Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Cd játszók

Avatar
Robici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2007.07.24., kedd 08:16
Értékelés: 1137
Kapcsolat:

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Robici »

PgSpa írta:
2022.02.17., csüt. 18:38
Lehet, hogy nagyon amatőr kérdést teszek fel: Egy barátomnak van egy régi Micromega futóműve, amely hátul csak Coaxon ad ki jelet, de van egy fejhallgató kimenete is. Sajnos alejátszás ugrik, de fejhallgatón hallgatva ritkábban, és nem mindig ott, ahol a külső DAC-ról hallgatva. Úgy tudom, hogy a CD játszókban vannak hibajavító áramkörök. Lehetséges, hogy a Micromega digitális kimenetén nincs ilyen a jel útjában, a fejhallgató kimenet DAC-jához meg tettek ilyet?
Én nem vagyok szakember, de amiket én nézegettem, ott mindig az S/PDIF kimenet előtt van a CIRC hibajavítás és még az interpolátor is, ez a futómű rész dolga. Nem hinném, hogy bármilyen normális lejátszóból ezek előtt menne a digit kimenetre bármi. De persze a CD lejátszók több évtizedes történetében bármilyen huncutságot el tudok képzelni. Biztosat szerintem csak az adott futómű pontos ismeretében lehetne tudni.

Online
Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 779
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 339
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: PgSpa »

Lehet, hogy nagyon amatőr kérdést teszek fel: Egy barátomnak van egy régi Micromega futóműve, amely hátul csak Coaxon ad ki jelet, de van egy fejhallgató kimenete is. Sajnos alejátszás ugrik, de fejhallgatón hallgatva ritkábban, és nem mindig ott, ahol a külső DAC-ról hallgatva. Úgy tudom, hogy a CD játszókban vannak hibajavító áramkörök. Lehetséges, hogy a Micromega digitális kimenetén nincs ilyen a jel útjában, a fejhallgató kimenet DAC-jához meg tettek ilyet?

Online
Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 533
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

RedMage írta:
2022.02.12., szomb. 10:07
Sziasztok!

Egy kis segítségre van szükségem: van egy Philips cd303 lejátszóm, ami remekül működött az utóbbi időkig. Sajnos először recsegni kezdett kicsit, majd a tálca ki-be húzogatásán kívül nem hajlandó működni, mintha az egyik részének a tápellátása megszűnt volna. Van közülünk valaki/tudtok ajánlani valakit, akinek van bátorsága megnézni a készüléket? (Tudom sajnos, hogy legendásan bonyolult. :( )

Köszönöm a segítségetek!
Én Takács (Tunerman) Jenőt ajánlanám. Ő már látott 1-2 ilyet, vagy hasonlót... ;peace;
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Avatar
RedMage
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2003.10.20., hétf. 20:48
Értékelés: 17

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: RedMage »

Sziasztok!

Egy kis segítségre van szükségem: van egy Philips cd303 lejátszóm, ami remekül működött az utóbbi időkig. Sajnos először recsegni kezdett kicsit, majd a tálca ki-be húzogatásán kívül nem hajlandó működni, mintha az egyik részének a tápellátása megszűnt volna. Van közülünk valaki/tudtok ajánlani valakit, akinek van bátorsága megnézni a készüléket? (Tudom sajnos, hogy legendásan bonyolult. :( )

Köszönöm a segítségetek!

trioda612
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2019.06.30., vas. 12:45
Értékelés: 1

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: trioda612 »

sutemenyx írta:
2022.02.09., szer. 20:32
trioda612 írta:
2022.02.04., pén. 18:53
Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyen kérdezek-e. Vettem egy törött mechanikájú Denon DCD-755AR-t. Egy bontott DCD-655-ös mechanikáját tettem át, ami annó hibátlanul működött a 655-ben. Működik most is, de olvasási gondok vannak. Nem mindent olvas. Nehezen olvas. Van amit nagy nehezen beolvas, végig is játszik, de ha léptetek a számok között, akkor elveszti a fonalat. Lehet, hogy a két mechanika nem kompatibilis? Vagy valamit állítani kéne benne? Vagy esetleg nem a mechanikával, hanem a panelon van valami gond?
Egyébként tetszik, szépen zenél, meglepődtem hogy PC hangfallal is milyen szép nagy színpadot csinál, jó jelenlét érzettel.
Mindegyik olvasófej máshogy sikerül a gyárban, a kiszolgálóelektronikát az adott fejhez kell(ene) beállítani. Viszont ezt csak szakértő fogja tudni megcsinálni neked.
Kimondottan mechanikai állítási lehetőséget nem találtam. Lemez magassága jó. A paneleken lévő potméterek ugyanúgy állnak mindkét lejátszóban. Így próbából a lézer potméteréhez nyúltam. A dolog bejött, picit tekertem csak rajta, amitől meggyógyult. Hibátlanul olvas mindent. Bízom benne, hogy a kb 15-20 fokos állítás még nem árt a lézernek.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12089
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

