Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Pc alapú audio lejátszás

Avatar
JENŐ
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2007.10.16., kedd 11:24
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Eger

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: JENŐ »


foobar2000file - preferences - default user interface - itt tudod a szineket meg a betűket állitgatni
 
 
A Behringer FCA202 nem audiofil cucc, az ár/érték arány kiváló, a hangminóség hallhatóan jobb, mint egy alaplapi hangkártyán, de rosszabb, mint egy jó usb-s /firewire külső dac használata esetén.

Köszi szépen mégegyszer a foobaros segítséget!!! A TE segítségeddel még ÉÉÉn is be tudtam állítani. Így mindjárt jobban és szebb-ben látok.
Üdv: JENŐ

Avatar
JENŐ
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2007.10.16., kedd 11:24
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Eger

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: JENŐ »


foobar2000file - preferences - default user interface - itt tudod a szineket meg a betűket állitgatni
 
 
A Behringer FCA202 nem audiofil cucc, az ár/érték arány kiváló, a hangminóség hallhatóan jobb, mint egy alaplapi hangkártyán, de rosszabb, mint egy jó usb-s /firewire külső dac használata esetén.

Köszi szépen mégegyszer a foobaros segítséget!!! A TE segítségeddel még ÉÉÉn is be tudtam állítani. Így mindjárt jobban és szebb-ben látok.
Üdv: JENŐ

Avatar
JENŐ
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2007.10.16., kedd 11:24
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Eger

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: JENŐ »


Helóka FÜLELEK!!!
Köszönöm a segítséget !!!
Tudnál mondani egy-két típust (USB-s/F.W-s külső dac vagy interface) támpontnak : laptop ; ???(usb/fw interface)??? ; NAD C 315 BEE ; A.E.Aelite 3.
Persze jól körül akarok nézni , fülelni , de ha van támpont , akkor talán megspórolhatok egy kis időt és energiát.
Mégegyszer köszi!!! JENŐ (faluról)


Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4677
Tartózkodási hely: Csobánka

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: fülelek »


foobar2000
file - preferences - default user interface - itt tudod a szineket meg a betűket állitgatni
 
 
A Behringer FCA202 nem audiofil cucc, az ár/érték arány kiváló, a hangminóség hallhatóan jobb, mint egy alaplapi hangkártyán, de rosszabb, mint egy jó usb-s /firewire külső dac használata esetén.

Avatar
JENŐ
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2007.10.16., kedd 11:24
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Eger

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: JENŐ »


Helóka!!!
Na csak a végére értem.
Na de mi van itt?!?!? Akarom mondani mi nincs itt , majd 3 hete semmmiii???
Azt szeretném megtudni , hogy hallota-e már valaki a Behringer FCA202-t??? Érdemes-e gondolkozni rajta , laptop és AF közé???
És még , van-e a Foobar-nak is hasonlóan jó magyar szamárvezetője , mint az EAC-nak??? Nem kinevetni!!!: konkrétan nem tudok állítani a betü , szöveg méretén.
Üdv: JENŐ


Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: arn »


squeezebox? 
bar azt nemtom hogy jatszik e 24/96ot.

Csak a transporter jatszik 24/96-ot, de az az 500e erte egy kicsit nagyon tulzas.
 
Kozben kiderult, hogy elvileg az en Tvix 4000-em is jatszik 24/96-ot, csak eppen DVD audio formatumban. WAV-ban probaltam es csak 16/96-ot jatszik le (tehat 16 biten kimegy a 96 kHz).
 
Ez az egyszeru program csinal elvileg ilyet nekem: http://audioplex.sourceforge.net/

jah neztem - 24bit ok, de csak 48 es 44khz

Avatar
Rag
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2005.03.30., szer. 11:12
Értékelés: 17

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Rag »


Ismeri valaki?? 
Üdv
Rag

Jó gépnek tűnik, de sajnos DVD-ről a losslesst ez se támogatja.
---
Nem tudja valaki, PCM hangú koncert DVD-k hol kaphatók?

És ismersz olyan készüléket, ami igen?
 

 
Rag
Sztereó: Project turntable, Pioneer N-50, Pioneer PDS-901
Pointe Amplifica, vanDamme, Belden, Opera 2, Sytem Audio 1550
Mozi: CA Azur 551R + Sony KD-55XE9005

Avatar
hpx
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2004.10.15., pén. 01:15
Értékelés: 0

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: hpx »


squeezebox? 
bar azt nemtom hogy jatszik e 24/96ot.

