Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Avatar
pet525TT
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2016.02.19., pén. 08:48
Értékelés: 35

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: pet525TT »

Mire cserélted a hálózati biztosítékot?

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: hosszu »


Elgondolkodtató, hogy a P10 saját hálózati kábelét cserélve még mindig lehet különbséget felfedezni -pedig papíron nem illene...
Ezen kívül meghallható:
 
- A hálózati biztosítékának cseréje.
- "Ösvényre", vagy a lakás saját tápellátására van kötve.
- A tápellátás Furutech Flux 50-en keresztül, vagy önmagában csatlakozik a P10-re.
- Milyen állvány van alatta.
- Milyen közvetlen alátámasztás van alatta (tüske, golyós, légpárnás, stb.).
- Van-e Shakti kő a transzformátora felett.
- Csatlakozik-e rá virtuális föld.
...
longkft.hu/audioblog/

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4643
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3112

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: istvan01 »


Elgondolkodtató, hogy a P10 saját hálózati kábelét cserélve még mindig lehet különbséget felfedezni -pedig papíron nem illene...
Hogy P10 volt-e illemtanórán nem tudom, de a PPP talán nem lógta el az illem órákat, mert Alcesnek nagyot köszön a besegítésért

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4677
Tartózkodási hely: Csobánka

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Elgondolkodtató, hogy a P10 saját hálózati kábelét cserélve még mindig lehet különbséget felfedezni -pedig papíron nem illene...
 

Online
Avatar
Töki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 636
Csatlakozott: 2009.12.08., kedd 12:19
Értékelés: 535

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Töki »


a  Xindak XF-2000E-2000 -ra gondolsz ? vagy P10-re ("olcson") vagy masra ?
A P10-ről volt szó - arra értettem. Több barátom is vett alig használtan, hibátlan állapotú PS Audio P10-et. Mindegyik 1 mFt alatt állt meg.
Azt gondolom az érintettek előbb cserélnék bármely egyéb készüléküket, mint megváljanak a P10-től. Na jó esetleg az érkező P20...
GigaWatt PC-4 EVO
Taiko Extreme DIY PC
Chord Dave + külső táp
ATC SCM 150 ASL PRO
WireWorld Platinum / Stealth V18 UNI / Sablon Audio / HydraSound

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: avl2 »



Meg lehet azt vásárolnii a feléért is
Bizonyára javarészt nem azok veszik, akik még építkeznek és keresik az irányt (pedig az ilyen szintű tápellátás minden AV komponensnek biztos alapot ad), de akik elégedettek a jól összeállított rendszerükkel - számukra az ilyen készülékek, segítenek megmutatni, mit is tud az valójában.

 
a  Xindak XF-2000E-2000 -ra gondolsz ? vagy P10-re ("olcson") vagy masra ?

Avatar
Amatőr61
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2015.06.25., csüt. 15:13
Értékelés: 101

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Amatőr61 »


A P10-et lehet megvenni féláron...
Igen, erre gondoltam magam is, csak reménykedtem, hogy van új a Nap alatt...

Avatar
suminator968
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2753
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 17:44
Értékelés: 1071
Tartózkodási hely: Szeged

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: suminator968 »


Konkrétan melyik az a készülék, ami felébe kerül a PS Audio P10-nek ?A P10-et lehet megvenni féláron...
Audio Pc---Roon---Eversolo DMP A8—-Mz/x SS Illuminator Activ Speaker—2xDynavoice Challenger sub
Táp:Viablue X-60 Silver, Viablue EP-7 Ethernet, Neotech 1002 XLR
Úton: IPhone 13Pro Max-Tidal—-Apple Airpods Max

Avatar
Amatőr61
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2015.06.25., csüt. 15:13
Értékelés: 101

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Amatőr61 »



Meg lehet azt vásárolnii a feléért is
Bizonyára javarészt nem azok veszik, akik még építkeznek és keresik az irányt (pedig az ilyen szintű tápellátás minden AV komponensnek biztos alapot ad), de akik elégedettek a jól összeállított rendszerükkel - számukra az ilyen készülékek, segítenek megmutatni, mit is tud az valójában.

Konkrétan melyik az a készülék, ami felébe kerül a PS Audio P10-nek ?

