A fórumon megszaporodott bot-ok miatt, teszt jelleggel bevezettünk egy "biztonsági kód" rendszert.
Amikor új posztot hoztok létre, be kell írni a téma alá az alatta lévő biztonsági kódot

Hálózati audio lejátszók

robi20064
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 202

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: robi20064 » 2019.08.02., pén. 13:53

warsong írta:
2019.08.02., pén. 13:15
Nekem segíts inkább minthogy veszekedtek a semmin :) de utána ezek szívesen , csak mondjatok Hálózati készülékeket 200k-ig (új).
Ha hasznalt is szoba johet akkor Auralic vagy Bluesound-ott nez, utobbi meg ujonnan is van annyiert.

vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 56
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: vlaca » 2019.08.02., pén. 13:34

warsong írta:
Nekem segíts inkább minthogy veszekedtek a semmin :) de utána ezek szívesen , csak mondjatok Hálózati készülékeket 200k-ig (új).
Hi!

Induláshoz itt van pl. az audiostream.com recommended listája:

https://www.audiostream.com/content/gre ... -streamers
TIDAL > SOtM SMS100 > Audiobyte Hydra Z > Meridian 203 > Meridian 201 > Hypex UCD180HG > Magneplanar SMGb
TIDAL > Rpi Metwork Player > Schiit Asgard 2 > Akg K712 PRO

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

avl2
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 620

Hozzászólás Szerző: avl2 » 2019.08.02., pén. 13:33

warsong írta:
pl.: http://limar.hu/index.php/proba/digital ... audio-n15d

warsong
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 2

Hozzászólás Szerző: warsong » 2019.08.02., pén. 13:15

-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 929

Hozzászólás Szerző: -KP- » 2019.08.02., pén. 13:12

robi20064 írta:
2019.08.02., pén. 13:04
avl2 írta:
2019.08.02., pén. 12:54
-KP- írta:
2019.08.02., pén. 12:52
....Auralic, Linn, Lumin, Naim ...
vs. Pioneer
Sajnos vagy sem itt sem lehet meguszni hogy az ember ne tajekozodjon vasarlas elott ha szeretne elkerulni az ilyet. Szerencsere akad eleg gyarto aki tobb evig tamogatja a termekeit software oldalon, lasd a felsoroltak. Persze az olcso de szuper hangminoseg es a 10 eves tamogatas nem szokott kez a kezben jarni 😁
Már ne haragudj, de az "olcsó és szuper hangminőség" még támogatás nélkül sem jár kéz a kézben...
Sztereó: Linn Majik DS-I ; Martin Logan Electromotion ESL
Mozi: Anthem MRX500 - Martin Logan Stage - 2db SVS SB12

robi20064
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 202

Hozzászólás Szerző: robi20064 » 2019.08.02., pén. 13:04

avl2 írta:
2019.08.02., pén. 12:54
-KP- írta:
vs. Pioneer
Sajnos vagy sem itt sem lehet meguszni hogy az ember ne tajekozodjon vasarlas elott ha szeretne elkerulni az ilyet. Szerencsere akad eleg gyarto aki tobb evig tamogatja a termekeit software oldalon, lasd a felsoroltak. Persze az olcso de szuper hangminoseg es a 10 eves tamogatas nem szokott kez a kezben jarni 😁

avl2
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 620

Hozzászólás Szerző: avl2 » 2019.08.02., pén. 12:54

-KP- írta:
vs. Pioneer

-KP-
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: -KP- » 2019.08.02., pén. 12:52

Indy írta:
2019.08.02., pén. 12:45
warsong írta:
2019.08.02., pén. 11:58
Érdekel a hálózati lejátszók előnye , hátránya , pc vel össze mérve .
Egy céleszköz, mint a hálózati lejátszó, bármikor átkerülhet a "nem támogatott" rekeszbe, mondjuk ha kijön egy újabb Tidal API és a gyártó úgy dönt, ideje lehúzni még egy bőrt a kedves vevő arcáról... Volt már rá példa. :smile33:
Nem értem miért egyből egy ilyen extrém példával kell előjönni... Mikor és hol volt erre példa? Csodálkoznék ha egy Auralic, Linn, Lumin, Naim stb. lejátszóval ez előfordulna. Ennyi erőből riogathatnék, hogy mi van akkor, ha a pc-n elmásznak a beállítások és használhatatlan lesz amíg valaki helyre nem rakja...

