Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hálózati audio lejátszók

Avatar
gyszabolcs
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2014.05.22., csüt. 23:47
Értékelés: 42

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: gyszabolcs »


A kontrol app meg megint szinte bármi lehet. Egyáltalán nem  kell egy készülék gyári appjait használni, ha azok rosszak. Elég nagy választék van már.
 
Ez tény, és én is számtalan kontrol appot kipróbáltam a CA-val. Egyikkel sem működött megfelelően, többek között a JRiver/JRemote párossal sem. Pedig a kontrol appjuk nagyon tetszett, vettem is egy licenszet a JRiverhez nagy felbuzdulásomban. Véleményem szerint a JRemote az egyik legszebb és legnagyobb tudású kontrol point app a kínálatban. A JRiverrel konkrétan a hangerőszabályzással és a lejátszási lista működésével volt gond. A lejátszási listából pl. random ismételt trackeket normál lejátszáskor. De a többi más vezérlő appal is volt valami probléma minden esetben. Hol a hangerőszabályzás nem működött, hol pedig a szünetmentes lejátszás vagy esetleg más olyan hiányossága volt a programnak ami miatt kiesett a játékból. Kizárólag a saját fapados appjával működött minden megfelelően. A probléma szerintem az, hogy más gyártókkal ellentétben a CA valami egyedi protokollt használhat a kommunikációhoz és más fejlesztőknek nem ad hozzáférést a fejlesztéshez.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5746
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Így élem meg én is.
 
Ezt én úgy oldottam meg, hogy létrehoztam egy egyéni folder nézetet a jriverben. Ugyanúgy megvan az előadő, stílus, album nézet, de van melléjük egy mappanézet is, és szimplán azt választom ki a kontroll appal.

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3056
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1600
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Indy »


Így élem meg én is.
Én csak könyvárszerkezet szerint használom. Én rendeztem műfajokba a zenéimet, tudom hol vannak. Engem is idegesített az adatbázis építés. Jelenleg 790 albumom van. 
 
A másik ami elszomorít, az a kontroll szoftverek sebessége, használhatósága. A hang és a hardver nagyjából mindenhol rendben van (amiket eddig hallottam), de a szoftveres részeknél hatalmas a szórás. Meg kellene végre érteni a gyártóknak, hogy APP fejlesztők nélkül csak félig kész terméket raknak le az asztalra. Ez engem nagyon irritál...      
 
Szerk.: nekem az etalon kontroll app (Android) a Squeezer. Csak sajnos az nem működik minden készülékkel. 
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Avatar
nempisti
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2006.08.24., csüt. 16:35
Értékelés: 42

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: nempisti »

Milyen lejátszók képesek a lenti problémáktól mentes működésre?

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5816
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: audioline »


Engem meg speciel az akaszt ki, mikor a több ezres gyűjteményem album meg stílus meg előadó szerint rendez egy app. Nem véletlenül van Rock,meg Metál mappám azon belül előadó, azon belül album. Illetve vannak gyűjtőkönyvtáraim ahova olyan számokat teszek be olyan előadóktól vagy albumokról ahol csak 1-2 szám tetszik. Az ilyen mappáimra kb. 1 szám / 1 előadó teljesül. Na az ilyen mappáimat képes a sok nagyokos program szétszedni 100 előadóra meg 100 albumra, amitől személy szerint frászt tudok kapni.
 
Így élem meg én is.
.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5746
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: -KP- »



A legutolsó firmware frissítés 2017 februárjában érkezett a lejátszóra: https://techsupport.cambridgeaudio.com/ ... are-update
 
