Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: cables »



Kérdésem volna.
 
Új hely, új hálózat, új kismegszakítók, vezetékek, Fi relé. A szoba külön ösvényen. Mi okozhatja, hogy a hűtő ki/be kapcsolása (konyha külön ágon) ill. a fürgőszoba lámpa kapcsolása pattanó hangot okoz hol a bal, hol a jobb csatornában. Egyszerűen nem értem.
 
Miért lehet ill. mi lehet a megoldás?

Átalakítani a hűtőt úgy, hogy a zene ütemére kapcsolgasson és akkor a pattogás besegít a zenébe. Jobb lesz a dinamika

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: audioline »



Biztos, h nem az a probléma, nálam is van Pana plazma ugyanabba a dugalj-sorba dugva, mint a hifi, házimozi.
(Bezzeg amikor a vezetékes-hordozható telefon gagyi tápját bedugtam... Ott csak más fázisról táplálás segített)

 
A Panát nem a pattogás okán kérdeztem, csupán általános zaj keltés esetlegessége kapcsán.... azé nem akármilyen táp sziporkázik egy 127-esben.
.

Avatar
Dorian
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2339
Csatlakozott: 2006.06.26., hétf. 10:52
Értékelés: 899

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Dorian »


  Nem hiszem, hogy a Pana tv zavarna be mert nekem is egy Ősvényen van a hifi és a Pana mégsincs semmilyen pattogás se zaj, vagy csak egyszerűen szerencsém van?    
 
Biztos, h nem az a probléma, nálam is van Pana plazma ugyanabba a dugalj-sorba dugva, mint a hifi, házimozi.
(Bezzeg amikor a vezetékes-hordozható telefon gagyi tápját bedugtam... Ott csak más fázisról táplálás segített)
Mielőtt elkezdtem hifizni, a különböző stílusú és minőségű zenéimet élvezettel hallgattam rendszeremen, pusztán a zene kedvéért. Most 20 év hifizés és egy csomó pénz elégetése után végre eljutottam ugyanoda

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: nemtomm »


Előző helyen szintén külön ösvény a HiFihez, ugyan ez a rendszer TV nélkül, ott miért nem volt pattogás? Van ötleted?
 
  Nem hiszem, hogy a Pana tv zavarna be mert nekem is egy Ősvényen van a hifi és a Pana mégsincs semmilyen pattogás se zaj, vagy csak egyszerűen szerencsém van?    
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
Amatőr61
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2015.06.25., csüt. 15:13
Értékelés: 101

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Amatőr61 »



Black Soundot meg vh audiot meg Esotericet próbáltátok meg ismeritek? Ezek itt nem ismertek. Sztem alig hallott valaki róluk. Ugyanúgy mint az usa csövek ez is egy homályos folt legtöbb embernek.
Hogy ne menjek mégsem mindenért a tengeren túlra, a Townshend kábeleit ismeri itt valaki? Hallotta is ? Nem sokan lesznek! Az Audio Note legalább azt hittem ismert. De csak az olcsó kábelei. Az igazán jókat eleve elutasítják meghallgatás nélkül. Szóval akkor miről is akarunk beszélni?!

 
Tipikus mellébeszélés esete...

Sokan tudnának olyan gyártót mondani, akik neve a legtöbb fórumozó számára nem jelentene semmit. Itt, Magyarországon (egy kis országban) is vannak olyan gyártók, akik alig ismertek. Az USA-ban nagyságrenddel több gyártó létezik, önmagában ez a tény is elegendő ahhoz, hogy ne tudjunk róluk. A legtöbbjüket még a kereskedők és a szűk elit sem ismeri, nonszensz ennél többet elvárni a nagyérdeműtől.

 

Hajlandó vagy megosztani velünk végre, hogy melyik az a kábel, amelyik a 17 méteres ösvényedben jelenleg szolgál ?

A gyártó, a kábel konkrét típusának megnevezése és egy link megadása sokat lendítene közös dolgainkon. 

Ugyanis ezt a fórumot - szerencsénkre - nem az AC Nielsen Piackutató Kft. üzemelteti. Ennek a topiknak nem az a célja, hogy mérje a különböző kábelek népszerűségét vagy ismertségét, hanem az, hogy minél többen elmondják, hogy náluk mi vált be. A lényeg az információ szabad áramlása, az információk cseréje. 


Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Látom fejlődsz, téged is útól ért a hálózati zavar, üdv a klubban. A pattogást villamos ív okozza amikor szakítod a kapcsolót,védekezni ellene nem igen lehet.
De lehet, vagy ki kell cserélni a kapcsolót, vagy ráforrasztani egy X2 kategóriájú kondenzátort min.0,33uF értékben. Ha nagyon vacak a kapcsoló (hűtőnél relé), akkor csak csökkent a kondi, de nem szűnik meg. Ha nem segít ez sem, akkor jön a következő fokozat...

Avatar
mgus
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2010.02.18., csüt. 16:03
Értékelés: 377
Tartózkodási hely: Budapest

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: mgus »


Előző helyen szintén külön ösvény a HiFihez, ugyan ez a rendszer TV nélkül, ott miért nem volt pattogás? Van ötleted?
Valamit biztos változtattál vagy az erősítőben vagy a táplálásban, a jelenség akkor kezdődött nálam is. A hálózati zavar mindenhol jelen van csak eddig nem hallottad,de az is lehet hogy az ezüstnek köszönheted.
MaXiMusz MF3.2,Hb-Ag 200,Low end PC,SBx Titán HD,Neotech NEI-1002,
Furutech Alpha Cable,Fi-50,Fi-32 GTX-D System,AG power & Nano liquid.

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: audioline »


Látom fejlődsz, téged is útól ért a hálózati zavar, üdv a klubban. A pattogást villamos ív okozza amikor szakítod a kapcsolót,védekezni ellene nem igen lehet.
 
Előző helyen szintén külön ösvény a HiFihez, ugyan ez a rendszer TV nélkül, ott miért nem volt pattogás? Van ötleted?
.

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: audioline »


okot távolról nehéz vagy lehetetlen megjelölni. Ha van másik fázis, akkor a hifi ösvényt másikra próbálni. Keresni a zavar forrást pl úgy, hogy LC fojtót rápróbálni a hűtőszekrényre, hifire, vajon vezetéken vagy levegőben kúszik a zavar impulzus? Az is sokat számít, a konyha-fürdő vezetékei milyen hosszon párhuzamosak-közeliek a hifi ösvénnyel? Megnézni a védővezető kötéseket mindenütt. Aztán tudnám javasolni az ösvény vezetékét erősen megsodorni, és/vagy árnyékolni, persze ha már falban van, ez nem egyszerű.
 
Köszi István! Sajnos úgy kb. 5méteres szakaszon párhuzamosan egymás mellett futnak a vezetékek, eszembe sem jutott, hogy ez gond lehet. A villanyszerelők jó ismerőseim, ők is értetlenül állnak a jelenséggel szemben. Agyalnak..., aztán keresnek. Az ötleteidet megosztom velük.
 
Új belépő a rendszerben egy Pana Plazma TV, annak a tápja mennyire szórja meg zajjal a környezetét? Sajnos nem tudom külön ágra csatlakoztatni.
.

Avatar
mgus
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2010.02.18., csüt. 16:03
Értékelés: 377
Tartózkodási hely: Budapest

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: mgus »



Kérdésem volna.
 
Új hely, új hálózat, új kismegszakítók, vezetékek, Fi relé. A szoba külön ösvényen. Mi okozhatja, hogy a hűtő ki/be kapcsolása (konyha külön ágon) ill. a fürgőszoba lámpa kapcsolása pattanó hangot okoz hol a bal, hol a jobb csatornában. Egyszerűen nem értem.
 
Miért lehet ill. mi lehet a megoldás?

Látom fejlődsz, téged is útól ért a hálózati zavar, üdv a klubban. A pattogást villamos ív okozza amikor szakítod a kapcsolót,védekezni ellene nem igen lehet.
MaXiMusz MF3.2,Hb-Ag 200,Low end PC,SBx Titán HD,Neotech NEI-1002,
Furutech Alpha Cable,Fi-50,Fi-32 GTX-D System,AG power & Nano liquid.

