Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Pc alapú audio lejátszás

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: lehoako »


Tök elfogulatlan laikusként szabad kérdezni, hogy beférek-e még a keretbe?
Nem én leszek a házigazda, de félek nagyon sokan leszünk... :-(
Ha ott nem sikerül, nálam egyszercsak meghallgathatod.
 
Elő fogom bányászni öregke Philips CD 850 MkII-t, hogy legyen mihez hasonlítani. Anno az egy elég drága készülék volt, árban jóval több, mint az SB most.

Akkó bocsesz, nem is nyomulok tovább. Köszi, remélem, előbb-utóbb meghallok egy SB-t !
 
Lehet, hogy nekem jobb lenne egy randi ATC Lacinál, még a jövő héten, a kiállítás előtt. Bedobom az ATC Budapest-topikban.

Vendég

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tök elfogulatlan laikusként szabad kérdezni, hogy beférek-e még a keretbe?
Nem én leszek a házigazda, de félek nagyon sokan leszünk... :-(
Ha ott nem sikerül, nálam egyszercsak meghallgathatod.
 
Elő fogom bányászni öregke Philips CD 850 MkII-t, hogy legyen mihez hasonlítani. Anno az egy elég drága készülék volt, árban jóval több, mint az SB most.

Avatar
csupafül
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.09.17., hétf. 11:34
Értékelés: 29

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: csupafül »


Tapasztalatom szerint a SB 2 külső daccal hajtva igen jó minőséget képvisel, belső clock és táp tuninggal olyan digit forrás minőséget lehet elérni, amit csak >500kFt cdjátékossal lehet megközelíteni/elérni. Onnan kezdve viszont a hozzá csatlakoztatott dac minőségén múlik minden...
Sziasztok! Maximálisan egyetértek Veled! Sőt, a külső-belső táptuning már magában is óriásit javít, a belső clockról sajnos még nincsenek tapasztalataim. A kétféle tuning (az SB3 nagyon érzékeny a tápforrás minőségére) után szerintem is olyan tudású lehet az SB3 (SB2) futóműként, hogy apró kis finom különbségek lesznek egy nagyon magas árú lejátszóhoz képest is csak. Az sem véletlen, hogy az USA-ban 2 cég is foglalkozik ilyesmivel, egyik a http://www.boldercables.com/servlet/StoreFront csapat (igaz borsos áron) a mi pénztárcánkhoz képest.
Futóművek: Shigaraki clone (SPDIF), Turbonero (tunning amanero, USB) DAC: DIY TPA OPUS (WM8741 chip - mandro kimenőtrafóval), Coincident Extreme IC, DP 300B monoblokkok, ProAc R2.5 clone

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: lehoako »


(Bartimex-es topikból folytatás) 
Sziasztok!
 
Akkor a Logitech hálózati zenelejátszók tesztjével kapcsolatban:
 
Résztvevők
 
mgy - squeezebox (Viba tuning) + Hivox Lupus, aksis táp
Nemgéza - "Alap" SB Classic
SVGA – Duett
freeduck – Transporter
 
Amennyiben nálam lesz, akkor a FIX rendszer a lejátszó ill. DAC után, amin nem változtatunk: Coincident CST IC, Audionet Sam V2, excalibur hf kábel, Triangle Genése Quartet.
 
A digitkábelt és DAC-ot el kell dönteni, hogy végig egyet hallgasunk!
 
Időpontra logikusan egy szombat lenne megfelelő.
 
Október 30.
November 6.
November 13.
November 20.
November 27.
 
Jelenleg nekem bármelyik okés.
 
Kinek mi lenne jó?

Tök elfogulatlan laikusként szabad kérdezni, hogy beférek-e még a keretbe?
 
Se DACom, se SB-m, de előbb-utóbb mind2 érdekelne, és még a hallgatózás is külön öröm lenne számomra.
 
Minden időpont OK. Szóval?

Avatar
keccsa
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2007.09.28., pén. 18:52
Értékelés: 17

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: keccsa »


Nekem a SB Classic-kal az a tapasztalatom, hogy HANGMINŐSÉGBEN gyári állapotában is simán felveszi a versenyt az árban vele egy kategóriában lévő asztali CD-játszók döntő többségével.
 
Ha meg kap egy jó analóg tápot, akkor legalább egy kategóriát ugrik!
 