Az idézett hozzászólásban felsorolt okok miatt váltam meg az én CA lejátszómtól, igaz nekem nem a CXN volt, hanem egy olcsóbb modell, de a készülékek alapvető képességei csak minimálisan különböznek. 2012-ben vettem a lejátszómat és az azóta eltelt idő alatt egyszer történt komolyabb változás. Lecserélték a control point appot az eredetitől egy sokkal primitívebbre. Igaz, az legalább sokkal stabilabbnak bizonyult de tudásban még kevesebbet nyújtott mint az elődje. Eleinte azt gondoltam, hogy talán azért ilyen "fapados" a lejátszó mert az olcsóbb modellek között helyezkedik el a ranglétrán. Hosszas netes kutatás után rá kellett jönnöm, hogy a magasabbra rangsorolt modellek sem tudnak sokkal többet. Ez az idézett CXN tulajdonos fórumtárs hozzászólásából is jól látható. A dalokba "beletekerés" képessége már az elejétől fogva hiányzik a lejátszókból, ha a CA akart volna valamit változtatni ezzel kapcsolatban, véleményem szerint már megtette volna. Nem hiszem, hogy ezt még egyetlen felhasználó sem hiányolta és jelezte volna a CA supportja felé. Sejtésem szerint ez a készülékekbe épített chip korlátai miatt nem megvalósítható, tehát szimpla firmware frissítéssel ezt valószínűleg nem fogják megoldani. Ugyanígy nem hiszem, hogy egyetlen felhasználót sem kergetett az őrületbe rajtam kívül, az idézett hozzászólásban is említett állandó visszalépés a mappastruktúrában a kiindulási pontra "feature". Ezzel sem voltak hajlandók kezdeni semmit sem hosszú éveken át. Mappa nézetben használtam a vezérlő appját és nagyon hasznosnak találtam volna ha az előadók, albumok mappáin a kis mappa ikon helyett megjeleníti a bennük rejtező folder.jpg, cover.jpg képeket. Más gyártók készülékeivel ez simán működik. Éveken át vártam egy frissítésre ami majd megoldja. Nem történt semmi, holott erről is azt gondolom, hogy nem én vagyok az egyetlen felhasználó akinek ez hiányzott. Idén tavasszal elváltak útjaink és egy másik gyártó hálózati lejátszóját használom. Igaz, ez a készülék még a CXN-től is drágább kategória de végre minden úgy működik ahogyan azt elvárom egy hálózati lejátszótól.

 
Jriver pl. bármilyen network lejátszóval képes együttműködni ami a szabványos protokolokat használja. A kontrol app meg megint szinte bármi lehet. Egyáltalán nem  kell egy készülék gyári appjait használni, ha azok rosszak. Elég nagy választék van már.
 
Engem meg speciel az akaszt ki, mikor a több ezres gyűjteményem album meg stílus meg előadó szerint rendez egy app. Nem véletlenül van Rock,meg Metál mappám azon belül előadó, azon belül album. Illetve vannak gyűjtőkönyvtáraim ahova olyan számokat teszek be olyan előadóktól vagy albumokról, ahonnan csak 1-2 szám tetszik. Az ilyen mappáimra kb. 1 szám / 1 előadó teljesül. Na az ilyen mappáimat képes a sok nagyokos program szétszedni 100 előadóra meg 100 albumra 1 darab számmal, amitől személy szerint frászt tudok kapni.

Avatar
gyszabolcs
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2014.05.22., csüt. 23:47
Értékelés: 42

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: gyszabolcs »


Jött esetleg ki firmware update nyár óta, ami ezeket orvosolja? Jövő év elejére ígérik a TIDAL-t erre az az eszközre.
 
A legutolsó firmware frissítés 2017 februárjában érkezett a lejátszóra: https://techsupport.cambridgeaudio.com/ ... are-update
 
Az idézett hozzászólásban felsorolt okok miatt váltam meg az én CA lejátszómtól, igaz nekem nem a CXN volt, hanem egy olcsóbb modell, de a készülékek alapvető képességei csak minimálisan különböznek. 2012-ben vettem a lejátszómat és az azóta eltelt idő alatt egyszer történt komolyabb változás. Lecserélték a control point appot az eredetitől egy sokkal primitívebbre. Igaz, az legalább sokkal stabilabbnak bizonyult de tudásban még kevesebbet nyújtott mint az elődje. Eleinte azt gondoltam, hogy talán azért ilyen "fapados" a lejátszó mert az olcsóbb modellek között helyezkedik el a ranglétrán. Hosszas netes kutatás után rá kellett jönnöm, hogy a magasabbra rangsorolt modellek sem tudnak sokkal többet. Ez az idézett CXN tulajdonos fórumtárs hozzászólásából is jól látható. A dalokba "beletekerés" képessége már az elejétől fogva hiányzik a lejátszókból, ha a CA akart volna valamit változtatni ezzel kapcsolatban, véleményem szerint már megtette volna. Nem hiszem, hogy ezt még egyetlen felhasználó sem hiányolta és jelezte volna a CA supportja felé. Sejtésem szerint ez a készülékekbe épített chip korlátai miatt nem megvalósítható, tehát szimpla firmware frissítéssel ezt valószínűleg nem fogják megoldani. Ugyanígy nem hiszem, hogy egyetlen felhasználót sem kergetett az őrületbe rajtam kívül, az idézett hozzászólásban is említett állandó visszalépés a mappastruktúrában a kiindulási pontra "feature". Ezzel sem voltak hajlandók kezdeni semmit sem hosszú éveken át. Mappa nézetben használtam a vezérlő appját és nagyon hasznosnak találtam volna ha az előadók, albumok mappáin a kis mappa ikon helyett megjeleníti a bennük rejtező folder.jpg, cover.jpg képeket. Más gyártók készülékeivel ez simán működik. Éveken át vártam egy frissítésre ami majd megoldja. Nem történt semmi, holott erről is azt gondolom, hogy nem én vagyok az egyetlen felhasználó akinek ez hiányzott. Idén tavasszal elváltak útjaink és egy másik gyártó hálózati lejátszóját használom. Igaz, ez a készülék még a CXN-től is drágább kategória de végre minden úgy működik ahogyan azt elvárom egy hálózati lejátszótól.