Csak a transporter jatszik 24/96-ot, de az az 500e erte egy kicsit nagyon tulzas.
 
Kozben kiderult, hogy elvileg az en Tvix 4000-em is jatszik 24/96-ot, csak eppen DVD audio formatumban. WAV-ban probaltam es csak 16/96-ot jatszik le (tehat 16 biten kimegy a 96 kHz).
 
Ez az egyszeru program csinal elvileg ilyet nekem: http://audioplex.sourceforge.net/

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: arn »


Nagyon draga lesz ez a LINN Klimax DS? 
LINN Klimax DS
 
Szeretnek mar egy csak zenere hivatott optikai kimenetes media lejatszot, ami tud min. 24/96-ot es nem fel millio az ara. Azt hiszem addig marad a macbook, mint media lejatszo. Kozel a 2008-hoz ez nem az igazi.

squeezebox?
 
bar azt nemtom hogy jatszik e 24/96ot.

Avatar
hpx
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2004.10.15., pén. 01:15
Értékelés: 0

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: hpx »


Nagyon draga lesz ez a LINN Klimax DS?
 
LINN Klimax DS
 
Szeretnek mar egy csak zenere hivatott optikai kimenetes media lejatszot, ami tud min. 24/96-ot es nem fel millio az ara. Azt hiszem addig marad a macbook, mint media lejatszo. Kozel a 2008-hoz ez nem az igazi.

Avatar
frankie-
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 423
Csatlakozott: 2006.11.03., pén. 00:17
Értékelés: 1

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: frankie- »


Elméletileg a PCI, gyakorlatilag az USB a jobb.
Azért érdekel, mert van egy USB eszközöm (M-audio Transit), a hang még semmivel sem volt olyan "sima", részletes, mint ezzel, de ez csak fülessel hallgatva igaz. Rendszer elé téve nincsenek mélyek egyáltalán, és a magas sáv sincs rendben. Gondolom ilyen szerepkörben nem helyettesíthet egy rendes DAC-ot.
Az a sejtésem, hogy az nagyon nem jó, hogy USB-n kapja a tápot a szgép kapcsolóüzemű tápján keresztül. Egy (netán tuningolt) USB kártyával némileg javulhat a helyzet? Laptopról még nem próbáltam.

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4677
Tartózkodási hely: Csobánka

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Egy azonos elektronikával rendelkező PCI hangártyának vagy USB-s eszköznek van elmélettileg előnye hangminőség szempontjából? Pl. jitter, stb...
Elméletileg a PCI, gyakorlatilag az USB a jobb. Meg lehetne úgy csinálni, hogy a pci nagyon jó legyen, de valami miatt nem akaródzik senkinek sem evvel foglalkozni. A számitógépen belül elég nagy a nagyfrekvenciás sugárzás, nem igazán jó minőségűek a tápok, nincs hely rendes csatlakozóknak sem, a ventillátorok rázzák a számitógép ugyancsak rezonáns dobozát, stb...

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15229
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10382
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Egy azonos elektronikával rendelkező PCI hangártyának vagy USB-s eszköznek van elmélettileg előnye hangminőség szempontjából? Pl. jitter, stb...
Nekem most így elsőre az jutott erről eszembe, hogy az USB-s eszközök a számgép házon kívül, míg a PCI-osak általában belül vannak, ami sok hátránnyal jár.

Avatar
RCTiv
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2005.11.23., szer. 13:36
Értékelés: 0

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: RCTiv »


Sziasztok
 
Lassan kezdem magam átrágni a topikon (a hálózati zenelejátszókat már kivégeztem ) de a segítségeteket szeretném kérni. Erősen gondolkozom egy hálózati zenelejátszón (per pillanat a squeezebox van képben a normális DAC miatt, hogy a kezdetekben ne legyen ez még külön tétel) kiegészítve egy hálózati szerverrel, amin tárolnám a zenéimet, és hogy a szgép bekapcsolása nélkül tudjak zenét hallgatni. A "projekt" még tervezési fázisban van, de lassan el szeretném kezdeni grabbel-ni a cd-imet. Ha vki szánna rám egy kis időt, és leírná (illetve tippeket adna) hogy egy teljesen laikusnak mire kell odafigyelnie és mit kell csinálnia, nagyon megköszönném. Eddig azt hámoztam ki, hogy EAC és valamelyik losless formátum (mondjuk flac) de a "kattints húzd át" dolgoknál bonyolultabb szoftverekkel nehezen boldogulok Be kell-e ruháznom egy komolyabb cd íróba például, vagy a linkelt EAC beállításokkal ha simán beolvasom az asztali gépemmel a cd-ket, akkor már jó lesz a dolog vajon? Nem szeretnék belefutni abba a hibába, hogy begrabbelek 100 cd-t és kiderüljön, hogy még egy kattintással akár jobb is lehetett volna
 