Ha valaki ettől is többet akar, akkor jön a Fülelek által említett külső DAC (de nem az alapkategóriából, mert akkor csalódhat a páciens).
Mindenki magának hülye...

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: arn »


ilyenkor csak azt nem ertem, hogy mitol lett nepszeru a kutyu
Népszerű?
Gondolom akinek van ilyen, az már hozzászólt ezen, vagy valamilyen másik sb-vel kapcsolatos fórumon. Vagy ha nem mindenki akkor a fele. Vagy a negyede. Hányan is lehetünk? Nagyon jó esetben is pár százan,de szerintem 100 is megválassza aki ma magyarországon ilyet használ. Szerintetek hányan hifiznek Magyarországon? Népszerű akkor lesz, ha bemegyek pld a MM-be, és le tudok venni a polcról egyet.
Ez egy kuriózum dolog, olyan mint a Dreambox, stb...
Ilyesmi kütyü elég kevés van a piacon, főleg ennyi pénzért. Csak kérdés hogy ez a kütyü HIFI-e egyáltalán? Szerintem nem. Komolyabb hifi kereskedők szerint se.Van Pesten egy hely ahol elég komoly hifi tuningokat csinálnak,általában cd, hangsugárzó tuningokat,- nevet nem mondok,-felhívtam hogy mibe kerülne ehhez a kütyühöz egy DAC, amivel zenét is lehet hallgatni.Azt mondták: ne erőlködjek ,a legjobb esetben is úgy fog szólni mint egy átlagos cd. Inkább vegyek a dac árának a töredékéért egy átlag feletti cd-t. De ez csak akkor áll ha csak a hangminőség a fontos. Gondoljatok csak bele: Ha valóban Hifire találták ki volna, akkor legalább nem egy hót kommersz kapcsolóüzemű táppal kerülne forgalomba.
Ja, és ha valaki azt mondja az analóg kijáratára hogy "nem gáz" akkor az még nem hallgatott meg mellé egy jó CD lejátszót/rosszat se.../
De azért tényleg kíváncsi lennék hogy mennybe kerül/DAC,táp,kondicsere, anyámtyúkja, hókuszpókusz../ feljavítani, hogy úgy szóljon mint egy tisztességes CD lejátszó!!!!

ne az itteni balkani helyzetben gondolkodj... gondolod, hogy megvasarolt volna a logitech egy jelentektelen termeket gyarto ceget?
 
amugy en is hallottam mar mellette ezt azt olyat is, ami az altalad idezett dolgoknal sokkal tobbre tartanak. szvsz az csalodik, aki vmi csodat var. es ugye valami fele rendszerrol beszelunk... mert onmagaban ertekelni vmit az tobb mint erdekes. erre pedig nem nehez jo rendszert epiteni.
 
ezt az egeszet amugy ugy irom, hogy kb ket es fel even keresztul volt szerencsem hallgatni kulonbozo rendszerekben, es most nem birtoklok egyet sem: szep emlekeim vannak rola...

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4677
Tartózkodási hely: Csobánka

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Ha minden felvételen hallható az a kicsi különbség, akkor az nagy különbség.
 
Tapasztalatom szerint a SB 2 külső daccal hajtva igen jó minőséget képvisel, belső clock és táp tuninggal olyan digit forrás minőséget lehet elérni, amit csak >500kFt cdjátékossal lehet megközelíteni/elérni. Onnan kezdve viszont a hozzá csatlakoztatott dac minőségén múlik minden...

Avatar
preludium75
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 22:27
Értékelés: 10

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: preludium75 »


A saját fülem alapján nem merném rangsorolni az én CD játszómat, leginkább azért mert kevés különböző készüléket hallgattam meg, vagy amiket hallgattam azok időben elég messze voltak egymástól. Amikor anno megvettem, akkor egy a "szakirodalom" szerinti legjobbnak tartott készülékbe szerettem bele. Persze ez nem high-end kategória volt, de hát nekem ennyire tellett.  
Voltam vele egy barátomnál ( V. A. Gyuri ) akit nem biztos, hogy ismersz, de elég jó neve és füle van a szakmában. Persze összevetettük a saját rendszerével. Hát az én képzetlen fülem alig-alig hallott különbséget az ő CD játszójához képest. Gyuri is nagyon-nagyon gratulált hozzá, azt mondta, hogy jó hangja van. Na, ez nála már jelent valamit.
 
