Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hálózati szűrők

Online
Avatar
s4tch
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2008.07.30., szer. 18:02
Értékelés: 281

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: s4tch »

sutemenyx írta:
2024.03.22., pén. 20:41
Külföldről írsz és fordítót használsz?
Nem. A fordító ennél összeszedettebb (főleg a deepl), nem költ olyan szavakat, mint occo, és használ ékezeteket.

Avatar
sutemenyx
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4971
Csatlakozott: 2015.12.09., szer. 17:08
Értékelés: 2368
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: sutemenyx »

supravox írta:
2024.03.22., pén. 20:59
sutemenyx írta:
2024.03.22., pén. 20:44
Ha fordítót használsz, akkor légyszíves írjál inkább angolul.

In case you are using translating to hungarian then rather post in english please. It would be much better.
Ne bíztasd.
Nekem nem hiányzik.
Lehet, hogy tényező lett annyira az avx külföldön (pl hifishark is), hogy késztetést éreznek ideírni. Nincs ezzel baj, az audiphilestyle-tol a diyaudioig irogat mindenki mindegyikre. Csak az se lenne baj, ha ertheto lenne es nem tunne offenzivnek. Ezt pedig a forditok nem tudjak, vagy nem mind. Szoval inkabb irjon akkor angolul. Egyaltalan nem lenne baj, ha bekeveredne a kulfoldon amugy sokkal jellemzobb pozitiv hozzaallas ide is. Jo lenne egy kicsit elorefele rugdosni a magyar valosagot es nem vissza, hatrafele.
Audiomeca J1 + Airtangent + Kiseki Blue NS
Fisher FM 200B
TJ100 Demo CD
DIY Net Router
DIY Audio PC
DIY TDA1541 S1 Dualmono DAC
DIY Phono
DIY Erősítő
DIY Kétutas Szélessávú hangsugárzó
DIY Kábelek

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2618
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1901

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: supravox »

sutemenyx írta:
2024.03.22., pén. 20:44
Ha fordítót használsz, akkor légyszíves írjál inkább angolul.

In case you are using translating to hungarian then rather post in english please. It would be much better.
Ne bíztasd.
Nekem nem hiányzik.
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Avatar
sutemenyx
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4971
Csatlakozott: 2015.12.09., szer. 17:08
Értékelés: 2368
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: sutemenyx »

Ha fordítót használsz, akkor légyszíves írjál inkább angolul.

In case you are using translation to hungarian then rather post in english please. It would be much better.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára asebestyen 2024.03.22., pén. 22:27-kor.
Ok: szerző kérésére javítás
Audiomeca J1 + Airtangent + Kiseki Blue NS
Fisher FM 200B
TJ100 Demo CD
DIY Net Router
DIY Audio PC
DIY TDA1541 S1 Dualmono DAC
DIY Phono
DIY Erősítő
DIY Kétutas Szélessávú hangsugárzó
DIY Kábelek

Avatar
sutemenyx
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4971
Csatlakozott: 2015.12.09., szer. 17:08
Értékelés: 2368
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: sutemenyx »

Bambula írta:
2024.03.14., csüt. 22:09
Az audio gd regenerative power ja jo lenne,ha nem az occo regulatorjait hasznalna. ha lenne eleg penzem ,audio gd power regeneratorokat hasznalnek lt 3045 el.sokba kerulne az biztos.de hogy jo is lenne, az tuti biztos!!!!
Külföldről írsz és fordítót használsz?
Audiomeca J1 + Airtangent + Kiseki Blue NS
Fisher FM 200B
TJ100 Demo CD
DIY Net Router
DIY Audio PC
DIY TDA1541 S1 Dualmono DAC
DIY Phono
DIY Erősítő
DIY Kétutas Szélessávú hangsugárzó
DIY Kábelek

Bambula
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2024.03.01., pén. 18:48
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Plovdiv

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Bambula »

Az audio gd regenerative power ja jo lenne,ha nem az occo regulatorjait hasznalna. ha lenne eleg penzem ,audio gd power regeneratorokat hasznalnek lt 3045 el.sokba kerulne az biztos.de hogy jo is lenne, az tuti biztos!!!!
Scan-Speak Illuminator D3004/664000 , Scan-Speak Illuminator 18WU 8741,Lite P100 Power regenerator,Audio Gd Monoblocks,R2R Dac modules,Supermicro music server, 70 pcs MP audio Lt3045 regulators,quadro wire low resistance transformers...............