a konkrét rendszer terve: squeezebox - asus wl-700ge (router hdd slimserver) - mio p560 pda (ami távként funkcionálna ha nem autókázok és navigálok)
JBL - HK - HT - Siltech - Az erő legyen veled

Avatar
frankie-
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 423
Csatlakozott: 2006.11.03., pén. 00:17
Értékelés: 1

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: frankie- »

Egy azonos elektronikával rendelkező PCI hangártyának vagy USB-s eszköznek van elmélettileg előnye hangminőség szempontjából? Pl. jitter, stb...

Avatar
frankie-
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 423
Csatlakozott: 2006.11.03., pén. 00:17
Értékelés: 1

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: frankie- »


Ismeri valaki?? 
Üdv
Rag

Jó gépnek tűnik, de sajnos DVD-ről a losslesst ez se támogatja.
---
Nem tudja valaki, PCM hangú koncert DVD-k hol kaphatók?

Avatar
Rag
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2005.03.30., szer. 11:12
Értékelés: 17

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Rag »


Jártam, keltem az e-bay-n és egy érdekes készülékkel van megszorva németföldön:
http://cgi.ebay.de/MULTIMEDIA-SETTOP-PL ... dZViewItem
 
Ismeri valaki??
 
Üdv
Rag
Sztereó: Project turntable, Pioneer N-50, Pioneer PDS-901
Pointe Amplifica, vanDamme, Belden, Opera 2, Sytem Audio 1550
Mozi: CA Azur 551R + Sony KD-55XE9005

Avatar
kundo
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2005.01.14., pén. 10:27
Értékelés: 1

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: kundo »



A grebbelés: Van a beolvasási sebességnek jelentősége? Most próbaképpen néhány cd-t gépre vittem iTunes-al. Változó sebességgel olvasott  (20-35 között, ha jól emlékszem) és nem is találtam rá módot, hogy maximalizáljam a sebességet. Jó ez így, vagy korlátoznom kéne?


 
EAC-al kell grabbelni, amit így kell beállítani: http://wiki.hydrogenaudio.org/index.php ... ess_Backup
Be kell kapcsolni hogy olvasási vagy sync hibák esetén álljon le, és ha hibátlanul sikerült begrebbelnie (mindig nézd meg a log-ot!), akkor biztos lehetsz benne hogy bithelyes a másolat, akármilyen karcos is a lemez. Legtöbb esetben nem fog kelleni az ablaktisztító.
 

A formátum: Milyen formátumban írjam HDD-re? Ha veszteségmentes (pl WAV) , akkor mindegy, vagy azért vannak különbségek a későbbi lejátszás/ cd-re írás szempontjából?


 
WAV, FLAC, és APE közt minőség szempontjából nincs különbseg. A WAV kétszer akkora lesz mint a másik kettő.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15229
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10382
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


olcsó és hatásos: Clean ablaktisztitó (ez nem vicc)...
Egyetértek. Sok reménytelen discet mentett meg egy kis Clean spricc.

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4677
Tartózkodási hely: Csobánka

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Ja és még egy probléma, ami esetleg belefér ide is: 
Egy barátom zeneműtárban (pontosabban médiatárban) dolgozik, ahol - főleg a kölcsönözhető -      Cd-ik, már eléggé karcosak lettek. Ezt megoldandó, szeretnének venni valami polírozó „gépet”.
A fogkrém és a puha-textil párosításnál, valami termelékenyebb berendezést, vagy megoldást keresnek.
 
Tud ebben valaki segíteni?
 
Penna! 
Valamiért az az érzésem, hogy ezen a területen is jártas vagy….