Gyuri véleménye jelent egy minősítést, amivel a saját szubjektív tapasztalataimtól függetlenül is tudtam rangsorolni a lejátszómat.
 
(Az ugyanakkor vásárolt, ugyan olyan márkájú erősítőm viszont olyan vacakul szólt az övéhez képest, hogy egész úton hazafelé el voltam keseredve. )
 
Én az SB-met ehhez a lejátszóhoz hasonlítottam, és ugyan volt egy kicsi különbség a CD javára, de megint csak azt kell mondanom, hogy minimális.
 
 
A fentiek alapján gondolom, hogy túlzás amit a hangminőségéről írsz. Nem feltételezem, hogy ellenérdekelt vagy a témában, de valami nem klappol itt.
Inkább gondolom azt, hogy pl. nálad nem jók a lejátszó beállításai, mint hogy ez a készülék műhely kategória lenne.

Mi a cd lejátszód és a barátod cd lejátszójának a típusa? Tényleg nem fikázni akarom a cucost, csak kíváncsi vagyok hogy mások szerint -nem önmagához képest- hanem egy becsületes cd lejátszóhoz képest ELFOGULATLANUL hogy hallják a hangját.Az hogy nekem ez a véleményem, annak biztos oka van, hidd el hogy szórakozásból nem írnék ilyet, hogy bosszantsam az írásommal azokat, akik teljes mértékben meg vannak elégedve a kütyüvel.
Ja , jól beállított EAC-al, általában gyári cd-ről grabbelt zenékkel /flac/használtam/om/ és teszteltem a sb-t, nincs semmiféle konverzió, stb.... Először én is valami beállítási hibára gondoltam,de minden jó.
Nem kötözködni akartam a véleményemmel, csak már ha teszteltek, sok fül többet hall, hallgassátok már össze egy normálisabb cd-lejátszóval a hangját, akár drága DAC-al, táppal stb.. hogy aki mostanában sb vételen gondolkozik az tudja hova tenni egy értékskálán a készüléket.

Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »


A saját fülem alapján nem merném rangsorolni az én CD játszómat, leginkább azért mert kevés különböző készüléket hallgattam meg, vagy amiket hallgattam azok időben elég messze voltak egymástól. Amikor anno megvettem, akkor egy a "szakirodalom" szerinti legjobbnak tartott készülékbe szerettem bele. Persze ez nem high-end kategória volt, de hát nekem ennyire tellett.
 
Voltam vele egy barátomnál ( V. A. Gyuri ) akit nem biztos, hogy ismersz, de elég jó neve és füle van a szakmában. Persze összevetettük a saját rendszerével. Hát az én képzetlen fülem alig-alig hallott különbséget az ő CD játszójához képest. Gyuri is nagyon-nagyon gratulált hozzá, azt mondta, hogy jó hangja van. Na, ez nála már jelent valamit.
 
Gyuri véleménye jelent egy minősítést, amivel a saját szubjektív tapasztalataimtól függetlenül is tudtam rangsorolni a lejátszómat.
 
(Az ugyanakkor vásárolt, ugyan olyan márkájú erősítőm viszont olyan vacakul szólt az övéhez képest, hogy egész úton hazafelé el voltam keseredve. )
 
Én az SB-met ehhez a lejátszóhoz hasonlítottam, és ugyan volt egy kicsi különbség a CD javára, de megint csak azt kell mondanom, hogy minimális.
 
 
A fentiek alapján gondolom, hogy túlzás amit a hangminőségéről írsz. Nem feltételezem, hogy ellenérdekelt vagy a témában, de valami nem klappol itt.
Inkább gondolom azt, hogy pl. nálad nem jók a lejátszó beállításai, mint hogy ez a készülék műhely kategória lenne.

Avatar
svga
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2006.05.02., kedd 18:57
Értékelés: 4

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: svga »


Sziasztok! Gratula a szervezkedéshez! Ugye, nem titok, hogy nekem Ethosz csövi DAC-om van az SB3 mögött. Most beszéltem a gyártóval, a tesztre szívesen felajánl nektek egyet, amit elvihettek a pesti bemutató teremből. A részleteket, ha igény van rá freeduck-al megbeszélem este, ok? csf
ezt is szivesen meghallgatnám.

