Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Pc alapú audio lejátszás

Avatar
midian82
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017.10.08., vas. 16:17
Értékelés: 0

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: midian82 »

denesdr írta:
2022.06.11., szomb. 17:52
midian82 írta:
2022.06.11., szomb. 17:40
Pár napja használom az Ifit .
Azóta nem látom elindulni az Asio t.
Ez attól függ, hogy telepítve van-e az ifi Asio drivere, illetve a lejátszószoftverben be van-e állítva kimenetnek.
Hol találok hozzá Asio t?

Online
Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 969

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: denesdr »

midian82 írta:
2022.06.11., szomb. 17:40
Pár napja használom az Ifit .
Azóta nem látom elindulni az Asio t.
Ez attól függ, hogy telepítve van-e az ifi Asio drivere, illetve a lejátszószoftverben be van-e állítva kimenetnek.

Avatar
midian82
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017.10.08., vas. 16:17
Értékelés: 0

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: midian82 »

denesdr írta:
2022.06.11., szomb. 16:41
midian82 írta:
2022.06.11., szomb. 16:22

Egy Ifi zen v2 dac ot használok.
Ha nem hallgatsz (valószínűleg nem hallgatsz, mert kb semmi értelme, nem hallgatásra lett kitalálva) natív 32-bites hanganyagot, akkor állítsd 24-bitre, de 32-biten is mehet (nem lesz hallható különbség).
Ha viszont Wasapi vagy Asio kimenetet használsz, akkor lényegtelen, hogy hová van állítva a bitmélység a vezérlőpultban, mert az csak a Directsoundra vonatkozik.
Pár napja használom az Ifit .
Azóta nem látom elindulni az Asio t.

Online
Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 969

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: denesdr »

midian82 írta:
2022.06.11., szomb. 16:22

Egy Ifi zen v2 dac ot használok.
Ha nem hallgatsz (valószínűleg nem hallgatsz, mert kb semmi értelme, nem hallgatásra lett kitalálva) natív 32-bites hanganyagot, akkor állítsd 24-bitre, de 32-biten is mehet (nem lesz hallható különbség).
Ha viszont Wasapi vagy Asio kimenetet használsz, akkor lényegtelen, hogy hová van állítva a bitmélység a vezérlőpultban, mert az csak a Directsoundra vonatkozik.

Avatar
midian82
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017.10.08., vas. 16:17
Értékelés: 0

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: midian82 »

denesdr írta:
2022.06.11., szomb. 16:05
midian82 írta:
2022.06.11., szomb. 11:25
Sziasztok
Lehet nagyon amatőr a kérdésem de amikor a win hangoknál feldobja a16 24 32 bitet.
Akkor melyik jobb nekünk ?🙂 Régebben úgy tudtam a 16 bit 🤔.
Ha a vezérlőpultban a kimeneti hangeszköz beállításaira gondolsz, akkor érdemes olyanra állítani, mint a legnagyobb bitmélységű lejátszandó hanganyag, illetve amit még a DAC-od kezelni tud.
Egy Ifi zen v2 dac ot használok.

Online
Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 969

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: denesdr »

tsilver2 írta:
2022.06.10., pén. 14:32
Hogyan kellene helyesen beállítani windows alatt az Audirvarna mintavételezését, mert vagy beállítom ezt és nem lesz MQA vagy van MQA de nincs mintavétel számozás nálam,
Gustard A16 DAC ASIO csatlakozás, unsampling custom.
Gondolom választanod kell, hogy full MQA-t szeretnél vagy újramintavételezést. De valaki majd kijavít, ha tévednék.

Online
Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 969

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: denesdr »

midian82 írta:
2022.06.11., szomb. 11:25
Sziasztok
Lehet nagyon amatőr a kérdésem de amikor a win hangoknál feldobja a16 24 32 bitet.
Akkor melyik jobb nekünk ?🙂 Régebben úgy tudtam a 16 bit 🤔.
Ha a vezérlőpultban a kimeneti hangeszköz beállításaira gondolsz, akkor érdemes olyanra állítani, mint a legnagyobb bitmélységű lejátszandó hanganyag, illetve amit még a DAC-od kezelni tud.

