Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Pc alapú audio lejátszás

Avatar
kakaox
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2010.05.05., szer. 12:45
Értékelés: 355
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: kakaox »

La_Valse írta:
2023.10.23., hétf. 14:55
....Ha a SourceForge oldaláról töltötted le, akkor láthattad, már két ES99 is van, a régebbit
átnevezte ES99vol.exe fájlnak. Magyarázatot én nem találtam.

Itt néhány szóban megemlíti...
http://jplay.eu/forum/index.php?/topic/ ... n/?p=66692
Csatolmányok
ES99vol.jpg
Eleje: Passzív hűtésű HTPC (Sotm LAN, USB, központi Clock, Switch)+külső 400w HDPLEX PSU+Audiobyte Hydra Z, Audio-GD Master 7 DAC
Közepe: Krell KSA 100 poweramp, Krell KRC-3 preamp  Vége:Sonus Faber Guarneri Memento  Kábelek:Stealth Táp: Lab12 Gordian  Szoba:Panel
 

Online
Avatar
La_Valse
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2014.12.04., csüt. 10:55
Értékelés: 580

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: La_Valse »

kakaox írta:
2023.10.23., hétf. 14:33
Igen, nagyon örülök hogy Oryaaaaa "mocorog", remélem tovább folytatja ezt a fantasztikus munkát!
Gyorsan ki is próbáltam az újabb ES99-et, de nálam marad az ES96+ES97 kombója, valamint az NTAuth mappában 3db ES77.
Nálam az új ES99 megdöglesztette a hangot, így ezt most nem használom.
Várom a 100-ast :cheers1:
Ha a SourceForge oldaláról töltötted le, akkor láthattad, már két ES99 is van, a régebbit
átnevezte ES99vol.exe fájlnak. Magyarázatot én nem találtam.
"Az ördög nem olyan szörnyű, mint a matematikai modellje!" (Wavebourn)

Avatar
kakaox
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2010.05.05., szer. 12:45
Értékelés: 355
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: kakaox »

La_Valse írta:
2023.10.23., hétf. 00:04
[....a mai nap folyamán közzétette az Extreme Stabilizer 99-et, és egy bugra hivatkozva az előzőeket törölte.
Igen, nagyon örülök hogy Oryaaaaa "mocorog", remélem tovább folytatja ezt a fantasztikus munkát!
Gyorsan ki is próbáltam az újabb ES99-et, de nálam marad az ES96+ES97 kombója, valamint az NTAuth mappában 3db ES77.
Nálam az új ES99 megdöglesztette a hangot, így ezt most nem használom.
Várom a 100-ast :cheers1:
Eleje: Passzív hűtésű HTPC (Sotm LAN, USB, központi Clock, Switch)+külső 400w HDPLEX PSU+Audiobyte Hydra Z, Audio-GD Master 7 DAC
Közepe: Krell KSA 100 poweramp, Krell KRC-3 preamp  Vége:Sonus Faber Guarneri Memento  Kábelek:Stealth Táp: Lab12 Gordian  Szoba:Panel
 

Online
Avatar
La_Valse
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2014.12.04., csüt. 10:55
Értékelés: 580

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: La_Valse »

kakaox írta:
2023.10.19., csüt. 12:25
Szomorú hír a mai napra...
Máskor is hadakozott Oryaaaaa a démonjaival. Én azért bizakodó vagyok. Dolgozott, a mai nap
folyamán közzétette az Extreme Stabilizer 99-et, és egy bugra hivatkozva az előzőeket törölte.
"Az ördög nem olyan szörnyű, mint a matematikai modellje!" (Wavebourn)

Online
Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4220
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1572
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Voyager »

kakaox írta:
2023.10.19., csüt. 12:25
Szomorú hír a mai napra...
Az ES program fejlesztője (Hiroyuki Yokota, fórumon csak Oryaaaaa) nagyon beteg, emiatt nem lesz több fejlesztése!
A forráskódot is elérhetővé tette, ha a jövőben valaki szeretné, akkor tovább tudja vinni az általa elkezdett munkát.
https://www.mics.ne.jp/~halt-and-halt/
Imádkozunk érte!