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1576
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 362

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: hukkle »


Jött esetleg ki firmware update nyár óta, ami ezeket orvosolja? Jövő év elejére ígérik a TIDAL-t erre az az eszközre.
 
 

Sziasztok
 
Kb 5 éve használok egy Logitech Squeezebox Touch zenelejátszót és úgy gondoltam, hogy ennyi idő alatt sok minden változott: javult a hang, bővültek a szolgáltatások, stb. Egy Cambridge Audio CXN-re esett a választásom, mint árkategóriájának legnépszerűbb darabjára, és a hangja valóban jobb is, de szolgáltatásokban sok mindenről kell lemondania annak, aki egy ilyen cserén gondolkodik. Ezek egy része tudott dolog volt a vásárlás előtt is, de néhány hiányosság csak hosszabb használat után derül ki. Íme néhány észrevétel, hátha valakinek hasznos lehet.
 
- az ape fájlokat nem játsza le - SBT igen, némi megszorítással
- flac + cue párosnál nem darabolja a lemezt trackekre, csak egyben játsza le - SBT igen
- van olyan koncert felvétel, ahol szünetet rak két szám közé, ami nagyon zavaró, míg a SBT nem teszi ezt ugyanennél a lemeznél
- lemezborítót nem olvassa ki a fájlból, csak a mappában található jpg képet jeleníti meg - a SBT mindkét módon tárolt borítót meg tudja jeleníteni: a mappában lévő képet is és a beágyazottat is
- nincs kedvencek, ahol elmenthetsz egy számot, egy teljes lemezt vagy egy rádióállomást is
- nem lehet lejátszási listát elmenteni
- nincs "új zene" , ami az utoljára hozzáadott zenéket mutatja
- az appja nagyon buta( iPadet használok, Androiddal nem tudom milyen): ha lejátszás közben az appjáról átváltok pl. böngészőre, majd vissza, a keresőoldal minden alkalommal visszaáll a kiindulási állapotba, ami egy strukturált, sok lépcsős mappaszerkezetnél nagyon idegesítő
-a kijelzője gyenge minőségű, kisebb méretű és nem érintőképernyő
- nem lehet beletekerni a számba
- nincsenek kereszt hivatkozások a számoknál a tulajdonságok között. Pl. ha SBT-en hallgatom a Pink Floyd:  Time című tracket, egy mozdulat kiválasztani a szerveren található összes Pink Floyd zenét, vagy akár a szerveren található összes 1971-es kiadású lemezt, stb.
- igazából a beszűkült szolgáltatások miatt nincs is igazán szükség szerverre (pedig van), amit tud, azt nagyjából egy mobil HDD-ről is tudja
 
A Synology saját szerver progiját használva tapasztaltam a fentieket, lehet hogy mást használva okosabb lenne a lejátszó?  Ha valakinek van ötlete, szívesen veszem.
Köszönöm


Avatar
R_Andras
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2016.10.17., hétf. 13:31
Értékelés: 56

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: R_Andras »



MusicCast felhasználókhoz lenne egy kérdésem:
Ha több helyiségben használjuk a rendszert, egyszerre csak egy forrás zenéjét lehet hallgatni
minden helyiségben, vagy pl. konyhában webrádiót, szobában NAS-t?
Persze, kompatibilis és csatlakoztatott eszközől lenne szó.

