Hálózati szűrők

21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 0

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: 21st » 2006.09.20., szer. 15:15

Én csak egy elosztót szeretnék majd venni. Falba van egy 220 és abból ki egy kábel, amin van mondjuk 4-5 férőhely.

No mégeccer: Eichmann Power Strip. Ennyit azért megérdemelne a cuccod.

Az mennyibe "fáj" egyébként? :D

Ha jól tudom, 10 000 Ft körüli az ára.

az tud fogadni amcsi dugokat is :D

Az elvileg az összes létező dugót fogadja, de ennek sajna ára van. Mégpedig az, hogy olyan ernyedten tartja a dugókat, hogy kis túlzással egy nagyobb szellő kifújja őket a foglalatból.

"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 393

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: dörmögi » 2006.09.20., szer. 14:26

Ha csak elosztó kell: Eichmann Power Strip (www.amtron.hu).

ÖÖÖ, a Power Strip nem egy táp kábel? Az a kék? :D Alatta a fehér lenne az elosztó nem? Az nem Power Strip. :D Amtron-t néztem.

Az Amtron honlapja kicsit félrevezető. Amiről szó van, az valóban a kék tápkábel alatti elosztó, csak kicsi a kép és nem látszik, hogy az elosztóra sárga alapon az van nyomtatva: Power Strip.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Vendég

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2006.09.20., szer. 14:15

ÖÖÖ, a Power Strip nem egy táp kábel? Az a kék? :D Alatta a fehér lenne az elosztó nem? Az nem Power Strip. :D Amtron-t néztem.

csövi
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 662

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: csövi » 2006.09.20., szer. 14:10

Én csak egy elosztót szeretnék majd venni. Falba van egy 220 és abból ki egy kábel, amin van mondjuk 4-5 férőhely.

az tud fogadni amcsi dugokat is :D

Michell Engineering, Mellorn Audio, Soner Audio, STEALTH audio cabels, Harmonic Technology, Sonus Faber, 2012Mac mini

dörmögi
V.I.P.
V.I.P.

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: dörmögi » 2006.09.20., szer. 14:01

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 2

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Sentinel » 2006.09.20., szer. 13:53

CD: Musical Fidelity A3; Erősítő: Jadis DA30; Hangfal: Jadis Orchestra; Hálózati kábel: Nordost Vishnu, vdH Mainstream; IC: vdH M.C. Silver IT 65 G; Hangfalkábel: vdH Inspiration; DVD: Cambridge Audio DV-57;Hangszer: Trevor J. James Privilege fuvola:)

dörmögi
V.I.P.
V.I.P.

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: dörmögi » 2006.09.20., szer. 13:48

Heed Thesis rendszer

dörmögi
V.I.P.
V.I.P.

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: dörmögi » 2006.09.20., szer. 13:43

Próbáltál már ilyet?

Hát ilyet azt pont nem,de az eddigiek csak elkúrták a hangot.Sajna az a szerényke tapasztalat,hogy ahol ez javit,az inkább csak ront.Na ezt hámozd ki! :D

Nem nagyon értem, hogy kellő tapasztalat híján miért kell sommás véleményekkel pazarolni a bandwidth-et... Azt a szerényke tapasztalatot bizony még lehetne kicsit bővíteni... Az mondjuk tény, hogy számos ilyen szűrő vagy kondicionáló dinamikakompressziót és/vagy sávszélvágást okoz, de szerencsére vannak kivételek, amelyek valóban meg is csinálják azt, amire elvileg kitalálták őket: tiszta, zavarmentes árammal látják el a hozzájuk csatlakoztatott készülékeket. Ezeket viszont nem a magyar gyártók kínálatában kell keresni. Sok próba után eddig egyetlen olyannal találkoztam, amelyik (számomra) elfogadható áron csak javulást hozott, és ez a PS Audio Ultimate Outlet volt.

Heed Thesis rendszer

Vendég

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2006.09.20., szer. 13:26

Doki/Sentinel: arra céloztok, h a legközelebbi tesco-ba megvehetem bármelyik elosztót, hiszen mind ugyanolyan, csak pofára más a többi? :D

Direkt nem a tacskó és hasonszőrűeket írtam,útálom a multikat.Szépen menj csak el egy VILLANYOS SZAKÜZLETBE,aszt ott!

Vendég

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2006.09.20., szer. 13:22

Doki/Sentinel: arra céloztok, h a legközelebbi tesco-ba megvehetem bármelyik elosztót, hiszen mind ugyanolyan, csak pofára más a többi? :D

Vendég

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2006.09.20., szer. 13:20

És mi a tapasztalat a hálózati jelkondícionálókról? (Vibavoice, Quantum, stb..)?

A vibás szintén zenész. :D Gondolom a másik is.

Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Sentinel » 2006.09.20., szer. 13:19

Menj be az első villanyos szagüzletbe,oszt vedd meg az elsőt ami a kezedügyébe akad,majd a hálózati elosztóra szánt eredeti pénzösszeg,és az így elköltött mani differenciájából vásárolj lemezeket!Így két legyet ütsz egycsapásra:lesz több zenéd,aminek örülsz,illetve jobb lesz a hangzás is,mintha spécielosztós kütyükre herdáltál volna. :D

ezzel most kivételesen egyetértek... :D

CD: Musical Fidelity A3; Erősítő: Jadis DA30; Hangfal: Jadis Orchestra; Hálózati kábel: Nordost Vishnu, vdH Mainstream; IC: vdH M.C. Silver IT 65 G; Hangfalkábel: vdH Inspiration; DVD: Cambridge Audio DV-57;Hangszer: Trevor J. James Privilege fuvola:)

Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Sentinel » 2006.09.20., szer. 13:18

És mi a tapasztalat a hálózati jelkondícionálókról? (Vibavoice, Quantum, stb..)?

Vendég

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2006.09.20., szer. 13:17

Jaj ne haragudjatok én valamit nagyon elrontottam. Én csak egy elosztót szeretnék majd venni. Falba van egy 220 és abból ki egy kábel, amin van mondjuk 4-5 férőhely.

Menj be az első villanyos szagüzletbe,oszt vedd meg az elsőt ami a kezedügyébe akad,majd a hálózati elosztóra szánt eredeti pénzösszeg,és az így elköltött mani differenciájából vásárolj lemezeket!Így két legyet ütsz egycsapásra:lesz több zenéd,aminek örülsz,illetve jobb lesz a hangzás is,mintha spécielosztós kütyükre herdáltál volna. :D

Vendég

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2006.09.20., szer. 13:14

Jaj ne haragudjatok én valamit nagyon elrontottam. Én csak egy elosztót szeretnék majd venni. Falba van egy 220 és abból ki egy kábel, amin van mondjuk 4-5 férőhely.

Természetesen nagyon is ON, ha szűrőkről beszéljük, vagy kibeszéljük azokat, de én most valami elosztót szeretnék, ami szintén ON. :D

BÓTAJÓZSEF
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 229

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: BÓTAJÓZSEF » 2006.09.20., szer. 13:05

Áltaalában ezek dinamikát csökkentenk, meg a mélyátvitelt is rontják. Na persze ezt azzal magyarázzák, hogy a rárakódott mélyszennyeződést elveszik, pedig amit én hallottam, az szimplán vágta a mélyet. Az ilyen szűrőknek igazából sok értelme nincs, inkább a házi erőműveknek, de azok meg rettenetesen drágák.

Elég sok AVÁt láttam már apróhirdetésekben, ami azért gyanús.

Naim-ZU

Vendég

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2006.09.20., szer. 12:56

Próbáltál már ilyet?

Hát ilyet azt pont nem,de az eddigiek csak elkúrták a hangot.Sajna az a szerényke tapasztalat,hogy ahol ez javit,az inkább csak ront.Na ezt hámozd ki! :D

Skipper
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 1

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Skipper » 2006.09.20., szer. 12:47

Én mentesíteném a hangkeltő eszközöket mindenféle ehhez hasonló hangrontóktól. :D Ahol a szűrőkre szükség van,ott gáz van. :D

Próbáltál már ilyet?

Sztereó: Musical Fidelity A-1008, SACD/CD: SONY SCD-555ES, Hálózati lejátszó: Onkyo NS-6170, Streamer: Pro-Ject Stream Bux Ultra S2, DAC: Topping D70, Front: Etalon Supraton 5 (special edition), IC: Kimber Select 1010, Kimber PBJ, Front: HydraSound Titan IV MK2, Tápszűrés: HiVox Alces 6

Vendég

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2006.09.20., szer. 12:45

Én mentesíteném a hangkeltő eszközöket mindenféle ehhez hasonló hangrontóktól. :D Ahol a szűrőkre szükség van,ott gáz van. :D

Pelican
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 4

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Pelican » 2006.09.20., szer. 12:35

valaki probálta az Eichmann Express 6 Interconnect kábelt.

Kicsoda? :-)

Pelican [pel.hu]

InFocus ScreenPlay 7200

fapaci
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Értékelés: 6300
Kapcsolat:

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: fapaci » 2006.09.20., szer. 12:17

Nagyon Off

Akkor miért itt? Van IC topic.

csövi
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 662

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: csövi » 2006.09.20., szer. 11:53

Nagyon Off

valaki probálta az Eichmann Express 6 Interconnect kábelt.

Michell Engineering, Mellorn Audio, Soner Audio, STEALTH audio cabels, Harmonic Technology, Sonus Faber, 2012Mac mini

dörmögi
V.I.P.
V.I.P.

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: dörmögi » 2006.09.20., szer. 11:29

Ha hálózati szűrőre is vágysz, az én javaslatom: PS Audio Ultimate Outlet vagy PS Audio UPC 200.

Heed Thesis rendszer

Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Sentinel » 2006.09.20., szer. 11:12

Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó

Hálózati szűrők

Hozzászólás Szerző: Sentinel » 2006.09.20., szer. 11:10

http://www.ava-audio.hu/products.php?show=kzh8

Itt az AVA szűrője, én még nem hallottam, viszont jókat hallottam róla. Ha jól emlékszem 30-40 ezer körül van.

Aztán még ott van az ISOTEK, lásd Akusztika bolt...

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”