Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hálózati audio lejátszók

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1455
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 455
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Van itt olyan aki tudna nélkülözni egy hétvégére egy Bluesound Node 2i-t? Esetleg Yamaha wxc50ds-t? Nem tudom mi van még ennyi pénzért kb amivel megy a DSD is.

Most jött nemrég egy Primare np5.
A popcorn mellé kellett nekem is, mert azt nem lehet irányítani kijelző nélkül. Projektorom van, de nem akartam zenelejátszáshoz bekapcsolni. A popcorn appjai hulladékok. Vagy az app, vagy a popcorn fagyott be. Ezek most megoldódtak, de érdekel mi van még. Beépített dac nem fontos. Az van a Tag procimban.
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: violin »

violin írta:
2019.12.24., kedd 11:16
Na szóval....a bubble bevált.... :tutiok: De! De nem enged a Tidal-ra... folyamatosan azt válaszolta, hogy rossz a felhasználó név vagy a jelszó. Sőt! Azóta a MusicLife is látja már,de szintúgy rossz a jelszó szerinte is.....
gondolkodik.gif
Végre minden működik ahogyan kell! ;peace; Néha bejön,ha az ember gondolkodik egy kicsit.... gondolkodik.gif :D
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Ethan21
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.01.09., csüt. 08:38
Értékelés: 0

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Ethan21 »

I have to express, every penny justifies the new feed. The components got essentially more prominent, the sound smoother, yet the objectives extended as the two pieces of the deals band extended.It was an extraordinary encounter. Sadly, I needed to give it back

Subway Surfers Mod Apk

Avatar
st81
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 496
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 14:07
Értékelés: 226

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: st81 »

Köszönöm, Alto!
Japán vonal: Accuphase, Denon
Német vonal: Lindemann, Quadral
Magyar vonal: "Fapaci-féle" Luxor Gold

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4145
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2519
Kapcsolat:

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »

st81 írta:
2020.01.03., pén. 15:45
Köszönöm a hozzászólásaitokat, a javasolt márkákat/típusokat megnézem (ha van lehetőség fülügyre is veszem:-))
Ami még lőtávba került: Bluesound node 2i és a Auralic Aries mini.
Ezekről tapasztalat?
Saját árkategóriájában jó hangúnak számít mindkettő, Popcornnál meg sokkal jobbak. A Bluesound vezérlő appja kiváló, ellenben az Auralicé kissé fapados.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
st81
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 496
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 14:07
Értékelés: 226

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: st81 »

Köszönöm a hozzászólásaitokat, a javasolt márkákat/típusokat megnézem (ha van lehetőség fülügyre is veszem:-))
Ami még lőtávba került: Bluesound node 2i és a Auralic Aries mini.
Ezekről tapasztalat?
Japán vonal: Accuphase, Denon
Német vonal: Lindemann, Quadral
Magyar vonal: "Fapaci-féle" Luxor Gold

Ebri
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2019.07.02., kedd 08:46
Értékelés: 5

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Ebri »

Kérdezem itt is, hátha vki ismeri. Jelenleg van egy iEast Soundstream-em (https://ieast.hu/?oldal=soundstream), ami a "legyen vmi olcsó ami szól" jegyében érkezett. Gondolkodom, van-e értelme lecserélni akkor, ha a digi kimenetét használom? (CXA80-am van.) Illetve mi az a szint, ami vélhetően előrelépést hoz ehhez viszonyítva? CA CXN-nél drágábban nem gondolkodom, de ha pl. egy CXN-re váltásban lényegében csak kezelésben kapok előrelépést (iEast tidal appja elég borzalmas, ill. gombjai nem nagyon vannak), az nem biztos, hogy megéri.

(CXN csak árszint példaként említődik, ill. a CXA80-al egységes távirányító miatt kívánatosabb, de nem csak CA termékpaletta érdekel.)

Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 779
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 339
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: PgSpa »

Nálam bevált a YAMAHA WXC 50. Rengeteg csatlakozó, kategóriájában jó hangminőség. És még kapsz egy MusicCast rendszert is, ami nagyon praktikus.

Avatar
Hores
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2018.10.18., csüt. 18:38
Értékelés: 62

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Hores »

Megnéztem, de "cyberport" úgy látom csak a Németeknek szállít, viszont kint "mindenhol" ennyi:
(nálunk jólét van ..., itt nem számít 100eFt)

https://www.idealo.de/preisvergleich/Of ... onkyo.html

Avatar
Hores
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2018.10.18., csüt. 18:38
Értékelés: 62

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Hores »

st81 írta:
2020.01.01., szer. 22:32
Üdvözletem!