 
Az appokban van egy Demo üzemmód, azt javaslom elindítani és bemutatja a többszobás lehetőségeket.
Blogom

Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 779
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 339
Tartózkodási hely: Szombathely

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: PgSpa »


MusicCast felhasználókhoz lenne egy kérdésem:
Ha több helyiségben használjuk a rendszert, egyszerre csak egy forrás zenéjét lehet hallgatni
minden helyiségben, vagy pl. konyhában webrádiót, szobában NAS-t?
Persze, kompatibilis és csatlakoztatott eszközől lenne szó.
 

Avatar
zolibacsi
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2010.12.07., kedd 18:31
Értékelés: 12

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: zolibacsi »



Elvileg a Tidal csak egy készüléken menne. Lehet, hogy besokalltak egy kicsit a sok készüléktől, amin egy előfizetést futtatsz. Erre van családi előfizetésük, ami 5 készülékig legális.
 
https://support.tidal.com/hc/en-us/arti ... tion-types

Hályogkovács szinten értek a téma műszaki részéhez, de kíváncsi voltam. Nálam sima egyszeres Tidal előfizetéssel egyszerre szól három különböző dal a laptopon az oppo103d-n és a bluesound node 2-n, wifiről, ráadásul egy gagyi kínai telefonról megy a Bluos és az oppo média control párhuzamosan. Szerény véleményem szerint, ha nem akar minden családtag saját playlistet felesleges a családi csomag. Az oppo 100-as tulajdonosoknak mindenképpen ki kell próbálniuk a Tidal próbahónapot, ha még van, bármilyen váltás előtt, mert sem az előző, sem az ezt követő oppo modellek nem támogatják a Tidalt, egyelőre, tudtommal. Nyilván nem technikai oka van, hanem el kell adni a Sonica-t is.

Avatar
R_Andras
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2016.10.17., hétf. 13:31
Értékelés: 56

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: R_Andras »


Ebből az jön le, hogy szinte biztos a Yamaha cseszett el valamit a Musicast appokban.
 
A probléma megoldódott:
A készüléket átvittem egy másik szobába, és összelőttem egy másik routerrel, ezután kifogástalanul működik!
Amire viszont nem nagyon találok magyarázatot, hogy a MusicCast applikációban (Android) néha percekre feltűnik egy hangerő állító potméter, majd ahogy feltűnt olyan váratlanul el is tűnik.
Ilyet még más app-al nem tapasztaltam, hogy egy funkció néha van, néha nincs    
Blogom

Avatar
sony309
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2013.09.02., hétf. 14:03
Értékelés: 28
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: sony309 »


Nem lehetséges, hogy a Musiccast frissítés a ludas?
Most csütörtökön vagy pénteken érkezett egy frissítés 2.40-ről 2.50-re.
S3x, Hi-Fi & Rock and Roll

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4145
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2519
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »



Családi előfizetésem van. Ma frissítettem az Android és az IOS appokat is, de mindkettő ezt írja ki.
Más nem tapasztalt még hasonlót?

 
Ebből az jön le, hogy szinte biztos a Yamaha cseszett el valamit a Musicast appokban.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
R_Andras
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2016.10.17., hétf. 13:31
Értékelés: 56

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: R_Andras »



Elvileg a Tidal csak egy készüléken menne. Lehet, hogy besokalltak egy kicsit a sok készüléktől, amin egy előfizetést futtatsz. Erre van családi előfizetésük, ami 5 készülékig legális.
 
https://support.tidal.com/hc/en-us/arti ... tion-types

 
Családi előfizetésem van. Ma frissítettem az Android és az IOS appokat is, de mindkettő ezt írja ki.
Más nem tapasztalt még hasonlót?
Blogom

Avatar
sony309
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2013.09.02., hétf. 14:03
Értékelés: 28
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: sony309 »

Nem lehetséges, hogy a Musiccast frissítés a ludas?
S3x, Hi-Fi & Rock and Roll

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3333
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: LIMAR »



Egy kis segítséget kérnék Musiccast probléma kapcsán:
 
Ma reggel óta mind az Androidos, mind az IOS applikációban amikor rábökök a TIDAL ikonra a következő hibaüzenet jön fel és nem tudom elérni a TIDAL-t:
"Now login processing, Not yet available."
Értem, hogy ez mit jelent, csak nem értem hol a gond.
Van működő TIDAL előfizetésem, minden más készülékemen (mobil, tablet, Windows PC, Bluesound Node 2) kifogástalanul működik a TIDAL.
Egy időben nem is használom több készüléken csak a Yamaha WXAD-10-en próbálkoztam, ezért jogosultsági gond aligha lehet.
 