Bambula
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2024.03.01., pén. 18:48
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Plovdiv

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Bambula »

nem fog mukodni megfeleloen integralt erositoknel, csak vegerosito fokozatban, preamp regenerative power, source regenerative power
Scan-Speak Illuminator D3004/664000 , Scan-Speak Illuminator 18WU 8741,Lite P100 Power regenerator,Audio Gd Monoblocks,R2R Dac modules,Supermicro music server, 70 pcs MP audio Lt3045 regulators,quadro wire low resistance transformers...............

Bambula
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2024.03.01., pén. 18:48
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Plovdiv

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Bambula »

sokat kell forrasztani,sok nyuggel jar,sokba kerul, igen. de azutan mar soha nem akarod eladni.nekem kb 10 eve van meg.persze soha nem hitt nekem senki.
Scan-Speak Illuminator D3004/664000 , Scan-Speak Illuminator 18WU 8741,Lite P100 Power regenerator,Audio Gd Monoblocks,R2R Dac modules,Supermicro music server, 70 pcs MP audio Lt3045 regulators,quadro wire low resistance transformers...............

Bambula
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2024.03.01., pén. 18:48
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Plovdiv

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Bambula »

csak a regulatorok kerulnek 1000 euroba!!!megeri????meg, de nem tudod eladni, de nem is kell eladni!!!!!
Scan-Speak Illuminator D3004/664000 , Scan-Speak Illuminator 18WU 8741,Lite P100 Power regenerator,Audio Gd Monoblocks,R2R Dac modules,Supermicro music server, 70 pcs MP audio Lt3045 regulators,quadro wire low resistance transformers...............

Bambula
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2024.03.01., pén. 18:48
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Plovdiv

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Bambula »

egy 100 wattos pure power regenerator meg nem csinal nyarat a rendszeredben.hogy miert nem? mert a lt3045 super low noise regulators nem is olyan alacsony zajuak.ezert minimum 3tol 10 ig kotjuk oket parhuzamosan.aztan sorba 3 szor, biztos ami biztos.a vegosszeg eleg magas, de kb 1000 eurobol megall a regulatorok koltsege a teljes rendszeren.hogy mit kapunk cserebe????mindent.ha jol osztod be a savokat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bambula 2024.03.14., csüt. 21:06-kor.
Scan-Speak Illuminator D3004/664000 , Scan-Speak Illuminator 18WU 8741,Lite P100 Power regenerator,Audio Gd Monoblocks,R2R Dac modules,Supermicro music server, 70 pcs MP audio Lt3045 regulators,quadro wire low resistance transformers...............

Bambula
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2024.03.01., pén. 18:48
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Plovdiv

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Bambula »

olvasgattam a ps audio uj power plant szolo teszteket,es nem volt meggyozo,beszamoltak a javulasrol, de nem volt akkora a javulas mint amennyibe kerul.viszont a p100 ast atvette nehany kulfoldi, mert rajott hogy jo,probalta ugy feltuntetni minthogyha nem kinai lenne, pedig az,es raadasul nem is elerheto.tesztet is olvastam rola, ugy volt feltuntetve hogy ez nem kinai,pedig az volt.es ugy reklamoztak hogy ez az egyetlen regenerator ami hallhatoan mukodik is.
Scan-Speak Illuminator D3004/664000 , Scan-Speak Illuminator 18WU 8741,Lite P100 Power regenerator,Audio Gd Monoblocks,R2R Dac modules,Supermicro music server, 70 pcs MP audio Lt3045 regulators,quadro wire low resistance transformers...............