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: istvan01 »



Kérdésem volna.
 
Új hely, új hálózat, új kismegszakítók, vezetékek, Fi relé. A szoba külön ösvényen. Mi okozhatja, hogy a hűtő ki/be kapcsolása (konyha külön ágon) ill. a fürgőszoba lámpa kapcsolása pattanó hangot okoz hol a bal, hol a jobb csatornában. Egyszerűen nem értem.
 
Miért lehet ill. mi lehet a megoldás?

okot távolról nehéz vagy lehetetlen megjelölni. Ha van másik fázis, akkor a hifi ösvényt másikra próbálni.  Keresni a zavar forrást pl úgy, hogy LC fojtót rápróbálni a hűtőszekrényre, hifire, vajon vezetéken vagy levegőben kúszik a zavar impulzus? Az is sokat számít, a konyha-fürdő vezetékei milyen hosszon párhuzamosak-közeliek a hifi ösvénnyel? Megnézni a védővezető kötéseket mindenütt. Aztán tudnám javasolni az ösvény vezetékét erősen megsodorni, és/vagy árnyékolni, persze ha már falban van, ez nem egyszerű.

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: audioline »


Kérdésem volna.
 
Új hely, új hálózat, új kismegszakítók, vezetékek, Fi relé. A szoba külön ösvényen. Mi okozhatja, hogy a hűtő ki/be kapcsolása (konyha külön ágon) ill. a fürgőszoba lámpa kapcsolása pattanó hangot okoz hol a bal, hol a jobb csatornában. Egyszerűen nem értem.
 
Miért lehet ill. mi lehet a megoldás?
.

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: nemtomm »



Ember! Kocsmában vagy 10 sör után? Ennyire nehéz?! Ezek voltak a b.
Kik vagytok?! Minden alkalommal le kell írni?

 
Amennyiben nem akarod megosztani itt a fórumon a kábel típusát akkor, minek szóltál hozzá és
titkolódzól? Inkább tartottad volna magadban az infót ! Re.most Boldog vagy -
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
Saughassy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2015.09.17., csüt. 12:05
Értékelés: 175

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Saughassy »



A kábelezés efféle megközelítése elsősorban egyes gyártókra de főleg a kereskedőkre jellemző, akik azt akárják belénk sulykolni, hogy csak és kizárólag a drága kábel lehet a nyerő...
Szó se róla, sokan be is szopják a dolgot, de szerencsére a többséget nem lehet ilyen könnyen megvezetni.

Az már nekem is nyilvánvalóvá vált, hogy a fekete öves hifista 3 dologban biztos:
a mérnökök hülyék,
az ő füle és érzékelése csalhatatlan
és a lényeg: csak a drága dolgok szólnak jól.
 
(Hogy venné az ki magát, ha egy elektron valami olcsó kábelben merné jól érezni magát.
 
Barátkozz meg ezzel.

Avatar
nickjames
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2016.08.10., szer. 22:27
Értékelés: 52

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: nickjames »



Ember! Kocsmában vagy 10 sör után? Ennyire nehéz?! Ezek voltak a b.
Kik vagytok?! Minden alkalommal le kell írni?

Gratulálok, ez aztán igen!!!

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


Nyilván ezen gyártók kábeleibe hazánkban nehéz lenne belebotlani. Townshend még csak-csak, az apróban is van néhanapján. De ezzel most mit akarsz mondani? Nem akarok vitába keveredni, de ha akarnál, akkor válaszolnál a feltett kérdésre. Tiszteletben tartom mindenki véleményét, de már ne haragudj, ez a félrebeszélés ciki. Több írásod is olvastam, az alapján látatlanban is becsülöm a tapasztalataidat (tényleg), de azt az egyet azért értetlenül nézem, hogy miért olyan nehéz konkrét választ adni a felmerült témákra, kérdésekre. És ez nem csak most van így. Ez persze a te dolgod, senki nem fog rád erőltetni semmit (nem is tudna), de szerintem sokat felhúzott szemöldökkel ovassák a válaszaid. Értetlenkedve. Mert várják a "B"-t.... Mert az lenne logikus. Mert felnőtt emberek kommunikációjában egy idő után az szokott jönni.
Ember! Kocsmában vagy 10 sör után? Ennyire nehéz?! Ezek voltak a b.
Kik vagytok?! Minden alkalommal le kell írni?

