Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sztereó erősitők

Avatar
Hifritz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2006.04.20., csüt. 15:53
Értékelés: 1

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Hifritz »


most, hogy így minden elcsendesedett felteszem 3*-ra is a kérdésem. tud vki információval szolgálni az etalon erősítőkről. több magyar gyártónak a termékét is dicsérik itt a fórumon de róluk nem találtam infót. azért nincs infó mert az ő erősítői nem férnek be a dicsérhetőek körébe? 
köszi előre is

http://www.etalonacoustics.com/
 
Itt minden infót megtalálsz, menj el és hallgasd meg! Hogy ki mit mond /különösen olyan hülyeséget, hogy Magyarországon nem adnak el/ az sokadlagos. Igaz, nem nyomulnak mint a barkácstuning műhelyek, de hidd el, egy hallgatást megér!

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


OFFTOPIC:

Már csak én hiányzom innen! Gordon, olyan szó, h "nem-e", nem létezik a magyar nyelvben!
 


És olyan szó, hogy "hábetű egymagában" olyan tán létezik? :kiraly:

És éssel nem kezdünk mondatot!

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: tsc »


OFFTOPIC:

Már csak én hiányzom innen! Gordon, olyan szó, h "nem-e", nem létezik a magyar nyelvben!


És olyan szó, hogy "hábetű egymagában" olyan tán létezik? :kiraly:

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


most, hogy így minden elcsendesedett felteszem 3*-ra is a kérdésem. tud vki információval szolgálni az etalon erősítőkről. több magyar gyártónak a termékét is dicsérik itt a fórumon de róluk nem találtam infót. azért nincs infó mert az ő erősítői nem férnek be a dicsérhetőek körébe? 
köszi előre is

Etalon magyarországra nem ad el
 
Én spec amelyik példányt hallottam kiábrándító volt
 
Most ha újban gondolkozol akkor az Audiolab 8000S a legjobb vétel szerintem

Avatar
Declan.Delfino
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 17:20
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Declan.Delfino »


most, hogy így minden elcsendesedett felteszem 3*-ra is a kérdésem. tud vki információval szolgálni az etalon erősítőkről. több magyar gyártónak a termékét is dicsérik itt a fórumon de róluk nem találtam infót. azért nincs infó mert az ő erősítői nem férnek be a dicsérhetőek körébe?
 
köszi előre is

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Érvekből, hidd el, van itt még jócskán, de ez nem az a topic(...) Vagy ha nagyon nem tudsz leakadni a témáról, nyissunk neki külön topicot, vagy egyszerűen csak térjünk át privátra. 
Csak halkan jegyzem meg, hogy ezt a topicot te is megnyithatod ám, és akkor legalább részedről is olvashatnánk némi konkrétumot a téma kapcsán, túl a homályos célozgatáson.

A téma lekerült a napirendről, a vita is elcsendesedett, tehát megszünt az ok.

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: 21st »


Érvekből, hidd el, van itt még jócskán, de ez nem az a topic(...) Vagy ha nagyon nem tudsz leakadni a témáról, nyissunk neki külön topicot, vagy egyszerűen csak térjünk át privátra.
Csak halkan jegyzem meg, hogy ezt a topicot te is megnyithatod ám, és akkor legalább részedről is olvashatnánk némi konkrétumot a téma kapcsán, túl a homályos célozgatáson.
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: andix »


Hát ilyen alapon már az összes cd játszó és futómű gyártó cég csődbe ment volna a pc és a digit kimenetes hangkártyák megjelenése óta...És mégsem...
Az usb bemenetes dac + pc kombinációjában én is látok fantáziát, de soshasem próbáltam. Még...

 
OFFTOPIC:

Én eddig a kényelmes használatról nem szóltam, ebben pedig szvsz a cd-k jobbak a pc-nél. Másrészt a hangkártyák nagy része még a 44.1khzet sem tudja kirakni a digit kijártra szóval bőven van a cdnek is létjogosultsága!(Én csak elérhető hangminőségről beszéltem, és mint mindent azt is ár/érték arányban nézve.)
 
Usb-s pedig valóban még jobb, de egyelőre még elég gyér belőlük a választék.


Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12180
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3621
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: revox »


Azt írta, hogy ismeri az "előléletem árnyékos" oldalát.
 
OFFTOPIC:

ok feri, 
nem ismerem az árnyékos oldalt, tévedés volt ezt írnom. bocsi mindenkitől.

avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Megen én vótam...

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ez a fórum lassan leginkább 1 csoportterápiára hasonlít már.

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


[OFFTOPIC] Ha már a stílus szóba került a tegnapi nap fejleményeit nem hagyhatom szó nélkül és a fórum nyilvánosságához szeretnék fordulni a becsületem megvédése ügyében.
 
Kb 24 órája revox több olyan kijelentést is tett, nyilvános fórumokon talán szokatlannak nevezhető, személyeskedő módon, amelyek személyemre nézve meglehetősen sértőek és a topik témájához sem kapcsolódnak.
 
Azt írta, hogy ismeri az "előléletem árnyékos" oldalát. Ezt követően felhatalmaztam, hogy - e fórum előtt bátran tegye közzé azt amit az "előéletemről" tud.
 
24 órája néma csend.
 
Ezért újra felszólítom, hogy amennyiben az "előéletem" "árnyékos oldala" kapcsán van bármilyen információja azt a következő 24 órában tegye közzé. Amennyiben ez nem történik meg, akkor pedig kérjen tőlem és azoktól, akik a tegnapi ámokfutásának tanúi lehettek, elnézést a fórum keretein belül.
 
Mindenkitől elnézést az offtopikért.
 
kf

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Konkrét tapasztalatnak azt mondanám, amit itthon hallottam mondjuk legalább 3 órán keresztül egyedül.
 
Ez milyen cd játékos volt, mert azt nem írtad...
 
De ha azt nézzük, hogy mint informatikus ilyen dolgokkal foglalkozom, nehezen tudnám felfogni, hogy egy bonyolult, mechanikai rezgésekre is érzékeny cd transzport jobban meghajtson egy spdif csatornát, mint mondjuk a számítógépem.
 
Hát ilyen alapon már az összes cd játszó és futómű gyártó cég csődbe ment volna a pc és a digit kimenetes hangkártyák megjelenése óta...
És mégsem...
 
Az usb bemenetes dac + pc kombinációjában én is látok fantáziát, de soshasem próbáltam. Még...
 
Kétségkívül ár/érték arányban lehet előnye és alapja a pc alapú zenehallgatásnak.
De azért én látatlanban mellé mernék tenni még a használtan 50e ft alatt kapható futóművek közül is jópárat.
Főleg ha egy spdif kiemenetes kártya adja ki a jelet a dacnak ellenfélként.
 
Az usb az már valszeg más tészta abban több fantáziát látok, mint irtam...

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Off 
Kedves Fapaci!
 
Azon gondolkodom, hogy miért akkor jön elő mindig a személyeskedés, a közhelyek üres puffogtatása amikor kifogynak az érvek? Hogy nem-e az vádolja a másikat idegességgel, aki maga az?
Nekem semmi okom az idegességre, mert nem vagy se kutyám se macskám, nem érdekel a véleményed.
 
Amúgy igaz a "stílus maga az ember". Van olyan stílusú ember, aki szól, ha úgy tetszik "beleköt" abba, ha valami szerinte valótlanság van leírve, mégpedig azért, hogy ne terjedjenek tévhitek (ami a hifire sajnos nagyon is jellemző). Hogy értelme is legyen a "kötekedésének" ki is fejti, hogy miért téves a tévhit és ezt megpróbálja észérvekkel, nem pedig "wazze az mán úgy van" stílusban és nem is úgy, hogy "a te csak kötekedsz és nem is értesz hozzá és nekem van igazam mert csak" stílusban. Ha valakiket felismertél az előbbi stílusokban, akkor az nem a véletlen műve, hiszen a "stílus maga az ember".
 
