Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: avl2 »


kiemeles tölem
Hi. Meg van minden.. Mint írtam most állt össze a láncom, tetszik is az egész, semmivel sincs bajom, főleg a fejest nem cserelem le (meg semmit se) pár évig. Csak mivel olvastam több helyen hogy smsl cuccokhoz sz@r tápot adnak, gondoltam lecserelem őket, hogy még jobb tisztasagu,dinamikaju, hangot kapjak ettől a rendszertől. Lineáris tápot ajánlottak ez a kapcsolasu dc helyett. Meg gondolom ahoz is kell külön Tápkábel. Csak nem tudom milyet...
 
 
akkor ne vegyel semmit "csak ugy".  inkabb keress a környekeden ismeröst, aki(k)nel tudsz hallgatozni, letet elleneben probalj ki otthon dolgokat, es dönts magad.
 
lathatod, hogy mennyire ellenkezö velemenyek vannak.  Ha magadnak akarsz rendszert epiteni, dönts Te, döntsöm a Te füled es penztarcad.
 
sok sikert !

Avatar
svedmalac
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2012.06.28., csüt. 18:34
Értékelés: 386

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: svedmalac »



Azt hittem nem a nulláról kezdjük!
Már megint....

De ahogy láthatod, (szerencsére) egyre többen igen...

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Hol metszik egymást?
Hát legyen a neve origó...
Azt hittem nem a nulláról kezdjük!Már megint....

Avatar
svedmalac
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2012.06.28., csüt. 18:34
Értékelés: 386

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: svedmalac »


Nem hinném . Attól is függ persze , hol metszik egymást. Jobb ha elég "magasan".
Hol metszik egymást?
Hát legyen a neve origó... 

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

Nem hinném . Attól is függ persze , hol metszik egymást. Jobb ha elég "magasan".

Avatar
svedmalac
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2012.06.28., csüt. 18:34
Értékelés: 386

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: svedmalac »



Nálam a jó/ rossz , drága/olcsó az párhuzamos tengelyen van!
Azaz ki tudom válogatni a jót jó áron!

Ha azok a tengelyek merőlegesek egymásra és egy koordináta rendszert alkotnak, úgy könnyebb az optimális megoldást megtalálni... 

Vendég

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Ez nem teljesen igaz! Gyenge készüléknek a gyenge táp nem segít sokat! Egy jó táp hoz annyit majdnem minden esetben , amit ha másra költesz , akkor sem kapsz jobb hangot. Szerintem ebben az esetben mindenképp megéri a ráfordított befektetés. Szerintem hallgass meg még sok dolgot és akkor lesz tapaszralatod arról amikről csak elméleteid vannak.
Nálam a jó/ rossz , drága/olcsó az párhuzamos tengelyen van!
Azaz ki tudom válogatni a jót jó áron!
Maradjunk ennyiben a jövőben.



Online
Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: earforce »


Írta a szakkolléga, hogy most egyébként minden happy, minden jó. EZ az a pont, amikor semmihez sem kell hozzányúlni, hátra kell dőlni elégedetten zenét hallgatni.
Amennyiben a hifibogár mutálódik, el kell kezdeni a megspórolt pénzecskéket egymásra rakosgatni és venni egy vagy több jobb készüléket. Ez a folyamat mindaddig tart, amíg nem lesz elégedett bólogatás zenehallgatás közben. Az a pont mindenkinél máshol van és nem is lehet könnyen meghatározni, hogy kinek a kábelek cserélgetése, hifikiegészítők felhalmozása VAGY a jobb készülék(ek) vásárlása az üdvözítő.
Ahogy korábban írtak:
Belevinni egy totális kezdőt azonnal a highendposványba, rábeszélni (egyelőre!) felesleges dolgokat,jól összezavarni hogy még csak véletlenül se lasson tisztán, nem túl etikus magatartás. Persze kabelekkel sz@r@kodni jóval egyszerűbb adott esetben, mint gyűjcsikézni a pénzt egy jobb készülékre.
Véleményem szerint rendszerépítéskor rendkívül fontos a józan ítélőképesség megtartása, optimumpont elérésekor a megállni tudás és annak elfogadása, hogy mindig van jobb (legalábbis más). Ha ezek nincsenek meg, idővel egy megreccsent, szomorú, denagyonnagyontapasztalt hifis leszel, aki ha visszanéz a 'pályafutására' rájön hogy ejj..zenét hallgattam a legkevesebbet. Pedig abból igen sok jó van.
Szóval Uraim! Ne hagyjuk hogy a készülékeink felülkerekedjenek a zenehallgatási kedvünkön!
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Mi az olcsó, és mi a drága...
 
