Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Alátétek, rezgéscsillapítás

Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 533
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

Vanos74 írta:
2021.04.02., pén. 21:37
~50kg-os álló hangfalam van, ami gyárilag pici gumi "dugókon" áll, de a hangfalhoz gyári tüskéket is adtak. A hangfalat működés közben megérintve nem rezeg, de amíg ki nem próbálom, nem fogom tudni, hogy a gumidugó vagy a tüske a nyerő.
A nappaliban laminált padló található, amit nem szeretnék a tüskékkel tönkretenni. Az otthon lévő fa pogácsákra próbáltam rátenni a hangfalat, de azok szétrepedtek. A 17kg-os hangfalaimat elbírták, az újat már nem. sad.gif (Sejtettem hogy ez lesz, de megpróbáltam).
Szóval elkezdtem a tüskék alá pogácsákat keresni.

A kérdésem:
3cm átmérőjű 1cm vastag alumínium pogácsákat néztem ki, aztán belebotlottam egy ugyanilyen méretű karbonból készültbe.
Rendelt valaki a távoli keletről ilyen karbon pogácsákat? Tényleg "rendes" (bikaerős) karbonból van? Hangfalat rárakom vajon reped vagy sem?

Alumínium elég rideg anyag. Rezgéscsillapítás szempontjából vajon melyik a jobb választás?

Véleményeket előre is köszönöm.
A karbon pogácsa felől nincs tapasztalatom, én bronz pogácsákat vettem.
kb 30mm átmérő 8mm körüli magasság.
Egy garnitúrát (nekem 6db ) vettem az Audiophile-szalonból, 7000Ft volt tavaly.
Nekem nagyon bejött, szépen elkészített darabok.
Ja és személyesen voltam ott, pont dolgom volt arrafelé. Nagyon kedvesen fogadtak, invitáltak, hogy nézzek körül a szobákban, a sok szép hifi cucc között.
És kiszolgáltak úgy, mintha vettem volna egy McIntosh-t 3M forintért :D
Ez nem reklám akar lenni, csak hogy ritka az ilyen fogadtatás, kiszolgálás!
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Nem tudom, hogy van e ilyen

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

ha5atp írta:
2021.03.02., kedd 17:44
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni.
Van egy Quadral Argentum570 hanfalpárom és egy macskám. :rolleyes:
Mindkettőjüket szeretem, tehát a dobd ki a macskát nem játszik. :D

A macsek szeret a hangfal tetején ücsörögni és fel le ugrálni róla, de félek, hogy csak idő kérése és felborítja.
Nincs valami olyan megoldás amivel profi módon stabilizálhatnám?
Előre is köszi.
Citrusfélék olaja vagy alufólia a hangfal tetejére. A legtöbb macska mindkettőt utálja. A távolságtartó spray-vel nekem annak idején nem voltak jó tapasztalataim.
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Vanos74
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2021.01.21., csüt. 21:09
Értékelés: 3

Re: Nem tudom, hogy van e ilyen

Hozzászólás Szerző: Vanos74 »

ha5atp írta:
2021.03.02., kedd 17:44
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni.
Van egy Quadral Argentum570 hanfalpárom és egy macskám. :rolleyes:
Mindkettőjüket szeretem, tehát a dobd ki a macskát nem játszik. :D

A macsek szeret a hangfal tetején ücsörögni és fel le ugrálni róla, de félek, hogy csak idő kérése és felborítja.
Nincs valami olyan megoldás amivel profi módon stabilizálhatnám?
Előre is köszi.
A fontossági sorrendet neked kell eldöntened. Nemrég botlottam bele egy olyan fórumba, ahol a tulaj méregdrága álló hangfalának a magassugárzóját a cica elintézte. A cica is hibázhat, idő kérdése mikor lesz zsebbe nyúlós a történet.

Vanos74
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2021.01.21., csüt. 21:09
Értékelés: 3

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Vanos74 »

~50kg-os álló hangfalam van, ami gyárilag pici gumi "dugókon" áll, de a hangfalhoz gyári tüskéket is adtak. A hangfalat működés közben megérintve nem rezeg, de amíg ki nem próbálom, nem fogom tudni, hogy a gumidugó vagy a tüske a nyerő.
A nappaliban laminált padló található, amit nem szeretnék a tüskékkel tönkretenni. Az otthon lévő fa pogácsákra próbáltam rátenni a hangfalat, de azok szétrepedtek. A 17kg-os hangfalaimat elbírták, az újat már nem. sad.gif (Sejtettem hogy ez lesz, de megpróbáltam).
Szóval elkezdtem a tüskék alá pogácsákat keresni.