Amúgy lehet, hogy a te neved alatt az áll, hogy szerkesztő (talán ezért próbálsz olyan erősen bizonyítani), de érdekes amikor 380 hozzászólással próbálod bemutatni milyen a dvdcenterből lett avx forum hangulata. Én tudom, mert már jó pár éve ismerem és bizony nem egy változást láttam rajta.
Amúgy a baráti hangulathoz annyit, hogy ha barátja vagy valakinek (igazán) akkor nem hagyod tévedésben, mert az neki is rosszabb hosszú távon, még akkor sem, ha átmenetileg úgy érzi, hogy a büszkesége sérül rövidtávon. Persze lehet úgy is forumozni, hogy egymásban keresünk önigazolást és bíztatást saját butaságainkra, de szerintem az egész forumosdinak az az értelme, hogy megtudjunk többet, akár viták árán is és megismerjünk véleményeket különböző szemszögből. Ugyanis egy forum nem alkalmas többre, tapasztalatot élményt közvetlenül nem tudsz megosztani, csak információt!

Nem nevezném személyeskedésnek soraimat, mivel nem (csak) Neked szántam. Érvekből, hidd el, van itt még jócskán, de ez nem az a topic. Na nem mintha meg akarnálak bármiről is győzni, csupán csak tájékoztatásul írhatnék néhány dolgot. Engem bizony érdekel sokak véleménye, még a Tied is, hiszen ez egy tematikus fórum. Soha nem hivatkoztam szerkesztői státuszomra. Másba nem tudnál belekötni? Mondjuk a szakmai kijelentéseimbe? Hogy ki mennyire akar itt bizonyítani bármit is, az talán kiderült az elmúlt 2 napban hozzászólásai számából és hosszából is. Köszönöm a stílusjellemzést, mit leírtál, így nekem nem kell, nagyjából ezt írtam volna én is.

 
Igen, a barátait tájékoztatja az ember, ha tévedésben vannak. Viszont az én barátaim nem szokták azt bizonygatni, hogy márpedig ők jobban értenek hozzá és kussoljak, nézzek utána.
 
Miért gondolod, hogy élményeket, tapasztalatokat nem lehet írásban megosztani? Könyvet láttál már, szerintem.
 
Szerintem igyál egy sört (vagy amit szeretsz), aztán beszélgessünk erősítőkről! Vagy ha nagyon nem tudsz leakadni a témáról, nyissunk neki külön topicot, vagy egyszerűen csak térjünk át privátra.

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én vótam...

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


OFFTOPIC:

Köszönlyük tanár ur az ésszrevvételt!

 
OFFTOPIC:

Te meg nekem hiányoztál! Ha már stílusról meg kultúráról van szó, nem hagyhattam figyelmen kívül!
Az @rc kiállításon a rózsás plakátot mindenki figyelmébe ajánlom! :kiraly:

Avatar
blaki
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2004.08.08., vas. 13:48
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: blaki »


OFFTOPIC:

Már csak én hiányzom innen! Gordon, olyan szó, h "nem-e", nem létezik a magyar nyelvben!


 
OFFTOPIC:

Köszönlyük tanár ur az ésszrevvételt!
A400, Dactilus, 575A, M12.2

Vendég

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Vendég »


OFFTOPIC:

Már csak én hiányzom innen! Gordon, olyan szó, h "nem-e", nem létezik a magyar nyelvben!

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Off
 
Kedves Fapaci!
 
Azon gondolkodom, hogy miért akkor jön elő mindig a személyeskedés, a közhelyek üres puffogtatása amikor kifogynak az érvek? Hogy nem-e az vádolja a másikat idegességgel, aki maga az?
Nekem semmi okom az idegességre, mert nem vagy se kutyám se macskám, nem érdekel a véleményed.
 
Amúgy igaz a "stílus maga az ember". Van olyan stílusú ember, aki szól, ha úgy tetszik "beleköt" abba, ha valami szerinte valótlanság van leírve, mégpedig azért, hogy ne terjedjenek tévhitek (ami a hifire sajnos nagyon is jellemző). Hogy értelme is legyen a "kötekedésének" ki is fejti, hogy miért téves a tévhit és ezt megpróbálja észérvekkel, nem pedig "wazze az mán úgy van" stílusban és nem is úgy, hogy "a te csak kötekedsz és nem is értesz hozzá és nekem van igazam mert csak" stílusban. Ha valakiket felismertél az előbbi stílusokban, akkor az nem a véletlen műve, hiszen a "stílus maga az ember".
 