Indy
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1087
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Indy » 2019.08.02., pén. 12:45

warsong írta:
Érdekel a hálózati lejátszók előnye , hátránya , pc vel össze mérve .
Egy céleszköz, mint a hálózati lejátszó, bármikor átkerülhet a "nem támogatott" rekeszbe, mondjuk ha kijön egy újabb Tidal API és a gyártó úgy dönt, ideje lehúzni még egy bőrt a kedves vevő arcáról... Volt már rá példa. :smile33:
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

wittao
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Értékelés: 1517

Hozzászólás Szerző: wittao » 2019.08.02., pén. 12:36

warsong írta:
2019.08.02., pén. 12:33
-KP- írta:
2019.08.02., pén. 12:29
warsong írta:
Érdekel a hálózati lejátszók előnye , hátránya , pc vel össze mérve . Spotify ,TIDAL rol hallgatok csak zenét ezért érdekel mit tud egy ilyen hálózati cucc. Van mellette android telefon, és iPad pro 2018 is. Meg egy chord Mojo dac/amp. Így megéri foglalkoznom a témával vagy hagyjam a pics@ba?
Szerintem a legtöbb normálisabb hálózati lejátszóknak van integrált Tidal és spotify felülete. Én például a Linn saját appjából tudom indítani a tidal lejátszást tabletről vagy okostelefonról, a pc-nek nem is kell mennie. Ugyanazt látom mint a pc-s kliensen. Ugyanúgy megvannak a kedvenceim, a playlistjeim.. Spotify-t sose próbáltam, mert nekem a Tidal bőven elég, de elvileg azt is lehet.
Mi az a linn?
Szia,

ott van KP aláírásában: Linn Majik DS
Egy jó minőségű hálózati lejátszó.

Üdv,
W
Core Audio, TARALABS, PrimaLuna, STAX, Entreq

Audio blogom: https://wittaozeneszobaja.blog.hu
Core Audio: http://www.avx.hu/forum/viewforum.php?f=166
www.coreaudio.eu

warsong
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Hozzászólás Szerző: warsong » 2019.08.02., pén. 12:33

-KP- írta:
2019.08.02., pén. 12:29
warsong írta:
Érdekel a hálózati lejátszók előnye , hátránya , pc vel össze mérve . Spotify ,TIDAL rol hallgatok csak zenét ezért érdekel mit tud egy ilyen hálózati cucc. Van mellette android telefon, és iPad pro 2018 is. Meg egy chord Mojo dac/amp. Így megéri foglalkoznom a témával vagy hagyjam a pics@ba?
Szerintem a legtöbb normálisabb hálózati lejátszóknak van integrált Tidal és spotify felülete. Én például a Linn saját appjából tudom indítani a tidal lejátszást tabletről vagy okostelefonról, a pc-nek nem is kell mennie. Ugyanazt látom mint a pc-s kliensen. Ugyanúgy megvannak a kedvenceim, a playlistjeim.. Spotify-t sose próbáltam, mert nekem a Tidal bőven elég, de elvileg azt is lehet.
Mi az a linn?

warsong
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Hozzászólás Szerző: warsong » 2019.08.02., pén. 12:30

Elsősorban most egy jobb fajta hálózati lejátszó hangminosege érdekel , milyen egy pc vel összevetve . Mert csak spotify és tidalt hallgatok, és laptopot nem venném mindig elő ha zenét akarok hallgatni , ha jó hangminosege van egy Halozati lejátszónak és tudom vezérelni telefonról vagy Tabletről . Pl valahol olvastam hogy teljesen el voltak ájulva valami bluesound node2 + chord Mojo párostól . És ha ez tényleg jó, az nem lenne rossz mert chord Mojo már van .