Popcorn A-410 médialejátszómat szeretném kiváltani egy hálózati zenelejátszóval.
A popi sztereó szekciója a sabre 9023 csippel nem nagy durranás, de nekem igazából megfelel.
Milyen lejátszót tudnátok ajánlani, ami belefér a 200-300eFt közötti ársávba (olcsóbb is lehet és használt is szóba jöhet) és a zenei megszólalása esetleg meghaladja a popiét?
Ami még fontos, hogy beépített dac-ja legyen és mobilon futtatható szoftverrel távirányítható legyen.

Előre is köszönöm!
Szia!

Ebben az ársávban egy jó ár/értékű cucc, főleg ha a lenti "cyberport"-os oldal megbízható(én még pont innen nem vásároltam):
https://www.arukereso.hu/erosito-c3646/ ... 352563915/
https://www.av-online.hu/lejatszo/onkyo ... teszt_2505

https://www.cyberport.de/?DEEP=7H04-101&APID=6
de van egy avx-es is:
viewtopic.php?f=31&t=139558&p=2453963&h ... 0#p2453963

Üdv!
HZ

Avatar
st81
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 496
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 14:07
Értékelés: 226

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: st81 »

Üdvözletem!

Popcorn A-410 médialejátszómat szeretném kiváltani egy hálózati zenelejátszóval.
A popi sztereó szekciója a sabre 9023 csippel nem nagy durranás, de nekem igazából megfelel.
Milyen lejátszót tudnátok ajánlani, ami belefér a 200-300eFt közötti ársávba (olcsóbb is lehet és használt is szóba jöhet) és a zenei megszólalása esetleg meghaladja a popiét?
Ami még fontos, hogy beépített dac-ja legyen és mobilon futtatható szoftverrel távirányítható legyen.

Előre is köszönöm!
Japán vonal: Accuphase, Denon
Német vonal: Lindemann, Quadral
Magyar vonal: "Fapaci-féle" Luxor Gold

Avatar
gomolalaci
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2018.05.14., hétf. 08:52
Értékelés: 291
Tartózkodási hely: Szada

Hálózati audio lejátszók CD-vel

Hozzászólás Szerző: gomolalaci »

Lehet nem ide való téma, de nem találtam jobbat, ezért itt kérdezem meg: milyen USB külső CD futóművet érdemes megvenni hálózati lejátszóhoz. Melyiknek a legelfogadhatóbb a hangja? Én a Teac-kal szemezgetek. Jó választás lehet?
A gondolkodás nem megerőltető...

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: violin »

Na szóval....a bubble bevált.... :tutiok: De! De nem enged a Tidal-ra... folyamatosan azt válaszolta, hogy rossz a felhasználó név vagy a jelszó. Sőt! Azóta a MusicLife is látja már,de szintúgy rossz a jelszó szerinte is.....
gondolkodik.gif
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: violin »

asebestyen írta:
2019.12.23., hétf. 21:24
violin írta:
2019.12.23., hétf. 19:27
Srácok!
Valaki tud segíteni? Hogy tudok beállítani egy hálózati lejátszót....? Egész pontosan egy Arcam Solo Movie-ról van szó.
Tidal-t szeretnék használni, és elvileg tudja is.... csak én nem tudom, hogy hogyan kell beállítani. :rolleyes:

Az itthoni wifi hálózatra már csatlakoztam....de hogyan tovább? gondolkodik.gif

Please help! leborulok.gif
Ha jól olvasom, ez is upnp-t használ, ezért én letölteném andoidra a Bubble upnp-t vagy a Linn Kazoot és úgy próbálnám megkerestetni a telóval. Ha már látja, akkor ezekben be lehet állítani a Tidal accountodat is és az is menni fog.
Köszi Ákos! Megpróbálom....
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5904
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7237
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

violin írta:
2019.12.23., hétf. 19:27
Srácok!
Valaki tud segíteni? Hogy tudok beállítani egy hálózati lejátszót....? Egész pontosan egy Arcam Solo Movie-ról van szó.
Tidal-t szeretnék használni, és elvileg tudja is.... csak én nem tudom, hogy hogyan kell beállítani. :rolleyes:

Az itthoni wifi hálózatra már csatlakoztam....de hogyan tovább? gondolkodik.gif

Please help! leborulok.gif
Ha jól olvasom, ez is upnp-t használ, ezért én letölteném andoidra a Bubble upnp-t vagy a Linn Kazoot és úgy próbálnám megkerestetni a telóval. Ha már látja, akkor ezekben be lehet állítani a Tidal accountodat is és az is menni fog.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: violin »