Avatar
midian82
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017.10.08., vas. 16:17
Értékelés: 0

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: midian82 »

Sziasztok
Lehet nagyon amatőr a kérdésem de amikor a win hangoknál feldobja a16 24 32 bitet.
Akkor melyik jobb nekünk ?🙂 Régebben úgy tudtam a 16 bit 🤔.

Avatar
tsilver2
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2018.04.13., pén. 17:24
Értékelés: 33

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: tsilver2 »

dupla volt bocs

Avatar
tsilver2
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2018.04.13., pén. 17:24
Értékelés: 33

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: tsilver2 »

Hogyan kellene helyesen beállítani windows alatt az Audirvarna mintavételezését, mert vagy beállítom ezt és nem lesz MQA vagy van MQA de nincs mintavétel számozás nálam,
Gustard A16 DAC ASIO csatlakozás, unsampling custom.

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5854
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

kalmi22 írta:
2022.05.24., kedd 16:00
asebestyen írta:
2022.05.24., kedd 10:43
kalmi22 írta:
2022.05.24., kedd 09:30
Sziasztok!

Van egy Raspberry pi4-em,amire külső dac van csatlakoztatva,volumio program fut rajta!
Az lenne a kérdésem,hogy youtube-ról hallgatok rajta zenét és valamiért a telefonnal való vezérlésnél 3-4 perc után bontódik a kapcsolat,zene megáll,ha a telefont nem nyomkodom!Ha a telefon a kezemben,netezek rajta,vagy nyomkodom,akkor megy minden rendesen!
Valamit még be kell állítani valamin,hogy a lejátszás folyamatos legyen?
Vagy ez már csak a volumio megvásárlásával oldható meg?
Annak a programnak, ami a telefonodon fut és vezérli a kis gépet, engedélyezni kell, hogy használhassa az akkut háttérben futáskor.
Alkalmazások -> Alkalmazás nevére bökj ->Alkalmazásinfo ->Akkumulátor -> Nem korlátozott
Nagy köszönet leborulok.gif
Este kipróbálom!
Majd jelezz itt vissza légyszíves, hogy bevált-e, mert akik hasonló problémával küzdenek, azoknak fontos lehet hogy megoldotta-e Nálad vagy sem. Köszönöm, ákos
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
kalmi22
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2013.03.15., pén. 08:51
Értékelés: 12

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: kalmi22 »

asebestyen írta:
2022.05.24., kedd 10:43
kalmi22 írta:
2022.05.24., kedd 09:30
Sziasztok!

Van egy Raspberry pi4-em,amire külső dac van csatlakoztatva,volumio program fut rajta!
Az lenne a kérdésem,hogy youtube-ról hallgatok rajta zenét és valamiért a telefonnal való vezérlésnél 3-4 perc után bontódik a kapcsolat,zene megáll,ha a telefont nem nyomkodom!Ha a telefon a kezemben,netezek rajta,vagy nyomkodom,akkor megy minden rendesen!
Valamit még be kell állítani valamin,hogy a lejátszás folyamatos legyen?
Vagy ez már csak a volumio megvásárlásával oldható meg?
Annak a programnak, ami a telefonodon fut és vezérli a kis gépet, engedélyezni kell, hogy használhassa az akkut háttérben futáskor.
Alkalmazások -> Alkalmazás nevére bökj ->Alkalmazásinfo ->Akkumulátor -> Nem korlátozott
Nagy köszönet leborulok.gif
Este kipróbálom!

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5854
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7188
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

kalmi22 írta:
2022.05.24., kedd 09:30
Sziasztok!