Bambula
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2024.03.01., pén. 18:48
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Plovdiv

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Bambula »

akit erdekel, annak leirom,eloszor a lite p100 at egy nagyon szennyezett ac kornyeken probaltam ki.preamp ra es dac ra es zene szerverre kotottem ra.sokkal jobb volt mint a tiszta supercapacitor power, mert azt is epitettem, tisztan ultracaps rol szolt , nem mint az uptone audio gagyi ultracaps je.ami fugg a tapellatastol.de ehez kellett a 4xlt3045 os szorzo, savonkent!!!ami azt jelentette hogy minimum 70 darab lt 3045 kell, de lehet ezt fokozni a csillagos egig is!!!!es ez a High end!!
Scan-Speak Illuminator D3004/664000 , Scan-Speak Illuminator 18WU 8741,Lite P100 Power regenerator,Audio Gd Monoblocks,R2R Dac modules,Supermicro music server, 70 pcs MP audio Lt3045 regulators,quadro wire low resistance transformers...............

Bambula
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2024.03.01., pén. 18:48
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Plovdiv

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Bambula »

Amit en szeretnek,hogy a lite p100 rol osszanak meg tapasztalatokat, mert szerintem az 500 dollar pure regenerative power , szerintem azt nagyon is tudja, sokat dolgoztam es teszteltem vele.nelkule a high end egy kalap szar.
Scan-Speak Illuminator D3004/664000 , Scan-Speak Illuminator 18WU 8741,Lite P100 Power regenerator,Audio Gd Monoblocks,R2R Dac modules,Supermicro music server, 70 pcs MP audio Lt3045 regulators,quadro wire low resistance transformers...............

Bambula
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2024.03.01., pén. 18:48
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Plovdiv

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Bambula »

Amirol nem sokat beszelnek, Lite audio P100, a titulusa power regenerator, 100w ot tud,es ha megfelelo kozegbe kerul, ami azt jelenti hogy utana nem gagyi regulatorokat kotnek hanem minimum egy rakas lt3045 ot, akkor .....azt nem lehet leirni szavakban.ehez kell meg egy csomo mas dizajn cucc is,amit eleg nehez megvalositani, hogy szep is legyen.
Scan-Speak Illuminator D3004/664000 , Scan-Speak Illuminator 18WU 8741,Lite P100 Power regenerator,Audio Gd Monoblocks,R2R Dac modules,Supermicro music server, 70 pcs MP audio Lt3045 regulators,quadro wire low resistance transformers...............

Avatar
Bálint73
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2011.10.14., pén. 16:08
Értékelés: 59

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Bálint73 »

"alacsony feszültségtől nem fog tönkre menni, inkább csak nem fog működni. Azonban, ha egyik fázis ennyire alacsony, akkor erősen gyanakodni kell, hogy valamelyik másik fázis jóval magasabb, mint 230V. "

Köszönöm. leborulok.gif
Mindenesetre a lámpákon, hűtőn/mosógépen kívül (számomra érdektelenebb berendezéseken) kívül :D a Hi-Fi-t/TV-t, computer-t mindent áramtalanítottam. :D

Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: istvan01 »

Bálint73 írta:
2023.12.02., szomb. 10:50
Bakker, a régi házamnál (Budapest, de üdölőövezet) mértem már én is hasonlókat (a szolgáltató nem is tudta, ELMŰ, hogy 176V van 230V helyett)., természetesen lámpákon kívül mindent kihúztam..
Ilyen alacsony feszültségeknél tönkremehetnek dolgok.

Lehet beflesselem, de nálam jelentős a hangzás javulás..
Nyugodtabb, tisztább lett minden.
alacsony feszültségtől nem fog tönkre menni, inkább csak nem fog működni. Azonban, ha egyik fázis ennyire alacsony, akkor erősen gyanakodni kell, hogy valamelyik másik fázis jóval magasabb, mint 230V. Ez csillagpont eltolódás oka lehet, valahol levált a PEN a földelésről, vagy csupán gyenge/nagy földelési ellenállás megemelkedett, ami nagy áram föld fele megemeli a PEN feszültségét, ezzel elmászik a csillagpont ideális 0V-ja.
Az KÖF/középfeszültségű vezeték egyik fázisának leszakadása (jeges faágak törése által) a háromfázisú KÖF/KIF trafó primer oldaláról, szekunderén marad fázis feszültség mindhárom ágon nem egyforma szinten, de egyik sem lesz több a névlegestől. Ilyen esetben dilemma, hogy az automatika kapcsoljon le mind a három szekunder ágról, vagy maradjon így. Egyedül a háromfázisú fogyasztói berendezéseknél lehet gond, de azoknál szokásos fázis figyelő automatika erre az esetre.