A kérdésem:
3cm átmérőjű 1cm vastag alumínium pogácsákat néztem ki, aztán belebotlottam egy ugyanilyen méretű karbonból készültbe.
Rendelt valaki a távoli keletről ilyen karbon pogácsákat? Tényleg "rendes" (bikaerős) karbonból van? Hangfalat rárakom vajon reped vagy sem?

Alumínium elég rideg anyag. Rezgéscsillapítás szempontjából vajon melyik a jobb választás?

Véleményeket előre is köszönöm.

Online
Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 843

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

gyongyhalas írta:
2021.03.03., szer. 12:50
skiraly írta:
2021.03.03., szer. 09:47
Kedves fórumtársak!

Tüskéken álló monitor hangsugárzó állvány és kerámia padlólap közé milyen anyagot ajánlanátok elcsatolásnak?
Először csak fülelgetném a hangra gyakorolt változásokat, azután vennék valami gyári cuccot, már ha lényegesen többet nyújt, mint a házi barkács megoldás.
Nem "Audio Physic VCF II Magnetic" mágnesekre gondolok 250 ezer forintért, hanem valami jó ár-érték arányú szerkezetre.
Ki mit ajánlana?
Szia ! Nekem a vibra csúcs rezgőlábak váltak be .....kerámia padlólap ...+ padlófűtés.....
Nagyon jó lett ...tüske +gránitlapot +szilikon lábat váltott le. :napsut:
Nagyon jó a vibra főleg ha teszel még alulapot is alá.... 36_1_11.gif
"Az igazi barát szemből támad."

Online
Avatar
gyongyhalas
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 660
Csatlakozott: 2016.04.25., hétf. 15:01
Értékelés: 319
Tartózkodási hely: Gyöngyös

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: gyongyhalas »

skiraly írta:
2021.03.03., szer. 09:47
Kedves fórumtársak!

Tüskéken álló monitor hangsugárzó állvány és kerámia padlólap közé milyen anyagot ajánlanátok elcsatolásnak?
Először csak fülelgetném a hangra gyakorolt változásokat, azután vennék valami gyári cuccot, már ha lényegesen többet nyújt, mint a házi barkács megoldás.
Nem "Audio Physic VCF II Magnetic" mágnesekre gondolok 250 ezer forintért, hanem valami jó ár-érték arányú szerkezetre.
Ki mit ajánlana?
Szia ! Nekem a vibra csúcs rezgőlábak váltak be .....kerámia padlólap ...+ padlófűtés.....
Nagyon jó lett ...tüske +gránitlapot +szilikon lábat váltott le. :napsut:

Avatar
skiraly
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2010.11.11., csüt. 17:58
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Budapest XVI.

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: skiraly »

Kedves fórumtársak!

Tüskéken álló monitor hangsugárzó állvány és kerámia padlólap közé milyen anyagot ajánlanátok elcsatolásnak?
Először csak fülelgetném a hangra gyakorolt változásokat, azután vennék valami gyári cuccot, már ha lényegesen többet nyújt, mint a házi barkács megoldás.
Nem "Audio Physic VCF II Magnetic" mágnesekre gondolok 250 ezer forintért, hanem valami jó ár-érték arányú szerkezetre.
Ki mit ajánlana?

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Nem tudom, hogy van e ilyen

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

ha5atp írta:
2021.03.02., kedd 17:44
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni.
Van egy Quadral Argentum570 hanfalpárom és egy macskám. :rolleyes:
Mindkettőjüket szeretem, tehát a dobd ki a macskát nem játszik. :D

A macsek szeret a hangfal tetején ücsörögni és fel le ugrálni róla, de félek, hogy csak idő kérése és felborítja.
Nincs valami olyan megoldás amivel profi módon stabilizálhatnám?
Előre is köszi.
Legközelebb légy szíves nem az adás-vételen topikot nyitni, ha csak tanácsra van szükséged.
A hsz-ed átraktam a helyére.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
ha5atp
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015.03.15., vas. 07:58
Értékelés: 0

Nem tudom, hogy van e ilyen

Hozzászólás Szerző: ha5atp »

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni.
Van egy Quadral Argentum570 hanfalpárom és egy macskám. :rolleyes:
Mindkettőjüket szeretem, tehát a dobd ki a macskát nem játszik. :D

A macsek szeret a hangfal tetején ücsörögni és fel le ugrálni róla, de félek, hogy csak idő kérése és felborítja.
Nincs valami olyan megoldás amivel profi módon stabilizálhatnám?
Előre is köszi.

