Adam Audio GTC77/88/ANF10, Svs sb-2000
AQ forest, Inakustik Silver Premium, Supra
i5 6600k/Fatal1ty Z170/32Gb ddr4/MSI 1080Ti/Acer predator X35
Beyer DT990+Steinberg UR12
Psx,Ps2-3-4-5,Xbox360,XboxOneX,Wiiu,Switch

Online
Avatar
Tiamat
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2007.01.22., hétf. 13:53
Értékelés: 33
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Tiamat »

Új vagy használt, és mennyiért?

kpykpy írta:
2021.12.14., kedd 18:14
sziasztok!

Tudna vki ajánlani olyan sztereó előfokot, amin van xlr be és kimenet bypass funkcióval?

Előre is köszi!!!

Avatar
kpykpy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2016.03.13., vas. 20:33
Értékelés: 33
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: kpykpy »

sziasztok!

Tudna vki ajánlani olyan sztereó előfokot, amin van xlr be és kimenet bypass funkcióval?

Előre is köszi!!!
Samsung 65Q9FN
Anthem AVM60
ApollonAudio NCMP6200/NC500DualMono
Adam Audio GTC77/88/ANF10, Svs sb-2000
AQ forest, Inakustik Silver Premium, Supra
i5 6600k/Fatal1ty Z170/32Gb ddr4/MSI 1080Ti/Acer predator X35
Beyer DT990+Steinberg UR12
Psx,Ps2-3-4-5,Xbox360,XboxOneX,Wiiu,Switch

daron
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2018.07.04., szer. 11:12
Értékelés: 7

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: daron »

Köszönöm, sajnos hosszas hibakeresés után sem derült ki mi lehet a baj. El akartam kerülni de valószínűleg szervíz lesz a vége.. A csatlakozók megtisztítását még mindenesetre megpróbálom előtte, hátha itt is ez a baj.

Avatar
vt05
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 22:51
Értékelés: 23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: vt05 »

"arra lettem figyelmes, hogy bizonyos zenéknél halk csörgő-sípoló hangot kezdett kiadni."

Mindkét csatornán hallható? Nálam régen volt hasonló, kb. 10 év után jöttem rá, hogy kontakt hiba okozta!
Szóval szerintem elsőként nézd át az összes csatlakozást!
Pl. izopropil-alkohollal tisztítsd meg az összes csatlakozó felületét, mert lehet csak ennyi a gond.

Online
Avatar
Snipi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2007.10.03., szer. 13:45
Értékelés: 241

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Snipi »

Én azt gondolom - bár nem vagyok műszaki ember - ha mindkét csatornában egyszerre van a gond, akkor nem valószínű, hogy a csövekkel - legalább is nem az erősítő csövekkel - lehet a gond.
Talán inkább a tápegységben lehet valami? Vagy a hálózati trafó? De mindenképpen olyan valamivel lehet gond ami nem "oldalfüggő" vagyis mindkét csatorna hangjára egyszerre van hatással. Én meg - hiányos műszaki ismereteim birtokában - a tápellátáson kívül nem tudok másra gyanakodni.
Ebbe beleértve - bár nem akarok nagy hülyeséget mondani - a csövek fűtését meg mittomén mit, mert a csöves erősítőknél amennyire én tudom elég kacifántos dolog ez a "tápellátás".

daron
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2018.07.04., szer. 11:12
Értékelés: 7

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: daron »

Sziasztok,
egy nyomasztó problémával kapcsolatban kérném a segítségeteket! Adott egy Line Magnetic LM-217ia (300B SET) csöves erősítő, Audio Note AZ-2 hangsugárzóra kötve. Az erősítő kb. másfél éve van nálam és eddig minden remek volt, de az elmúlt 2-3 hétben arra lettem figyelmes, hogy bizonyos zenéknél halk csörgő-sípoló hangot kezdett kiadni. Nehezíti a dolgot, hogy tipikusan torzított gitároknál és cintányéroknál (pl. heavy metal, punk számokban) jön ez ki, amolyan „bele lehet hallani a zenébe is” típusú, nem triviális zaj, de ismerősöm is megerősítette, hogy hallható. Meg ugye korábban semmi ilyesmit nem tapasztaltam, fejhallgatón hallgatva ugyanezeket a zenéket minden rendben.
Első körben a csövekre gyanakodtam, ki is cseréltem az összeset, de a probléma még mindig fennáll – abban sem vagyok 100%ig biztos, hogy az erősítő a ludas, de bármilyen forrást használok megjelenik a zaj, valamint mindkét hangsugárzónál jelen van, így azt is valószínűtlennek tartom hogy a hangszórók/hangváltók egyszerre menjenek tönkre).
Van bárkinek ötlete arra, hogy ez mi lehet, és hogy kihez lenne érdemes fordulni bevizsgálni, javíttatni a készüléket?