-KP-
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: -KP- » 2019.08.02., pén. 12:29

warsong írta:

wittao
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek

Hozzászólás Szerző: wittao » 2019.08.02., pén. 12:29

Indy írta:
2019.08.02., pén. 12:20
wittao írta:
2019.08.02., pén. 12:13

ha PC-rol szeretned ezeket a stream alapu szolgaltatasokat igenybevenni, akkor a kovetkezokkel erdemes szamolni:
- Tidal es Spotify nem rendelkezik taviranyito alkalmazassal
PC->Daphile->Tidal->Androidos telefon->Squeezer (natív távirányító, a telefon nem vesz részt a streamelésben).
Igen, bocsanat en csak Win es macOs vonalat neztem.
Lehet egyszer raugrom valamelyik gepunkkel egy ilyen audio Linuxra es megnezzuk mit tudunk kihozni a rendszerbol.
En is koszonom a taviranyitos tippet!

www.coreaudio.eu

Indy
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1087
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Indy » 2019.08.02., pén. 12:20

wittao írta:
2019.08.02., pén. 12:13

ha PC-rol szeretned ezeket a stream alapu szolgaltatasokat igenybevenni, akkor a kovetkezokkel erdemes szamolni:
PC->Daphile->Tidal->Androidos telefon->Squeezer (natív távirányító, a telefon nem vesz részt a streamelésben).
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

wittao
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek

Hozzászólás Szerző: wittao » 2019.08.02., pén. 12:13

warsong írta:
Szia,
(Tidal athidalhato Win alatt Roon-nal, macOS alatt Audirvana-val ... Spotify-rol nem tudok)
- core mode-ban Win Server alatt csak a legujabb AudiphileOptimizerrel mennek, mert az adja a WMD alapot hozza
- en ugy oldottam meg, hogy van egy dual bootos rendszerem:
1. Fajl alapu lejatszas JRiverrel, erre kihegyezve minden (ROON-t nem szeretem, amugy megoldhato lenne a Tidal ahogy fentebb irtam)
2. Win10, AO, Tidal, Spotify zenere, KODI a filmeknek

Szerintem a PC hatranya a taviranyithatosag hianya ha nem a fenti megoldasok egyiket valasztod.
Halozati lejatszok hatranya uj szolgaltatasok bevezetesekor egy ido utan elmulik a tamogatas a gyarto reszerol. Ha nem hosszutavban gondolkozol, akkor ez lehet nem is hatrany.
Elony mindket oldalon sok van. Szerintem lassan audioPC-k kezelese eljut arra a szintre, hogy besorolodnak a halozati lejatszok koze. Es ha megnezunk egy halozati lejatszot, gyakorlatilag celorientalt hardver es szoftver, egy audioPC az alaplap/proci/ram-on kivul elegge ugyanebbe az iranyba tendal. Ugy gondolom par ev, es eltunik ez a hatar. Szigoruan szvsz :)

www.coreaudio.eu

warsong
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Hozzászólás Szerző: warsong » 2019.08.02., pén. 11:58

wittao
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek

Hozzászólás Szerző: wittao » 2019.07.30., kedd 01:07

jdg írta:
2019.07.26., pén. 06:47
wittao írta:
2019.07.24., szer. 22:13
Hasonlo gonddal kuzkodtem en is egy darabig, nem biztos, hogy ez megoldas lesz szamodra de hatha.
Kineztem egy Soundbart amihez kulon melynyomo tartozik (150.000-200.000 korul mozognak). Ez a Soundbar taviranyitos, es a TV-den futo Spotifyt hallgatva tudod allitani a hangerejet, filmeknel is. Engem pozitiv ertelemben meglepett a hangminoseg, akar filmek akar zenek teren. Persze nem kell eldobni tole az embernek az audiophile agyat, de igazan tisztesseges produkciot nyujt. Ezen kivul telefonrol Bluetooth-on keresztul Spotify, Tidal, Apple Music is csatlakoztathato, es telefonrol TV nelkul is a telefonos App segitsegevel a zene kiloheto ra.
Köszi a választ! Milyen soundbarod van?
Tegnap nekem is sikerült meghallgatni a Sonost, valóban nem egy audiophile dolog de jobban szólt mint amire számítottam.
Egy Harman&Kardon 2.1 (tipusszámot most nem tudok mondani, azt hiszem SB-26). Azt tudom, hogy nem sokkal volt drágább egy olyan verzió JBL-nél, aminek a front része 3 részre volt osztva (L-C-R) és jobb illetve bal részre csatlakoztatni lehetett 1-1 egységet. Ha oda csatlakoztattad akkor 3.1-ben szóltak és kisegítették a L és R oldalakat. Viszont ha lehúztad akkor feltöltött akkuval jobbra és balra magad mögé tehetted és 10 órát volt képes működni egy feltöltéssel, így 5.1-et létrehozva. Azóta már bánom, hogy nem ezt vettem. Úgy tudom mivel egy csoport, a JBL-nek is és H&K-nak is vannak ilyen cuccai, de nekem kinézetre a Harman-ok jobban bejöttek, hangra meg szerintem nagyjából mindegy.
Közben megtaláltam: https://0thm.extremeaudio.hu/jbl-bar-51-soundbar-18434