Van egy Raspberry pi4-em,amire külső dac van csatlakoztatva,volumio program fut rajta!
Az lenne a kérdésem,hogy youtube-ról hallgatok rajta zenét és valamiért a telefonnal való vezérlésnél 3-4 perc után bontódik a kapcsolat,zene megáll,ha a telefont nem nyomkodom!Ha a telefon a kezemben,netezek rajta,vagy nyomkodom,akkor megy minden rendesen!
Valamit még be kell állítani valamin,hogy a lejátszás folyamatos legyen?
Vagy ez már csak a volumio megvásárlásával oldható meg?
Annak a programnak, ami a telefonodon fut és vezérli a kis gépet, engedélyezni kell, hogy használhassa az akkut háttérben futáskor.
Alkalmazások -> Alkalmazás nevére bökj ->Alkalmazásinfo ->Akkumulátor -> Nem korlátozott
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
kalmi22
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2013.03.15., pén. 08:51
Értékelés: 12

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: kalmi22 »

sutemenyx írta:
2022.05.24., kedd 10:12
kalmi22 írta:
2022.05.24., kedd 09:30
Sziasztok!

Van egy Raspberry pi4-em,amire külső dac van csatlakoztatva,volumio program fut rajta!
Az lenne a kérdésem,hogy youtube-ról hallgatok rajta zenét és valamiért a telefonnal való vezérlésnél 3-4 perc után bontódik a kapcsolat,zene megáll,ha a telefont nem nyomkodom!Ha a telefon a kezemben,netezek rajta,vagy nyomkodom,akkor megy minden rendesen!
Valamit még be kell állítani valamin,hogy a lejátszás folyamatos legyen?
Vagy ez már csak a volumio megvásárlásával oldható meg?
A telefonrol minden bizonnyal airplayen megy at a hang a volumiora. Ez azt is jelenti, hogy ha a telefon elalszik, akkor leall rajta a youtube is. Ha ez a helyzet, akkor ez ilyen sajnos, max a Youtube Play előfizetésével tudod ezt elkerülni.
Youtube prémiummal használom!A telefon pedig samsung,úgy tudom,hogy airplay iphone-nál van!
Lezárom a képernyőt és leteszem a telót,eltelik 3 perc és szétkapcsolnak...

Avatar
sutemenyx
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4971
Csatlakozott: 2015.12.09., szer. 17:08
Értékelés: 2368
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: sutemenyx »

kalmi22 írta:
2022.05.24., kedd 09:30
Sziasztok!

Van egy Raspberry pi4-em,amire külső dac van csatlakoztatva,volumio program fut rajta!
Az lenne a kérdésem,hogy youtube-ról hallgatok rajta zenét és valamiért a telefonnal való vezérlésnél 3-4 perc után bontódik a kapcsolat,zene megáll,ha a telefont nem nyomkodom!Ha a telefon a kezemben,netezek rajta,vagy nyomkodom,akkor megy minden rendesen!
Valamit még be kell állítani valamin,hogy a lejátszás folyamatos legyen?
Vagy ez már csak a volumio megvásárlásával oldható meg?
A telefonrol minden bizonnyal airplayen megy at a hang a volumiora. Ez azt is jelenti, hogy ha a telefon elalszik, akkor leall rajta a youtube is. Ha ez a helyzet, akkor ez ilyen sajnos, max a Youtube Play előfizetésével tudod ezt elkerülni.
Audiomeca J1 + Airtangent + Kiseki Blue NS
Fisher FM 200B
TJ100 Demo CD
DIY Net Router
DIY Audio PC
DIY TDA1541 S1 Dualmono DAC
DIY Phono
DIY Erősítő
DIY Kétutas Szélessávú hangsugárzó
DIY Kábelek

Avatar
kalmi22
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2013.03.15., pén. 08:51
Értékelés: 12

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: kalmi22 »

Sziasztok!

Van egy Raspberry pi4-em,amire külső dac van csatlakoztatva,volumio program fut rajta!
Az lenne a kérdésem,hogy youtube-ról hallgatok rajta zenét és valamiért a telefonnal való vezérlésnél 3-4 perc után bontódik a kapcsolat,zene megáll,ha a telefont nem nyomkodom!Ha a telefon a kezemben,netezek rajta,vagy nyomkodom,akkor megy minden rendesen!
Valamit még be kell állítani valamin,hogy a lejátszás folyamatos legyen?
Vagy ez már csak a volumio megvásárlásával oldható meg?