Számomra egy 100+ ezres PSU egy 30 ezres készülékhez "kissé" túlzásnak tűnik. Nem azt mondom, hogy nem produkál jobb hangot, mint egy olcsó táp, de ekkora összeget talán jobban is el lehetne költeni, ami adott esetben nagyobb javulást okoz a hangban, mint csupán a táp cseréje.
 
Ha én lennék a fórumtárs helyében, első körben megpróbálnék ismerősi körben keresni egy jobb tápot (sajnos arra nem tudok tippet adni, hogy milyen eszközökhöz tartozhat jobb, de kompatibilis táp. Talán itt valakinek van tippje), vagy keresgetnék a neten olyan kereskedőt, akitől "kipróbálásra" is el lehet vinni egy tápot. Aztán el lehet dönteni, hogy NEKI megéri-e a kérdéses összeget az elért hangminőség javulás. Már ha van.
 
Vagy a használt piacról is lehet(ne) próbálkozi, ha nem jön be, viszonylag kis veszteséggel ki lehet szállni. Persze ez kis hazánkban nem feltétlenül ilyen egyszerű -úgy általában- a kínálat szűkössége (és minősége) miatt.

Olcsó/ drága.
Szerintem ha másra fordítva az adott összeget a rendszerben és nem kapsz jobb hangot azzal sem, akkor megéri a termék az árát.
Illetve gyakorlatilag csak akkor éri meg.
Amit javasolsz sem biztos módszer!
Ki lehet fogni jó hangú tápot ugyanannyiért mint rosszat. De egy laikus ezt nem fogja tudni. Csak ha kipróbál kb 5 db-ot. Szerintem adott készülékhez ez kivitelezhetetlen.
Így marad a lutrizás ,aztán abban a tévhitben marad, hogy milyen igaza volt xy fórumtársnak , hogy nem érdemes költeni rá , miközben egy igazán jó tápot is beszerezhetett volna ha becsületesen körbejárja a témát.
Persze ez minden másra igaz.
Csak már annyi a termék, meg az információ, hogy nem jut el minden a felhasználó jelölthöz.

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Te még mindig a drága-olcsó tengelyen mozogsz, én meg még mindig maradnék a jó-rossz tengelyen. Kevés helyen találkozunk, főleg nem futunk egy pályán.
A több pénzben természetesen benne van a lehetőség a jobbra, de sajnos nem mindig/ritkán valósul meg.
Jó készüléknek sokat számít a jó táp, gyenge készüléken meg nem segít sokat a jó táp, mert nem az a fő baja. De hát Te mint elektronikához értő, pontosan tudod.

Ez nem teljesen igaz! Gyenge készüléknek a gyenge táp nem segít sokat! Egy jó táp hoz annyit majdnem minden esetben , amit ha másra költesz , akkor sem kapsz jobb hangot. Szerintem ebben az esetben mindenképp megéri a ráfordított befektetés. Szerintem hallgass meg még sok dolgot és akkor lesz tapaszralatod arról amikről csak elméleteid vannak.
Nálam a jó/ rossz , drága/olcsó az párhuzamos tengelyen van!
Azaz ki tudom válogatni a jót jó áron!
Maradjunk ennyiben a jövőben.