Avatar
svga
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2006.05.02., kedd 18:57
Értékelés: 4

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: svga »

Nekem mindegy melyik szombati nap

Avatar
svga
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2006.05.02., kedd 18:57
Értékelés: 4

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: svga »


Abban igazad van, hogy most az alapvető cél a lejátszók minősítése, de az nagyszerű lenne, ha 2. körben a transportert és egy SB-t különböző DAC-okkal is össze tudnánk hasonlítani. 
Tehát elsőként változatlan környezetben minősítenénk a lejátszókat, majd ha már kialakult a sorrend, akkor megnéznénk, hogy a különbözó DAC+SB3 kombinációk megtudják-e szorongatni a legjobb lejátszót (valszeg a Transportert).
 
Egyedül gond az lehet, ha nem fér bele az időbe.
 
Nekem vásárlás előtt nagy segítség lenne.
 
Az időponthoz: Én most elég messze dolgozom, néha hetekig nem vagyok otthon. Ráadásul elég kiszámíthatatlanul. Ha nem leszek elérhető amikor kellene, akkor az SB-t rendelkezésre bocsájtom, csak az kellene kitalálni, hogy hogyan jut fel és vissza. Debrecen környékéről nem megy fel valaki?

Küld el nekem futárral,a meghallgatás utána pedig visszaküldöm.
üdv svga

Vendég

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ja, és ha valaki azt mondja az analóg kijáratára hogy "nem gáz" akkor az még nem hallgatott meg mellé egy jó CD lejátszót/rosszat se.../
Sajnálom hogy csalódott és kiábrándult vagy, egyúttal köszönöm, hogy lesüketeztél.
Had ne menjek bele ebbe!
Kösz!

Avatar
preludium75
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 22:27
Értékelés: 10

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: preludium75 »


ilyenkor csak azt nem ertem, hogy mitol lett nepszeru a kutyu
Népszerű?
Gondolom akinek van ilyen, az már hozzászólt ezen, vagy valamilyen másik sb-vel kapcsolatos fórumon. Vagy ha nem mindenki akkor a fele. Vagy a negyede. Hányan is lehetünk? Nagyon jó esetben is pár százan,de szerintem 100 is megválassza aki ma magyarországon ilyet használ. Szerintetek hányan hifiznek Magyarországon? Népszerű akkor lesz, ha bemegyek pld a MM-be, és le tudok venni a polcról egyet.
Ez egy kuriózum dolog, olyan mint a Dreambox, stb...
Ilyesmi kütyü elég kevés van a piacon, főleg ennyi pénzért. Csak kérdés hogy ez a kütyü HIFI-e egyáltalán? Szerintem nem. Komolyabb hifi kereskedők szerint se.Van Pesten egy hely ahol elég komoly hifi tuningokat csinálnak,általában cd, hangsugárzó tuningokat,- nevet nem mondok,-felhívtam hogy mibe kerülne ehhez a kütyühöz egy DAC, amivel zenét is lehet hallgatni.Azt mondták: ne erőlködjek ,a legjobb esetben is úgy fog szólni mint egy átlagos cd. Inkább vegyek a dac árának a töredékéért egy átlag feletti cd-t. De ez csak akkor áll ha csak a hangminőség a fontos. Gondoljatok csak bele: Ha valóban Hifire találták ki volna, akkor legalább nem egy hót kommersz kapcsolóüzemű táppal kerülne forgalomba.
Ja, és ha valaki azt mondja az analóg kijáratára hogy "nem gáz" akkor az még nem hallgatott meg mellé egy jó CD lejátszót/rosszat se.../
De azért tényleg kíváncsi lennék hogy mennybe kerül/DAC,táp,kondicsere, anyámtyúkja, hókuszpókusz../ feljavítani, hogy úgy szóljon mint egy tisztességes CD lejátszó!!!!

Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »


Műhelyben..?
Igen,egy dekorációs műhelyben...

Komolyan meglepődtem, hogy ennyire gyengének tartod a hangját. Nem vitatom, csak csodálkozom, mert én messze nem műhely/garázs kategóriának hallom.
 
Felhajtok egy általad idézett CD-t és kipróbálom azzal...

Vendég

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Addigra lesz nálam egy új Hivox Lupus, mit szólnátok, ha azzal próbálnánk?

Vendég

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


ilyenkor csak azt nem ertem, hogy mitol lett nepszeru a kutyu
Nem tudom, szerintem annyira nem gáz a gyári analóg kijárat sem. Talán azért...

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: arn »

ilyenkor csak azt nem ertem, hogy mitol lett nepszeru a kutyu

Vendég

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


squeezebox (Viba tuning)
Ez miben nyilvánul meg?