www.coreaudio.eu

sutemenyx
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 169

Hozzászólás Szerző: sutemenyx » 2019.07.30., kedd 00:15

SACD12 írta:
2019.04.13., szomb. 16:35
Szerző: magicscreen » 09 ápr. 2019 09:15

Én most egy android okostelefonon Usb Audio Player Pro-t használok zenelejátszásra. Usb-n van csatlakoztatva a Marantz PM7005 DAC-jához.

Van arról tapasztalat hogy melyik (network) player tud legalább egy kategóriával jobb minőséget biztosítani ettől a konfigurációtól? Szeretnék egy dedikált desktop lejátszót, főleg FLAC/WAV fájlok lejátszására.

PC-s cuccokat próbáltam, Windows10/JPLAY, Daphile, Volumio, de egyiknél se hallottam olyan nagy minőségbeli különbséget.

------------------------------------
Ez a kérdés engem is izgat, remélem, lesz hozzászólás konkrét tapasztalat birtokában.
Szintén igen érdekes az LG V30 mobiltelefon használata audio lejátszóként asztali rendszerben, erősítőre kötve.
Amit a darco dac index streamers oldalán látok, az több mint meglepő! https://darko.audio/the-darko-dac-index/
Division 3
◦ALLO DigiOne Signature
◦Antipodes DS [discontinued]
◦Aurender N100H
◦AURALiC Aries
◦LG V30
◦Sonore ultraRendu
Igaz, itt arról nincs szó, hogy ezt fejhallgatóval vagy asztali berendezéssel való használatra érti!
A Stereophile oldalán megjelent cikkről nem is szólva https://www.stereophile.com/content/lg- ... tphone-mqa
hiszen ez már szinte hihetetlen!
Ha van valakinek konkrét, gyakorlati tapasztalata, kérem, ossza meg!
Köszönöm!
Ha az erősítő marad, akkor semmilyen lejatszoval sem lesz egy nagyon minimális mértéket meghaladóan jobb. Az a marantz sajnos leborotválja részleteket és a teret. És a többi marantz sem különb sajnos. Legalábbis a modernebbek.

jdg
Isten Hozott! :)
Értékelés: 1

Hozzászólás Szerző: jdg » 2019.07.26., pén. 06:47

wittao írta:
2019.07.24., szer. 22:13
Hasonlo gonddal kuzkodtem en is egy darabig, nem biztos, hogy ez megoldas lesz szamodra de hatha.
Kineztem egy Soundbart amihez kulon melynyomo tartozik (150.000-200.000 korul mozognak). Ez a Soundbar taviranyitos, es a TV-den futo Spotifyt hallgatva tudod allitani a hangerejet, filmeknel is. Engem pozitiv ertelemben meglepett a hangminoseg, akar filmek akar zenek teren. Persze nem kell eldobni tole az embernek az audiophile agyat, de igazan tisztesseges produkciot nyujt. Ezen kivul telefonrol Bluetooth-on keresztul Spotify, Tidal, Apple Music is csatlakoztathato, es telefonrol TV nelkul is a telefonos App segitsegevel a zene kiloheto ra.
Köszi a választ! Milyen soundbarod van?
Tegnap nekem is sikerült meghallgatni a Sonost, valóban nem egy audiophile dolog de jobban szólt mint amire számítottam.

jdg

Hozzászólás Szerző: jdg » 2019.07.26., pén. 06:43

Aszpirin írta:
2019.07.24., szer. 21:31
jdg írta:
2019.07.24., szer. 18:50
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, remélem jó topicba írok. Adott a következő rendszer:
- 2db Swans D2000F hangsugárzó
- analóg erősítő
- DAC