Avatar
nickjames
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2016.08.10., szer. 22:27
Értékelés: 52

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: nickjames »


Mi az olcsó, és mi a drága...
 
Számomra egy 100+ ezres PSU egy 30 ezres készülékhez "kissé" túlzásnak tűnik. Nem azt mondom, hogy nem produkál jobb hangot, mint egy olcsó táp, de ekkora összeget talán jobban is el lehetne költeni, ami adott esetben nagyobb javulást okoz a hangban, mint csupán a táp cseréje.
 
Ha én lennék a fórumtárs helyében, első körben megpróbálnék ismerősi körben keresni egy jobb tápot (sajnos arra nem tudok tippet adni, hogy milyen eszközökhöz tartozhat jobb, de kompatibilis táp. Talán itt valakinek van tippje), vagy keresgetnék a neten olyan kereskedőt, akitől "kipróbálásra" is el lehet vinni egy tápot. Aztán el lehet dönteni, hogy NEKI megéri-e a kérdéses összeget az elért hangminőség javulás. Már ha van.
 
Vagy a használt piacról is lehet(ne) próbálkozi, ha nem jön be, viszonylag kis veszteséggel ki lehet szállni. Persze ez kis hazánkban nem feltétlenül ilyen egyszerű -úgy általában- a kínálat szűkössége (és minősége) miatt.
 
 
 
Hallottál már ugyanazt a készüléket olcsó táppal meg drágával is?! Szerintem nem!

Vendég

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hallottál már ugyanazt a készüléket olcsó táppal meg drágával is?! Szerintem nem!
Te még mindig a drága-olcsó tengelyen mozogsz, én meg még mindig maradnék a jó-rossz tengelyen. Kevés helyen találkozunk, főleg nem futunk egy pályán.
A több pénzben természetesen benne van a lehetőség a jobbra, de sajnos nem mindig/ritkán valósul meg. 
Jó készüléknek sokat számít a jó táp, gyenge készüléken meg nem segít sokat a jó táp, mert nem az a fő baja. De hát Te mint elektronikához értő, pontosan tudod.

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


Az SMSL cuccokhoz drága tápot és kábelt ajánlani a másikkal való ki.aszás, nem segitség. A "felső vég" nem itt kezdődne, de mégcsak nem is itt fejeződne be. És igen, valamikor a lebeszélés a korrektebb, semmi köze a divathoz.
Hallottál már ugyanazt a készüléket olcsó táppal meg drágával is?! Szerintem nem!

Avatar
Indahouse
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2017.08.22., kedd 14:21
Értékelés: 1

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Indahouse »

Köszönöm az eszmecserét, kár hogy vita alakúlt ki köztetek. De úgy döntöttem veszek egy 150k lineáris tápot. (csak viccelek) Sikerült nagyjából átlátnom a dolgokat. Tényleg amit tápra költenék (alaphangon 50k), abból vehetnék egy jobb dac-ot is, a jelenlegi eladásával, ami sokkal többet hozna valószínűleg hangban, mint tápokba beinvesztálni. De. Mint mondtam most állt össze a láncom, és jó, nincs hiányérzetem, se forrás , se fejhallgatóban. Főleg hogy egy 100k akg q701et váltott a dt770 pro, nagy megelégedéssel. Már a supra usb kábel is (12k) túlzásnak tűnt. 1-2 év múlva ha feljebb váltanék, akkor egy jobb dac lesz a megoldás úgy tűnik.