Androidra is megvan a MusicLife.....de nem igazán működik. gondolkodik.gif
Amúgy meg az Arcam megtalálja a hálózaton a laptopomat is....
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
Bodnapet
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2006.05.15., hétf. 20:50
Értékelés: 101
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Bodnapet »

violin írta:
2019.12.23., hétf. 20:08
Bodnapet írta:
2019.12.23., hétf. 19:54
violin írta:
2019.12.23., hétf. 19:27
Srácok!
Valaki tud segíteni? Hogy tudok beállítani egy hálózati lejátszót....? Egész pontosan egy Arcam Solo Movie-ról van szó.
Tidal-t szeretnék használni, és elvileg tudja is.... csak én nem tudom, hogy hogyan kell beállítani. :rolleyes:

Az itthoni wifi hálózatra már csatlakoztam....de hogyan tovább? gondolkodik.gif

Please help! leborulok.gif
Ezt az alkalmazást letöltöd valamilyen apple ios eszközödre: MusicLife iOS app, ott elindítod a Tidal accountodat, és kapcsolódsz az Arcam eszközödhöz. Nincs ilyenem, de a Google a barátom.😉


Köszönöm! Mi is jó haverok vagyunk a guglival...

Ott kezdődik a probléma, hogy nincs apple iOS eszközöm.... csak Android. Amiről szintúgy működnie kéne. De elvileg még menüből, távirányítóval is.....
A leírás szerint csak Apple eszközökkel működik a zene stream. Találtam én is androidos appot, de ott utalás sincs arra, hogy be lehetne állítani azt. Viszont megtalált minden szervert itthon (mimim, Nas, Lumin).

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: violin »

Bodnapet írta:
2019.12.23., hétf. 19:54
violin írta:
2019.12.23., hétf. 19:27
Srácok!
Valaki tud segíteni? Hogy tudok beállítani egy hálózati lejátszót....? Egész pontosan egy Arcam Solo Movie-ról van szó.
Tidal-t szeretnék használni, és elvileg tudja is.... csak én nem tudom, hogy hogyan kell beállítani. :rolleyes:

Az itthoni wifi hálózatra már csatlakoztam....de hogyan tovább? gondolkodik.gif

Please help! leborulok.gif
Ezt az alkalmazást letöltöd valamilyen apple ios eszközödre: MusicLife iOS app, ott elindítod a Tidal accountodat, és kapcsolódsz az Arcam eszközödhöz. Nincs ilyenem, de a Google a barátom.😉


Köszönöm! Mi is jó haverok vagyunk a guglival...

Ott kezdődik a probléma, hogy nincs apple iOS eszközöm.... csak Android. Amiről szintúgy működnie kéne. De elvileg még menüből, távirányítóval is.....
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
Bodnapet
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2006.05.15., hétf. 20:50
Értékelés: 101
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Bodnapet »

violin írta:
2019.12.23., hétf. 19:27
Srácok!
Valaki tud segíteni? Hogy tudok beállítani egy hálózati lejátszót....? Egész pontosan egy Arcam Solo Movie-ról van szó.
Tidal-t szeretnék használni, és elvileg tudja is.... csak én nem tudom, hogy hogyan kell beállítani. :rolleyes:

Az itthoni wifi hálózatra már csatlakoztam....de hogyan tovább? gondolkodik.gif

Please help! leborulok.gif
Ezt az alkalmazást letöltöd valamilyen apple ios eszközödre: MusicLife iOS app, ott elindítod a Tidal accountodat, és kapcsolódsz az Arcam eszközödhöz. Nincs ilyenem, de a Google a barátom.😉

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: violin »

Srácok!
Valaki tud segíteni? Hogy tudok beállítani egy hálózati lejátszót....? Egész pontosan egy Arcam Solo Movie-ról van szó.
Tidal-t szeretnék használni, és elvileg tudja is.... csak én nem tudom, hogy hogyan kell beállítani. :rolleyes:

Az itthoni wifi hálózatra már csatlakoztam....de hogyan tovább? gondolkodik.gif

Please help! leborulok.gif
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
G66
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2009.10.09., pén. 18:19
Értékelés: 28

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: G66 »

Indy írta:
2019.12.23., hétf. 12:08
G66 írta:
2019.12.23., hétf. 09:40
Sziasztok, olvastam egy tesztet, amiben azt írják, hogy LAN kábelen történő lejátszásnál NAS, PC, gyengébb a hangminőség mint az előlapi USB-n HDD vagy Pendrive használatakor. Ez lehetséges? A készülék Pioneer N30AE.
Most CAT 5e Hama 5méteres kábellel van bekötve a lejátszóm, ezt érdemes jobbra cserélni, változik a hang? A Hama
3e. Ft. volt , mondjuk 20e.-ig.
Miért nem próbálod ki? Ingyen van. Azután számolj be az eredményről, kérlek. Ha nem hallasz különbséget, akkor is. ;)
Nem tudom kipróbálni, mert nem ilyen a lejátszóm, csak gondolkodtam, hogy kellene egy USB-s. Az enyém csak LAN-ról megy.

