Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Cd játszók

Vendég

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szia BigDewilMegvan már az új Thiel-ed? Jelenlegi erősítőd Jungson? Most milyen cd-játszód van?
Üdv, Péter

Most Korsun V8i-m wan erölködöileg.
Thiel 2.4 a hangfalam. Audiomeca Dammation futomü a cd, walamint Elixir a dac. Ja és wan még itt egy ML 390S cd játékos is.

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: richies »


de hozzá sok zsepit és pelust is!
Egyrészt me meglepetésedben bexarx, másrészt sirwafakacc,h neked még jo soká lex ilyened.
Wixont legalább tunni fogod,h kuwajo erölködöd wan.

legalább van vmi jó az egészben

CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Avatar
topeti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2003.04.02., szer. 06:49
Értékelés: 0

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: topeti »


Szia BigDewil
Megvan már az új Thiel-ed? Jelenlegi erősítőd Jungson? Most milyen cd-játszód van?
Üdv, Péter
Erősítő: Korsun KS99, CD-játszó: Rotel RCD-965BX, Hangfal: saját Vifa építés

Vendég

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


pontosabban ?

Mondtam wazze,h gyere el azt hallgasd meg,h mit tud!
 
Sajna ekéstél, me a kiskorso ement hajozni a Balcsi mellé...
 
Mondjuk jo CD jáccom wan még eladó...
 
Aztán má csak egy jo hangfal kéne...

hát majd viszem a kiskorsom

Hozhatod,
de hozzá sok zsepit és pelust is!
Egyrészt me meglepetésedben bexarx, másrészt sirwafakacc,h neked még jo soká lex ilyened.
Wixont legalább tunni fogod,h kuwajo erölködöd wan.

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: richies »


pontosabban ?

Mondtam wazze,h gyere el azt hallgasd meg,h mit tud!
 
Sajna ekéstél, me a kiskorso ement hajozni a Balcsi mellé...
 
Mondjuk jo CD jáccom wan még eladó...
 
Aztán má csak egy jo hangfal kéne...

hát majd viszem a kiskorsom
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Vendég

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Wagy newezze meg a kereskedöt,wagy kérjen bocsánatot.
Oks.. Rám azé ne haragudj...

Dehogy haraxom. Még Lewára se. Csak a modxer zawar.

Vendég

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Wagy newezze meg a kereskedöt,wagy kérjen bocsánatot.
Oks.. Rám azé ne haragudj...

Vendég

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Korán kérdezted.
Léva hétvégén nem netez többnyire 

Ezt nem tudtam. De ettöl még wálaxolhat rá hétfön is.
Te hogy látod a kérdést?

Nincs tapasztalatom Alisca tuning ügyben, de ez ettől még lehet igaz is meg Urband legend is...
mindenesetre illendő konkretizálni, persze, ha a harmadik személy nem sérti (tudod személyiségi jogok stb... )

Wazze. Ki nem xarja azt le, ha ö meg néwrelenül sértegetheti az Alliscát?
Nem csak tuningal, hanem jawitással, és gyártással is foglalkoznak.
Elég sok hifist küldtem már hozzájuk jawitani,wagy csak szerwizeltetni wmit és eddig soha senki sem panaszkodott.
Ez wiszont, amit Leva beirt, igy csusztatás. Ezen kiwül szerintem szemétség is.
Wagy newezze meg a kereskedöt,wagy kérjen bocsánatot.

Vendég

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Korán kérdezted.
Léva hétvégén nem netez többnyire 

Ezt nem tudtam. De ettöl még wálaxolhat rá hétfön is.
Te hogy látod a kérdést?

Nincs tapasztalatom Alisca tuning ügyben, de ez ettől még lehet igaz is meg Urband legend is...
mindenesetre illendő konkretizálni, persze, ha a harmadik személy nem sérti (tudod személyiségi jogok stb... )

Vendég

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Korán kérdezted.
Léva hétvégén nem netez többnyire

Ezt nem tudtam. De ettöl még wálaxolhat rá hétfön is.
Te hogy látod a kérdést?

Vendég

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha megnewezed egy negatiw beszolásban az Alliscat, akkor jo wolna, ha azt a kereskedöt is newén neweznéd, aki xerint wmi gond wan welük, mert igy nagyon csusztatásnak látom a dolgot. Ráadásul szemétségnek is tartom.
Nem is ismerek még egy ilyen megbizhato és normális céget.

Korán kérdezted.
Léva hétvégén nem netez többnyire

Vendég

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ezt kifejtenéd bővebben!
Bigd biztos halálra dícsérné őket, de volt aki azt mondta, csak összegányolták ami előtte jó volt! Ezt egy kereskedő mondta!
 
Léva

Ha megnewezed egy negatiw beszolásban az Alliscat, akkor jo wolna, ha azt a kereskedöt is newén neweznéd, aki xerint wmi gond wan welük, mert igy nagyon csusztatásnak látom a dolgot.
Ráadásul szemétségnek is tartom.
Nem is ismerek még egy ilyen megbizhato és normális céget.

Vendég

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


pontosabban ?

Mondtam wazze,h gyere el azt hallgasd meg,h mit tud!
 
Sajna ekéstél, me a kiskorso ement hajozni a Balcsi mellé...
 
Mondjuk jo CD jáccom wan még eladó...
 
Aztán má csak egy jo hangfal kéne...