A lejátszás egy LG B8-on lévő Spotify appon keresztül történik, az LG toslinken csatlakozik a DAC-hoz, a DAC pedig az erősítőhöz. Szeretném egyszerűsíteni és "modernizálni" a rendszert, jelenleg a zene hallgatás úgy néz ki, hogy TV bekapcs, Spotify app elindít, közben erősítő bekapcs, DAC bekapcs és utána mehet a zene. A film szintén az LG-n lévő Plex klienssel történik, a módszer ugyanez viszont teljesen más hangerőn szól a Spotify és a Plex, és nem tudom állítani csak az erősítőn amihez nincs távirányítóm.

Az álom a következő lenne: Spotify connect egy aktív hangsugárzón, kb kiválasztom a célt és megy a stream (tv nélkül). Erre tök jó lenne egy Sonos (2db One elég is lenne a szobába valószínűleg, a jelenlegi Swans overkill), viszont a One-okat nem tudom a TV-re kötni ha jól tudom. TV-re tök jónak tűnik szintén a Sonos Beam, elvileg ez HDMI-n csatlakozik és HDMI Arc-ot is tud, így a tv távirányítóval tudok hangerőt állítani rajta, viszont a Beam (gondolom) nem szól túl jól zenében, bár erről nem sok infót találtam, de alapvetően nem erre valónak tűnik.

Több kérdés is felmerült:
- a Beam-mel van valakinek tapasztalata zene ügyben? mennyire használható?
- ha elkezdem a Beam-mel és úgy érzem, hogy nem elég, van lehetőség hozzárakni 2db One-t? és azok akkor egyszerre, delay nélkül tudnak szólni? sztereó egyébként bőven elég a tv-re is
- esetleg más rendszer is szóba jöhet... a Sonos szimpatikus az Airplay és a sok támogatott stream szolgáltató miatt, de nyitott vagyok másra is megoldható

Köszönöm előre is!
Szia! Sajnos a konkrét kérdésedre nem tudom a választ (meg kellene egyet hallgatnod egy kereskedőnél, de a tippem, hogy nem az igazi, bár kinek a pap...), de ha jól értem, a követelmények:
- távirányíthatóság
- spotify (vagy egyéb streaming szolgáltató) a tévé kihagyásával
- airplay (?)
- a tv plex kliensének hangja
és ehhez van már
- egy dac-od amin van toslink bemenet (a tévé hangjához)
- hangfalak

Szóval, a kérdésem, hogy azon gondolkodtál-e már, hogy esetleg meghallgass valahol egy olyan eszközt, amely az első hármat egyben tudja, a negyedikhaz pedig van analóg bemenete (vagy digitális, és esetleg a külön DAC sem kell - ez persze a DAC minőségétől függ). Ha tetszene a hangja, akor a régi erősítődet kellene csak erre lecserélned, minden egyéb maradna.
Csak egy példa, amit hirtelen találtam, de kismillió ilyen létezik, lehet a rászánt összeghez illőt találni:
https://www.extremeaudio.hu/yamaha-r-n6 ... KQQAvD_BwE
A linkelt példával anyagilag jobban járnál, minta Sonos Beam-mel + Spotify Connect-kompatibilis aktív hangfalakkal.

Bocs, tudom, nem ezt kérdezted, de hátha ez is segít a megoldásban...
Nagyon köszi a választ! Az ötlet jó, én is nézegettem ezeket, anyagilag tényleg jobbnak tűnik, bár ha eladom a mostani dolgokat akkor kb ugyanoda jövök ki. :)

wittao
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek

Hozzászólás Szerző: wittao » 2019.07.24., szer. 22:13

www.coreaudio.eu

Aszpirin
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 812
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Aszpirin » 2019.07.24., szer. 21:31

jdg írta:
2019.07.24., szer. 18:50
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, remélem jó topicba írok. Adott a következő rendszer:
- analóg erősítő
- DAC

A lejátszás egy LG B8-on lévő Spotify appon keresztül történik, az LG toslinken csatlakozik a DAC-hoz, a DAC pedig az erősítőhöz. Szeretném egyszerűsíteni és "modernizálni" a rendszert, jelenleg a zene hallgatás úgy néz ki, hogy TV bekapcs, Spotify app elindít, közben erősítő bekapcs, DAC bekapcs és utána mehet a zene. A film szintén az LG-n lévő Plex klienssel történik, a módszer ugyanez viszont teljesen más hangerőn szól a Spotify és a Plex, és nem tudom állítani csak az erősítőn amihez nincs távirányítóm.