Analóg rész "felesleges" erősítése kuka, digit rész kondik csere. Ennyire emlékszem (ennyit fogtam fel... ).

Avatar
preludium75
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 22:27
Értékelés: 10

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: preludium75 »


Műhelyben..?
Igen,egy dekorációs műhelyben...

Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »

Műhelyben..?

Avatar
preludium75
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 22:27
Értékelés: 10

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: preludium75 »


Sziasztok!
Látom nagy teszt van készülőben, kíváncsian várom "ki mit hall" majd. Nekem is van egy sb3-am, tavaly decemberben vettem-a kényelmesebb, igényes, olcsó-hifizés reményében. Mivel nekem drága dac-okkal, sőt még lineáris táppal sem volt módom meghallgatni, tehát teljesen gyári állapotban hallhattam-hamar rá kellett jönnöm ,hogy a sb3 analóg hangja/a gyári táppal/ még egy alap kategóriás cd lejátszó/pld philips cd604, marantz cd40/hangját sem éri el. Persze ez teljesen gyári állapotú sb-re vonatkozik.Eladni bagóért nem akartam, 50-ért vettem, most kapnék érte vagy 30-at.Kivittem a műhelyembe, most ott szolgáltatja a SKY fm-et egy denon pma 320a, és egy JBL L50 társaságában... Szerintem nem csak én, hanem sok sb vásárlás előtt állónak is nagy segítség lenne a döntésben ha ezeket a feljavított gépeket/lineáris táp, külső dac/ hozzá lehetne vetni valamilyen kicsit nagyobb kategóriájú cd játszók hangjához/pld philips cd850, sony cdp-x339ES,stb...Ezeket a lejátszókat manapság fillérekért,20-25e ft-ért meg lehet venni használtan, és ennyi pénzért igen szépen muzsikálnak, nagyságrendekkel jobban mint a gyári sb.Ennyiért sztem egy "normálisabb" ic kábelt sem árulnak...
Szóval sztem sokan kíváncsiak lennének, hogy mibe kerülne az a fejlesztése a sb-nek, hogy egy ilyen fönt említett "magasabb"kategóriájú cd játszóval partiban legyen. Megéri e majd dac-ot tápot venni nem olcsón, vagy aki tényleg csak zenét akar hallgatni,nem rss feed-et olvasni a kijelzőn, az maradjon inkább egy olcsó cd-nél?

Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »


Abban igazad van, hogy most az alapvető cél a lejátszók minősítése, de az nagyszerű lenne, ha 2. körben a transportert és egy SB-t különböző DAC-okkal is össze tudnánk hasonlítani.
 
Tehát elsőként változatlan környezetben minősítenénk a lejátszókat, majd ha már kialakult a sorrend, akkor megnéznénk, hogy a különbözó DAC+SB3 kombinációk megtudják-e szorongatni a legjobb lejátszót (valszeg a Transportert).
 
Egyedül gond az lehet, ha nem fér bele az időbe.
 
Nekem vásárlás előtt nagy segítség lenne.
 
Az időponthoz: Én most elég messze dolgozom, néha hetekig nem vagyok otthon. Ráadásul elég kiszámíthatatlanul. Ha nem leszek elérhető amikor kellene, akkor az SB-t rendelkezésre bocsájtom, csak az kellene kitalálni, hogy hogyan jut fel és vissza. Debrecen környékéről nem megy fel valaki?

Avatar
keccsa
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2007.09.28., pén. 18:52
Értékelés: 17

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: keccsa »


squeezebox (Viba tuning)
Ez miben nyilvánul meg?
Mindenki magának hülye...

Avatar
freeduck
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 958
Csatlakozott: 2006.03.01., szer. 10:26
Értékelés: 87

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: freeduck »


Sziasztok! Gratula a szervezkedéshez! Ugye, nem titok, hogy nekem Ethosz csövi DAC-om van az SB3 mögött. Most beszéltem a gyártóval, a tesztre szívesen felajánl nektek egyet, amit elvihettek a pesti bemutató teremből. A részleteket, ha igény van rá freeduck-al megbeszélem este, ok? csf
Én nem tudom.
Őszintén szólva nekem tökmindegy milyen DAC-ot használunk, DE CSAK EGYET használjunk!
 
Hallgatózás időpontok:
November 6.
November 13.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”