Avatar
Bálint73
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2011.10.14., pén. 16:08
Értékelés: 59

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Bálint73 »

Bakker, a régi házamnál (Budapest, de üdölőövezet) mértem már én is hasonlókat (a szolgáltató nem is tudta, ELMŰ, hogy 176V van 230V helyett)., természetesen lámpákon kívül mindent kihúztam..
Ilyen alacsony feszültségeknél tönkremehetnek dolgok.

Lehet beflesselem, de nálam jelentős a hangzás javulás..
Nyugodtabb, tisztább lett minden.

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Bálint73 írta:
2023.12.01., pén. 11:50
Tegnap az egész környéken volt egy áramszünet (Nagykovácsi, Pilisszentiván, Piliscsaba).
Nálunk is gond volt emiatt (Pilisvörösvár). Hazafele jöttem amikor hívtak, hogy "áramszünet volt és csomó minden tönkrement"... kicsit be is voltam szarva, hogy ha túlfesz akkor az drága lesz, szóval amint hazaértem egyből elő a műszert és lemértem a 3 fázist: 236V/136V/75V.
Érdekes volt, hogy a sok modern 110/240Voltos cucc tökéletes ment a 136 volttal, pl. ledes lámpák, töltők, laptop, de még a seasonic pc táp is elvolt. A 75 volt viszont kevés, ami azon a fázison volt az kb. nem csinált semmit.

Ami a hang javulást illeti, én nem vettem észre változást.
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: fülelek »

Vinkler írta:
2023.11.11., szomb. 16:47
fülelek írta:
2023.11.05., vas. 16:51
Ahol tekercseket látsz meg pvc szigetelésű közönséges vezetékeket, hozzá még nyomtatott áramkörön is megy a delej, ott ne számíts semmi jóra, ártól függetlenül.
Pár hete van szerencsém együtt élni egy Audioquest Niagara 3000-es tápszűrővel és meg kell mondjam, hogy eddig nagyon pozitív a tapasztalatom vele.

.
IMG_8339.jpeg
Ez az?
https://digitalszalon.hu/niagara-3000-t ... e_shopping
ennyiért legyen is pozitív :D
Egy лось nem ártana elé avagy mögé :smile29:

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: pali923 »

Bálint73 írta:
2023.12.01., pén. 11:50
Idáig nem gondoltam volna, hogy ennyire számít, hogy mennyire tiszta a szolgáltató által nyújtott hálózati jel.
Még a végén kiderül, hogy igazuk van a tápkábel-szkeptikusoknak, akik azt mondják, hogy az az utolsó másfél méter nem lehet hatásos, inkább húzzuk ki a drótot egyenesen Paksról. 31_1_21.gif
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
hollohazi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 981
Csatlakozott: 2014.02.07., pén. 09:19
Értékelés: 302
Tartózkodási hely: Balatonfüred

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: hollohazi »

SoundMania írta:
2023.11.04., szomb. 18:15
nemtomm írta:
2023.11.04., szomb. 18:09
SoundMania írta:
2023.11.04., szomb. 17:49