project6 írta:
2022.02.09., szer. 13:32
Köszönöm
de hibásan is lehet?
Itt:
viewforum.php?f=68&sid=59b3d6f5b6cc5e41332b42bfea661acb

HIbás készülék.jpg
HIbás készülék.jpg (82.55 KiB) Megtekintve 2342 alkalommal
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
sutemenyx
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2015.12.09., szer. 17:08
Értékelés: 2370
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: sutemenyx »

trioda612 írta:
2022.02.04., pén. 18:53
Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyen kérdezek-e. Vettem egy törött mechanikájú Denon DCD-755AR-t. Egy bontott DCD-655-ös mechanikáját tettem át, ami annó hibátlanul működött a 655-ben. Működik most is, de olvasási gondok vannak. Nem mindent olvas. Nehezen olvas. Van amit nagy nehezen beolvas, végig is játszik, de ha léptetek a számok között, akkor elveszti a fonalat. Lehet, hogy a két mechanika nem kompatibilis? Vagy valamit állítani kéne benne? Vagy esetleg nem a mechanikával, hanem a panelon van valami gond?
Egyébként tetszik, szépen zenél, meglepődtem hogy PC hangfallal is milyen szép nagy színpadot csinál, jó jelenlét érzettel.
Mindegyik olvasófej máshogy sikerül a gyárban, a kiszolgálóelektronikát az adott fejhez kell(ene) beállítani. Viszont ezt csak szakértő fogja tudni megcsinálni neked.
Audiomeca J1 + Airtangent + Kiseki Blue NS
Fisher FM 200B
TJ100 Demo CD
DIY Net Router
DIY Audio PC
DIY TDA1541 S1 Dualmono DAC
DIY Phono
DIY Erősítő
DIY Kétutas Szélessávú hangsugárzó
DIY Kábelek

Avatar
project6
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2017.04.20., csüt. 14:54
Értékelés: 27

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: project6 »

Köszönöm
de hibásan is lehet?
Erősítő: Kenwood KAF 3030 R
CD:Philips 624
LP: Pink Triangle LPT Empire 8000 hangszedő
Casette deck: AIWA ADF 880
Hangsugárzó:TDL Studio 1 M
Az első benyomásra nincs második lehetőség!

Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4413
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2412

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

project6 írta:
2022.02.09., szer. 12:14
hibás cd játszók eladóak
Szia!
Van rá külön adás-vételi topik, ott érdemes hirdetni.
Csak a Marantz! :-D

trioda612
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2019.06.30., vas. 12:45
Értékelés: 1

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: trioda612 »

Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyen kérdezek-e. Vettem egy törött mechanikájú Denon DCD-755AR-t. Egy bontott DCD-655-ös mechanikáját tettem át, ami annó hibátlanul működött a 655-ben. Működik most is, de olvasási gondok vannak. Nem mindent olvas. Nehezen olvas. Van amit nagy nehezen beolvas, végig is játszik, de ha léptetek a számok között, akkor elveszti a fonalat. Lehet, hogy a két mechanika nem kompatibilis? Vagy valamit állítani kéne benne? Vagy esetleg nem a mechanikával, hanem a panelon van valami gond?
Egyébként tetszik, szépen zenél, meglepődtem hogy PC hangfallal is milyen szép nagy színpadot csinál, jó jelenlét érzettel.

Online
Avatar
Snipi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2007.10.03., szer. 13:45
Értékelés: 241

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Snipi »

Jaigen! Elfelejtettem : az a középső modell a sorozatból.
Általában egy sorozatban 3 darab szokott lenni, és a 7-es kezdetű a közepe.