Az álom a következő lenne: Spotify connect egy aktív hangsugárzón, kb kiválasztom a célt és megy a stream (tv nélkül). Erre tök jó lenne egy Sonos (2db One elég is lenne a szobába valószínűleg, a jelenlegi Swans overkill), viszont a One-okat nem tudom a TV-re kötni ha jól tudom. TV-re tök jónak tűnik szintén a Sonos Beam, elvileg ez HDMI-n csatlakozik és HDMI Arc-ot is tud, így a tv távirányítóval tudok hangerőt állítani rajta, viszont a Beam (gondolom) nem szól túl jól zenében, bár erről nem sok infót találtam, de alapvetően nem erre valónak tűnik.

- ha elkezdem a Beam-mel és úgy érzem, hogy nem elég, van lehetőség hozzárakni 2db One-t? és azok akkor egyszerre, delay nélkül tudnak szólni? sztereó egyébként bőven elég a tv-re is
- esetleg más rendszer is szóba jöhet... a Sonos szimpatikus az Airplay és a sok támogatott stream szolgáltató miatt, de nyitott vagyok másra is megoldható

Köszönöm előre is!
Szia! Sajnos a konkrét kérdésedre nem tudom a választ (meg kellene egyet hallgatnod egy kereskedőnél, de a tippem, hogy nem az igazi, bár kinek a pap...), de ha jól értem, a követelmények:
- távirányíthatóság
- spotify (vagy egyéb streaming szolgáltató) a tévé kihagyásával
- airplay (?)
- a tv plex kliensének hangja
és ehhez van már
- egy dac-od amin van toslink bemenet (a tévé hangjához)
- hangfalak

Szóval, a kérdésem, hogy azon gondolkodtál-e már, hogy esetleg meghallgass valahol egy olyan eszközt, amely az első hármat egyben tudja, a negyedikhaz pedig van analóg bemenete (vagy digitális, és esetleg a külön DAC sem kell - ez persze a DAC minőségétől függ). Ha tetszene a hangja, akor a régi erősítődet kellene csak erre lecserélned, minden egyéb maradna.
Csak egy példa, amit hirtelen találtam, de kismillió ilyen létezik, lehet a rászánt összeghez illőt találni:
https://www.extremeaudio.hu/yamaha-r-n6 ... KQQAvD_BwE
A linkelt példával anyagilag jobban járnál, minta Sonos Beam-mel + Spotify Connect-kompatibilis aktív hangfalakkal.

Bocs, tudom, nem ezt kérdezted, de hátha ez is segít a megoldásban...
  • Thorens 206 + Goldring 2200 + Pointe Record TS Sig. | Linn Unidisk 1.1 | Mac + Audirvana + Wadia 121 —> PrimaLuna ProLogue Premium —> Audio Physic Classic 10
  • Oppo 203 | AppleTV 4K —> Marantz SR6013 —> LG OLED B7 | Zensor7 + Ikon Vokal2Mk2 + Zensor1 + Alteco C1 + BK Electronics DoubleGem

jdg

Hozzászólás Szerző: jdg » 2019.07.24., szer. 18:50

Sziasztok!

- analóg erősítő
- DAC

Köszönöm előre is!

fülelek
Törzsgárda
Törzsgárda
Értékelés: 2356

Hozzászólás Szerző: fülelek » 2019.06.28., pén. 18:34

[youtube][/youtube]Jól is szólhatna, ha nem a PCM5122 csip lenne benne, aminek a hangminőségre ható tudását immáron 25 éve meghaladták. Azért használják, mert nagyon kényelmes, nem kell külön analóg táp, minden egyben van, pacsit ad, annyira nem szól rosszul, hogy kilógna a lóláb, a többség úgyis 10-20dB dinamikájú zenét hallgat rajta, arra kiváló ez is...

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”