Avatar
nickjames
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2016.08.10., szer. 22:27
Értékelés: 52

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: nickjames »



Black Soundot meg vh audiot meg Esotericet próbáltátok meg ismeritek? Ezek itt nem ismertek. Sztem alig hallott valaki róluk. Ugyanúgy mint az usa csövek ez is egy homályos folt legtöbb embernek.
Hogy ne menjek mégsem mindenért a tengeren túlra, a Townshend kábeleit ismeri itt valaki? Hallotta is ? Nem sokan lesznek! Az Audio Note legalább azt hittem ismert. De csak az olcsó kábelei. Az igazán jókat eleve elutasítják meghallgatás nélkül. Szóval akkor miről is akarunk beszélni?!

 
Nyilván  ezen gyártók kábeleibe hazánkban nehéz lenne belebotlani. Townshend még csak-csak, az apróban is van néhanapján. De ezzel most mit akarsz mondani? Nem akarok vitába keveredni, de ha akarnál, akkor válaszolnál a feltett kérdésre. Tiszteletben tartom mindenki véleményét, de már ne haragudj, ez a félrebeszélés ciki.  Több írásod is olvastam, az alapján látatlanban is becsülöm a tapasztalataidat (tényleg), de azt az egyet azért értetlenül nézem, hogy miért olyan nehéz konkrét választ adni a felmerült témákra, kérdésekre. És ez nem csak most van így. Ez persze a te dolgod, senki nem fog rád erőltetni semmit (nem is tudna), de szerintem sokat felhúzott szemöldökkel ovassák a válaszaid. Értetlenkedve. Mert várják a "B"-t.... Mert az lenne logikus. Mert felnőtt emberek kommunikációjában egy idő után az szokott jönni.

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Meg kell mondjam, én sem értem a "titkolózást". Teljesen egyetértek SoundMania-val abban, hogy a kábelek "nem kicsit" befolyásolják a hangot. És az is logikus, hogy a jót meg kell fizetni (egyrészt adott esetben az anyaghasználatot, másrészt pedig azt, hogy ha "nagyon bejön" egy termék, akkor felkap(hat)ja a hifis közösség, és onnantól pedig a kereslet/kínálat törvénye fel tudja hajtani az árat.) Készülékeknél és "kiegészítőknél" is. Nem feltétlen csak a beépített anyagot kell megfizetni (+KF), hanem az eredményt, a hangot is. És itt most nem beszélnék a marketing hype-ról, brand névről, mert az egy másik kérdés. Az szar ügy, ha az ember egy csomót fizet egy termékért a brand miatt, de a nyújtott teljesítmény pedig gyenge. Persze lehetnek üdítő kivételek, olyan termékek, melyek hangminőségben messze túlmutatnak az árkategóriájukon–; ez szerintem a legtöbb hifis álma. Több ilyen történetet is lehet találni, de később ezeknek az ára gyorsan tud emelkedni.
 
Szóval én is kíváncsi vagyok, hogy mit használ SM. És az eddigi tapasztalataira is, hog egyes árkategóriákban mi az, amit érdemes "kipróbálni". Mert különböző pénztárcával rendelkezünk, és más az a szint, amire azt tudjuk mondani, hogy "elég". A következő szintlépést már vagy nem tudjuk, vagy nem akarjuk megfizetni. Mert a zenét nem csak tökéletes minőségben lehet élvezni. Persze úgy jobb....
 
Elfogadható az is, hogy valaki annyi időt/erőfeszítést/pénzt fektetett a keresésbe, hogy annak eredményét nem akarja megosztani mindenkivel. De akkor ezt is érdemes kimondani.
 
nj

Black Soundot meg vh audiot meg Esotericet próbáltátok meg ismeritek? Ezek itt nem ismertek. Sztem alig hallott valaki róluk. Ugyanúgy mint az usa csövek ez is egy homályos folt legtöbb embernek.
Hogy ne menjek mégsem mindenért a tengeren túlra, a Townshend kábeleit ismeri itt valaki? Hallotta is ? Nem sokan lesznek! Az Audio Note legalább azt hittem ismert. De csak az olcsó kábelei. Az igazán jókat eleve elutasítják meghallgatás nélkül. Szóval akkor miről is akarunk beszélni?!