Polírozó gépet nem tudok ajánlani, de az optikai olvasását elősegítő folyadékot lehet kapni az Audience-től is, talán van raktáron is és egy másik fajta amerikai is kellene, hogy jöjjön be karácsony előtt, az kétkompnensű és még hatékonyabb. A tisztítás után érdemes begrabbelni, ha ezt tudja csinálni a könyvtár és a grabbeltből írni egy másolatot és azt kiadni az eredetivel együtt, hogy inkább azt használja ha valaki feltétlenül el akarja vinni. Jobb ötletem most nincs.
 
Vagy tudok ajánlani spec ipari cd másológépet, amihez szintén lehet használni a tisztítószereket, és 4x sebességű olvasásra és írásra van optimalizálva.

olcsó és hatásos: Clean ablaktisztitó (ez nem vicc) a RainX is jó, de macerás.
Nem olcsó, de profi felhasználásra: lásd penna előző hozzászólását

Vendég

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ja és még egy probléma, ami esetleg belefér ide is: 
Egy barátom zeneműtárban (pontosabban médiatárban) dolgozik, ahol - főleg a kölcsönözhető - Cd-ik, már eléggé karcosak lettek. Ezt megoldandó, szeretnének venni valami polírozó „gépet”.
A fogkrém és a puha-textil párosításnál, valami termelékenyebb berendezést, vagy megoldást keresnek.
 
Tud ebben valaki segíteni?
 
Penna!
Valamiért az az érzésem, hogy ezen a területen is jártas vagy….

Polírozó gépet nem tudok ajánlani, de az optikai olvasását elősegítő folyadékot lehet kapni az Audience-től is, talán van raktáron is és egy másik fajta amerikai is kellene, hogy jöjjön be karácsony előtt, az kétkompnensű és még hatékonyabb. A tisztítás után érdemes begrabbelni, ha ezt tudja csinálni a könyvtár és a grabbeltből írni egy másolatot és azt kiadni az eredetivel együtt, hogy inkább azt használja ha valaki feltétlenül el akarja vinni. Jobb ötletem most nincs.
 
Vagy tudok ajánlani spec ipari cd másológépet, amihez szintén lehet használni a tisztítószereket, és 4x sebességű olvasásra és írásra van optimalizálva.

Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »


Ja és még egy probléma, ami esetleg belefér ide is:
 
Egy barátom zeneműtárban (pontosabban médiatárban) dolgozik, ahol - főleg a kölcsönözhető - Cd-ik, már eléggé karcosak lettek. Ezt megoldandó, szeretnének venni valami polírozó „gépet”.
A fogkrém és a puha-textil párosításnál, valami termelékenyebb berendezést, vagy megoldást keresnek.
 
Tud ebben valaki segíteni?
 
Penna!
Valamiért az az érzésem, hogy ezen a területen is jártas vagy….

Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »



A Macbook alapu zenélés egyrészt a forrás hordozhatósága miatt lehet praktikus, és természetesen a minimális zajszint sem elhanyagolhato, egy Macbook, zenélés közben 1700as fordulat körül forgatja a processzor ventillátorát, ami hallhatatlan kb 20 cm-es távolságig egy halk szobában! Macintosh oprendszer esetén nincs olyan tényezö, mint például a Windows hangeröszabályzása, stb...tehát egy letisztultabb interface-t kell elképzelni, ami nem mellesleg nem hátrány ha hangminöségröl van szo! Software alatt nem igazán értem mire gondolsz, talán a Front Row-ra? Az a media központja a legtöbb Mac-nek, természetesen az oprendszer része!  
A D/A-ról..A Macbook Firewire kimenetéröl van hajtva egy külsö interface ami Firewire/Spdif átalakitolként szolgál. Egyes interfacek ( mint pl a T.C. electronics darabjai ) jitterszüröt is tartalmaznak! Az Spdif jel, az általad is látott autoakksirol hajtott Altmann D/A-ba fut ahol analoggá konvertáltatik! Ezen opcionális jitterszürés, 192 khzig támogatás, stb igényelhetö! Nem igazán érdemes elkezdeni hasonlitgatni szerintem, Feri nagyon készséges, szerintem bármikor tud neked adni igény esetén kiprobálásra! Hallanod kell neked! Hát diohéjban ennyi...
 
Utolagos elnézést, hogy válaszoltam, bár nem nekem szolt a kérdés!