Dudi1976
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2018.10.15., hétf. 15:38
Értékelés: 5

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Dudi1976 »

Nem látom hogy volt e róla szó, ezért feldobnám a hangfal alatti mágnes talpakat a topicban. Az ára miatt hosszú gondolkozás után beszereztem az Audio Physic VCF II Magnetic talpakat, az addigi fémtüskék helyett. Ebben két mágnesen lebeg a hangfal a lengéscsilapítást pedig egy sűrű szövésű műanyag "húr"-os anyag végzi, be nem jut rezgés és a sajátfrekvencia, amivel a hangfal twistel ha kézzel meglököm, kb 2-3Hz, minden más doboz rezgést erősen csillapít.

https://www.lowbeats.de/test-lautsprech ... s-speaker/

Annyi mindent olvasni "profi" HiFi oldalakon ami később nem válik be, így nagyon meglepődtem hogy ez az elcsatolás működik és azon is, hogy egy hangfal mennyire "jól" tud szólni, ha erre van lehetősége.

A magasak és a mélyek is tűélesek lettek tőle, mintha egy függőnyt kinyitnának a zenekar és a hallagtóság között. Nem árulok ilyesmit, nem azért írom :D de mindenkinek ajánlom figyelmébe. Valószínű fontos alkotóeleme a húros szövésű csillapító, így pl két szimpla mágnessel nem helyettesíthető. Ez alapján el tudom képzelni, hogy a hangfal alatti golyós szeparáció mint pl a Boenicke megoldása is működik.

Online
Avatar
Elmo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1018
Csatlakozott: 2009.09.09., szer. 08:30
Értékelés: 262
Tartózkodási hely: Regöly

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Elmo »

www.chiliout.hu

Hegel-REL-ATC

Online
Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 843

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Doky írta:
2020.06.22., hétf. 21:16
Köszönöm!
Félreérthető voltam, nem venni, szerezni akarok, csak kíváncsi voltam hogy tömör-e.
Persze tömör de azért a lábai hosszabbak. ... :D
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Doky »

Köszönöm!
Félreérthető voltam, nem venni, szerezni akarok, csak kíváncsi voltam hogy tömör-e.
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Online
Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 779
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 339
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: PgSpa »

Aptitlig a neve. Nekem bevált szinte mindenhová (húshoz nem használom :-)) , kivéve lemezjátszó.

Online
Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 843

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

nemtomm írta:
2020.06.22., hétf. 20:33
Doky írta:
2020.06.22., hétf. 20:06
Hölgyek és urak!
Sok rendszerben látom az IKEA-s bambusz deszkákat.
Ezek tömör tábllásított deszkák?
Mert láttam valahol olyat hogy a belseje "hullámpapírból" volt megcsinálva (gondolom anyag és súly megtakarítás miatt).
Van egy ilyen ikeas bambusz deszkám sosem próbáltam ki, még fóliás ha érdekel írj bátran, nincs kitöltve semmivel sem tömör az egész :D
"Az igazi barát szemből támad."

Online
Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 843

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Doky írta:
2020.06.22., hétf. 20:06
Hölgyek és urak!
Sok rendszerben látom az IKEA-s bambusz deszkákat.
Ezek tömör tábllásított deszkák?
Mert láttam valahol olyat hogy a belseje "hullámpapírból" volt megcsinálva (gondolom anyag és súly megtakarítás miatt).
Van egy ilyen ikeas bambusz deszkám sosem próbáltam ki, még fóliás ha érdekel írj bátran, nincs kitölteni semmivel tömör az egész :D
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
prando
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2011.05.04., szer. 19:03
Értékelés: 160
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: prando »

Doky írta:
2020.06.22., hétf. 20:06
Hölgyek és urak!
Sok rendszerben látom az IKEA-s bambusz deszkákat.
Ezek tömör tábllásított deszkák?
Mert láttam valahol olyat hogy a belseje "hullámpapírból" volt megcsinálva (gondolom anyag és súly megtakarítás miatt).
Nézd meg az IKEA honlapján, de a legnagyobbat, mert az a megfelelő.
A függőleges rostúakat. Olyan 4-5ezer darabja.
Vincent cd, Revox magnó, TEAC dac, Rotel RA985BX erősítő, diy phono, Vandersteen 1C hangfal, Vibavoice Omega500 tápkondi, ezek Béres János fórumtárs felújításában. Linn lp-játszó Oppo bluray, Heed táp, Fapaci, ACR, AudioNote, VdH, ZuAudio Event, Soner, Furutech kábelek, Triangle Antal hangfal.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Doky »

Hölgyek és urak!
Sok rendszerben látom az IKEA-s bambusz deszkákat.
Ezek tömör tábllásított deszkák?
Mert láttam valahol olyat hogy a belseje "hullámpapírból" volt megcsinálva (gondolom anyag és súly megtakarítás miatt).
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Online
Avatar
Reserved
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2015.01.13., kedd 09:15
Értékelés: 163

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: Reserved »

bodnart írta:
2020.02.18., kedd 11:16
bodnart írta:
2020.01.05., vas. 21:14
Reserved, te hogy képzelsz el egy jó rezgéselcsatoló rendszert?
Hangdoboz, elektronika, kábel, stb..
Kár, hogy nem derült ki, őszintén érdekelt volna, mert tudom, hogy Reserved elég sok mindent kipróbált már... sad.gif