Avatar
Amatőr61
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2015.06.25., csüt. 15:13
Értékelés: 101

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Amatőr61 »



 
 
Elfogadható az is, hogy valaki annyi időt/erőfeszítést/pénzt fektetett a keresésbe, hogy annak eredményét nem akarja megosztani mindenkivel. De akkor ezt is érdemes kimondani.
 
nj

 
Hogyan próbálja ki bárki is azt a nagyra becsült kábelt, ha még a típusát sem ismerjük ?
Aki Á-t mond, az mondjon B-t is, ellenkező esetben teljesen hiteltelenné válik Soundmania itteni szereplése.

Avatar
nickjames
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2016.08.10., szer. 22:27
Értékelés: 52

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: nickjames »



És mindez miért akadályoz meg abban, hogy közöld végre velünk ?
Szóval elő a farbával...

 
Meg kell mondjam, én sem értem a "titkolózást". Teljesen egyetértek SoundMania-val abban, hogy a kábelek "nem kicsit" befolyásolják a hangot. És az is logikus, hogy a jót meg kell fizetni (egyrészt adott esetben az anyaghasználatot, másrészt pedig azt, hogy ha "nagyon bejön" egy termék, akkor felkap(hat)ja a hifis közösség, és onnantól pedig a kereslet/kínálat törvénye fel tudja hajtani az árat.) Készülékeknél és "kiegészítőknél" is.  Nem feltétlen csak a beépített anyagot kell megfizetni (+KF), hanem az eredményt, a hangot is. És itt most nem beszélnék a marketing hype-ról, brand névről, mert az egy másik kérdés. Az szar ügy, ha az ember egy csomót fizet egy termékért a brand miatt, de a nyújtott teljesítmény pedig gyenge. Persze lehetnek üdítő kivételek, olyan termékek, melyek hangminőségben messze túlmutatnak az árkategóriájukon–; ez szerintem a legtöbb hifis álma. Több ilyen történetet is lehet találni, de később ezeknek az ára gyorsan tud emelkedni.
 
Szóval én is kíváncsi vagyok,  hogy mit használ SM. És az eddigi tapasztalataira is, hog egyes árkategóriákban mi az, amit érdemes "kipróbálni". Mert különböző pénztárcával rendelkezünk, és más az a szint, amire azt tudjuk mondani, hogy "elég". A következő szintlépést már vagy nem tudjuk, vagy nem akarjuk megfizetni.  Mert a zenét nem csak tökéletes minőségben lehet élvezni. Persze úgy jobb....
 
Elfogadható az is, hogy valaki annyi időt/erőfeszítést/pénzt fektetett a keresésbe, hogy annak eredményét nem akarja megosztani mindenkivel. De akkor ezt is érdemes kimondani.
 
nj

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: nemtomm »


Én járok oda hetente,mond csak.
 
Legalább hozol nekem így pár métert, megspórolom a postaköltséget. ...-
"Az igazi barát szemből támad."

Online
Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2619
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1901

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: supravox »



És mindez miért akadályoz meg abban, hogy közöld végre velünk ?
Szóval elő a farbával...
Van ez az internet vagy miTudod..
Persze ez SM-nak szól
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Avatar
Amatőr61
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2015.06.25., csüt. 15:13
Értékelés: 101

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Amatőr61 »


Csak az usából beszerezhető. Úgyhogy nem ismerik itthon.
És mindez miért akadályoz meg abban, hogy közöld végre velünk ?
Szóval elő a farbával...

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: Shimano »


Csak az usából beszerezhető. Úgyhogy nem ismerik itthon.
Én járok oda hetente,mond csak.

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Audiophile ösvény vs tápszűrő kondicionáló

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


Kérlek, áruld már el nekünk, hogy konkrétan melyik az a kábel, amiből az ösvényed kiépült.
Csak az usából beszerezhető. Úgyhogy nem ismerik itthon.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”