Előre is köszönöm a segítséget.

Elvileg a Tidal csak egy készüléken menne. Lehet, hogy besokalltak egy kicsit a sok készüléktől, amin egy előfizetést futtatsz. Erre van családi előfizetésük, ami 5 készülékig legális.
 
https://support.tidal.com/hc/en-us/arti ... tion-types

Avatar
R_Andras
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2016.10.17., hétf. 13:31
Értékelés: 56

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: R_Andras »


Egy kis segítséget kérnék Musiccast probléma kapcsán:
 
Ma reggel óta mind az Androidos, mind az IOS applikációban amikor rábökök a TIDAL ikonra a következő hibaüzenet jön fel és nem tudom elérni a TIDAL-t:
"Now login processing, Not yet available."
Értem, hogy ez mit jelent, csak nem értem hol a gond.
Van működő TIDAL előfizetésem, minden más készülékemen (mobil, tablet, Windows PC, Bluesound Node 2) kifogástalanul működik a TIDAL.
Egy időben nem is használom több készüléken csak a Yamaha WXAD-10-en próbálkoztam, ezért jogosultsági gond aligha lehet.
 
Előre is köszönöm a segítséget.
Blogom

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5746
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Az ő szemszögükből nézve van benne némi ráció. Egy Basys méretű nagykereskedőnél a fordítási költségek 10 milliós nagyságrendre rúgnak éves szinten. Ugyanakkor pl. a Pioneer márka esetén még mindig jelentős az un. szürke import. Tenni ellene nem sok mindent tudnak, de miért is támogatnák ezt a fordítások közkincsé tételével?
 
Mindjárt elmorzsolok pár könnycseppet.

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1576
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 362

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Hát igen. A Pioneer egyik szériába Spotify-t rakja be, majd a következőbe  a Tidal-t... Ez így profitábilis .(rövid távon) .. csak a készülékek és márka híre kapcsán nekem nem az állandó fejlődés jut erről eszembe, hanem a kispórolás

Avatar
HaTi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2006.02.06., hétf. 12:28
Értékelés: 4

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: HaTi »


Én azért is ekézném őket, hogy az N50A-ba nem tették még bele a Tidalt. Tudom, nem is fogják...
Sajnos az N-70A-ba sem

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3056
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1600
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: Indy »


A 10 millió soknak tűnik, de ha belegondolsz abba, hogy pl. Németország kb. ötvenszer-hatvanszor akkora forgalmat produkál a Pioneernak (ugyanis nemcsak a lakosság száma érdekes - abban csak nyolcszoros a különbség - hanem a vásárlóerő is), akkor azért látható hogy a magyar piac kerekítési hiba nagyságrendben mozog a Pioneernál. Szomorú, de ez van.
Én azért is ekézném őket, hogy az N50A-ba nem tették még bele a Tidalt. Tudom, nem is fogják...
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4145
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2519
Kapcsolat:

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


Mondjuk jobban belegondolva a Pioneer (is) rohadjon meg, hogy még csak vagy húsz éve van jelen a magyar piacon, de tízmillió potenciális vevő nem elég arra, hogy a hivatalos manualban szerepeltesse a magyart...
 
A 10 millió soknak tűnik, de ha belegondolsz abba, hogy pl. Németország kb. ötvenszer-hatvanszor akkora forgalmat produkál a Pioneernak (ugyanis nemcsak a lakosság száma érdekes - abban csak nyolcszoros a különbség - hanem a vásárlóerő is), akkor azért látható hogy a magyar piac kerekítési hiba nagyságrendben mozog a Pioneernál. Szomorú, de ez van.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
HaTi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2006.02.06., hétf. 12:28
Értékelés: 4

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: HaTi »


Ha valami kérdés van akkor szerintem itt tudnak neked segíteni, de ha nem értesz valami angol leírást, akkor dobt fel ide és lesz aki tud segíteni a fordításban.
Köszi, ha valami nem lesz világos természetesen kérdezek( de így lenne kerek a történet)

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: nadtom »


Köszönöm az infót.
Ha valami kérdés van akkor szerintem itt tudnak neked segíteni, de ha nem értesz valami angol leírást, akkor dobt fel ide és lesz aki tud segíteni a fordításban.
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”