Sziasztok.
Elnezest hogy csak most irok nem lattam hogy tovabb folyt a diszkurzus.
"Mikent kepzelek el egy rezonancia csillapitasi rendszert"azert ez ennel egy joval hosszasabb es bonyolultabb tema mint hogy par mondatban ezt osszefoglalni lehetseges lenne.
Rengeteg eszkoz kaphato mar ebben a temaban a piacon.
En eleg sokfelet kiprobaltam es tobb termek nagyon szepen teljesitett.
DE!
Mivel a helyseg ahol felepul egy adott rendszer mar az epulet alapjaitol mas es mas anyagokbol epul fel,a hifi allvanyrol mar nem is beszelve es maguk az eszkozok is mas es mas hazban illetve labakkal keszulnek igy egy ugyanazon eszkoz kizart hogy mindenhol kifogastalan eredmenyt adjon.
Akit erdekel a tema keressen meg szivesen segitek a valasztasban.
Udv
Melco N1Z-H60ex mkII-Ayon stratos-Ayon auris2 sig.-Technics SL1500C-Pointe ph-AT vm760slc-Pioneer PD 50ae-Canary CA-100-Mundorf supreme mod. tube amp-Plinius sa reference amp-Spendor C100 speakers-Shunyata-Cammino cables-Keces p8 linear-Solidsteel-Pillartech racks-M1-SR fuse

Avatar
zizi8003
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 813
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 20:11
Értékelés: 199

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: zizi8003 »

BLX írta:
2020.03.30., hétf. 15:04
zongilog írta:
2020.03.30., hétf. 13:14
ja értem, köszi és hol tudok Szilva Tibornak privátban írni? email, vagy facebook vagy itt?
tiborszilvai@gmail.com
Én anno kértem 4 helyről árajánlatot, rajz alapján. Szólt hogy kb. ennyi lesz (az övé volt a legjobb ár) de még a rilsanozást még meg kell kérdeznie. Pár nap múlva mikor meg akartam már kérdezni mennyi lesz a végösszeg, szólt hogy kész mehetek érte... :-) Nagyon szépen, percízen dolgoznak. Szigorúan ajánlott.
Tidal=>Macmini=>KondoKSLUSB=>CoreAudioTranszport=>KSLdigiIC=>EARAcute3=>SAEC1980=>Almarro A205=>SAEC SPC700=>Audio Note AN-E/D vagy lapitopi =>SAEC USB =>Surricata =>KSLdigiIC=>QuadCDP99=>SAEC1980=>FAL Supreme-S integrált 47Lab erősítővel :-)

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: BLX »

zongilog írta:
2020.03.30., hétf. 13:14
ja értem, köszi és hol tudok Szilva Tibornak privátban írni? email, vagy facebook vagy itt?
tiborszilvai@gmail.com

Avatar
zongilog
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.01.27., hétf. 18:31
Értékelés: 1

Re: Alátétek, rezgéscsillapítás

Hozzászólás Szerző: zongilog »

ja értem, köszi és hol tudok Szilva Tibornak privátban írni? email, vagy facebook vagy itt?

Avatar
peterson
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1101
Csatlakozott: 2010.01.04., hétf. 17:33
Értékelés: 534
Tartózkodási hely: Győr

Re: fém hangfal állványt készít valaki házilag elfogadható áron? Budapest

Hozzászólás Szerző: peterson »

zongilog írta:
2020.03.27., pén. 23:46
köszi, de miért gondolod, hogy olcsóbban csinál nekem, mint amennyiért a sound arts árulja?
Olyan minőségben (hegesztés, festés) szerintem senki sem csinálja meg olcsóbban! Persze lehet "kókányolni", de az nem lesz olyan... ;)

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: fém hangfal állványt készít valaki házilag elfogadható áron? Budapest

Hozzászólás Szerző: BLX »

zongilog írta:
2020.03.27., pén. 23:46
köszi, de miért gondolod, hogy olcsóbban csinál nekem, mint amennyiért a sound arts árulja?
Szilvai Tibor = Sound Arts
Tole direktben valoszinuleg a legkedvezobb es egyedi dolgokat is elkeszit. Kerj tole arajanlatot es akkor latni fogod megeri-e a dolog.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: fém hangfal állványt készít valaki házilag elfogadható áron? Budapest

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

zongilog írta:
2020.03.27., pén. 23:46
köszi, de miért gondolod, hogy olcsóbban csinál nekem, mint amennyiért a sound arts árulja?
Mivel a kérdésednek volt helye (és az nem az adás-vételen volt) így átraktam oda.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”