Online
Avatar
Snipi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2007.10.03., szer. 13:45
Értékelés: 241

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Snipi »

Én sok-sok éve (valamikor a 2000-es évek közepén) vettem egy ilyen Denon DCD-755AR CD-játszót. Nekem semmi gondom nem volt vele azóta se, teljesen jól működik. Én anno 22.000 Ft-ért vettem, de akkor még nem indult be ez a most tapasztalható retró divat.
Van mellette még 3 másik Denon CD játszóm (DCD-1450 AR, DCD-735, DCD-485) egyikkel sem volt soha semmi gond, hacsak azt nem veszem, hogy a 735-öst hibásan vettem. (Nem tudtam, hogy az, az eladó vert át vele). Azt is anno 10 éve megjavították (nem tudom mi volt a baja) azóta semmi gond nem volt vele.
A hangjuk - főleg a két AR-é - nekem nagyon tetszik mert a PCM1702 DAC hangját nagyon szeretem. (Ha a Wadia-soknak jó, nekem is jó lesz. :D )
Egy dolog van amit el tudnék "hibaként" mondani (bár engem nem zavar, mert nem szoktam velük fát vágni) hogy az ütésekre elég kényesek, ha rájuk ütsz egyet - nem is kell túl nagyot - akkor ugrik. Most a "rájuk ütsz"-et értelmezzük úgy, hogy lejátszás közben ráesik egy könyv mondjuk stb., mert szerintem senki sem szokta hallgatás közben a forráskészüléket ütögetni, bár ki tudja ... :D
Szóval a ha jó helyre le van rakva, ahol nem járnak tehervonatok, és a család egyéb tagjai sem nézik boxzsáknak, vagy útakadájnak a cuccot, akkor nem lesz vele gond szerintem.

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4677
Tartózkodási hely: Csobánka

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: fülelek »

Ami manapság fontos egy használt cdjátszó vásárlásnál, hogy lehessen hozzá venni normális áron olvasófejet. Ehhez a modellhez lehet kapni <10e áron. Az esetleges egyéb mechanikai hibák mind orvosolhatóak hozzáértő kezekben. Elég jó dac csip van benne (PCM1702), némi tuninggal igen jó hangú cd játszót lehet kreálni belőle anélkül, hogy külső dac-ot használnánk.

Drainville
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022.01.31., hétf. 12:12
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Budapest/Brüsszel

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Drainville »

Sziasztok!

Mivel nem igazán találtam használható infót a Google segítségével, ezért itt kérdezném a hozzáértőket az alábbiakról.

A DENON DCD-755AR a maga idejében, amikor még gyártották, milyen kategóriájú CD lejátszónak volt tekinthető? Annyit én is kiderítettem, hogy nem a totál belépő kategória, de nem is high-end. Mi lehetett az eredeti ára annak idején?

A külföldi webáruházakban 60.000 forint környéki a leggyakoribb használt ára, amivel mostanában találkoztam. Nem eladni szeretném, hanem megállapítani, hogy hol lehet ezen a skálán elhelyezni és használni.

Jó modell ez? Mik a buktatói, mire kell figyelni? Tálca beragadás, lézer probléma, bármi egyéb van, ami esetleg más modelleknél gyakrabban/ritkábban fordul elő?

Köszönöm!

Avatar
eszeky
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015.03.06., pén. 14:59
Értékelés: 10
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: eszeky »

Sziasztok!
Megrendeltem a Cambridge Audio Azur 540 c lejátszóhoz a gumit, ami a tálca behúzásához kell. Néztem videókat a cseréhez, de nekem alfa holdbázis. Tudna valaki segíteni a beletenni a készülékbe?
Köszönöm
Attila

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1028

Re: akadó tálca

Hozzászólás Szerző: pali923 »

eszeky írta:
2021.12.19., vas. 15:12
első nyitásnál a tálca megakad és nem jön ki.
A CA dvd-men hasonló gond volt. Egy gumiszíj mozgatja a tálcát, ami megnyúlik, megcsúszik. Egy befőttes gumit raktam a helyére ideiglenesen, azzal is ment, aztán vettem belevalót. Nincs nagy különbség, csak az ára. :D
Nem vagyok benne biztos, hogy a tied is így működik, de van rá esély.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
eszeky
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015.03.06., pén. 14:59
Értékelés: 10
Tartózkodási hely: Budapest

akadó tálca

Hozzászólás Szerző: eszeky »

Sziasztok!
A kérdésem az lenne, hogy adott egy Cambridge Audio Azur 540 c lejátszó. Sosem volt szétszedve piszkálva. Egy jó pár hónapja elkezdte azt a játékot csinálni, hogy első nyitásnál a tálca megakad és nem jön ki. Ilyenkor bezárom és ismét kinyitom. Akkor már jó. Mi lehet a bibi? Valami elkopott vagy.... sad.gif
Attila