Amúgy lehet, hogy a te neved alatt az áll, hogy szerkesztő (talán ezért próbálsz olyan erősen bizonyítani), de érdekes amikor 380 hozzászólással próbálod bemutatni milyen a dvdcenterből lett avx forum hangulata. Én tudom, mert már jó pár éve ismerem és bizony nem egy változást láttam rajta.
Amúgy a baráti hangulathoz annyit, hogy ha barátja vagy valakinek (igazán) akkor nem hagyod tévedésben, mert az neki is rosszabb hosszú távon, még akkor sem, ha átmenetileg úgy érzi, hogy a büszkesége sérül rövidtávon. Persze lehet úgy is forumozni, hogy egymásban keresünk önigazolást és bíztatást saját butaságainkra, de szerintem az egész forumosdinak az az értelme, hogy megtudjunk többet, akár viták árán is és megismerjünk véleményeket különböző szemszögből. Ugyanis egy forum nem alkalmas többre, tapasztalatot élményt közvetlenül nem tudsz megosztani, csak információt!
gordon314.fw.hu

Avatar
blaki
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2004.08.08., vas. 13:48
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: blaki »


viszont figyelmeztetem azokat akik hallják, hogy nem kellemes hang!

Letöltöttem, meghallgattam. Nem hogy nem kellemes hanem kifejezetten idegesítő.
A400, Dactilus, 575A, M12.2

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Ronin »


többszörös visszhang egy lakószobában 19 kHz-en? szvsz még lakószoba méretű zengőteremben is nehéz lehet megcsinálni
 
nem is értem mit akarsz ezzel a kérdéssel, de mondjuk nem is érdekel igazán

 
OFFTOPIC:

Ezt a kérdést meg igazából Roninnak szántam,csak hát...Viszont azért itt is elolvashatnád,és értelmezhetnéd helyesen a kérdést,mert megint nem sikerült a lényeget érintened.
 
ui.:ugyan bele lehet kötni a másikba(itt most konkrétan bigi),de ha arra sem veszed a fáradtságot,hogy megértsd mit akart mondani,illetve ha nem olvasod el az előzményeit,illetve nem abba kötsz bele,amibe kéne,mint pl.ezzel a válaszoddal is igazoltad,akkor ne okíts senkit sem!


Azért nem válaszoltam rá, mert írtad, hogy úgysem tudok. :kiraly: Had legyen igazad
 
Amúgy nem vagyok egy komoly műszaki ember ebben a témában. Én csak az írom le, amit biztosan tudok, ezért sem akarok neked bármiféle választ kitalálni. Amit viszont tudok, mert tanították is nekünk, hogy a magas frekvenciás hangok könnyen elnyelődnek a legtöbb felületen. Én csak ezt írtam le, mást nem is állítottam. Viszont Gordon már kivesézte a témát millió szemszögből és ő azért komolyabban is ért a témához, mint én, ezért nem is szeretnék sokmindent hozzáfűzni.
 
Részemről ennyi...
 
(amúgy meg bármit írnék, abba valaki belekötne és nekem ahhoz baromira nincs türelmem).

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: andix »


Milyen cd játszókkal/futóművekkel hasonlítottad?Mert ha konkrét tapasztalat nélkül írod, akkor ez a kijelentés csak önigazolás...

 
OFFTOPIC:

Húú de nincs kedvem erre válaszolni.. Szóval sorry, akkor önigazoltam délelőtt. Elég nagy lózungot írtam, így visszaolvasva.  
A konkrét tapasztalat pedig meglehetősen limitált. Konkrét tapasztalatnak azt mondanám, amit itthon hallottam mondjuk legalább 3 órán keresztül egyedül. De ha azt nézzük, hogy mint informatikus ilyen dolgokkal foglalkozom, nehezen tudnám felfogni, hogy egy bonyolult, mechanikai rezgésekre is érzékeny cd transzport jobban meghajtson egy spdif csatornát, mint mondjuk a számítógépem. Ez az e-mu papíron meglehetősen alacsony jitterrel dolgozik, és tetejébe a zenét vinyóról, memóriáról olvassa ki, kvázi minden egyes lejátszás során ugyanúgy. (Persze mindezt megelőzi a lemez berippelése, többszöri olvasással, hibajavítással stb.)
 