Avatar
SWild
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2021.07.06., kedd 17:19
Értékelés: 68
Tartózkodási hely: Budapest, XIX.

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: SWild »

vazze írta:
2021.11.19., pén. 05:58
Thompi írta:
2021.11.19., pén. 05:30
Sziasztok
Tudom ebben a forumban nincs nagyra ertekelve a Hegel. Es ez maradjon is igy :D
Csak arra lennek kivancsi hogy nem erzi e mas is ugy hogy 'kipukkadt' a lufi a marka korul? Egyre tobbet latom az eladatlan termekeket honapokon keresztul. (H80, H90, H95, H120, H190) (egyebkent a H190 hez hozzateszem Lengyeleknel 899e megy boltbol :D itt pedig 1.1 ert probalkozik valaki a magan importal)
Sokat tudnék mesélni erről de nem teszem.
Mindenesetre itt nálunk (Svédország) kb 6-8 évvel ezelőtt volt viharos hype a márka körül. Egymást követték a dac-ok és erősítők amik persze mind mérföldekkel jobbak voltak az előzőnél. Persze ezzel akaratlanul mindíg elismerték , hogy az előző sz@r volt… Mára ez lecsengett , a forgalmazók többsége leadta őket és már csak egy-két bolt árulja. A használt példányok meg többnyire csak keringenek a piacon és senkit sem hoznak lázba.
Tapasztalatom nincs vele, de azt mondjátok, hogy a Hegel... sz*r?
Budapest, XIX. kerület
+36309834442
KÉRLEK NÉZD MEG A HIRDETÉS STÁTUSZÁT! Csak akkor zárom le, ha már elkelt a hirdetett termék.

Online
Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: vazze »

Thompi írta:
2021.11.20., szomb. 09:00
vlaca írta:
2021.11.20., szomb. 08:27

Class D, GAN, pcm-pwm ? :napsut: :D
Szinte vartam :) nem akartam ennyire belemenni. Egyebkent pont a tech amit kerulok ha tudok. Class D, pwm :)
Nem azert mert nem jo. Hanem mert nekem nem az :) de kb topologia a, a/b osztaly semmit nem valtozott. Tapok… szerintem nem kell itt ecsetelni a kapcsolouzem adta ‘elonyoket’ (hatranyokat ;) )
No sebaj. Kinek a pap…

Az alap elvi kapcsolási rajz valóban nemsokat változott az évtizedek során de azért valami fejlődés mégiscsak volt/van. Ami viszont sokat javult az a diagnosztika , a mérés technológia , a félvezetők tűréshatára , passzív elemek pontossága.
Mostmár könnyebb sorozatban gyártani valóban egyforma készülékeket.
A dac-ok-nál valóban nagyobb volt a fejlődés -papíron. Jel-zaj viszony és felbontás szinte az egekben de azért egy-két komolyabb húsz éves dac még mindig sarokba állítja a mai dsd meg mqa kütyüket (topping , smsl….).
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Avatar
geller
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2007.01.20., szomb. 11:07
Értékelés: 39

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: geller »

Sziasztok!

A Primare A20 erősítő mellé (nekem mai napig tetszik a hangja) keresnék egy hasonló hangzású gépet.
~ 150 e ársávig melyik régi masinát ajánlanátok?
Forrás:OPPO BDP-93(NuForce upgrade) Denon DCD 1450AR / Nakamichi CDP-2E
DAC : S.M.S.L D300 Erősítő : Copland CSA28 Mozi  Emotiva UMC-200/Emotiva UPA-700
Front/sztereó: ELAC FS 68.2 Center: ELAC CC 61.2 Surround: Monitor Audio M4 Sub:Mission
Kábelek:  Valhalla/Audioquest/Furutech

Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: vlaca »

Thompi írta:
2021.11.20., szomb. 09:00
vlaca írta:
2021.11.20., szomb. 08:27

Class D, GAN, pcm-pwm ? :napsut: :D
Szinte vartam :) nem akartam ennyire belemenni. Egyebkent pont a tech amit kerulok ha tudok. Class D, pwm :)
Nem azert mert nem jo. Hanem mert nekem nem az :) de kb topologia a, a/b osztaly semmit nem valtozott. Tapok… szerintem nem kell itt ecsetelni a kapcsolouzem adta ‘elonyoket’ (hatranyokat ;) )
No sebaj. Kinek a pap…
Ja oks, csak arra írtam hogy a technológia 40 éve ugyanaz.
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”