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: BLX »

Aszpirin írta:
2019.12.23., hétf. 13:15
switch írta:
2019.12.22., vas. 23:29
BLX írta:
2019.12.22., vas. 23:21


Node 2i Airplay képes, így Apple eszközökről áttudod küldeni a Youtube videok hangját a hálózaton keresztül a Node2i-re.
Android esetén nem tudom, hogyan működhet.
Nagyon köszönöm! Ez a feature a páromnak kellene, neki meg almás telefonja van.
Nem tudom, hogy van a Node2i-vel, de nálam a Bluesound Powernode2-t és Apple iPad Air2-t Bluetooth-on párosítva, igen jelentős csúszás van a Youtube képe és hangja között. Engem nagyon zavarna, ha ez érdekes lenne. Ha még ezután veszitek meg az eszközt, és fontos hogy a kép a telón és a hang a Node2i-n szinkronban legyen, akkor előtte mindenképp próbáljátok ki, mert érhet meglepetés (AirPlay-jel ez lehet, hogy nem jön elő)
Ebben az esetben én Apple TV-re küldöm Airplay-en keresztül a képet és hangot egyben, majd az Apple TV - HMDI - TV - Optikai kijárat - DAC, így szinkronban van a kép és a hang. Elképzelhető, hogy maga a TV már önmagában tudja az Airplay-t és nem kell külső kütyü.

Avatar
Picabia
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2015.02.14., szomb. 14:30
Értékelés: 109

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Picabia »

Aszpirin írta:
2019.12.23., hétf. 13:15
switch írta:
2019.12.22., vas. 23:29
BLX írta:
2019.12.22., vas. 23:21


Node 2i Airplay képes, így Apple eszközökről áttudod küldeni a Youtube videok hangját a hálózaton keresztül a Node2i-re.
Android esetén nem tudom, hogyan működhet.
Nagyon köszönöm! Ez a feature a páromnak kellene, neki meg almás telefonja van.
Nem tudom, hogy van a Node2i-vel, de nálam a Bluesound Powernode2-t és Apple iPad Air2-t Bluetooth-on párosítva, igen jelentős csúszás van a Youtube képe és hangja között. Engem nagyon zavarna, ha ez érdekes lenne. Ha még ezután veszitek meg az eszközt, és fontos hogy a kép a telón és a hang a Node2i-n szinkronban legyen, akkor előtte mindenképp próbáljátok ki, mert érhet meglepetés (AirPlay-jel ez lehet, hogy nem jön elő)
ha nem csak a hang, hanem a kép is fontos, akkor azt egy streamben kell kezelni. Ha android, akkor chromecast, ha ios akkor AirPlay. De ha jól értem, a jelen esetben az a cél, hogy a YT lejátszási lista a hifin hallgatható legyen.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6142
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5198
Tartózkodási hely: Szár

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

switch írta:
2019.12.22., vas. 23:29
BLX írta:
2019.12.22., vas. 23:21
switch írta:
2019.12.22., vas. 22:56
Előre is elnézést ha hulyeseget kerdeznek: lehetséges-e telefonon lejátszott YouTube videó hangjának média lejátszón való megosztasara? (bluesound node 2i elsosorban) A TV-re at lehet küldeni wifin a videót, kérdés lehet-e ilyesmit csak hanggal csinálni?
Node 2i Airplay képes, így Apple eszközökről áttudod küldeni a Youtube videok hangját a hálózaton keresztül a Node2i-re.
Android esetén nem tudom, hogyan működhet.
Nagyon köszönöm! Ez a feature a páromnak kellene, neki meg almás telefonja van.
Nem tudom, hogy van a Node2i-vel, de nálam a Bluesound Powernode2-t és Apple iPad Air2-t Bluetooth-on párosítva, igen jelentős csúszás van a Youtube képe és hangja között. Engem nagyon zavarna, ha ez érdekes lenne. Ha még ezután veszitek meg az eszközt, és fontos hogy a kép a telón és a hang a Node2i-n szinkronban legyen, akkor előtte mindenképp próbáljátok ki, mert érhet meglepetés (AirPlay-jel ez lehet, hogy nem jön elő)
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: -KP- »

gomolalaci írta:
2019.12.22., vas. 19:53
gomolalaci írta:
2019.12.20., pén. 19:32
Sziasztok!

Teac NT503-ast szeretnék egy jobb, esetleg drágább készülékre cserélni. Javaslatokat várok. Amivel szemezek Lindemann Musicbook Source…. Elég új típus. Ezzel akár leválthatnám a 25 éves (bár hibátlan Arcam Alpha Plust) amit nagyon szeretek a hangja miatt!
Köszönöm a sok jó tanácsot! :unsure:
Menj el és hallgasd meg streambe biztos van. Illetve menj el a Limarba, és hallgasd meg a Luminokat is. Tán még az Auralicokat is érdemes lenne.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”