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 843

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: nemtomm »



Meg lehet azt vásárolnii a feléért is
Bizonyára javarészt nem azok veszik, akik még építkeznek és keresik az irányt (pedig az ilyen szintű tápellátás minden AV komponensnek biztos alapot ad), de akik elégedettek a jól összeállított rendszerükkel - számukra az ilyen készülékek, segítenek megmutatni, mit is tud az valójában.

Sajnos igazat kell, hogy adják neked, mert egy bizonyos szint után nincs arányban a fejlesztés a kapott hang és kép javulással.
Dehát nem vagyunk egyformák és mindig van feljebb sajnos és van mindig aki meglépi ezt ... -
Azért ha körbenézel jó pár fórumtársnál van ilyen táp generátor...-
"Az igazi barát szemből támad."

Online
Avatar
Töki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 636
Csatlakozott: 2009.12.08., kedd 12:19
Értékelés: 535

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Töki »



Egy kicsit gondolkodjunk!
2 millás szupi kis tápizé akkor is kizárt, hogy olyat mutasson, mintha kicserélted volna jobbra az egész rendszered!
Vagyis mutathat jobbat, ami kb. 500eFt-al jobb esetleg...
Azt, hogy javít a dolgon, nem vonom kétségbe, de 2 milliót értelmesebben is el tudnék költeni, ha már rendszercserét/fejlesztést szeretnék!
Ennyi pénzből nem ilyen "tápjavítót" kell venni, hanem jobb készülékeket, alapból jobb erősítőt, hangfalat (ha már muszáj ).
Egy kicsit gondolkodjunk! 
Ha most pl. egy átlag júzer a 300eFt-os erősítőt és egy fél millás hangfalat lecserélne egy 1MFt/1MFt párosra, akkor ne higgyük má, hogy ugyanaz lesz a változás, mint egy ilyen Paksot felülbíráló akármivel!
 
Ezek a készülékek szerintem már csak azoknak jók (valók, megérdemlik, stb), akik unalmukban már nem tudnak mit kitalálni, mire kellene még költeni.
Ekkora (vagy sokkal kisebb) összegből áll eleve egy átlag, normális hifista rendszere!
De ha holnap megnyerem az 5-öst, akkor sem ezzel kezdeném, akkor is ez lenne a legutolsó a beszerzések között!

Meg lehet azt vásárolnii a feléért is
Bizonyára javarészt nem azok veszik, akik még építkeznek és keresik az irányt (pedig az ilyen szintű tápellátás minden AV komponensnek biztos alapot ad), de akik elégedettek a jól összeállított rendszerükkel - számukra az ilyen készülékek, segítenek megmutatni, mit is tud az valójában.
GigaWatt PC-4 EVO
Taiko Extreme DIY PC
Chord Dave + külső táp
ATC SCM 150 ASL PRO
WireWorld Platinum / Stealth V18 UNI / Sablon Audio / HydraSound

Avatar
svedmalac
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2012.06.28., csüt. 18:34
Értékelés: 386

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: svedmalac »


Egy kicsit gondolkodjunk!
2 millás szupi kis tápizé akkor is kizárt, hogy olyat mutasson, mintha kicserélted volna jobbra az egész rendszered!
Vagyis mutathat jobbat, ami kb. 500eFt-al jobb esetleg...
Azt, hogy javít a dolgon, nem vonom kétségbe, de 2 milliót értelmesebben is el tudnék költeni, ha már rendszercserét/fejlesztést szeretnék!
Ennyi pénzből nem ilyen "tápjavítót" kell venni, hanem jobb készülékeket, alapból jobb erősítőt, hangfalat (ha már muszáj ).
Egy kicsit gondolkodjunk! 
Ha most pl. egy átlag júzer a 300eFt-os erősítőt és egy fél millás hangfalat lecserélne egy 1MFt/1MFt párosra, akkor ne higgyük má, hogy ugyanaz lesz a változás, mint egy ilyen Paksot felülbíráló akármivel!
 
Ezek a készülékek szerintem már csak azoknak jók (valók, megérdemlik, stb), akik unalmukban már nem tudnak mit kitalálni, mire kellene még költeni.
Ekkora (vagy sokkal kisebb) összegből áll eleve egy átlag, normális hifista rendszere!
De ha holnap megnyerem az 5-öst, akkor sem ezzel kezdeném, akkor is ez lenne a legutolsó a beszerzések között!