Avatar
zatar01
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2015.11.28., szomb. 05:48
Értékelés: 24

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: zatar01 »

Üdv Forumtársak. Kicsit zavarba vagyok hogy ezt ide vagy a dac-os fórumba kellene e megkérdezem.
Akkor legyen itt mert pc-ről hallgatok zenét. :smile49:
Vásárlás előtt volnék szeretnék a rendszerem kicsit javítani és nagyon szemezgetek egy
Singxer Su2 ,Topping U90-es Bridge interfésszel.
Az Su2 kettőről sok jót olvastam, az U90 –S még aránylag új termék tehát arról még sok mindent nem írnak véleményben, tesztben.
Kérdezném érdemes e beruházni ezekbe hozz e valamit a konyhára, igazából 2S LVDS HDMI miatt fontolgatom a vásárlást. A rendszerem lent található.
Orr: Iso Tek EVO3 Polaris
Horgony: Nordost Blue Heaven, Iso Tek EVO3 premier, AudioQuest Rocket 33
Fedélzet: Asus PN 60
Híd: Mátrix X Spidf 2 (lvds hdmi)
Kormány: Cambridge cxa 81
Kémény: Musician Pegasus
Tat: Quadral Chromium Style 8
Ja és a negyedik dimenzió az biza a zene

Avatar
diagnet
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2012.12.06., csüt. 21:55
Értékelés: 569

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: diagnet »

IO.sys írta:
2022.03.30., szer. 01:19
Szakszerű használat mellett, tehát minden kapcsolóüzemű eszköztől távoltartva a gépet
Saját magától hogyan tartod távol?

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2618
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1901

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: supravox »

IO.sys írta:
2022.03.30., szer. 01:19
Sziasztok! Az értetlenkedők, nekem keresztbe tenni akarók figyelmébe: sikerült elérnem, amit szerettem volna.
Pár jószándékú ember révén sikerült hozzájutnom egy Englert Csaba féle igen komoly audio PC-hez. Lenyűgöző a hangja. Gondoltam, hogy jó lesz, de erre nem számítottam. De a lényeg: pontosan az lett a vége, amit itt kerestem és amiért hülyének voltam nézve. Szakszerű használat mellett, tehát minden kapcsolóüzemű eszköztől távoltartva a gépet, hihetetlenül szól, és hétköznapi használat közben, monitorral a youtube is úgy szól, hogy érdemes volt aznap felkelni. Tehát nem az, amit megszoktam, hanem élvezetes. És ennyi. Ez lett volna a nagy feladvány, hétköznapi gépként használva az audio pc-t sokkal jobb a hangja, mint amúgy egy normál gépnek és kihúzva a kijelzőt előbújik az igazi audio vas. Válaszolva az egyik saját kérdésemre, "gold" fokozatú procit tartalmaz a gép.
A gép megszerzése tölt el nagyobb örömmel vagy,hogy ezt a fröcsögő beírást sikerült összehoznod?
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: alto »

IO.sys írta:
2022.03.30., szer. 01:19
Sziasztok! Az értetlenkedők, nekem keresztbe tenni akarók figyelmébe: sikerült elérnem, amit szerettem volna.
Pár jószándékú ember révén sikerült hozzájutnom egy Englert Csaba féle igen komoly audio PC-hez. Lenyűgöző a hangja. Gondoltam, hogy jó lesz, de erre nem számítottam. De a lényeg: pontosan az lett a vége, amit itt kerestem és amiért hülyének voltam nézve. Szakszerű használat mellett, tehát minden kapcsolóüzemű eszköztől távoltartva a gépet, hihetetlenül szól, és hétköznapi használat közben, monitorral a youtube is úgy szól, hogy érdemes volt aznap felkelni. Tehát nem az, amit megszoktam, hanem élvezetes. És ennyi. Ez lett volna a nagy feladvány, hétköznapi gépként használva az audio pc-t sokkal jobb a hangja, mint amúgy egy normál gépnek és kihúzva a kijelzőt előbújik az igazi audio vas. Válaszolva az egyik saját kérdésemre, "gold" fokozatú procit tartalmaz a gép.
Lesz még számos problémád az életben, ha a nálad tapasztaltabbak jó szándékú tanácsait keresztbe tevésnek minősíted.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Online
Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: pali923 »

tsilver2 írta:
2022.03.30., szer. 07:46
Szerintem örül mindenki ha elérted a célod ez a lényeg.
Főleg, ha belefért abba a költségkeretbe, amiért az egész polémia zajlott.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
tsilver2
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2018.04.13., pén. 17:24
Értékelés: 33

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: tsilver2 »

és ezt mér kell így megfogalmazni?. Miért nem lehet ezen a fórumon normálisan kommunikálni?
Szerintem örül mindenki ha elérted a célod ez a lényeg.