Online
Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 533
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

Sziasztok!
Van vkinek tapasztalata TDA1547 DAC-kal ellátott Cd-lejátszóval, vagy Philips Cd950-essel?
Van pár lejátszóm, gyakorlatilag a "homológ" sor előző tagjai megvannak (TDA1540 /1541 / 1541+ csövek / 1543 / 1545 ) lejátszók, vagy DAC formájában. Mindegyiknek szeretem a hangját, kb vmiféle sorrendet is fel tudok már állítani közöttük, de izgat ez a TDA1547-es. Van most egy eladó a jófogáson, nem is túl drága, vacillálok, hogy megvegyem...
Ha vki hallgatott már ilyet, tud róla mondani véleményt?
Csatolmányok
PhilipsCD950.jpg
PhilipsCD950.jpg (1.55 MiB) Megtekintve 2703 alkalommal
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

ViXi78
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2020.01.05., vas. 10:34
Értékelés: 49
Tartózkodási hely: Angyalföld

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: ViXi78 »

tunerman írta:
2021.10.10., vas. 08:24
Vagyis majdnem komplett, mert az egyik futómű rögzítő csavar hiányzik.
Ez a hiány nem nagy probléma, mivel több olyan Philips CD100 volt nálam, amiből a szállítás után elfelejtették kivenni a futóművet rőgzítő csavarokat. Ami azért gond, mert a gumibakokat tartósan összehúzó csavarok miatt tönkremegy ez a rugalmas felfűggesztése a CDM0-nak :smile51:
TJ.
Nem igazán értem, hogy ez a rögzítés miben volt hasznos? A bakok összehúzásán kívül semmit sem rögzített. Én sosem tekertem be ezeket a csavarokat. Nekem csak azért hiányzik a csavar, mert ezen kívül tényleg minden benne van a mappában és így hülyén néz ki.
AEB0AD61-F201-4A7C-97E9-6D95FBFE6523.jpeg
AEB0AD61-F201-4A7C-97E9-6D95FBFE6523.jpeg (2.49 MiB) Megtekintve 3182 alkalommal
Rendszer:
- Auralic Aries Mini - Questyle CMA Twelve - Audiolab M-PWR
- Hifiman Sundara / Sennheiser HD660S
- KEF 104aB / KEF Cadenza
CD: Philips CD100, CD104, CD303, CD304, CD304mk2...

Avatar
tunerman
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2398
Csatlakozott: 2007.09.21., pén. 17:26
Értékelés: 1929
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: tunerman »

Vagyis majdnem komplett, mert az egyik futómű rögzítő csavar hiányzik.
Ez a hiány nem nagy probléma, mivel több olyan Philips CD100 volt nálam, amiből a szállítás után elfelejtették kivenni a futóművet rőgzítő csavarokat. Ami azért gond, mert a gumibakokat tartósan összehúzó csavarok miatt tönkremegy ez a rugalmas felfűggesztése a CDM0-nak :smile51:
TJ.
Csatolmányok
Philips_CD100_fixing_screw.jpg
Philips_CD100_fixing_screw.jpg (69.38 KiB) Megtekintve 3183 alkalommal
LP: Lurné J1 - Air Tangent 1B - Kiseki Agaat, PHONO: Twin Servo MCRIAA, AMPLIFIER: 7242 PSE, CD: Philips CD100 trial run no NFB/V-FET, TUNER: REL Precedent, CASSETTE: Nakamichi 1000/II, REEL: StellaMaster/SP-8, SPEAKER: Lowther Acousta 115/P6/7M, HEADPHONES: Stax SRA-3S V-MOS/SRX MKIII

ViXi78
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2020.01.05., vas. 10:34
Értékelés: 49
Tartózkodási hely: Angyalföld

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: ViXi78 »