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: hosszu »


1-2 millióért?! Van?
Egy kicsit gondolkodjunk.
 
A PS Audio P10 pont ez az árkategória, kérdés, megéri-e?
Rákötve a komplett házimozit és az audio-rendszert, kapunk egy jobb tv-t, jobb BD-játszót, jobb hm-erősítőt, jobb szubot, valamint jobb sztereó-erősítőt, jobb CD-játszót... Az adott összegből gyakorlatilag a rendszer összes elemét "jobbra cseréltük" - a hatást tekintve mindenképpen.
 
Úgy gondolom, egyértelmű a válasz - igen, van olyan "tápellátást segítő készülék" (is), aminek van értelme.
 
longkft.hu/audioblog/

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3333
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: LIMAR »



A tapasztalatom ettől eltér. Igen, lehet állítani a kimenő feszültséget egy szerviz potméterrel, ami annyit tesz, emeli vagy csökkenti a kimenő feszültséget pár volttal úgy, hogy hozzá ad, vagy elvesz belőle azzal a képességével, amivel korrigálja pluszban és mínuszban a referencia szinusz és a bemeneti szinusz differenciáját. Ennek az az eredménye, hogy ha potival emelek a kimenőfeszültségén de pl csökken a bemenő fesz effektívje, akkor csökken az egyébként emelt kimenő feszültség is. Hasonlóan a ha emelkedik a bejövő fesz, emelkedik a többlet hozzá adásával a kimenet is. De hogy mégis van valami stabilizálási jelleg az abban nyilvánul meg, hogy kb fele mértékű a kimeneti feszültség effektívének változása a bementi változáshoz képest. Ez a viselkedést nagyon messze van a klasszikus stabilizálási elvtől. Ezt mutatja a rákapcsolt-bedugott terheléssel. Üresjáratban, terhelés nélkül lehet, pontosabb és feszültség tartóbb a kimeneti fesz, de a készüléket üresjáratban nem használjuk.
 
Abban is eltér a tapasztalatom, hogy nekem nem akkor van kimeneti torzítás minimum, amikor a kimeneti feszültség a bemenettel egyenlőre van állatva, hanem akkor, ha 2-3V többlettel emelem a kimenetet. Ez kb annyit is tesz, könnyebben birkózik az áramkör a feszültség addicióval mint disszipációs kivonással a szinusz korrekciók során.

Én nem tapasztaltam jelentős kimeneti feszültség esést a terhelés növelésre. Azt tapasztaltam, ha a terhelés nagyon "megszívta" a bemenetet (gyenge hálózat esetében), akkor a kimenet egy idő után torzzá vált. Ez okozott kimeneti feszültségesést. Ez aszimmetrikus terhelés esetében sokkal hamarabb bekövetkezett. Főleg a torzítás. A bemeneti és a kimeneti jelet nehéz összevetni, mivel a bemeneti jel egy lefejezett szinusz, míg a kimeneti gyakorlatilag tiszta szinusz. A mért érték attól is függ, hogy milyen elven mér a műszerünk. Én mindig oszcilloszkóppal néztem a kimeneti feszültséget, néztem a jelalakját.
A PPP-kel sok baj volt. Ráadásul szinte nem volt két egyformán működő. Az első szériák jobbak voltak. Állítólag azok még az USA-ban készültek.

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


Huhh, remélem jól értem amit írsz: akkor ezek szerint van értelme ezeknek a kütyüknek...
1-2 millióért?! Van?