De hogy legyen valami konkrét: amit eddig jobbnak tűnt (kb azonos feltételek mellett), mint az e-mu (saját dacjával) az Vadásznál a Roksan cd volt. Persze ki tudja a különbségből mennyit tulajdoníthatunk az Obelisk erősítőnek (az elő+végfokommal szemben), és mennyit a cd-nek. A kábelezés nagyjából megegyezett, a hangfal az enigma volt.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


A fizika nem a demokrácia módján megy nem lehet megszavazni hogy működjön. Szóval akárhányan mondanak mást a dolgok attól még egyféleképpen működnek.Azon meg csak erősen tudok mosolyogni, hogy szerinted két harmonikus szinuszhullám interferenciájából létrejöhet egy alacsonyabb frekvenciájú hullám. Ha sikerül, akkor szerintem a fizikai Nobel-díjért!

Kedves Gordon!
 
Nem tudom, mi bajod van, de mintha nagyon mérges lennél a világra és néhányunkon töltenéd ki a dühödet. Kérlek, ne tedd! Ez egy félig baráti társaság és hidd el, felesleges kioktatni egymást és bizonygatni, hogy "én márpedig jobban értek hozzá", mert nagy meglepetések érhetik az embert. Elhiszem és észlelem, hogy érdeklődsz a téma iránt, vannak ismereteid is, de valahogy fogadd el, hogy ezzel mások is lehetnek így, sőt... esetleg ez a szakmájuk. Személyes tapasztalásom, hogy az igazi szakember tisztában van vele, mennyi mindent nem tud még, az amatőr, kontár viszont meg van győződve róla, hogy mindent tud és ezt minden áron be is akarja bizonyítani.
 
Idézek egy kijelentésedből: "Azt szerintem mindenki elfogadja, hogy az interferencia során egy tiszta szinuszhullámból csak magasabb hangú hullám jöhet létre." Én jelentkeztem, hogy ezt nem fogadom el. Részben a nagyon pongyola fogalmazás, részben a logikai kapcsolat hibája miatt. Erre Te felajánlottál nekem egy Nobel díjat, amit engedelmeddel elfogadok, ha Neked már feleslegessé vált. Ennek indoklásaként jelezném, hogy egy numerikus értékhez képest egy másik numerikus érték lehet nagyobb, kisebb, vagy vele egyenlő.
 
Tehát mielőtt goromba módon belerúgsz a másikba, legalább a saját mondataidat fogalmazd meg rendesen, majd figyelmesen értelmezd beszélgetőpartnered szavait is! No és ha kérhetem, ne az legyen a legfőbb cél, hogy miként tudnál belekötni, hanem inkább a beszélgetés valódi értelme és célja vezéreljen! Van néhány aranyköpés, amit már jól elcsépeltek, de itt talán helye van:
 
1. A stílus maga az ember.
2. Idézni pontosan érdemes, vagy sehogy.
3. A rosszul értelmezett és használt félismeret rosszabb, mint az ismeret teljes hiánya.
 
Továbbra is fenntartom, hogy szívesen folytatom a szakmai (!) vitát hangtan témában egy külön topicban, ha van rá igény. Ha nincs, akkor szerintem itt se legyen! Tisztelettel kérek mindenkit, ki fórumtársát (szerinte) okkal, vagy ok nélkül szidalmazza, hogy térjünk vissza a topic lényegéhez és céljához, a személyes sérelmeket meg játszátok le privátban! Oly' sok netes fórum vált már az emberi gyarlóság áldozatává, hogy igazán érdemes lenne egy kivétellel szolgálni.

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Más: mondjuk én a pc-t tartom továbbra is legjobb futóműnek (itt nincs helye hókuszpókusznak), egy jó daccal párosítva pedig komoly cd lejátszókat könnyedén ver meg; az eredmény szvsz nem meglepő!. (Megjegyzem az én 40e ftos hangkártyám is simán partiban van nála drágább cd-kel..)
Milyen cd játszókkal/futóművekkel hasonlítottad?
 
Mert ha konkrét tapasztalat nélkül írod, akkor ez a kijelentés csak önigazolás...

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Tami »

- keretik a szemelyeskedest mellozni..
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”