Avatar
kakaox
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2010.05.05., szer. 12:45
Értékelés: 355
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: kakaox »

Szomorú hír a mai napra...
Az ES program fejlesztője (Hiroyuki Yokota, fórumon csak Oryaaaaa) nagyon beteg, emiatt nem lesz több fejlesztése!
A forráskódot is elérhetővé tette, ha a jövőben valaki szeretné, akkor tovább tudja vinni az általa elkezdett munkát.
https://www.mics.ne.jp/~halt-and-halt/
Csatolmányok
es.jpg
Eleje: Passzív hűtésű HTPC (Sotm LAN, USB, központi Clock, Switch)+külső 400w HDPLEX PSU+Audiobyte Hydra Z, Audio-GD Master 7 DAC
Közepe: Krell KSA 100 poweramp, Krell KRC-3 preamp  Vége:Sonus Faber Guarneri Memento  Kábelek:Stealth Táp: Lab12 Gordian  Szoba:Panel
 

Avatar
tsilver2
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2018.04.13., pén. 17:24
Értékelés: 33

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: tsilver2 »


Avatar
midian82
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017.10.08., vas. 16:17
Értékelés: 0

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: midian82 »

Sziasztok
Audirvana nem játsza le a (local)fájlokat.
Beállításoknál törölni sem tudom.
Gondoltam törlöm és újra csatlakoztatom de sehogy sem törli ki ott.
Tudnátok megoldást erre?

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Hello. mar nem emlekszem ki irta csak annyit, hogy itt volt rola szo, hogy ha lesz a Synergistic Research Purple Fuse-re akcio, hogy kettot vesz es harmat kap akkor szoljak. Tessek:

https://www.kempelektroniksshop.nl/acce ... 20-mm.html
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Online
Avatar
s4tch
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2008.07.30., szer. 18:02
Értékelés: 281

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: s4tch »

suminator968 írta:
2023.10.03., kedd 17:56
Akkor ezért adta föl a leckét :)
Köszi!
Sikerült? Nálam felment simán, még tidal connectet is lehet alá rakni...

Avatar
bitwin
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2015.11.24., kedd 00:19
Értékelés: 21
Tartózkodási hely: Alcsútdoboz

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: bitwin »

Sziasztok!

Kifejezetten audio célra szánt laptopra keresek linuxot. Mivel Deezerezek, portolt app híján Firefoxolni akarom a streamet, amit Thar Puppyval nem tudtam összehozni. A dual pc-n és a fizetős programokon kívül minden ötlet érdekel.

Üdv:
Ákos
hálózat: HiVox Alces6 _ forrás: Compaq Mini _ dac: HiVox dac4you _ végfok: HiVox Scrofa M (pár) _ hangsugárzó: Sound Art W2 (HiVox-tuninggal) _ kábelek: HiVox, Power-R _ állvány: farönk _ akusztika: HiVox-diffúzor  +  vegyes /3-oló és /5-ölő pontos elhelyezés

Online
Avatar
suminator968
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2762
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 17:44
Értékelés: 1071
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: suminator968 »

s4tch írta:
2023.10.03., kedd 17:01
suminator968 írta:
2023.10.03., kedd 09:41
Valamiért nem tudom telepíteni a MooDeAudiot, illetve nem áll fel a kártyára írás után.
Van valami trükk?
Pár hónapja a moode frissítette a telepítési instrukciókat. Hacsak nem régi verziót használsz (én a 7.6.1-nél maradtam, az alá felmegy a mókolt tidal connect library), akkor muszáj a Raspberry Pi Imagert használni telepítéshez, illetve még a kártyára írás előtt, a telepítéskor megadni az ssh belépéshez szükséges adatokat. Bővebben itt: https://github.com/moode-player/moode/b ... /setup.txt
Akkor ezért adta föl a leckét :)
Köszi!
Audio Pc---Roon---Eversolo DMP A8—-Mz/x SS Illuminator Activ Speaker—2xDynavoice Challenger sub
Táp:Viablue X-60 Silver, Viablue EP-7 Ethernet, Neotech 1002 XLR
Úton: IPhone 13Pro Max-Tidal—-Apple Airpods Max