Vendég

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Ha nagyon le akarom egyszerüsíteni amit írtál,
hallgassam el mik a lehetőségek a felső végén a dolognak?!
Elhiszem , hogy vannak akik ezt a megoldást igénylik. De nagyon sok olyannal is találkozom aki azt mondja , hú de jó , hogy beszéltünk róla mert mennyi mindenre nem is gondolt!
Az más kérdés , hogy mit fog aztán választani, de ismerje már , hogy mik a lehetőségek!
Itt úgyis a lebeszélés a nagyobb divat. Egy kezdő meg tapasztalatok hiányában nem is tudja elképzelni mekkora különbségek lehetnek. Szóval ne haragudj de nem teljesen tudok azonosulni a nézeteddel.
Pont tegnap beszélgettünk néhány fórumtàrssal , a " neki kell , hogy tetszen" szlogenről. De mondtam nekik ,az a véleményem , az kevés ha csak a tulajnak tetszik az eredmény. Az a jó ha a tulajnak nagyon tetszik , de aki arra jár is azt mondhatja , hogy ez igen, ez tetszik. Jobb úton halad olyankor. Nem csak egy esetleg kifacsarodott ízlésnek behangolt hangzàsvilágot állít fel. Olyan hangzást , ami aztán tényleg köszönő viszonyba sincs a valósàggal.

Az SMSL cuccokhoz drága tápot és kábelt ajánlani a másikkal való ki.aszás, nem segitség. A "felső vég" nem itt kezdődne, de mégcsak nem is itt fejeződne be. És igen, valamikor a lebeszélés a korrektebb, semmi köze a divathoz.

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



A kolléga az Ő(!), neki így is(!) tetsző rendszeréhez kér segítséget.
Ne vigyétek már bele a tápok lelkivilágába, mert nem ez érdekli!
És ne villantsuk már fel előtte rögtön az elején a százezres lineárist, meg a "kinek mi éri meg" dolgot!
Ne egy régi fórumtagot próbálj meggyőzni és vitatkozni vele, mert az más szint és nem ez a kérdés!
 
Jelenleg egy most regisztrált embernek kellene segíteni, de nem azzal kellene kezdeni, hogy belevisszük a mocsárba...
"Most állt össze a láncom", ehhez volt a kérdés. Nem kell meggyőzni semmiről, csak egyszerű rendszerhez mért(!) tanács, útmutatás szükségeltetik!
 
Vagy most jön a torroidok támadása?
Ha nagyon le akarom egyszerüsíteni amit írtál, hallgassam el mik a lehetőségek a felső végén a dolognak?!
Elhiszem , hogy vannak akik ezt a megoldást igénylik. De nagyon sok olyannal is találkozom aki azt mondja , hú de jó , hogy beszéltünk róla mert mennyi mindenre nem is gondolt!
Az más kérdés , hogy mit fog aztán választani, de ismerje már , hogy mik a lehetőségek!
Itt úgyis a lebeszélés a nagyobb divat. Egy kezdő meg tapasztalatok hiányában nem is tudja elképzelni mekkora különbségek lehetnek. Szóval ne haragudj de nem teljesen tudok azonosulni a nézeteddel.
Pont tegnap beszélgettünk néhány fórumtàrssal , a " neki kell , hogy tetszen" szlogenről. De mondtam nekik ,az a véleményem , az kevés ha csak a tulajnak tetszik az eredmény. Az a jó ha a tulajnak nagyon tetszik , de aki arra jár is azt mondhatja , hogy ez igen, ez tetszik. Jobb úton halad olyankor. Nem csak egy esetleg kifacsarodott ízlésnek behangolt hangzàsvilágot állít fel. Olyan hangzást , ami aztán tényleg köszönő viszonyba sincs a valósàggal.

Avatar
svedmalac
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2012.06.28., csüt. 18:34
Értékelés: 386

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: svedmalac »



Az, hogy egy táp hangja nem a trafó kiviteltől függ leginkább. Kaphatsz "lineáris tápot" 10-ért meg 100-ért is. És nem ugyanazt a hamgot adja vele majd a készülék. Persze kérdés kinek mi éri meg.
Ugyanezt tudom mondan i a kábelekre is. Mindegy , hogy táp vagy ic vagy hangszóró kábel.
A legtöbb olcsó kábel jelentősen torz hangú.
Mosott a hangjuk, gyenge a tér képzésük, durvàn szólnak. Lényegesen kevésbé inspirálnak zenehallgatásra.
Tápoknál is ugyanez a helyzet.