Avatar
IO.sys
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2020.02.18., kedd 11:50
Értékelés: 4
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: IO.sys »

Sziasztok! Az értetlenkedők, nekem keresztbe tenni akarók figyelmébe: sikerült elérnem, amit szerettem volna.
Pár jószándékú ember révén sikerült hozzájutnom egy Englert Csaba féle igen komoly audio PC-hez. Lenyűgöző a hangja. Gondoltam, hogy jó lesz, de erre nem számítottam. De a lényeg: pontosan az lett a vége, amit itt kerestem és amiért hülyének voltam nézve. Szakszerű használat mellett, tehát minden kapcsolóüzemű eszköztől távoltartva a gépet, hihetetlenül szól, és hétköznapi használat közben, monitorral a youtube is úgy szól, hogy érdemes volt aznap felkelni. Tehát nem az, amit megszoktam, hanem élvezetes. És ennyi. Ez lett volna a nagy feladvány, hétköznapi gépként használva az audio pc-t sokkal jobb a hangja, mint amúgy egy normál gépnek és kihúzva a kijelzőt előbújik az igazi audio vas. Válaszolva az egyik saját kérdésemre, "gold" fokozatú procit tartalmaz a gép.

Avatar
Big
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2009.09.20., vas. 18:57
Értékelés: 676
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Big »

kakaox írta:
2022.03.25., pén. 20:38
Big írta:
2022.03.24., csüt. 07:51
Tisztelt Hölgyek, Urak!
A MajiorityClean 275 x64 és a LemonadeElitest 37 x64 verziója elérhető Linux alá is, ami eddig nem így volt és természetesen nem tudható, hogy így marad-e a dolog a jövőben is!
Akit érdekel ne habozzon!
Itt https://mega.nz/folder/wBdgnboY#EUIls6NlFfDUVaxn-zLNmQ elérhető (a Rewrite_data_4_30_MC275_LE37_x64.7z mappában keresendő)
Jó szórakozást! :napsut:
Köszi Big az infót!
Szerinted az új MC275/LE37 jobb mint a régebbi
MajiorityClean 262 és a LemonadeElitest 26 verziója?
...mert az nagyon jó kombó!
Szia!
Sajnos nem jutottam még el a 275-ig :rolleyes: , rettenetes a tempó amit Yokota diktál! :D Én még a 259/26 és a 262/26 között hezitálok. :D
DK Design VS1 Reference MkII, Revel Performa F30, Ariston Audio RD110SL-SME3009-VdH Frog-Pointe Pure Power Supply-PS Audio GCPH, Dual Audio PC-Linear Power Supply-M2Tech Young-Palmer Power Station, Philips CD930, Denon TU-QS10, Harmonic Technology,Transparent,AudioQuest,ValhallA,HydraSound

Avatar
Elmo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2009.09.09., szer. 08:30
Értékelés: 262
Tartózkodási hely: Regöly

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Elmo »

Big írta:
2022.03.24., csüt. 07:51
Tisztelt Hölgyek, Urak!
A MajiorityClean 275 x64 és a LemonadeElitest 37 x64 verziója elérhető Linux alá is, ami eddig nem így volt és természetesen nem tudható, hogy így marad-e a dolog a jövőben is!
Akit érdekel ne habozzon!
Itt https://mega.nz/folder/wBdgnboY#EUIls6NlFfDUVaxn-zLNmQ elérhető (a Rewrite_data_4_30_MC275_LE37_x64.7z mappában keresendő)
Jó szórakozást! :napsut:
Végre Linuxhoz is elérhető! Köszönöm az információt! Valaki tudna segíteni a telepítésben? Előre is köszönöm!
www.chiliout.hu

Hegel-REL-ATC

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”