Kiváló válasz, majd ugorj be a fizetésért
 
Talán annyit, hogy a Mac OS X esetében az oprendszer talán hatékonyabban támogatja a zenehallgatást, a külső konverter driver szoftvere mellett általában semmilyen varázslást nem igényel. Windows alatt az oprendszer (XP főleg, a Vistát ilyen szempontból nem ismerem) alapvetően összemalackodja a mintavételezést, előfordul, hogy a 44.1k-t is 48k-ra konvertálja majd vissza 44.1k-ra és Kernel streaminggel meg ASIO driverekkel kell bűvészkedni ahhoz, hogy bithelyes lejátszást tudj csinálni. Némi hozzáértés szükségeltetik. A Mac esetében ez általában nem szükséges.

Üdv Mindenkinek!
 
 
Kicsit későn reagálok a válaszaitokra, de ami késik, az nem múlik.
 
Igyekszem pontosabban kérdezni, mert a témában való járatlanságom miatt, nem mindent értettem abból, amit írtatok.
A CD író/olvasó: Plextor premium író, úgy látom ebben konszenzus van.
Külső házba teszem majd, ebből most csak USB-s csatlakozásút láttam, de valahol már olvastam arról, hogy ennek vannak korlátai. Szóvaljó az USB, vagy ragaszkodjak a FireWire-hez??
A CD lemez tisztítása: Írjatok már 1-2 konkrét tisztítószer márkát, ami megfelelő és beszerzése sem nehézkes, no meg nem indokolatlanul drága. Az áruházakban kapható kommersz folyadékok megfelelőek? Vannak fenntartásaim ezekkel kapcsolatban, de ha tapasztalatból tudjátok, hogy jók, akkor nekem is meg fog felelni.
 
A grebbelés: Van a beolvasási sebességnek jelentősége? Most próbaképpen néhány cd-t gépre vittem iTunes-al. Változó sebességgel olvasott (20-35 között, ha jól emlékszem) és nem is találtam rá módot, hogy maximalizáljam a sebességet. Jó ez így, vagy korlátoznom kéne?
 
A formátum: Milyen formátumban írjam HDD-re? Ha veszteségmentes (pl WAV) , akkor mindegy, vagy azért vannak különbségek a későbbi lejátszás/ cd-re írás szempontjából?
 
Na és maga a pc: Egyszerűen nincs pénzem egy Macbookra. Egy, csak forrásként használt pc-t még örömest vennék, mert gondolom, harmad áron lenne, de írtátok, hogy nem az igazi.
A Vistáról nincs azóta tapasztalatotok? Ha ez nem piszkálna bele, amibe nem szabad, akkor ebbe az irányba keresgélnék, főleg, hogy itt csücsül egy jogtiszta a polcomon. Ha lecsupaszítanám amennyire csak lehet (mert csak lejátszáshoz használnám), talán egy szerényebb hardveren is elfutna.
Tegnap arról olvasgattam, hogy már „létezik” PC-re telepíthető Mac-es operációs rendszer. http://www.origo.hu/techbazis/szamitoge ... -pcre.html
Erről van esetleg véleményetek? Próbálta már valaki?
Pc-re ajánlotta egy fórumtárs a Foobar2000 nevű programot, de az iTunes után valahogy nem szinpatikus... :-(
 
 
Már jó pár éve szembesültem vele, hogy nincs elég időm, hogy minden témába mélyen beleássam magam. Most is, csak a Ti felhalmozott tudásotokat akarom a magam javára fordítani, ezért elég, ha röviden válaszoltok, mert attól tartok, hogy a megint nem értenék mindent, de a kíváncsiság miatt órákat töltenék az oknyomozással. Pl. a jitter szót kerüljétek.
 
Még rengeteg kérdésem lesz, de inkább felaprózom.
 
 
Köszi

Vendég

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Kiváló válasz, majd ugorj be a fizetésért
 


Ok! Azt pedig majd verölegényekre költöm akik mennek vámkezelni
Most már kezdheted az órákat számolni

Avatar
pagrus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2006.07.11., kedd 23:23
Értékelés: 3

Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: pagrus »


A beépített erősítők jó minőségűek? Komolyabb fejhallgatóval/mikrofonnal is kipróbáltad?
A fejhallgató kimenet kihajtja az AKG K240DF 600 ohmos fülesünket, én ezt a kimenetet nem használom, csak hangfalon hallgatok zenét. A Hitspace-nél vettem, vidd a fülesed és hallgasd meg, van bemutató darab kitéve, az a tuti.
Az egy szem mikrofonbemenet a mérőmikrofonomhoz jó, fantomtápot nem ad, de nekem nem is kell, mert külön erősítőt használok.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”