Avatar
Joc
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2005.06.25., szomb. 08:09
Értékelés: 7

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Joc »

Wegyé High - Endet. !flex.gif wink.gif
 
Wegyük pl a kiskorso tulajdonosokat. Ugye olcson jutottak hozzá ehhez a kiwálo erölködöhöz, azt azé me ocso wot, hát ocso xarokkal wexik körbe, azt csodálkoznak,h nem szol ugy,mint egy igazi High-End combo...
Pedig ha 1,3miláé kellett wolna megwenni,akko walszeg az árában hozzáwalo hangfal,CD, és drotok wolnának bekötwe.
Azt akko ugye mingyá másképp zenélne...
Mert ez képes rá!


Na, igen...
Volt kiskorsóm egy darabig, szóval ismerem a hangját. Aztán mikor hallottam rendes cuccba bekötve, igencsak lepakoltam az arcomat...

pontosabban ?

Egy Theta futómű+dac és egy Thiel 2.4 közé kötve rendes drótokkal.

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: richies »

Wegyé High - Endet. !flex.gif wink.gif
 
Wegyük pl a kiskorso tulajdonosokat. Ugye olcson jutottak hozzá ehhez a kiwálo erölködöhöz, azt azé me ocso wot, hát ocso xarokkal wexik körbe, azt csodálkoznak,h nem szol ugy,mint egy igazi High-End combo...
Pedig ha 1,3miláé kellett wolna megwenni,akko walszeg az árában hozzáwalo hangfal,CD, és drotok wolnának bekötwe.
Azt akko ugye mingyá másképp zenélne...
Mert ez képes rá!


Na, igen...
Volt kiskorsóm egy darabig, szóval ismerem a hangját. Aztán mikor hallottam rendes cuccba bekötve, igencsak lepakoltam az arcomat...

pontosabban ?
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Avatar
Joc
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2005.06.25., szomb. 08:09
Értékelés: 7

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Joc »

Wegyé High - Endet. !flex.gif wink.gif
 
Wegyük pl a kiskorso tulajdonosokat. Ugye olcson jutottak hozzá ehhez a kiwálo erölködöhöz, azt azé me ocso wot, hát ocso xarokkal wexik körbe, azt csodálkoznak,h nem szol ugy,mint egy igazi High-End combo...
Pedig ha 1,3miláé kellett wolna megwenni,akko walszeg az árában hozzáwalo hangfal,CD, és drotok wolnának bekötwe.
Azt akko ugye mingyá másképp zenélne...
Mert ez képes rá!


Na, igen...
Volt kiskorsóm egy darabig, szóval ismerem a hangját. Aztán mikor hallottam rendes cuccba bekötve, igencsak lepakoltam az arcomat...

Avatar
Joc
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2005.06.25., szomb. 08:09
Értékelés: 7

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Joc »


Ezt kifejtenéd bővebben!
Bigd biztos halálra dícsérné őket, de volt aki azt mondta, csak összegányolták ami előtte jó volt! Ezt egy kereskedő mondta!
 
Léva

Amit Magyarországon egy hifi kereskedő mond egy másikról azt általában jobb ha osztod kettővel vagy inkább tízzel...

Avatar
forgi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2005.05.02., hétf. 17:47
Értékelés: 5

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: forgi »

Itt is szeretnék megköszönni minden hozzászólást a CD játszó kiválasztó "ámokfutásommal" kapcsolatban. A mai nap birtokomba került egy Marantz CD-74-es készülék. A tapasztalataimról pár nap múlva írok, egyelőre ismerkedünk. De az első benyomások fantasztikusak voltak.

Minden állat egyenlő, de vannak egyenlőbbek
 
Négy láb jó, két láb rossz

Avatar
topeti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2003.04.02., szer. 06:49
Értékelés: 0

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: topeti »

Egyik ismerősöm náluk szereltetett egy erősítőre RCA dugókat, azóta halkan búg a trafója. Neki sincs velük jó tapasztalata. Csak bignek
Erősítő: Korsun KS99, CD-játszó: Rotel RCD-965BX, Hangfal: saját Vifa építés

Vendég

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ezt kifejtenéd bővebben!
Bigd biztos halálra dícsérné őket, de volt aki azt mondta, csak összegányolták ami előtte jó volt! Ezt egy kereskedő mondta!
 
Léva

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Megoszlanak a vélemények róluk!
Ezt kifejtenéd bővebben!

Vendég

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Említettek nekem egy tuning műhelyt, ahol kifejezetten Denon cd játékosok hangjának feljavításával foglalkoznak. Tud erről valaki valamit??
Persze, Alisca Orange!
Megoszlanak a vélemények róluk!

Vendég

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Említettek nekem egy tuning műhelyt, ahol kifejezetten Denon cd játékosok hangjának feljavításával foglalkoznak. Tud erről valaki valamit??

Vendég

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nem a tápkábel az első láncszem?

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Cd játszók

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Miért gondolod ezt olyan nagy baromságnak? Az a félelem már a T34-nél is előjött nálam is, hogy rájövök, hogy a rendszerem nem tudja megfelelőn kiszolálni a CD-t,ami további csere-berékhez vezetne.
Szerintem egy 640C-t ki tudna használni a rendszered mégha nem is egy kategória a Big által árult dologgal, de nem egy rossz lejátszó, és teljesen véletlenül van egy eladó a használtak között...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”