400ért is nézett szűrőt. Onnan már nincs messze. Ha nem hallgatja meg soha nemtudja meg miről marad le. Szerintem ekkora lépésnél mindegy milyen rendszere van, hacsak ne valami sokkal bénább mit az elvárható. Viszont akkor meg lenne benne egy biztos pont! :)
Pedig az már nem egy belépő szint főleg használtban…. Egy jó elosztó nagyon sokat hoz és nem avul el….mindig lehet rajta mit fejleszteni..🤩🤩
Lehet, hogy nem elég jókat hallottam, pedig voltak milliósak is, de engem a kábecsere tudott meggyőzni. Az "elosztókra" csak fintorogni tudtam. Kb ennyi részemről.
A kábelkérdésben sok igazság van, én évek óta használom az ösvény végén a Schnerzinger Operatort, nem bántam meg.
47 Lab Midnight Blue Cd játszó, 47 Lab Midnight Blue elő-és végerősítő, 47 Lab Lens Alnico széles sávú hangsugárzó , Funk Vector III lemezjátszó, Funk FX 3 kar, Hana SL MC hangszedő,  47 Lab Shigaraki MC phono, Tiglon, Shun Mook, Schallwand, Schnerzinger

Avatar
Bálint73
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2011.10.14., pén. 16:08
Értékelés: 59

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Bálint73 »

Csal egy érdekesség.
Tegnap az egész környéken volt egy áramszünet (Nagykovácsi, Pilisszentiván, Piliscsaba).
Az ónoseső súlya a Nagykovácsi-Pilisszentiván közötti hegyen a két települést összekötő közép-nagyfeszültségű hálózatra rárántott egy fát és óriászárlat következményében náhány ELMŰ transzformátor eldurrant.

Nálunk közel 6 órán át tartott az áramkimaradás.

Bár fagyoskodtam már, 23h-re jött vissza (17h30-kor kezdődött).
Akkor ugyan szentségeltem, viszont:

Mára nagyon hálás vagyok leborulok.gif , mert a javítás következtében kicserélhettek jó pár régi (az eldurranás előtt is már éppencsak műküdő) elemet és korszerűbb specifikációjára is tehették a hálózatban.

Elektronikai műszerész is vagyok (ugyan nem nagyfeszültséget tanultam), de sejtem, hogy ami meghibásodás gyanús volt, lóhalálban (tökörészés nélkül) egy cserélhették újra, hogy mielőbb helyreálljon a szolgáltatás (mínuszokban, fűtés nélkül maradt otthonok).

Ma reggel bekapcsoltam a Hi-Fi-t, ami tegnap is ment az áramszünetig.

Teljes döbbenet fogadott.
Nyugodt és teljesen más hangja (szintet lépett) a rendszerem vagy a benne rejlő lehetőségeihez közelebb került.

Idáig nem gondoltam volna, hogy ennyire számít, hogy mennyire tiszta a szolgáltató által nyújtott hálózati jel.
(Bár hallottam korábban is, hogy általában éjfél körültől tisztább a hálózat).

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12627
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

fülelek írta:
2023.11.05., vas. 16:51
Ahol tekercseket látsz meg pvc szigetelésű közönséges vezetékeket, hozzá még nyomtatott áramkörön is megy a delej, ott ne számíts semmi jóra, ártól függetlenül.
Pár hete van szerencsém együtt élni egy Audioquest Niagara 3000-es tápszűrővel és meg kell mondjam, hogy eddig nagyon pozitív a tapasztalatom vele.

.
IMG_8339.jpeg
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Juditka53
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2018.12.06., csüt. 09:48
Értékelés: 16

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Juditka53 »

Olvasom a hozzászólásokt nem tudom visszatartani a tapasztaltomat ez ügyben:
Vettem egy isotek evo initium+ polarisz elosztót
Na aki nem hiszi a kábel+ szűrő hatását az próblja ki!

Avatar
tutinet
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013.02.06., szer. 23:24
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: tutinet »

Opció még az alábbi Kontaset elosztó: kapható alu ill. acél házban, újraveztékelhető, de belül sárgaréz sínes.
A kábele cserélhető pl. Furutech OFC árnyékolt tápkábelre pl.
https://www.kontaset.hu/termekek_es_ip ... attal_1777
Yamaha AVENTAGE RX-A1080, DALI OBERON 3 Front,DALI OBERON 1 hátsó, OBERON VOKAL , QEDXT25 hangfalkábel, KáCsa KCO-FP25 vezeték + Furutech FI-E11Cu saját készítésű tápkábel.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”