Online
Avatar
s4tch
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2008.07.30., szer. 18:02
Értékelés: 281

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: s4tch »

suminator968 írta:
2023.10.03., kedd 09:41
Valamiért nem tudom telepíteni a MooDeAudiot, illetve nem áll fel a kártyára írás után.
Van valami trükk?
Pár hónapja a moode frissítette a telepítési instrukciókat. Hacsak nem régi verziót használsz (én a 7.6.1-nél maradtam, az alá felmegy a mókolt tidal connect library), akkor muszáj a Raspberry Pi Imagert használni telepítéshez, illetve még a kártyára írás előtt, a telepítéskor megadni az ssh belépéshez szükséges adatokat. Bővebben itt: https://github.com/moode-player/moode/b ... /setup.txt

Avatar
iistván
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2013.01.17., csüt. 10:33
Értékelés: 89

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: iistván »

suminator968 írta:
2023.10.03., kedd 09:41
iistván írta:
2023.10.03., kedd 08:33
fülelek írta:
2023.09.29., pén. 19:05
Használ még valaki Málnapc-n MoOde-ot? A volumioval ellentétben ez meglehetősen tetszik nekem, csak nagyon fontos az igen jó tápegység a málna mögé.
Én is így vagyok vele :rolleyes:

Próbáltam a Volumiot, de a MoodeAudio jobban bejött.

MZ/X táppal használom, de "odafigyelős" zenehallgatás esetén az AlloDigione Signature-t elemről működtetem, mert a lap úgy lett kifejlesztve, hogy elvileg le van választva a málnáról ebben az üzemmódban.

Nekem tetszik.
Valamiért nem tudom telepíteni a MooDeAudiot, illetve nem áll fel a kártyára írás után.
Van valami trükk?
Az első telepítés utáni induláskor előfordulhat egy kis gondolkodás, de Rpi3-asnál sem tart tovább 5 percnél.

Két módszer van:
1. lan-on csatlakoztatod a routerhez és a böngészőbe vagy azt az IP címet írod be, amit a router kiosztott rá vagy azt, hogy http://moode.local és belép a felületre.
2. wifin (2,4 ghz): alapból engedélyezve van az AP az első induláskor, így a számítógépet / tabletet ráállítod a moode AP-jára (ld.: eszköz wifi beállításai). A fejlesztő ezt írja:

To use to Access Point (AP) mode which is moOde's private 2.4 GHz WiFi network
refer to the settings below.

- IP address 172.24.1.1
- SSID Moode
- Password moodeaudio
- Channel 6

Ha ez nem oldja meg, akkor telepítsd újra, esetleg másik SD kártyára!
Digi: DIY Raspberry/Allo Digione signature futómű -> Heed Lagrange-> Heed Grand Enigma MKII
LP: Edwards Audio TT3 (Goldring 1042) -> Heed Quasar -> Heed Lagrange -> Heed Grand Enigma MKII

Online
Avatar
suminator968
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2762
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 17:44
Értékelés: 1071
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: suminator968 »

iistván írta:
2023.10.03., kedd 08:33
fülelek írta:
2023.09.29., pén. 19:05
Használ még valaki Málnapc-n MoOde-ot? A volumioval ellentétben ez meglehetősen tetszik nekem, csak nagyon fontos az igen jó tápegység a málna mögé.
Én is így vagyok vele :rolleyes:

Próbáltam a Volumiot, de a MoodeAudio jobban bejött.

MZ/X táppal használom, de "odafigyelős" zenehallgatás esetén az AlloDigione Signature-t elemről működtetem, mert a lap úgy lett kifejlesztve, hogy elvileg le van választva a málnáról ebben az üzemmódban.