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4643
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3112

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: istvan01 »


A PPP stabilizálja a kimeneti feszültséget. Ha beállítod pl. 230 V-ra, akkor az annyit ad ki magából relatív tág bemenő feszültség tartományban..
A tapasztalatom ettől eltér. Igen, lehet állítani a kimenő feszültséget egy szerviz potméterrel, ami annyit tesz, emeli vagy csökkenti a kimenő feszültséget pár volttal úgy, hogy hozzá ad, vagy elvesz belőle azzal a képességével, amivel korrigálja pluszban és mínuszban a referencia szinusz és a bemeneti szinusz differenciáját. Ennek az az eredménye, hogy ha potival emelek a kimenőfeszültségén de pl csökken a bemenő fesz effektívje, akkor csökken az egyébként emelt kimenő feszültség is. Hasonlóan a ha emelkedik a bejövő fesz, emelkedik a többlet hozzá adásával a kimenet is. De hogy mégis van valami stabilizálási jelleg az abban nyilvánul meg, hogy kb fele mértékű a kimeneti feszültség effektívének változása a bementi változáshoz képest. Ez a viselkedést nagyon messze van a klasszikus stabilizálási elvtől. Ezt mutatja a rákapcsolt-bedugott terheléssel. Üresjáratban, terhelés nélkül lehet, pontosabb és feszültség tartóbb a kimeneti fesz, de a készüléket üresjáratban nem használjuk.
 
Abban is eltér a tapasztalatom, hogy nekem nem akkor van kimeneti torzítás minimum, amikor a kimeneti feszültség a bemenettel egyenlőre van állatva, hanem akkor, ha 2-3V többlettel emelem a kimenetet. Ez kb annyit is tesz, könnyebben birkózik az áramkör a feszültség addicióval mint disszipációs kivonással a szinusz korrekciók során.

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3333
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: LIMAR »




Nekem csöves erősítőm van, előtte power-regnerátor (Pasudio PPP), de feszültséget ez sem stabilizál.

A PPP stabilizálja a kimeneti feszültséget. Ha beállítod pl. 230 V-ra, akkor az annyit ad ki magából relatív tág bemenő feszültség tartományban.
A kimeneti jel torzítása persze akkor a legjobb, ha a bemeneti és a kimeneti jelfeszültség között a legkisebb a különbség. Sokkal kevesebbet kell dolgoznia a hibajelet előállító áramkörnek.
Amúgy a PPP-t nem nevezném hálózati jel regenerátornak, mivel ő nem állítja elő újra a hálózati feszültséget. A kimeneti jel frekvenciában és fázisban azonos a bemeneti jellel. Csupán a bemeneti jel torzításait csökkenti és a kimeneti feszültséget igyekszik a beállított értéken tartani. Az energia nagy részét nem a PPP adja, hanem maga a hálózat. A PPP belső áramkörei csak a hálózati jel torzulásait csökkentik.

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4643
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3112

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: istvan01 »




Nézem normál webshopokban kapható berendezéseket 1000-3000W teljesítmények között emberi áron. De nem tudom ezektől remélhetem-e a védelmet, illetve hangra gyakorolt negatív hatással bírnak-e?
 
Vagy hagyjam a faszba az egészet...
 
(szerk.: szünetmentes áramforrásom van, abban van valami ilyesmi funkció, vagy az nem látja el ezt a feladatot a főbb feladata mellett?)

Ha aktív 230V/50Hz feszültségstabilizálásra gondolsz mint fő funkció, akkor ezt nyugodtan elfelejtheted. A hifi berendezések egészen biztosan nem mennek tönkre 200-250V közötti feszültségtől, hangminőségükre kevés hatása van. Annál inkább lehet zavaró tényező ezek félvezetős-aktív kapcsoló üzemű működésük villamos zaja.
Persze léteznek aktív power vagy áram regenerátorok, amik nem a feszültségstabilitásra dolgoznak, hanem aktív jelformálással feszültség szinusz jel előállítására, korrekcióra, miközben működik bennük magasabb zajkomponensekre is zavarszűrés. Nagyából a Vibavoice Geminik is ezt akarják megcélozni. Úgy tudom, Viba már nem működik mint vállalkozás, tehát tőle nehéz valamit is rendelni.
A PC-khez ajánlott bármilyen szünetmentes tápot szintén felejtsd el, akár kvázi, akár szinusz feszültséget mondanak a kimenetükre, azok mind ártanak az analóg tápú hifiknek, feszültséget azok sem stabilizálnak.
 
Nekem csöves erősítőm van, előtte power-regnerátor (Pasudio PPP), de feszültséget ez sem stabilizál.

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Sziasztok,
 
most keztem kicsit elmélyedni az automata feszültség szabályozó készülékekben és azok jótékony hatásáról szeretnélek kérdezni Titeket.
 