A kolléga az Ő(!), neki így is(!) tetsző rendszeréhez kér segítséget.
Ne vigyétek már bele a tápok lelkivilágába, mert nem ez érdekli!
És ne villantsuk már fel előtte rögtön az elején a százezres lineárist, meg a "kinek mi éri meg" dolgot!
Ne egy régi fórumtagot próbálj meggyőzni és vitatkozni vele, mert az más szint és nem ez a kérdés!
 
Jelenleg egy most regisztrált embernek kellene segíteni, de nem azzal kellene kezdeni, hogy belevisszük a mocsárba...
"Most állt össze a láncom", ehhez volt a kérdés. Nem kell meggyőzni semmiről, csak egyszerű rendszerhez mért(!) tanács, útmutatás szükségeltetik!
 
Vagy most jön a torroidok támadása? 

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


Megértelek:(
Nem tudom ti milyen csodamasinákat hallgattok ahol ezek nem fontosak és mégis jól szól.
De csak gratulálni tudok hozzá!
Tényleg!
Nagyon bánt, hogy 20 éve nem voltam még avx fórum tag. Biztosan megkérdeztelek volna bennetek. Rengeteg időm megmaradt volna biztosan zenehallgatásra ezekkel a tuti cuccokkal!
De most már sznobizmusból sem vàlok meg a gyenge rendszerem gyenge komponenseitől. Amikhez már úgy hozzá szokott a fülem.

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2618
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1901

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: supravox »


Ah, inkább kiszállok ebből. Bocs!Megértelek:(
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


Neked mi a véleményed a témával kapcsolatban? Nem kell osszeveszni urak, eszmecsere van csak.
Az, hogy egy táp hangja nem a trafó kiviteltől függ leginkább. Kaphatsz "lineáris tápot" 10-ért meg 100-ért is. És nem ugyanazt a hamgot adja vele majd a készülék. Persze kérdés kinek mi éri meg.
Ugyanezt tudom mondan i a kábelekre is. Mindegy , hogy táp vagy ic vagy hangszóró kábel.
A legtöbb olcsó kábel jelentősen torz hangú.
Mosott a hangjuk, gyenge a tér képzésük, durvàn szólnak. Lényegesen kevésbé inspirálnak zenehallgatásra.
Tápoknál is ugyanez a helyzet.

Avatar
Indahouse
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2017.08.22., kedd 14:21
Értékelés: 1

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Indahouse »


Nem tudok sajnos, csak a prioritásokra szerettem volna rávilágítani.
Úgy érted hogy lineáris tapra megéri beruházni, Tápkábelből meg egyszerű is elég? Csak hallottál akkor egy pár típust. Privatba is jöhet.

Online
Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: earforce »


Konkrét típust tudnál ajánlani? Lineáris táp.
Nem tudok sajnos, csak a prioritásokra szerettem volna rávilágítani.
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
Indahouse
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2017.08.22., kedd 14:21
Értékelés: 1

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Indahouse »


Totálisan eltérően gondolkodunk ezekről a dolgokról. Meddő vita lenne egyáltalán belekezdeni is. Hagyjuk.
Konkrét típust tudnál ajánlani? Lineáris táp. Több helyen olvastam hogy ettől finomodik a hang és tisztább lesz, dinamikusabb. Ezért érdekelne a téma.

Online
Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: earforce »


"Gratulálok" ha Te ezt így is gondolod!
Totálisan eltérően gondolkodunk ezekről a dolgokról. Meddő vita lenne egyáltalán belekezdeni is. Hagyjuk.
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
Indahouse
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2017.08.22., kedd 14:21
Értékelés: 1

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Indahouse »


"Gratulálok" ha Te ezt így is gondolod!
Neked mi a véleményed a témával kapcsolatban? Nem kell osszeveszni urak, eszmecsere van csak.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”