Nekem tetszik.
Valamiért nem tudom telepíteni a MooDeAudiot, illetve nem áll fel a kártyára írás után.
Van valami trükk?
Audio Pc---Roon---Eversolo DMP A8—-Mz/x SS Illuminator Activ Speaker—2xDynavoice Challenger sub
Táp:Viablue X-60 Silver, Viablue EP-7 Ethernet, Neotech 1002 XLR
Úton: IPhone 13Pro Max-Tidal—-Apple Airpods Max

Avatar
iistván
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2013.01.17., csüt. 10:33
Értékelés: 89

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: iistván »

fülelek írta:
2023.09.29., pén. 19:05
Használ még valaki Málnapc-n MoOde-ot? A volumioval ellentétben ez meglehetősen tetszik nekem, csak nagyon fontos az igen jó tápegység a málna mögé.
Én is így vagyok vele :rolleyes:

Próbáltam a Volumiot, de a MoodeAudio jobban bejött.

MZ/X táppal használom, de "odafigyelős" zenehallgatás esetén az AlloDigione Signature-t elemről működtetem, mert a lap úgy lett kifejlesztve, hogy elvileg le van választva a málnáról ebben az üzemmódban.

Nekem tetszik.
Digi: DIY Raspberry/Allo Digione signature futómű -> Heed Lagrange-> Heed Grand Enigma MKII
LP: Edwards Audio TT3 (Goldring 1042) -> Heed Quasar -> Heed Lagrange -> Heed Grand Enigma MKII

Avatar
kakaox
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2010.05.05., szer. 12:45
Értékelés: 355
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: kakaox »

tsilver2 írta:
2023.09.30., szomb. 16:03
Jriverben ki van pipálva a WDM driver. Mai bekapcsolásnál nem látja a Tidal csak a DAC-ot külön. Újraindítás nem segített, Ötlet esetleg?
Futni kell a Jrivernek is mikor szeretnéd hallgatni a Tidalt!
Úgy próbáld meg, mert ilyenkor a Jriver kimenetét használja!
Eleje: Passzív hűtésű HTPC (Sotm LAN, USB, központi Clock, Switch)+külső 400w HDPLEX PSU+Audiobyte Hydra Z, Audio-GD Master 7 DAC
Közepe: Krell KSA 100 poweramp, Krell KRC-3 preamp  Vége:Sonus Faber Guarneri Memento  Kábelek:Stealth Táp: Lab12 Gordian  Szoba:Panel
 

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2618
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1901

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: supravox »

Voyager írta:
2023.09.30., szomb. 06:02
Le is csaptam a kedvezményes árra. $33.98 (Upgrade price.)
(nevetséges összeg)
Hát ja😀
Meglepő tud lenni egy ilyen változás.
Persze valamelyik,talán a 28v29 verzió nagyon nem sikerült hangra.
Legalábbis én akkor visszatettem a korábbi verziót.
De ez a 31 bitang.
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Avatar
tsilver2
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2018.04.13., pén. 17:24
Értékelés: 33

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: tsilver2 »

jaj :)
szóval lehet, hogy én rosszul tudom, de ahogy használtam eddig

- DAC ASIO-t használok a DAC driverével
- tudtommal a Jriver Beállítások/általános/jellemzők alatt be kell kapcsolni a WDM drivert és akkor a Tidál látja a hangeszközök között és akkor Jriveren kereszt játssza le, legalábbis így ment eddig.

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 595
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

tsilver2 írta:
2023.09.30., szomb. 16:03
Jriverben ki van pipálva a WDM driver. Mai bekapcsolásnál nem látja a Tidal csak a DAC-ot külön. Újraindítás nem segített, Ötlet esetleg?
Milyen hangkártya? ASIO driver nincs hozzá?
WDM az itt szitok szó :rolleyes:
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Avatar
tsilver2
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2018.04.13., pén. 17:24
Értékelés: 33

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: tsilver2 »

Jriverben ki van pipálva a WDM driver. Mai bekapcsolásnál nem látja a Tidal csak a DAC-ot külön. Újraindítás nem segített, Ötlet esetleg?