Olvasgattam, hogy a 230 a konyektorban egyszer annyi, egyszer meg nem annyi. Ez az audio eszközeinkre ilyen-olyan hatással van/lehet.
 
Csöves erősítőm van és hallottam, hogy ott bizony a feszültség ingadozása jelenthet problémákat a csövek élettartamára. Most költöttem el egy vagyont (én mércémmel) csövekre, most éppen az erősítő értékével vetekszenek a csövek benne, szeretném az életüket nem az ELMŰ-től függővé tenni.
 
Túlfeszvédős elosztó az ok, ez remélem mihamarabb nálam lesz.
 
Mit tehetek még? Van olyan megoldás, amikor a biztosíték táblába valamilyen védelmi eszközt (van még benne hely bőven) beteszek? Vagy kell egy kifejezetten ilyen kütyü (itt a fórumot visszatúrtam és találtam egy régi gyártót Vibavoice néven, amiről most nulla infó van... meg persze a nagyon durva 1000-2000 USD árú ketyerék, ezeket most mellőzném.)
 
Nézem normál webshopokban kapható berendezéseket 1000-3000W teljesítmények között emberi áron. De nem tudom ezektől remélhetem-e a védelmet, illetve hangra gyakorolt negatív hatással bírnak-e?
 
Vagy hagyjam a faszba az egészet...
 
(szerk.: szünetmentes áramforrásom van, abban van valami ilyesmi funkció, vagy az nem látja el ezt a feladatot a főbb feladata mellett?)

Még soha nem próbáltam hálózatanalizálást csinálni de sztem akkora mértékben nem változhat a bejövő fesz hogy nagy gondot okozzon
10% bejövő változással 207-253 volt lenne. Nem hidzem hogy ennyit változik bárhol is.
Úgyhogy azt sem gondolom hogy csövesnek ártana.
Viszont a hangot elszúrhatja! Szerintem nagyon átjön a rendszeren a sajáthangjuk és eddig nem hallottam még jót. Igaz nem próbáltam végig a teljes hazai kínálatot. De inkább híve vagyok egy jó hálózati kábelezésnek!
Az legalabb nem fog elromlani sem soha!

Avatar
svedmalac
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2012.06.28., csüt. 18:34
Értékelés: 386

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: svedmalac »


Vannak persze ellentmondó tapasztalatok is.
Mivel nincs? 

Avatar
Jani81
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2015.10.10., szomb. 20:21
Értékelés: 4

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Jani81 »


Keresd Bese Attilát (Alisca Orange), high-end audio szinten filérekért csinál elosztókat, a saját tömör réz hálózati kábelét beleépítve. Nekem nagyon jól bevált, még ha a tömör réz kábel merevsége időnként némi küzdést is igényel.
Köszönöm! 

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


Szerintem sincs gond a Black Line- okkal, nálam komponensek cseréje után is maradtak....
Vannak persze ellentmondó tapasztalatok is.

Avatar
K P
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2010.02.27., szomb. 13:33
Értékelés: 272

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: K P »


Én is ezt használom...tényleg nagyon jó ...mármint a kábele.
Szerintem sincs gond a Black Line- okkal, nálam komponensek cseréje után is maradtak....

Online
Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1826
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1660
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »



Ösvény utána minöségi tápkábel, minöségi csatlakozok edig
ok.
Minöségi készülékek pipa és most kiderül az iec aljzat sima kemi keru belső vezeték 0.5mm"kemi keru dobdelgyorsan gyártmány ilyenkor mi van? ?

 
OFF:
miért is minőségi a készülék ha "dobdelgyorsan" a kábelezése? - vagy nem minőségi és nincs pipa, vagy -szentségtörés következik- az a 0,5mm-es kábel pont megfelelő a célra, és a készülék ettől még minőségi, mely esetben kérdés értelmét veszti
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Online
Avatar
erica
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2015.12.01., kedd 20:45
Értékelés: 275

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: erica »

Elnézést kérek ezt lehet nem ide kellet volna írnom!
Musical Fidelity M6500i+mf m6dac Aq niagara 5000,Aq redwood hangfalkábel,Aq wild blue yonder xlr ,Aq Hurricane High-Current-ek,és Source,Quadral aurum montan 8 :)

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”