ViXi78 írta:
2021.10.09., szomb. 20:49
marconi írta:
2021.10.09., szomb. 20:10
ViXi78 írta:
2021.10.09., szomb. 14:45
PHILIPS ereklyék
Képernyőfotó 2021-10-09 - 14.35.16.png
Üdv a klubban! :) Gratula szép példány!
Sorozatgyártott vagy korábbi demo modell, netán Trial Run? :)
Remélem te is tisztában vagy vele hogy ebből olyan szintű hangot lehet csinálni mint kb semmi másból sem, nagyon sok pénzösszegig bezárólag.
Köszi, de már 14 éve van ilyen készülékem. :) Nem nagyon szoktam publikálni ezekről, de itt már írtam róla, hogy van. Valójában 3db is van és sorozat gyártott darabok. Mindhárom verzióból van egy. /00, /05, /30. Nem direkt csak így jött össze. A képen a /05 van. Ehhez van meg a komplett mappa. Vagyis majdnem komplett, mert az egyik futómű rögzítő csavar hiányzik.
Ez amúgy egygazdás gép volt. Sutton-ból érkezett. Anno Wyatt bácsi vette üzletben. A fia padlást takarított...
Hát megnéznék én is pár angol padlást ami azt illeti!
Rendszer:
- Auralic Aries Mini - Questyle CMA Twelve - Audiolab M-PWR
- Hifiman Sundara / Sennheiser HD660S
- KEF 104aB / KEF Cadenza
CD: Philips CD100, CD104, CD303, CD304, CD304mk2...

ViXi78
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2020.01.05., vas. 10:34
Értékelés: 49
Tartózkodási hely: Angyalföld

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: ViXi78 »

marconi írta:
2021.10.09., szomb. 20:10
ViXi78 írta:
2021.10.09., szomb. 14:45
PHILIPS ereklyék
Képernyőfotó 2021-10-09 - 14.35.16.png
Üdv a klubban! :) Gratula szép példány!
Sorozatgyártott vagy korábbi demo modell, netán Trial Run? :)
Remélem te is tisztában vagy vele hogy ebből olyan szintű hangot lehet csinálni mint kb semmi másból sem, nagyon sok pénzösszegig bezárólag.
Köszi, de már 14 éve van ilyen készülékem. :) Nem nagyon szoktam publikálni ezekről, de itt már írtam róla, hogy van. Valójában 3db is van és sorozat gyártott darabok. Mindhárom verzióból van egy. /00, /05, /30. Nem direkt csak így jött össze. A képen a /05 van. Ehhez van meg a komplett mappa. Vagyis majdnem komplett, mert az egyik futómű rögzítő csavar hiányzik.
Rendszer:
- Auralic Aries Mini - Questyle CMA Twelve - Audiolab M-PWR
- Hifiman Sundara / Sennheiser HD660S
- KEF 104aB / KEF Cadenza
CD: Philips CD100, CD104, CD303, CD304, CD304mk2...

Avatar
marconi
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2011.03.30., szer. 08:42
Értékelés: 287

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: marconi »

ViXi78 írta:
2021.10.09., szomb. 14:45
PHILIPS ereklyék
Képernyőfotó 2021-10-09 - 14.35.16.png
Üdv a klubban! :) Gratula szép példány!
Sorozatgyártott vagy korábbi demo modell, netán Trial Run? :)
Remélem te is tisztában vagy vele hogy ebből olyan szintű hangot lehet csinálni mint kb semmi másból sem, nagyon sok pénzösszegig bezárólag.
Audiomeca J1,Airtangent2b,SupexSD900SuperII,Krell KSP-7B(Kaisei recap), AudioPC, KarunaUltimateUSB/SPDIF, Philips cd304mkII fullBGrecap, Marantz CDA94 Vfet mod/BG recap), Philips CD100 Demo Vfet mod/BG recap, Townshend Allegri+, Tunerman OTL twin servo, vFET srpp, Lowther Acousta (P6M square)

Online
Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 533
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

ViXi78 írta:
2021.10.09., szomb. 14:45
PHILIPS ereklyék
Képernyőfotó 2021-10-09 - 14.35.16.png
Saját gyűjtemény, gratula!
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

ViXi78
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2020.01.05., vas. 10:34
Értékelés: 49
Tartózkodási hely: Angyalföld

Re: Cd játszók

Hozzászólás Szerző: ViXi78 »

PHILIPS ereklyék
Képernyőfotó 2021-10-09 - 14.35.16.png
Képernyőfotó 2021-10-09 - 14.35.16.png (1.33 MiB) Megtekintve 3073 alkalommal
Rendszer:
- Auralic Aries Mini - Questyle CMA Twelve - Audiolab M-PWR
- Hifiman Sundara / Sennheiser HD660S
- KEF 104aB / KEF Cadenza
CD: Philips CD100, CD104, CD303, CD304, CD304mk2...

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”