Online
Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4220
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1572
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Voyager »

Le is csaptam a kedvezményes árra. $33.98 (Upgrade price.)
(nevetséges összeg)

Online
Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4220
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1572
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Voyager »

supravox írta:
2023.09.29., pén. 20:15
Voyager írta:
2023.09.29., pén. 19:28
kakaox írta:
2023.09.29., pén. 17:50


Szinte mindet próbáltam, most a legújabb a kedvenc (Jriver 31).
Nagyon kevés kivételtől eltekintve általában az újabb egy picit jobb hangra mint az előző.
Ha csak zenehallgatásra használod, kapcsold be a /View legördülő menőben az "Audio Only Mode"-t!

/Tools /Options ablakban a /Settings pontban DSP & output format előreugró ablakban, jobb oldalon
/Channels: 2 chanels (stereo)....Mixing: No upmix or downmix...Done

Alatta lévő, legördülő menőben /No memory playback helyett válaszd a Load decoded file into memory

Remélem tudtam segíteni! kocka.gif
Lehet úgy upgrade-elni, hogy nem megy el semmilyen beállítás? Nálam a 25 (master licensz) rohadt jól szól és semmi kedvem nüansznyi javulás miatt, setting-elni órákat.
Ha a 25 tetszik akkor ne babráld..
De sztem a 25 és a 31 közt nem nüansznyi a különbség.
Meg sztem 30perc alatt kész.
Igaz nem én szoktam vele molyolni hanem kedves Kakaox de lehet 2 pohár borral nem végzek mire készen szokott lenni az upgrade-el😀
És valóban nem! :napsut:
(de ezt hogy csinálják?) gondolkodik.gif < nem kell rá válaszolni

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2618
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1901

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: supravox »

Voyager írta:
2023.09.29., pén. 19:28
kakaox írta:
2023.09.29., pén. 17:50
tsilver2 írta:
2023.09.29., pén. 16:29
Mostanság melyik a legjobb hangzású Jriver?
Szinte mindet próbáltam, most a legújabb a kedvenc (Jriver 31).
Nagyon kevés kivételtől eltekintve általában az újabb egy picit jobb hangra mint az előző.
Ha csak zenehallgatásra használod, kapcsold be a /View legördülő menőben az "Audio Only Mode"-t!

/Tools /Options ablakban a /Settings pontban DSP & output format előreugró ablakban, jobb oldalon
/Channels: 2 chanels (stereo)....Mixing: No upmix or downmix...Done

Alatta lévő, legördülő menőben /No memory playback helyett válaszd a Load decoded file into memory

Remélem tudtam segíteni! kocka.gif
Lehet úgy upgrade-elni, hogy nem megy el semmilyen beállítás? Nálam a 25 (master licensz) rohadt jól szól és semmi kedvem nüansznyi javulás miatt, setting-elni órákat.
Ha a 25 tetszik akkor ne babráld..
De sztem a 25 és a 31 közt nem nüansznyi a különbség.
Meg sztem 30perc alatt kész.
Igaz nem én szoktam vele molyolni hanem kedves Kakaox de lehet 2 pohár borral nem végzek mire készen szokott lenni az upgrade-el😀
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Online
Avatar
La_Valse
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2014.12.04., csüt. 10:55
Értékelés: 580

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: La_Valse »

Voyager írta:
2023.09.29., pén. 19:28
Lehet úgy upgrade-elni, hogy nem megy el semmilyen beállítás? Nálam a 25 (master licensz) rohadt jól szól és semmi kedvem nüansznyi javulás miatt, setting-elni órákat.
Nagy általánosságban, az eltérő verziók különböző mappákba települnek, ezért nem
kommunikálnak egymással. De ha a régebbi, napi használatban levőről csinálsz egy
Backup Library-t, az elmenti a Machine és User Settings .ini fájlokat is. Na most
az újabb, közeli verziók ezt gond nélkül szokták érteni (Restore Library). Hogy
aztán a 31 maradéktalanul érti-e a 25 dolgait? A fordítottjára nem vennék mérget. :D
"Az ördög nem olyan szörnyű, mint a matematikai modellje!" (Wavebourn)

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”